Advertentien. i BOUWKNECHT BOTERLETTERS MODEMAGAZIJN Bindwerk. mm DIENSTBODE Tweede Knecht. Elizabeth Polderman T, Overweel Sommelsdijk, MIDDELHARNIS. Hooplieden, Landbouwers ACTIEVE Plaatselyk Nieuws. Sommelsdijk. Dinsdagmiddag werd door de Rijks-gemeentepolitie naar het Huis van Bewaring te Botterdam overge bracht L. de G., wonende alhier, wegens het plegen van onzedelijke handelingen met een 4-jarig jongetje. Middelharnis. 't Kind van G. Ocder- delinde had 't ongeluk terwijl het aan spe len was tegen een muur aan te loope waardoor het zoo'n diepe hoofdwon 'e bekwam dat geneeskundige hulp noodza kelijk was. Stad aan 't Haringvliet.De wareo vriendschap. Een onzer inwoners kreeg daags voor het onafhankelijkheidsfeest te R'dam een telegram, behelzende het ver zoek om dadelijk over te komen naar zijn broeder, die ongesteld was. De man ging den anderen dag met de boot naar R'dam. Daar echter aangekomen, ontmoette hij op straat zijn broeder, nu begreep hij er niets meer van, onmiddellijk ging hij naar de vriend die het telegram zond, doch deze wachte bem al op, en heette hem hartelijk welkom. De vriend had geen anderen weg geweten, om onze dorpsgenoot in R'dam te krijgen voor het onafhankelijkheidsfeest. Beiden zijn toen de stad ingegaan en heb ben feestgevierd, Den Bommel. De zoon van den heer A. B. had het ongeluk op een gloeiende kachel te vallen, zoodat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Ooltgensplaat. De burgemesster der gemeente Ooltgensplaat maakt bekend, dat het kohier van de belasting op bedrijfs en andere inkomsten over het belasting jaar 1913/14 invorderbaar verklaard op den 13 November 1913, aan den Ont vanger ter invordering is ter hand gesteld en ieder daarop voorkomende belasting schuldige verplicht is zijnen aanslag, op den bij de wet bepaalden voet te voldoen. Oude Tonge. Bij publicatie is bekend gemaakt dat het verbod tot schuren van straten en pleinen in deze gemeente is op geheven, zoodat voortaan weder op den ge wonen tijd kan worden geschuurd, Dirksland. Gewoonlijk arriveert Dins dagavond, de tram van 7,22 ver over tijd. lier hingen. Bij het verrichten van eenige huiselijke bezigheden viel de vrouw van A. M. alhier van de tafel met het ge volg dat zij een harer polsen brak. Melissant. Zaterdag jl. kreeg de land bouwer J. M. alhier, van een ziek paard dat hij wilde helpen, een klap tegen het hoofd, waardoor zijn aangezicht deerlijk verwond werd en terstond geneeskund ge hulp moest worden ingeroepen. Gocdereede. De havenwerker F, L. zou Zaterdag zijn kameraads behulpzaam zijn, bij het uitstappen der baggerboo. waarbij een hunner, hem bij het uitglijden een duw gaf zoodat voornoemde L. kopje onder in de haven viel, doch zelf weer op den wal kroop. Hij kwam er met de schrik en een nat pak af. Ouddorp. De bioscoopvoorstelling op uitnoodiging van de Chr. Muziekvereeniging zal niet Donderdag, maar Dinsdagavond plaats hebben. Uitslag Aanbesteding. Rechtzaken. Faillissementen in Nederland. fLerk en Schooi. Marktberichten, Heden werden wij verblijd met de boorte van een welgeschapen ZOON. 7525 L. ARN. KLEM, ADR. KLEM- van Rumpt. Herkingen, 20 Nov. Smederij. ■if Op 24 November a.s. hopen -es onze gelief'e ouders hunne 50-jarige ECflTVEREENMNG te gedenken. 7523 Ooltgensplaat, 20 Nov. 1913. Heden overleed na een kort stondig lijden onze geliefde Tante en Behuwd Tante Mej. in den ouderdom van 73 jaren en bijna 9 maanden. 7517 Ouddorp 18 November 1913. Gevraagd eene 7515 om dadelijk in dienst te treden bij L. J. SCHILPEROORT te Mellissant. Wordt gevraagd een voorman met werkend gezin, dadelijk cf met 1 Maart en een tweede knecht tegen 1 Maart. 7512 P. van PROOIJEN, Landbouwer. Dirksland (Nabij Herkingen). Er biedt zich aan om met 1 Decem ber a s. in dienst te tredeD een flinke liefst in Flakkee. 7518 Br. fr. letter S. Hulppostkantoor Nieuw Helvoet. Tegen 1 Maart a.s. GEVRAAGD een gehuwde bij N. D. PRINCE, Melissant. 7521 A. BUIS, Nieuwe Tonge, vraagt tegen 1 Maart op het huisje een 7416 Vanaf heden verkrijgbaar alle soor ten groote en kleine prijs Ï5 Cent per pond. Speculaas vanaf 4© Cent per pond bij 7514 Zandpad B 208 Grootste keuze Dames- en Hinder hoeden. Steeds het nieuwste. Van het fijnste tot het goedkoopste genre. Beleefd aanbevelend, 7506A. C. BAKKER. welke met aardappelen willen specu- leeren en wat winst gevend kan zijn, wenden zich met brief onder motto Speculatie aan het Bureau van dit blad. gevraagd op alle plaatsen van Goeree en Overflakkee. Brieven onder no. 7519, bureau van dit blad. w*e een vertrouwd Mtei- giseli werkpaard of fltV'vr drachtige merrie wil koopen wende zich tot A. v. MOOR- SEL Rotterdam Walenburgerweg 88 Telefoon 9087 7467 Oude Boeken worden als nieuw gebonden ter Boekbinderij van V. BOEKHOVEN, SomieMÜL Als een zeldzaamheid kan worden gemeld dat van den landbouwer D, Vroeg- indeweij eene zeug niet minder den 17 biggen ter wereld heeft gebracht. Dezer dagen had K. Tb. Ie Comte, metselaar alhier, het ongeluk van eene stelling te Hoogvliet te vallen, waardoor hij het sleutelbeen brak. Aanstaande Woensdag zal hel 't nieuwe stoomgemaal onder toezicht van daartoe uitgenoodigde deskundigen op de proef gesteld en als dan bij goedkeuring door 't Polderbestuur aanvaard worden. Het woon- en winkelhuis van de erven P. Trommel, staande aan den Ring, is afgemijnd door den heer C. T. N pius voor f 1210. De suikerbietencampagne kan hier als afgeloopen worden beschouwd en zijn ruim 9,000,000 Kilo's bieten aangevoerd. Bij het verlaten van het schip van G. liggende in de haven alhier, had V. het ongeluk, dat de plank waarover ze ging weggleed, waardoor zij in de haven terecht kwam, Óp haar hulpgeschrei, snelde de schipper toe en redde haar. Bij gebrs. v. L. die beiden brcngas fiebben aangeschafd, is alles zoo verzand, dat men genoodzaakt is eene andere nort- honpomp te laten slaan, De goederen van de 3 aan typhus geleden personen, zijn deze week allen ont eigend en daarna verbrand. Alle 3 patiën ten zijn bijna hersteld. De heer A. Woudstra is met ingang van 1 Dec, benoemd tot plaatsvervanger-secre taris en ambtenaar van den Burgel. Stand der gemeente Dinxsperlo (Gelderland.) Openbare gemeenteraadsvergadering is belegd tegen Woensdag 26 Nov. des n. m. ten 2.30 ure. Wederom komt in deze gemeente de besmettelijke ziekte diphtheritis voor in 't huis wijk A. No. 53. Dit is het 30e geval in 1913. Melden we in ons vorig nummer dat bij Mej. de Wed. Lokker bioscoopvoorstel ling gegeven zou worden, dit nu bleek onjuist daar het toestel van den heer Hui- gens defect was, nu heeft de voorstelling a.s. Dinsdagavond plaats. -De heer J. Kik, is op zijn daartoe gedaan verzoek met ingang van 1 Januari 191.4 eervol ontslag verleend als nacht wacht, dezer gemeente. Maandagmorgen werd door een twee tal jongens van circa 10 jaar, bij den heer Pools, alhier uit de winkellade een bedrag van f 10 ontvreemd. De kaaiwerker K. alhier had enkele dagen geleden het ongeluk, van de loop plank af in de kaai te vallen. Spoedig wist hij zich echter weder op het drooge te krijgen, Donderdagmorgen 7 uur had hier een begin van brand plaats bij den win kelier en rijwielbesteller P. A. v, d. Berge door het flïuk optreden van E. de Winter geholpen door P. A. v. Berg, H, v. Noord, W. Los en anderen, werd erger voorko men. De Brand die zich ernstig liet aan zien en de vrees deed ontstaan dat er een reeks huizen een prooi der vlammen zou den worden, vooral door den feilen wind en gebrek aan water, is voorkomen door bovengenoemde personen. Een woord van lof van de buren aan hun is hier zeker welverdiend en van de brandweer maat schappij in 't bijzonder. De politie doet onderzoek. Vanwege de directie der Registratie en Domeinen is alhier gepubliceerd dat de vergunningen tot grondsteken op de pla ten met ingang Januari 1914 zijn in getrokken. Deze week maakte hij echter op dien arond het record. In plaats van 7,12 aan komst werd het 8.25 Voor velen niet prettig natuurlijk. Naar wij vernemen heeft de agent cUr R. T. M, C. van Dongen zijn zaak overgedaan aan den heer Klootwijk, stuur man tramboot (Haringvliet). De arbeid aan de Suikerbieten be^ gint ten einde te loopen. Nog slechts enkele wagens worden op de kaai aangevoerd. De voorraad naar de fabriek te ver voeren, is ook niet groot meer, zoodat dit werk veel vroeger dan andere jaren zal zijn afgeloopen. Maandag vierde de 90 jarige M. den Boer, voor de zooveelste maal feest. Dien dag werd ook zijn vrouw 90 jaar. Als een bijzonderheid deelen we dit het lezend publiek mede. Aller oogen zijn op deze gelukk ge echtelieden gericht, die, verlengde God hun genadiglijk nog zoolang het leven, den a. s. zomer hun 70 jarig huwelijksfeest kunnnen gedenken, De 12 jarigen J. P. zou in zijn eentje met een bietensnijder eens eenige bieien- koppen draaien. Heel lang duurde de pret niet want al spoedig kreeg hij zulk een slag met den draaier tegen zijn neus, dat geneeskundige hulp noodzakelijk was'. Door C. v. d. Wal, is de woning van A. v, d. Wende, staande aan de Toren straat alhier, onderhands verkocht voor f 6 8o_ Onze vroegere dorpsgenoot J, Troost thans lichtwachter te Wesïschóuwen (Z.), vond j-.l. Zaterdag, op het strand een flesch, waarin een opgerold papier met den vol gende inhoud, in het Eu gelsch Nov, 1913. Geworpen van Deal Beach bij mr. Roberts. Iedereen hetzelve vindende, gelieve in de courant bekend te maken. (w. g.) S. Roberts, Rose Croun Deal. De aanvoer van suikerbieten op de kaai alhier houdt nog steeds aan. Dat is in vergelijking met de dorpen aan het Oosteicde van ons eiland lang. Toch zal het deze week op een eind moeten loopen met deze campagne, daar er na Zaterdag geen bieten meer door de fabtikanten wor den ontvangen. Door bijkomende omstandigheden is het nog niet zeker dat er een kindervoor stelling zal gegeven worden. MELISSANT. De uitslag der op 19 dezer door Burg en Weth. gehouden aanbesteding van het maken van een weg en het ophoogen van een terrein tot vergrootiüg der begraaf plaats is als volgt Voor het maken van een weg werd ingeschreven door C, Tideman alhier f 1100, P. Zorge alhier f 1120, L. Witvliet te Dirksland f 915, J. Neels te Ooltgensplaat f 782, J. G. Noordijk te Dirksland f 1049 75, Js. Tideman alhier f 1219, S. Bezuijen 'te Ouddorp f 1200, A. Blok land te Stellendam f 1140. Yoor het ophoogen van een terrein voor bepraafplaats door Breeman te Ooltgens plaat f 1200, P. Zorge alhier f 999, J, G. Noordijk te Dirksland f 1097,10, Js. Tideman alhier f 898, A. Blokland te Stellendam f 1025, De werken zijn aan de laagste inschrij vers gegund. Arrondlsseinentg Rechtbank. Kamer van strafzaken. Zitting van Dinsdag 18 November. De 61-jarige melkboer G. C. V. te Spij- kenisse had dezen zomer een contract loo pen met de zuivelfabriek Aurore te Rot terdam, aan welke hij volle melk moest leveren. Ook op 28 Augustus had hij een hoeveelheid melk afgeleverd, die bij onder zoek vervalscht bleek te zijn. Bekl. ontkende, water bij de melk te hebben gedaanwel had bij in dien tijd een paar koeien, die slechte melk gaven. De controleur v. d. Hof had op 28 Aug. aan het station te Spijkenisse uit de melk van bekl. monsters genomeD. Twee van die monsters had hij verzegeld. Toen hij den volgenden dag in de weide monsters wilde nemen, wilde bekl. dit niet toe laten. De rijksveldwachter Groen bij het nemen van de monsters tegenwoordig geweest, en getuige v. Dongen had de beide monsters van v. d. Hof en Groen overgenomen sn ter hand gesteld aan den keurmeester van voedingsmiddelen G. Heij, die de monsters had onderzocht. Ook dr. Lam had de melk onderzocht en bevonden dat op 100 deelen melk 7 deelen water waren toegevoegd, wat ongeveer 3 liter water op 40 liter melk beteekent. Het 0. M., waargenomen door mr Steen- Berghe, eisckte wegens melkvervalsching, een maand gevangenisstraf M. v. B., 21 jaar arbeider te Spijkenisse, wegens afpersing en mishandeling van een dier, tot twee maanden en veertien dagen en nog eens veertien dagen gevangenisstraf. De 40-ja'ige koopman H M. S., wonen de te Amsterdam, thans alhier in voorloo- pige hechtenis, zou op 18 Aug. den win kelier A. v. E. uit Nieuwe Tonge, toen deze de urinoir bij de zeevischmarkt alhier verliet, terwijl zijn kleeding niet behoorlijk in orde zou zijn geweest, deze hebben ge zegd, dat dit in strijd was met de zede- lijkkeidswet, dat hij polietiman was, hem een penning hebben getoond ter bevesti ging van deze mededeeling en hem niet al leen toen op voorwaarde dat hij van de zaak geen werk zou maken, zijn porte- monnaie met 25 gulden hebben afgenomen, maar hem bovendien hebben bewogen tot de afgifte van te samen 610 gulden. Ook nog daarna had bekl. getracht meer geld van v. E. los te krijgen. Op 6 September ontving hij van hem nog 10 gulden, maar dien dag werd hij aangehouden. Bekl. zeide, dat de zaak zich anders had toegedragen, maar dat hij steeds gelogen had, omdat hij anders voor zijn gezin ver loren zou zijn. De president maakte hem opmerkzaam, dat dit toch reeds het geval is, en bekl. deelde toen mede, dat v. E. hem 1000 gulden had toegezegd voor een niet nader te omschrijven handeling, die hij op v. E.'s verzoek had gepleegd. Hij gaf toe, het overige geld van v. E. te hebben ontvangen, maar merkt daarbij op, dat dit geld hem toekwam en hij zelfs nog 365 gulden van v. E. te vorderen heeft. v. E. verklaarde, dat bekl., toen hij get. de urinoir verliet, hem met een ander ge volgd was en had aangesproken. Je mag daar zoo niet staan voor de zedelijksheids- wet, had bekl. hem toegevoegd. Get. had gezegd dat hij toch niets gedaan had, maar bekl. antwoprdde dat 'ttoch zoo niet ging, maar dat hij hem redden kon hij hoefde maar te fluiten, en get. zou omringd zijn door politie. Toen get. zijn portemonnaie te voor schijn had gehaald, nam bekl. hem die af. Deze was daar echter niet mee tevreden als get. niet meer gaf, kwam hij niet de stad uit.Get. was -zoo overbluft en ge schrokken, dat hij overal geld ging halen en zoodoende aan bekl. 610 gulden gaf. Hij werd echter niet met rust gelaten, ont ving brieven en waarschuwde ten slotte den veldwachter, die mede zou gaan naar hier en met hem afsprak, dat get. aan bekl. tien gulden zou overhandigen. Get. sprak het verhaal van bekl. tegen. De familie v. E. had den veldwachter Hage gewaarschuwd, toen zij den tweeden brief had ontvangen, Get. verklaarde, dat v. E. zeer goed bekend staat, dat er niets op hem valt aan te merken, maar dat hij zeer zenuwachtig is. Het 0. M., waargenomen door mr. Wolf- son, ging de toedracht van de zaak nog eens Da, wees op de houding welke bekl. aanneemt en op den grooten ernst van dit misdrijf. Tegen bekl., die reeds eenige malen is veroordeeld, êischte het 0. M. wegens op lichting, drie jaren gevangenisstraf. Mr. J. W. Endis lichtte zijn meening toe dat het wettig bewijs niet geleverd is, en dat ook voor het overtuigend bewijs niet vaststaat, temeer daar de rol van v. E. dan toch zeker doet denken aan iemand, die niet toerekenbaar is. PI. concludeerde tot ontslag van rechtsvervolging. Volgens mededeeling van VAN DER GRAAF Öo.'s Bureaux voor den Handel zijn over de afgeloopen week in Nederland uitgesproken 33 faillissementen tegex 30 faillis. ementen in dezellde week van het vorige jaar. Officieel Gedeelte. Gadsdiensfoeieningen. Predikbeurten op Zondag 23 November 1913 Ned. Hervormde Kerk. Sommeledijk, Ds. Weatrik. Middelharnis, vm. 9,30 uur en 's av. 6 uur Ds. Bruining. Middelharnis, Evangelisatievm. 9,30 en 's av. 6 uur Ds. Van der Pol van Bergschenhoek. Stad aan 't Haringvliet, geen opgaaf ontvangen. Den Bommel, vm., en 's av., Ds. L. Emmen. Langstraat, nam. Ds. Verkerk van Oude Tonge. Ooltgensplaat, geen opgaat ontvangen. Oude Tonge, vm. 9,30 uur Ds. Verkerk. Nieuwe Tonge, geen opgaaf ontvangen. Herkingen, geen opgaaf ontvangen. Dirksland, vm. 9 en 's av. 6 uur Ds. Steenbeek. Melissant, vm. en nam. Ds. Kroese. Stellendam, geen opgaaf ontvangen. Goedereede, vm. 9,30 en 's av. 5,30 uur Ds. F. de Gidts. Ouddorp, geen opgaaf ontvangen. Gereformeerde Kerk. Middelharnis, vm. 9,30 en 's av. 6 uur Ds. Meulink Em. Pred. te Hendrik-Ido Ambacht. Btad aan 't Haringvliet, vm. 9,30 en 's av. 5,30 uur Ds. Esselink. Den Bommel, vm, 9,30, nm. 2 en 's av. 5,30 uur leeskerk. Ooltgensplaat, vm. 9 en 's av. 6 uur Ds. Dekker. Melissant, geen opgaaf ontvangen. Stellendam, geen opgaaf ontvangen. Oaddorpi leeskerk, Gereformeerde Gemeente. Dirksland, vm., nam. en 's avonds Ds. H. Kieviet. MelisBant, geen opgaaf ontvangen. Herkingen, geen opgaaf ontvangen. Ooltgensplaat, geen opgaaf ontvangen. Vrije Gereformeerde Kerk Oude Tonge, leeskerk. Doopsgezinde Kerk. Ouddorp, vm. Ds. K. W. Rössing. SOMMEL8DIJK. De Unie Collecte alhier heeft opgebracht f 192,55. DEN BOMMEL. Op de voordracht voor onderwijzeres aan de lste O. L. school alhier zijn geplaatsj no. 1 Mej. K. Pen te Sommelsdijk, no. 2 Mej. A. F. Touw te Stellendam en no. 3 Mej. N. S. v. d. Plaat te Middelharnis. De Catechisatiën der Geref Kerk zijn aldus geregeld Dinsdag v.m. 9 11 uur kinderen. Dinsdag n.m. 4—5 uur meiejes boven 16 j. Dinsdag n.m. 6—7 uur jongel. boven 16 j. OOLTGENSPLAAT. Donderdagavond trad voor een vol kerkge bouw op Ds. Rootselaar van Polsbroek. De be roepen leeraar had tot tekst gekozen Psalm 40 vers IS eerste gedeelte. Bij de Woensdag gehouden stemming voor 4 leden van het kiescollege werden herkozen de H.H. M. Mooiaart Kz. en W. Korteweg Hz. en gekozen A. de Bruin en Jocob Pieterse in de plaats van A. Hobbel Az. en G. Wielaard die bedankt hadden. Zondag a.s. hoopt onze vroegere leeraar Ds. Luteijn in de Hervormde kerk alhier op te tre den, tot het houden van een dankuur voor een oogst. OUDE TONGE. Naar wij vernemen heeft de oogstcollecte, ge houden den 9 November 1913 indeNederlandsch Herv. Kerk alhier, de somma van f188,— opge bracht. In de op 18 November j.I. gehouden verga dering van de Conmissie tot wering van school verzuim is tot Voorzitter dier Commissie in plaals van den heer Bauman benoemd, de heer A. C. T. Polee, hoofd der Openbare Lagere 8 hoil alhier, terwijl de Secretaris, die periodiek moest afireden, werd herbenoemd. HERKINGEN. Voor de herhalingschool schijnt dit jaar meer belangstelling aanwezig te zijn dan vorige jaren. Ze wordt door een 17 tal personen bezocht en kan aan allen worden aanbevolen daar meerma len is gebleken zulks oorzaak is geweest zich van positie in de maatschappij te verbeteren. STELLENDAM. Tot vol. onderwijzer aan de chr. school alhier is benoemd de heer G. Hattem, die den 17e dezer in Junctie trad. ;üe herhaling!school aan dezelfde inlichting is begonnen met 9 leerlingen. Mej. H. Rietveld, onderwijzeres aan deze school heeft een avond cursus voor het naaien en knippen geopend, waaraan 21 leerlingen deelnemen. GOEDEREEDE. Benoemd tot onderwijzer aan de 0. L School den heer H. H. Boenders van Oud Beijerland. - NED, HERV. KERK. Beroepen: Te Tholen (lste pred.pl.Anth. 0. Enkelaar te Hedel. Te Kiel Windeweer, O. J. Roihdexs, Cand. te Thesinge. Te Klundert,G. Verdoes Kleijn te Wageningen. Te Hoogmade en Rijpwetericg K. Olivier, cand. te Apeldoorn Te Hekelingen, J. G. bteenbeek, cand. te Amsterdam. Aangenomen: Naar Angeren en Loo, B. 0. Verhagen te Buiksloot. Naar Piershil, B. N. J. Roskoct te Oud- en Nieuw-Gastel. GEREF. KERKEM. Drietal: Te Heteren-Randwijk, H. Brouwer te Westerbork, G. van Setten te Bergambacht en W. Muider te Ede. Te Donkerbroek, W. Fa ber cand. te Gro ingen, A. Terpatra te Terwis- pel en J. E. Westerhuis te Gramsbergen. Beroepen: Te Kluadert, L. J. O. Kreijt te Huizem (bij Leeuwarden.!. Te 's-Gravendeei, B. A. Knoppers, cand. te Rotterdam. Te Nieuw Helvoet, M. Stadig te Reeuwijk. Te Veenen- daal, J. H. Donner, em.- pred. te Breda. Te fc'pij kenisse, B. A. Knoppers, cand. te Rotterdam.Te Hazerswoude, J. Tholen te Hasselt. Te Vianen M. A. van Pernis te Heerjansdam. Te Garrelweer, J. Tholen te HaBselt. Te Pieter- buren, W. Faber, cand. te Groningen. Te Zuidwolde Gr.W. Bouwman te Hallum. Bedankt: Voor Houwerzijl, G. D. Scheeps- ma te Roodeschool. Voor Doesburg, A. Schweit zer te Buiksloot. CHR. GEREF. KERK. Tweetal: Te Vlaardingen, J. J. van der Schuit te Kampen en H. J. L. de Vries te Hil versum. Aangenomen: Naar Nieuw-Amsterdam,G. J. Hekkert te Nieuwendam. OUDE TONGE, 21 November 1913. Tarwe per 100 K. G. f 9,—. tot f 9,50. Aardappelen f 1,75 tot f 1,80. Uien, witte, per 69 K. G. f 2,50 tot 1 2,60. Uien, bruine f 2,60 tot 2,80. Handel in ajuin levendig overigens tamelijk Amsterdam» 20 Nov. 1913. Ingezonden doot JAO. KNOOP, Commissionair in aardappelen, AMSTERDAM. Telefoon 7838. Laagste prijs Hoogste prjjs. per Heet. per Heet. Zeeuwsche bonten ƒ1.80 a 3.10 blauwen 1.80 a 3. Spuisehe Eigenheimers 1.90 a 2.10 Eigenheimers 0.a 0. Flakkeesche ,1.90 a 2,10 Drentsche ,0. a 0. Geldersche Blauwen 2. a 2,20 Friesche borgers 1,65 a 1.75 blauwen ,2.40 a 2.80 Eigenheimer poters 1.50 a 160 Blauwe 0. a 0. 8onte ,0.— a 0. Andijker Muizen 0. a 0. bonten 0. a 0. Blauwen ,1,80 a 2.30 Beverwijker zand ,8,50 a 3.80 Bravos 2.25 a 2.70 Westlandsche ronde ,0.— a 0, Schoolmeesters 0. a 0. Hillegommer zand 0. a 0. Friesche Muizen 0. a 0. Drentsche zand eigenh. 0.a 0. Oude Malta, per 100 kg. ,0.— a 0. Nieuwe 100 0. a 0. IJpolder Eigenheimers 0, a 0. Roode Star ,0. a 0. -öë ELIAS DONKERSLOOT EN MARIA PIETERSE Hunne dankbare Kinderen Behuwd- en Kleinkinderen. Wed. Simon van der Wiele. Uit aller naam P. M. POLDERMAN. C. J. POLDERMAN Van dee Klooster, j Verkoop uitsluitend contant.

Maas- en Scheldebode | 1913 | | pagina 4