Twee Bladen. 'oorcfe^ Zaterdag 10 Sept. 1927. No. 3362. TWEEDE BLAD. SCHAAKRUBRIEK. Gemeenteraad. Hoeden- en PettenmagazIJn Dit nummer bestaat uit CnrresDondentie deze Rubriek betreffende te zenden aan F. W. Nanning Middelharnis. No. 22. Probleem voor den wedstrijd. No. 24. J. VAN DIJK. Ie Prijs „Literary Digest", 1903. Zwart (5). Wit (10). Wit: Ka8, Da3, Te2 en g5. Le3 en b7. Pb3 en g8. pi. d2 en f5. Zwart: Ke5, Ddl, Pc8, pi. b6 en e7. Oplossingen inzenden voor Donderdag 22 September. Oplossing over 14 dagen. rV Oplossing scherts-probleem. Daar we op 't gebied van „fairy chess" ons nu bevinden, kunnen we de wonderlijkste din gen beleven. Zoo beschouwd zijn er twee moge lijkheden. Ie. 't Bord ligt juist andersom. Wit speelt nu f8D en zwart staat mat. 2e. Er staat niet bij wie begint. Zwart kan spelen Kg6 en wit staat mat. ('t Bord ligt nu gewoon). 'k Hoop U binnenkort een leuker scherts- probleem voor te leggen, dat ik deze week onder de oogen kreeg. Men kan a 11 ij d tot den oplossingswedstrijd toetreden. Een goede oplossing van een twee- zet telt voor 2 punten, enz. Voor een foutieve oplossing wordt een punt in mindering gebracht, (minimum aantal punten is nul). Voor de maan- delijksche prijs van 2.50 moet men de meeste punten hebben (echter meer dan 20). Ook niet- abonné's zijn welkom. Heeft men 10 keer achter een geen oplossing ingezonden, dan wordt men geacht niet meer mee te doen. i. De volgende partij werd begin Juli 1927 te Maastricht gespeeld. CaroKannopening. Wit: L. G. Eggink. Zwart: Courtens. 1. e2e4 2. d2-d4 3. e4—e5 4. Lfl—d3 5. DdlXd3 6. Pgle2 7. c2c3 8. 0-0 9. f2—f4 10. Lele3 Le3Xd4 Pe2Xd4 11 12, c7—c6 d7d5 Lc8—f5 Lf5Xd3 e7—eó c6—c5 Pb8—c6 Ta8c8 Pg8-h6 c5Xd4 Pc6Xd4 Wit lokjt den zet Db6 uit en wil den b-pion cadeau doen. 12Dd8b6 13. Pbl— d2 Db6Xb2 Beter was 13. Lf8-c5, gevolgd door de rokade. 14. Pd4-b5 Ph6-g4 Wit dreigde door Tfl—bl de dame te van gen. Door 14Lf8—c5f zou wit gelegen heid hebben, door 15. Kglhl Ph6—g4. 16. Tal—bl, Db2,Xa2. 17. Tbl—al, Da2-b2. 18. Tal—bl remise te houden, dan wel door lg. Kgl_hl, Ph6g4, Tal—bl, Db2Xa2. 17. Pb5-d6J-, Lc5Xd6. 18. Dd3-b5-J een goeden aanval te ondernemen. 15. Pd2-b3 Of 15. Tfl—bl, Lf8—c5f. 16. Pb5-d4, Db2 a3. 17. TblXb7, 00 met zoo ongeveer ge lijke kansen. Of 15. Tfl—bl, Lf8c5f. 16. Kgl—fl (op 16. Kgl—hl volgt natuurlijk Pg4—f24), Pg4 e3f. 17. Kfl.e2, Db2-c2 enz. 15a7—a6 Door 15Lf8c5f zou zwart de partij verliezen. Er volgt namelijk 16. Pb3Xc5, Tc8 Xc5. 17. Tal—bl, Db2Xa2. 18. h2—h3, Pg4 h6. 19. Tbl—al, Da2—b2 of b3. 20. Tfl—bl en de toren moet nemen op c3 of de zwarte dame is verloren. Na 19Da2—b3. 20. Tfl—bl, Db3—c4 volgt 21. Pb5—dóf met damewinst. 16. h2—h3 Pg4Xe5 Terwille va neen pion opent zwart de f-lijn voor den witten toren Goed was 16 a6Xb5. 17. Dd3Xb5f, gevolgd door 18. h3X g4, waarna wit wel het ietwat vrijere spel heeft, maar lang geen gewonnen partij Een voldoende ressource was ook 16 Lf8—c5f. 17. Pb3Xc5, Db2Xb5 (niet Tc8X c5 wegens Pb5dóf en h3Xg4). 18. Dd3X d5f, a6Xb5. 19. Pc5Xb7 (dreigt met kwaliteits winst), Tc8Xc3. 20. Pb7Xd6f, Ke8-e7. 21. Pd6Xb5, Tc3—c5. 22. Pb5-d6 enz. Stand na zwarts 16den zet. 17. f4Xe5 a5Xb5 18. Dd3Xb5f Kc8-d8 Op 18Ke8—e7 volgt 19. Db5Xb7f, Ke7—d8. 20. TflXf7, enz. 19. Db5Xb7 f7—f6 Op 19Lf8—c5f raakt zwart een stuk achter door 20. Pb3Xc5, Db2Xb7 (gedwon gen). 21. Pc5Xb7f, enz. De tekstzet is gericht tegen TflXf7. 20. e5Xf6 g7Xf6 21. TflXf6 Lf8—c5f 22. Pb3Xc5 Db2Xalf 23. Tfl—fl DalXflf 24. KglXfl Tb8Xf8f Zwart deed beter, dit schaak niet te geven, daar hij nu steeds een toren verliest. Beter was dadelijk 24Tc8Xc5 met als gevolg 25. Db7—b8f,Tc5—c8. 26. Db8-d6f, Kd8-e8. 27. Dd6—e6f, Ke8-d8. 28. De6Xd5f en wit heeft niettemin een gewonnen eindspel, maar moet voorzichtig manoevreeren. 25. Db7-b6f Tc5—c7 26. Db6—dóf en een der torens gaat verloren. Noten van L. G. Eggink in de Bredasche Courant. Wedstrijd HollandRijnland, Westfalen. De uitslag van deze massakamp, welke te Amsterdam gehouden is, luidt: Holland 91 pun ten „Rijnland-Westfalen" 59 punten. Een overwinning na drie nederlagen. De kortste partij die gespeeld is, was een van 12 zetten. Wit: Ripke. Zwart: dr. Euwe. 1. Pgl—f3 c7—c5. 2. b2—b3 d7-d5. 3. Lel b2 Pg8—f6. 4. e2-e3 g7-g6. 5. Lfl—b5f Pb8—c6. 6. Pf3-e5 Dd8-c7. 7. 0-0 Lf8-g7. 8. d2d4 0—0. 9. Lb5Xc6 b7Xc6. 10. d4X c5 Pf6—g4. 11. f2—f4 Pg4Xe3. 12. Ddl—e2 Pe3Xfl. Wit geeft op. VERSLAG van de openbare verga dering van den Raad der gemeente MELISSANT, op Dinsdag 6 Sept. 1927, des nam. 7 uur. Tegenwoordig alle leden. Voorzitterburgemeester Visscher. Na opening der vergadering met gebed door den Voorzitter, wordt overgegaan tot beëediging der raadsleden. Nadat alle leden den eed hadden afgelegd, heet de VOORZITTER hen en in 't bijzonder de heeren Vogelaar en Struijk, die voor de eerste maal zitting hebben, hartelijk welkom en hoopt evenals met d enouden raad prettig te mogen samenwerken tot bevordering van de belangen der gemeente. Daarna worden de notulen der vorige ver gadering gelezen en onveranderd goedgekeurd en geteekend. Worden gelezen 2 ingekomen stukken, n.l. een van Ged. Staten, houdende goedkeuring van ee nraadsbesluit tot wijziging der begroo ting 1927 en een van het Gemeentebestuur van Dirksland, waarbij ter goedkeuring worden toe gezonden de rekening over 1926 en de begroo ting over 1927 van den Vleeschkeuringsdienst. Worden goedgevonden. Komt aa nde orde het laatste punt der agen da Benoeming wethouders. Na stemming blijkt, dat beide aftredende wethouders, n.l. de heeren Van Beek en Sieling, met meerderheid van stemmen zijn herekozen. Op een desbetreffende vraag van den Voor zitter verklaarden de benoemden hun benoeming aa nte nemen. De VOORZITTER heet hen als wethouders in het college van Burgemeester en Wethou ders welkom en hoopt evenals voorheen weder om prettig te mogen samenwerken. Vervolgens danken de Wethouders den Voor zitter voor zijn waardeerende woorden en den Raad voor het in hun gestelde vertrouwen. Nu de agenda is afgehandeld, vraagt de VOORZITTER of de leden nog het woord verlangen. De heer VAN DER SPAAN vraagt inlich tingen omtrent de plaatsing van boomen nabij het tramstation. De heer STRUIJK acht het niet in het be lang van 't verkeer, dat aan den Molendijk voor de woning van J. Oorbeek een grintbak is aangebracht. Nadt de heer VOGELAAR nog inlichtingen had gevraagd omtrent de plaatsing van een hek voor afsluiting van de speelplaats bij de bijzondere sAool en welke door den VOOR ZITTER worden verstrekt, wordt de verga dering gesloten. VERSLAG van de vergadering van den Gemeenteraad van OUDDORP, op Dinsdag 6 September 1927. Tegenwoordig 10 herkozen leden en 1 nieuw gekozen lid, de heer W. v. d. Bok. De Voorzitter leest de gebedsformule voor, welke door alle leden staande wordt aange hoord. Daarna leest de Secretaris de eedsformule voor en de leden leggen den gebruikelijken eed af. De heer M. Bosland legt, als Doopsgzinde, een verklaring af. Aan de orde benoeming wethouders. Bij de eerste stemming werden 11 briefjes ingeleverd. De heer KI. Voogd verkreeg hier van 9 stemmen en de heeren C. Breen en M. Grinwis ieder 1 stem, zoodat Voogd met groote meerderheid herkozen is. Bij tweede stemming werden weer 11 briefjes ingeleverd. Hiervan kreeg de heer M. Grinwis 8 en de heeren J. Westhoeve, C. Breen en T. Tanis ieder 1 stem. De Secretaris leest nu de notulen van de vorige vergadering voor, welke, op een klei nigheid na, onveranderd worden goedgekeurd. Onder de ingekomen stukken was een goed keuring van hoogerhand om de beide hoofden der twee openbare lagere scholen jaarlijks 150 gulden huur voor hun ambstwoning te laten betalen. Daarna volgde de bekende wijziging in vorm van het salaris van burgemeester en secretaris en ontvanger, waarin de bepaling voorkomt, dat de kindertoeslag niet meer tot pensioen grondslag za lgerekend worden. Een schrijven uit Dirksland hield in, dat de vleeschkeuring een batig saldo van 166 gld. had opgeltverd. Werd voorgelezen een schrijven uit Oude Tonge en Herkingen, met verzoek om steun van particulieren en gemeente voor het land bouwonderwijs. De heer KI. WESTHOEVE gevoelde hier weinig voor, ten eerste omdat slechts zeer en kelen hiervan zouden kunnen profiteeren, en ten tweede, imdat hier in deze gemeente een cursus in landbouwonderwijs gegeven wordt. Het verzoek wordt met 8 tegen 3 stemmen van de hand gewezen. Er voor waren de beide wethouders en de heer C. Breen. Een verzoekschrift van eenige ingezetenen, waaronder 2 raadsleden, kwam nu in behande ling. Het hield het verzoek in om een gedeelte van de openbare school te mogen huren, om daarin godsdienstoefeningen te houden. De heer C. K. LODDER verklaarde er zich beslist tegen. Hij had wel 6 redenen, waarom hij het verzoek niet voor inwilliging vatbaar achtte. Hij zegt het volgende I. Het verwondert mij zeer, dat zoo'n kleine afgescheiden secte in een openbare school kerk wil houden. II. Is er gelegenheid genoeg voor zoo'n kleine secte in de oude school of in het een of andere huis of schuur. III. Wordt er 100.000 steen in Ouddorp ver kocht en grond heb je allemaal, dus gelegenheid genoeg om een goedkoope kerk te bouwen. IV. Vind ik het treurig, dat jullie de groote kerk trachten af te breken, waarvan deze af gedwaalde schapen vroeger groote voorvechters waren. Ik ben van meening, wanneer jullie als Ouderling, Diaken, Kerkmeester of anderszins konden fungeeren, dat men niets zou hooren, maar dat jullie naar de macht grijpen. V. Moeten jullie niet denken, dat er zooveel goden zijn als secten onder het Protestantisme. VI. Spijt het mij, dat ik het zeggen moet, maar het moet er toch maar uit. Ik vraag mij af, op welken grondslag uwe Godsdienstige beginselen gegrond zijn en dan moet ik zeggen: op niets. En waarom Wanneer ik mij niet vergis, zegt spr., heb ik eenige jaren jaren terug, Bosland. Mastenbroek en den eerbiedwaardigen heer A. v. d. Kemp gezamenlijk aan den Éedieningstafel gezien als Broeders. En 1.1. vlak voor de verkiezing gaven Bosland, Mastenbroek en nog zoo één, een strooibiljet uit en betitelden hun Broeder, den eerbiedwaardigen heer Van der Kemp met hui chelaar, goochelaar. Godloochenaar, enz., te veel om op te noemen. Spreker zegt, wanneer dit uw uitgangspunt is van uw Godsdienst, trek dan onmiddellijk uw ingekomen stuk terug of sluit de deuren van uw kerk, voor dat u den eersten steen legt. Hij werd ten laatste echter zoo persoonlijk, dat de Voorzitter hem er op wees, dat hij geen personen met zaken moest verwarren, en hem verzocht zakellijk te blijven. De heer KI. WESTHOEVE vreesde, dat dit verzoek zou kunnen leiden tot het oprichten van een nieuwe secte en tot uittreding uit de Hervormde kerk. Ook hij zag wel gebreken in de Herv. Kerk, maar hij achtte het beter die gebreken te trachten te verbeteren, dan zich af te scheiden. De heer C. BOSLAND ontkende dit voor nemen, het was alleen te doen ,om nu en dan ds. Kieviet eens te hooren. De VOORZITTER maakte een einde aan 't debat, door er op te wijzen, dat de overheid boven elke secte stond en het niet aanging een er van te bevoordeelen. In stemming gebracht, werd het verzoek met 8 tegen 3 stemmen van de hand gewezen. Voor stemden de heeren C. Bosland, W. Masten broek en het nieuwe raadslid W. v. d. Bok. Volgt voorloopige vaststelling der gemeente- begrooting over 1926. De inkomsten hebben bedragen 81511.15; uitgaven 67191.395; batig saldo 14319.75®. Rekening Alg. Armbestuur: Inkomsten 1974.75; uitgaven 989.32; batig saldo 985.63. De heer C. BOSLAND vraagt of de voor zitter er werk van gemaakt heeft de Norton- pompen in orde te laten maken. De VOORZITTER Dat heb ik nog niet gedaan. Het is beter eerst de nieuwe stoom spuit te laten komen, en dan alles in eens te probeeren. De heer KI. VOOGD heeft met den haven meester gesproken over verbetering van de haven. Deze haven is tijdelijk te klein, vooral nu er zooveel vreemde schepen en vooral vis- schers binnenkomen voor de visscherij op schub ben aan bliek. De raad was vanoordeel, dat in de eerste plaats de Ouddorpsche visschers en beurtsche pen een plaats toekomen, en dan eerst de vreemden. De heer KI. VOOGD merkte hierbij op, dat het.niet aanging, de vreemden te weren, omdat zij een abonnement voor een geheel jaar heb ben genomen, en de haven met behulp van rijkssubsidie is gegraven. B. en W. zullen trachten daarin een weg te vinden. Nog werd gesproken over aankoop van planken om aan de haven een plankier te maken. De najaarsstormen stuwen het water soms hoog de kaai op, waardoor veel suikerbieten weg spoelen. De raad kon zich hiermee vereenigen. Omstreeks 12 uur sluit de Voorzitter de vergadering. VERSLAG van de gehouden vergadering van den Raad der Gemeente HER KINGEN ,op 6 Sept, des voorm. ten 9.30 ure (o.t.). Present met den Voorzitter, den Edelachtb. Heer D. J. Visscher, burgemeester, alle nieuw gekozen leden van den Raad. De Voorzitter opent op de gebruikelijke wijze de vergadering. Daarna worden door alle nieuw-benoemde leden de bij de wet voorgeschreven eeden in Pb, Nimmer hebben de pijprookers van Nederland zich eenpariger uitgesproken dan in hun lof over ROODE-STER. Er moet een reden zijn voor deze nationale voorkeur. De ROODE-STER moet wel van onovertroffen kwaliteit zijn, daar honderdduizenden voor hunne pijp niets anders willen dan ROODE-STER, En dat is inderdaad zoo. De ROODE-STER staat ver aan de spits. Nooit is er aan de kwaliteit van STER-TABAK getornd. De onverflauwde ijver van Neerland's grootste producent van pijptabak is gewijd aan de volmaakte samenstelling van ROODE-STER. Als gij nog nooit het genot eener pijp ROODE-S TER hebt gesmaakt, probeer dan eens en gij zult bemerken dat ROODE-STER haara gelijke niet heeft N V. o.h. THEODORUS NIEMEIJER. Groningen en Rotterdam. handen van den burgemeester afgelegd. Hierna feliciteert de Voorzitter alle leden en hoopt dat hij met den nieuwen Raad, in de beste harmonie, steeds de belangen der ge meente zal mogen behartigen. Het jongste lid, de heer KALLE, dankt den Voorzitter voor de hartelijke woorden; ook hij zal trachten de belangen, samen met de andere leden, te helpen behartigen, waartoe hij alle medewerking verzocht. Tevens dankt hij van deze plaats allen, die hebben medegewerkt tot zijn verkiezing als lid van den Raad dezer gemeente en voor het in hem gestelde ver trouwen. Daarna worden de notulen der vorige ver gadering gelezen en zonder op -of aanmerking vastgesteld en geteekend. Ingekomen stukken. Een schrijven van Ged. Staten dezer provincie houdende goedkeuring van een genomen raads besluit tot wijziging der politie-verordening. Een verzoek van de Districts Arbeidsbeurs te Rotterdam om een kleine subsidie. Burg. en Weth. stellen voor, evenals vorige jaar, op dit verzoek afwijzend te beschikken. Met algemeene stemmen wordt dit goed ge vonden. Een verzoek van 't bestuur der school voor lager landbouwonderwijs te Sommelsdijk, om 5. contributie te geven. Burg. en Weth. stellen voor de gevraagde 5.— te geven, met welk voorstel alle leden zich kunnen vereenigen. Een schrijven van B. en W. der gemeente Dirksland, daarbij overleggend de rekening van 't vleeschkeuringsbedrijf over 1926. Benoeming Wethouders. Allereerst wordt overgegaan tot benoeming van een le wethouder. De heer J. den Boer verkreeg 4, de heer J. v. Kempen 3 stemmen. De heer den Boer is dus benoemd en neemt deze ook aan. Verkiezing 2e wethouder. Uitslag J. M. van Eek 4, J. van Kempen 3 stemmen. Gekozen J. M. van Eek. De heer VAN ECK dankt de leden voor 't in hem gestelde vertrouwen en hoopt dat allen in deze zittingsperiode hem steun zullen ver- leenen. De VOORZITTER zegt, dat hij, hoewel nog slechts kort met de heeren te hebben samen gewerkt, het steeds in de beste harmonie ge schiedde. Hij hoopt, dat het komende tijdperk ook wat betreft de goede verstandhouding niets te wenschen zal overlaten. Een voorstel van Ged. Staten behelzende een vereenvoudiging van de regeling der jaar wedden van burgemeester, secretaris en ont vanger. De heer KALLE vraagt of de jaarwedden ook bij deze regeling nog verandering onder gaan, waarop de VOORZ. antwoordt, dat dit niet het geval is. De heele regeling betreft slechts een beter begrijpelijke wijze van berekening, dan voorheen het geval was. Veranderingen in de salarissen wordt er niet door gebracht. Alle leden kunnen zich vereenigen met de voorgestelde vereenvoudiging. B. en W. stellen voor een adres te zenden aan H. M. de Koningin, verzoekende vrijstelling van het verplichte 7e leerjaar voor de O. L. School. Met algemeene stemmen wordt dit goed ge vonden. Bespreking brandspuit. Ged. Staten dezer provincie dringen er bij de gemeentebesturen op aan, om in plaats van de gewone handbrandspuiten een motorspuit aan te schaffen. Voor kleinere gemeenten zou b.v. kunnen volstaan worden met een naburige ge meente een contract of iets dergelijks, om voor gezamenlijke rekening een motorspuit aan te schaffen. De heer VAN KEMPEN dringt er op aan de oude handspuit te handhaven en geen motor spuit aan te schaffen, voor Ged. Staten dwin gen om er een te nemen. De thans in het bezit zijnde spuit is slechts een paar jaar oud. Het zou dus een groote strop voor de gemeente be- teekenen. De heer VAN DER VELDE zou willen probeeren de spuit voor een redelijk bedrag van de hand te doen en een motorspuit aan te schaffen. Deze spuit is door handkracht niet te bedienen. Als de menschen 2 minuten gepompt hebben, moeten ze alweer worden afgelost. De heer KALLE vraagt of iedere gemeente verplicht is een motorspuit aan te schaffen. De VOORZITTER antwoordt, dat dit alleen geldt, voor zoover hem bekend is, in deze provincie. Het is een eisch van Ged. Staten en dat geldt voor iedere provincie niet. z De heer VAN ECK zegt dat het heel goed mogelijk is, om de handspuit aan een gemeente te verkoopen welke meer dan een spuit te harer beschikking moet hebben; b.v. om in een zeker buurtschap te plaatsen of zoo iets. De VOORZITTER stelt voor een afwach tende houding aan te nemen. Het bedrag voor aankoop van een motorspuit moet echter op begrooting gebracht worden. Anders zouden Ged. Staten allicht hun goedkeuring aan de be grooting onthouden. Na breedvoerige pleidooien over de aanschaf fing, wordt besloten vooralsnog te wachten met aankoop. Wijziging gemeentebegrooting 1927 tot een bedrag van 800.—. Hiertoe wordt besloten. Vaststelling heffing opcenten op de plaatse lijke belastingen. Voorheen varieerde dit van 50 tot 80. Voorgesteld wordt om dit te bepalen op 65. Hiertoe wordt met algemeene stemmen besloten. Vaststelling Armen-begrooting 1928. De heeren v. d. Velde en de Geus hebben de verschillende bescheiden onderzocht. Van de Velde adviseert namens de commissie tot goed keuring. Met algemeene stemmen wordt hiertoe besloten. Goedkeuring Armen-rekening. Van der Velde adviseert wederom, namens de commissie belast met het onderzoek, tot goed keuring. Hiertoe wordt dan ook besloten. Aan de orde gemeentebegrooting 1928. Een daarop voorkomende post van 2500.— voor aankoop van een motorspuit ontmoette bij de commissie wel eenig bezwaar. VOOR KDliS Kipstraat 85.87 Ï7".~ï Rotterdam W ZIE DE 5 ETALAGES -«a Voor Hoeden No. 85. Voor Petten No. 87 Aanbevelend, J. HENIGER Jr. De VOORZITTER zegt, dat het noodig is dat deze post op de begrooting blijft, wil men verzekerd wezen van goedkeuring door Ged. Staten. Voorloopige vaststelling gemeenterekening 1926. Van der Velde adviseert tot vaststelling, waartoe wordt besloten. De heer DE GEUS stelt nog voor om A. de Vos, welke een woning van de gemeente in huur heeft voor 0.50 per week, vrijstelling van huur te geven. Die persoon is het meeren- deel van het jaar zonder werk en moet voor de rest van zijn Ouderdomsrente leven. Geen der heeren had hiertegen eenig bezwaar, waarom besloten werd aan bovengenoemde vrij woning te geven. Bij de rondvraag brengt de heer VAN KEM PEN in 't midden, dat door het ontijdig ver laten der vorige vergadering de Voorzitter niet in de gelegenheid geweest is om den heer Van Weel zijn dank te betuigen namens de gemeente voor de vele goede diensten der gemeente be wezen tijdens zijn .lidmaatschap van den Raad. Thans kan dat ook niet, wijl de heer van Weel niet teruggekeerd is in den raad. Spr. wou dus voorstellen om namens den Raad alsnog schrif telijk den heer Van Weel dank te betuigen. Hiertoe wordt besloten. Daarna sluiting. VERGADERING van den gemeente raad van STELLENDAM op Dins dag 6 Sept., des namiddags 3 uur. De Voorziiter, burgemeester Charbon, opent de vergadering met gebed, waarna de raadsle den de bij de gemeentewet voogeschreven eeden afleggen. De VOORZITTER wenscht de leden geluk met hun zitting nemen als lid van den Raad en hoopt dat zij al hun kracht en kennis zullen aanwenden in t belang der gemeente en allen een onpartijdig oordeel zullen vellen over de zaken die aan de orde komen, en persoonlijke

Maas- en Scheldebode | 1927 | | pagina 3