Advertentien. Afbraak! Spoed! Afbraak! Spoed! Ter Perse» A.JANSEN, i Genezing. Kamerorgel J. Boekformaat. W. BOEKHOVEN, tfi SOBBlS WEERBERICHT. JAN ZOON I DIENSTBODE DIENSTBODE RINGRIJDERIJ WéëéÉtÉÉÉIÉtÉlÉtÉtÉtÉÉt Huishoudelijke Artikelen, J. G. Hoordijk en J. van Dalen Zandpad B 121, Middelharnis, Schoenen m Laarzen Hydropaath VERBEEK. YARIA. DUUR GEKOCHT. Hij gaf geen antwoord. Burgerlijken Stand. Berk en School. Godsdienstoefeningen. Gereformeerde Kerk. Gereformeerde Gemeente. Vrije Gereformeerde Kerk. Doopsgezinde Kerk. De Fondsen markt. Marktberichten. Beursnoteering van §ommelsdgk. Zoo de Heer wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders LAURENS KORTEWEG en ELIZABETH V. D. BROEK op 29 Augustus 1912 hunne 50-JARIGE ECHTVEREENKM te herdenken. 6197 Oolgensplaat, Aug. 1912. Zaterdag 24 Aug. hoopt de heer g|; den dag te herdenken waarop hij voor 35 jaar werd aange- ge steld als bezoldigd Rijksveld j|l wachter. 6203 De ondergeteekenden be tuigen hunnen hartelijken dank voor de vele belangstelling die ze mochten ontvangen bij hun 50-jarig Huwelijksjubileum. 6205 A. MARKWAT en Echtgenoote, Dirksland 24 Augustus 1912. Tegen 1 Maart 1913 gevraagd een gehuwd Bouwknecht bij K. L. BUTH, Ooltgensplaat. 6193 Wordt gevraagd om zoo spoedig mogelijk in dienst te treden (1 Oct.) een nette 6198 Adres Mejuffrouw N. KRIM Schef- fersplein 260, Dordrecht. Gevraagd tegen November een nette zindelijke 6204 bij M COHEN, Dirksland. Gevraagd met November a.s. een flinke Dienstbode, Adres: A. LUIJENDIJK, Vleesch- houwer, Dirksland. 6199 Te koop de afbraak van in slooping zynde Schoolgebouwen, groot 200 M2., staande Nieuwe Kerkstraat No. 95, zijnde een groote partij Waal- en IJselsteen, blauwe en roode Pannen, 500 Ma. Yloer- en Dakdelen, een groote partij Kaphout, lange Balken, glazen Binnenpuien en div. Afbraak. Te zien op bovengenoemd werk en te bevragen bij M. HEIJMANS, berg plaats Raampoortstraat 5, Rotterdam. Telef. 1111. Tegen billijken prijs wordt te koop aangeboden een prachtig mooi zoo goed als nieuw, afkomstig uit een der magazijnen van de firma C. C. Bender. 6202 Brieven onder motto »Orgek, Bu reau dezer Courant. Ring, boef Kerkstraat - - - SOMMELSDIJK. Gaslampen, Glas, Porcelein en Aardewerk. - Geëmailleerde en Nik kelen waren, Blikwerk. 6194 ■niuaakpotten, enz. Steeds ruim gesorteerd in Tabak- en Sigarenpgpen. Beleefd aanbevelend. Te koop aangeboden de Afbraak van in stooping zijnde BurgerpanJen Scboutenstraat, hoek Oostzeedijk, Rot terdam, bestaande in 200.000 Waal- en IJselsteen, 20.000 roode en blauwe Pannen, maats Raam- en Deurkozijnen, Vloer en Kapdeelen, Baddings, Binten in verschillende lengte en zwaarte, Marmeren Schoor steenmantels enz. enz. Te zien op het werk. Briefadres 1 BERMWEG 39. De Commissie voor de feestelijkheden op den 5en September a s. ter viering van de 40-jarige ambtsvervulling van den WelEd. Gestr. Heer Mr. A. J. C. VAN WEEL als Notaris te Ooltgensplaat, noodigt allen, die willen deelnemen aan de alsdan te houden 6201 met versierde tilbury's (voor HEER en DAME) uit, zich daartoe vóór den 29 Aug. a.s. aan te melden bij den ondergeteekende De le Secretaris van voor noemde Commissie, JOH. BOL. De vele aanvragen, nadat de exemplaren van „Maas- en Schel- debode" uitverkocht zijn, hebben ons doen besluiten om de bij gelegen heid van het overlijden en begra ven van Ds. Pieneman te Dirksland uitgesproken reden te doen her drukken in Zij, die nog als blijvend aanden ken een Exemplaar verlangen, kun nen deze voor slechts 10 cent bekomen bij den Uitgever DRIXK- e» VOEDERBAKKEN. BUIZEN, PALEN, HEININGEN enz. (EINDSTUKKEN groote voorraad1.) 5809 IS BIJ is uw beste soliedste en voor- deeligste adres voor alle soorten Specialiteit in ZEE- en WATERLAARZEN. Alle in- en uitwendige, verouderde, kwijnende, pijnlijke, ondermijnende ziekten en kwalen, geslachts-, huid ziekten en beenwonden. Velen ont liepen door mijne hydropatische met hode een operatie. Kosten f 1.De urine toezenden of meebrengen. Spreekuur 10—1 en 2—4. Jonker- fransstraat 92a, Rotterdam 5991 Beklaagde, die reeds heel wat op zijn kerfstok bleek te hebben trachtte het te doen voorkomen alsof hij het slachtoffer was van een complot. Overigens verzekerde hij, aan den per soon, die benadeeld beweerde te zijn, een veel betere horloge in bruikleen te hebben gegeven. Het gerechtshof, heden na de pauze in deze zaken uitspraak doende, heeft de straffen, opgelegd aan R. te Middelharnis mishandeling f25 boete of 1 o dagen hech tenis en de straf aan den horlogemaker te Den Bommel opgelegd (verduistering) tot 3 maanden gevangenisstraf verzwaard. Vrouw Bronliard zat in haar winkeltje en keek naar de sneeuwjacht. Buiten was het koud; de wind joeg hevig door de straten, maar hier binnen was het warm en huiselijk. „Wat heb ik het toch goed. mijn lieve Heiland, onverdiend goed en wonderbaar goed", zoo klonk het honderd maal op een dag in het hart van de een zame vrouw. Doch op dit oogenblik was dat gevoel van vrede bedekt, gelijk daar buiten de heldere hemel bedekt was door de grauwe sneeuwwolken. Boven klonken luide stemmensteeds luider en hartstochtelijker. Stoelen werden heen en weer geworpen; en een voet trapte zoo hevig op den vloer, dat het aardewerk in vrouw Bronhards winkeltje rammelde. Een mannenstem daarboven schreeuwde, en daartusschen gilde de stem van een vrouw. Vrouw Bronhard legde haar breiwerk neer en bedekte haar gelaat met de han den. „Dat had ik toch niet van ze gedacht", zei ze tot zichzelf, en ze dacht aan den mooien lentedag, toen de jonge lieden haar bovenwoning kwamen huren. Toen had ze zich zoo bijzonder verblijd over het lieve kindje van de vriendelijke menschen, en over de spoedige gebedsverhooring, Ja, een gebedsverhooring was het geweest, dat ze haar bovenhuis zoo gauw weer verhuurd kreegwas dat niet geschied, dan had ze huis en winkel wegens schul den moeten verkoopen, de arme weduwe. En nu, in den laatsten tijd zoo'n ellen de daar boven „Maar een gebedsverhooring is het toch geweest !c zei vrouw Bronhard. >Heere, Gij hebt mij die menschen onder mijn dak gebracht, en toen kleine Elsje Maar eensklaps werd haar gedachtengang afge broken door een anstige kinderstem, On willekeurig stond zij op, met een kloppend hartaarzelend. Zou ze naar boven gaan Misschien kon ze kwaad voorkomen Doch neen Vlugge kindervoetjes hoorde ze op de trap, die in den winkel uitkwamde deur ging open. »Tante, tante*, klonk het moeder huilt vader heeft moeder geslagen, en ik ben weggeloopen, En mijn pop heeft hij ook stuk gegooid. Tante u moet het aan den Heere Jezus zeggen, dat moeder weer beter moet worden Luider klonken weer de stemmen daar boven. Vrouw Bronhard trok het sidde rende kind tot zichde opwindig van de kleine gaf haar de gemoedsrust terug. „Stil, mijn kindje, wees maar niet bang", zei ze. »De lieve Heiland kan stormen doen bedaren. Je arme vader kan niet anders; jij begrijpt dat niet, maar hij kan niet anders*. Elsje vouwde de handjes. Ernstig zagen haar groote droomerige oogen. „Kan de Heere Jezus dat daar boven ook zoo spoe dig stil maken, en moeders hoofd weer beter maken?" vroeg ze, Vrouw Bronhard was getroffen door haar kinderlijk vertrouwen. »Ja, lieve, bid Hem er maar om«, zei vrouw Bronhard. Doch ze zuchtte daarbij zoo zwaar, dat Elsje verschrikt opkeek, „Is dat dan te moeilijk voor den lieven Heer?" vroeg ze. Bij die vraag kreeg vrouw Bronhard een kleur. Zij besefte eensklaps wat haar zuchten beduidde; het was een zucht van kleingeloof geweest. Zij drukte het kind vast tegen haar borst. »Hij kan alles, liefje alles! Niets is Hem onmogelijk", zei ze met nadruk. Elsje, glimlachte, vouwde de handjes, en zei: „Lieve Heere Jezus, ik dank U, dat Gij alles kunt. Och, maak dan ook moeder weer beter, en geef dat vader moeder niet meer slaat Elsje!" riep moeders stem boven aan de trap. Haastig liet Elsje zich van tantes schoot glijden en snelde de trap op. „Kind, waar zit je? Kom gauw! Vader moet aan 't werk, en jij moet naar school." Vader zat aan tafel achter een schaal dampende aardappels. Een oogenblik zag hij op, toen eerst Elsje en daarna haar moeder aan tafel ging zitten; dan at hij verder. Niemand sprak een woord. Elsje keek van vader naar moeder en van moe der naar vader. Had de lieve Heiland het hier zoo stil gemaakt? Maar vader en moeder keken beide nog zoo boos; dat kon de Heere Jezus toch niet zoo gemaakt heb ben dan zouden ze elkaar wel vriendelijk aanzien Moeder had een doek om het hoofd ge wonden. „Heb u hoofdpijn, moe vroeg Elsje. Doch moeder antwoordde niet; ze wierp alleen een boozen blik naar vader, en alles bleef stil. Af en toe steunde moeder het hoofd in de hand, en dan zuchtte Elsje, zooals vrouw Bronhard straks gezucht had. Ein delijk stond vader op, wierp zijn stoel achteruit tegen den wand, en na een paar minuten gingen ze de trap af, hij en zijn kind, hij om naar de fabriek, zij om naar school te gaan. Vader, het sneeuwt*. «Vadertje eü 2e keek hem smeekend aan. Een oogenblik keek hij naar haar, en zij voelde de verteedering. Haastig schoof ze haar handje in zijn neerhangende hand en stapte vlug naast hem voort. 't Was druk op straat van werklieden en kinderen. Sneeuwballen vlogen door de lucht. Elsje begon luid te lachen. Een bal was in haar blonde lokken terecht geko men. En weer ging er een schaduw over Willem Reichows gelaat. Hij dacht aan den tijd, dat hij als een vroolijke jongen naar school was gegaan in het kleine dorp met de rieten daken. Duidelijk zag hij het ouderhuis voor zijn geestdaar had vrede gewoond, rustige vrede. Willem Reichow trachtte zich te herinneren, of zijn vader en moeder ooit getwist hadden. Hoe vaak had hij reeds getwist! Willem Reichow was geen goede zoon voor zijn oudershij dacht zelden aan hen, en als hij het deed, dan vond hij zijn vrome ouders toch wel wat eenvoudig en ouderwetsch. Hij zelf was veel wijzer en verstandiger. Of hij ook gelukkiger was Toen Willem voor de eerste maal met zijn Anna in het dorp was gekomen, was hij fier en gelukkig geweest. Hij vond, dat zijn Anna heel mooi was, en voornaam leek. Zij droeg een zijden blause, en een grooten scheef-staanden hoed. Voor alle vensters had men naar hem en zijn meisje gekeken, en hun toegelachen. Alleen zijn ouders hadden niet gelachen, en de oude dominé ook niet. „Weet je wat Willem, bij die oudjes pas ik niet", had Anna gezegd, >en als 'tniet om jou was, dan liep ik vandaag nog weg uit dit nest*. En ze hadden het bezoek zoo kort mo gelijk gemaakt, want toen deed hij nog alles wat zij wilde. Bij de bruiloft had moeder geweend, en vader had ernstig gekeken. Willem had wel geweten waarom, maar hij had zijn hart gesloten voor God en voor zijn ouders. Hij wilde niets dan zijn hartstochtelijke liefde voor Anna, de schoone Anna, die geen ouders had, die alleen in de wereld stond, en niets geleerd had, dan achter het buffet staan en de gasten bedienen in de herberg. „Zij deugt niet voor de huis houding*. had moeder gewaarschuwd. Doch Willem was boos geworden om die waar schuwing. (Wordt vervolgd). MIDDELHARNIS. GeborenAdam z.v. Jan Jacob van 't Hoff en Pieternella Christina SmitshoekMarinus z.v. Adrianus Knöps en Lena Maatje Blok Cornelis z.v. Johannus Langbroek en Jan netje Knops. OndertrouwdBastiaan van Gelder, j.m. 25 j. en Adriaantje de Ruiter, j.d. 25 jaar. OverledenHubregt Born, oud 69 jaar gehuwd met Adriana Trommel. DEN BOMMEL. Ondertr. Jan Boogaard j.m. oud 27 jaar en Jannetje van Zanten j.d. oud 23 jaar. Officieel Gedeelte. Predikbeurten op Zondag 25 Augustus 1912 Ned. Hervormde Kerk. Bommeladljk, geen opgaaf. Middelharnis, 's av. 6 unr Ds. Kroesse v. Melissant. Middelharnis Evangelisatievm. 9,30 en 's av. 6 nnr dhr. Vroegindewei. Stad aan 't Haringvliet, geen opgaaf ontvangen. Den Bommel, vm. 9 uur Ds. Emmen. Langstraat, vm. 9 en nam. 2 uur dhr. Hack. Ooltgensplaat, geen opgaaf ontvangen. Nieuwe Tonge, geen opgaaf ontvangen. Oude Tonge, nam. 2 uur Ds. Luteijn van Oolt gensplaat. Herkingen, vm. Ds. Addink. Dirksland, vm. 9en'sav. 5.30 uur Ds, Steenbeek. Melissant, vm. Ds. Kroesse. Stellendam, geen opgaaf. Goedereede, vm. 9,30 Doopsbed.en'sav. 5,30 uur Ds. de Gidts. Ouddorp, vm. 9 en nam. 2 uur Ds. Van der Kooij. Collecte voor de Christelijke school. Middelharnis, vm. 9,30 en 's av. 6 uur Ds. van Dijk van Oudewater. 8tad aan 't Haringvliet, vm. 9,30 en 'sav. 5 30 uur Catech. Zond. 8, Ds. Esselink. Den Bommel, vm. 9, nam. 2 Collecte hulpbeb. kerk en 's av. 5,30 uur Ds. Mulder van Ede. Ooltgensplaat, vm. 9 en 'sav. 6 uur Ds. Dekker. Melissant, vm. 9,30 en's av. 6 uur dhr. van Stemp- voort van Veenendaal. Stellendam, geen opgaaf. Ouddorp, geen opgaaf. Dirksland, vm. 9, nam. 2 en's av. 6 uur leeskerk. MeliBsant, vm. 9,30, nam. 2 en 's av. 6 uur leeskerk. Ooltgensplaat, vm. 9, nm. 2 en 's av. 6 uur leeskerk HerMngen, vm., nam. en 'sav. leeskerk. Oude Tonge, vm. 9, nam. 2 en 's av. 6 uur dhr Prins uit 'sHage. Ouddorp, vm. 9,30 uur Ds. Bössing. GOEDEREEDE. Aan den heer Joh. Roon, is op zijn ver zoek eervol ontslag verleend als onder wijzer der O. L. School met 1 Nov. a.s. NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Kleverskerke toez. J, H. Semmelink, cand, te Ambt-Doetinchem. Te Helium Gr. G. J. Mooi te Prederiksoord. Te Loosduinen toez. G. Verdoes Kleyn te Wage- ningen. Te Hillegom, B. J. C. Rynders, te Doornspijk. Te Nieuw-Dordrecht L. Meeth te Sappemeer. Te Jukwerd, L. Meeth te Bap- pemeer. Te Schoondijke F. A. v. d. Vlies, te Poortugaal. Aangenomen: Naar Kimswerd, H. de Jonge te Andfjk. Bedankt: Voor Oude-Tonge, P. de Looze te Waarder. Voor Oud-Beijerland, M. van Grieken te Delft. Voor Noorden, J, Haring te IJselstein. GEREF. KERKEN. Tweetal: Te Zalt-Bommel, Z. Hoek, te Zevenhoven, en G. de Jager te Wolphaartsdyk. Beroepen: Te Ureterp A. v. d. Vegt te Sellingen. Te Haastrecht bij Gouda, H. v. d. Zanden, te Andel N. -Br, Te Stellendam, J. j. Koopmans, te Grypskerke. Te Bcharen- dijke Z. A. D. C. Kok te Nieuw-Helvoet. Te Kapelle—Biezelinge A. Scheele, te Veere. Aangenomen: Naar Veenwoudsterwal, F. Wiersma te Engwierum. Naar Mienw-Dord- recht 8. de Vries te Nieuw Leuzen. Naar Hoofddorp Haarlemmermeer E. Schouten te Bol nes. Naar Leidschendam D. Sikkel cand. te Amsterdam. B edankt: Voor Monnikendam en St. Jacobi- Parochie D. Sikkel cand. te Amsterdam. GEREF. GEM. Beroepen: Te Ierseke G. H. Kersten te Rotterdam. Te Zeist H, Roelofsen te Brui- nisse. DOOPSGEZ. GEM. Beroepen: Te Twisk N.-H, 8. H. N. Gor ter te Zijldijk. Te Mensingeweer J. Dirkmaat cand. te Broek op-Langendyk. Te Baard H. J. Woelders cand. te Landsmeer N. -H. Naar waarnemingen in den morgen van 23 Aug., medegedeeld door het Kon. Ned Metr. Iustituut te De Bilt. Matige tot krachtige Zuidelijke tot Zuid westelijke wind, betrokken tot zwaar be wolkt, waarschijnlijk regenbuien, later lijde lijk opklarend. Zelfde temperatuur. 16-22 Augustus. Wallstreet heeft de nieuwe week kalmp jes, eea weinig onregelmatig, ingezet. De omzetten bleven vrijwel tot beroepshande laars beperkt, daar het publiek zich, in verband met de onzekerheid op politiek gebied, onthield. In weerwil van het feit, dat politieke invloeden geen verderen druk op de fondsenmarkt te New-York kunne» uitoefenen, waar de beide tariefwetten ver worpen zijn en het Congres de volgende week uiteengaat, had de markt noch hier, noch te Londen een, wat men noemt, opgewekt aanzien. De spanning op het Balkan Schier eiland en in China heeft mogelijk tot eenige behoedzaamheid aanleiding gegeven, althans de toestand in Amerika geeft geen aanlei ding tot zwartgallige inzichten. Men ver wacht van Wilson, indien hij gekozen wordt dat hij de Scherman Anti-Trustwet zooda nig zal omzetten, dat duidelijk blijkt wat wèl en wat niet geoorloofd zal zijn en hier mede schijnen de Wallstreetmagnaten zich wel te kunnen vereenigen, althans zooals uit New-York gemeld wordt, is de heer Jacob Schiff, na Morgan een der grootste bankiers der Unie, thans voor Wilson en met hem, waarschijnlijk ook de geheele Kuhn Loeb-Rockefeller groep en dit is, zooals men wel begrijpen zal, een groote steun voor de effectenmarkt. Zeer groot waren de omzetten op onze beurs nog niet, de arbitrage ging, slecht in zeer enkele gevallen, tot krachtig ingrijpen over. Van de Industrieele waarden konden Steels, Amalgamated en American Smeltings, zich een flink koers avans verzekeren, speciaal op de goede vooruitziehten in de Staal- en Koperhandel. De dezer dagen geintrodu- ceerden Bethlehem Steelwaarden ondervon den slechts weinig ^belangstelling. Ruime locale vraag heerschte er voor prefMarine, in navolging met de koersverbetering van New-York. Van de spoorwegen ontmoeten Erie's, Rock's en Southern Rails eenige vraag. De matige transacties in Missouris bepaalden zich tot het publiek onderling. Een even- tueele storting op Wabash waarden schijnt nog niet van de lucht, telkens komen be richten tot ons, dat men met dit fonds zeer voorzichtig moet zijn. Petroleumwaarden. In de laatste dagen toonde deze afdeeling over het algemeen een tamelijk vast verloop, doch de omzetten bleven binnen beperkte grenzen. Rumeen- sclie soorten waren voor Steana Romana en Orions willig, met heden een lichte reactie, doch Internationale Rumeenen een weinig beter. Mijnwaarden. Indische mijnen flauw. Redjong Lebong, Simau en Gloemboek ver loren eenige procenten, ook Ketahoen en Paleleh waren zwakker. Great Cobar iets gunstiger, onder invloed van hoogere koper- prijzen te Londen. Rubberwaarden. In aansluiting met den willigen prijs voor rubber te Londen, was deze afdeeling belangrijk beter dan wij ge woon zijn. Winstaanbod deed de koersen wel eenigszins drukken. Amsterdam Rubber, Nederlandsche, Oost Java en Koloniale Rubber, behaalden sedert ons laatste over zicht niet onbelangrijke koerswinsten. Nationale schuld in reactie. Buitenland- sche Staatfondsen vast. Geld op prolongatie aangeboden van 47» 47» pet. Onze lezers zullen begrijpen dat wij uit den aard der zaak in ons wekelijksch overzicht slechts algemeen kunnen zijn. Tot het verstrekken van meer volledige inlkh- tingen omtrent Fondsen, zoowel speculatief als beleggingspapier, verklaren wij ons gaarne bereid, zoowel ten onze kantore te Sommelsdijk, als op onze zitdagen te Dirksland, Oude Tonge en Stad aan 't Haringvliet. Wij stellen verkrijgbaar 4| pCt. Depo sito obligatien, in stukken van f 1000, f 500 f 250 en f 100 voorzien van halfjaarlijksche coupons verschijnende 1 Mei en 1 Novem ber, en zijn afgeefster van de pandbrieven van alle in het Binnen- en Buitenland werkende Hypotheekbanken. FLAKKEESCHE BANK. Sommelsdijk, 22 Augustus 1912. SOMMELSDIJK, 21 Aug. 1912. Essex Tarwe f 10,25 tot f 10,50 per 100 Kilo. Wilhelmina tarwe 1 9,50 tot f 9,75. Haver f 8,50 tot f 9.—. Erwten schokker f 15.50 tot f 16.50 per H. L, kleine f 12.— tot f 13.— per H. L. Aardappelen f1,60 per 70 Kilo. Ajuin bruine fl, 50 a f 1,70 per 60 Kilo. witte fl,4Q Koepeen op leveren f 0,56 per 60 kilo. Voor direct te leveren f 1,20, Er was op de beurs matig handel, naar tarwe, erwten en haver was flink vraag. OUDE TONGE, 22 Aug. Tarwe oude 10,75 tot 11.60 per 100 Kilo; Nieuwe tarwe9.tot9,30per 100 kilo; Rogge f4,75 tot f5,25permud; Gerst geen aanvoer. Erwten f 9,50 tot 10,per mud Eigenheimers aardapp. f 1,50—1,60 per 70 kilo Eigenheimers poters f 1,25 tot 1,40 per 70 kilo Ajuin groote f 1,60 tot f 1,75 per 60kilo;Ajuin kleine f 2,— tot f 2,25 per 60 kilo. Rundvee eenige graskalveren. Boter f 0,85 per pond. Eieren f 0,06per stuk. Amsterdam, 22 Aug. 1912. Ingezonden door JAC. KNOOP, Commissionair in aardappelen, AM8TERDAM. Telefoon 7833. Laagste prijs Hoogste prns per Heet. per Hect. Zeeuwsche bonten f2.50 a 2.60 blauwen 2.40 a 2.50 Spuipche eigenheimers 1.- a 1.80 Flakkeesche 1.- a 1.80 Geldersche Blauwen 0.— a 0.— Friesche borgers 1.40 a 1.80 blauwen 2.25 a 2. 40 Eigenheimer pooters 1.20 - a 1. 30 Blauwe 1.20 a 1.30 don e 1.20 a 1.30 Andijker Muizen o.- a 0. Kleine o.- a 0.— Blauwen 2.10 a 2.20 Beverweker zand 3.50 a 3.60 Westlandsche ronde o.- a 0. - Schoolmeesters 0- a 0.— Friesche Muizen 0.- a 0. Hillegommer zand 2.- a 3.— Oude Malta, per 100 kg. 9 a Nieuwe 103 n a Eigenheimers 1.zijn met zieke. ROUS8ELAERE, 20 AUGUSTUS. Cichorei-worte 1 en, oude fr. 16.75 a fr. 17.25, ocgedroogde fr. 14.50 a fr. 14.75. Hunne dankbare Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkinderen. •3S Brigadier tit. der Rijksveldwacht SÖ- te Stellendam, Zijne dankbare kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. §|t DIENSTBODE Het soliedste en goedkoopste adres voor Uwe Het goedkoopste adres voor Uwe BETON- en CEMENTWERKEN DIRKSLAND. Vraagt prijsopgaaf!

Maas- en Scheldebode | 1912 | | pagina 4