C. VAN ZWOL fironingsche Hypotheekbank ooor liederlaml f HALVERKOOP Draifleerbuizen met hraao e SPECKLE MES Kunsttanden N.V. H. TER MEULEN's Manufactuurhandel Gemoltonneerd Goed Tandheelkundige'Polikliniek Reclames Mededeelingen. Haarden, Kachels en Fornuizen J. BOER VOORHEEN A. BOER -u Deze Week Heeren - Dames - Kinderen c.schilper00rd - - middelhariils G. A. de Winter Economisch Weekoverzicht. Hoeden- en Pettenmagazijn V erkoopiiigen NIEUWE MARKT 19-20 - ROTTERDAM Oudsten vertrouwdst adres voor gevestigd te GRONINGEN. Bijkantoor te ZWOLLE. 5 pandbrieven 8 loo in stukken uan 11000." 1 500.- en i 100.-- BONT. BONT. Hang 18-26, ROTTERDAM, Telef. 9481 g Let op Hang 18-26, Rotterdam rnmrniltm De grootste sorteering Het laagst in prijs Compleet f 67.50. Zwart emaille Haarden, compleet met vloer- en mantelplaat f 55.— met garantie. Door het vakkundig plaatsen onzer haarden is kolendamp absoluut uitgesloten. Speciaal adres voor wit, zwart en groen geëmailleerde For nuizen, tegen zeer scherp concurreerende prijzen. Prachtcollectie zwart en groen geëmailleerde Vulkachels, welke alle tegen afspringen zijn gegarandeerd, gewone maat f 30.—, groote maat f 40.— Beste en soliedste adres voor Goud, Zilver, Horloges, Klok ken en Pendules, Barometers en Brillen Levering van Brillen enPin- cenez, ook op voorschrift van H.H. Doctoren Vakkundige Sediening! Stationsweg 25, Rotterdam Hoogstraat hoek St. Janstraat, met bijbouw St. Janstraat hoek Achterklooster, Rotterdam Dinsdag en Woensdag Jeager, van Jansen Tilanus, voor Voor deze Reclame-prijzen alleen In den H a I verkrijgbaar T. H. HAAGEN, Rotterdam Heiningpalen, Landbouw- zaden, Smetpoeder, Tillantfn. Jon. leune - onderiangs - Dirksland „EDELWEISS" uiestmoienstraat 16-18, Schiedam Tot roem en prijs van Gods genade. Zoo lazen we dezer dagen enkele bijzonder» Heden over 't kleine eilandje Savoe, met de hoofdplaats Seba, in den OostJndischen ar» chipel. Het is een dier eilanden, waarmee reeds vroeg de O. I. Compagnie zich heeft bemoeid. En hoeveel kwaads men deze, niet ten onrechte vaakheeft verwetenhoe vaak zij ook als er 't geldverdienen mee gemoeid was, de ne» gotie boven de religie liet gaan, zij hééft aan toch ook gezorgd, dat het Evangelie ge» predikt werd, niet het minst op de eilanden van den Molukschen archipel. Savoe is er een bewijs van. Iemand, die tegen 't eind der achttiende eeuw onzen archipel bezocht, dus nu 125 jaar geleden ongeveer, vond op Savoe christenen, die daar waren gekomen door middel der Evangeliesprediking, welke de »Compagnie« bevorderd had. Maar 't was de tijd van verval. De «Compagniea zat diep onder de schuld en werd opgeheven. Er waren toen op Savoe 600 christenen, maar een kerkgebouw was er niet en de eenige «herder en leeraar, dien zij bezaten, was een Indo, Craig geheeten, die de menschen de H. Schrift en den Heidelberger onderwees, want onschatbaar voorrecht 1 die beide boeken had de »Compagnie« nog in de dagen van haar bloei in de landstaal laten drukken. Men kan begrijpen, dat de religie er niet bloeide. Maar, dank zij de Schrift, zij bleef er be» wüard. En toen nu in de negentiende eeuw beter tijden aanbrakentoen de zendingsijver in ons vaderland, reeds van de dagen van het Reveil af, begon te ontwaken toen de nieuw uitgekomen zendelingen zich ook gingen be» moeien met het aloude zendingswerk in de Molukken, toen werd het ook op Savoe, door Gods goedheid, beter. Thans zijn er op het eiland 17 gemeenten met 6100 zielen. Alle zijn ze in 't bezit van een goeroe, of inlandsch leeraar, en een ker» keraad, waarin behalve de goeroe, twee ouder» Iingen en twee diakenen zitting hebben. Elke gemeente heeft haar eigen kerkje en uit wat er in de korte beschrijving volgt, blijkt duidelijk dat deze christenen inlanders zijn gebleven, maar dat toch ook hun zeden en gewoonten gekerstend zijn. Ziedaar een van de zegeningen der Zending. 't Heeft een paar eeuwen geduurdmaar was 't Diet een onzer eigen godgeleerden, die van een bekende streek in ons vaderland, die ik niet noemen zal, eens heeft gezegd, dat zij niet slechts nooit tot reformatie gekomen was, maar dat er het Evangelie nog voor 't eerst moest gebracht, tenminste aangenomen worden Hoe de Oorlog de zending letterlijk in elk opzicht heeft geschaad 1 Hier bij mij ligt het volgend knipsel van een Zendingsbijeenkomstmen leze -het eens oplettend Op de jaarvergadering der Berliner Mission heeft de director dr. Knak mededeeling ge» daan van een interessant propagandablaadje, dat hem in handen was gekomen. Het is een geheim document met het opschrift: De zwarten boven de blanken, de ondergrond sche telegraaf:Het draagt als nummer 89, waaruit blijkt, dat het deel uitmaakt van een reeks. In dit blad wordt opgemerkt, dat het zwarte ras zonder wapens en bondgeuooten alleen door de oorlogen onder de blanken de vrijheid verkrijgen zal. Boeken als: «de ondergang van het Westen® moeten door de zwarten in ernst worden opgevat, terwijl de blanken er gelukkig niet veel aandacht aan schenken. Triumfantelijk wordt meegedeeld, dat het aan de negers was toegestaan in het Rijnland politiedienst te doen en een van de sterkste volken door slechts enkele be» wapende zwarten neer te slaan. Daarbij is het van groote beteekenis, dat zij nu voor den Europeeschen oorlog zijn toegerust en bekwaam gemaakt. De ergste vijand is Frank» rijk, dat naast Engeland veel millioenen van Marokko, Algier en aan de Congo even» zoovelen door alcohol en andere vergiften, door geslachtsziekten of op de slagvelden voor de blanken ten offer gebracht heeft. Waardoor dit de Zending schaadt Zeer eenvoudig. Het zwarte ras wordt op deze wijze in de meening gebracht, dat de »blanken« die hoezeer ook ten onrechte, door hen en bloc als »christenen« worden gerekend, aan hun ondergang toe zijn en als nieuw struikelblok vindt nu de Zending de gedachte op haar wegWat 1 zullen wij nu den godsdienst aannemen van zulk een straks wegstrevend geslacht? Dat heeft de Oorlog, mét veel ander kwaad, de Zending aangedaan. UITKIJK. Nu de strijd in Marokko voorloopig to stilstand is gekomen en de tegenstander Abd» el.Krim nog steeds niet onderworpen is, het» geen op den duur wel geschieden zal, zij het ook met verlies van menschenlevens en geld, blijkt het in Frankrijk welken invloed deze campagne op den finantieelen toestand aldaar heeft gehad, wat tot uiting komt in de re» cente daling van den franc. Het Fransche be» taalmiddel noteert thans circa 40 ct. lager dan het Belgische, in tegenstelling met vroeger, toen de verhouding omgekeerd was. De gun» stige afloop der conferentie van Locarno heeft ook geen invloed uitgeoefend op de wissel» koersen der betreffende landen, niettegen» staande de verwachting niet ijdel is, dat er ook betere economische verhoudingen tusschen de vroegere tegenstanders zullen komen. Doch zooals het meer gegaan is, de practische han» del zal wel eerst afwachten welke de gevol» gen zullen zijn van deze onverdeelde eens» gezindheid en of stabiliteit te zien zal zijn in de betere verstandhouding van het oogen» blik. Hoe het zij, de beurzen zijn niet door de politiek beïnvloed en blijven standhouden, geheel onverschillig voor al het politieke wel en wee. Onze effectenbeurs houdt zich feite» lijk uitsluitend met rubber bezig, doch de stemming is lang zoo opgewekt niet meer als voorheen, toen er geen stuk te duur was en men maar raak kocht. Er ligt de laatste dagen een druk op de markt, niettegenstaande het product stabiel of hooger is, zoodat er slechts die reden aan gegeven wordt, dat het volge» kochte publiek zich van een deel zijner fond» sen met goede winst ontdoet om het zekere voor het onzekere te hebben. Er doen bij deze gelegenheden steeds fantastische verha» len de ronde omtrent voorraden, die er zou» den zijn, niettegenstaande de statistieken uit» wijzen, dat de voorraden uiterst gering zijn, doch ook dit is geen nieuws omdat het in» dertijd gebleken is, dat de statistiek op een gegeven oogenblik uitwees, dat de koffie» eD suikerwaarden op hetzelfde tijdstip gering en overvloedig waren, zoodat men zich moeilijk daardoor kan laten leiden. Intusschen worden thans contracten afgedaan voor de oogsten 1927 tot en met 1930 en wordt reeds voor 1930»levering 2 shilling geboden, wat dus een bewijs is, dat ook op die termijnen reeds een 300 winst wordt gemaakt door de onder» nemingen. Het publiek heeft er blijkbaar voorhands genoeg van en neemt winst, waar dat nog mogelijk is, wat deze absoluut eenzijdige markt natuurlijk drukt, zoodat slechts tegen lagere koersen kan worden afgedaan. Wat de overige afdeelingen betreft is het relletje in scheep vaart waarden alweer ten einde, schoon de stemming niet flauw te noemen is, vooral voor Indische lijnen, waardoor de Ne» derland tot 170 omhoog liep, en Scheep» vaartunie tot 172 zoodat men blijkbaar een beter dividend verwacht over 1925. De afdeeling voor Oliewaarden is en blijft tamelijk vast, waarbij van goeden invloed was de slechts kleine toename der wereldproductie van 1925 vergeleken bij die van 1924. Aan» deelen Koninklijke bereikten heden Dinsdag nabeurs 390 en Geconsolideerden 196 °/o met een vaste tendenz. De handel in Amerikaansche waarden is hier ter beurze weer iets aan het opleven. Men hoort weer van Mexicanen, van Onta» rio's, en natuurlijk de onafscheidelijke Wa» bash en kleine rubbertjes, n.l. Intercontinen» tals, die weereen heel stukje lager worden afgedaan, n.l. op 13V2 zoodat de geheele rubberhausse daarop allerminst van invloed is geweest. Tenslotte zij nog medegedeeld, dat de laat» ste 4'/ï leeningen van Amsterdam en Gro» ningen niet naar wensch geslaagd zijn, omdat het publiek niet erg happig is slechts 472 VOOIJ CLK Z!1N KDU8 >1 uui yiuuiuiu, Kipstraat 85«87Rotterdam B/C ZIE DE 5 ETALAGES Voor hoeden No. 85. Voor Petten No. 87 Aanbevelend J. HENIGER Jr. van zijn geld te maken, temeer waar er nog rustig 5'/2 en 6 te maken is van goede obligaties en de levensstandaard nog aller» minst op een 4'/2 hasis in vergelijking is gedaald. Wat de Nederlandsche delegatie op de jongste Volkenbondsvergadering gedaan heeft. Nu de zesde Algemeene Vergadering van den Volkenbond weer achter den rug is, mo> gen wij het optreden van onze gedelegeerden te Genêve eens aan een korte beschouwing onderwerpen. Op die manier toch krijgt men een aardigen kijk op hetgeen er van Neder» landsche zijde in het belang van den Volken» bond ondernomen wordt, terwijl tevens ge» legenheid zich voordoet een oogenblik aan» dacht te wijden aan wat er ten dien opzichte nog mocht ontbreken. Voorop zij gesteld, dat zeer zeker niemand de kundigheid van de heeren, die zich onder aanvoering van Minister van Karnebeek in het begin van September naar de Volken» bondsstad opmaakten, in twijfel zal trekken. Trouwens, onmiskenbaar is weer gebleken, hoe men in het Volkenbondsmilieu de talenten en het inzicht der Hollandsche afgevaardigden op prijs weet te stellen. Zoo oogstte in het bijzonder Professor v. Eysinga, als voorzitter van de commissie voor technische volken» bondsorganisaties door zijn medeleden aan» gewezen, in die commissie welverdiende lof, zoo viel onzen gezant te Parijs, den heer Loudon, die zitting had in de commissie voor de ontwapeningsproblemen, menige huldebe» tuiging ten deel, terwijl eveneens Mr. Limburg (lid der juridische commissie) Graaf v. Lynden v. Sandenburg, die deel uitmaakte van de commissie, welke zich met de politieke vraag» stukken had bezig te houden en Prof. Francois, die in de commissie voor hygiënische aange» legenheden zitting had, den goeden indruk, die men van hun capaciteiten had, op nieuw ten volle bevestigden. En Minister van Karnebeek? Wel, die ver» liet de vergadering al heel spoedig, scheen alleen de gelegenheid, eens te hebben aan» gegrepen om een paar internationale collega's te ontmoeten en speciaal met den Belgischen Minister van Buitenlandsche Zaken een meer intiem praatje te maken. Dat daarbij het ont» werp>tractaat het hoofdpunt van het gesprek tusschen dit tweetal zal hebben gevormd, ligt voor de hand. Waar de samenkomst van de Volkenbondsvergadering al niet goed voor is 1 De overige leden der delegatie bleven op hun post en hebben hun best gedaan om door hen verdedigde voorstellen in veilige haven te loodsen. Prof. Francois kreeg gedaan, dat in verband met hef onderwerp kinderbe» scherming tot de hygiënische commissie ook het deskundig geluid van kinderhygienisten in de toekomst zal doordringen. Mr. Limburg zorgde er voor, dat sommige belangrijke vraag» punten van internationaal recht, die sinds het Korfoesincident van twee jaar geleden op» doemden en nog onopgelost bleven, nog eens extra aan een onderzoek zullen worden onder» worpen, waarvan het resultaat wellicht weer het noodige kan bijdragen tot een verder» gaande ontwikkeling van het volkenrecht. Het voornaamste werk echter, dat door de Hollandsche delegatie ondernomen is, en wel bij monde van den heer Loudon, was de poging om met spoed een programma van werkzaamheden voor een ontwapeningsconfe» rentie te doen voorbereiden. Niet de ont» wapeningsconferentie zelf, wilde onze verte» genwoordiger als het ware zonder verwijl doen plaats vinden. Neen, dat heeft hij wat ook anderen van zijn betoog gemaakt mogen hebben geen oogenblik bepleit. Doch wel wilde hij dat men met het treffen van voorbereidende maatregelen niet langer zou dralen, terwijl hij ook verschillende verbete» ringen in de commissie, die zich met het ont» wapeningsprobleem bezig houdt, meende te moeten aanbevelen, opdat die commissie doel» treffender werk zou kunnen verrichten. Aan» vankelijk sloeg het voorstel»Loudon wel in, doch nadat het eerst concurrentie had gekre» gen in den vorm van een ietwat afwijkend Spaansch voorstel en daarna van Engelschen kant tegen den betrachten spoed nogal wat gesputterd was, daalden de papieren aanmer» kelijk. Het eind van het lied was een com» promis, waarbij een resolutie tot stand kwam, die aan de verschillende bezwaren tegemoet trachtte te komen en dat ook deed. In de praktijk zal er intusschen, zoo niet alles tegen loopt, toch wel degelijk niet al te zeer met de voorbereidende werkzaamheden, tenminste met het opstellen van een werkprogramma, getalmd worden. Al die voorbereidingen hel» pen echter niets, zoo lang niet de veiligheid vasteren bodem onder de voeten krijgt: dan toch breekt pas het oogenblik aan, om een ontwapeningsconferentie bijeen te roepen. Moge weldra de betere organisatie der Vol» kenbondscommissie, overeenkomstig de wen» schen door den heer Loudon geuit, haar be» slag krijgen en moge ook spoedig het tijdstip daar zijn, waarop men ter vaststelling van een internationale regeling der ontwapening om de conferentietafel gaat zitten. En de ar» bitrage? Ja, ook daarvoor is menige lans gebrokenopnieuw heeft men erkend, dat voortaan veiligheid, arbitrage en ontwapening onverbrekelijk samenhangen. Jammer genoeg kwam de Nederlandsche delegatie in dit op» zicht achter anderen aanloopen. Het had toch zeker op den weg van de vertegenwoordigers van het land van Grotius gelegen ook hier een moedig offensief te ondernemen, in sa» menwerking met anderen. Ziet, daar raak ik, wat wellicht een zwak punt van onze jongste handelingen in Genêve te noemen zou zijn. Het ontbrak aan de noodige eenheid tusschen en met die staten, wier opvattingen men als eensluidend met de onzen kende. Het ligt dan ook op den weg onzer Regeering'in de toekomst het pad voor een deugdelijker sa» menwerking in Genêve te banen dan zal de kracht door de Nederlandsche en door bv. de Scandinavische en Zwitsersche delegaties ontwikkeld, heel wat grooter kunnen worden dan zij nu was. Indien waar mocht wezen, dat de kleine staten door allerlei factoren meer dan tot dusverre in een hoek geduwd werden dat was de indruk van meer dan een kundig toeschouwer is er dubbel reden om in den vervolge op het samenstellen van een gemeenschappelijke actie dier staten aan te sturen. Late Nederland hiertoe het noodige initiatief nemen. Zaterdag 17 October bij inzet en Zaterdag 24 October bij afslag, telkens des avonds 6 uur te Ouddorp, van een huis en varkenshok met bouwland te Ouddorp in den polder het Oudeland aan den Oudelandschen Langeweg, kadaster sectie E, nummer 2598, groot 47 aren 40 centiaren of 1 Gemet 10 Roeden V. M., bewoond door Klaas Meijer Anthoniezoon. Te aanvaarden 1 December 1925. Notaris VAN DEN BERG. Bij veiling op Dinsdag 20 October 1925 in het café van J, Legierse te Oude Tonge en afslag op Dinsdag 27 October 1925J in het café van G. van Veen, aldaar, beide dagen des namiddags 3 uur vanDiverse perceelen tuinland aan Jozefdreef, Stoofhof, Boezem en aan den Zuidl. dijk te Oude Tonge, ten ver» zoeke van Dhr. Dr. W. J. Arends. Notaris VAN ISPELEN. J Op Woensdag 21 October 1925 te Ooit. gensplaat in Hotel Moelker, bij veiling en op Woensdag 28 October 1925 aldaar in Hotel Hobbel bij afslag, beide dagen des avonds ten 7 uur, ten verzoeke van de wed. C. van Nimwegen, van Een flinke woning met groot erf, staande en gelegen aan den Sllkdijk te Ooltgensplaat. Aanvaarden dadelijk na de gunning. Notaris AKKERMAN. Op Woensdagen 21 en 28 Oct. 1925 des v.m. 11.30 uur, te Zuidland in het koffiehuis «het Wapen van Zuid»Holland« bij veiling en afslag publieke verkooping van Een huis met schuur, erf en tuin, in den polder Velgersdijk a. d. Krommedijk, groot 17 aren 44 centiaren. Direct te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen. Notaris LOEFF. Openbare Vrijwillige Verkooping te Zuid» land, op Woensdagen 21 en 28 October 1925 beide dagen des voorm. 11 uur in het café «het Wapen van Zuid»Holland« te Zuidland, van 4, 76, 30 H.A. bouwland in den 4n Raadsheerenhoek a/d Langeweg, in 2 perceelen. Verhuurd tot blootschoof 1929. Betaling koopprijs 2 Dec. 1925 Notaris LOEFF. Op Donderdag 22 October 1925 te Oude Tonge in Café Van Veen bij veiling en op 29 October 1925 aldaar in Café De Weert bij afslag, beide dagen des namiddags 6,30 uur, van een huis, schuur en erf aan den Molenweg te Oude Tonge, ten verzoeke van den heer Z. Timmers aldaar Notaris VAN ISPELEN Op Vrijdag 23 October 1925, 's avonds half 7 uur, te Dirksland, ter herberge van H. van den Doel, veilingen op Vrijdag 30 October 1925, 's avonds half 7 uur, te Dirks» land, ter herberge van J. Keuvelaar, afslag vanTwee huizen, eene landbouwschuur, wagenhuis en 2 tuinen (geschikt voor bouw» grond) te Dirksland, aan het Boschpad en den Gelderschen Dijk, in 7 perceelen en in com» binatie, ten verzoeke van de Erven van wijlen den heer Jn. van Oostenbrugge. Breeder bij biljet omschrevea Notaris VAN DER SLUYS Op Maandag 26 October 1925 bij veiling en op Maandag 2 November 1925 bij afslag, beide dagen 's avonds 7 uur te Dirksland, ter herberge van J. Vermeulen, vanTwee arbeiderswoningen met erf en grond (eeuwigd. erfpacht), te Dirksland, aan den Gelderschen Dijk, kad. Sectie B no. 1216 en 1217, groot 98 centiaren, ten verzoeke van den heer J. Struis te Rotterdam en kinderen. Notaris VAN DER SLUYS. Inschrijving naar de beneficie van 1,36,90 H.A. (3 Gem. 106 R. S. Maat) gedraineerd en gebeneficieerd bouwland, te Sommelsdijk, in den polder «Het Oudeland®, aan den Sta» verschen weg, in 't 3de gewend vanaf den Oudelandschen'Dijk, in twee perceelen, ieder van 3 meeden. Perceel 1, zijnde de 3 meeden aan den Staverschen weg, ongeveer groot 0,65,09 H.A,^ (1 G. 182 R. S. Maat). v Perceel 2, zijnde de 3 meeden ten Zuiden van perceel 1, ongeveer groot 0,70,76 H.A. (1 G. 224 R. S. Maat). De verhuring geschiedt voor 10 jaar, dadelijk ingaande. De vastgestelde pacht bedraagt f 60,— per 0,40,51 H.A. (S. Gemet). Ten verzoeke van den heer D. de Roon Sr. Inschrijvingsbiljetten in te leveren uiterlijk 29 October 1925, ten kantore van Notaris VAN DER SLUYS te Dirksland, alwaar meer» dere inlichtingen te bekomen zijn. Openbare verkooping van een woon» en winkelhuis te Middelharnis, op Woensdag 28 October 1925 bij inzet en op Woensdag 4 November 1925 bij afslag, telkens des avonds om 7 uur in het Hotel Meijer aldaar, bewoond door J. Bedeaux. Te aanvaarden 1 December 1925. Notaris VAN BUUREN. Zaterdag 31 October bij inzet en Zaterdag 7 November bij afslag, telkens des avonds 6 uur te Ouddorp in het logement Akershoek, van een huis met schuur, dubbel steenen var» kenshok, kippenhok en grond aan den Kool» weg te Ouddorp, kadaster Sectie B no. 1017, groot 29,80 aren of 195 Roeden Voornsché Maat, te aanvaarden 1 Januari 1926. Ten ver» zoeke van den heer Aren van Splunder Jan» zoon te Ouddorp. Notaris VAN DEN BERG. DE BANK GEEFT UIT26754 Geplaatst in 1925 f 3,126,500,- Teruggenomen en uitgeloot in 1925 782,100,— Verkrijgbaar bij alle EFFECTENKANTOOREN. Te Ouddorp bij den heer P. VAN SPLUNDER. De Directie t M. BROUWER, Mr. H. VAN DER VEGTE, F. J. BOLT N. ROMIJN ROTTERDAN Oostzeedijk 245, Tel. 8481, b/h Oostplein BUNT. Laat Uw Bontmantels zoowel al uw ander Bontwerk repareeren of vermoderniseeren bij het Speciaal ingerichte Bontatelier, tegen redelijke prijzen. Prima afwerking gegarandeerd. Ruime keuze in Bontmantels, Vossen en Sjaals, enz. N. ROMIJN, Bontwerker, Tel. 8481 Oost zeedijk 245, Rotterdam BUNT. f Vóór gij Uwe MEUBELEN koopt, bezoekt eerst de Magazijnen van thans alléén gevestigd a Groote voorraad Uitgebreide keuze Billijke prijzen. A m -mi I STEEDS TE KOOP ALLE SOORTEN Ook genegen te ruilen. M. den Boer Jz., Telef. 13, Herkingen HORLOGEMAKER EN GOUDSMID 1ste kwaliteit werken. Laagste prijs noteering. Eigen werkplaats. 12,» per tand f 50,» per heel gebit BEHANDELING PIJNLOOS Spreekuren eiken werkdag 9» 12 uur FABRIKAAT Alleen»Vertegenwoordiger s Th. BOEKHOVEN SOMMELSDIJK I Eerste kwaliteit (ook per wagonlading.) Complete AMEUBLEMENTEN Prachtig gesorteerd in EIKEN en GE< SCHILDERDE MEUBELEN. KUNST» LEER en MOQUETTE GARNITUREN CLUBFAUTEUILS, OORFAUTEUILS B1ZANTH1JN en CHESTERFIELDS, prachtig mooi, uit voorraad. Moquette kan ook van onze stalen uitgezocht worden naar keuze. BUFFETTEN, THEEKASTEN, LINNENKASTEN, TAFEL, en KAPSTOKKLEEDEN, AUPING.MATRASSEN enz. voor het behandelen Uwer W A S C H Is Stoomwasch» en Strijklnrlchting i

Maas- en Scheldebode | 1925 | | pagina 2