WIM UROGHE URZOVENE DUCHATEAU en VEGA Flahh.otie-enSmeerhandel WERELDREPUTATIE! ffliem. laar. Fa. B. BOOS Cd. Roltepdam JL DAMESCONFECTIE 500 gulden ff ff Verkoopingen Marktberichten. Visschèrij. Stille Vennoot T. H. HAAGEN, Rotterdam Getrouwd 25-jarige Echtuereeniging onmiddellijk verdrevene RAUfUPIilfR ter leen gevraagd Sommelsdijk SPECIAAL ADRES voor VRAAGT PRIJSOPGAAF. J. UAH DER UIEIIDE -- SOIÏIIYIELSDIJK heeft door hare absolute BETROUWBAARHEID een ter reiniging van Blaas en Nieren, hetzekerst werkend middel voor Mannen en Vrouwen, PRIJS PER FLACON f 2,-. 78 JONKERFRANSSTRAAT 78 fi FABRIKAAT 16728 Alleen-Vertegenwoordiger: TH. BOEKHOVEN, Sommelsdijk ZATERDAG 1 MAART a.s. OPENING van een zaak in Wij brengen een smaakvolle collectie in MANTELS, MANTELCOSTUMES, JAPONNEN, BLOUSES enz., waardoor een bezoek aan ons magazijn de moeite loont Voordeelige Prijzen Schiedamsche Singel 30c - Rotterdam - Tel. 3420 T0fr leden van't Bestuur der (Ehr. School» _„niaing alhier zijn in de laatst-gehouden ledenvergadering herkozen de Heeren A. J. li«< Boer en J. Kalle en gekozen Jac. van Rossum welke allen die benoeming hebben rekening van het Behéer der Ned. He Rerk alhier over het afgeloopen dienst» r liet gedurende acht dagen ten huize van prt-ssRerkvoogd H. Dorst ter inzage. ^anslidmaten der Ned. Herv. Kerk al» hier ziin ter vergadering opgeroepen ter ver» tiezine van een ouderling in een vrije vaca» «,re en een notabel wegens per»aftr. A. Noordijk op Woensdag e. k. 27 Feb. des nam. 'ialf D"e plaatsen in de Ned. Herv. Kerk vrij» gekomen door overlijden, vertrek of ander» eins zullen D. V. worden verkocht op 8 Maart as. des avonds te 6 uur in de Kerk. - De Commissie van Toezicht op net I ager Onderwijs in deze gemeente: heeft deze week in vergadering bijeengeweest om ïapport uit te brengen aan den Raad der Gemeente. STELLENDAM. De rekening der kerkvoog» dij en diaconie der Ned. Herv. Kerk alhier liggen gedurende 8 dagen in de kerkeraads» kamer voor lidmaten der kerk ter inzage. De heer Jb. Lokker, ouderling der Ned. Herv. Kerk alhier heeft als zoodanig ontslag ^STELLENDAM*. Verslag van den ouder avond der Chr. School te Stellendam op 21 ^Deze bijeenkomst werd geopend met het zingen van psalm 89 8 en gebed door den Voorzitter die daarna las Spreuken 4 en een openingswoord sprak. Er werden een 4»tal onderwerpen behan» deld. Het Hoofd der School had tot onder» werp »Voor 100 jaar en thans. Waarin hij den strijd van Dacosta en Bilderdijkde grond» legging vanaf Groen van Prinsteren tot aan Dr. de Visser schetste van het Chr. Onderwijs en de zegeningen die God ohs schenkt onder Je regeering van een Godvreezende Koningin. De Heer Winters leverde ons een referaad over het ontstaan der Scholen, beginnende met de Klooster of parochiescholen later de stads» en bijscholen tot op heden, hoe het werk er vroeger was en onder welke omstan» digheden het verricht werd. Na de pauze leverde A. van Seters Jbz. een onderwerp getiteld »Tucht en Opvoeding» De roeping der ouders en onderwijzers in huis en op School waardoor de kinderen ge» leid worden op den góeden weg. Tenslotte gaf onze Voorzitter de Goede een improvisatie over »De storm op dp Gallilee» sche zee« Waarin hij de strijd van de disci» pelen sehetste om het bevel yan Jezus uit te voeren. En de gang van Jezus over de zee. Dit bracht hij over op den strijd te voeren in de wereld, waar Jezus ook in mede gaat. Waarna gezongen werd psalm 119 3 en de Heer Holtman met dankzegging eindigde. Het was een goedgeslaagde ouderavond gioote belangstellingen afgewisseld door psalm, i'izang en Chr. liederen begeleid met orgel 1 tJOEDEREEDE. Zondag 2 Maart zal er des •norm, gelegenheid zijn tot het bedienen van Jen H. Doop, aangifte Zaterdagavond half» acht bij den predikant. si - De Kerkrekening over het jaar 1923 zal plaats hebben op 28 Februaïi des avonds ten 7 uur. - Verslag van het verhandelde in de Alge» meene Ledenvergadering van de »Vereeniging tot het stichten en in stand houden van een School met den Bijbel op het Havenhoofd tt Goedereede« te Goedereede op Zaterdag 2i Februari 1924 in het Zondagschoolgebouw op het- Havenhoofd. Aanwezig 26 leden. De Voorzitter opent de vergadering met gibed. Daarna heet de Voorzitter allen hartelijk vtelkom op deze eerste jaarvergadering en s?reekt den wensch uit, dat öp eenWolgende j/jgemeene Vergadering school en huis voor en onderwijzer zijn gebouwd, een Hóófd in if eis midden mogen hebben en in de school I tok al onderwijs worde gegeven zoowel op i eestelijk als stoffelijk gebied ên verzoekt den ecretaris de notulen der vorige vergadering «oor te lezen. Hieraan wordt gevolg gegeven n worden onveranderd goedgekeurd en ge» eekend. Dan wordt de presentielijst voorgelezen die in overeenstemming is met de aanwezige per» ionen. Nu is aan de orde verkiezing van tw;e Bestuursleden wegens periodieke aftreding van de heeren F. de Gidts, voorzitter en -A. Reedert vice voorzitter. Bij opening der stembriefjes blijkt, dat er op den heer F. de Gidts 25, op A. Redert25, G. Tanis 1 en P. Redert 1 stem is uitgebracht, zoodat zijn gekozen F. de Gidts en A. Redert die beiden hunne herbenoeming staande de vergadering aannemen. Dan wordt door het Bestuur een rooster opgemaakt van de Bestuursleden, aantal en tijd bepaald van aftreding. Daarna wordt besloten om van het Huis» houdelijk Reglement een 150 tal in boekfor» maat te laten drukken en ieder lid er een van ter hand te stellen, terwijl tevens den aanwe» zigen wordt medegedeeld, dat de Statuten Koninklijk zijn goedgekeurd. De secretaris leest zijn jaarverslag voor, dat heel aardig in elkaar was gezet en door de aanwezigen met aandacht gevolgd wordt en na lezing door den Voorzitter en Secretaris wordt geteekend. Aan de orde is nu rekening en verantwoor» ding van den penningmeester over het jaar 1923, waarin als ontvangst als rentelooze voor» schotten f 1000.—, giften f 400.—, contributie f 60 en rente f 3,99 tezamen f 1463,99. Aan uitgaaf voor zegels, porto's, schrijfbe» hoeften enz. f 53.27. Zoodat er een batig saldo is van f 1410,72. Nu verschijnt nog een lid zoodat er 27 namen op de presentielijst zijn geplaatst. Door den Voorzitter wordt een commissie benoemd tot het nazien der rekening met de betrekkelijke bescheiden bestaande uit de hee» ren M. Tanis Gz. en J. Tanis Kz. die na alles nauwkeurig te hebben nagezien, verklaren het in orde te bevinden, waarna de voorzitter een woord van dank spreekt tot de commissie voor hunne werkzaamheid, die daarna de rekening met voorzitter en secretaris teekenen. De Voorzitter verklaart dat de lijst, die later aan het gemeentebestuur moet worden gepre» senteerd met de namen der ouders of verzor» gers en het aantal kinderen dat de School hoopt te bezoeken, door de aanwezige ouders moet worden geteekend. Zulks geschiedt. De secretaris zal de niet aanwezige ouders bezoe» ken met de lijst ter teekening. Door 16 der aanwezigen werd geteekend. De Voorzitter vraagt of er iemand in de Vergadering is die nog iets te vragen of te zeggen heeft. Daar niemand het woord ver» langt, wordt de vergadering met dankgebed gesloten. De Vergadering ging kwart over 5 uiteen. OUDDORP. Vele ouders, die hun kinderen reeds hadden opgegeven, om ze met 1 Mei op de Chr. School geplaatst te zien, kunnen gerust zijn. Het Kon. Besluit is ingetrokken en alle kinderen, die vöör 1 Nov. '23 vijf jaar waren, mogen met 1 Mei komen. Wegens een te vervulten vacaturebeurt te Middelharnis, kan de Herv. predikant op a.s. Zondag alleen des namiddags optreden; er zal dan Doopsbediening zijn, waartoe aan» gifte moet gedaan worden Vrijdagavond te 6 uur in de kerkekamer. Ds. J. Bus heeft Zaterdag nam. bedankt voor het beroep naar Waddingsveen. HELLEVOETSLUIS. Woensdagavond zal in de Ned. Herv. Kerk optreden Ds T. j. Krop van Rotterdam met eer. rede over »Louise de Coligny«. Aanvang half acht. Donderdagavond a.s. half acht zal in de benedenzaal van het tehuis voor Militairen voorgaan dhr. J. W. van Ree voorganger der Chr. Gereformeerden te Schiedam. Deze bij» eenkomst is voor ieder toegankelijk. Naar wij vernomen hebben ligt het in de bedoeling alhier een afdeeling van bovengenoemd Kerk» genootschap te stichten. ROCKANJE. Donderdagavond j.l. vierde de J.V. op G. G. alhier haar Jaarvergadering in de Geref. Kerk. Door vriendelijke handen in staat gesteld en geholpen, had men het kerkgebouw een feestelijk karakter gegeven, kleurige bloemen prijkten op de aangerichtte tafelsweldadig aandoende warmte stroomde U tegen bij intre» de van het gebouw. Een rijk programma was zorgvuldig opgemaakt, de avond beloofde vee''t Was half zeven 't was kwart voor zeven 't was zeven uur t werd kwart over zeven. Maar geen kerkge» bouw vol begunstigers en belangstellenden geen bank na bank gevuld met ouders en medelevende broeders en gemeenteleden. De opkomst was treurig slechts hier en daar een met den arbeid der J.V. medelevende moeder slechts hier en daar een vader, die kwam be» luisteren wat de Geref J.V. had te zeggen. Waar de oorzaak hiervan Helaas alge» meen verschijnsel, lauwheid, lusteloosheid, een Jan Saliegeest; niet mee voelen met onzen arbeidniet inzien de noodzakelijkheid van een J.V. Men blijft liever thuis, zit liever gemoedelijk achter de kachel. Treurig verschijn» sel, bedroevend voor de jongelingen, die het gemis van medeleven zoo voelen, die moreele steun zoo noodig hebben, die geschraagd moe» ten worden om de grootsche idealen trachten te verwerkelijken, die staande moeten blijven omdat wijdsche peispectieve wenken. Voelt men dan hier niet dat als het jongere geslacht de oude paden verlaat, de wapens niet meer scherpen om zich te bekwamen voor den grooten levensstrijd die later wacht, de Geref. kerken geen toekomst meer hebben. Brand daar dan niet meer de liefde die eens onze voortrekkers bezielde De vergadering werd geleid door den heer Hardeman voorganger dezer gemeente. Uit het verslag van den secretaris bleek, dat de J.V. zich in bloei en krachtsontplooiing mag verheugen. Het verslag van den Penningmees» ter liet een pessimistische toon hooren. Als eerste onderwerp werd behandeld. Art. 5 der geloofsbelijdenis door vr. A. Langendoen Inleider schetste eerst de goddelijke autoriteit der Schrift, wees er op dat zij absoluut is, dat het gezag der Schrift niet gedeeltelijk is maar geheel, dat alle gezag op aarde aan het Schriftgezag onderworpen is ;[dat niets en nie» mand zelfs geen engel uit den hemel ons kan ontheffen van eenige ordinantie des Woords. Daarna behandelde inl. de Schriftcritiek, die niets anders is als een aantasten van het Schrift» gezag. Wij aldus inl. dulden haar niet, bij ons heeft ze geen bestaansrecht. Het rationalisme, mysticisme, gezag der kerk, als bij Rome, is in den grond der zaak niets anders dan aan» tasting van de Goddelijke autoriteit der Schrit. Tenslotte werd behandeld de getuigenis des Geestes, die bij inwoning in den mensch leert zien de rijkdom van het Woord, die God den zondaar biedt. Een ruime bespreking volgde. Door een der aanwezigen werd aangespoord tot het trouw blijven aan den geloofsbelijde» nis aan onze Geref dogma's gezien de z.g. be weging der jongeren eenige jaren geleden. Want onze belijdenis geeft houvast, vervolgt spr. stevigheid in de machtige worsteling der geesten, die geven een grond waarop men stevig staat. Dan kunnen wij jongelingen ver» volgde spr., die immers gehouwen zijn uit de granietrots van het Calvinisme, bij kloek be» lijden, den tijdgeest weerstaan, den geest uit den afgrond bestrijden. Dan treden in het voetspoor door Dr. Kuyf^r voorgeteekend duizenden jongelingen met dreunende voetstap nader en zij zeggen »0 Geest van Revolutie en Ongeloof, onze geeste» lijke vader heeft U met geeselen gekastijd, maar wij zullen U met schorpioenen kastijden. Verder werd uitvoerig besproken de z.g. tekst» critiek, waarover de meeningen nogal uiteen liepen. In de pauze werd door een viertal zorgzame jongedochters ververschingen rond» gediend. Als laatste onderwerp werd behandeld, door vr. B. Langendoen »Jongelingstaak en Jonge» lingsroeping« In een zeer practische en gemak» kelijk te volgen betoog zette inleider duidelijk uiteen »de jongeling in het volle leven« ook zijn taak en roeping op het gebied van het vereenigingsleven, aan de hand van ons Bonds» idee. Om des tijds wille was op dit onderwerp geen bespreking. De heer J. Pool, hoofd der Chr. school II sloot met dankzegging, na eerst de jongelingen gewezen te hebben op het be» lijden, niet alleen, maar ook het beleven der Geref. beginselen, vooral in een omgeving waar het modernisme hoogtij viert. Op Woensdag 20 Februari 1924 te Ooit» gensplaat, in Hotel »Moelker«, bij veiling en Op Woensdag 27 Februari 1924 aldaar in Hotel »Hobbel«, bij afslag, beide dagen des voormiddags 11 uur, van A. Ten verzoeke van den heer Johs. Don» kersloot Johszn. Junior, te Ooltgensplaat. Per» ceel een. Een hechten weldoortimmerde kapitale steenen landbouwschuur, ingericht met groote stallen, benevens mestputplaats en erf te Ooit» gensplaat, aan den Noord»Achterweg in den kom der gemeente, kad. sectie A. no. 1795 ged. groot ongeveer 8.05 A. Perceel twee. Een tuin achter voormelde schuur, groot ongeveer 3.15 A. (19 R.) kad. sectie A. no 1795 ged. B. Ten verzoeke van den EdelAchtbaren Heer J. G. van Putten te 's»Gravenhage Perceel een. Een perceel tuingrond te Ooit» gensplaat aan den Zuid»Achterweg uitma» kende een westelijk gedeelte, groot ongeveer 1.78 A. (IOV2 R.) van het kad. perceel sectie A no. 1689. Perceel twee. Een perceel tuingrond, gele» gen naast het vorige perceel, uitmakende een Oostelijk gedeelte groot ongeveer 3.34 A. (20 R.) van gemeld nummer 1689. Perceel drie. Een hecht en weldoortimmerd heerenhuis, bevattende acht kamers en keuken benevens een schuur waarin mangelkamer en brandstoffenbergplaats met den grond waarop die gebouwen staan en het erf en tuin te Ooltgensplaat, aan de "Voorstraat, Kuiprestraat en Zuidsachterweg, kad. sectie A. no. 849, groot 1.76 A. C. Ten verzoeke van de erven van den heer T. IJ. Neels të Ooltgensplaat c.s. Een woon» en winkelhuis te Ooltgensplaat aan den Molendijk, kad. sectie A. no. 1639, groot 42 C.A. Mondeling per week verhuurd aan den heer Verzeijl, ad f 1.— per week. Notaris AKKERMAN. Openbare vrijwillige verkooping van een Boeren=Inspan bestaande o.a. uit 8 paarden, 37 stuks hoornvee, 1 varken, 6 loopbiggen, landbouwwerktuigen enz. Op Woensdag 27 Februari 1924 des morgens tien uur op de hofstede van den heer A. Koese te Middelhar» nis. Notaris VAN BUUREN. Op Woensdag 27 Februari 1924 's nam. 3 uur, te Stellendam, ter herberge van F. Stroost, v:rhuring van 50 perceelen Hoverijland, in kavel 23 van den Adrianapolder, in kavels 6, 12 en 25 van den Eendrachtspolder, en in kavel 7 van den Halspolder onder Stellendam, ten verzoeke van den Weled. Heer D. Goekoop te Goedereede. Notaris VAN DER SLUYS. Op Donderdag 28 Februari 1924, des v.m. 10 uur (na aankomst tram Achthuizen en autobus Vroonweg), ten verzoeke van Mejuf» frouw de weduwe Ant. Jacobs—van Vugt, op de door haar bewoonde hofstede in den polder Galathee, openbare vrijwillige verkooping van •5 paarden, zijnde Poets, bruine merrie, oud 11 jaar; Nelly, stekelvosmerrie, oud 7 jaar, drachtig; Jacohine, bruine merrie, oud 6jaar, drachtig,'Stamboek B4718, 3 maal bekroond Madamme Vos merrie, oud 2 jaar, Veulenboek 27980, bekroondIrma de Bel, Vos merrie, oud 2 jaar, Veulenboek 2935915 stuks hoorn» vee, vier loopvarkens, mestput en uitgebreiden landbouw»inventaris. Meubilaire goederen, waaronder een antiek eiken kabinet, een partij musterd en hetgeen verder ten verkoop zal worden aangeboden. Breeder omschreven bij biljet. Notaris AKKERMAN. Op Vrijdag 29 Februari 1924 te Oude Tonge in Hotel »Geluk« bij veiling en op Vrijdag 7 Maart 1924 aldaar in Hotel »de Weerd« bij afslag, beide dagen des n m. ten 2 uur, van Een perceel bouwland te den Bommel aan den Kranendijk, tegenover de woning van den heer Gab. Winkels, kadaster sectie C no. 744, groot 2.87.30 H.A. of 5 gem. 223 R. P. M. In 4 perceelen en Combinatie. Dadelijk te aanvaarden, vrij van huur. Breeder omschre» ven bij biljet. Ten verzoeke van den heer P A. M. Jacobs te Achthuizen. Notaris AKKERMAN. Dinsdag 4 Maart 1924 's namiddags 5 uur te Stellendam in het Logement van Troost, verhuring bij inschrijving voor het seizoen 1924, van: 12 meeden land in kavel 40 van den Eendrachtspolder te Stellendam, om met aardappelen of ajuin te beteelen. Ten ver» zoeke van Mejuffrouw de weduwe L. Visser. Notaris VAN DEN BERG. Verkooping Boeren»Inspan, Op Woensdag 5 Maart 1924 des morgens half tien aan den Westelijken Achterweg te Middelharnis, be» staande uit 2 paarden, 7 stuks hoornvee, land» bouwwerktuigen enz. Ten verzoeke van den heer M. G. Bom te Middelharnis. Notaris VAN BUUREN. Op Woensdag 12 Maart 1924 des morgens 10 uur aan den Steenenweg te Middelharnis verkooping van Paarden, Landbouwwerktuigen ënz. ten verzoeke van den Heer Jan v. d. Slik te Middelharnis. Notaris VAN BUUREN. Op Donderdag 13 Maart 1924, voorm. 10 uur, Boelhuis te Ooltgensplaat, ten verzoeke van den heer Johs. Donkersloot Johs.zoon Junior, aldaar. Notaris AKKERMAN. Op Woensdag 19 Maart 1924, 's voorm. 10 uur te Herkingen, aan den Oudendijk, ten verzoeke van den Heer Jn. van Kempen, van 7 Paarden, 27 stuks Rundvee, Rijtuigen, I.and» bouwgereedschappen, Hooi, Stroo, enz. Notaris VAN DER SLUYS. VEE en PAARDEN. ROTTERDAM, 25 Februari. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 477 vette runderen, 229 vette kalveren, 166 schapen of lammeren, 1333 varkens. Prijzen per l/2 K.G.koeien 37'/2 ct. tot 50-52'/;, ct. tot 57'/2—60 c.ossen 50-55-58 —59 ct.stieren 47*/25052'/2 ct.kalveren 67'/2-75-77V2-97'/2-100 c. schapen 40-45 c. lammeren f 27—38—40 per stuk varkens 33— 35-37 c. De aanvoer van koeien en ossen was flink. De handel was tamelijk en de prijzen waren iets lager. Alleen voor enkele puikbeste bees» ten werd nog wel 2'/2 cent boven noteering besteed. Stieren met onbeduidende aanvoer, weinig handel en geen hoogere prijzen. Vette kalveren waren goed aangevoerd. De handel was redelijk en de prijzen iets flauwer dan Dinsdag 1.1. Schapen en lammeren met zeer geringen aanvoer, tragen handel en vrijwel onveran» derde prijzen. De aanvoer van varkens was groot. Dehan» del was tamelijk en de prijzen waren lager dan vorige week. Voor het buitenland werd langzaam gekocht. AMSTERDAM, 25 Februari. Ter veemarkt waren heden aangevoerd442 vette koeien waarvan de prijzen waren: le kw. f 1,24— 1,34; 2e kw. f 1,02-1,24; 3e kw. f 0,85-1,02 per K.G.140 melk» en kalfkoeien f 300—550 per stuk84 vette kalveren f 1,05—1,202e kw. f 0,90—1,05 per K.G.179 nuchtere kalve» ren f 16—2722 schapen f 48—55 alles per stuk; 545 vette varkens, Holl. le kw. f0,86— 0,88 dito 2e kw. f 0,85—0,86 per K.G.35 paarden f 150—350 per stuk. BOTER, KAAS en EIEREN. ROTTERDAM, 25 Februari. Zeeuwsche eieren f 7—8Overmaasche f 7—8 per 100 stuks. MIDDEJ.HARNIS. Van de visscherij is te IJmuiden binnen gekomen de vischsloep »Wely« st. Abr. Jon» gejan met f 350 besomming. STELLENDAM. De garnalenvisschers hebben de vorige week gedurende 4 dagen gevischt en daarbij gemid» deld per dag en per vaartuig gevangen 40 K. G. garnalen. GOEDEREEDE. Do'or de kuilvisschers werd de vorige week gevangen per vaartuig2000—6000 kilo bliek, 1 vat sardijn en 30—80 kilo schubben. Garnalen werden per vaartuig gemiddeld 30 kilo in een getij gevangen. De zeevisschers besomden gemiddeld f 60. Door zeven visschersvaartuigen werd de vorige week schade beloopen en wel van f 20 tot f 50. Bij het uitoefenen van zijn bedrijf had de kuilvisscher zijn net boordevol met bliek zoodat het net uiteenbarste en de geheele vangst verloren ging. OUDDORP. De vangst der garnalen was in de vorige week van 2 tot 5 honderd kilo per vaartuig. In de stallen is een zalm gevangen van 14 pond. P. C. BREEN en W. VOOGD W dL die namens wederzijdsche familie har» elijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. 24147 Ouddorp, Februari 1924. TGrSCGSCB TlSCGx-XIBGl-XIGrSCT» Den 2en Maart hopen onzeu&eliefde; w Ouders 24153 PIETER FAASSE Q ANTJE KEIJZER k hunne 25-JARIQE ECHT VEREENIOING Q te lurdenken. nu P. Hunne dankbare Kinderen. M Sommelsdijk, Februari 1924,:» CïscDscjJscaBz^zxscDsc: D.V. hopen onze geliefde Ou» ders en Grootouders CORNELIS JONGEJAN en CORNELIA POLDER 1 op 3 Maart a.s. hunne te herdenken. 24154 Hunne dankbare kinderen, kleinkind en verloofden. Dirksland, 27 Febr. 1924. Korteweegje. ■OSQSCI lCI3CBBG®C^l3C7r-x;^ Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders CORNELIS PIKAART en CORNELIA MIEROP op Donderdag 28 Febr. hunne 25 jarige Echtvereenig ing te herdenken. ^4150 Hunne dankbare Kinderen. Ouddorp, Febr. 1924. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een kortstondig lij» den onze innig geliefde Moeder, Behuwd», Groot» en Overgroot» moeder TEUNTJE BRABER, Weduwe van Maarten van Dijk, in den ouderdom van 81 jaar en ruim 4 maanden. Ldt. VAN DIJK. J. VAN D1JK»Huizer. Joh. VAN DIJK. A. VAN DIJ K»van Eck. Ls. VAN DIJK. M. VAN DIJK»v. d. Meide. M. VAN DIJK. (3 Cath. VAN DIJK» Hoeleman. Stad aan 't Haringvl., 24 Feb. 1924 to Hedenavond 10 uur overleed, na een langdurig, geduldig ge» dragen lijden, onze innig geliefde echtgenoote, moeder en behuwd» moeder, Mej. LEENTJE STAM, in den ouderdom van 60 jaar en 5 maanden. 24149 J. J. ELZENAAR. L. BUTH—Elzenaar. N. L. B. BUTH. J. ELZENAAR. J. PULLEMAN' Verloofde. J. J. ELZENAAR. Dirksland, 23 Februari 1924. Dr. H. NANNING's Een helder blijvende Kinawijn f 2.60 p. fl. b. Apoth. en Drogisten IN DEN BOEKHANDEL VAN VERKRIJGBAAR Formaat 80 X 57 c.M. Prijs f 2,75 per stel Franco door heel Flakkee f 2,90 dooreen enkele, invx/rijving met RICHTER'AMKER 1 PAin-EXPELLER millioenen lijders hebben daaraan hunne genezing te danhen== R'CHTER'^ —((ironist, en ARfVKD prijs 95« /IS0/22S TE SOMMELSDIJK verkrijgbaar bij D. Vijfvinkel, te MIDDELHARNIS bij P. Wielhouwer, te OOLTGENSPLAAT bij A. L. Hobbel, te OUDDORP bij Wed. J. Kurvink, te BRIELLE bij W. Bout, te DIRKSLAND bij Zaaijer»Teepe tegen hooge rente. Aflossing in eens over 10 maanden. Aanwezige waarde f 2500. Brieven onder no. 24148 bureau dezer courant. Machine, Motor» en Cylinderolie, Wagensmeer, Ledersmeer, Consistentvet, Stokh. Br. Teer, Hout» en Vruchtboomcarbolineum, Verfwaren enz. enz. Beleefd aanbevelend, Handelszaak vraagt een op goede voorwaarden, wegens uitbrei» dingsplan. Brieven onder letter S Boekhandel L. VROEGINDEWEIJ Wz. Middelharnis. 24151 IN HET BETERE GENRE

Maas- en Scheldebode | 1924 | | pagina 3