VITELL0 landarts Repnsiiirii Adverlentïèn. Firma VAN O U DG A AR DEN Maat". JifflKH.fi Boerenleenbank „Dirkslanf. „Creit lièx"; ierate liEll k mri (fjOQ UIÏA f U 3AVID HABTOBS JACZ. ORGELS 1 SPAARBANK. Huismoeders II A. BAAET=DIRKSLAHD GEMENGD NIEUWS. Storm en hoog water v. d. HULST WESSELS ONTVANGEN D. SLAGrEE, Middelh&rais. MVdHaJLLOH 'Zitqiii smsiaos Algemeen Depot „BELLA FLORA" STRIJKPLAAT, TUINSTRAAT 526. ter inzage. 9534 OPPERT 119. ROTTERDAM IS DE BESTE VERPAKTE MARGARINE. Adres voor Winkeliers 9238 Hoofdleeg 36 Rotterdam. is voortaan de 9241 is Set Hotst MEIJER te ssrsfós. iel besle aüre§ voor alle ÖQütbn- sn Ziberwerkn 1 is van ouds bekend bij - Kunsttanden en gebitten.) Htatioomreg 25, ROTTERDAM -ipreakureneiken werkdag 1—3, 'oor on- en minvermogenden 9— 10. DE \A/ -L'-L' S v. d Werfatrnat 53 bij de Jonkerfransstraat, R or T E R D A M Schoonmaken, Stem men, enz asas C. EOIFJF A,Cz 9489 IWlegr.-atfresOVDQAABDBN. Telejtk. latere. Me. 8 AAN- EN VËaEQOP VAN EFFECTEN, Verzilvering van chèques, vreemd bankpapier, coupons, (ook die der Staatsleening op 1 Augustus). Bezorgt plissea van Braai-, Glas-, Transport-, LeyeasyeMerias: etc. Correspondentschap le klasse der Nederlandsche Bank. De Bank ïeent gelden aan leden tegen 4'/4 'sjaars. Zij neemt gelden op ook van niet- leden, tegen 8% 'sjaars. Voorschotten kunn n dagelijks a m- gevraagd worden bij één der bestuurs leden. Kantooruren: Dinsdag- en Vrijdag avond van 6—8 uur 9984 Kassier: A VANROSSUM, te Ooltgeisplaat. BonwfljjK - Melissant. van het Departement „MIDDELHARSIS en SGXIEUDUr der Maatsehuppij tot Nut van 't Algemeen. De Bank neemt gelden op tegen 3®/10 pCt. rente 'sjaar3. Gelegenheid tot inbreng- enterug- betaling van gelden op Maandag, Dins dag, Woensdag en Donderdag van 912, benevens Maandagavond van 67 uur, ten kantore van den The saurier-Boekhouder, V leeschhou we rij Oude Tonge Meijer Cohen. A l| PRIJS 5 CENT. 8788 is en folfjft steeds het beste adres voor DRA1NEERBUIZEN. Belast zich met het uitvoeren van drainages. garandeerd 48 eiwit, 7 vet, 14 °/0 vocht. Tevens verkrijgbaar: Rietsuikermelasse, »M)LE3TEGO«. Mestvarkensvoeder, „Bravo' geeft een gewichtstoename van 10—14pond per week. Bibby Room vervanger, (voor kalveren). DRA A DP ALEN verschillende soorten. MAST- en EIKENHOU TEN klaverruiters. Prima Gras- Klaver en Mangelwortelzaden. Vertegenwoordigd „UB GRONINGER BRANDWAARBORG MAATSCHAPPIJ. Transport-, Nering- en Bedrijfsverzekering, enz. enz. MINZAAM AANBEVOLEN. maar toch wel 50 tot 80 cent, meent de heer Esmeijer, als men de zaak verder goed blijft aanpakken. De wenken, die genoemde heer geeft in het Maandschrift der Vereeniging, zijn on getwijfeld zeer behartigenswaardig vooralle imkers-organisaties, die reeds een honigmarkt bezitten of een zoodanige markt denken op te richten. Wat ons het meest belangrijk voor komt willen we daarom in ruimer kring be kend maken. De honig werd gekeurd in drie kwaliteiten le kwaliteit, nieuwe raat, geheel verzegeld, zonder eenig spoor van stuifmeel of bijen velletjes 2e kwaliteit, wel zonder velletjes of zwarte raat, doch een spoor van stuifmeel of een onverzegeld plekje waren geen reden tot af keuring 3e kwaliteit, al het andere. Raat met broed was natuurlijk geheel uitgesloten. Zoo kon het publiek dus „op keur koopen". Ongetwijfeld was deze gedachte, die voorzat, uitnemend. Raathonig is een echte lekkernij, wordt terecht „godenspijs" geheeten, maar dan moet hij voldoen aan de eischen, hierboven aan le kwaliteit gesteld. Wanneer het publiek zulke honing wordt geboden, en immer ge waarborgd wordt, dan zal het zeer spoedig dien honig gaan waardeeren en er goede prij zen voor willen betalen. Zoo delicaat, zoo overheerlijk echter als le klasse tafelhonig is. zoo ongenietbaar en afschrikkend is voor een fijne tong de minderwaardige soort. Daar om moet door het Bestuur of Marktcommissie eener honigmarkt, die gelegenheid geven om „op keur te koopen", streng worden toege zien, dat de verkoopers geen bedrog plegen, door 2e en 3e soort honig van het étiquet „le soort" of „le prijs" te voorzien, wanneer zij al hun puike tafelhonig hebben verkocht. Te Apeldoorn lette men ook daarop. De heer E. schrijft: „Deze keuring had plaats van 8—9, nadat allen behalve de keurmees ters, de zaal hadden verlaten. Onder de markt werd er streng de hand aan gehouden dat geen kaart een carton, waarop de kwaliteit stond vermeld van het eene vlootje op het andere „verdwaalde". C. B. Wordt vervolgd.) Een Jacobijn in de Koningsloge. Als een bewijs van den klimmenden invloed der so ciaal-democraten in de hoofdstad, maar ook van het daarmee gelijk opgaande aanpassings vermogen der socialistische kopstukken aan bourgeois-gewoonten en gebruiken, zendt een opmerker aan de Tijd de schets van het vol gend, tooneeltje, afgespeeld in de stads schouwburg te Amsterdam op Vrijdag 18 Fe bruari j.l. 't Is even voor 8'/» uur, het aanvangsklokje der voorstelling. In de Koningsloge bevinden zich een hooggeplaatst officier met zijn da mes. De deur wordt geopend, en met een diepe buiging laat de suppoost de nieuwe tijdelijke bezitters der koningsloge binnen. Een heer met twee dames in avondtoilet. Men kan duidelijk zien, ze zijn hier thuis. Zij bewegen zich er met een gemak, dat ons de rasechte leden der bourgeoise dadelijk doet kennen. De heer oriënteert zich ziet met ko ninklijke welwillendheid om zich heen en naar boven naar de mindere rangen. 't Isde Edelachtbare, Hoogedelgestrenge heer J. E. W. Duijs, wethouder van Zaandam socialistisch Kamerlid en propagandist op nonactiviteit zoolang zijn collega, de Hoog edelgestrenge heer Kleerekoper hem van de socialistische spreekmarkt houdt gedrongen. Men heeft daarenboven in den engelenbak ook den grooten medestrijder en ook -lijder der proletariërsklasse ontdekt. „Zeg Jan, is dat niet onze partijgenoot Duijs?" „Net wat je zegt, jong? Die zit fijner dan wij. Zou d'ie ook uitkeering krijgen van de ondersteuningscommissie?" Stil gemompel en gelach. Dan, na eenige oogenblikken. „Zeg, Jan, dat ie nou in den schouwburg zit, is zijn zaak, hij mag evengoed een ver zetje hebben als wij: maar dat ie nou juist in de koningsloge moet zitten, dat vind ik een schandaal". Dat 's nou met alle geweld zijn partijge noten de oogen uitsteken. „In Zaandam zit het volk in angst voor den watersnood en hij zit hier als een schouw- burgsybariet te gnuiven." „Och jong, maakt je niet kwaad. Je mot de heeren kennen, 's Avonds vóór de verkiezing van Van den Tempel schreef Kleerekooper in Het Volk (je weet wel in „De oproerige Krabbels"), .dat hij allen partij genooten een pak ransel zou geven, als zij niet den gan- schen avond en dag werkten voor die ver kiezing. Maar jawel, dien avond zat diezelfde Kleerekooper in den schouwburg te genieten van „Mevrouw Warren's bedrijf". Het scherm gaat op stommen. de stemmen ver- Van de grenzen. In de bosschen tusschen de buurtschap Qffenbeek, gemeente Beesel en de Duitsche grens achtervolgden belas tingambtenaren Zondagnacht een kleine troep smokkelaars die op hun aanroepen zich op den grond wierpen en vlug voortkruipend naar de verschillende windrichtingen verdwe nen. Op de plaats gekomen, waar de mannen waren neergedoken, troffen de ambtenaren de smokkelwaar bestaande uit enkele zakken meel nog aan. En vlak daarbij vonden zij tot hun minder aangename verrassing een bom, een helsche machine of hoe men het gevaarlijke voor werp noemen wil, die blijkbaar bestemd was om de achtergelaten smokkelwaar te vernie tigen en tevens de ambtenaren onschadelijk te maken. De ambtenaren, die beslag legden op het meel, hebben tevens het bewuste werktuig bij hun superieuren ingeleverd. Een justiti eel onderzoek zal worden ingesteld. De helsche machine bestond uit een hou ten kistje, waarin besloten was het binnen werk van een wekker. Met eenige verande ringen daarin was tevens het hamertje zoo danig bevestigd, dat dit in aanraking kwam met een stift, die door den buitenwand van het kistje heen verbinding had met het in wendige van een ijzeren buis ter lengte van 25 centimeter en welke gevuld was met een vijftal kaarsvormige voorwerpen, die vermoed worden te bestaan uit een sterk explosieve stof. De vijf kaarsvormige stukken droegen alle tot opschrift: Manufactured by Atlas Powder Cy., explosive galatine, no. 75, Wil mington. S. A. De ijzeren buis was waarschijnlijk een stuk gaspijp, aan een zijde voorzien van een ste vig ingesoldeerden bodem. Dat het toestel niet uit elkaar geslagen Is, Ken de ambtenaren aan het feit dat een paar voorloopers hen niet ontdekten, zoodat de smokkelaars zelf geen voldoenden tijd hadden om het vernielingswerktuig volkomen zuiver op te stellen. 'n „Rustige" verjaardag. Een soldaat uit de loopgraven schreef 'n brief aan zijn ver wanten w. o. a. ook deze zinsnede in voor kwam lk vierde dit jaar mijn verjaardag onder het gedonder der kanonnen in alle stilte". „Haagsche" bluf. Door lieden van buiten eerst sedert eenige dagen in Den Haag ge vestigd, wordt ter overneming gevraagd een gebr. doch in goeden staat zijnde Vioolkist en Taartendoos voor het halen van Aardappelen en Bruinkool briketten. Aan het zelfde adres een Slagersjongen ge vraagd, die genegen is iederen morgen om elf uur even aan te bellen (met bakfiets,) Brieven met prijsopgaaf onder Inbraak. Bij de firma Gescher en Kemper aan den Nieuwendijk te Amsterdam, is Zondag uit een brandkast, een bedrag van circa f 2000 aan bankpapier en specie ontvreemd. De brand kast werd Maandagmorgen open gevonden. Sporen van inbraak waren er niet aan te zien. De achterdeur van den winkel die in de Eggertstraat uitkomt en gewoonlijk door knippen van binnen gesloten wordt bleek Maandagmorgen niet op de knip te zijn. Brand. Zondagmorgen is er een felle brand uitgebroken in de Kunstaardewerkfabriek, de „Hagedis", te Schiedam. De brand deelde zich mede aan het aan grenzend pand Boston, waarin een groenten- drogerij in werking was. Beide gebouwen zijn nagenoeg geheel uit gebrand. Moderne kinderen. Men schrijft aan de Dordr. Ct. Welke waarde gehecht moet worden aan het gemaakte huiswerk, bleek ons dezer dagen voor de zooveelste maal. De zoon des huizes, een 11-jarig knaapje plaatste een tafeltje bij de telefoon en zijn huiswerk was binnen een kwartier kant en klaar overgenomen van een vriendje. Vader en moeder, die er anders geen acht op sloegen als zoonlief eens aan de telefoon was, waren nu tot de ontdekking gekomen, dat de „mooie cijfers" onder het gemaakte schriftelijk werk al zeer weinig te beteekenen hadden, daar inmiddels bleek, dat dit zijn gewone manier was van werk maken. Een veldslag. Zaterdagavond is Katendrecht door een vechtpartij in rep en roer gebracht. Een onbekend gebleven jongen had, bij den Chinees Waht ah Ling, in de Delistraat alhier een ruit ingeworpen. Dit deed een paar Chi- neezen de straat oploopen en den jongen achtervolgen. Eén hunner blies op een sig- naalfluit, waarop uit de omgeving dadelijk een vijftigtal Chineezen te voorschijn kwam om hulp te verleenen. Het hulpgeroep van den in het gedrang ontkomen jongen, deed ook een aantal Ka- tendrechters te voorschijn komen, wier aantal spoedig tot 400 of 500 personen aangroeide. Tusschen hen en de Chineezen is het tot vechten gekomen, waarbij van bijlen en stok ken is gebruik gemaakt. .Politieagenten, te voet en bereden, werden te hulp geroepen, om de menigte uiteen te drijven. De Chinees Chono Pau een stoker, bleef op de plaats van het gevecht achter met een ernstige ver wonding aan het hoofd en is naar het poli tiebureau in de Tolhuisstraat gebracht waar een geneesheer te hulp geroepen werd. Op de vlucht omgekomen Vrijdag wer den vrouw Hoogvorst en dochter, 60 en 28 jaar oud, vermist, zij bewoonden een huis in het pas ondergeloopen land in den Westpol der te Anna-Paulowna. Toen men na een uit gebreid onderzoek niets van haar te weten kon komen, zijn de slooten in de omgeving af gedregd, doch's avonds was geen spoor der vrouwen ontdekt. Men twijfelt er helaas niet langer aan, of ze zijn op haar vlucht in een sloot terechtgekomen en verdronken. Diefstal van koffie. Ten nadeele van de firma de Erven de wed. J. van N. zijn uit een pakhuis in de Rivierstraat te Rotterdam 45 balen Santoskoffie gestolen. Nadat op het politiebureau in de Witte de Withstraat van dezen diefstal kennis was gegeven, zijn rechercheurs van dat bureau te weten gekomen, dat een hier gevestigde Duitsche expediteur van uit een pakhuis aan den Goudschenrijweg 80 balen koffie naar Enschede heeft vervoerd. Men vermoedde, dat de gestolen 45 balen zich daaronder be vonden bij telegrafische navraag van den commissaris den heer T. Alberda bleek even wel, dat de wagen met koffie al te Gronau, dus over de grenzen was. Van beslagleggen op de koffie was derhalve geen sprake meer. Intusschen was ook aan het licht gekomen, dat de gestolen koffie voor de verzending van hier reeds in handen van ten minste vijf koopers was geweest. Thans zijn als verdacht van medeplichtig heid aan dezen diefstal aangehouden de win kelier A. N. R., uit de Raephorststraat, en de lorrenkoopman S. S. T. uit de Gouvernestraat. Het staat vrijwel vast, dat zij de gestolen koffie voor f2700 verkocht hebben. Hiervan hebben zij f 1100 als hun winstaandeel be houden en f 1600 is gedeeld door de tot nog toe onbekende medeplichtigen. De koffie is met een sleeperswagen, die voor het pakhuis gereden en volgeladen werd vervoerd. Voor dit vervoer was een sleeper uit de Trouwsteeg aangenomen. Brandstichting. Men meldt uit Amsterdam In het benedenvertrek van een perceel in de Binnen-Visscherstraat is Maandagavond brand ontstaan. Het brandje was spoedig door de brandweer gebluscht, doch bij het speuren naar de vermoedelijke oorzaak kwam het den inspecteerenden brandmeester verdacht voor dat de brand op vier plaatsen tegelijk was uitgebroken. Het benedenhuis wordt bewoond door een sigarenmaker, een gezin van man, vrouw en twee kinderen, menschen in de buurt gunstig bekend staande. De man was Maandag de stad uit, de kinderen waren, toen de brand gesignaleerd werd, ook niet thuis. Op ver moeden van brandstichting is de vrouw door een rechercheur van politie naar het bureau Warmoesstraat gebracht en daar ter nadere beschikking van de justitie voorloopig ge houden Dinsdagmiddag heeft de substituut officier van justitie, Mr. L. Th. Jorissen, in bijzijn van de verdachte vrouw een onder zoek in de woning ingesteld. 'tl Holbewoner. Achter Maarn op de Leus- derheide, is door twee jachtopzieners in een hol aangetroffen de gep. O.-l. militair D. Ee nige dagen was hij daar zonder eten geweest. Hij is in een woning ondergebracht. Uit Volendam van gisteren Hedenmorgen 11 uur stond het zeewater 15 centimeter beneden A.P. en terwijl het water binnendijks p.m. A.P. stond, stroomde het nog steeds flink uit. Binnendijks voor de openingen der door braken te Katwoude peilden wij tot op meer dan vijftig meter afstand een diepte van 11.70 Meter of bijna 6'/j vadem. Door den binnendijks weder zooveel lager geworden waterstand zijn hier weder eenigen tot hun verlaten huizen teruggekeerd. Uit Edam De stand van den schermerboezem is 23 onder A.P. van de Zuiderzee 25 min A.P. De motorbootdienst tusschen Edam en Volendom is heden gestaakt om den hevigen golfslag. Uit Zijpe Het polderbestuur heeft o.a. besloten, met het oog op overstroomingsgevaar, alle ver gunningen van doorritten door de dijken in te trekken en deze tot de dijkkruin te dich ten de sluis te Oudesluis aan een grondig onderzoek te onderwerpen en nooddeuren aan te brengende coupures in de dijken te voorzien van droge sluizen met stevig metselwerk en afsluitbalken, de H. S. M. aan te schrijven een dergelijke afsluiting in den spoordijk te makende huurders van het grasgewas van de dijken te verplichten deze van mollen te zuiveren en vrije jacht op de dijken toe te staan, om ze vrij te houden van konijnen. Een ingenieur zal het toezicht houden op de uitvoering van de werken. Uit Zaandam Ten gevolge van den storm uit het oosten, die met kracht het water in westelijke rich ting dreef, was gisteren de Oostzijde opnieuw ondergeloopen. De stand was 35 c.M. boven A.P. De kistdammen waren nog niet her steld en boden op verschillende plaatsen geen weerstand meer. Ware terstond over gegaan tot het weder in orde brengen der kistdammen, door ze opnieuw te vullen en te versterken, dan had men nu het water nog wel binnen de perken kunnen houden. Daarvoor zouden echter heel wat meer werk krachten noodig geweest zijn, dan er thans in dienst zijn gesteld. Bovendien worden thans alle krachten in gespannen voor de versterking van de West zijde, terwijl de overige beschikbare arbeids krachten bezig zijn om de schade te her stellen aan de Oostzijde tnsschen de Noor- derbrug en de Halverschool, waar de schade het grootst is. Uit Buiksloot: In den loop van den dag is gisteren de stand der Merwede nog 5 cM. hooger ge worden. Gedurende den vloed is het groot ste gedeelte van het nieuwe werk geheel ondergeloopen, zoodat verschillende aanleg plaatsen niet te bereiken waren. Om 5 uur gisteravond was de stand 3.40 M. N. A. P. Uit Arnhem In den loop van den dag is de Rijn gis teren nog tvvee centimeter gewassen. Het water spoelt hier en daar, o.a. tegenover de Westerbouwing en bij den polder Memerswijk reeds over den dijk. Gisteravond 8 uur was de stand 19.18 A.P. Uit Wageningen: Het water heeft hier een hoogte bereikt van 10.24 M. was in het laatste etmaal 18 c.M. De weg onderlangs naar het Luxcesveer is overstroomd, terwijl aan dit veer de gierpont in de vaart blijft, is zij ook te Opheusden en te Rhenen opgebroken. Uit Gorinchem Daar de wind nog niet is gaan liggen, blijft de toestand hier zeer zorgwekkend. De huizen en boerderijen, die in den polder gelegen zijn, worden door het water meer en meer ondermijnd en stortten de een na de ander in. De Geref. Kerk te Zunderdorp staat in het water. De toren van deze kerk staat schuin en helt steeds meer over. Uit Grave De Maas is sedert gisteren 2 c.M. geval len, terwijl de Beersche Maas nog eenige c.M. gewassen is. Op den Elftweg staat nog gemiddelt 98 c.M. water. De peilschaal te Grave teekent 10 65 M. en die aan de Pegel- brug 9.55 M. plus N.A.P. Vraagt onze Slaalcollectle if! De Bank leent gelden aan leden tegen 47j 'sjaars. Zij neemt gelden op tegen 3 's jaars, ook van niet-leden. Voorschotten kunnen dagelijks worden aan gevraagd bij een der leden van het bestuur. Kantooruren Donderdag- en Zaterdag avond van 6—8 uur. 8750 Kassier; JOH. HOLLEMAN. DIrksland. ruime sorteering AMERIKAANSCHE VLOER- AANVEGERS, vanaf f 7.25 en hooger, verder ruime keuze in GEËMAILL. HUISHOUDELIJ KE ARTIKELEN, HAARDEN KACHELS en FORNUIZEN :-: Aan hetzelfde adres te koop een TENTWAGENTJE op Collings patentassen, zeer geschikt voor hit of ponny. F. NI EU WL A ND SMEDERIJDIRKSLAND Dir.: JAC. VAN DIJK. Belast zich met: 9539 INCASSEEREN VAN DUBIEUSE VORDERIN GEN. VERSTREKKEN VAN INFORMATIËN. Procedures op den handel betrekking hebbende door geheel Nederland. Snelle afwikkeling. 181|ïeveld, Hlddeiharriii!. 9roesteB,Bl«eB- ea Booafeweeberj) BIEDT AANAlle soorten Appel-, Peren- Pruimen-, Morellen-, Perzik- en Druiven- 'aoomen in vele soorten en vormen. Zwarte roode aa witte bessen. 9077 Vele soorten Sier- en Bloemheestere Stadt-, Klim- en Struikroien. Haagplantsoen raste Bloemplanten enz. ens. Aanleg van Boomgaard, Sier- en Vruch- tsntuinen. Voor hergroei wordt ingestaan 'Sant,en en be«rooïive gratis. juua 18 NVYT3aHVV9H3ia uba psinqjoA co Vestdijk B Stt, HIDDELHARNIR. Gevestigd sedert 4840. 4.B. Ondanks de lage prezen worden ramkosten vergoed vanaf f 5,aan toon» naar vnrhoudinsr. f 10, geboel. Mond- en Tandarts, tslkwoon 9590 zijn Amorikaansche met Goud bekroond. Nieuwe vanaf f90 GRATIS prijscouranten Middelharnit. BRIELLE EN MIDDELHARN1S. Kantoor gevestigd sedert 1831. eok op prolongatie en In rekenlng-coarant. Plaatst g-elden a deposito |met 10 dagen opzegging3 °/0 met 1 maand 31/, ▼«rwiMallnssksi geopend ZATltRDA GS vnn II1/, uur v.m. koopt en verkoopt alle soorten Werk- en Drachtige Paarden. 9400 Beleefd aanbevelend. Dagelijksch versch Rundvleesch verkrijg baar. Vlugge en nette bediening. Alles wordt aan huis bezorgd. Probeer mijn overheerlijke Kolpens en Spiertjes rookvleesch. Alles van eigen geslacht vee. 9526 Beleefd aanbevelend. Kar aan d 't spann Links avond om hi Alle voor Te reeds schikb doch Nunsp en tra» Gek te wer door d Het avond men, h en ecnl stooms York n schip c Naar morgen de mij De bei waarscl machin van de Probeert eens „BELLA FLORA" STRIJKPLAAT. Deze plaat is onmisbaar op den strijkdag. Doet het strijkijzer gemakkelijk schuiven en verleent een gladde oppervlakte aan de gestreken goederen. Vermeerdert den glans, die met stijfsel alleen niet zoo mooi te krijgen is. In korte woorden, met onze STRIJKPLAAT „BELLA FLORA" strijkt men heerlijk; zij is onmisbaar in iedere huishouding. VAILLANTLAAN 387, 's-GRAVENHAGE. Verkrijgbaar bij M. KERN, Sommelsdijk. Wed. C. MEIJER, Den Bommel. P. W1ELHOUWER, Middelharnis. HOBBEL, Ooltgensplaat. M. BRABER Pz. Stad aan 't Haringvliet. ovame* oarwn *.n s- Bandel In dttOlWVBTEIVKOEK en MEEL. Merk „Delfia" Het s De hi de mac •Roomse uursch ken, hee namidd te zijn, den na zee, in op een minuten De hi zaal om hij een schip w getroffe Hij sr zijn red naar hei in zinke in zee een afs; hout z\ had het meter bevesti het stui bevestig dels aan de nabij tevergee Ioper-vu van ong Engelse I boord 1 hooren van de zoo moÉ Den ningen, i was op het mati gespronj krijgen. tengevot bewustzi De be de ande Flandre schip is de reddii roepende rondgero De gc schip w; stuurman den, de c machinis Koster, allen te achtig w, timmerm; stoker e New-Yor er ook ze In het durige er vanuit he actie op I Die vei daar het 1 De Dui of zij erj waar zij deelen. N stellen, de een aan a nu bezig toegangen onderzoek zijn er bii lichaam ei Zoo hel dagen ove

Maas- en Scheldebode | 1916 | | pagina 2