Boerenleenbank „Dirksland." c. Advertentiën an t TITAANVERF GOEDE CONSÜMPÜE. n Landbouwers te PAN JE. Gemengd Nieuws. in alle kleuren verkrijgbaar per 50 K.G. *20 cent. ÏO „21 5 22 Agent voor Goeree en Overflakkee, L. DORSMAN, Voorstraat Ooltgens- plaat. 7084 De Bank leent gelden aan leden tegen 5 %'sjaars. Zij neemt gelden op tegen 37a °/o 'sjaars, ook van niet-leden. Voorschotten kunnen dagelijks wor den aangevraagd bij een der leden van het bestuur. Kassier: H. KOOMAN, Dirksland. Wil Ho Waal - Aclim, Wilt U een 1ste klas rijwiel voor weinig geld, aanschaffen, om met de zomermaanden daarvan te genieten, kom dan eens een kijkje nemen bij Ontvangen een 20-tal rijwielen van verschuilende merken en prijzen, o.a. Simplex, Vineta, Burgers, Gazelle, Pallas. Ned. Kroon enz enz. 7387 H. bericht de ontvangst van een groote sorteering Heeren en Jongeheeren ULSTERS en OVERJASSEN alsmede een groote keuze in Tricot Onderrokken, Truipakjes, Schorten, Kinderjurkjes, enz. enz. Het Beddenyat is een yalc yan yertron- wen. Infomeer toom vooraf waar toopt! Het bekende soliede Hoogstraat 122 Mtotlerdam Bet Volksbeddenmagazijn, Hoogstraat 122 MS ot Ier dam Mond en Tandarts, (Kunsttanden en gebitten.) Stationsweg 25,ROTTERDAM. Spreekuren eiken werkdag 1—3. Voor on- en minvermogenden 910. e ii m i B" Langewcg, Sommelsdyk. Blifliik tarief. ZAAL TE HUUR voor alle doeleinden. 7302 Aanbevelend. S. van Geen wen. DRAlStflA-vANVALKEriBURQ'S' •iLEVËRTRy Geneestaflige IiiricMing ,,B A.TO" AflmiraiiteitsMe 78, ROTTERDAM. u) BOERENLEENBANK „OUDDORP." De Bank leent gelden aan leden tegen 5 's jaars. Zij neemt gelden op tegen 372 'sjaars, ook van niet-leden. Voorschotten kunnen dagelijks wor den aangevraagi bij een der leden van het bestuur. Kantooruren Donderdagen 5 en 19 Maart, 's nam. van 5,30—7,30 uur, ten huize van den Kassier 7388 A BREEN Pz., Onddorp. Gebruik Witterraans Drain eerbuizen. Agent L. NELISSE Az. Nieuwe Tonge R. MEES Z00NEN Kassiers en Makelaars in Assurantiën. BENTE VAN GELDEN DEPOSITO met één dag opzegging 3 pCt. met tien dagen opzegging 3 V2 pCt. Voor langeren termijn tot nader overeen te komen voorwaarden. Bewaring; van Waarden, volgens bepalingen, die gratis verkrijg baar zijn. Safe-Deposit. besproken. Noulens zeide, in antwoord op een vraag, het volgendeHet Lebel- geweer bevredigt ons volkomen. Wij den ken er niet aan het door een ander te vervangen. Indien echter andere mogend heden hun geweer gaan verbeteren en het automatisch systeem invoeren, dan kunnen ook wij onmiddellijk met de fabnkstie van een dergelijke type beginnen. (Tee kenen van goedkeuring). De begrooting van Oorlog werd vervolgeus aangenomen. ZWEDEN. liet nieuwe Zweedsche Kabinet. Het is Hammarskjöld gelukt een nieuw ministerie te vormen. De nieuwe minister president is bekend als lid van het Arbi tragehof te Den Haag. JMaar verluidt zal het minisierie niet direct aansturen op een onmiddellijke ont binding van den Rijksdag. Het is van plan binnen veertien dagen een gewijzigd defensie-ontwerp aan den Rijksdag voor te leggen en eerst dan zou een beroep op de kiezers volgen. DUITSCHLAND. De groenten- en ooftcultuur in Duitschland. De bond van Duitsche groenteboeren hield een vergadering, die door tal van afgevaardigden, vertegenwoordigers der re geering, enz., werd bijgewoond. Het doel der bijeenkomst was, om het in samen werking met de grojte tuinbouwbondea opgestelde verzoekschrift aan den Rijksdag, waarin gevraagd wordt bij de a.s revisie der handelsverdragen ook invoerrechten te heffen van groenten, fruit, enz., alsmede andere wenschen van de betrokken ver- eenigmgen uitvoerig te bespreken. De eerste spreker, Buhl, verklaarde, dat de groentecultuur beschermd moest worden door kleine invoerrechten, zooals dit ook in Frankrijk geschiedt. De bewering, dat de Duitsche groeuiekweekers niet in staat zijn om voldoende groenten te leveren, noemde spreker geheel en al ongegrond. De hoofdzaak was dat beschermende rech ten verkregen werden, want daardoor kon den de belangen der groenteculluur zeer bevorderd worden. Een motie in dien geest werd met algemeene stemmen aangenomen. Voor onzen uitvoer van ooft en groen ten naar Duitschland kunnen door deze beweging wel eens //moeilijke tijden// aan breken. Het Spaansche Parlement. Het staatsblad publiceert de besluiten, waarbij op 8 Maart de Tweede Kamer wordt bijeen geroepen, op Maart de verkiezingen voor den Senaat zullen plaats hebbeu en op 2 April de beide Kamers bijeen moeten komen. BALKANSTATEN. Een Roemeensch-Grieksche verloving. De Griekache kroonprins Georg heeft na een verblijf van acht dagen Boekarest verlaten, waar hem van de zijde der ko ninklijke familie zoowel als van de bevol king een buitengewoon vriendelijke ont vangst is ten deel gevallen. De jonge prins heeft bij gelegenheid van dit Oezoek om de hand van de oudste dochter van het Roemeensche kroonprinsenpaar gevraagd. Zijn aanzoek, is gunstig ontvangen en in April zal er ter gelegenheid van het bezoek van het Grieksche koningspaar te Boekarest de verloving in allen vorm plaats hebben en ook officieel bekend worden gemaakt. De „geruchten eener verloving van den Griekschen troonopvolger met prinses Elisabeth var. R emenië dateeren reeds van eenigen tijd geleden. De prinses is het tweede kind van den Roemeenschen kroonprins Eerdinant en pnnses Maria, en is thans 20 jaar. Haar bruigom is 24. jaar. Deze verloving verkrijgt onder de hui dige politieke omstandigheden ongetwijfeld een bijzondere beteekenis, en zal de nauwe betrekkingen, die tusschen Griekenland en Roemenië zijn ontstaan, nog aanmer kelijk versterken. JAPAN. Verlaging der belastingen. De Kamer nam een wetsontwerp aan, waarbij de belastingwet gewijzigd wordt, rekening houdend met een amendement, ingediend door de Ssiyunkari partij en volgens hetwelk de belastingen met 18 millioen yen verlaagd worden. AUSTRALIË De slagersstaking in Australië. Alle slachterijen waren ges'oten, maar de restaurants hebben kleine voorraden bevroren vleesch. De slagerspatroons besloten, twee depo s voor den verkoop van bevroren vleesch te openen. Men vreest dat deze handel wijze zal leiden tot een stakiüg in de aanverwante industrieën. Er staken thans 4000 man. Een kind in een tobbe verdronken. Te Velp bij Arnhem is, terwijl de moeder zich even uit de woning verwijderd had, het ruim eenjarig jongetje van den arbeiderM de W. in de Willemstraat in een teil met water die op den grond in het woonver trek stond, verdronken. N. C. Gasontploffing. Ten huize van den heer C. Lezer te Assen had gisterenavond een gasontploffing plaats, terwijl een fitter be zig was een nieuwe pijp aan te leggen, Het plafond viel naar beneden, terwijl de spiegelruiten verbrijzeld werden. De schade is nog al belangrijk. Persoonlijke ongeluk ken kwamen niet voor. N. C. Schandelijk. Donderdagavond werd te Haps N.-B. bij wachtpost 40, een boom, gebonden op de rails, gevonden. Van 't voorval werd onmiddellijk kennis gegeven aan de politie, terwijl door de Directie der N. B. D. S. een premie van f50.werd uitgeloofd aan hem op wiens aanwijzing men tot de ontdekking van de(n) dader(s) komt. Inbraak in een kerk. In de R.-kath. kerk aan den Absterdijk te Ütreeht, is gis terennacht het slot van een zijdeur gefor ceerd, waarna inbrekers de offerbus. waarin geld werd verzameld ter ondersteuning der armen, hebben geledigd. Een bedrag van plm. 1' 15 is aldaar ontvreemd. De andere aanwezige offerbussen werden onaangeraakt gelaten. De politie speurt naar de(u) da dels). Tot op het oogenblik zonder succes. (Msb Een nieuwe bron voor electrischen stroom. Iu het tijdschrift «Eclairage et force notri- cec wordt meegedeeld, dat aan de redactie door een jong ingenieur een merkwaar dig apparaat getoond is. Van buiten gelijkt het op een koperen cylinder en 't heeft de grootte van een gewoon galvanisch element. De uitvinder verklaart, dat dit apparaat een lamp van 100 kaarsen 30 'uur kan la ten branden. Het was de redactie niet ver gund, de onderdeelen nauwkeuriger te be schouwen en zij moest zich tevreden stel len met de mededeelingen van den uitvin der. Deze verklaart, dat het apparaatzoo wel op de toepassing van een nieuw che misch als »p een mechanisch principe be rust en dat de kosten per kilowattuur 20 centimes bedragen. Een ongeluk dat goed afliep. Maandag is in de haven der fabriek vau firma Smul ders te Schiedam bij het beproe ven van een voor Brazilië bestemde drijvende electrische kraan, de kraanarm die met de daaraan hangende ballast 150 ton woog, omlaag gestort en met zijn grootste gewicht beland op twee met elkaar ver bonden bakschuiten. De buitenste schuit kantelde eenige malen om en om, terwijl de andere tusschen arm en kraanschip werd vastgeknelt. In het kraanhuisje bevonden zich ter be diening van de kraan de directeur der fa briek diens zoon en de chef-monteur. Ge lukkig sloeg het gevaarte over bedoeld huisje heen, zonder het te raken. Op de beide genoemde bakken bevonden zich en kele oogenblikken voor het ongeluk nog een aantal werklieden doch toen het ge beurde niet meer. Wonder boven wonder is dat ongeval dus afgeloopen zonder ver lies van menschenleveus. De schade is natuurlijk groot, daar de kraanarm geheel vernield is. Spoorwegplannen. Naar de Tel. verneemt moei bij de regeering en de spoorwegmaat schappijen het voornemen bestaan, om 't spoorwegverkeer te Rotterdam een groote wijziging te doen ondergaan. Het plan is om de stations Maas, Beurs en Delftsche Poort een algeheele verbou wing te doen ondergaan en daarmede in verband het Boerengat te dempen. Voorts zou men dan de viaducten, die de stad doorsnijden, als een sta-in-den- weg doen verdwijnen, terwijl het station Feijenoord eveneens groote verbeteringen zal ondergaan. Is het blad goed ingelicht dan zal een commissie benoemd worden, ter uitwerking dezer plannen, waarin zitting zullen heb ben een lid van den raad van Toezicht op de spoorwegen als voorzitter, een verte genwoordiger van den minister van Wa terstaat, als secretaris, en voorts een lid aan te wijzen door de gemeente Rotterdam een door de Hollandsche Spoor een door de staatsspoor en een door den rijks waterstaat. We hopen van harte, dat de meededee- lingen van de Tel. op waarheid berusten. Oude liefde, die roest. >Niet steeds is de liefde bestendig van duur I» Dat bleek ook weer in het Groninger dorpMid- wolda. Verleden herfst knoopte een 72-ja- rige weduwnaar van daar liefdesbetrekkin gen aan met eene weduwe uit Alteveer van bijna 60 lentes. Al spoedig kwam de geliefde met »pak en zak» over en ging bij haren aanstaanden echtvriend inwonen. Voor drie maanden besloot men den band op gebruikelijke wijze nauwer aan te ha len en werd de >gang« naar het gemeen tehuis gedaan. Met de wederzijdsche liefde werd het' er echter niet beter op, en het gevolg is dan ook geweest, dat Zaterdag morgen het vrouwtje al haar hebben en houden op een wagen liet laden en naar hare vroegere woonplaats is teruggekeerd Gezegd moet worden, dat het bij de schei ding heel gemoedelijk toeging. De weer onbestorven» weduwnaar hielp bij het op laden van den inboedel dapper mee en gaf de vertrekkende voor hare reis zelfs een bankje van f 25 mee. Een politieagent was met zijn vrouw juist naar bed gegaan toen de vrouw plot seling beneden leven hoorde. Man, riep ze, ik geloof, dat er dieven in huis zijn! Nou, ga jij dan maar een agent halen, zeide hij, ik heb op 't oogenblik geen dienst. In de Waal te Ochten hebben amateur visschers met een zegen 2000 pond platvisch en ongeveer 150 pond snoek gevangen. Te Maurik werd in één trek on geveer 1000 pond visch bemachtigd. Een tweede Michiel de Ruijter. Het »N. v. d. D,« vertelt de onderstaande ge schiedenis van een Amsterdamschen jon gen. Een avontuurlijke jongen is die Jan Willem Greef te Amsterdam, die het ouder lijk huis stilletjes verlaten had en er van door was gegaan. Zijn ouders hebben van 81 Januari tot 5 Februari in doodelijke ongerustheid verkeerd. Dinsdag is de jon gen weer thuisgebracht. De bengel wilde naar zee en had het nieuwste schip van de stoomvaartmaatschappij «Nederland», de »Prins der Nederlanden», uitgekozen om er 't ruime sop mee te kiezen. Brutaal was hij Zaterdag, den laatsten dag van Januari, op de IJkade aan boord gestapt en mee naar IJmuiden gevaren. Toen 't schip in de sluizen lag, verborg hij zich; de deug niet kwam eerst weer voor den dag toen de «Prins der „Nederlanden» goed en wel de pier uit was. Hij wist wel dat er nu geen kans meer was aan wal gezet te wor den en vrijmoedig stapte Jantje nu naar den kapitein toe om hem te vragen of hij de heele reis mee mocht maken. De gezag voerder was natuurlijk niet weinig verbaasd, toen hij vernam, dat het jongske niets aan boord te maken had. Hij gaf den avontu rier 'n flinke schrobbeenng, maar toen de jongen aanhield met zijn: >Toe alsjeblieft neem me toch maar mee», draaide de ka pitein wal bij en kreeg hij schik in den jongen. In vroeger dagen zou allicht 'n ge zagvoerder gezegd hebben: »Nou vooruit dan maar, je kunt blijven en mee-eten.» echter de kapitein begreep, dat't zijn eerste plicht was naar Amsterdam te seinen, dat er 'n vreemd jongetje aan boord geslopen was. Hij gaf order Jan Willem Greef een flink middagmaal te verschaffen, en zeide tegen den strop, dat hij tot (Southampton aan boord kon blijven. Hij moest dan maar aan de directie te Amsterdam vragen, of hij voor den zeedienst opgeleid mocht wor den. Zoo de kapitein beval, geschiedde. De jongen werd in Southampton aan wal gezet en kwam door de zorgen van den gezag voerder in goede handen. Met het s.s. »(Jranje» is hij weer naar Amsterdam gebracht Een aardig zeereisje had de knaap dus al vast gehad. En zijn hoofddoel heeft hij ook bereikt. Hij stevende kort na aankomst op de directie der stoomvaart-maatschappij Nederland af, om te vragen of hij een plaatsje kon krijgen. Dat ging niet zoo dadelijk. Eerst moest Jan nog wat leeren. Men zeg de hem toe, dat hij in dienst kon tredea op het Matrozen-instituut op de Pollux. Later zou hij dan wel kunnen aanmonste ren als stuurmansleerling. Jantje in de wol ken. Zijn ouders vonden 't ten slotte ook goed, want hij had nu eenmaal ai voet aan boord gezet, 't Moest nu maar zoo blijven. liet spoorwegongeluk bij Hooghalen. J.l. Zaterdagmorgen half elf arriveerden te Beilen de heeren mr. Goeman Borgesiuseu mr. Smeenge, resp. afgevaardigden voor t district Emmen en Meppel voor de Tweede Kamer. De heeren hadden in het hotel Bos man een onderhoud met B. en W. van Bei len en B. en W. van Dwingelo. Naafloop hiervan zijn de heeren per auto naar het station Hooghalen geweest, ten einde do bewuste rail van het spoorwtgongeval in oogenschouw te nemen. (Asser Ct.) Ontaarde moeder. Te Amsterdam werd Zaterdagmiddag de Joden Breestraat in rep en roer gebracht. In een keidei van een perceel, waarboven een coiffeurszaak is gevestigd, was een kinderlijkje gevonden door eenige jongens. De eigenaar van de zaak werd gewaarschuwd, die op zijn beurt de politie verwittigde. Een 49 jarige vrouw, die gescheiden van haar echtgenoot leefde, werd verdacht van deze daad. De vrouw werd opgespoord en bekende de moeder te zijn van het kind. Het onderzoek toonde aan, dat het kind levend ter wereld was gekomen en tenge volge van de daad der ontaarde moeder gestorven is. Sabotage. Naar de N. R. Ot. meldt is Dinsdagnacht vermoedelijk sabotage ge pleegd aan de Roombrug te Dordrecht. Toen zij geopend was om een boot door te laten, kon de brug niet meer gesloten worden en men vond toen in het kamrad een moer, die van de brug was losgedraaid. Een paar tanden van het kamrad waren gebroken. In een Duitsch bierhuis te Rotterdam heeft Zondagavond een ernstig gevecht plaats gehad, tusschen twee Duitsche zeelieden en drie Duitsche schippers, van Rijnschepen. De ruzie was ontstaan om een vrouw. Ten laatste trokken de zeelieden hun messen en brachten alle drie de schippers messteken toe in hoofd en armen. De daders zijn gearresteerd. Verzet tegen de politie te Leiden. Toen Zondagavond een politieagent te Leiden, een jongmensch, wilde bekeuren, vormde er zich een volksoploop, die zich om den politieman samenpakte en hem noodzaakte gebruik van de revolver te maken, waar door de vrees er in kwam. Hij loste eeni ge schoten in de lucht, echter met het ge volg, dat een neervallende kogel een elf jarig meisje in het hoefd verwondde. Nadat toegeschoten makkers den politie agent assistentie verleenden gelukte het baas te worden van de belhamels. Niet veel goeds in 't zin. Men schrijft uit Utrecht aan de »Tel.« dat dezer dagen bij verschillende bewoners van de Lombok- buurt aldaar een individu, dat blijkbaar veel haast had kwam aanbellen ea als hem opengedaan werd, mededeelde, dat een bekend professor van de Ifijkskliniekea hem stuurde om te vragen of naar ge lang wie opendeed de man of vrouw direct in het ziekenhuis wilde komen, want dat de toestand van het kind of man of vrouw slecht was. Natuurlijk groote verbazing bij de bewo ners, daar geen familielid in het ziekenhuis vepleegd werd. De brenger der boodschap hield vol en de van niets afwetende bewoners eveneens totdat de man aftrok. Men ging bedoelde persoon na en be merkte weldra dat hij in die wijk dezelfde manoeuvre nog eenige malen uithaalde, doch evenmin met succes. Ten slotte bemerkende, dat hij nagegaan werd, trok hij de stad in en ging een be kend café binnen. Meneer bestelde een botje bier ad 15 cent en rustte in een hoek van het café uit van de vermoeienissen, die het boodschappen doen voor den professor hadden veroorzaakt. Zijn vervolger wachtte geduldig en waar schuwde ten slotte een dienaar van de heilige Hermandad. Deze ging het café binnen verzocht den pseudo-boodschaplooper zijn gelag te betalen en even met hem mee te gaan naar een inrichting, waar ieder harte lijk welkom is die met een bezwaard ge moed rondloopt. De betaling zou geschieden, doch de ge dienstige geest was slechts in 't bezit van acht centen! Wat het heerschap eigenlijk in 't zin had met zijn boodschap, is ons niet bekend ge worden, doch veel goeds zal het wel niet geweest zijn. Een bange nacht Do drie gebroeders Lijzenga uit Valom (Fr.) hebben tengevolge van het stormweer, in don nacht van Za terdag op Zondag, toen ze zich met een mest beladen praam op de Veenwoudster- wielen bevonden, benauwde oogenblikken doorleefd. Hun hulpgeroep werd door nieraaad ge hoord. Het vaartuig, waarover de baren rolden, geraakte geheel uit hun macht en liep ten slotte tegen den wal, waar het met moeite geankerd werd. Een aantal personen uit Valom hebben den geheelen nacht gezocht en troffen Zon dagmorgen om 3 uur de gebroeders in over spannen toestand in het schip aan, De kazernebrand te Haarlem. De brugwachter van de Sanderbrug, die in een schip, daarbij liggend, woont heeft in December 1912 een briefkaart ontvangen, onderteekend J. van Ebscheuten, waarin de schrijver den brugwachter aanraadde, zijn schip naar elders te brengen, omdat de kazerne, waarvoor het schip lag, zou ver nield worden, en daarbij ook de molen „De Adriaan", aan den overkant van het Spaar- ne zou verwoest worden. Deze briefkaart .s ten politiebureele gedeponeerd. Auto-ongeluk. Op den Naarderstraat- weg is Dinsdagmiddag omstreeks één uur een auto-ongeluk gebeurd. Een proefwagen reed met groote snelheid, wilde den over weg van de spoorlijn AmsterdamNaarden oversteken de straat was in de nabijheid opengebroken, de chauffeur zag het niet, met het ongelukkig gevolg, dat de auto omsloeg. De chauffeur werd vrij ernstig aan het been gewond, de andere inzittende liepen eveneens een verwonding op. Een tweede proefauto, .in de nabijheid, haalde dr. Derkinderen uit Diemen, die de gewon den verbond en den chauffeur naar het O. L Vrouwe-gasthuis te Amsterdam liet overbrengen, waar hij werd opgenomen. Verdronken Dinsdagmiddag te half één is het roeibootje, waarmede een 12- jarige zoon van den heer W. G. van Slobbe in den Academiesingel te Breda aan het spelevaren was, door de sterke strooming omgeslagen, waardoor de knaap dadelijk in de diepte verdween. Ofschoon spoedig hulp opdaagde, mocht men er niet in sla gen, hem te redden. Zijn lijk is tot dusver nog niet gevonden. Stroopende Politie Te Gorinchem is op heeterdaad betrapt wegens jachtwet overtreding "(trooperij) een inspec teur van Politie. n Kantooruren Vrijdags 68 uur en Zaterdag van 23 uur. 6907 Timmerman en Aannemer. 7395 Speciaal adres voor alle soorten Kuipwerk. Sterk concurreerende prijzen in Waschmachines enz. BH— UliWWaï (Over hst Oude Mannenhuis) EENIG ADRES opgericht door ARBEI DERS (Vaklieden; levert ZEEGRAS BED DEN f3.60, f 4.50. KAPOK STELLEN, MET PRIMA ONVERMENGDE JAVA KAPOK 17.50, f8.75, f 10,50, f12.— enz. VEEREN BEDSTELLEN MET GEGA RANDEERD GE8TOOMDE veeren f 17.50, f20.-, f22.50 tot f90.-. KAPOK MA TRASSEN le KLAS VULLING EN AF WERKING vanaf f8.50. SPRINGVEER MATRASSEN UITSLUITEND SOLIDE KWALITEITEN vanaf f 10.—ONZE BE KENDE RECLAME VEEREN STELLEN bestaande uit: 2 pers. Veeren bedstel 1 wollen 1 gestikte en 1 molton deken 1 stel prima stroomatrassen en LET WEL. Bed en peluw Overtrek ALLKS COM PLEET f28.50 f35.— f 42.50 f48.— MET LANGDURIGE SCHRIFTELIJKE GA RANTIE ONZE GERENOMEERDE REC LAME STELLEN s-v.p. niet te vergelijken met de MINDERWAARDIGE soorten die ZONDER overtrekken goedkooper verkocht worden en die ook WIJ kunnen leveren. BEDT1JKEN en overtrekken in meer dan 50 soorten in prijzen van f 1.60 f 1.90 f2.10 12.50 f2.75 f3.50 f4,50 f6.— 7.50 HOUTEN EN IJZEREN LEDIKAN TEN en wiegen beneden iedere concur rentie SOLIDE EIGENGEMAAKTE MAS- SIEF pitsch pine ledikanten 2 persoons f 10.90 f 13.50 f 14.50. Steeds grooten voorraad EANTA8IE, WOLLEN en SA- TIN dekens. »a liet vullen van kapok zoowel als veeren bedden kan men steeds tegenwoordig zij n. Boven f10. voor reclame 1 deken Cadeau. Eenig adres 7389 (Over het Oude Mannenhuis) TELEFOON 8611. 7473 V) Verkrijgbaar te: Sommelsdijk bij P. Kastelein Middelharnis bij A. Waterman; Dirksland bij A. van Oosten brugge Oz.; Melissant b(j A. van d. Spaan TzNieuwe Tonge bij A. van Eesteren Bz. Oude Tonge bij G. F. van Peer en Wed. A. E. Lambert Ooltgensplaat bij J. L. de Vos; Ouddorp bij K. Grinwis; Stad aan 't Haringvliet bij Wed. Braber Pz. 631 Speciale behandeling van borst maag- en zenuwziekten, rheumatlek, huid- nier en blaaszlekte, vrouwen ziekten enz. SPREEKUREN Dinsdag en Vrjj dags van ÏO2 uur, iiiii.iiiiin, vrouwen- en Vrj) 9 I belast zich met uitvoering van drainages. 6847 Rotterdam, Zuldblaak no. 4.

Maas- en Scheldebode | 1914 | | pagina 2