1.1. Varkenshouders. Flakkeeiche Bank KUNSTMESTHANDELAREN Thonasslakkenmeel, mé „de sur. Advertentien. krachtvoeder Sommelsdijk. TITAANVERF BUITENLAND. GEMENGD NIEUWS. Verkrijgbaar W. J. ERïïiT" GIJ ALLEN Heeren- en Einderkleeding H. BBABEB Birksland. Vraagt prijsopgaaf bij den Groothandel! - Tijdig bestellen is^zeerfgewenscht. - "ij- Voedert uwe Varkens niet anders als van C. v. SCHELVEN Pz., 7574 Oude Tonge. Prijs franco station door geheel Flakkee f 8.80 per 100 K.G. van de Firma met ie hoogste onfleMeiiliBg MrooM. Overal SPECIALITEIT IN Ligstoelen, SerremeiMeii en vierkante 7614 fasctunanien en Badstoelen. Gascentrale Oost-Flattee, (Me Tonge. S-tfS die lijdt aan jicht EN rheu- matiek/en een middel zoekt tot leniging uwer kwalen, koopt een flesch anker PAIN-EXPELLER VAN55of8D^ EEN ENKELE INWRIJVING BRENGT REEDS VERMINDE RING UWER PIJNEN BIJ H.H. APOTHEKERS EN DROGISTEN IN FLESSCHEN VAN 55 ets. 80 ets, en ƒ1.30 Gij zult verbaasd staan, in alle kleuren verkrijgbaar per" 50 K.G. éi 20 cent. ÏO „21 21/* 23 Agent voor Goeree en Overflakkee, L. DORSMAN, Voorstraat Ooltgens plaat. 7084 Heden bericht ik mijn geachte Clientele de ontvangst van een groote sorteering Groote sorteering SCHORTEN in alle maten en prijzen. Zwarte, Witte en Flanelle DAMESBLOUSSES. COS- TUUMROKKEN. NACHTHEMDEN, ONDERGOEDEREN enz. Hoogachtend, 7028 De Batik neemt in hare Spaaraftleellng gelden op, tegen een rentevergoeding van 4 percent 'sjaars, met een minimum inleg van f 1. Gelegenheid tot inbreng en terugbetaling, eiken werk dag van 95 ure. KOOPT NU Het is g-edurende APRIL, MEI en JUNI BEDUIDEND goedkooper dan in het najaar. geen oog voor de werkelijkheid en snapt maar niet, dat de fijnent der 20e eeuw, hoe ook eenzelfde dierbaar geloof deelach tig met hun voorgangers uit de 18 en 't begin der 19e eeuw, wat hun optreden in het leven aangaat, zulk een gansch andere verschijning zijn geworden. Daarop oefenen we critiek. Immers, een man als Braakensielc wil met beide beenen staan op den bodem der werkelijkheid welnu! laat hij dan geen cliché's nemen van vijftig jaren her, maar laat hij zijn oogen opendoen en zien. Het is intusschen een merkwaardig ver schijnsel, waarop we nog onlangs wezen met het oog op onze groote, liberale pers, dat de mannen van politiek, kunst en let terkunde, ook al staan ze zelf geheel bui ten elke kerkelijke actie, zooveel aandacht beginnen te schenken aan wat op kerkelijk terrein voorvalt in onze dagen. Dat lijkt me hun goede neus. 'n Soort instinct of zesde zintuig. Zij vóórvoelen het, hoe straks als de onderwijskwestie eenmaal is opgelost, ons nationaal en staatkundig leven, sterker dan tot nog toe, door de kerkelijke vraagstuk ken zal worden beïnvloed. Zij moeten al leen wat meer waardeering krijgen voor andersdenkenden, trouwens dat is al zoo'n oud, vrijzinnig gebrek Zie nu dien dominee weer op de plaat van Braakensiek! Met zijn grooten »bijbel< onder den arm komt hij de smidse binnen en vraagt den verwonderden, hamerslaanden smid: >Kunt ge hier ook stevige ijzeren hoeken aanma ken, want ik moet naar de Synodale ver gadering in Den Haag Dat zal zijn midden-April. De Haagsche synode heeft n.l. een dag bepaald, waarop zij met afgevaardigden van alle kerkeraden een vergadering wenscht te houden in de Groote Kerk te's-Graven- hage. Daar zal óók in bespreking komen de »belijdenis-kwestiec, die indeNed Herv. Kerk brandende moet blijven, zoolang daar feitelijk leervrijheid zal bestaan. De kerkelijke en kerkrechterlijke zijde van zulk een vergadering bespreek ik niet, dat ligt nu minder op mijn terrein, al kan ik me in een al te preciese onderscheiding en afscheiding van kerkelijke en politieke en sociale kranten niet vinden, 't Mensclie- lijk leven is één en bestaat ook niet uit allerlei afzonderlijke stukken! Maar ik vind het merkwaardig: a) dat de Haagsche Synode, die in vroeger tijd van zoo'n kerkelijke vergadering gewis kip- pevel gekregen zou hebben, deze nfi aandurft b) dat er voer deze vergadering zulk een animo is, dat uit alle oorden des vader lands, uit de verste hoeken en meest af gelegen dorpen de predikanten en ouder lingen 't er voor over hebben naar Den Haag te komen, ook al weten ze, dat deze vergadering absoluut geen macht heeft iets te besluiten of bindend vast te stellen en al waarschuwt een man als dr. Karres uit Den Haag in een bitter artikel de ortho doxen, dat deze bijeenkomst de groote kluit is, waarmee de Haagsche Synode alle be- lijdenis-menschen in 't riet sturen wil; en c) ik vind het merkwaardig, dat de pers en de kunst zich zoo voor die Haagsche vergadering interesseeren. Doch nü weer mijn bezwaar. Vóélt een man als Braakensiek niet, dat het de belijdenis-menschen in de Hervorm de Kerk om heel wat hóógers en heiligers gaat, dan om elkaar den ijzer-beslagen-bij- bel tegen den harden theologen-kop te gooien, zooals hij het voorstelt? Kan hij er niet inkomen, dat het hun niet is te doen om rechthaberei, maar om het recht der Kerk, om het recht van den Koning der Kerk? Staat hij in dat opzicht niet aan hun zijde jammer voor hém, doch 't zij zoo! Maar als kunstenaar pleegt hij een ern stig verzuim, door zijn sujetten niet te De- men gelijk ze zijn en dan, hun gebreken overdrijvende deze te corrigeeren, maar ze te nemen gelijk ze niet zijn, maar gelijk hij ze uit handen eener leugenachtige tra ditie heeft overgenomen. UITKIJK. ENGELAND. zeer j zijner volgelingen en het onbeperkt gezag der regeering weder nieuw leven inblazen RUSLAND. Het Russische defensie-wezen. De minister van Oorlog heeft bij de Doema een wets ontwerp ingediend betreffende de verbetering der nationale defensie. De inhoud van het wetsontwerp wordt geheim gehouden. De dagbladen meenen, dat het hier gaat om belangrijke credieten, maar er bestaat reden om te gelooven, dat de werkelijkheid geen zeer hoog bedrag gevraagd wordt en dat het nog niet het ontwerp is, dat in alge- ineene lijnen aan de afgevaardigden in de geheime conferentie van 14 Maart j.l. moet uiteengezet zijn. Het wetsontwerp is naar de leger- en ma rinecommissie gezonden. BALKANSTATEN. De opstand in Epirus. De gebeurtenissen in Epirus beginnen de publieke opinie in Oostenrijk bezig te houden. Het feit dat de ontruiming van Epirus door de Grieksche troepen nog niet is geëindigd, ofschoon de door de mogendheden vastgestelde termijn afgeloopen is, heeft te Weenen een zeker gevoel van onbehagelijkheid verwekt. De „Neue Freie Presse meent te weten, dat majoor Thomson binnenkort naar Epirus te- rugkeeren zal teneinde met Zographos te con- fereeeren. De „Reichpost" meldt dat de eerste onder handelingen tusschen de Albaneezen en Epi- roten reeds tot vrij positieve resultaten ge leid hebben, zoodat men hopen kan, dat een basis voor 'n overeenkomst gevonden zal worden. NOORD-AMERIKA. Groote overstroomingen. De dooi die ge heel onverwacht in de Vereenigde Staten ingetreden is, heeft in de staten New-York, Ohio, Indianapolis, lllinos, en Pennsylvanië groote overstroomingen veroorzaakt. Vooral te Mohigan in den staat New-York is groote schade aangericht, groote streken zijn over stroomd en honderden huizen ingestort, zoo dat duizenden personen dakloos geworden zijn. Op de rivieren is het ijs aan het kruien gegaan, waardoor ook groote schade is aan gericht, daar alles wat het ijs in den weg komt meegesleept wordt. Verscheidene plaatsen zijn van de buitenwereld afgesneden. Het spoorweg verkeer is totaal onderbroken en er is weinig kans, dat de watermassa's spoedig wegge vloeid zuilen zijn. Men vreest voor een her; haling der ongelukken van het vorige jaar", toen eenige honderden personen om het leven kwamen. MEXICO. De strijd bij Turreon. Een officieel bericht der rebellen meldt, dat de strijd om Turreon nog steeds voortduurde. De constitutinalisten hebben thans bij alle stellingen bezet. De rebellen zouden in den strijd, die thans reeds zes dagen woedt, 900 man aan dooden en gewonden verloren hebben, terwijl de ver liezen der federale troepen op 2000 man ge schat worden. Men gelooft echter, dat de verliezen der rebellen te laag zijn voorge steld. De gevangen genomen federale sol daten werden gedwongen dienst te nemen in de gelederen der opstandelingen. De of ficieren worden gefusileerd, tenzij zij trouw aan de rebellen zweren. JAPAN. De Kabinetscrisis. Burggraaf Kiyoura, de leider eener machtige partij in den Senaat, heeft opdracht gekregen, het nieuwe kabinet samen te stellen. Kiyoura heeft deze opdracht aanvaard. Om de Ulster-kwestie. Asquith heeft aan gekondigd, dat minister Seely en de gene raals French en Edwart ontslag hebben ge nomen. Asquith deelde verder mede, dat hij of schoon met grooten tegenzin, besloten had de portefeuille van Oorlog op zich te nemen. De koning had hem te kennen gegeven, dat hij zijn besluit goedkeurde, maar Asquith voegde hieraan toe, dat deze beslissing zijn herkiezing noodzakelijk maakte en dat hij het Lagerhuis moest verlaten, totdat deze tusschentijdsche verkiezing had plaats gehad. Deze verklaring verraste het parlement ten zeerste, een oogenblik stond iedereen ol* "«1 geslagen, maar daarna -ibineeivrrieelen op en hieven een ,,tforde"do: aan. Deze demonstratie ^r-fen ö'/j u,;vien Asquith de zittingzaal PBjMMjgl&eL minister Seely persoon- besluit om af te treden 0iische pers is in hooge B dramatische wending, "Ulster-kwestie gegeven "e bladen zijn, zooals ingenomen met de- ""jfliergen hun erkent alleen wat gedaan 'veel moedige an het de ,-ï P'het |j lid Moordaanslag. Zondagavond ontstond te Berlicum (N.-B.) in de herberg van Sallaers twist tusschen zekeren Van der Heijden en L. Pennings. Buiten gekomen, ging men el kaar te lijf. De 23-jarige Marinus van der Heijden, die zijn broer ter hulp wilde komen werd daarbij in de borst levensgevaarlijk ge wond, door een schot hagel. De vermoede lijke dader werd gearresteerd. Treurig bericht. De arbeider A. Schade te Delfzijl heeft gisteren bericht ontvangen, dat zijn 17-jarige zoon Aaldrik aan boord van schipper Noorman te Saarbeel door pe- troleumverstikking was overleden (N. R. C.) Een buitenkansje. In de vorige week be zocht de Koningin het fort te Edam. Een van haar auto's zakte toen in den berm van den weg en eenige mannen waren behulpzaam bij het weder opbrengen van dat rijtuig. De burgemeester van Edam ontving nu van den adjudant van dienst een niet onaanzienlijk bedrag ter verdceling onder die behulpzame personen. Hbl. Een treurige geschiedenis. Men deelt aan het Rott. Nwbld. nog het volgende mede, in verband met het diep treurige geval, dat zich op een nacht in de Snellinckstraat te Rotter dam heeft afgespeeld, waarbij een jonge vrouw moeder van drie kinderen, het leven liet. Toen medische hulp noodig was, schreef de verloskundige een briefje aan een met haar bevriende dokter inhoudende het ver zoek onmiddelijk te komen. Maar dit brief je werd verkeerd bezorgd en wel aan het adres van een dokter, die twee huizen van den in het briefje bedoelden medicus woon de. Deze dokter haastte zich zóó, dat hij zich den tijd niet gunde het adres op het briefje te lezen. Hij spoedde zich naar de woning waar hulp noodig was en waar men hem aansprak met den naam van den dok ter, dien men verwachtte. Toen kwam de vergissing met het briefje aan het licht, doch desniettegenstaande be zag de dokter het geval en vertrok, in de overtuiging, dat er geen onmiddelijk levens gevaar bestond, daar er op dat oogenblik van bloedverlies geen sprake was. Thuisgekomen telefoneerde hij direct met zijn buurman, den dokter voor wien het briefje bestemd was, en die zich daarop terstond naar de woning aan de Snellinckstraat be gaf. En daar aangekomen werd hem medege deeld, dat zijn komst nu onnoodig was, daar de huisdokter reeds onderweg was, waarop ook hij vertrok. Zijn wij goed ingelicht, dan had het ge val, dat zich bij de jonge vrouw voordeed, alleen dan een gunstig verloop kunnen heb ben, zoo onmiddellijke opname der patiënte in de kraamzaal ware geschied. De dokter, die het eerst kwam, had boven dien niet handelend kunnen optreden, daar hij daags te voren een patiënt aan „belroos" lijdende, had behandeld en dus gevaar voor infectie zou hebben kunnen bestaan. Een bedeelde. Te Gouda is de vorige week de wed R. overleden, een ruim 70-jarig vrouw tje, dat onderhouden werd door kerk-en arm bestuur. Toen men na haar dood haarnage- laten meubeltjes ging opruimen, vond men op verschillende mogelijke en onmogelijke plaatsen, verstopt een gezamenlijk bedrag van ongeveer f 1700. (N. R. Ct.) Groote brand te Almelo. Men seint ons uit Almelo: Dinsdagmorgen kwart voor achten brak een groote brand uit in de fabrieksge bouwen der N. V. Stoomspinnerij „Twente". De brandweer rukte met al haar materiaal uit. In zeer korten tijd had de brand zich zoo danig uitgebreid dat de fabriek over de ge- heele lengte in brand stond en één "Vuurzee geleek. Aan blusschen valt dan ook niet te denken. Voorzoovcr tot nu toe bekend is, hebben alle arbeiders tijdig de fabriek kunnen ver laten slechts enkele bekwamen lichte brand wonden. Ongeveer 200 arbeiders zullen door den brand zonder werk komen. Een nader bericht luidt: De brandweer en fabrieksbrandspuiten staan machteloos tegen het vuur. Vier ar beiders worden vermist. Men vreest dat zij zijn omgekomen. Een arbeider sprong uit de vierde verdieping der fabriek en werd zwaar gekneusd opgenomen. Van andere zijden meldt men ons dat een lijk gevonden zou zijn. Men seint ons nader uit Almelo De brand in de Katoenspinnerij Twente woedt nog voort en is in hevigheid toegenomen. De geheele Alinelosche brandweer, versterkt met de fabrieksbrandspuiten van de firma Ten Cate en de Katoen Mij. staan letterlijk machteloos tegenover de ontzettende vuur zee. Zij kunnen zich slechts bepalen tot het beschermen der aangrenzende gebouwen. De arbeiders, die half gekleed in de fabriek werken, daar de temperatuur er zeer hoog is, hadden ternauwernood tijd het fabrieks gebouw te verlaten Enkelen van hen bekwa men brandwonden. Door doktoren en pleeg zusters werden zij verbonden. Een arbeider sprong uit de vierde verdieping naar bene den. Hij brak een been en bekwam zware kneuzingen. Vier arbeiders, w.o. twee jonge en twee meer bejaarde, worden vermist, zoodafzij vermoedelijk in de vlammen zijn omgekomen. Van andere zijden meldt men dat een lijk is gevonden terwijl nog vi„r arbeiders ver mist w.orden. Nader.seint men ons, dat de burgemeester, de officier van Justitie en meerdere autori teiten op de plaats van den brand aanwezig waren. Men vermoedt, dat de oorzaak van den brand is het warm loopen van een machine. Onmiddelijk bij het begin van den brand hebben de arbeiders de ramen opengegooid, waardoor het vuur sterk werd aangewakkerd en in zeer korten tijd alles in lichte laaie stond. De namen van de vermisten zijn W. ter Stal, H. de Woerhuis, J. Egbertsen, Schollink en P. Brummen. Omtrent het lot van den laatste verkeert men nog in het onzekere, daar sommige beweren, dat hij na het uitbreken van den brand gezien is. Van de eerste vier, waarvan twee gehuwd zijn, neemt men aan, dat zij een jammerlijken dood in de vlammen hebben gevonden. De brandstichter? Sedert Dinsdagavond wordt uit het garnizoen Ede vermist een sergeant van het 22e reg. infanterie. Volgens het Hbl. wordt vermoed, dat die sergeant de dader is van de jongste brandstichting inde kazerne. Niet aangeven van doodsoorzaak. Op last der justitie werd het lijk van een te Ooster- wijk plotseling overleden vrouw te Gorinchem gerechtelijk geschouwd. Gebleken moet zijn, dat de vrouw, die al eenigen tijd niet al te wel bij het hoofd was, zich door ophanging van het leven heeft beroofd hetwelk echter door de familie was verzwegen, 't Gevolg hiervan was het ingrijpen der justitie. Bij de begrafenis, die Vrijdagmorgen plaats had, verklaarde de man nog bij het graf, dat hij het feit alleen verzwegen had, om de eer zijner vrouw en familie te redden. Gemoedelijke politielui. Het is gebeurd in Oostelijk Noord-Brabant. Een gemeenteveld wachter en een jachtopziener hadden te Sam- beek iemand opgesnord, die een meisje zou hebben aangerand. Hij moest mee, maar bei de politiemannen waren per fiets. Teneinde raad werd besloten voor den gevangene ook een fiets te zoeken. Er werd er een gehuurd en het drietal peddelde op Boxmeer aan. On derweg kreeg de jachtopziener een lek in den band. Daar was niet op gerekend. De veldwachter reed iets vooruit en tegen den gevangène werd gezegd, ook maar vooruit te rijden. Hieraan werd gretig voldaan. Bin nen een ommezien was hij uit het gezicht en naar men later vernam, over de Maas naar Duitschland uitgeweken. Met de gehuur de fiets! N. R. Ct. De kogeloogst op den Balkan. Dezer da gen zoo meldt de Telegr., zijn in de haven van Marseille vier schepen binnengeloopen met een zeldzame lading aan boord, n.l. een groot aantal kleine zakken, elk ongeveer een centenaar wegende en vreemd gevormde klei ne stukjes lood bevattendplatgedrukte ko gels, waarvan sommige nog duidelijk sporen van bloed toonen. Deze kogels zijn verza meld op de slagvelden van den Balkan. Ko gels, die wondden en doodden en ook die geen doel troffen en ergens in den grond sloegen. Boeren en nieuwsgierigen hebben al deze projectielen verzameld en in zakken gepakt om aan dezen oorlogsafval een stuk brood te verdienen. Van Marseile gaan de kogels naar Parijs en worden daar aan fa brikanten van metaalwaren verkocht. Na om gesmolten te zijn krijgen zij een vreedzamer bestemming als gas en waterleidingpijpen of als capsules voor wijnfiesschen. Ook zijn een aantal zakken en kisten met resten van gebarsten koperen patroonhulzen van deze slagvelden naar Marseille verzonden, om daar als oud-metaal verkocht te worden. Pakket diamanten ter waarde van f12.000 te Amsterdam vermist. Dezer dagen vermis te een bekend diamanthandelaar te Amster dam die zijn kantoor heeft in de Dépendance van het Amstel-hotel, een pakket geslepen diamanten, wegende 55'/i karaat, ter waarde van ruim 12.000 gulden. Aanvankelijk werd de vermissing niet bemerkt. Het eenige wat men vermoedt is, dattus- schen Woensdag 18 en Donderdag 19 Maart het pakket verdwenen is. Eerst Vrijdag 20 Maart, bij het opmaken van den stock, kwam men tot de ontdekking, dat het bewuste pak ket ontbrak. Heel de afgeloopen week is er ijverig naar de verdwenen diamanten gespeurd, doch zonder resultaat. Thans looft de verliezer een belooning van f 2000 uit aan dengene, die inlichtingen kan verschaffen aan den concierge van de Dé pendance. De mogelijkheid is niet uitgeslo ten, dat bij vergissing een der bezoekers het pakket in den zak stak en deze vergissing nog niet ontdekt is. De mogelijkheid van diefstal acht men ge ring. In het laatste geval is er slechts wei nig kans, dat de verliezer zijn eigendom te rug krijgt, daar men dan dra de diamanten over verschillende partijen kan verdeelen, zon der dat dit mogelijkerwijze ontdekt kan wor den. De verloren partij bestond uit zeer zuive re diamanten van hooge waarde, gemiddeld een waarde vertegenwoordigende van f 200 per karaat. De politie is in deze zaak niet gemoeid. De eerste lijkverbranding in ons land. Het stoffelijk overschot van Dr. C. j. Vaillant, Vrijdag te Schiedam overleden, zal heden per extra-trein naar het crematorium te Wes- lerveld worden overgebracht, alwaar de plech tigheid in den voormiddag zal plaats vinden. Naar van bevoegde zijde werd vernomen, zal daartegen, in overeenstemming met de verklaringen der Regeering in de Staten-Ge- neraal, van de zijde der justitie geen verzet rijzen; de Regeering heeft zich op het stand punt gesteld, dat een rechterlijke uitspraak over het al of niet geoorloofde volgens de bestaande wetgeving afgewacht moest wor den, alvorens tot een wetswijziging kon wor den overgegaan. De heer Vaillant had bij zijn leven een request aan de Regeering gezonden, om ver gunning te verkrijgen voor de verbranding van zijn stoffelijk overschot hier te lande,op welk verzoekschrift echter geen antwoord werd bekomen. Bij de opening van het cre matorium is opnieuw door hem de wil te kennen gegeven, dat zijn lijk aldaar zou wor den verbrand. (N. R. Ct.) Schip gezonken. Maandagavond half zes kwam het houten, met basaltslag geladen scheepje „Geertje", schipper E. Jaspers van Groningen, in botsing met het zuidelijk rem- mingswerk der Zwartewaterbrug te Hasselt. Het kreeg een lek in den voorsteven, tenge volge waarvan het onmiddellijk zonk. De op varenden, twee oude menschen, en een klein dochter, werden gered door de bemanning van een sleepboot der firma Prins van Wijn gaarden, kap. Scheen, die een honderd meter verder met een baggerschuit manoeuvreerde. Ook werden nog verscheiden wegdrijvende voorwerpen door hen opgepikt. (Zw. Ct.) HASe 16, ROTTERDAM Groote keuze in bekleed en onbekleed Mandenwerk, zooals WERK- en PAPIER MANDEN en WERKTAFELS. Prijs van de Ookes per gemeten hectoliter, Maandag ingaande «rof.55 Ct. Geklopt,60 Parelcokes per Hectoliter40 Gruis per Hectoliter20 Bestelloon per Hectoliter5 Bij gelijktijdige afname van minstens 20 Hectoliter 5 Cent. per H.L. reductie. Cokes met Anthraciet is een uitstekende brand stof voor Vulkachels. Een goede brandstof is ook Parelcokes met turf, sloffen of kachelkolen. Deze Cokes voor dezelfde prijzen te verkrijgen: Te Ooltgensplaat by C.Prancoise, te Den Bommel bij M. A. v. d. Sluis, te Stad a. 't Haringvliet bij Nieuwland (smid), te Nieuwe Tonge bij v.d. Broek (brandstofhandelaar), te Achthuizen en Zuidzijde bij Campfens. 7255 ra co CC5 ra t- ra CX2 po ra CZD ra :c=? 5=5 ra ra 1=5 S Ja 1co OÏS IS 1=1 ra £2 ra ra m *=*0 t-j; i as oo t~a f-' I toll oo c=> ra G bd 3 ca jra ra ra aa P"* ra ff P-i 'I ra Cti f» E9 m g ra S E-1 c3 «cCj cö 'r—a cxs ra S !=i CD j=>Jp 2=^ cj i erf £3 £2 ER BESTAAT GEEN BETER MIDDEL DAN--- PAIN-EXPELLER WEIGERT BESLIST - PAIN-EXPELLER IN DUITSCHE VERPAKKING F. Ad RlCHTER&C! ROTTERDAM als men ziet wat van eigen haar vervaardigd kan worden, Horlogekettingen, Schilderijen, Haarfi- guren in Broches, Ringen, Medaillons, Armban den en Vlechten in alle prijzen. H. GOUDHOOFD, Vredenoordstraat 30a, Eotterd. Bekroond op de Nationale Tentoonstelling te Scheveningen 15 Juli tot 15 Sept. 1910. Bekroond op de Tentoonstelling van Kunst en Nijverheid te Dordrecht 6 Juli tot 15 Sept. 1912. VanZ. K. H. Prins Hendrik een zeer waardeerend schrijven ter 'inzage, waarin het Knnsthaarwerk zeer wordt geroemd. 7831 5 n n 22 n SOBMËLSBIJli.

Maas- en Scheldebode | 1914 | | pagina 2