Heeren- en Kinilerkleeding JONGENS COSTUUMS J. Kinderpakjes Reclames, Mededee- lingen enz. (20 Cents per regel DASSEN - FBONTS - OVERHEMDEN. Piaatselyk nieuws. Gemeenteraad. Ingezonden Stukken. Rechtzaken. Visscherij. Posterijen. Verknopingen. Uitslag Aanbesteding. in heerlijkheid, door den ingang langs den verschen en levenden weg, ontsloten in onzen Heere Jezus Christus. Worde Uw dag van den ouderdom gezegend door de genade Gods aan Uw eigen hart, gekleurd door liet licht der hope voor Uzelf, voor Uw volk en voor de zaak, waarvoor Ge gestreden hebt met al de kracht die God U gaf. (Applaus). De menigte heft daarna staande voor Dr. Kuyper den bekenden bedezang aanDat 's Heeren zegen op U daal'! Hierna verlaat Zijne Excellentie, gevolgd door zijn familie en de leden van het Eere- Comité, de zaal, door de menigte luide toegejuicht, die eindelijk nog krachtig doet hooren Da Costa's zangZij zullen het niet hebben, ons oude Nederland 1" Daarmee was de bijeenkomst ten einde. Voor Dr. Kuyper was het een schitterende huldiging, voor de saamgekomenen een ge not om door haar vertegenwoordigers den jubilaris te danken en te huldigen en bo venal nog eens zelf door den ouden Staats man te worden toegesproken. De dag der huldiging is voorbij, vergeten wordt hij niet GROOTE KEUZE LAGE PRIJZEN. ZWARTE HEEREN-COSTUMES. Zwart Kamgaren 12 gulden, Zwart Satin Kamgaren 18 Zwart Drapé18 Zwart Satin (effen) 18 Zwart Drapé (prima) 20 in de nieuwste dessins voorhanden. MIJNE RECLAME COSTUMES VAN ZUIVER WOLLEN STOFFEN SÏO en l®1/2 dulden. Zeer fijne kwaliteiten 15—16J tot 20 GULDEN. (voor leeftijd 8 tot 15 jaar), vanaf 4 tot 12 GULDEN. alle maten en-kleuren vanaf 2 gulden. J OPGERICHT 1825. NouiiueUdijk. Aan den milicien ver lofganger L. Kattestaart is verlof verleend om op 6 Mei inplaats van 29 Juli a.s. op te komen. Gaarne verwijzen wij naar achter staande advertentie, waarin het Bestuur der Chr. School alhier kennis geeft van het opne men van nieuwe leerlingen. Dat ieder Christen zijn roeping versta 1 Door den heer Commissaris der Koningin is aan Jacs. Tanis eene buiten gewone machtiging verleend voor het dienst jaar i9ii'i2, tot het schieten op schade lijk gedierte. Tot brandmeester-generaal brand meester en assistentbrandmeester van spuit III zijn resp. benoemd de heeren M. Dij kers, K. Korteweg Czn. en J. A. Sl;s. Wegens het dekken van een paard aan de openbare weg is proces-verbaal opgemaakt tegen J. M. en W. B. Gelukkig dat eindelijk de hand eens aan dit artikel van de politie-verordening wordt gehouden. Al jaren heeft dit ons gehin- deid, dat daar de politie niet naar keek. Middelharnis. Tot voorz. van het Waterschap de Onde Polders loozende op de haven van Middelharuis is herkozen den heer J. v. d. Koogh, Dinsdagmorgen is de stoomboot door het hooge getij in plaats van half zes eerst om half elf van 't Hoofd naar R'dam vertrokken. Den heer G. Noordijk alhier is aan gesteld als jachtopziener te Oude Tonge. De Ambtenaren der rijks directe belasting den heer P. van Lierre word met ingang van i Mei als zoodanig overgeplaatst naar Poortershaven. Stad aan 't Haringvliet. In de plaats van den heer D, Joppe, die vertrokken is naar Sommelsdijk, is benoemd tot gezworene van de oude Stadsche Polder de heer J Joppe alhier. De milicien verlofganger G. J. van der Stelt is opgeroepen om tegen Mei a.s. te Terneuzen onder de wapenen te ko men. De knecht van den m.Aorschipper Goumare alhier had het ongeluk bij het afduwen van den motor voorover te water te schieten. Door het verleenen van hulp, van een drie tal personen, was hij spoedig op het droge gebracht. De Burgemeeeter dezer gemeente brengt ter kennis aan voogden of verzorgers van kinderen dat de toelating van leerlingen aan de O. L. School alhier zal plaats hebben op Maandag 6 Mei a.s. Aangifte zal hiervan moeten geschieden bij het hoofd der School voor of 25 April a.s Den Bommel Eene opgave van de uitkomsten der meting en schatting van de gebouwde en ongebouwde eigendommen, ligt van 130 April 1912, ter gemeente secretarie voor een ieder ter inzage. Terwijl D. Broeders een egge achter uit trok brak plotseling het lichttouw waardoor hij te water geraakte. Het ge lukte hem echter zich weer spoedig op het droge te werken. Ter oorzake van onwilligheid, ge raakte de voor een kar b'espannen hit van P. Huijer te water. Nadat het dier met vereende krachten op vasten bodem was gebracht bleek er alleen eenige materieele schade te zijn Doordat de zoon van v. d. Meide een rol heindraad verplaatste, schrok zijn paard en sloeg op hol. Het gelukte echter, het dier weer spoedig in handen te krij gen, waardoor eventueele ongelukken wer den voorkomen. Zomerboden 9 In den loop dezer week werden hier reeds een 3-tal meike vers gevangen. Deze week werd de brandweer op geroepen tegen Vrijdag 12 April j 1., om alsdan voor het Raadhuis te verschijnen, teneinde de brandspuiten op de proef te stellen. Daar het sedert eenige jaren geen plaats had, was dit voor velen een nieuwigheid. Ooltgensplaat. Ter verpleging is in het ziekenhuis alhier opgenomen Mej. Lena Troost Rd. Vrijdag s April j.t, om half vijf had Mej. de Rijke van Nooidgouwe het ongeluk om, terwijl zij met een zwaar bepakte fiets aan de hand van den aanlegsteiger alhier op de van Numansdorp komende tramboot zou stappen, met fiets en al van de loopplank in het water te vallen. Stellig zou zij ver dronken zijn, indien niet W van Nimwegen haar nog tijdig had weten te grijpen en haar daarna met spoedig toegeschoten hulp op het droge weten te brengen De verlofgangers P. Pipping, A. van Nieuwaal, S. van Everdink, C. de Wit, J.J. Dekkers en M. L. Nobels behoorende bij het 4e reg vesting Artillerie zijn gehouden om van 618 Mei a.s. de vijf eerst genoemden te Neuzen en de laatstgenoemden te Hellevoetsluis voor herhalingsoefeningen onder de wapenen te komen. Ou 'e Tonge. Op den zen Paaschdag is W. Ouwens agent der R. T. M. in zijn verloflokaal zoo mishandeld door eenige belhamers onder den invloed van Bachus dat men voor 't ergste vreest voor zijn leven, de daders zijn in bewaring gebracht te Rotterdam. Dirksland. De arbeider J. v. Broekho ven te Dirksland hoopt a.s. Dinsdag 16 dezer den dag te herdenken waarop hij vijftig jaar bij de familie Warnaer is werk zaam geweest. Al reden voor deze familie om dien dag niet ongemerkt te laten voor bij gaan. Bij het vervoer van de stoomdorsch- machine van S. Vroegindewei werden de paarden door het geritsel schichtig en ge raakte met de machine achter ze hals over kop den dijk af. Ofschoon het ongeval zich nog al ernstig liet aanzien liep het echter goed af. Niemand van de werklieden die er bij waren noch de paarden bekwam eeuig letsel ter wijl de schade aan de machine, ook nog al mede viel, De heer L, v. d. Linde slaagde vorige week voor het Examen Arts. Dat men hier niet zonder aardappe len zit, bewijst zeker wel dat naar men verneemt in deze omgeving nog ongeveer 25000 Hec1. voorraad K Herkingen. Aan den heer J. Nteuw- land, smid alhier is een motorbewijs afge geven, zoodat genoemde heer voortaan ook met de motorfiets zal mogen rijden. Ouders van kinderen welke met 1 Mei voornemens zijn de Openbare School te gaan bezoeken hetzij of tegen vermindert schoolgeld worden uitgenoodigd daarvan voor 24 April a.s. aangifte te doen. De op 22 Maart vastgestelde Kiezers lijst bevat 150 namen van kiezers van Ka mer en S'aten en 135 voor den Gemeen te Raad. Door en vanwege Z.Ex. den Minister van Landbouw, Handel en Nijve heid is aan A. Riedijk alhier vergunning verleend in zijn zu'velfabriek te mogen gebruiken een stoomketel. Door Dr. C. v. Gelder zijn in deze gemeente 1.1, week 18 kinderen gevanci- neerd, die op een enkele na met Mei a.s de Lagere School zullen gaan bezoeken. Door Teunis B°stman Jz. is verbete ring der op 22 Maait j.l. vastgestelde kie zerslijst gevraagd op grond hij daar niet op vooikomt en verneemt daar wel termen voor aanwezig zijn, Door den Raad dezer Gemeente is aan den Rijksveldwachter J. v. Helden alhier evenals vorige jaren een gratificatie toege kend a f 10 Van buitengewone diensten aan de gemeente bewezen, Ten gemeente secretarie ligt gedut ende 5 maanden voor een ieder ter inzage het Suppletoir Kohier van den H. Omslag dienst 1911. Dinsdag 1.1. viel de koopman A Wi - vliet van hier met hit en kar aan de bin nenzijde van de scharloodijk naarbentden. Met vereende krachten wist merThera spoe dig uit deze benarde positie te helpen waar uit bleek hij er met een kleine materieele schade afkwam. Dit is reeds de tweede keer dat de heer Witvliet zoo een onge val treft. De uitkomsten vaD meeting en schat ting van gebouwde en ongebouwde eigen dommen 1911 ligt voor belanghebbenden gedurende een maand te sec etarie dezer gemeente ter inzage. Ooedereede. Gedutende dertig dagen zijn ter gemeente-secretarie, de uitkomsten van de meting en schatting der gebouwde en ongebouwde eigendommen in deze ge meente, ter inzage gelegd. Benoemd tot derden ambtenaaar van den Burgelijken stand, den heer P. van der Wende Tzn. De heer B. Ets, candidaat-notaris te Dordrecht is benoemd tot waarnemend No taris alhier. De smidsknecht Gh. v. W. kreeg de vorige week met zulk een kracht een stuk ijzer rn zijn aangezicht, dat genees kundige hulp noodzakelijk wa=. Ouddorp. Gedenk te sterven Toen 1.1 Vrijdagavond ons blad alhier per post werd toegezonden en daarin een vers aantroffen van den heer Roftel, ging een huLering- wekkend gevoel over eiken lezer, die aan den morgen van denzelfden dag niet min der was geschokt door het zoo plotselinge overlijden van denzelfden heer Roffel. Daar zijn naam in verband met de voor komende stukken in Vooruit* als zweefde op ieders lippen gaf dit doodsbericht een niet geringe ontroering in onze gemeente. Thans is hij niet meer, en peinzend wordt hij nagestaard. Gedurende zijn leven was hij tal van jaren in den lande als onderwijzer bij de openbare school werkzaam. Ongeveer een jaar was hij hier als zoodanig bij het Christelijk onderwijs, tot enkele maanden geleden het Chr. Schoolbestuur meende reden gevonden te hebben, om hem daar van te ontslaan Vergadering van den Raad der gemeente STAD AAN 'T HA RINGVLIET op Donderdag 11 April 1912 des voormiddags 11£ ure. Present met den Voorzitter alle leden. Voorzitter de Burgemeester. Na'opening der vergadering worden de notulen der vorige vergadering gelezen en onveranderd goedgekeurd. Aan de Orde. I. Ingekomen Stukken. a. Rekening Gezondheidscomm. Middelharnis. De voorz. zegt dat het Dagelyksch Bestuur voorstelt de Rekening van ontvangst en uitgaaf der Gezondheidscommissie goed te keuren, de rekening sluit met een batig saldo van 563,88s. Conform het voorstel van het Dagelqksch Bestuur wordt besloten. b. Bene mededeeling dat L. Nelisse Lz. is her benoemd tot plaatsvervangend lid der Gascom- missie te Oude Tonge. c. Verslag van het Herhalingsonderwijs over de afgeloopen cursus wordt besloten dit verelag voor H. H. raadsleden ter visie te leggen. d. De voorz. deelt den Raad mede dat een negental reclame's zijn ingekomen tegen den Hoofdelfjken omslag. Burgemeester en Wethou ders stellen voor deze reclame's aan te houden tot eeDe volgende vergadering. Hiertoe wordt besloten. e. Een schrijven van L. vari Antwerpen, be helzende het verzoek omverhooging van jaarwedde als gemeentebode en schoonhouder van secreta rie en raadzaal. Besloten wordt op dergelijke verzoeken alleen in te gaan bij het opmaken der gemeentebegroo- ting. f. Eene missive van H. H. Ged. Staten waarbij dit Ooilege goedgekeurd terugzendt een raadsbe sluit tot het doen van eene af- en overschrijvim gen. Notificatie. g. Een schrijven van den heer Directeur der posterijen en telegrafie te 's Gravenhage, berichten de dat hy een tractement van f 125 per jaar, voor de te verrichten werkzaamheden aan het tele foonkantoor alhier voldoende acht. II. Aanbieding verslag van den toestand dezer gemeente. III. De voorz. vraagt den Raad het Dagelij ksch Bestuur te machtigen tot het doen van enkele af- en overschrijvingen, ook op de begrooting van het algemeen Burgerlijk-Armbestuur. Hiertoe wordt besloten. IV. Opruiming lantaarnpalen en lampen. Na eenige bespreking wordt besloten Burgemees ter en Wethouders te machtigen tot de verkoop van de lantaarnpalen eD lampen met het oog op de te bouwen gasfabriek. V. Bespreking Doktershuis. De Raad besluit Burgemeester en Wethonders te machtigen tot het doen van de noodige ver anderingen en reparatie's aan het doktershuis. VI. Aansluiting Gasfabriek. Na eenige disenssien wordt besloten de gemeente gebouwen door gas te voorzien n. m. de Openb. Lagere School, doktershuis, secretariswoning en Gemeentehuis. VII. Aanvraag subsidie voor den te benoemen Wordt besloten te verzoeken de subsidie van Rijk en provincie door wijlen Dr. A. W. van Toorenenbergen genoten te doen overgaan op den te benoemen gemeentegeneesheer. Hierna wordt de vergadering geschorst en gaat zij over in gesloten zitting ter bespreking van eene te benoemen gemeentegeneesheer. Na heropening der vergadering wordt overge gaan tot stemming waaruit blijkt dat benoemd is tot gemeentegeneesheer te dezer plaatse de Wel. Ed. Heer Riet in gelijke betrekking werkzaam te Edam, Niets meer te behandelen zijnde sluit de Voor zitter de vergadering. Verslag van het verhandelde in de openbare vergadering van den Raad der gemeente HER KINGEN ,op Vrijdag 29 Maart 1912 des v.m. 9 uur. Afwezig de heer A. Munters. Voorzitter de EdelAchtb. heer C. Zaaijer. De voorz. opent (de vergadering op ge bruikelijke wijze en doet door den Secretaris do notulen der vorige vergadering voor lezen, welke onveranderd worden goedge keurd en geteekend. Dhr. Keijzer vraagt, gehoord de notulen, of het niet mogelijk zou zijn, de f 25, welke in de vorige vergadering de vereeniging «Nationale Feestdag c zijn onttrokken, toch le besteden aan traxtatie schoolkinderen en bedeeling aan behoef- tigen. De voorz. merkt op, dit punt niet aan de orde is en verzoekt den heer Keijzer daar dan in den loop der vergadering dien aangaande over te spreken. Voorts wenscht de Voorz. in deze eerste vergadering in het nieuwe jaar den leden met hunne gezinnen bet beste toe en hoopt ook wederom dit jaar dat zij zullen mede werken de belangen der gemeente te be hartigen. Volgt nu „Mededeeling Ingekomen Stuk ken". le. Een missive van H.H. Ged. Staten inhoudende toezending van een extract uit een Kon. Besluit tot nadere regeling van d« jaarwedden van Burg. en Secretaris waar uit blijkt dat deze zijn vastgesteld en goed gekeurd, voor den Burg. op f 650 en voor den secretaris op f 600. 2e. Idem van gemeld College houdende goedkeuring der gewijzigd gem. begr. 1911. 3e. Idem van gemeld College inhoudende goedkeuring op de opnieuw vastgestelde verordening haven- enkaaigelden tot 1918. 4e. Idem eene daarbij toezendende een staat waarbij de Rijksvergoeding voor deze gemeente in de kosten van het L. Onderwijs is vastgesteld op f 8000. 5e. Idem eene inhoudende goedkeuring der Gein. Begrooting dienst 1912. 6e. Idem waaruit blijkt, ingevolge art. 1 tot en met 9bis der wet van 3 Juni 1905 Stsbl. 151, de verrekening der uitkeeringen aan deze gemeente over 1911. 7e. Idem, waaruit blijkt, ingevolge art. 48 der wet op het Lager onderwijs aan deze gemeente in 1912 bij voorschot zal worden uitgekeerd f 3075. 8e. Procesverbaal van boeken en kas ten huize van den Gemeente-ontvanger C. Wit vliet, waarbij alles in volstrekte orde werd bevonden en getoond werd de inhoud der kas nl. f 1285,30. Gelijktijdig is ook de Armenkas opgenomen en in kas bevonden te zijn f 844,54. 9e. Wordt voorgelezen het Verslag van den toestand van het L. Ouderwijs in 1911. Overigens zijn nog ingekomen verslagen van de Ambachtschool en Gezondheids commissie welke beide voor de leden ter lezing op Secretarie zullen worden neder- gelegd. Daarna worden eenige wijzigingen aan gebracht in de Gemeente Begrooting 1911. Is nog ingekomen een schrijven van den Heer J. M, Verboom inhoudende een ver zoek om tegen 1 Juni a.s. hem eervol van zijn betrekking als hoofd der 0. L. School in deze gemeente te willen ontslaan, wegens zijn benoeming als zoodanig te Poortugal, Met het oog op het korte tijdsverloop stellen B. en W. voor voornoemd Hoofd eervol ontslag te verleenen tegen 1 Juli. Is de gemeente vroeger van een hoofd der School voorzien kan hem alsnog ook vroe ger ontslag worden verleend. Aan de orde is verkiezing stembureau voor eventueele verkiezingen die dit jaar mochten plaats hebben. Na gehouden stem mingen blijken te zijn benoemd de Heeren J. v. Kempen J. den Boer en Jb. v. d. Velde en tot 4de lid de heer M. Keijzer. Terwijl de heer v. d. Velde als Voorz. zal funceeren zullen overigens alle leden als plaatsvervangend Voorz. en niet benoemde leden ook nog als plaatsvervangend lid, dienst kunnen doen. Bij de gebruikelijke rondvraag of een der Heeren nog iets in het belang der Gemeente heeft op te merken, vraagt den Heer L. v. d. Velde eens te willen zien naar den waterafvoer aan de Oostzijde der St. Eliza- bethstraat alwaar door enkele personen last wordt geleden door niet voldoenden afvoer. De Voorz. zegt een nader onderzoek toe en deelt mede reeds plannen daarom trent in wording zijn. De Heer Keijzer zou gaarne zien, indien mogelijk de ladingplaats op de kaai zoo werd ingericht, dat met wagens stroo, vlas, enz. korter aan den kant kon worden ge reden. Op het oogenblik ondervind men van den nff bestaanden toestand veel ongerief. De voorz. zegt ook daar naar te zullen omzien en indien mogelijk wijziging aan te brengen. Daarna gaat de vergadering over in geheime zitting ter behandeling van het Suppletoir en het kohier van den H Omslag. De copie van Ingezonden Stokken, die niet geplaatst zijn, wordt niet teruggegeven. Boiten verantwoordelijkheid der Redactie en Uitgever. „De Landbouw Onderlinge." Mijnheer de Redacteur! 't Zou mij aangenaam zijn in Uw blad op regelmatige tijden mededeeling te mogen doen van wat voor den Flakkeeschen Land bouwer van belang is te weten betreffende „Organisatie tot het onderling dragen van het bedrijfsresico in den landbouw", o. a. de deelname onder onze boeren't aantal ongevallen bij de verzekerde ledende oorzaak, en den duur der ongevallen en voorts al datgene wat van belang kan zijn voor publicatievervolgens kan 't zijn nut hebben eenige ruchtbaarheid te geven aan de uitkomsten der „ziekteverzekering van inwonend dienstpersoneel van leden der Landbouw-Onderlinge. (De resico voort vloeiend uit Art. 1688ij van 't BW. Arbeids contract.") Waar de L.-0. een Nationale instelling van en uitsluitend voor den Ne- derlandschen landbouwer is, mag worden aangenomen dat ze door onbekendheid nog niet die plaats inneemt die ze rechtens toekomt. Voor de opname dezer mededeelingen wordt U bij voorbaat dankgezegd. De „Landbouw-Onderlinge." Plaatselijke Ongev. Commissie »Overflakkee< Opgericht 10 November 1909. De Commissie bestaat uit de heeren J. C. v. Oostende Middelharnis wn. Voorz. J. Timmers J. van der Slik J. Timmerman Mz. Sommelsdijk. Jan van Schouwen A. A. Mijs K. Buth Den Bommel. M. Breeman Ooltgensplaat. J. Jacobs Jzn. Achthuizen. J. A. Slis Dzn. Langstraat. Th. van Vugt Oude Tonge. P. van Schouwen G. van den Bogaard P. Buijs Jzn. Nieuwe Tonge. Corns, v. d. Velde Melissant (Herkingen) H. Kooman Dirksland. D. de Graaff P. Bieraond Stellendam. D. Zaaijer Azn. C. A. Vogel Goedereede. T. Lodder Czn. C. Tanis K.Pzn. Ouddorp. J. C. Lodder één vacature (J. D. Mijs te Oude Tonge). Den arbeid werd aangevangen op 1 Januari 1910 met 50 leden, in den loop van dat jaar traden nog 31 leden toe, zoodat 't aantal verzekerden op 31 December 1910 bedroeg, 81 welke f 193084.verloonden. Door overlijden en ontslagname verminder de dit aantal met 5, zoodat er 76 leden overbleven, door toetreding van 11 nieuwe leden werd op 1 Jan. 1911 aangevangen met 87 leden, welk aantal in den loop van dat jaar vermeerderde met 38 zoodat 't aantal verzekerden op 31 December 1911, 125 leden bedroeg met een loonbedrag van f 255029,10. A. W. KEIJZER, Secretaris. Melissant, 9 April 1912. ArroUlssenents Rechtbank. (Kamer van strafzaken.) Zitting van Dinsdag 9 April. Faillissement. Uitgesproken: J. C. Wittekoek, caféhouder te Stellendam curatormr, J. Zaaijer Pz., rechter-com- missaris mr. J. E. Rosen Jacobson. Middelharnis. Van de Vissohery zijn te II- muiden binnen gekomen de vischsloepen Theod ora Emmerentia st. J. v, d. Hoek. f760 Princes Juliana sf. Jac. v. d. Hoek f600. HERKINGEN. Vanaf 9 April 1.1 is ook deze ge meente opgenomen in het Ned. Belg. telefoonverkeer. De prijs voor een enkelvoudig gesprek bedraagt f 1.45. Zaterdag 13 April, inzet 1 tf,lkpnq Zaterdag 20 April, afslag avonds 5 uur, in het logement van Akers- hoek te Ouddorp, van a. 1.34,50 hectare Bouwland te Ouddorp, in Visschershoek van den polder West- Nieuwland, in één perceel. b. 1.51.40 hectare Bouwland te Goederee de, aan het Korteweegje van den polder Nieuw-Westerloo, in 2 perceelen en combi natie. c. 0.68.60 hectare Bouwland te Goede reede, Noord en Zuid van de trambaan, in den plaspolder, in 2 perceelen en combinatie. Notaris-plaatsvervanger B ETS (Kantoor van den Oud-Notaris VAN SCHOUWEN.) Op Vrijdag 19 April 1912, 's nam. 4 uur te Dirksland, ter herberge van C. de Bruin afslag van a. Een geriefelijk ingericht buitenhuis met boschje, tuin en grond (eeuwigdurende erf pacht) onder Dirksland,aan het Korteweegje (gemeente Sommelsdijk), nabij de hofstede »De Boom vliet,kad. Sectie D. no. 762 en 790, te zamen groot 12 Aren 90 centiaren, in 2 perceelen en in combinatie, en b. 6 Aren 45 centiaren tuingrond, te Dirksland, in polder Dirksland nabij den Hoogen Weg, kad. Sectie B nr. 1276. Notarissen Mr. A. J. C. VAN WEEL te Ooltgensplaat en L. VAN DER SLUYS te Dirksland. Zaterdag 20 April, iniet en Zaterdag 27 April afslag telkens 's avonds 6 uur in het logement van Akershoek te Onddorp van a. 2.10.90 heet. boschland in het Oude Nieuwland te Ouddorp. b. 1.49.60 heet. weiland in den Ouden Oostdijk aldaar, c. 0,50,50 heet. Bouwland in het Oudeland aldaar d. 7«e in de Middelduinen onder Onddorp. Notaris plaatsvervanger B. ETS. (Kantoor van den oud-Notaris van Schou wen te Goedereede.) OOLTGENSPLAAT. Uitslag van de op 10 April j.l. gehou den aanbesteding van het maken van eene los- en laadplaats aan den Schrappolder. G, Dekker Sfiedrecht f 11830 A. van 't Verlaat Hardinxveld f 12488 J, Leenheer Czn. Heinenoord f 12896 B, K. Breeman Ooltgensplaat f 11977.50 Bedee Kraaieveld Sliedrechtf 12323 A. Oosters Willemstad f 13997 H. H. Harmsen Willemstad f 13967 L. van der Velde Bruinisse f 13620—1-

Maas- en Scheldebode | 1912 | | pagina 6