A. VAN OVERSTEEG, Voorzitter. J. VAN DER WAAL, Secretaris. sr Op Donderdag 15 Juni a.s. zullen de kiezers een uitspraak doen, wie zij als Statenleden begeeren. De Centrale Antirev. Kiesv. heeft tot candidaten gesteld EN Met deze twee mannen durft en mag de Centrale den strijd in dit District aanvaarden, omdat ze de volle overtuiging heeft in hen te vinden twee flinke vertegenwoordigersdie steedi en overalvolkomen der zake kundig en met liefde voor de Rechtsche beginselenin de Staten vergadering kunnen en zullen optreden De Centrale beveelt hen aan alle kiezers met de grootste vrijmoedigheid aan. Kiezers! Voor deze twee Candidaten werkt ieder; stemt iedervoor hen propageert ieder op 't land en in zijn gezin; zij moeten naar de Staten.^ Kiezers! Door Uw vuur en ijver kome dan de overwinning aan Rechts, dan zal 't voor Hechts een blijde en dankbare Verkiezing zijn, en een onvergetelijke dag. (Burgemeester van Sommelsdijk en Nieuwe 1 onge) [Aftredend] Namens de Centrale 1 I r\ y' 1 Ondergeteekenden verklaren dat zy hunne naam willen plaatsen onder de aanbeveling van de Heeren BOUMAN en WARNAER. Sommelsdijk. J. Timmerman J. Gideon W. Boekhoven W. v. Beek M. Dijkers K. Doornbos M. Born J. v. d. Poel T. Buurveld G. v. cL Meijde Lx. J. H. Dijkers A. Knape P. v. d. Sluijs Th. Boekhoven D. Kasteleijn J. v. Dorst Ant Krijgsman G. v. d. Boogerd Cr Buijs Middelharnis. J. Vroegindeweij A. Stroijk Sr. D. Struijk Adr. Krijgsman D. Vroegindeweij Ds. G. v. Velzen W. K. A. v. Velzen J. C. Bom C. Alblas L. Gouswaart L. Westdijk L. Kondjjzer W. Jongejan J. Stroijk J. M. Kondjjzer A. Struik Jr. Kr. Verhage Gz, J. v. d. Slik M. v. d. Slik B. Vroegindeweij C. van Dongen A. Koudijzer W. Verhage Stad aan 't Haringvliet. C. J. Sterk Ds. Esselink L. Keijzer Johs. van der Sterre A. Koppenaal C. van Biert J. Wagner P. G. Diepenhorst Johs. van Sprang Den Bommel. L. de Winter K. Buth J. C. Borgdorff W. Bakelaar Johs. Buth W. J. Kerpel A. Jongeling J. A. Borgdorff H. Borgdorff J. P. Verheul P. Huijer W. van Loon W. J. Rosmolen KI. Buth P. Borgdorff Ooltgensplaat. R. Kiewiet C. Braber Kz. W. J Donkersloot Le. Joh. Donkersloot Sr. P. C. v. d. Mast A. Braber Cz. S. de Ruiter K. Vermaat Joh. Crezee L. Donkersloot Wz. H. P Waling A. Wagner H. Verschuur A. v. d. Tol Az. J. C. de Ruiter T. IJ. Neels L. Donkersloot Jz. G. Mookhoek W. van Kempen Gz. W.van Kempen D.Wz. Ds. G, Lans L. A. Neels Ph, van der Maat A. van den Tol Jz. D. Korteweg Cz. Ds. C. Dekker C. D. Birkhoff W. J. Donkersloot Jz. A. J. Korteweg E. Hotting Lz. P. Kromdijk W. Korteweg Cz. H. Ras D. Ras N. Braber H van Rossum J. J. Verweij L. Tiggelman Joh. Donkersloot Jr. P. M. Hack (Langstraat) Oude Tonge. D. Blauw C. Z van Loon Z. Vreeswijk L. van den Bogaard A. Kardux J. Kievit P. Kardux Az D. Mooijaard Kz. J. de Vos G. van den Bogaard Nieuwe Tonge. J. Overdorp H. Hoogstrate J. Dekker C. Timmers L. Zweerus A. van Paaschen A. Kom L. Knöps M. Vreeswijk A. Dorst - A. Knöps W. van Driel D. Timmer A. Vijfhuize P. Holster Z J Zweerus L. Klapmuts Dirksland. Joh. Roodzant Johz. A. van der Wekke H. Kleinod J. Kastelein C. van den Houten A. Vroegindeweij Az M. Kastelein C, Vroegindeweij A. van Broekhoven J. van der Velde G. Bosschieter A. van 't Geloof J. Roodzant K.Pz. x K. P. Roodzant A. van der Sluijs H J. Jansen H. den Hollander G. Smitr F. van der Valk P. Hameete J. W Witvliet A. Bestman C. van der Poel P. C. de Graaff D. de Roon A. Dunweg ,H. Braber H. Kooman C. Struik J G. Noordijk J. Kaslapder P. Ruit Herkingen. Joh. Kalle L. van der Velde J. van Kempen J. W. de Geus C. van der Velde Lz. A. Soeteman K. de Gast Ds. J. W. J. Addink G. H. Eelderink R. Bruggeman A. Mans J. den Boer M. Lokker Jacob Bestman KI. de Jong Tennis Bestman Chr. Huizer J. van der Wende J. van Wageningen Jan Bestman C. Struik J. C. Kalle Joh. van Mourik St. van der Velde Melissant. Jb. Keur P. Human L Sieling L. van der Baan Mz. Joh. Bij...de Vaatte A. van Ès Hz, Stellendam J. van Seters Wz. M. Schaaft H. van Lenten W. Vogelaar B. van der Ree Filip van Oostenbrugge Frans van Oostenbrugge J. Kievit A. van Dam P. Biehaond C de Goede P. Crezee L. Vogelaar M. van Oostenbrugge P. R, Holtman Goedereede. Ds. F. de Gidts J Tanis Jz. K. Tanis Jz. Bert Tanis Jz. Tobias Tanis Jz. Joh. Koeteeuw A. van Waarden Warner van Veen A, de Vries A. de Vries T. Koeteeuw Bastiaan Visser Onddorp K. Akershoek Wz. J. van der Bok W. van der Bok W. Bosland Kr. Grinwis Jz. J. Grinwis Kri. J. Grinwis Tz. D. Grinwis T. Grinwis Ez. M. Grinwis W. Hameeteman T, Hameeteman Johz. Ds. A. van der Kooij J. van Koppen A. van der Kemp A. Kalle J. Mastenbroek W. Mastenbroek Adr. Meijer Az. J. P. Mackaaij Ds. K. W. Róssing M. Tanis P. Tanis Wz. J van der Velde C. Voogd C. Voogd K.Gz. K. G. Voogd KI. Voogd S. Voortman E. van der Wende J. Westhoeve Klz KI. Westhoeve Pz. G. Tanis Kz. J. Padmos «Lz. J. Mastenbroek Kz. P, van Eijk Zij woo Den in e van en in E deze enke en b ting goed eens en God som W kent gezi 't go die 't ge past er b Ui, »r IMMER J. BOUMAN C. WARNAER De Dat ordez dan kabaa partij Comb terlin Roel die naai ten zijn, moo zaak is nu den Pigar den laux wore van ges ah weet enkel voor nieu En zegge liet social grond opvat de kara deug em wel een doen een Mona zooal '95: waar min cialé eigen srott voor' De hang meen van Het God,

Maas- en Scheldebode | 1914 | | pagina 8