een flinke Boeren-Dienst&ode Te Koop aangeboden Scïeeirart Hares MM, Franlentaler Druiven PUTTfiR SHOM. G. BRUN0TT g Boerenleenbank „Dirksland Advertentiën. Hoofdknecht. nette Dienstbode, DIENSTBODE. SPRINGBOK, Nooit en Nimmer A. BAAET - DIRKSLAND, Den Bommel, Het 100-jarig onafhan- kelijkheidsfeest, Donderdag 25 dezer alhier gevierd, is van begin tot einde zonder ee- nige weerklank of misgedrag geweest. Voor Oude Tonge wordt gevraagd een Agent en Correspondent van dit Biad. Nieuwe Tonge. Door het bes uur van den polder Battenoord is aanbesteed het uitdiepen van ongeveer 300 M. watering in 2 perceelen De eenige inschrijver was C, Tijl alhier, voor het iste perceel 17 cent en voor het tweede perceel 16 cent per strekkende M. aan wien het werk is gegund. Dirksland. In aansluiting bij een vorig bericht deelen we thans de prijswinners mede op het teest van 18 Sept j.l. Herkingen. Tijdens het verrichten zij ner werkzaamheden had de metselaarsleer ling, T. v. M. alhier, op de stelling het ongeluk zijn been dermate te kwetsuren, dat hij voorloopig van verdere werkzaam heid kon afzien. Melissant. De echtgenoote van P. S. had deze week het ongeluk bij het ver richten van een'ge werkzaamheden te vallen en een been te breken. Visscherij. Goedereede. Gaat het tot heden met de zeevischvangst voordeelig, met het gar nalen vangen gaat het deze week zeer slecht. Vanwege de stilte werd er per vaartuig op een dag ongeveer 2 Kilo ge vangen, Rechtzaken. Faillissementen In Nederiand. Burgerlijke St and. goeder eede. Kerk en School. Godsdiensfoeteniiigen Jaar-Collecte voor Je Scholen met den Bijbel, Gemengd INieuws. marktberichten. Ondertrouwd MARINUS VAN DER BAAN Mz. en De Fomlseuiiiarkt. MARIA VAN OOSTENBRUGGE Cd. Dirksland, 25 September 1913. 7373 Ondertrouwd ADRIANUS JAN SCHILPEROORD en SUSANNA SARA MAK. Den Haag 2g igig Schiedam r Tegen 1 of half October gevraagd te Rotterdam een van buiten, Hoogloon, Br. fr. onder motte Dienstbode. Alg. Adv. Bur. Gebr. GEVERS, Wijnhaven 42, Rotterdam. A. BUIJS, Nieuwe Tonge, vraagt tegen 1 Maart 1914 een 7346 Mevrouw KOLT HOF, Helmerstraat 14, Rotterdam, vraagt voor direct, een nette zindelijke loon f110 en f26 wascbgeld. 7370 Wegens teleurstelling gevraagd in een klein gezin, loon ƒ140.— p j., bij C. J. VAN SCHELVEN, 7366 Oudenhoorn. Een BOUWKNECHT gevraagd, ook geschikt om arbeiders- werk te verrichten, tegen hoog loon bij D. MOOIJAARD Kz. Landbouwer. Oude longe. 7364 een woon- en winkelhuis, waarin se dert jaren is gedreven een goed be klante zaak in Kruidenierswaren enz., gelegen op een der beste standen van Oude Tonge. Brieven Franco onder No. 7360 Bureau van dit blad. SPIIOLA PAPBESGHUIT SPAMADE Ho. 1, ROTTERDAM. Het Bestuur van het Waterschap *De Gemeene Uitwatering van Dirks- landt, maakt bekend, dat tot en met den 31 December 1913 alleen vaar tuigen door de schutsluis van Dirks land zullen worden geschut die niet grooter zijn dan 235 Ton. De sluiswachter heett bovendien de bevoegdheid om vaartuigen, die door hunne breedte, lengte, ot diepgang moeilijk geschud kunnen worden, den toegang tot de binnenhaven te wei geren. 7371 Dirksland, den 24 September 1913. Een tweejarige Zwitsersche beschikbaar bij G. v. d. NIEUWEN DIJK, Sommelsdijk 7372 Lijsten voor de Gedenkplaten van het Eeuwfeest. Te zien en te ver krijgen bij BINKHORST-ZAAIJER, Boekhandel, Dirksland. 7369 PUIKE (eigen teelt) 50 cent per kilo bij 7335 K. GOUSWAART, Sommelsdijk. L. GOUSWAART, Middelharnis. 1 1" - Coöperatieve BeetworteMerfaMet - Het Bestuur maakt hiermede be kend, dat vanaf heden alle vergun ningen voor toegang tot de fabriek en de terreinen te Puttershoek worden ingetrokken. Vanaf 16 October a.s. is de tabriek eiken Woensdag toegankelijk voor leden wanneer zij zich daartoe ten kantore aanmelden. Namens het Bestuur: 7375 W. H DE VOS. Voorzitter. P. SCHOUWENBURG, Secretaris. B-sam- 4SSS&- -jsssfr fla -esse- -esse- -ssse-n Beste Zwiisersche Nikkel Remontoir 2.25, 3 00 Staal 3 50, 4.50 Idem, best ankerwerk 6.00 Zilver Dames Remon toir 3 25, 4 00 Idem, met gouden randen 4 00 Zilveren Heeren Re montoirs 4.00, 5.00 Idem, best ankerwerk 8.50 Gouden Dames Remontoirs 8.50 Heeren 18.50 Betere kwaliteiten tegen fabrieksprijs. Regulateurs3.75, 5.50 Groot en prachtig model 8.50 Beste marmeren pendules 10.50 Idem met coupes 17.50 beelden 20,50 Met schriftel. garantie. ROTTERDAM, BINNENWEG 35 jft De Bank leent gelden aan leden tegen 41Va %'sjaars. Zij neemt gelden op tegen 3 °/Q 'sjaars, ook van niet-leden. Voorschotten kunnen dagelijks wor den aangevraagd bij een der leden van bet bestuur. Kantooruren Vrijdags 68 uur en Zaterdag van 2—8 uur. 5825 Kassier: H. KOOMAN, Dirksland. H. H. LANDBOUWERS W. KOOLE, Ouddorp. W. TERHOEVE, Oude Tonge. L. BREEMAN, Ooltgensplaat. week nog ajuin van het vorige jaar. Deze vrucht, die nu voor bemesting gebruikt wordt, was geheel en al verrot. Gelukkig is de prijs althans iets hooger. De landbouwster B. verkocht ze voor f 2 per mud. - 16 Oct. 1913 zullen uit deze gemeente de volgende lotelingen van de lichting 1913 worden ingelijfd. M. v. Sprang, J, de Wach ter B.Cz. en P. Saarloos. Het programma is met veel genoegen en met goed succes afgewerkt, zoodat een woord vau dank mag gebracht aan de Feestcommissie in de eerste plaats, die geld noch moeite ontzien heelt om alles een recht feestelijk aanzien te geven en oorzaak was dat beide, ingezetenen [en vreemden, onwillekeurig aanstonds in feestelijke stem ming geraakte. Ook mag een woord van dank niet onthouden worden aan de feest vierende menigte, die het rechte besef scheen te bezitten van wat het karakteristieke van het loo-jarig onafhankelijkheidsfeest was. Dezer dagen werden weer de eerste wilde ganzen gezien. Tijdens het feest geraakte het doch tertje van A, J. te water. Zij liet het haar aanzien dat deze »decoratie« niet beviel Naar menuitgoeden bron verneemtheeft de landbouwer G. Campfens zijn woonhuis met schuur onderhands overgedaan aan W. Tieleman alhier. Koekhappen. ie prijs, Groenendijk, 2e prijs, J. Bal. 3e prijs, P. Pape, Tonnetje rijden, ie prijs, P. de Bruin. 2e prijs, L. Okkenburg. 3e prijs, J. den Berg. Hindernisloopen. ie prijs L. Okkenburg 2e prijs, J. Groenendijk, 3 e prijs, J. den Berg. Langzaam fietsen. Een prijs J. C. Baart. Balletjes spelen, ie prijs, P. Vijfhuizen. 2e prijs, T. den Hollander. 3e prijs, C. Meier. Kaarsloopen. ie prijs, S. Lugtenburg. 2e prijs, T. Spek. 3e prijs, M. Hamete. Houtjesrapen, ie prijs. P. Matsingel. 2e prijs J. Los, 3e prijs T. Spek. Versierde Paarden, ie prijs, W. den Hollander. 2e prijs, P. Kievit, 3e prijs, P. de Bruin. 4e prijs, A. v. d. Kroon, se prijs, D. Bruinsel. Pijprijden, ie prijs C. Guldemeester. 2e prijs, D. Gestel. 3e prijs, R. van Dongen. Versierde fietsen, ie prijs, L. Tamboer 2e prijs D. Gestel. 3e prijs, J. van Don gen. Koddigste Costuum. ie prijs, P. Vijf huizen. 2e prijs, N. van Dongen, Ringrijden. ie prijs, L. van Prooien. 2e piijs, T. van Schouwen. 3e prijs, T. v. d. Tol. Versierde Rijtuigen, ie prijs, J. Hamete- man. 2e prijs, T. de Gast. 3e prijs, L Brooshoofd. 4e prijs. P. van Es. Gevelversiering. F. Nieuwland. Als rest mogen we zeker nog een woord van dank brengen aan de Feestcommissie, die op uitstekende wijze het feest heeft ge leid en zich geen moeite getroost heeft dit wel te doen slageD. En ook het bekende Muziekcorps »Appollo« uit N. Tonge, dat het feest met huune schoon e instrumenten hebben opgeluisterd. De graanoogst kan als geë'ndigd worden beschouwd. Men is thans druk aan het aardappelen rooien welk beschot min der is als vorige jaren. Dinsdag werden de eerste suikerbieten aan de kaai gebracht door den landbouwer H. Grootenboer. De timmermansknecht S. K. uit Sommelsdijk had Dinsdag het ongeluk zijn been zoodanig met een dissel te verwon den, dat geneeskundige hulp noodzakelijk bleek. Zij d e nog iets hebben te vorderen van de Vereeniging ^Nationale Feestdag« wor den verzocht hun nota nog deze week bij den penningmeester in te leveren. Door het Gemeentebestuur zijn aan de verschillende aanvragers de plaatsen tot berging van suikerbieten op de kaai dezer gemeente aangewezen, waarvan Donderdag 1.1. door de Coöp. S. F. van Dinteloord reeds is gebruik gemaakt. Deze week werd een zoontje van J, K. alhier door een hond zoodanig in een der armpjes gebeten, dat hij zich voorzich ligheidshalve onder de behandeling der Wijkverpleegster meende te moeten stellen. Van uit deze gemeente zijn voor de reeds begonnen bietencampagne door den Bond van Suikeriabrikanten opnieuw aan- gesteld tot wegertarreerders de Heeren L. v. d. Velde, (schrijver), KI. de Joeg M. Melissant, - W. en H. Kievit en M. Breur. Door de Coöp. Fabr, te Put- tershoek voor deze gemeente W. Brug- geman Wz. Van uit deze gemeente zijn met he t oog op den aardappeloogst een klein groepje werklieden naar het eiland »Tien Gemee- ten« vertrokken, deels ter verbetering hun ner positie, doch mede ook door de wei nige drukte in het landbouwbedrijf alhier. Door "hel ongedierte geplaagd ge raakte alhier een paard van C. D. Ge- buijs zoo verward in een diepe sloot ge drongen dat het dier, anders niet, dan met veel hulp uit zijn benarde houding kon verlost worden. Een en ander veroorzaakte een groote toeloop van volk. Na eerst persoonlijk alleen proef te hebben geloopen over een over een kreek liggende plank, zou de Heer A. den Boer dit ook eens döen met een kalf in de armen waarbij hij minder gelukkig bleek te zijn en met het kalf in de achter hun woning liggende vuile kteek terecht kwam. Arrondlsseanents Rechtbank. Kamer van strafzaken. Zitting van Dinsdag 23 September. De 19-jarige Neeltje H. en haar 15-jarig zusje Pietje garnalenpelsters te Stellendam, hadden op 31 Juli onaangenaamheden gekre gen met Pieternella Klink. Neeltje hadPieter- nella aan de haren getrokken en Pietje had haar tweemaal met een klomp gesla gen, Pietje ontkende Jannetje Brinkman ook te hebben geslagen. De getuigen zeide, dat ook dit laatste gebeurd was. De vader van Pietje en Neeltje, deelde mede, dat de jongste altijd goed voor ouders is en goed oppast. Het 0. M. eischte tegen Neeltje f 8 boete subs. 8 dagen hechtenis, tegen Pietje f8 boete subs, twee weken tuchtschool. Mr. W, Tabing Suermondt achte in deze onbeteekende zaak, de minimum geldboete voldoende. Uitspraken. A. v. R., 27 jaar, hulppostbode te Her- kingen, wegens mishandeling, tot f 15 boete subs. 15 dagen hechtenis, met toewijzing aan den mishandelde van een schadever goeding tot een bedrag van f6. C. J. v. d. S., wegens wederspannigheid te Dirksland, tot veertien dagen gevange nisstraf. F. C. N., 50 jaar koopman te Middel- harnis, wegens eenvo gjge beleediging tot zeven dagen gevangenisstraf. Volgens mededeeling van Van der Graaf Go's Bureaux voor den Handel zijn over de afgeloopen week in Nederland uit gesproken 31 faillissementen tegen 37 fail lissementen in dezelfde week van het vo rige jaar. SOMMELSDIJK. Overleden: Johannes Visser, oud vier maanden z. v. Steven Visser en Lena van den Nieuwendijk. GeborenPieternella, d. v. T. v. d. Houten en M. Hoek; Maarten, z. v. T. v. d. Wende en W. Witte; Jacob, z. v. P. Hoekmanen E. Verduin; Willem z. v. A. de Ronde en E. v. Splunteren Kommertje, d. v. L. C. Troost en J. v. d. Wende. GetrouwdJ. W. Bruggeman 25 j. en B. v. Heemst 27 j. Officieel Gedeelte. Predikbeurten op Zondag 28 September a.s. Ned. Hervormde Kerk. Sommelsdijk, Ds. Westrik. Middelbands, 's vm. 9,30 uur Ds. Bruining. Middelharnis, Evangelisatievm. 9,30 en 'e av. 6 uur Ds. Van der Pol van 8tad aan 't Haringvliet, geen opgaaf ontvangen. Den Bommel, vm. en 's av. Ds. J. v. d. Does van Nieuw-Beijerland. Langstraat, geen opgaaf ontvangen. Oiltgensplaat, 's nrn. Ds. Bruining van Middel harnis. Oude Tonge, 's av. Ds. Verkerk. Nieuwe Tonge, geen opgaaf ontvangen. Herkingen, geen opgaaf ontvangen. Dirksland, vm. 9 uur Ds. Verkerk van O. Tonge. Melissant, nm. 2 uur Eerw. heer H, ,T. Westrik bsroepen predikant te De WUp. Stellendam, geen opgaaf ontvangen. Goedereede, vm. 9,30 uur, doopsbed., en nm. 2 uur Ds. F. de Gidts. Ouddorp, geen opgaaf ontvangen. Gereformeerde Kerk. Middelharnis, vm. 9,30 en 's av. 6 uur dhr. Stem- foort van Veenendaal. Stad aan 't Haringvliet, vm. 9,30, en 's av. 5,30 uur, Ds. EsseÜDk. Den Bommel, vm. 9, leeskerk, nm. 2 Ds. Dekker van Ooltgensplaat en 's av. 5,30 uur leeskerk. Ooltgensplaat, vm. 9 en 's av. 6 uur Ds. Dekker. Melissant, geen opgaaf ontvangen. Stellendam, geen opgaaf ontvangen. Ouddorp, geen opgaaf ontvangen. Gereformeerde Gemeente. Dirksland, vm.,nam. en's avoDds Ds. H. Kieviet Melissant, geen opgaaf ontvangen. Herkingen, geen opgaaf ontvangen. Ooltgensplaat, geen opgaaf ontvangen. Vrije Gereformeerde Kerk Oude Tonge, leeskerk. Doopsgezinde Kerk. Ouddorp, vm. Ds, K. W. Róssing. SOMMELSDIJK. De kerkeraad der Herv. Kerk alhier, roepen ten tweede male sollicitanten op naar de betrekking van voorlezer en voor zanger bij de godsdienstoefeningen. De tiende lijst over 225 Locale Comités heeft opgebracht f 32.111.15$. RED. HERV. KERK. Beroepen: Te Mijnsheerenland, H. H. van Ameide te Noordwijk aan Zee. GEREF. KERK. Drietallen: Te Rottevalle, F. W. Geerds te Oldekerk, H. Popma te Tzum, H. H. Schoe- maker te Wezep. Te Kampen vac. G. Wisse, J. 0. Brussaard te Meppel, R. W. Huizing te lJmuiden en W. H. Oosten te Scheveningen A. Tweetal: Te Voorthuizen, L. J. C. Kreijt te Huizum bij Leeuwarden, en C. J. de Kruljter te Oostkapelle Z. OHR. GEREF. KERK. Bedankt: Voor Zaandam, L. de Brujne te Bunschoten. De Fransche aviateur. Gilbert vloog Zaterdag uit Isle les Mon- linanx naar Reims. De 160 kilometers heeft hij afgelegd in 55 minuten Het eigenaardige was, dat Gilbert eerder te Rheims aankwam, dan het telefonisch bericht, dat zijn monteur afzond, dadelijk na het vertrek van zijn meester. Hij had een uur werk telefonische ver binding te krijgen eu toen Gilbert al een paar minuten op den began en grond was kwam eerst de telefoon vertellen, dat hij uit Moulinaux vertrokken was. Gilbert «kloptec dus de telefoon. Verstoorde vreugde. Zaterdag vierde men te Borne het on afhankelijkheidsfeest. Jammer, dat het met den den optocht zoo droevig afgeloopen is. Een ooggetuige meldt aan het Hand. daar over het volgende Een der mooiste nummers in den langen stoet was een wagen, waarop een hut van Eskimo's bewoond door een achttal knapen uit het dorp. De geheele wagen, evenals de Eskimo's zelven, waren in een keurig wit pak van watten gestoken. Op den wa gen bevond zich ook een pot met gloeiende briquetten, waaop zaagsel werd geworpen, om een rookende hut na te bootsen. Na eenigen tijd scheen het vuur gedoofd, al thans een der knapen nam een lucifer, om de briquetten weer te doen gloeien. Onacht zaam gooide hij den nog brandenden luci fer weg de watten vatten vlam en in min der dan geen tijd stond de geheele wagen in vuur, evenals het pakje der meeste kna pen. Radeloos snelden dezer in hun bran dende plunje de straat op, waar omstan ders nu alle moeite deden de vlammen te dooven. Wel gelukte het, de stakkers van het brandend pakje te ontdoen, maar men kon niet voorkomen, dat nagenoeg allen ernstige brandwonden aan hoofd, armen en beenen hadden bekomen. Een drietal moest zelfs met rijtuigen naar de oudelijke woningen worden vervoerd. De toestand der zeven knapen, die brandwonden be kwamen, is naar omstandigheden vrij wel. Men hoopt alles in 't leven te behouden. Redjang Lebong zeer zwak en liepen zelf tot 189 terug, doch op het gunstige week bericht wist dit fonds zich weder op te werken. Oost-Borneo en Gujana Goud prijs houdend. Rubberwaarden Deze afdeeling verkeer de nog steeds in een alles behalve opge wekte stemmingde voortdurend lagere prijzen welke het product op de rubber- markt te Londen opbrengt, schijnt hiervan de oorzaak te zijn, ja, men spreekt thans van een overproductie, waardoor, als ge volg, ook de koersen der aandeelen, lager noteeren de vraag is echter of deze meening juist is. Staatsfondsen. Nationale, zoowel als Buitenlandsche met weinig verandering, iets zwakker. Geld op prolongatie van 557» pCt. Tot 't verstrekken van moer volledige inlichtingen omtrent Fondsen, zoowel spe culatief als beleggingspapier, verklaren wij ons gaarne bereid, zoowel ten onzen kantore te Sommelsdijk, als op onze zitdagen te Stad aan 't Haringvliet, Dirksland en Oude Tonge. Onze deposito-rente bedraagt thans met 3 dagen opzegging, 3-6 maanden, 4~pCL 47» pCt. 12 maanden "477 pCt. FLAKKEESOHE BANK. Sommelsdijk, 25-9-T3. Amsterdam 25 Sept. 1913. Ingezonden dooi JAü. KNOOP, Commissionair in aardappelen, AMSTERDAM. Telefoon 7838. Laagste prijs Hoogste prijs, per Heet. per Heet. Zeeuwsche bonten f 2. a 3. blauwen 2.50 a 2.90 Spuische Eigenheimers „1.90 a 2.10 Eigenheimers ,0. a 0. Flakkeesche 1.75 a 1.85 Drentsche 0. a 0. Geldersche Blauwen 2. a 2.20 Friesche borgers 1.40 a 1.60 blauwen 2.10 a 2.90 Eigenheimer poters 1.20 a 1.40 Blauwe ,1.20 a 1.30 Bonte 0.a 0. Andijker Muizen ,0. a 0. bonten ,0.— a 0. Blauwen .2.— a 2.60 Beverwijker zand 8.50 a 3.80 Bravos 0. a 0. Westlandsche ronde 0.a 0. Schoolmeesters 0. a 0. Hillegommer zand 3. a S. 25 Friesche Mnizen 0. a 0. Drentsche zand eigenh. 0. a 0. Oude Malta, per 100 kg. ,1.20 a 1.30 Nieuwe lOO 0. a 0. IJpolder Eigenheimers 0.a 0. Roode Star ,0. a 0. 19—25 September. Amerika of beter gezegd Wallstreet, gaf in de afgeloopen overzichts periode weder om van een onregelmatige houding blijk en het wordt meer en meer merkbaar dat, niet alleen Wallstreet, maar ook de Euro- peescke beurzen onder invloed staan van de geldmarkt, trouwens dit is ook niet te verwonderen wanneer men nagaat welke enorme bedragen er noodig zijn voor nieu we leeningen en coupon en dividend be talingen per October a s. Ten onzent is geld mede zeer duur, begin deze week liep de prolongatie koers op tot 57» pet, het geen voor particulieren beteekend ongeveer 67» pethet koersverloop was dan ook zoo wel te New-York als te Amsterdam en Londen zeer vreemd, zonder dat daarvoor bepaald redenen zijn aan te geven, behal ve dat in Wallstreet het gerucht ging dat de Rock Island in Receivers handen zou worden gesteld, doch welk gerucht door een der bestuurders als onzinnig werd ge noemd, zoodat er reden is te gelooven dat men hier met centramineurs te doen heeft doch van andere zijde vindt de meeniDg ingang, dat niet de teleurstellende graan oogst of manipulaties van- de contramine de ware oorzaak van de daling is, doch men vreest dat deze spoorwegmaatschappij de weg zal opgaan der St, Louis San Francisco, hoe dan ook, New-York gaf deze Shares af en ons publiek dat reeds voor groote bedragen bij die waarden ge ïnteresseerd is, kocht op de lagere koer sen bij. Over het algemeen waren de Amerikaan- sche waarden op de Amsterdamsche beurs niet bepaald flauw te noemen, doch bij de meeste afdeelingen was de handel dan ook nihil. Zelfs in de hoofdsoorten, zooals Steels en Amalgamateds, ging bijna niets om. Pittsburg Coals, Hide Leather en Cen tral Leather hielden zich nog 't best. Ma rine wa&rden eenigzins in reactie. Behalve in Rockij's waren de omzetten in spoorwegshares al zeer miniem en was er geen bepaalde richting overheerschend zoodat vraag en aanbod vrijwel tegen el kander op wogen. Petroleumwaarden. De oliewaarden waren in de laatste dagen tamelijk vast gestemd en konden Koninklijken 6n Geconsolideerden na het geleden verlies flink herstellen. In Rumeensche soorten ging niet veel om en waren Internationaale Rumeenen en Orions flauw gestemd. Schibaiëff lag flauw. Minwaarden, Begin deze week lagen Brood-, Beschuit-, en Hlelngoedbakhery. Vraagt steeds ons van onds bekende nitstekendste kindervoedsel, aanb. door H. H. Doctoren, wordt onder deskundig toezicht bereid. Uitsluitend verkrijgbaar5568 AanbevelendTh. A. 11. BEHE. Hei Bestuur voornoemd De Secretaris, De Voorzitter, J. ROOIJ. G. BOSSCHIETER. komt zooiets meer voorl Voor den spotprijs van f22.50 te koop het allerlaatste nieuwste model Handnaaimschine met rond kokertje lnxe af- sluitkast en 6 jaar schriftelijke garantie 1 Onde Machines worden tegen de hoogste waarde inge ruild. voorheen I. HAMME, Goudschesingel 53 hoek Oosterstraat Rotterdam. Reparatie inrichting. Verzending tegen rembours. B 1 n 1 -£££&- II Alvorens door U Klaverruiters worden beBteld vraag dan eerst prijsopgaaf bij 6836 bij wien een groote partij voorhanden is,alsmede bij Aan bovengenoemd adres ook verkrijgbaar prima kwaliteit DBAADPALBN en TOLHOtJTEN.

Maas- en Scheldebode | 1913 | | pagina 4