VOORJAAR 1924 oroaisie magaziinen van uitsluitend eiieibemaakte ueerer-, jonbeheerei en iirberrleeoiig Uit de Pers. Marktberichten. HOOGSTRAAT - ROTTERDAM Afdeellng Heerenkleeding (laatste mode) Afdeellng Jongeheeren- en Kinderkleeding Gemeenteraad. Van onze Adverteerders COLBERTCQSTUUMS, streng getailleerd met opengesneden revers, 1 knoop gesloten, en recht van voren, in prachtige fantasiekleuren, blauw er» grijs, vanaf fl. 20.-, fl. 80.- COLBERTCOSTUUMS met" 2 of 3 knoopen gesloten in alle prijzen önze nieuwsie modeiisn zijn in de etalages lenioongesieid en geuen door dunnen BLOUSEPAKJES vanaf fl. 7.-, SPORTPAKKEN voor Jongens, leeftijd 9 jaar, vanaf fl. 8.50, JONGEHEEREN-COSTUUMS met langen pantalon, leeftijd 13 jaar, vanaf fl. 13.50, SCHOOLBROEKEN vanaf fl. 1.75, - MANCHESTER BROEKJES vanaf fl. 2.25 - eiegantenliiasuorm en^onderispeliike afwerking aan onze kleeding een geheel aparl cachet. PEEK CLOPPEMBURG. v o o i' tic klok koutl is, dan zij ons antwoord »Daar hebt gij, Staatn i c t s mee te maken» 1 Bescherm de arbeiders, uitstekend 1 Bedreig daarop scherpe straffen. Ook willen wij met plezier strenge maats regelen op den verkoop ondergaan', dat is publiek werk, dat is Overheidsterrein, maar de eigen man zij vrij in e i g e n huis, waar» van in 't kleinbedrijf de werkplaats een on» afscheidelijk deel uitmaakt Waken we toch voor de v r ij h e i d 1 Zoo'n eerste stap beslist vaak. Doordat een deel van ons christenvolk zich vrijwel bij de Vaccinedwang heeft neergelegd, durft men nu al van gedwongen hersinenting praten en méér. Omdat een deel van 't dito al gauw den Leerplicht verheerlijken ging, is er nu zoo'n slappe weerstand tegen 't gedwongen zes vende leerjaar en wat we er straks, als Links weer eens baas wordt, méér bij krijgen. Wij moeten terug, tot meer vrijheid. Onverkort blijve gehandhaafd de bescherming van 't geen économisch zwak is. Zoo noodig zelfs worde die nog uitgebreid Maar vrijheid voor wat men met eigen lis chaam in eigen huis, op eigen erf, in eigen zaak wil doen. VERGADERING van den gemeenteraad van MIDDELHARNIS op Woensdag 30 April des nam. om 2 uur. De voorzitter burgemeester Den Hollans der opent, nadat eerst in comité vergaderd is, de openbare zitting met gebed, waarna de notulen worden voorgelezen en onveranderd vastgesteld. Ingekomen is een schrijven van Wethouder \roegindewei dat hij wegens ongesteldheid afwezig is. De heer Slis is zonder kennisgeving afwezig. Ged. St berichten eenige goedkeuringen over genomen raadsbesluiten. De commissie tot wering van schoolverzuim en de gezondheidscommissie dienden verslag in over het jaar 1923. De kas van den gemeentesontvanger is nage» zien en in orde bevonden. Over enkele reclames tegen aanslag in de hondenbelasting wordt afwijzend beschikt. B en W. vragen machtiging enkele oninbare posten schoolgeld alsnog te verhalen. De heer DÓRSMAN (Volksbelang) meent dat er enkele gezinnen onder zijn die onmo» gelijk betalen kunnen en stelt voor deze van den staat af te voeren. Dit voorstel vindt echter geen ondersteuning. De machtiging wordt aan B. en W. verleend met negen tegen één stem. Tegen stemde de heer Dorsman. J. Vroegindewei vraagt toestemming tot den bouw van een landbouwschuur en den grond daartoe in erfpacht te mogen hebben. De VOORZITTER stelt voor dit adres te renvoyeeren naar B. en W. om praesadvies. Dit wordt aangenomen. De heer DORSMAN (Volksbelang) wijst er op dat het geen aanbeveling verdient toes stemming te verleenen dat er bij die schuur een mestput gemaakt wordt. De VOORZITTER zegt dat de raad in vols gende zitting hierover kan beslissen. De VOORZITTER doet mededeeling van een punt dat niet op de agenda voorkomt, maar toch verdient in deze zitting behandeld te worden. De gascommissie n.l. acht het gewenscht een clausule aan art. 2 van het reglement voor het personeel der gasfabriek toe te voegen waardoor bepaald wordt, dat over benoeming, ontslag en schorsing van personeel dat langer dan 14 dagen in dienst genomen wordt de gascommissie zal moeten beslissen. Thans berust dit bij de directeur en ontstaan er verschillenden moeilijkheden die door deze voorgestelde wijziging voorkomen kunnen worden. Met algemeene stemmen wordt besloten de voorgestelde clausule op te nemen. De rekening der gezondheidscommissie over 1923 wordt aangeboden en goedgekeurd. De VOORZITTER deelt mede dat achteraf gebleken is, dat het binnenpad te smal gehou» den is. In plaats van 12 M. is het 11 M. Daar den nieuwe weg aldaar vooronafzienbaren tijd gemaakt wordt is het wenschelijk hem in eens op de vereischte breedte te maken waarom B. en W. voorstellen 1 M. grond van het R. K. Kerk» en armbestuur over te nemen. Deze colleges zijn bereid gevonden dezen grond tegen 80 cent per M. af te staan B. en W. achten dit een heel billijke voorwaarde. De heer STRUIJK (A. R.) vraagt wiens schuld het is dat deze weg te smal is. De VOORZITTER antwoordt dat de op» zichter de opmeting gedaan heeft maar er niet op gerekend hoe dat de slootcn er af moesten. Wethouder ZAAIER (groep kiezers links) merkt op dat de opzichter er geen schuld aan heeft, de teekening is in den raad geweest dus hebben feitelijk alle raadsleden er schuld aan. Zij hadden het kunnen zien. De VOORZITTER vindt dat de opzichter wat duidelijker gegevens had kunnen verstrek» ken geven. Een betere voorlichting ware wel dienstig geweest. De heer KOOTE (A »R.) vindt dat de R.»K. kerk wel wat krenterig is geweest om daar geld voor te vragen. De andere grond heeft het gratis afgestaan en nu vnagt ze geld. De VOORZITTER zegt dat de overeen» komst nu eenmaal aangegaan is op die breedte. De kerk is dus vrij nu voorwaarden te stellen. De heer N1PIUS (Gemeentebelang) meent dat het al mooi is dat de kerk die andere grond gratis afstond. Met algemeene stemmen wordt besloten de strook grond op de gestelde voorwaarden over te nemen. Veldwachter Van Nieuwenhuizen vraagt een woning in de kom der gemeente opdat hij zijn ambt beter zal kunnen uitoefenen. B. en W. stellen voor dit adres aan te hou» den. Misschieri komt er een woning van de bouwvereeniging leeg. Later kan betreffende dit adres een besluit genomen worden. Conform wórdt met algemeene stemmen besloten. De heer Zaaier vraagt het huis ten Westen van het raadhuis te mogen huren. De aan» vrage heeft hij verhoogd van een huurprijs van f 200 op f 300. B. en W. stellen voor dit verzoek op dien prijs in te willigen en voor den tijd van drie jaar het huis te verhuren. Met algemeene stemmen wordt hiertoe be» sloten. Besloten wordt verschillende aanvragen voor uitgifte van grond in erfpacht toe te staan. De heer DORSMAN (Volksbelang) zegt dat de vorige aanvragen zijn ingewilligd op voorwaarde dat er in 1925 reeds gebouwd zou worden. Deze aanvragen willen B. en W. echter toe staan op voorwaarde van bouw in 1926. Spr. vindt dit niet goed. Gelijke mon» niken, -gelijke kappen. De heer KOOTE (A.»R.) vindt dat het den bouwers zoo gemakkelijk mogelijk gemaakt moet worden. De heer NIPIUS (Gemeentebelang) zegt dat B. en W. volmacht gekregen hebben grond in erfpacht te geven onder de zelfde voorwaarden als aan de anderen gegeven is. Hiervan zijn B. en W. thans afgeweken. Wethouder ZAAIER antwoordt dat dit een mal apropos is. Verleden jaar is erfpacht toe» gestaan voor 1925, dit jaar kunnen B. en W. dus erfpacht verleenen voor 1926. De heer KRIJGSMAN (A.»R.) zegt dat het gewenscht is dat B. en W. wat minder royaal omspringen met den grond bij de uitgifte in erfpacht. Door al die groote tuinen bij de huizen zal er straks geen hofland meer over» schieten. Er liggen geheele lappen grond tus» schen de huizen. Spr. acht het noodig datB. en W. zoo weinig mogelijk grond toestaan. De VOORZITTER antwoordt dat hij er ook zoo over denkt. In 't vervolg zullen slechts kleine stukjes grond voor een tuintje bij het huis gegeven worden. De H.H. G. v. Eek en A. J. Dijkers vér» zoeken den raad tot demping van een sloot en rioleering over te gaan, bij de Chr. de Vrieslaan. De gasleiding zou dan door die sloof gelegd kunnen worden. Betreffende dit verzoek is er een rapport opgemaakt door den gemeente»opzichter Varik. Deze meent dat de gasleiding beter door de tuintjes gelegd kan worden. De demping van de sloot met zand zou een groot bedrag vor» deren. De kosten der rioleering zonder dem» ping bedragen al f 750. Dé VOORZITTER zegt dat er na dit rap» port door B. en W. nog eens een onderzoek is ingesteld en dat zij tot de conclusie geko» men zijn dat demping toch maar heóbéste zal zijn. Echter niet met zand want dan komt het te hoog in prijs n.l. f 1046, zij achten'het 't beste het Zandpad af te graven en den grond die hierdoor disponibel komt te gebruiken voor die sloot. Dan worden de kosten gere duceerd tot f 689. De heer ESSELINK (A.»R.) meent dat het zand veel goedkooper te verkrijgen is dan in het rapport genoemd wordt. De heer v. d. MEIDE (groep kiezers links) stelt voor in verband met deze zaak eerst punt 9 der agenda te behandelen «Voorstel aanleg weg van de Schoolstr. naar de Chr. de Vrieslaan. Dit wordt goedgevonden. De VOORZITTER deelt mede dat het vol» gens B. en W. gewenscht is van de Chr. de Vrieslaan een oprit te maken naar den dijk. Deze oprir zal heel geleidelijk naar boven gaan en ongeveer uitkomen bij de woning van de Wed. de Gast. Deze oprit zal zoo geleidelijk zijn, dat zonder bezwaar zelfs zware wagenvrachten naar boven kunnen komen. In verband hiermede laat de voorzitter een teekening zien, gemaakt door den opzichter. De heer STRUIJK (A.»R.) vindt den aanleg hiervan nog niej noodig. De kosten zullen veel te hoog zijn. Er is geen bezwaar tegen dat de drie wegen die naast elkander liggen vooralsnog in gebruik blijven. Spr. wil het Zandpad nog maar houden zooals het is. i De VOORZITTER zegt dat het toch geen houdbare toestand is den rijweg over het school» pleit) te houden. In een geordende gemeente kunnen zulke premitieve toestanden^niet ge» duld worden. Auto's, motorrijwielen, vracht» wagens, alles komt daar vlak langs de school. Dit gaat toch niet. Het is er zeer gevaarlijk en bovendien storend voor het onderwijs. De heer STRUIJK (A.»R.) zegt dat het plan van B. en W. als het uitgevoerd wordt voor de Zandpad»bewoners ook niet alles zal zijn. De VOORZITTER antwoordt dat deze er niet de minste last van zullen hebben. De oprit zal heel geleidelijk naar boven voeren. De heer KÓOTE (A.R.) zegt, dat de toe» stand bij de openbare school best te handha» ven is, totdat het kalf verdronken is, en dan moet het toch gebeuren wat B. en W. thans voorstellen. De situatie daar is hoogst gevaarlijk en vandaag of morgen gebeuren daar ongelukken.. De kosten, die aan de uit» voering van het plan van B. en W. verbon» den zijn, zijn dus lang geen weggegooid geld. Ook moet men er rekening mee houden, dat er nog werkloon in zit, wat ten goede kan komen aan de bestrijding der werkloosheid. De heer DORSMAN (Volksbelang) merkt op, dat de heer Struijk bepaald niet goed weet hoe de toestand bij de openbare school eigen» lijk is. De weg daar is veel te smal. En op den duur zal men in conflict komen met den inspecteur van het onderwijs. Geeft men den heer Struijk zijn zin, dan houdt men daar een weg van 5 of 6 M- breedte, wat onmo» gelijk voor het verkeer geschikt is. Men krijgt hier dan denzelfden toestand als in Sommels» dijk in de «Krak®. Komt daar van de eene zijde een vrachtwagen en van den anderen kant een kinderwagen, dan heeft er onverbid» delijk een aanrijding plaats, waarbij de kin» derwagen 't natuurlijk ontgelden moet, want die is het lichtst. De heer STRUIJK (A.R.) blijft er bij, dat het weggegooid geld is. De heer DORSMAN (Volksbelang) is het hiermede niet eens. Bovendien moet men men van het bedrag, hiervoor bestemd, afrekenen de kosten voor de demping van de sloot, die door dempen met zand veel duurder komt. Het voorstel»B. en W., om tot den aanleg van den nieuwen weg over te gaan, wordt aan» genomen. Tegen stemden de H.H. v. d. Slik (A.»R.), Struijk (A.»R.) en Nipius (Gemeente» belang). Met algemeene stemmen wordt besloten tot demping van de sloot, genoemd in het adres van de H.H. v. Eek en Dijkers, over te gaan. De heer KRIJGSMAN (A.»R.) wijst er op, dat het met het oog op de bestrijding der werkloosheid gewenscht is, dat de grond voor die sloot niet met vrachtwagens, maar met kruiwagens vervoerd wordt. De VOORZITTER zal hiermede rekening houden. J. Koert Cz. vraagt den raad tot demping van een sloot aan den Langeweg qver te gaan. De toestand daar is langer ondragelijk. In verband met dit verzoek is er een rap» port ingekomen van den opzichter, die be» rekend heeft dat demping en rioleering komen zou op een bedrag van totaal f869—. Tegelijk verzoekt de heer Varik in zijn rapport, een paar zinkputten van het z.g.n. «zinkputten» plein® te mogen verwijderen en elders te ge» bruiken, en dit plein een beter aspect te geven door den aanleg van een plantsoen. De VOORZITTER deelt mede, dat het ge» wetscht is de loozing van de riolen, die thans plaats heeft in een riool bij de R.»K. Kerk, over te.brengen op het riool dat terugvoert naar de Kerkstraat. De heer DORSMAN (Volksbelang) vraagt of het polderbestuur niet belast kan worden met de demping of het in orde houden. De VOORZITTER antwoordt dat hierover al gesproken is, maar dempen doet het be» stuur niet. De Heer KRIJGSMAN (A.»R.) wijst in ver» band hiermede op den onhoudbaren toestand van een sloot bij de Rijks H. B. S. De VOORZITTER zeg f dat de gezondheids» commissie deze zaak in behandeling heeft. Besloten wordt het z.g.n. zinkputtenplein wat te laten opknappen. Besloten wordt de vergoeding voordebijz. school ingevolge art. 10 der L. 0.»Wet toe te staan. Machtiging wordt verleend tot het doen van wijzigingen in de begrooting dienst 1923. In verband hiermede wijst de heer DORS» MAN (Volksbelang) er op dat verschillende ramingen door B. en W. overschreden zijn, zoo als de post voor onderhoud schoolmeu» beien. Spr. vraagt wat hiervan de oorzaak is. De VOORZITTER zegt dat er soms dingen voorkomen die dringend verbeterd moeten worden en waar te voren niet op gerekend kan worden. Daar de kinderen voor hun 13de jaar niet van school mogen, blijven er velen in de hoogste klas zitten. Deze klas is daardoor voor één leerkracht te groot geworden, tengevolge waarvan de benoeming van een tijdelijk leer» kracht aan de meisjesschool noodig is geworden Besloten wordt sollicitanten op te roepen. De heer NIPIUS (gemeentebelang) vraagt waaruit de kosten voor demping en rioleering waartoe thans besloten is bestreden moeten worden. De VOORZITTER antwoordt dat er op de begrooting nog al royaal gerekend is. Wor» den de bedragen echter grooter dan f 1000 dan zal er een leening worden aangegaan. In de rondvraag vestigt de heer v. d. Meide (groep kiezej-s links) de aandacht op den toe» stand bij het gedempte Spui, 't vuile water vindt geen afvoer en 't wordt er een ware modderboel. ■De heer DORSMAN (Volksbelang) wijst op vuil op het soldatenplein. Dan wil de heer DORSMAN de inhoud van het busje gegeven bij trouwplechtigheden bestemmen niet meer voor de weezen maar voor de armen. De VOORZITTER wil in de volgende zit» ting hierover een beslissing nemen. Ook wil de heer DORSMAN het school» geld per jaar of half jaar vooruit laten beta» len en wat voorzichtig zijn met het noteeren van vervolgingskosten. Hoe licht vergeet men het betalen van schoolgeld niet De NIPILJS (Gemeentebelang) wil de kosten voor erfpacht verdeelen. Voor bewoners aan de hoofdwegen wat meer en van de zijwegen wat minder. De heer KOOTE (A.»R.) herhaalt zijn vraag in de vorige zitting gedaan betreffende de verplaatsing van de urinoirs bij Knöps en het verplaatsen van een lantaarn, 't Laatste acht de voorzitter niet gewenscht. De andere vragen zullen nader onder de oogen worden gezien. De heer KRIJGSMAN (A.=R.) wil een vraag stellen in geheimen zitting. Dan worden de deuren gesloten. "VERGADERING van den raad der gemeente ROCKANJE op Vrijdag 25 April v.m. 9.30 uur. Voorz. Dr. Rambonnet. Alle raadsleden te» genwoordig. De notulen worden onveranderd vastgesteld. Tot lid der commissie tot wering van school» verzuim wordt met algemeene stemmen be» noemd dhr. Jb. van der Linde Wzn. De voorschotten op de vergoeding art. 101 L. Onderwijswet voor 1924 worden voor de bijzondere scholen I en II bepaald op resp. f 950.— en f 300.—, welke voorschotten drie» maandelijks worden uitbetaald. Een nieuwe schoolgeldverordenilig, in ver» band waarmede even in comité werd gesproken, wordt volgens een voorstel van B. en W. na een enkele verandering, vastgesteld. OUDWATER oppert hierbij demogelijkheid om ook een bron van inkomen te vinden in een heffing van 25 cent voor het venten enz. De bouw van een urinoir en een vuilnisbak zal plaats hebben. De uitvoering wordt tot een zeker bedrag aan B. en W. opgedragen. Het ontwerp»contract tusschen de Mij. «Voor» ne's Duin« en deze gemeente wordt, nu enkele veranderingen zijn aangebracht zonder h.s. vastgesteld. In het besluit tot het aangaan eener geld» leening van f 4700.— wordt nog bepaald, dat meer dan f 500.— per jaar mag worden afge» lost. Besloten wordt de klok om 10 en 1 uur zomertijd te doen luiden de schooluren wor» den gesteld van 10 tot 1 en van 2.30 tot 4.30 uur zomertijd. Dit laatste onder goedkeuring van den heer Inspecteur. In de verordening op de heffing van begra» fenisrechten wordt een wijziging gebracht en bepaald, dat de grafruimte in drie deelen zal worden gesplitst. De kosten van eigen graven zullen dan zijnvoor perk 1 f 50.— voor perk 2 f 25.—. Perk 3 is voor kostelooze gra» ven bestemd. In afwachting van nadere voor» stellen van B. en W. over de wijziging der rechten van begraven, zal dit besluit voorals» nog niet worden uitgevoerd. Ingekomen zijn a. dankbetuiging van Mej. Gimbergh voor de ontvangen gratificatie; b. mededeeling van de goedkeuring van de wijziging in de verordening tot heffing van keurloon ingevolge de vleeschkeuringswet c. mededeeling goedkeuring besluit totgaran» tie rente en aflossing aandeel in de leening van f 150.000.— der Electr. Mij. d. het gemeenteverslag over 1923 Rondvraag. De heer TROUW wijst erop, dat kippen de begraafplaats bezoeken, waarop de VOÖR» ZITTER mededeelt, dat reeds gedurig aandacht aan deze zaak wordt geschonken. De heer TROUW informeert nog, hoe het staat met de overname van de O. L. School te Tinte door Oostvoorne. De VOORZITTER zegt, dat zoowel Ged. Staten als de colleges van Burg. en Weth. van de billijkheid der ontworpen regeling waren overtuigd, doch de gemeente Oostvoorne gaf te kennen niet in staat te zijn, met het oog op de financiën, definitief te besluiten, De VOORZITTER deelt mede dat Ged. Staten op het voorstel van den Raad, op initiatief van den heer Trouw gedaan, niet wenschen in te gaan, doch hun eens ingenomen standpunt betreffende het salaris van den ass. gemeente»veldwachter te handhaven. Sluiting. Woensdag 23 April j.l. opende de firma LI. H. de Klerk en Zonen, haar nieuwe zaak aan de Oude Binnenweg 21—23, Rotterdam. Voor velen onzer lezers is de firma H. H. de Klerk en zonen geen onbekende. Ieder die Rotterdam bezoekt weet haar grootstSpeciaal Huis aan de Hoogstraat over den Franschen Bazar, de Tapijtzaken in de Goudsche Wagen» straat, Jonker Fransstraat en thans ook Oude Binnenweg 21—23. Zij kocht het pand aan de Oude Binnenweg van de fa. H. H. de Klerk en Zoon en na restauratie heeft de Opening plaats gehad. Wij twijfelen niet of de firma H. H. de Klerk en Zonen zal ook aan den Ouden Bin» nenweg op het gebied van Karpetten, Tapij ten, Vloerzeil, Linoleums, Gordijnstoffen, Meu» beien haar ouden roem handhaven met de grootste keuze, de laagste prijzen. Het ga haar wel. Wij lezen in «de Vrije Westfries« Steunpilaren van het modernisme. Een dezer Zondagen werden te Sneek door den in socialistische kringen nogal bekenden ds. W. Banning 93 »aangenomen«. Was er een «religieuse opwaking« gekomen En kwam van daar dit ongehoord praselietental Wij weten 't niet. Maar wij weten wel, dat verleden jaar de Hervormde gemeente »om« is gegaan, en »rechts« geworden. En dat zulks den socialistischen predikant een doorn in 't oog is. Maar, de 93 werden aangenomen, na eerst voor 't meerendeel gedoopt te zijn. Tijdens deze plechtigheid verwijderden zich snel twee der aannemelingen, die «een beurt gehad hadden®. De altijd hulpvaardige koster wetend dat deze luitjes niet aan kerklucht ge» woon waren, spoedde zich naar de gesloten deur, om de »onwelgewordenen« bij te staan Of ze wat water beliefden Neen, maar ze wilden naar de trein, want ze moesten naar een voetbalwedstrijd elders Verbaasd opende de koster hen de poort van 's Heeren tempel, die ze dravend was zoo laat gewordenverlieten. Voor 't eerst en voor 't laatst En zoo zijn er meerderen bij die nagenoeg nooit een kerk van binnen zien. Toch aangenomen Elke stem is er straks immers één weet u En dan let men toch niet al te ras op 't gehalte der steunpilaren Als 't gebouwtje der modernen maar staan blijft, 't Moge wan» kei en gevaarlijk zijn, véél kunnen de instor» tende muren er nooit verpletteren. Want er. is ook nog zoo iets als voetbal» plichten weet u En laat ons eerlijk zijn, hoe ruwook'tspel vaak is, 't genoegen daar is allicht grooter, dan de stichting onder 't gehoor van een mo dernen prediker, die immers steenen voor brood geeft en de Waarheid verlangt door menschelijke verdichtselen. MIDDELHARNIS. Centrale veiling voor Goeree en Overflakkee Veiling vkn Dinsdag 29 April 1924 Kipeieren f 5,80 tot f 6 per 100 stuks. Kleine kipeieren f 4 per 100 stuks. Eendeneieren f5,60 tot f5,75 per 100 stuks Gewicht der Kipeieren van 56-60 K.g. per 1000 stuks. Aanvoer 9796 Kipeieren. 688 Eendeneieren. Uitbetalingsprijs f 5.36 per 100 stuks. Boereboter fl tot f 1,04 per pond. Bloemkool II f 13,— per 100 stuks. Bloemkool III f 6,70 per 100 stuks. Kropsla f3 tot f6 per 100 stuks. Spinazie f21.80 tot f31.40 per 100 K.G. Rabarber f6.10 per 100 bos. ROTTERDAM, 29 April ÊJ24' Op de heden in ons Veilingslokaal,. Delft» schestraat 43, gehouden Veiling, wenden de volgende prijzen besteed Kipeierenf 4.50 tot f 7.45 Idem (klein)tot Idem extra zwtot Eendeieren5.55 tot öj$ Ganseierentot —/i~ Kalkoeneieren tot Kievitseierentot Middenprijs f Aanvoer 225000 stuks. DE ROTTERDAMSCI-IE VEILING. RG X

Maas- en Scheldebode | 1924 | | pagina 2