LAATU sandeh koppenaal levering grint Oproept f Terstond PUROL G. Boender, Mr. Kleermaker, OVERAL TE ONTBIEDEN Rott Lan Che BEKWAME SCHILDERS uermeuien's naaimachine. UlltilEIIll L een parui sparren en Palen Japansche Lakwerk Kerk en School. Burgerlijke Stand Posterijen. V ergaderingen. erkoopingen Rechtzaken. HUISHOUDSTER Burgermeisje een HIT en molten do aan te besteden Landb VAN V. Boekhoven Zontn RE< CAA Reclame-Mededeellngen. Boekbespreking. LEEIiDEEiT VAii UIMSBEROElf !JZ. HIM ADRIARA H00IJB0BK Ld. IzaMk Scherpenisse HUIBERT VAN ES, Mej. GEERTJE KARDUX, aan te besteden: AUTO-VERHUURDER TELEF. 24, NIEUWE TONGE naa Jurkje; van» Manteltji Ji De polders onder Nieuwe Tonge en de gemeente zullen trachten de levering van 1330 M3 Pruisslsche Onderhoudsgrint geheel vrij van zand en vrij van alle onkosten franco te leveren op den wal te Battenoord. Afmeting 13 c.M. De levering moet regelmatig geschieden tusschen 1 Mei en 1 Juli aanstaande. Inschrijvingsbiketten franco in te zenden aan J. P. DE WILDE te Nieuwe Tonge, vóór of op den 26 April 1926. 27469 3 2 K.G. Pre dit komt Stad aan 't H Coöp. HET ECHTE o.a. SohrIJfoiohatts, Handschoen-, Zakdeak- an Byoutarfadoozan weei ruim voorhanden in don bock handel van SOMMELSDIJK IS NIE ZO M SCHI 40 cent per regel. nadat men zich gebrand of bezeerd heeft, moet men de beschadigde of verwonde plekken behandelen met Doos 30 ct. GODSDIENSTOEFENINGEN. OFFICIEEL GEDEELTE Predikbeurten op Zondag 18 April 1926. NED. HERV. KERK. Sommelsdijk, v.m. en 's av. Ds. v. Montfrans Middelharnis, v.m. en 's av. Ds. den Oudsten. Den Bommël, n.m. 2 uur Ds. van Montfrans van Sommelsdijk. Ooltgensplaat 9,30 leesd. 6 uur dhr. Vetter. Oude Tonge v.m. Ds. Bax (H. A.) Nieuwe Tonge, v.m. leesdienst en n.m 2 uur Ds. v. As te Dirksland. Herkingen, 2 uur Ds. Polbuijs v. Stad. Melissant, v.m. 9,30 uur Ds. Baarslag, n.m. geen dienst. Goedereede, v m. en n.m. Ds. de Gidts. Ouddorp, v.m. leesdienst en n.m. Ds. den Oudsten. GEREFORMEERDE KERK. Middelharnis, v.m. 9,30 en 's av. 6 uur Ds. van Velzen. Den Bommel, v.m. en n.m. Ds. Schaafsma. Ouddorp, vm. en nam. Ds. Diemer GEREFORMEERDE GEMEENTE. Herkingen, v.m 9, n.m. 2 en 's av. 6 dhr. Ro» mein van Oosterland. DOOPSGEZINDE KERK. Ouddorp, v.m. Dhr. Schoppenhauer. Var. de overige gemeenten geen opgaaf OUDE TONGE. Er wordt bekend gemaakt dat de leerlingen voor de Openbare en Chr. school worden toegelaten 3 Mei en voor de Bewaarschool 4 Mei a.s., zei die hiertoe willen overgaan moeten zich aanmelden De Eerwaarde Heer Ds. Bax, alhier, is dertig jaar Predikant geweest, Dinsdagavond 13 April konden belangstellenden in de con» sistoriekamer komen om zijn Eerwaarde te feliciteeren. Er is nogal druk gebruik van ge» maakt. NIEUWE TONGE. J.l. Zondag is in de Ned. Herv. Kerk alhier, ten bate van het Fonds van Sutterland, een gift van f 10,—, gecollecteerd. Gever (geefster) hartelijk dank. MELISSANT. Wegens vervulling eener vaca» turebeurt te Ouddorp zal alleen Zondagmoigen in de Ned. Herv. Kerk door Ds Baarslag godsdienstoefening worden gehouden. GOEDEREEDE. Aangifte voor toelating op de O. L. School op Zaterdag 24 April des avonds van 7—8 uur bij het hoofd der school De Maatschappij. »De Maatschappijn Christelijk Sociaal» Economisch Weekblad, uitgave van de Druk» kerij Oranje Nassau te Baarn bevat deze week o.m. een artikel van Mr. H. Verkouteren over "Socialisatie in vroeger tijden«; Het Schathuis Insulinde (geïllustreerd), benevens een Eco» nomisch Overzicht door v. d. M. De gewone rubrieken op het gebied van Arbeid, Handel en Verkeer, een overzicht uit B aden en Tijdschriften, alsook de pagina voor Vrouwen belangen. Voorts zijn opgenomen een tweetal teeke» ningen »Het zieke been van onzer. Midden» stand® en «Rusland en de ontwapeningscon» ferentie«. SOMMELSDIJK. GeborenLena, Marina, d. v. Huibrecht Born en Josina van Driel. OndertrouwdWillem Kardux, 26 j. alhier en Arina Wilhelmina Jongejan, 23 j. alhier. GehuwdLeendert Okkenburg, 24 j. te Melissant en Maartje Willempje van Nim» wegen 20 j., alhier. NIEUWE TONGE. GetrouwdJoost Holleman j.m. 22 jaar en Johanna Koppenaal j d. 20 jaar, beiden alhier. OUDE TONGE. Nieuwe aansluitingen op het Rijkstelefoon» netP. A. Terhoeve, Graanhandelaar en ca» féhouder No. 31. Wijzigingen No. 8 Hotel Legierse is thans Hotel Jacobs voorheen Legierse No. 8. OOLTGENSPLAAT. Openbare vergadering van den Raad dezer gemeente op Maandag 19 April des namiddags ten half vier. NIEUWE TONGE. Vergadering van den Gemeenteraad op Vrijdag, 16 April 1926, nam. 2 uur. HERKINGEN. De Raad dezer gemeente vergadert op 16 April ten 10 ure v.m. OUDDORP.f Oproeping ter Vergadering van Leden der Landbouwvereeniging Ouddorp op Zaterdag 17 April 1926 's nam. 6 uur in de Oude School. Agenda 1. Betaling mais2. Bestelling mais en Ghilisalpeter. 1f Algemeene Ledenvergadering der Boe» renveroeniging op Zaterdag 17 April 1926, 's nam. ten 5.30 uur bij G. Spee. Agenda1. Betaling Mais, Chilisalpet, Su» perphospbaat en zwavelzure Ammoniak 2. Bestelling ^Mais enz. Bespreking prijs, slakkenmeel voor a.s. najaar. Turfstrooisel. Op Donderdagen 29 April en 6 Mei 1926 v m. 11 uur, bij veiling in het koffiehuis Monster en bij afslag in dat van Hordijk, openbare vrijwillige verkooping van Een huis met erf en tuin in het doip te Hekelingen, groot 02 aren, 30 centiaren en Een tuin, aldaar aan den Achterweg, groot 04 aren, 80 centiaren. Eigendom van Mej L. Bijl. Betaling koop» penningen 16 Juni a.s. Inlichtingen geeft ondergeteekende. Notaris LOEFF. EEN NIEUWE VINDING. We lezen in de «Avondpost* Uit goede bronnen vernemen wij, dat een Hollandsch ingenieur, wiens naam voorloopig nog n et genoemd kan worden, een nieuw type vliegtuig heeft uitgevonden, dat geheel van het oude verschilt. De Nederlandsche regcering zou bij deze uitvinding nauw be» trokken zijn, waarom tot dusverre de grootste geheimhouding is betracht. Dit laatste temeer, omdat enkele deelen van het vliegtuig nog niet zijn gepatenteerd. Omtrent het principe van dit nieuwe model valt dus nog heel weinig te zeggen wel kun» nen wij mededeelen, dat de vleugels, inplaats van horizontaal»rechthoekig, nu horizontaal lanvs den romp komen te liggen, daarmede een hoek vormende kleiner dan 90 gr. Bij het wentelen kan, door het verstellen der vleugels, deze hoek grooter gemaakt wor» den, om het evenwicht van het vliegtuig blij» vend te bewaren. Bovendien zal de tijd, welke het vliegtuig zonder landingsnoodzakelijkheid in de lucht kan blijven minstens tweemaal zoolang zijn als die van het meest moderne vliegtuig voor snel»luchtverkeer. Vast staat, dat een afstand van b.v. Amsterdam—Moskou zonder tusschen» landing zal kunnen worden afgelegd. Verder werd ons medegedeeld, dat de Ne» derlandsche Regeering den uitvinder in de gelegenheid zou hebb:n gesteld zijn vinding in de militaire werkplaatsen aan de Hembrug te demonstreeren. Het behoeft geen betoog, dat een vliegtuig met 'féb dergelijke vliegsnelheid n het daarbij komende enorme draagvermogen verstrekken» de perspectieven opent voor de oorlogs»vlieg« techniek, waaruit tevens de strikste geheim» houding valt te verklaren. De vermiste spoorwegambtenaar. Men meldt uit Roosendaal Eenige weken terug meldden wij de vermis» sing van den heer S, alhier, douane»agent der Ned. Spoorwegen, alhier, omtrent wiens ver» blijf door den commissaris van politie om inlichtingen werd gevraagd, wijl men vreesde dat hem een ongeluk was overkomen. Naar de »Grondwet« thans meldt, hebben inwoners van Roosendaal den vermiste giste» ren te Antwerpen ontmoet en met den heer S. persoonlijk gespreken. Een onderwijzeres vermist. De burgemeester der gemeente Zegwaart verzoekt opsporing van Huiberdina Adriana Timmermans, geboren te Raamsdonk, 12Juni 1902, onderwijzeres te Boskoop tijdelijk ver» pleegd in een rusthuis te Driebergen, Bosch» straat no 19. Signalementhaar, donkerblond wenkbrau» wen, lang zwartoogen, donkerbruin neus, gewoon lengte 1.70 M., gekleed in effen licht groene japon, met wit kranten kraagje bruine mantel met bontkraag bruine hoed mgt bont licht grijze kousen met lage bruine schoenen met riempjes. Zij droeg een biezenkoffertje, waarin toilet» artikelen en naamkaartje H. A. Timmermans, Vermoedelijk is haar een ongeluk overkomen Bekneld geraakt. Te Middelburg geraakte Donderdag den 35»jarige metselaar bij een in aanbouw zijnd huis met zijn hand tusschen Jeen verschuiven» de ijzeren balk en een muur bekneld. Het duurde wel een minuut of drie eer de man uit zijn netelige positie kon worden verlost. Met hevig bloedende wonden aan hand en pols werd de ongelukkige in het gasthuis opgenomen. Een dubbel geweten. Dezer dagen heeft zich bij de politie gemeld de 26»jarige D. M. C., uit Amsterdam, die de laatste jaren in België vertoefde, waarheen hij gevlucht was, wijl hij in verschillende steden hier te lande oplichtingen en verduisteringen had gepleegd. Omdat zijn geweten begon te spreken was hij teruggekomen. Bij onderzok bleek, dat hij gezocht wordt door. rden brigadecommandant der mare» chausisèe te Heeze, door de politie te Amster» dam wegens verduistering van twintig schil» derijen en van fietsen, door den burgemeester van Abcoude en door den commissaris van politie te Maastricht ter zake van verduiste» ring van f 200. De man bekende al die misdrijven, zijn geweten sprak luid, ma r nog luider sprak zijn vrouw, die bij hem was. Zij vertelde, dat haar lieve man nog veel meer op zijn kerf» slok had. Hij zal naar het Huis van Bewa» ring worden overgebracht. Henri Polak, de eenige 1 't Was toch, welbeschouwd dün. Al de andere heeren stonden even op. Toen in de E. Kamer de voorzitter alsnog een vriendelijk woord wijdde aan 't zilveren huwelijksfeest van H. M. de Koningin. Niets dan een gewone beleefdheid. Bewezen aan 't Hoofd van den Staat. Maar omdat dit nu bij ons een Koningin is en b.v. niet een President, daarom konden de sociaal»democraten in de Eerste Kamer 'tniet over hun hart verkrijgen, even te gaan staan en bleven zij botweg zitten. Mendels, die toevallig stond Haastte zich te gaan zitten 1 Toonende zuiver te zijn op de graat. Slechts één ging meê staan, Henri Polaken die ééne werd nu juist gekozen tot voorzitter der Partij I Poging lot berooving. De kropman D. werd 'savonde op den Lisserweg te Haarlemmermeer, meldt de »Opr. H. Crt.« door een of meer personen aange» vallen en ernstig mishandeld. Men sloeg hem met een fiesch zoodanig op het hoofd, dat hij bewusteloos ineenzakte en maakte zich daarna meester van een boekje, dat hij in een der zakken van zijn jas had geborgen. De man moest onder geneeskundige behandeling worden gesteld Bij de politie werd van het gebeurde aangifte gedaan. Het bleek, dat D. met eenige personen in een café had zitten drinken, onder den invloed van sterken drank was geraakt en met groot bankpapier had »geschërmd«. Huiswaarts keerende, is hij ver» moedelijk door eenige personen aan den Lis» serweg opgewacht, met de bedoeling om hem zijn geld afhandig te maken. D. kwam later tot de ontdekking dat zijn aanvallers een verkeerd boekje uit zijn zak hadden gehaald (hij droeg er twee bij zich), want het andere waarin zich het geld bevond, was door hen onaangeroerd gelaten. Een Studentenstreek. De eigenaar van een onbewoond huis aan de Phoenixstraat te Delft deed aangifte, dat uit den achter die woning gelegen tuin een kostbaar zinken beeld, voorstellende een jonge maagd, wegende ongeveer 150 K.G. was ver» dwenen. De recherche onderzocht de zaak n trof het beeld aan op een der bovenzalen van de Sociteit Phoenix. Eenige studenten, hadden de grap uitgehaald en zich de moeite niet ontzien om het beeld met vereende krachten over een ongeveer vier meter hooge tuinmuur naar de sociëteit te vervoeren. Door tusschenkomst van de recherche zal het beeld weer in den tuin worden terugge» bracht. Een valsche staart. Het volgende vermakelijke voorval speelde zich op de gehouden Ruinermarkt te Ruinen af. Een landbouwer van Armweide had Zondag een koe verkocht, welke hij leveren moest op Ruinermarkt Dat kon gebeuren en hij was dan ook promt op tijd met zijn beestje Dra had hij zijn beestje aan de koopman overgegeven, en daar hij volgens zijn zeggen nog al drukke bezigheden thuis had, moest hij vlug' naar huis terug, waarom de land» bouwer den koopman om spoedige afrekening verzocht, hierna spoedde hij zich huiswaarts. Onze koopman bekeek evenals alle kooplui nog eens aandachtig zijn gekochte beestje eerst eens van voren en toen van achteren. Daar merkte hij, dat de staart van het beest in het midden omwonden was met een stroo» bosje. Dat stond niet erg netjes daarom vlug die strooboel er af, want dat was toch ner» gens goed voor, doch wie schetst koopman's verbazing, toen hiermede bezig zijnde, de hal» ve staart naar beneden rolde Dat was toch Zondag nog niet, toen ik hem kocht, merkte de koopman op. (Asser Crt.) Kannetje met geld. Toen men te Zoutelande bezig was met het opbreken van een steenen vloer, werd een aarden kannetje gevonden, dat 240 zilveren muntstukken bevatte van ongeveer anderhalf maal de grootte van een rijksdaalder, te samen 7 K.G. wegende, en 217 gouden stukken, waarvan 65 zoo groot als een rijksdaalder en 152 als een gulden, samen 1 K.G. zwaar. De munten, grooteodeels Engelsch of Spaansch geld, dateeren uit de jaren 1615 tof 1650. Door den trein gegrepen. De sneltrein uit het Noorden heefi Woens» dagmorgen om 12 uur op een onbewaakten overweg nabij het station Bilthoven een jonge vrouw, die van achter een van de tegenover» gestelde zijnde naderenden trein de spoor» baan wilde oversteken, gegrepen en vermor» zeld. Het zwaarverminkte lijk werd met den trein, waarmede het ongeluk gebeurde, naar Utrecht vervoerd, waar de G. G. D. 'f in ont» vangst nam. Een en ander was oorzaak dat de trein 12 min. vertraging had. Een moeilijke schutting. Het stoomschip «Brielle* van de Kon. Ned. Stoomboot Maatschappij, dat Woensdagavond van Amsterdam naar Chili vertrok, had onder» meer een sleepbootje en een aantal dekschui» ten als deklading over te brengen. De sleepboot en een schuit staken niet min» der dan 4'/2 meter aan weerskanten van de verschansing uit, zoodat het doorschutten te IJmuiden met groot beleid moest geschieden. Omdat er des avonds geen water genoeg was, om dit 8,3 M. diepliggend schip met zijne deklading door te laten wegens het gevaar dat deze lading de op de sluis staande hekken zou beschadigen had de doorschutting Don» derdagmorgen heel in de vroegte plaats. Oneerlijke Boekhouder. Bij een automobielmaatschappij te Dortmund zijn verduisteringen ontdekt tot een bedrag van ca. 30,000 mark. De boekhouder had zich door valsche boekingen gedurende twee jaar dit geld weten toe te eigenen. Het geld is op allerlei manier opgemaakt. Twee moedige jongelui. Woensdag geraakte te Leeuwarden het 6» jarig zoontje van de Jong, uit de Kalksteeg in de stadsgracht bij de Oldenhove te water en dreef naar het midden van de gracht. Het ongeval werd o.a. opgemerkt door Albert R, Reitsma, en door den burgemeester en zijn zoon, den 18»jarigen Ulrich van Beijma, die per auto de plaats van het ongeval passeerden. Oogenblikkelijk sprong de jongeheer van Beijma uit de auto, trok eenige kleedingstuk» ken en sprong in de gracht Hetzelfde had de jongeheer Reitsma gedaan. Zoodat twee flinke jongelui een poging tot redding waag, den. Met forsche slagen schoot de jongeheer van Beijma zijn mederedder voorbij en smaakte het genoegen het nog drijvende kind te pak, ken en naar den wal te brengen aan den kant van de Oldenhove Het knaapje bleek geen letsel te hebben bekomen. De burgemeester was inmiddels met zijn auto omgereden, nam de jongelui in den wagen en bracht, nadat hij weer aan de andere zijnde de kleeren had opgehaald, eerst Reitsma en daarna zijn zoon naar huis. (L.w Ct) Een groet uit Fokker VII. Bij den tocht naar Engeland met de nieuwe Fokker VII, het vliegtuig met 3 motoren, heeft de heer Fokker een door hem en door zijn chefcpiloot, den heer Grassé onderteekend briefje inhoudend een groet uit het vliegtuig neergeworpen boven zijn fabriek te Veere, na, dat een tweetal ronden boven die plaats wa, ren beschreven. Smokkelen aan de Dultsche grens. Het smokkelen van tabak, thee en koffie uit de Oost»Groningsche grensplaatsen over de Duitsche grens is in de laatste weken zeer sterk toegenomen. Bij ren onlangs veroor» deelden smokkelaar te Asschendorf zijn in den nacht van Maandag wederom zakken gesmokkelde koffie, tabak en thee in beslag genomen. Duitsche en Oost»Groni: gsche Grensbewo, ners zijn aangehouden en 'n smokkelboot, die ook als kar te gebruiken is, is in handen van de grensbewakers gevallen. Doodelijk ongeluk. Onder Westerhoven is een ernstig ongeluk gebeurd. Daar reed rechts van den weg de heer N., uit Westerhoven, terwijl dè 16»jarige zoon van den heer Snieders uit Dommelen per fiets achter hem aanreed. Terwijl de zoon van notaris Dr. W. uit Valkenswaard, hen van achteren links passeerde, stak de jongen waarschijnlijk zenuwachtig geworden op het signaal van den heer Dr. W., dwars den weg over. De heer Dr. W. gooide zijn stuur zoo» veel mogelijk naar links om een aanrijding te vermijden en kwam links van den weg tegen de boomen terecht. De treeplank reed echter in het achterwiel der fiets, waardoor de jongeheer S. achterover van de fiets viel. Hij was op slag dood. De heer Dr. W. werd aan het gezicht niet ernstig gewond. Verdronken. Te 2e Exloërmond is de landbouwer H. verdronken. Brand. Te Bedum is gisteren de kapitale boerder i van den heer P. Bos afgebrand. Het vee wérd gered. Faillissementen in Nederland. Volgens mededeeling van het Handelsinfor» inatiebureau van VAN DER GRAAF Co.'s Bureaux voor den Handel zijn over den afge- loopen week, eindigende 8 April in Neder» land uitgesproken 40 faillissementen tegenover 94 faillissementen in dezelfde week van het vorige jaar. Van 1 Januari tot en met 8 April 1926 1058 faillissementen tegenover 1233 over hetzelfde tijdperk van het vorige jaar. Men kan van tuberculose genezen, maar het vergt tijd en geduld. Hoe eerder Rij Uw huisdokter raadpleegt, hoe grooter kans op herstel gij hebt. Kleine wonden genezen vlug» ger en beter dan groote. Droge hoest, gebrek aan eetlust, spoedige vermoeidheid, vermagering, kunnen bedenke lijke verschijnselen zijn. Degelijk onderzoek door en voorlichting van een geneeskundige is dan noodig. Richt U in geen geval tot een kwakzalver. GEZONDHEIDSRAAD. EN hebhen de eer U kennis te geven van hun voorgenomen Huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 28 April a.s. Melissant, 14 April 1926. 27470 Heden overleed tot onze diepe droefheid na een korte ongesteld» heid, mijn innig geliefde en zorg» zame Echtgenoote, Moeder, Be» huwd» en Grootmoeder, Mej. BASTIANA WITTEKOEK Echtgenoote van C. van der Mast in den ouderdom van bijna60 jaar Uit aller naam, C. VAN DER MAST Sr. Kinderen en Kleinkinderen Nieuwe Tonge, 16 April 1926. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het overlijden van den heer lid van den Raad van Toezicht der Coöp. Boerenleenbank alhier. Gedurende tal van jaren heeft hij met volle toewijding de be» laDgen der Bank behartigd. Namens het Bestuur der Coöp. Boerenleenbank C. MAGIELSE 27473 Kassier. Stad a/'t Haringvliet, 12 April '26. Heden overleed onze waarde broeder, de Heer PIETER DE VOS, Oud»Gemeente»Ontvanger van Goedereede, in den ouderdom van 76 jaren. A. DE VOS. J. DE VOS—Lammers. Leeuwarden, 12 April 1926, P Krugerstraat 3. 27471 Eenige en algemeene kennisgeving Voor de vele bewijzen van deelneming, ons betoond tij» dens de ziekte en bij het overlijden van onzen geliefden zoon, broeder, behuwd» broeder en oom, den heer 27484 betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, A. VAN ES C. VAN ES-Gebuijs. Nieuwe Tonge, 17 April 1926. Voor de vele blijken van belangstelling bij het over» lijden van onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Zuster, Behuwd=Zuster en Tante betuigen wij onzen hartelijken dank Mede namens de Familie, H. KOOMAN. Dirksland, April 1926. 27478 gevraagd. Voorloopig voor 6 maanden vast werk. AdresC. VAN BEEK, Schilder, Sommelsdijk. 27485 Aan allen, inzonderheid aan H.H. Directeuren en verder personeel der Flakkeesche Boek» en Handelsdrukkerij, die bij onze 40»jarige Echtvereenlglng hunne belangstelling hebben getoond, betuigen wij onzen hartelijken dank. K. VOOGD. J. VOOGD»Sandifort. Middelharnis, April 1926. 27481 Wordt GEVRAAGD tegen 1 Mei a.s. een FLINKE P.G., leeftijd tusschen 30—50 jaar, dienst» bode aanwezig, op Flakkee. Brieven onder No. 27463 Bureau van dit blad. GEVRAAGD met 1 Mei of 15 Mei een net als hulp in de Huishouding, leeftijd niet beneden de 18 jaar, in West-Brabant. Brieven onder no. 27477 Bureau van dit Blad. Wegens aanschaffing van een paard, TE KOOP AANGEBODEN voor alle werk geschikt. Adres: P. KORTEWEG Dz„ Land» bouwer onder Ooltgensplaat. 27482 niet bepraten, maar koopt een Gloednieuw f 39,— met garantie. Repareeren solied en billijk. Kipstraat 42— Telef. 2176 Rotterdam De Architect en beëedigd Makelaar G. VAN VARIK te Middelharnis, zal op Donderdag 29 April 1926, des voormiddags 10 uur in het Hotel Meijer te Middelharnis trachten Het bouwen van «en Auto» zaak, o.a. Winkel, Lakkamer, Werkplaats, Magazijn en Kan» toor, voor rekening'der heeren WITVLIET en KOERT te Middelharnis, in massa en partieel. 27476 Bebouwde oppervlakte plm. 665 M2. Bestek en teekening verkrijgbaar tegen betaling van f 6,— per stel. Restitutie f 2,— bij den Architect voornoemd. HEEFT AF TE GEVEN in alle maten »n dikten. Bestellingen RUITERS 3 of 4 beens, levering Mei of Juni, worden ingewacht. Prijzen beneden alle concurrentie. Levering aan alle stations. RING, SOMMELSDIJK, is het soliedste en goedkcopste adres Manufacturen, Tricot en Gemaakte Goederen, Vitrage, Petten, Boor» den. Dassen, Kousen, Sokken, Dlrectoirbroeken, zwart en gekleurd in alle ma'en, Fantasiebroek vanaf f 2,50, Pilowbroek vanaf f 3,15, zware Mancbesterbroek f 3,85. Tevens het adres voor HOOGST* ***04900 •AlPOUaOBATISi TE KOOP AANGEBODEN een met circa 3 H.A. prima bouwland, vlak bij dorp en tram te ZUIDLAND Direct te aanvaarden. Naar verkiezing is er nog meer bouw» of weiland bij over te nemen. 27472 Te bevragen bijD. DE LABI JE, Zuidland, Telef. No, 5. Aan hetzelfde adres VEE TER BE» WEIDING GEVRAAGD. KJ voel geteeld van c liatb uitgezocl extra soort, eig< Tevens GEVR met prijsopga; WEIJ, Dirke Nog enkele 3 velds, bijna VERSLIJTBA voor slechts f Franco naaste Hlec afgehaa te S| Loon f 25 Stukken wor| 1 Mei 1926 27475

Maas- en Scheldebode | 1926 | | pagina 4