EEN KNECHT, llle GARNALEN I Drielingwagen N.V hand lan Hein VEULEN's Naaimachinen 142 - Het twee Knechts Advertentiën. TE KOOPI Uitslag Gemeenteraadsver kiezing te Sommelsdijk TIMMEEM «JSEMCHTS Betoiizaak BAEEESSENECEÏ g Bouwmaterialen Landbouwers 1 Een licht BAROUCHET JE C Van J. G Uoordijk en J. van Dalen Het Bi wen. 1 Nieuwe Tonge. Woensdagmorgen om streeks half tien kwam Brindejone met zijn vliegmachine over onze gemeente heen hoewel hij zeer hoog in de lucht was, maakte het nog zulk een leven, dal een ieder uit keek wat er gebeurde tot dat het in 't zicht kwam, het had natuurlijk veel bekijk. De koeijen en paarden die in de weide liepeu gingen zoo te keer van het leven dat zij haast door de omheining braken. Dirksland. Bij konk. Besluit is met 9 Juli a. s. herbenoemd tot Burgemeester van Dirksland, Herkingen en Melissant, Mr. C. Zaaijer alheir. Herkingen Het Kohier No 1 der be lasting op Bedrijfs en andere Inkomsten belastingen is op 27 Juni 1.1. den ontvan ger te Middelharnis ter invordering ter hand gesteld. Meiissant. De uitslag van de op Woensdag 2 Juli gehouden stemming voor drie leden van den Gemeenteraad is als volgt Stellendam. Bij de heden gehouden stemming voor twee leden van den gemeente raad zijn uitgebracht 260 geldige stemmen Hiervan verkregen Ingezonden Stukken. „De deugd in 't midden". Visseherij. Posterijen. Gemengd JNieuws, Twee Hollandsche luchtvaarder» in Ouitschland gevangen genomen. Kerk en Schooi. Ctodsdiengdoefeningen. De FontlsetimarkL. Terstond of met 1 Maart in één of twee gezinnen gevraagd door H. VAN ES Kz., Landbouwer onder Middelharnis. 7139 TERSTOND GEVRAAGD voor ge- ruimen tijd werk, «wee bij P. SNIJDER Cz.Timmerman, Oude Tonge. 7152 Bij deze bericht ik mijne geachte clientele mijn te hebben overgedaan aan den heer C. ESSELINK te Stad aan' t Haring vliet, tevens dankende voor het ge noten vertrouwen en mijn opvolger in Uwe gunst aanbevelend. Hoogachtend, tl. van Masset. Middelharnis. Marktberichten, Ondertrouwd JACOBUS RAADSHEER Wz. CATHARINA MARIA DE MOOIJ Kd. Ouddorp, Juli 1913.7160 De ondergeteekenden betuigen langs dezen weg hunnen welgemeenden dank aan allen die blijken gaven van hun ne belangstelling, benevens diegene welke medegewerkt hebben ter bevor dering van hunne verkiezing als leden van den Raad. 7159 A. WAGNER W.J. DONKERSLOOT Lz. Ooltgensplaat, 4 Juli 1913. GEVRAAGD tegen 1 Augustus een bij J. BIENEFELT, Sommelsdijk. TERSTOND GEVRAAGD liefst gehuwd, bij G. v. d. CAPPELLE, Landbouwer, Achthuizen. 7151 Mij refereerende aan bovenstaande annonce Neveel ik mijne zaak en daar bij mijn handel in zeer aan. 7158 Hopende hetzelfde vertrouwen als mijn voorganger genoot mij waardig te maken Hoogachténd, Uw Dn. C. Bussel ink. X Prijsopgave gevraagd van bij elke hoeveelheid. Aanbiedingen onder letter E. aan het Bureau van dit blad. 7146 Wegens ziekte ter overname aange boden een bestaande, druk beklante ZAAK in galanteriën, glas, porselein en aardewerk, sponzen, zeemleer en borstelwerk enz., op een der drukste punten van Sommelsdijk. Bij overname direct te aanvaarden. Brieven franco onder No. 6194 dezer advertentie aan het Bureau van dit blad. Koopt Ileerenh Te be bet Jaffa Vredenoc Agent L. NELISSE Az. Nieuwe Tonge TE KOOP GEVRAAGD een ste Adres^: J. DE VOS Cz. Oude Tonge. 7162 gelijk aan nieuw, extra fijn, bij J. v. d. SIJS, Rijtuigmaker, Heinenoord. 1 iSPHi 11 de en ver komen de menschen om Spotprijzen ook op afbetaling repa- reeren en inruiling. K DRINK- en VOEDERBAKKEN. BUIZEN, PALEN, HEININGEN enz. (EINDSTUKKEN groote voorraad1.) 6895 - IS BIJ beiden eigen fabrikaat. Weder ruim voorhanden in de Drogisterij der firma Sommelsdijk. dat de landbouwers het haast niet kwijt ku nnen. Tot leden van den gemeenteraad zijn gekozen de heeren W. van Eesteren Bz. en jan Verolme Antr. Donderdagmiddag stond P. v. d. B. beneden aan het zoogenaamde dijkje steen kolen te lossen van zijn kar (naar men zegt) moet toen een kleine jongen de hond die onder de kar stond aangezet hebben waarop de kar in het raam schoot bij A. M. dat nog al eenige schade veroorzaakte. Op het hu'plelegraafkantoor werd gedurende de maand Juni behandeld 77 telegrammen 106 telefoongespreken en 4 oproepings totaal 187, Bij de stemming voor den gemeente raad,op Donderdag 3 Juli werden uitgebracht 359 geldige stemmen plus 4 van onwaarde. Op J. C. de Bonte S. D. werden uit gebracht 76, H. Kooman aftrAnt. 216 v. d. Sluis aftrAnt. z 18 en C, Vis Lib 147 stemmen: De beide aftredende zijn dus herkozen. Dinsdagmorgen, lokte een ontzet tende rookwolk, verscheidene meuschen naar den hoek op den Gelderschendijk, Men dacht niet anders of er was brand uitge broken. Gelukkig was het slechts een be gin van brand, hetweik ontstond bij het toebereidselen maken met teer te smelten in een ketel tot gebruik voor de aan te .-.leggen fietspad,; Hoog in de lucht sloten de vlammen op. Gelukkig werd dóór 'hét geval weinig of geen schade toegebracht Vele bijzonderheden worden in de bladen aan het publiek bekend gemaakt. Niet op de hoogte zijnde met dergelijk pluimvee, gelooven we toch te mogen mel den als bijzonderheid dat bij den Heer Jb. vd. Velde een fasantenhaan zich reeds een veertien dagen geleden heeft te br oe- den gezet. Naar men uit goede bron verneemt worden door den heer Joh. v. Putten de zwarte bessen a.s. Maandag in ontvangst genomen a. 20 ct. de Kilo, De werkzaamheden aan den Her- kingschen Zeedijk zijn thans weer afgeloo pen en daarmede de bebomené storm schade hersteld. De van elders komende werklieden zijn reeds van hier vertrokken. Aantal kiezers 287. Uitgebracht 257 stemmen. Van onwaarde 3 Hiervan ver kregen de Heeren T. Kooman aftr. (Weth) 195 J. A. van Nieuwenhuijzen 172 L. v beek, aftr 164 J. Keur aftr. 73 M. W. Struijk 67 en Matts. Wiegel 46 stemmen. Alzoo zijn gekozen T. Kooman. J. A. van Nieuwenhuijzen en L. van Beek. Allen benoemden zijn candidaat gesteld door de Vrijz. kiesvereeniging. Gedurende de maand Juni j.l. zijn aan het hulptelegraafkantoor 86 telegram men behandeld. Het kohier no 1 der Bedrijfsbelasting belastingjaar 1913-1914 is invorderbaar verklaard en aan den ontvanger ter hand gesteld. De in deze gemeente gehouden col lecte voor den gewapenden dienst heeft f3.84 opgebracht. J. Nagtegaal antr. (aftr.) 143 T. Meijer, antr. (aftr.) 193 P. Roon, Lib. 97 M. Jansen lib, 56 zoodat de beide aftredenden zijn herkozen Uw correspondent heeft met deze, misschien onschuldige waarschuwing, die, hoe ruen 't name in onvoorzichtige en stoot-gevende bewoordingen is uitgedrukt, bewezen weinig kyk te hebben op hetgeen men in de practisohe politiek moet in acht nemen. Waarom niet vertrouwd op de bekendheid der kiezers met de candidaten, véél liever nog, dan op zoo'n voortvarende en onvoorzichtige wijze den vrijzinnigen stembus-wapenen in de handen te spelen, waarmede zij te eerder de overwinning behalen kunnen. En met dit wapen hebben de vrijzinnigen ons in 't geniep en publiekelijk bevochten. 't Geen ons niet verwondert. Immers de goede bedoeling, die uwen corres pondent bij het redigeeren van 't bewuste be richt kan hebben voorgezeten, wordt door geen enkel liberaal aangenomen. Dat men toch voorzichtiger zij, met der vrij zinnigheid op dergelijke wijze te helpen ons te bevechten. Dankend voor de plaatsruimte, EEN ANTIREVOLUTIONAIR. Stad aan 't Haringvliet. De copie van Ingezonden Stukken, die niet geplaatst zjjn, wordt niet teruggegeven. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie 'en Uitgever. Geachte Redactie I 't Wekte mjjne verwondering. Vooral waar mij bleek dat het van Uw gewo nen correspondent kwam. Het berichtje namelyk voorkomende in Uw 1.1. Zaterdag verschenen nummer onder de nieuwstijdingen van Stad aan 't Haringvliet. Eerstens, omdat het zóó weinig een gewoon bericht is, dat ik er de voorkeur aan zoude geven de daarin vervatte waarschuwing per ad vertentie te doen. Maar tweedens en hoofdzakelijk om het hoo- gelijkst onvoorzichtige der gekozen redactie. Immers staat er eerst, gekscherend misschien dat het bij de stemming voor den gemeenteraad moeilijk is den juisten candicaat Braber in't oog te houden, zich waarop een „middeltje" is ge vonden. Namelijk „de deugd staat in't midden". Maar dan volgt„de kiezers hebben dus de „deugd" te stemmen". Deze uitdrukking vooral is afkeuringswaardig, al is ze misschien niet kwaad bedoeld, MIDDELHARNIS. Maandag zal ter visseherij in de Noord zee vertrekken de vischsloep sPaul Kruger« st. L. Koster. STAD AAN 'T HARINGVLIET. De vorige maand zijn aan het postkan toor alhier behandeld 47 telegrammen, 107 gesprekken, 11 telefoonoproepingen. De heeren Dehlia Mouton en luitenant Van Heijst, beiden ballon-commandant van de Koninklijke Nederlandsche Vereeüiging voor Luchtvaart, zijn Vrijdagavond j.l. te Cassel, in Duitscliland, »eingesperrt«: gewor den onder verdenking van spionnage. Zij kwamen Zaterdag weder in Nederland terug en deden van hun wedervaren verslag aan een der redacteuren van het »U. D.«, aan wien zij omtrent hun arrestatie door de Duitsche politie mededeelden Na het verhoor in .ik), :S^JioB5ip,olitie- wacht werden we overgëbFaêSt hoofdcommissariaat, of, zooals de Duitschers dat noemen, naar das Haupt-Polizeiambt«. Dat overbrengen geschiedde met de noo- dige voorzorgsmaatregelen, om onze ont snapping te voorkomenmen gaf de noo- dige rechercheurs mede, als escorte en dat escorte was naar echt Duitsch model se cuur en streng. Aan het hoofdbureau wer den we voor den commissaris geleid, ieder afzonderlijk terwijl de ander dan onder bewaking achterbleef. En ook hier weer dezelfde vertooning als aan het station:'n ondervraging waar het eind van weg was n vragen naar alles en nog wat. Tijdens de nachtelijke vaart van Zeist naar Duitseh- land, hadden we in ons aanteekeningenboek tal van bijzonderheden genoteerd, de p'aat- sen, die we passeerden, de hoogten, de wind, de weersgesteldheid, het uitlaten van het sleeptouw, de landing, enz., enz. Dat notitieboek werd onmiddelijk in beslag ge nomen als een document van hooge waar de, vermoedelijk om wat wij hadden op geschreven, door een tolk te laten verta len. Trouwens alles wat we bij ons had den, werd ons afgenomen, geld, boekjes, papieren, potlooden, vulpenhouder, etc. De politie was uitermate hoffelijk, zéér correct, maar ook in zeldzame mate streng toen we om drinken vroegen, werd ons gezegd, dat we niet anders konden krijgen dan water, bier of wijn moest worden ge weigerd, Alleen eten konden we doen naar verkiezingop ons verzoek werd een sou per besteld in een hotel, vanwaar het be zorgd werd bij de politie. Maar een onaf gebroken, zorgvuldige bewaking. Na ons souper werden ingeslotenelk in een cachot, gevangenen in optima forma. De cipier smeet, zoodra we binnen waren de zware ijzeren deur achter ons dicht, die met dikke grendels alweer uiterst secuur werd gesloten. Wij stonden in het pikke duister, en konden geen hand voor oogen zien nu hebben de Duitsche gevangenis cellen een electrische bel en ons eerste was dus te schellen en den bewaarder aan z'n verstand te brengen, dat we ons toch eerst eens behoorlijk wenschten uit te klee- den en poolshoogte te nemen van het in terieur van het chachot. Waarom men ons als gevangenen behandelde en voor een ganschen nacht als misdadigers in een cel opsloot we konden er niet achter komen en kregen op desbetreffende vragen aldoor een ontwijkend antwoord. Er zat niets op, dan maar kalm te gaan slapen op de brits, die ons als rustplaats was aangewezen. En geslapen hebben we dan ook, tot Zaterdagmorgen 7 uurtoen klopte de cipier weer op de ijzeren deur, om te wekken en ons mee te deelen, dat we kie zen mochten tusschen het gevangenisont bijt of een ontbijt uit het hotel, voor onze eigen rekening. We deden natuurlijk het laatste, inmiddels eens informeeren, wan neer men nu eindelijk van zins zou zijn ons vrij te laten. Daar kon niemand ons iets van zeggen en de celdeur klapte weer in het slot met z'n grendels. De Duitsche politie was zeker nog steeds aan het onderzoekon, had naar Mühlheim geseind om onze ballonmand te doen in- specteeren en was in afwachting van het resultaat daarvan ijverig aan het studeeren op onze brevetten en in ons aanteekenin genboek. Je laat spionnen maar niet zoo aanstonds weer los, dat onderzoek duurde nog tot half 12 uur 'smorgens; een in specteur kwam ons toen mededeelen, dat we vertrekken konden men was tot de wetenschap gekomen, dat we geen spion nen waren, dat men er althans niet het minste bewijs voor had. Dat moest hun ook wel uit ons reisboek gebleken zijn, waar geen enkele stad in opgenomen was waar wij op onze tocht een fort of vesting hadden gepasseerd. De commissaris zei, dat het hem erg speet, maarc waarop verder natuurlijk volgde, dat men zich ver gist had. Heel gemakkelijk voor de Duitsche politie, maar minder aangenaam voor ons, Hollanders, die een aardigen tijd gevangen hadden gezeten. Eenvoudig, omdat een Duitsche luitenant ons zonder eenigen grond daartoe, voor spionnen had willen aanzien De politie liet onze bagage naar het spoor brengen en 'a avonds te 10 uur (Zaterdag) arriveerden wij weer in Utrecht. Met'n er varing rijker Merkwaardig is, dat dergelijke dingen altijd gebeuren in Duitscliland. Het komt herhaaldelijk voor, dat Duitsche ballon- vaarders in een onzer provincies landen, maar nog nooit is het iemand in zijn hoofd gekomen, die Duitschbrs te arresteeren, omdat deze of gene imeende< dat het spion nen zouden kunnen zijn. Zoo iets moet na tuurlijk wel een Hollander in Duitscliland passeeren. Als we ons niet vergissen is van het gebeurde kennis gegeven aan het departe ment van Buitenlandsche Zaken te 's-Gra- venhage. Stembus-varia. Wij lezen in de Rotterd. Rrrrtt Rrrrttde telefoon „Hallo U spreekt met het vrijzinnige verkie zingscomité in Enkhuizeu. Boekhouder (antirev.)Wat was er van uw dienst? Bij u werkt de arbeider M voor en kele dagen uit Enkhuizen gekomen? Jawel. Nu die mijnheer moet komen stem men. Reiskosten, verzuim, onkosten alles voor onze rekening. Dat zal niet best gaan Dat moet! We knnnen geen stem voor Netscher missen. U staat er dus voor in? Neen, ik zal het vragen Rrrrtt. Rrrrtt. Rrrrtt. Vrijzinnige propa gandist af Boekhouder niet in zijn humeur. Stel je voor, Oosterbaan valt op die eene stem. Belt de fabriek op. Die en die moet komen stemmen in Enk- h-öizpnj:; voort prekeping- van het Vrijzinnig Verkjézingscömmitè. Kan dat Dat moetWaar kan hij zijn verzuim betaalt krijgen Daar en daar. Accoord. Arbeider af. Boekhouder treurt Donderdagmorgen. De patroon, „zeg, wie heeft je opgebeld uit Enkliuizen gisteren!" Wel mijnheer N. van het Vrijzinnig verkiezingscomité. „Zoonu M. heeft gisteren gestemd, maar vanmorgen eerst bleek me, dat de kerel antirevolutionair is en dus Oosterbaan heeft gekozen. Tableau Zoo geschiede het 17 Juni j.l. in een stad onder den rook van Amsterdam. Uitgebracht 460 stemmen Van onwaarde 4 stemmen Geldige 456 stemmen Meerderheid 229 stemmen Born G.Lzn. M. 229 stemmen Gideon J. 225 stemmen Graaff de K. 223 stemmen Joppe Dzn. G. 234 stemmen Slis Johs. A. 225 s:emmen Vroegindeweij Dz". Jan 209 stemmen Gekozen de heeren BORN en JOPPE. Herstemming tusschen de heeren J. GIDEON en J. A. SLIS. gisten, het is wel tot geen officiëele oor logsverklaring gekomen toch niettegen staande dat, vechten de Serviers en Grie ken tegen Bulgarije en geeft dit een terug slag op de fondsenmarkt en oefende op de Theemsbeurs een slechten indruk uit, waarbij zich voor deze beurs ook de staking in de Randmijnen voegde. Aanvankelijk was de stemming in New- York niet ongunstig te noemen, naar aan leiding van de gunstige wending in de Union Pacifickwestie. President Wilson heeft verleden week in het Congres een boodschap voorgelezen, waarin hij de nood zakelijkheid aantoont, om een wet op het bank en Circulatiewezen ter hand te nemen, ten einde het werk, met de tariefherziening begonnen, te voleindigen en den handel van het land op een vaste finantieele basis te brengen. De handel, zoo zegt hij, staat op het punt om tot nieuwe vrijheid te geraken en moet dus niet zonder nieuw kapitaal blijven, om te kunnen optreden, zoodra hij vrij zal wezen. Er zal een tijdperk van opgewekte ondernemingslust volgen en het is nu aan ons, om te beslissen of dit tijdstip spoedig zal aanbreken. Onze bankwetgeving moet het mogelijke doen om kapitaal ter beschikking te stellen, voor meer rechtmatige en vruchtdragende doel einden het toezicht op het bank en Circu latiewezen moet bij de regeering berusten, zoodat de banken, werktuigen en niet de baten van handel en persoonlijke onderne mingslust zijn. De Amerikaansche afdeeling op de Amster- damsche beurs, bepaalde zich in hoofdzaak tot Steels en Amalgamateds, alsmede tot eenige spoorweg waarden van minder gehalte, De locale speculatie verrichte eenige aan- koopen in Rocks en Rails, doch van een uitgebreiden handel was niets te bespeuren. Petroleumwaarden. De minder gunstige berichten uit den Balkan, waren zooals te begrijpen is, op de oliemarkt van invloed en brachten zoowel de Rumeensche soorten als de Indische waarden op een lager peil, het meest hadden Orions en Internationale Rumeenen te lijden. Mijnwuarden. Deze afdeeling was geheel en al lusteloos, vooral Redjang Lebong moesten het ontgelden, ook de andere soorten als Guyana Goud en Ketahoen waren aan geboden. Een gunstige uitzondering vormden Preferente en Cumul: Oost-Borneo. Tabakkenmet algemeene lagere stem ming, in verband met de niet hooge uitge brachte taxaties. De groote soorten als Deli- Maatschappij, Senemba en Medan moesten zich koersverlies getroosten, zeer flauw lagen Rotterdam-Deli. Rubberwaarden in steeds zwakke hou ding, waar handel tot stand kwam, werden deze tot lagere koersen afgesloten. Staatsfondsen. Nationale schuld bijna onveranderd. Buitelandsche tamelijk vast. Boxtel-Wezelwaarden nu eens vast, dan in kleine reactie. Geld op prolongatie van 47»57» pCt. Tot 't verstrekken van meer volledige inlichtingen omtrent Fondsen, zoowel spe culatief als beleggingspapier, verklaren wij ons gaarne bereid, zoowel ten onzen kantore te Sommelsdijk, als op onze zitdagen te Stad aan 't Haringvliet, Dirksland en Oude Tonge. Onze deposito-rente bedraagt thans met 3 dagen opzegging, 3-6 maanden, Officieel Gedeelte. Predikbeurten op Zondag 6 Juli 1913 Ned. Hervormde Kerk. Sommeladyk, '8 vm. 9,30 uur Ds. Weatrik. Middelharnis, vm. 9,30uur, Da. Bruining. Middelharnis, Evangelisatievm. 9,30 en 's av 6 uur dhr. Smidt van Delft. Stad aan 't Haringvliet, geen opgaaf ontvangen Den Bommel, vm. en 's av. Ds. Emmen. Langstraat, geen opgaaf ontvangen. Ooltgensplaat, geen opgaaf ontvangen. Oude Tonge, 'a av. 6 uur Da. Steenbeek van Dirksland. Nieuwe Tonge; geen opgaaf ontvangen. Herkingen, vm. Ds. Addink. Dirksland, vm. 9 uur Ds. Steenbeek. Melissant, nam, Ds. Bruining van Middelharnis. Stellendam, geen opgaaf ontvangen. Goedereede, vm. 9,30 en 's av. 5,30 uur Ds. F. de Gidts. Ouddorp, geen opgaaf ontvangen. Gereformeerde Kerk. Middelharnis, vm. 9,30 en 's av. 6 uur Ds. Yan Veen van Meliskerke. Stad aan 't Haringvliet, vm. 9,30, Bed. |H. A. Maandel. Coll. en 's av. 5,30 unr Ds. EsseÜDk. Den Bommel, vm. 9, 's nam. 2, en 's avonds 5,30 uur Ds. Emeritis Pred. te Hendrik Ido Ambacht. Ooltgensplaat, vm. 9 en 'b av. 6 u. Ds. Heidema van Heinenoord. Melissant, vm. 9,30 en 's av. 6 uurDs Lantinga Em. Pred. te Bussem. Stellendam geen opgaaf ontvangen. Ouddorp, vm. 9 en 's nam. 2 uur leeskerk. Gereformeerde Gemeente. Dirksland, vm., nam. en's avonds Ds. H. Kieviet. Meiissant, geen opgaat ontvangen. Herkingen, geen opgaaf ontvangen. Ooltgensplaat, geen opgaaf ontvangen. Vrije Gereformeerde Kerk. Oude Tonge, leeskerk. Doopsgezinde Kerk. Oaddorp, geen opgaaf ontvangen. SOMMELSDIJK. Voor de Chr. School alhier is een gift ingekomen van f 50.van iemand die onbekend wenscht te blijven. 27 Juni 3 Juli. Op den Balkan is het wederom aan het 37» pCt. 12 maanden, 4 pCt. 47. pCt. FLAKKEESCHE BANK. Sommelsdijk, 3-7-13. Amsterdam uil 1913. Ingezonden do» AO. KNOOP, Commissionair in aardappelen, AMSTERDAM Telefoon 7833. Laagste prijs Hoogste prüs per Heet. per Heet. Zeeuwsche bonten f 0. a 0. blauwen „0. a 0. Spuische eigenheimers 0.a 0. Flakkeesche 0. a 0. Drentsche 0, a 0. Geldersche Blauwen „0. a 0. Friesche borgers „0. a 0. blauwen ,0. a 0. Eigenheimer poters „0. a 0. Blauwe „0. a 0. Bonte 0.a 0. Andyker Muizen 2.30 a 3.40 kleine 1.60 a 2.20 Blauwen 0. a 0. Beverwijker zand 0.a 0. Bravos „0. a 0. Westlandsche ronde ,3.25 a 3.60 Schoolmeesters „3.a 3.50 Hillegommer zand „0. a 0. Friesche Muizen 0. a 0. EN en Sir, plank kelpu BUks 200)00( Marmore: en Deur laog 6.21 Vloerdeel en veel Gebruik Wittermans Draineerbnizen. belast zich met uitvoering van drainages. 6847 Het goedkoopste adres voor Uwe BETON- en CEMENTWERKI «I DIRKSLAND. Vraagt prijsopgaaf cl eenigI ders i den i met kapol veerll rand» f20.-, I trass werk matkj kw ai kend: bestaai wollen stel pfl Bed e pleet langi rant! lams met die 'A verkoel leverei meer f 1.90 7.50 ten ren tie bief f X0.9C voorrql tin XOOWll sleedt voor 1

Maas- en Scheldebode | 1913 | | pagina 4