fi. iiïTEiniiEL arts f 195.- Nieuwe Orgels i 195.- 1 DRUKWERK 1 nette bediening n Astrakanwol Braeirameii en MappelsÉoUen Coöperatieve BoerenleeebanK JOH. DE HEER - - ROTTERDAM Verkooping Tuiee perceelen louuiland BoerenieeiiDanR jmr MODERN 9H Visscherij. Gemengd Nietfws. Eiüiienland. V er koopingen Marktberichten. Dag-Dienstbode te koop 2 H.A. Tuinland ZAAI LIJNZAAD aan te besteden afwezig VERPLAATST DUBBELE Rlfl6 - SOIÏimELSDUK NET KOSTHUIS bestel le men bij deUitgeversvan dit blad. Vlugge Geboren iEERTRUI CUIELH MARIA ABRAHAM VERMAAS, C. de IYI00IJ - Dorpsweg ouddorp Adriana Maria van Nieuwenhuijzen met 2 Druivenkassen en Schuur, H. GROOTENBOER Cz. Korteuieegle - dirksland - Telefoon 1050 54300 K.G. Ghiiisaipeter. 106200 K.G. Superphosphaat. 5000 K.G. Ammoniak super. 7300 H.G. Patent-Kali. 24200 K.G. Zuu. Ammoniak. 4700 K.G. Halizout. 50000 K.G. E. noten, Duitsche. 15000 K.G. K. Kolen, Duitsche. 140 stel Ruiters. 220 stuhs Heiningpalen. DEN BOMMEL NDTSSPAARBANK MIDDELHAIIS-SOMMELSIIIJK M. GROENENDIJK Hz. Gezouten en geconserueerde Groenten, Kruidenierswaren, Koffie en Thee te Nieuwe Tonge Het bestuur geett aan belang hebbenden kennis, dat de ter controleering en bijschrijving der rente ingeleverde Spaarboekjes vanaf heden kunnen worden teruggehaald. 27139 De bank leent gelden aan leden tegen 5 pCt. 'sjaars. Ze neemt gelden tegen 36/J0 pCt. 's jaars ook van niet-leden. eesgeuienscnt gemaKheilihe Detaiingscondities Openbare Vrijwill. Voor contróle en bijschrijving rente over 1925 wordt inlevering van de boekjes verzocht ten kan tore van den Kassier op Donder dag 28 Januari 1926 's voorm. van 972 t°t tl uur en 's nam- van 2 tot 4 uur. STELLENDAM. De garnalenvisschers hebben de vorige week slechts 1 dag gevischt en gemiddeld per dag en per vaartuig gevangen 40 K.G. garnalen. GOEDEREEDE. De vorige week werd van 30—60 K.G. gars een. nalen gevangen. De moord in de Rosetraat. Uit Willemstad wordt gemeld Volgens een hier te laat ontvangen signalen ment is het zeer waarschijnlijk, dat de dader van den moord in de Rosestraat te Rotterdam hier over het veer is gekomen. Politie en marechaussee hebben nog lang gezocht, echter zonder resultaat. Belooning. De directie van de Nederlandsche Bank heeft aan den winkelier W. J. van Heel, uit de Rosestraat alhier, een belooning van vijf honderd gulden uitgereikt, wegens betoonde activiteit en scherpzinnigheid bij het volgen van den man, die hem een valsch bankbiljet van f 10 in betaling had gegeven, waaruit later de arrestatie van de beide valsche mun> ters uit Nijmegen is voortgevloeid. Een ingenieur vermist. De Duitsche ingenieur S. W., werkzaam aan de Maaskanalisatie te Belfeld, is Zaterdags morgen, pér motorfiets met zijspan, van Nijs megen naar Belfeld vertrokken, waar hij echter niet is aangekomen. Ook is hij niet te Nijs megen teruggekeerd. Hij had f 1300 bij zich, ter uitbetaling van loonen. Stinkbommen in Haagsche bioscopen. In de bioscooptheathers City en Asta in den Haag zijn Zaterdagavond een aantal stinks bommen geworpen, bij elkaar wel een 50 a 60. Waarschijnlijk is dit gebeurd door stakende musici of door hun handlangers. In Asta heeft \et geval geen ordeverstoring ten gevolge ges ^bad. In de Citysbioscoop werd uit het publiek geschreeuwd en o.a. »duikbooten geroepen 1« De schreeuwers werden onmiddeiijk uit de zaal verwijderd. De directies hebben tegen het werpen van stinkbommen maatregelen getroffen. Het vermiste vliegtuig. Men schrijft uit Leiden Op het oogenblik is men met een mijnlegger druk bezig, naar het vermiste vliegtuig te zoeken. Zaterdag j.l. hebben eenige jongens te Noords wijk aan Zee aan het strand benoorden den vuurtoorn een opshrijfboekje gevonden waarin allerlei cijfers en berekeningen voorkwamen Zij hechtten echter aan dit boekje geen waarde en gooiden het weg. Later is hetzelfde boekje door een paar visschers gevonden doch ook dezen hechtten er niet de minste waarde aan. Alle pogingen om het opnieuw te vinden hebben tot nu toe gefaald. In Noordwijk is men algemeen van meening, dat het boekje in kwestie van een der vliegers afkomstig is. f Zondag bij gunstig weer hebben nog vier ^•«'marinevliegtuigen gezocht naar de overblijf» selen van het verloren gegane vliegtuig van de landmacht Zij hebben het gebied, gelegen tusschen den Helder, Texel, Vlieland, Hars lingen, Stavoren en Enkhuizen afgezocht, zons der eenig resultaat echter. De rivierpolitie in 1925. Verstekelingeneen romantisch geval. Uit een overzicht van de werkzaamheden der rivierpolitie in de haven te Rotterdam in het afgeloopen jaar blijkt o.m., dat er 192 verstekelingen ontdekt zijn op binnenkomende schepen. Het grootste aantal was in Januari, toen de Goentoer binnenkwam met 26 Chis neesche verstekelingen aan boord. Eenige weken later werden op de Djember 12 Chis neezen ontdekt, die er niet thuis hoorden, en in den zomer kwam het Fransche stooms schip Roumania binnen met 7 Arabieren, die zich te Singapore aan boord hadden verstopt. Behalve deze jaarlijks terugkeerende gevals len, kreeg de rivierpolitie een zeer romantisch geval te behandelen. In de haven van Buenos Aires heeft zich een 18=jarige jonge dame aan boord van zeker schip begeven, om met den tweeden stuurman in ons land te trouwen. Onderweg werd zij door den eersten stuurs man ontdekt, die mede op haar verliefd werd en den kapitein voorstelde, zijn huwelijk met de jonge dame te sluiten. De kapitein weis gerde, omdat het meisje minderjarig was. De eerste en de tweede stuurman vroegen beiden, te mogen afmonsteren, ten einde aan den vasten wal hun strijd om het bezit der schoone Spaansche te kunnen uitvechten. De kapitein weigerde ook dit verzoek in te willigen en heeft de betrokken jonge dame een meisje van goeden huize aan de rivierpolitie als verstekelinge overgeleverd; door bemiddeling van den Argentijnschen consul is zij na eenigen tijd weer naar haar vaderland kunnen terug» keeren. De stuurlieden zijn op een ander schip overgeplaatst, dat zulke voor hen ge= vaarlijke havens als Buenos Aires niet aandoet. Er zijn 51 lijken, bijna alle vreemdelingen, in de haven opgevischter hadden 231 on» gevallen plaats, en op Nederlandsche schepen zijn 201 Nederlanders aangehouden, die door de politie gesignaleerd waren en nog getracht hadden, per schip een goed heenkomen te zoeken. Ongelukken. Een 11 jarig jongetje en een 13«jarig meisje van den Seinhuiswachter aan den Vlijmen» schen overweg bij Den Bosch zijn gisterna» middag 30 meter van den kant op het over» stroomde land door het ijs gezakt. Met groote moeite en met levensgevaar kon men hen over het broze ijs bereiken en aan den wal brengen. De jongen was toen reeds door de koude bezweken, het meisje is kort daarna gestorven. Ontvlucht. De twee Duitschers,^Vrijdag aangehouden te Wezep, als verdacht van inbraken in Krops» woldi, zijn 's nachts door het zoogenaamde etensdeurtje uit de politiecel te Hoogezand ontvlucht. Wat kost een gratis Rijwielbelasting» plaatje Zooals bekend, wordt aan enkele catecho» riën personen een gratis rijwielbelastingplaatje verstrekt. Daarvoor moeten echter verschillen» de formaliteiten vervuld worden en zoodoende is het dezer dagen gebeurd, aldus meldt men ons uit Halfweg, dat een inwoner dier ge» meente, die een aanvraag om een gratis plaatje ingediend had, tot driemaal toe naar Haarlem moest gaan ter vervullig der formaliteiten. Daarmede verreisde hij driemaal 60 cents is f 1,80, verzuimde 6 uren tegen 30 cents per uur gerekend, wat niet te veel is, maakt even» eens f 1,80, tezamen dus f 3,60, waarvoor hij, na bidden en smeeken, een rijwielbelasting» plaatje ter waarde van f 3 kreeg1 (N. Haarl. Crt.) Wenken veor bedienden. In een Engelsch tijdschrjft komen o.a. vol» gende wenken voor bedienden voor Wees vlug met uw aandacht en net in uw handelingen. Wees beleefd, behulpzaam en aangenaam tegen uw mede helpers. Groet uw klanten met een glimlach, en toon u steeds bereid en behulpzaam. Tracht de bedoelng van de klanten te be» grijpen. Wees even beleefd tegen een klant die niet koopt, als tegen een die een goede bestelling doet. Indien een klant niet koopt is het dikwijls uw schuld, niet de zijne. Wees voorzichtig in de beantwoording van klachten van een klant. Indien handelend met lastige klanten, wees niet bits, behandel ze beleefd. Groet wachtende klanten en deel ze mede dat ze zoo geholpen worden. Fixeer geen klanten, die door 'n andere bediende geholpen worden. Nooit gedoogen dat een klant ontevreden den winkel verlaat. Maak nooit geen verkeerde voorstelling van eenig artikel, het is onteerend. Kent uw bedrijf door en door, en bepaal uw aandacht bij de meest gevraagde artikelen. Zorg steeds dat uw winkel of afdeeling op» geruimd is en niet slordig. Wees precies op tijd en op uw maaltijden, niets is zoo verkeerd voor een bediende als een telaatkomer. Indien gij twijfelt, vraagt uw patroon. Reuter seint uit Pittsburg Een tramwagen is van 14 M. hoogte in een rivier gestort. Er zijn 3 dooden en 24 gewon» den, waarvan 16 ernstig. Drie personen worden gemist. 36 Vrouwen vergiftigd. Naar uit Constantinopel wordt gemeld, heeft zich in die stad een ontzettend drama afge» speeld. Ahram Bey, een schatrijke Turk, die volgens oude Turkische zeden er niet minder dan 36 vrouwen op na hield en hardnekkig weigerde zich aan de wet tot afschaffing der polygamie te onderwepen, vervulde er de droevige hoofdrol in. Onlangs was hem door de autoriteiten, on» der bedreiging met gevangenisstraf, aangezegd, zich naar de nieuwe zeden te schikken. Liever dan dit te doen, besloot hij echter zichzelf en zijn 36 vrouwen van het leven te berooven. Hij richtte een groot feestmaal aan, waarop alle vrouwen, in haar schoonste kleedij en getooid met juweelen, verschenen. Ahram Bey stelde zelf het menu samen en mengde vergif in het eten. Den volgenden morgen vond men den rijken Turk en zijn ongelukkige slachtoffers dood in de kamers van zijn paleis. Lijk gevonden. Zondagmorgen is bij het station Orthaus (Duitschl.) een lijk gevonden, hetwelk zoo verminkt was, dat het onherkenbaar was. Pa» pieren werden echter op het lijk gevonden, ten name van een bewoner van Düsseldorf. Men weet niet, of men met een ongeluk of zelfmoord te doen heeft. Ongelukken. De 9»jarige F. D. uit de Davidstraat is in de Gerrit Jan Mulderstraat alhier door een auto aangereden. Hij is met een lichte her» senschudding in het Ziekenhuis aan de Cool» singel opgenomen. De losse werkman der Holland»Amerika3 lijn G. d. B. uit de Atjehstraat is gisteren aan boord van het stoomschip Binnendijk, lig» gende in de Lekhaven alhier, beklemd geraakt tusschen eenige balen en den scheepswand. Hij is met een linker sleutelbeenfractuur ter nadere observatie in het Ziekenhuis aan den Coolsingel opgenomen. DE KABINETSCRISIS. De ministers de Geer en van Karnebeek zouden in een ev. kabinetaLimburg overgaan. Naar men verneemt zal in een eventueel kabinet»Limburg de formateur zelf waarschijn» lijk aan het hoofd van het departement van justitie komen te staan. Van de zittende ministers zouden alleen de heeren De Geer en Van Karnebeek overgaan, die beiden hun portefeuille zouden behouden. Als het intusschen niet mogelijk mocht blijken, een minister van financiën te vinden, zal wellicht een dei bovengenoemde heeren zich met de leiding van 'laatstbedoeld depar» tement belasten. Een kabinet'Llmburg zou naar links georiënteerd zijn. Het Nederl. Correspondentiebureau in Den Haag meldt Naar in parlementaire kringen verluidt, zal het door mr. Limburg te vormen kabinet be» slist naar links zijn georiënteerd, al brengt het extra»parlementaire karakter daarvan uit den aard der zaak mede, dat ook persoonlijkheden, die tot de rechterzijde behooren, daarin zitting nemen. Faillissementen in Nederland. Volgens mededeeling van het Handelsinfor» matiebureau van VAN DER GRAAF 6, Co.'s Bureaux voor den Handel zijn over den afge loopen week, eindigende 21 Jan. in Neder» lana uitgesproken 80 faillissementen tegenover 89 faillissementen in dezelfde week van het vorige jaar. Van 1 Januari tot en met 21 Jan. 1926 214 faillissementen tegenover 251 over hetzelfde tijdperk van het vorige jaar. Op Woensdag 20 Januari 1926 bij veiling en op Woensdag 27 Januari 1926 bij afslag beide dagen des avonds 7 uur te Melissant ter herberg van Van der Werff. van1 Land» bouwstelling met wagenhuis en erf te Melissant aan den Bouwdijk op Stoofhof Kadaster Sectie E no. 371 en 374 te samen groot 4 Are en 2 cA. in 2 perceelen en in massa, ten verzoeke van de Wed. J. Keur en kinderen. Notaris VAN DER SLUIJS. Op Woensdag 27 Januari 1926, 's nam. 3 uur te Dirksland, ter herberge van H. van den Doel, veiling en Op Woensdag 3 Februari 1926, 's nam. 3 uur te Dirksland, ter herberge van J. Keuve» laar, afslag van a. 2.88.90 H.A. (7 G. (39 R. Sommelsdijksche Maat) Bouwland te Sommelsdijk nabij Dirks» land in den polder »De Oude Plaat«, kad. Sectie D no. 825, waarvan 5 Gem. dadelijk te aanvaarden en het restant blootschoof 1926, in 4 perceelen en combinate, ten verzoeke van den heer M. de Bonte Jz. b. Een huis met schuur, wagenhuis, steenen varkenshok, keet, bleekveld, erf en grond (eeuwige erfpacht), te Melissant .nabij Dirksland op Kralingen, kad. Sectie B nos. 687 en 690, tezamenen groot 7 Aren 40 centiaren in één perceel, te aanvaarden uiterlijk 4 April 1926, en 0.14.20 H.A. (105 R. Somm. Maat) Tuigrond (geschikt voor Bouwgrond), te Sommelsdijk nabij Dirksland, aan den Onwaardschen, kad. Sectie D no. 940, in één perceel, te aanvaar» den 1 Maart 1926, ten verzoeke van den heer C. de Bonte Mz. Notaris VAN DER SLUIJS. Donderdag 28 Januari n.m. half 2 uur te Ouddorp aan de haven, van een groote partij scheepsafbraak, om contant geld, ten verzoeke van de heeren Gebr. Bezuijen. Notaris VAN DEN BERG. Verhuring bij inschrijving voor 3 of 5 jaren naar verkiezing van3»96>50 H.A. weiland in den Simonshavensche polder aan den Westdijk. In gebruik geweest bij den Heer C. J. Oost» hoek. Inschrijvingsbiljetten in te leveren vóór of op Woensdag 3 Februari 1926. Notaris C. LOEFF. Op Donderdag 4 Febr. 1926, v.m. 10 uur te Oude Tonge, aan den Heerendijk, op de hofstede »Het Lot«, bewoond door en ten verzoeke van den heer Adrs. Dekkers, aldaar, van 7 paarden, 30 stuks hoornvee, varkens, pluimvee, alsmede een groote landbouw»inven« taris en eenige meubilaire goederen. Breeder omschreven bij biljet, verkrijgbaar ten kantore van Notaris AKKERMAN. Boelhuis te Biert op Vrijdag 5 Februari 1926 voorm. 10 uur, voor den Heer S. Durk' stra, aldaar, om contant geld, publieke ver» kooping van 2 koeien, 60 kippen, kunstmoe» der (Triumph), nieuw kippenhok, tuinmeube» len, kruiwagen, 50C0 K.G. hooi, 500 M. ijzerdraad, kippengaas, palen, planken, hooi» harken, hooivorken, schoppen, ladder, l/2 H.L. bouw» en melkgereedschappen enz. enz. Eén uur vóór den aanvang der verkooping te bezichtigen. Notaris C. LOEFF. Op Dinsdag 9 Februari 1926 bij veiling, en op Dinsdag 16 Februari 1926 bij afslag, beide dagen 's nam. 3 uur te Stad aan 't Haringvliet, ter herberge van G. Smits, van Een huis met schuui. dijkhofland, erf en grond te Oude Tonge aan den Noordl. dijk kad. Sectie A no. 150, 156 en 500 te zamen groot 27 Aren 02 centiaren (177 R. V. Maat) in één perceel Een huis met hofland, erf en grond aldaar, kad. Sectie A no. 150, 158 en 487, te zamen groot 15 Aren 13 centiaren (99 R. V. Maat) in één perceel, verhuurd aan de Wed. J. de Boet en 1.50-60 H.A. (3 Gem. 84 R. V. Maat) Bouw» land, te Oude Tonge, in den polder Oostende, nabij den Watergatschen weg, kad. Sectie A no. 504, in één perceel dadelijk te aanvaar» den. Ten verzoeke van Gebr. van Bouwelcn te Oude Tonge. Notaris VAN DER SLUYS. Op Woensdag 24 Februari 1926, 's voorm. 10 uur te Oude Tonge, aan den Oudel dijk, van paarden, vee, landbouwgereedschappen enz., ten verzoeke van Gebr Hobbel. Notaris VAN DER SLUYS. Bij Veiling op Vrijdag 29 Januari 1926 in het café van I. de Witte te Nieuwe Tonge, bij Afslag op Vrijdag 5 Februari 1926 in het café van P. M. Schipper, beide dagen des nam. 3 uur vanTwee perceelen bouwland aan den Duivenwaardschendijk te Nieuwe Tonge groot IOV2 gemet V. M. in den polder Klinkerland ten verzoeke van den Heer K. M. Houtaar te Nieuwe Tonge Notaris VAN ISPELEN. Op Woensdag 10 Febr. 1926 des v.m. 10 uur te Langstraat nabij Achthuizen, op de hof» stede van en ten verzoeke van den heer G. van Nieuwenhuizen aldaar, van 12 stamboek» paarden, 21 stuks hoornvee, landbouwwerk» tuigen, voerbieten, pulp, stroo enz. Breeder omschreven bij biljet, verkrijgbaar ten kantore van Notaris AKKERMAN. MIDDELHARNIS. Centrale Veiling voor Goeree en Overflakker. Veiling van Vrijdag 22 Januari 1926. Kipeieren, 60.62 kg., f 7,70—f 8,50 per 100 st. Kipeieren, 50»51 kg., f f 6,50—f 7,— per 100 st. Eendeneieren f 8,70 tot f 8,90 per 100 stuk Spruiten f 8,— tot f 12,— per 100 K G. Bruine boonen f 15,— per 100 K.G. VEE en PAARDEN. ROTTERDAM, 25 Januari. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 441 vette runderen 181 vette kalveren, 595 schapen of lammeren, 1366 varkens. Prijzen per V2 Kg-Koeien 25 c.47'/2 tot 50 c„ 57'/2—50 c Ossen 47 c.51 c.57Yi c. Kalveren 67 V2 c.75 tot 77'/2 c.92'/2 tot 95 c. Schapen binnenland 28 tot 34 c. Scha» pen buitenland 41 c.43 c.45. Varkens 44 c. 45 c.46 c. Lammeren f 26—33 per stuk. De aanvoer van koeien en ossen was goed. De handel was redelijk en de prijzen onder» gingen vrijwel geen verandering. Voor enkele puikbeste koeien werd nog tot l'/2 cent bo» ven noteering betaald. Stieren met weinig aanvoer en bijna geen handel, vandaar heden geen noteering. Vette kalveren waren tamelijk aangevoerd. De handel was redelijk en de prijzen onge» veer op dezelfde hoogte. Voor enkele puik» baste kalveren werd nog tot 5 cent boven noteering besteed. Schapen en lammeren met korten aanvoer en slechten handel. De prijzen per pond kon» den met moeite worden bedongen, die per stuk waren iets lager. De aanvoer van varkens ruim. De handel was tamelijk en de prijzen waren iets flauwer. Lichte varkens beneden de 100 K.g gingen tot 1 cent boven noteering, terwijl voor Londen» sche varkens tot 49 cent werd besteed. Flauwe afloop wordt verwacht. AMSTERDAM, 25 Januari. Veemarkt. Aan» voer 403 vette koeien, le kw. 125—132 c., 2e kw. 100—120 c., 3e kw. 84—102 c.110 melk en kalfkoeien, f 350—550 per stuk66 vette kalveren, le kw. 94—104 c2e kw. 84—92 c 3e kw. 76—82 c47 nuchtere kalveren, f 14— 25 per stuk; 13 schapen, geen noteering ;673 varkens, Holl. vleesch 179—111 c., Holl. spek 107—109 c., mindere soorten 160—165 c. Over» zcesche Geldersche le kw. 109—111 c.169 paarden, f 100—300 per stuk. BOTER, KAAS en EIEREN. ROTTERDAM, 25 Januari. Zeeuwsche eieren f 7,50—9,50, Overmaasche f 7,50—9,50 per 100 stuks. APELDOORN, 25 Januari. Aanvoer 30,000 eieren, prijs f 7,50 tot f 9, middelmarkt f 8,40 de 100 stuks. Handel traag. TIEL, 25 Januari. Boter. Aanvoer 25 K.G., prijs f 2—2,30voorts 20,000 eieren, prijs f 7 9 V2 de 100 stuks. GROENTEN, FRUIT en AARDAPPELEN. ROTTERDAM, 25 Januari. Heden waren de prijzen der aardappelen als volgtBrielsche eigenheimers f 3,40—3,80Zeeuwsche blauwe f 4,25—4,75id. eigenheimers f3 25—3,50; id. bonte f4,25—4,75; blauwe eigenheimers f3,25 —3,50brav's f 3,50—4, poters f 2—2,50red star f 3,20—3,50. Met matigen aanvoer, gewo» ne vraag. AMSTERDAM, 25 Januari. Aardappelmakrt. Prijzen onveranderd. Aanvoer 1 lading of 700 H.L. HUIDEN, LEER, WOL en DIVERSEN. ROTTERDAM, 25Januari. Vlas. (Opgaaf van de marktmeesters). Aanvoer: 23,000 K.G. blauw, schoon f 0,95—1,456100 K.G. wit Zeeuw f 0,90-1,1510,000 K.G. Holl. geel f 0,95-1,50; 250 K.G. dauwroot f 0,90-1,15. dochter van 27130 L. B. VAN NIEUWENHUIJZEN M. H. VAN NIEUWENHUIJZEN— Sommelsdijk, 23 Jan. 1926. Kardux. A.s. Vrijdag 29 Jan. hopen wij U met onze geliefde Ouders P. BOETER W en 27135 g N. WITVLIET I hunne 40»jarige Echtvereeni» H ging te gedenken. M Middelharnis, Jan. 1926. zzxsxzzxscmm ysccjsc f Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze Echtgenoot en der kinderen zorgvolle Vader, den Heer 27137 in den leeftijd van ruim 64jaar. Uit aller naam, Wed. K. VERMAAS- Duijvendijk. Middelharnis, 25 Jan. 1926. WEER VOORHANDEN. Bolletjes van 20 gram. Aanbevelend, 27132 Hiermede vervullen wij den treurigen plicht kennis te geven, dat na een langdurig en geduldig lijden is overleden onze innig geliefde echtgenoote en zorgvolle moeder, 27126 geboren Mol, in den ouderdom van 51 jaar en 6 maanden. Uit aller naam, A. C. van NIEUWENHUIJZEN Dirksland, 23 Jan. 1926. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een kortstondig lijden, onze innig geliefde Echt» genoot, Vader, Behuwd» en Groot» vader 27134 TEUNIS LODDER Jbz. Echtgenoot van Arjaantje Lodder, in den ouderdom van ruim 79 jaar A. LODDER—Lodder J. LODDER. L. TANIS—Lodder P. TANIS. C. K. LODDER. M. J. LODDER—Buijs. G. LODDER. J. C. LODDER. en Kleinkinderen. Ouddorp, 24 Januari 1926. GEVRAAGD tegen 1 MEI a.s. een Adres: 27118 W. M IJ S, Korteweegje, Sommelsdijk. Heden overleed na een kort» stondig lijden onze innig geliefde Broeder, Behuwdbroeder en Oom TEUNIS LODDER Jbzn. Echtgenoot van Arjaantje Lodder, in den ouderdom van ruim 79 jaar Uit aller naam, 27133 G. LODDER. Ouddorp, 24 Januari 1926. gelegen nabij Brielle. Brieven onder letter A, aan Week* blad of Brielsche Courant, Brielle. 27127 11 Evenals vorige jaren levert ondergeteekende U weer prima BlauwbloehZaallijnzaad (tonzaad) alsmede Frlesch Witbloei, tegen concurreerende prijzen. Aanbevelend, AANGEBODEN een groote paitij ook bij kleine partijtjes, Scherpe prijs, bij P. C. VAN ECK, Mach. Houtbew. Dirksland. De Dorpsvereen. »ONS .BELANG» te Stellendam wenscht op Donderdag 4 Februari, de leve* ring van Voorwaarden te bekomen a 10 cents per stuk bij ondergeteekende. 27136 De Secretaris, A. KIEVIT. Is 26—29 Januari 27129 Praktijk wordt waargenomen door Dr. OOSTHOEK, Stad, die nam. één uur te Den Bommel spreekbeurt houdt. Een delf meest betrouwbaarste spaarbanken is de Kantoor Voorstraat 5, Middelharnis Aangesloten bij het Nederlandsch Spaar» bankbureau. Rentevergoeding 3.6 Nieuwe spaarboekjes worden dagelijks afgegeven. VAN VOORSTRAAT 232 NAAR de van ouds bekende handel in Aardappelen, Groenten en Fruit van Speciaal adres voor 27138 Beleefd aanbevelend Het Bestuur. met 9 registers, w.o. Vox Humana en Koppelingen, in prachtige eiken kast. Uitnemend fabrikaat. OOSTZEEDIJK 324/32 TE MELISSANT GEZOCHT DOOR NET WERKMAN. Brieven met prijsopgaaf per week onder No. 27140 Bureau van dit Blad. door Notaris J. VAN ISPELEN te Oude Tonge, bij VEILING op Vrij» dag 29 Januari 1926 in het café van I. DE WITTE te Nieuwe Tonge, bij AFSLAG op Vrijdag 5 Februari 1926 in het café van P. M. SCHIPPER, al» daar, beide dagen des nam. 3 uur, van aan den Duivenwaardschen dijk, Zuid» waarts strekkend tot aan den Klinker» landschen weg in den polder Klinker» land te Nieuwe Tonge, kad. Sectie B. nos. 779 en 780, samen groot 4 H A., 82 A„ 30 c.A. of 10>/2 gemet V. M., in zes perceelen en in combinatiën, ten verzoeke van dhr. K. M. HOUTAAR te Nieuwe Tonge. 27110 Het Bestuur 27128 JAC. BUTH, Voorzitter. JOH. KASLANDER Jz., Secretaris.

Maas- en Scheldebode | 1926 | | pagina 3