LEEEÜEE. Zaterdag 3 Juni 1911. No. 1664. Twee Bladen en Zondagsblad. INHOCSKNOWSES Dit nummer bestaat uit Posterijen. HeclamesiïMededee- lingen enz. (20 Cents per regel.) Wegens Invallende Feestdagen zal bet nummer van a.s. Woensdag HIËl verschijnen. Ij it «le Fers. Gebed in den liaad. De provincie Groningen is een bond van Antirevolutionair gemeenteraadsleden rijk, die de vorige week Viijdag vergaderde. Zeer belangrijke onderwerpen werden ter sprake gebracht, onder meer het gebed in den Raad. De voorgestelde conclusiën luidden aldus I. Ook de gemeentelijke Overheid is van Godswege met gezag bekleed enbehoort dit publiek le belijden, in welke belijde nis zij handhaaft haie rechten zoo tegenover de Lacdsover'neid, als tegen over den levingskring. waarover zij is gesteld, II. Het gebed in den Raad is alzoo een publiek belijden van Gods souvereiniteit en behoort te geschieden bij het begin van 's Raads vergadering. III. In dit gebed ligt tweeërlei element besloten fl. de erkenning van Gods souvereini teit, waarvan elk gezag onder de menschen afdaalt. b, de bede om wijsheid en kracht in het verrichten van zijn taak. IV. De Christelijke natie draagt kennis van de bron, waaruit Gods genade gaven ons toevloeien, en daarom is een erkentenis daarvan dus ook in het gebed der Overheid op haar plaats. V. Het is de Raad, die bidt, bij monde van zijnen voorzitter, of bij diens weigering, van den secreiaris of een der leden. Het persoonlijk belijden treedt hier op den achtergrond, omdat de waaide van ons gi.bed niet ligt in onze persoonlijke hoedanigheid, maar in onze rechtsverhouding tot God. Do waarde van het gebed van den Raad ligt dus in de rechtsverhouding, waarin dit bestuurslichaam staat tegen over God, Die het met gez?g heett bekleed en vraagt, dat dit ook wordt erkend. VI. De dankzegging aan het eind der vergadering is gewenscht, maar het is niet noodzakelijk deze voor te schrijven, (»Graafschapper ilimieiikiti!. i)r. A. Kuyper is lijdende aan feu keelaandoening welke hem verhinderd de vergadering van de Tweede Kamer bij te wonen. Zijn genees heer heeft hem het verblijf in de open lucht r.iet verboden. Fiafslseiyii Aleuw. Soiuinclstiyit.* Op reis naar de paar denmarkt te Ditksland geraakte een paard van den landbouwer vau E uit Oude longe aan de Kamarweg onder deze gemeente in de sloot. Met veel moeite werd het d er gelukkig zonder letsel door behulpzame handen op het droge gebrach*. Middelhariiis. Woensdagmorgen was door een onbekende een papier aan het aanplakbord bevestigd waarop 't volgende stond te lezen Een waarschuwende stemme klinkt ons tegen u.'t Ouddorp tegen Maandag die vreest voor Groote ongelukken. Dus een elk houde zich Gewaarschuwd want het gaat naar een Ontzaggelijke teuwigheid. Stad aai» 't Haringvliet. Aan den tarkersslager T. J de Wach er is vergun ning verleend lot het wekelijks invoeren van één cl meer varkens, Woensdagmorgen io uur kwam Bur gemeester Stern van den Bommel in deze gemeente aan het stijger, waar een prachtige eerepoort stond, aan Nadat hij door den voorzitter der feestcommissie was verwel komt werd hij naar de hr>fs ede van J. Koe t Czn. gebracht waar zijn Edelach'b, in den wagen moest overstappen, die hem naar den Bommel zou brengen. In den tuin van den heer E. werd deze week al reeds aardbeien geplukt van den kouden grend. Den Bommel. L. K. had Woensdag jl. het ongeluk met zijn paard omver te slaan en zich vrij ernstig te bezeeren. L.l. Donderdagavond werd de feest vreugde van den vorigen avond nog eens ia herinnering gebracht, door illuminatie en vuurwerk opnieuw te ontsteken. Verslag feestviering op 31 Mei j.l. ter gelegenheid van de inhuldiging van den EclelAcht- baren Heer Jhr. C. W. Stern, in deze gemeente. Werd kort geleden melding gemaakt dat op 31 Mei den Heer Burgemeester dezer Gemeente alhier zijn intrek nemen zou, eindelijk brak de zoo lang verbeide dag aan. De feestcommissie die kosten noch moeite ontzag om dien dag tot een waren feest dag te maken, heeft dan ook door daden getoond, in den waren zin des woords een feestcommissie genoemd te kunnen worden daar de schoone, smaakvolle versieringen door iedereen besproken en geprezen werd, Doch ook benevens dit, zij het programma een bewijs van der heeren practische ken nis en bekwaamheid. 's Morgens half 10 werd een begin ge maakt met het afwerken van genoemd programma en zag men op het erf van Mej. de Wed. Krijger een 60-tal ruiters te paard aangetreden en begon de optocht, ten einde Z.Ed.Achtb. die met s.s. »Koningin Wilhelinina* 't welk door den Heer van Reede te Rotterdam daartoe kosteloos dis- ponipel gesteld was, te Stad aan 't Haring vliet zou arriveeren, in de nabijheid van de hofstede van dhr. Rosmolen op te wach ten. In zooverre zijn doel bereikt hebbende werd ZEd. Achtb. door den Commandant Th. J. Segers op de volgende wijze toe gesproken Edel Achtbare Heer! Het is mij een eer en een aangename taak als Commandant der Eerewacht, UEd. Achtb,, uit aller naam het har telijk welkom toe te roepen. Wij begroeten U dan heden voor de eerste maal als onzen Burgervader, wien wij zoo gaarne en vol vreugde een blijde ontvangst hebben bereid. Was de Gemeente Den Bommel drie jaar geleden in feestvreugde en huldi gen wij op deze plaats UEd. Achtb. voorganger als onzen nieuwe Burge meester, wij hebben door zijn zwak en ziekelijk gestel helaas niet lang van zijne trouwe zorgen voor zijne gemeen tenaren mogen genieten. Doch betreurden wij voor enkele weken zijn toch onverwacht verschei den, nu jubelen wij weder en begroe ten in U een nieuwen, nu krachtigen en gezonden Burgemeester, in wiens bezit wij nog lang hopen te verheu gen.^ Wees hartelijk welkom in ons mid den 1 Wij wenschen U geluk met Uwe eervolle benoeming en wenschen U daarbij niet alleen een lang leven toe, maar een leven gezegend door voorspoed en geluk, in de eerste plaats van U zeiven en verder voor heil van Uwe gemeentenaren. Moge de Gemeente Den Bommel onder Uw bestuur bloe ien. Wij zullen als ware leden der Gemeente getrouw en eendrachtig trachten mede te werken, om het algemeen welzijn er van te bevorderen en den bloei te doen toenemen. Moge God U dan de wijsheid, de kracht en den edelen moed schenken welke U, Ed.Achtb. Heer noodigis, om altijd het heil uwer onderdanen te be hartigen, dan zullen wij ons nog steeds verheugen u het blijde welkom te heb ben toegeroepen en te mogen behooren tot de onderdanen van zulk ten Bur gervader, voor wien ik ten slotte uit naam van al de aanwezigen hoop- en vertrouwvol toeroepLeef lang, lang, lang nog in ons midden 1 Ik heb gezegd. Nadat Z.Ed.Achtb. met enkele zeer toe passelijke woorden daarop geantwoord had werd de tocht voortgezet naar Zijdzijde en deed het muziekgezelschap >Tot nut en genoegen^ van Melissant, de aanwezigen aangenaam varieeren. Aldaar werd door de leerlingen der 0. L S. no. 2, onder lei ding van H. H. Stolk en Kleeuwens, den Burgemeester enkele schoonklinkende lie deren toegezongen welker uitvoering excel lent genoemd mag worden. Tevens werd door een dochtertje van dhr. Stolk, hoofdonderwijzer aldaar, Z.Ed. Achtb. een bouquet aangeboden, hetwelk door hem op gebruikelijke wijze werd aan genomen. Vandaar vertrokken en aangekomen te Achthuizen, werd de Burgemeester ontvan gen op het Gesticht en werden onder toe zicht en leiding van den Heer Pastoor, door de schoolkinderen, ter eere van Z.Ed.Achtb. enkele zangnummertjes ten gehoore gebracht en eveneens een bouquet aangeboden. Daar bij werd dooreen der scholieren, Z.Ed.Achtb. toegesproken als volgt Edelachtbare Heer! Niet lang geleden betreurden de ge meentenaren van Den Bommel het over lijden van Uwen voorganger, onzen Ed.Achtb. Burgemeester. Thans verheugen wij ons weder in het bezit van een nieuwen Burgerva der en gevoelen ons gelukkig U, Ed.Achtb. Heer, voor eenige oogen- blikken in ons midden te hebben om zoodoende in de gelegenheid te zijn U onze hulde aan te bieden. Uit naam van al mijne medescho lieren roep ik u ons hartelijk welkom toe en wensch U geluk met Uwe eer volle benoeming. Leef dan gelukkig Ed.Achtb. Heer, te midden uwer ge meentenaren. Wij van onzen kantzui len ons best doen om door vlijtig te leeren eenmaal nuttige leden der maat schappij te worden. Door getrouwde school te bezoeken zullen wij onze kennis trachten te vermeerderen om zoodoende waardige leden uwer Ge meente te worden. Stipt zullen wij steeds de voorschriften trachten op te volgen, die U Ed.Achtb. in het be lang uwer onderdanen noodig of nut tig oordeelt, ons te geven. Moge God U dan, Ed Achtb. Heer, overvloedig alles schenken, wat dienen kan, om uw geluk en dat uwer onderdanen te vergrooten. Mogen Zijn zegen neder dalen over U en de Gemeente gedu rende nog vele jaren van Uw bestuur. Wij zullen ons dan steeds gelukkig achten te behooren tot het getal der genen, die in U een waar Burgervader begroeten. Ontvang dan heden deze kinderlijke wenschen, voor welker vervulling wij God zullen bidden, waarna wij met de meeste hoogachting ons noemen Van U, Ed.Achtb. Heer, de onder danige kinderen de leerlingen dezer school te Achthuizen. Wederom weid door Z.Ed.Achtb. een woord van dankbaarheid uitgesproken en vertrok men van Achthuizen naar Den Bommel. Ten 1 ure ongeveer ten Gemeentehuize aangekomen, werd Z.Ed.Achtb. binnen ge leid en door den voorzitter van de feest commissie, den Heer Dr. v. d. Meer onge veer met deze woorden toegesproken Meneer de Burgemeester 1 Als voorzitter van de feestcommissie roep ik U een hartelijk welkom toe bij uw aankomst als inwoner van Den Bommel. Toen ik deze taak op mij nam was dat niet zonder een gevoel van wee moed. Het is doch slechts vier jaar geleden dat uw voorganger vol illu- sie's en lust tot werken op dezelfde plaats begroet werd. En helaas door langdurig lijden, dat eindigde met den dood, heeft Hij zich niet kun nen geven aan de Gemeente, zooals hij zich dat voorgesteld had. Mogen deze woorden niet recht pas sen bij een feest als dit, toch is het begrijpelijk, dat deze gedachte zich opdringt en tegelijk den hartgrondigen wensch dat U en Uwe Echtgenoote een langer leven gegund moge worden tot heil van deze gemeente. U wacht hier een werkkring, die, al naar zij opgevat word, zeer gemakke lijk of uiterst moeilijk kan zijn. Moge het U gegeven zijn, den juisten weg te vinden om deze Gemeente in bloei en welvaart te doen toenemen opdat wij allen tijde eensgezind kun nen instemmen met den roepLeve de Burgemeester! Daarna hield den Heer Burgemeester op het Gemeentehuis receptie, van welke ge legenheid door velen gebruik gemaakt werd hem hun gelukwertschen aan te bieden. Vandaar begaf Z.Ed.Achtb. zich onder geleide van eenige strooistertjes naar zijn woning, alwaar hij door de schoolkinderen werd opgewacht. Ook deze gaven blijk van symphatie| voor haren nieuwen Burgemees ter, daar zij in het zingen van hunne feest liederen liet bewijs leverden (dat zij met allen lust en ijver den opdracht hunner superieuren hadden ten uitvoer gebracht. Omstreeks half 4 werden de versierde Tilburrys en wel 20 in getal opgesteld en bleken hierin als prijswinners in aanmer king te komen Voor le prijszijnde een zilveren vork en lepel met inscriptie, den heer H. van Rossum2e prijs: zijnde een koperen schemerlamp, den heer Jac. Mast en 3e. prijszijnde een theeservies, zoer mooi, den heer Willem Lokker Pz. allen wonende te Den Bommel. Ten 4 ure begon de ringrijderij met versierde Tilburry's. De prijzen werden be haald als volgt: le prijszijnde een koperen klokje mee candelabres, door den heer Jacob Koert Cz. van Stad aan 't Haringvliet. 2e prijs zijnde een koperen bloempot op tafeltje met plant, door den heer G. van Es van Oude Tonge en 3e prijszijnde een fraai inktstel, door den heer N. Nieuwenhuize van Ooltgensplaat. 't Werd 7 uur. Daar komt, met het muziekgezelschap ^aan hoofd 't de Chr. Zang- vereeniging Excelsior* opdagen, halt makende voor de woning van den Burge meester. Onder directie van dhr. J. Veenstra hoofd der Chr. School alhier, mocht in het zingen van een drietal nummertjes zoo worden opgemerkt, met welk een noeste vlijt de vereeniging is werkzaam geweest tegen den dag van 31 Mei, maar ook welk een tact de heer Veenstra bezit, om een zangvereeniging haar naam waardig te doen zijn. De laatste verplichte werkzaamheid der feestcommissie was: Lampionoptocht door de schoolkinderen. Bewonderenswaardig was het, zoovele jeugdige gezichtjes, onder het zingen van Leve de Burgemeester, enz., zoo vroolijk en geneegelijk tusschen liun begeleiders door het dorp te zien trekken. Met een lampion in de hand en een feestlied op de lippen, lieten zij zich aanzien zoo volop te genieten. Intusschen hadden rappe handen zorg gedragen voor de illimunatie en scheen de Voorstraat in een licht- of vuurzee te zijn herschapen. Ook het afgestoken vuurwerk had daarbij een goed effect. Dan nog in aanmerking genomen hoe het muziekcorps af en toe een stukje ten beste gaf en daar naast de zingende en woelige menschen- massa, zal voorzeker niemand ontkennen dat Woensdag 31 Mei j.l. een dag van genot en genoegen geweest is, voor zoo verre men tot de feestvierende menigte heef mogen behooren. Ooltgeasplaat. Aan W. Korteweg is toegestaan om een graanmalerij met petro- leummotor op te richten. Eene vergadering van den gemeente raad is uitgeschreven tegen Maandag 5 Juni a.s. Het verslag van den toestand der gemeente over 1910 is tegen betaling der kosten, ter gemeente-secretarie verkrijgbaar gesteld. Degenen, die in 1911 van de Land weer worden ontslagen, moeten hun wapeneD, kleedingstukken enz. ten gemeente huize inleveren op Vrijdag 7 Juli a.s. 's voorm, io'/i uur. Uitslag van de 10 jaarl. volkstelling voor deze gemeente Ned. Herv. 833 M. 856 Vr. Remon strant 1 M., Chr. Geref. 1 Vr. Evangelisch Luthersch i Vr. beh. tot de Geref. Kerk 204 M. 212 Vr., Roomsch Kath. 272 M. 258 Vr. Tot eene andere kerkell. gezinte be- hoorende 42 M. 29 Vr. Tot geen k rk. gez. beh. 18 M. 26 Vr. Totaal 1370 M. 1383 Vr. Voor het voorher. militair onderricht hebben zich 19 jongelingen aangemeld. Oude Tonge. Bij den landbouwer P. v. Markensteijn heeft een koe een kalf af geworpen van het zware gewicht van 120 halve K G. Het café met vergunning van den Heer H. v. Dongen is zoo als men ons mededeelt onderhands verkocht aan E. J. van Dongen. Nieuwe Tonge. Woensdagmorgen had de vrachtrijder A. R. het ongeluk, terwijl hij aan het grint rijden was zou hij ten einde het Korte weegje omdraaien, waarmee het paard en wagen in de sloot terecht kwam, met veel moeiten werdt het weer op de kant gebracht, het liep nog al ordentelijk af. DirLsland. Op de paardenmarkt werden aangevoerd izl paarden, 4 veulens, en 3 hitten. Hoewel de handel slap was, werd echter veel verkocht. Een dienstmeisje dat Donderdag uit gestuurd werd om een boodschap te doen kreeg daartoe een bankbiljet van f25 mede. Na het geld gewisseld te hebben, bemerkte zij bij hare terugkomst een biljet van f 10 verloren te hebben. Dit werd door den omroe per bekend gemaakt, doch het schijnt nog zoek. Een jongen van P. Poortvliet viel Donderdag bedwelmd op straat neer. Hij werd door een paar Politiebeambten thuis gebracht. Is een s'eenkolenbond in eene Ge meente gewenscht Wij willen een kort overzicht geven van den alhier bestaanden bond, de volgende cijfers dienen tot antwoord Ia 1901 werd per Hectoliter betaald 1. 1902 u 1/ n 11 0.72 1903 n 1/ u u ii 0.74 1904 u 11 u 1/ n 0.76 1905 11 u 11 n 0.82 1906 h u 0.90 1907 11 11 11 11 11 1.02 1908 11 n H 1/ 11 0.90 1909 1/ 11 11 11 11 0.78 1910 u 11 u 11 11 0.78 in 10 jaar totaal f 8.42 of gemiddeld v 0.842 Stel men de particulieren verkoopsprijs op f 1.00 wat vooral niet te hoog zal zijn ziet men de winst per HL. van 88 K.G. a 15.8 Cent en de omzet per jaar 9000 H.L in 10 jaar dus 90.000 H L, geeft dit een totaal voordeel van 90.000 X '5-8 Ct. f 14.220 Die wil kan er van profiteeren. Melifesant. De heer G. Joppe alhier is door stemgerechtigde ingelanden herbe noemd tot Dijkgraaf van den polder Oud- Melissant. Goedereedc. Bij mevrouw de Wed. Breen is achter haar woning een Northon- pomp geslagen, de eerste in onze gemeente als zulks goed werkt zullen er misschien meerdere volgeD, Nu er aan het Springert, op het westeind van ons eiland een nieuwe vuuttoren word gebouwd, wordt het prachtige draailicht van de toren genomen 'tot overplaatsing en ter vervanging is er een klein draailicht op de N. W. hoek van den toren geplaatst, dat ons doet denken aan een ouderwetsche tuitlamp zoo'n verschil is het met de vorige verlichting. Ouddorp. Woensdag en Donderdag kwamen alhier groote zwermen zoogenaamde glazenmakersover, en bewogen zich naar Oostelijke richting. STAD AAN 'T HARINGVLIET. Aan het hulp- post- en telegraafkantoor zijn de vorige maand behandeld 53 tele grammen en 43 getptekken. D1RKSLAND. De nieuw benoemde directeur van het Post en Telegraafkantoor, E. Boschloo aan vaarde Donderdag 1 Juni zijn functie. RIJKSPOSTSPAARBANK. De Directeur der Rijkspostspaarbank brengt ter algemeene kennis dat alle spaar bankboekjes, uitgegeven in de maand Juni en waarop de rente over het afgeloopen jaar nog niet werd bijgeschreven, zoo spoedig mogelijk, ter verificatie en rente bijschrijving bij hem worden ingewacht. Voor de toezending daarvan kan gebruik gemaakt worden van omslagen met gedrukt adres, kosteloos aan de kantoren der Poste rijen verkrijgbaar. Afgifte der boekjes tot voornoemd doel aan die kantoren geschiedt, tegen bewijs van ontvang. Een Molonelsclochter, om hare schoonheid vermaard, door de Pink Pillen genezen. De Pink Pillen staan in gunst bij de groote wereld van alle laDden, en zij worden door de kundigategeneesheeren voorgeschreven. Wij halen het voorbeeld aan van Mejuffrouw Theresa Jareno, dochter van kolonel Gonzalo Jareno, kommandant van het Ge regiment Infanterie van het koninklijk Spaansche leger, wonende te Tarra gona (Spanje), Rambla de Castelar, 29. Laten wij er bfjzeggan dat dit ons des te aangenamer is, omdat Mej. Theresa Jareno een der mooiste jonge dames van Tarragona is. De kolonel heeft, ten gevolge van de genezing zijner dochter, den volgenden brief geschreven: Mejuf. Thkiiisa Jareno. .Mjjne dochter Theresa leed sedert het tijd perk van haar groei aan een zoo volhardende en zoo ernstige bloedarmoede, dat hare gezond heids- oestand mij den ernstigsten vrees begon in te boezemen. Haar algemeene zwakte was zoo groot dat ik er ongerust over werd. Zij had haar eet lust geheel en al verlo en, zij leed aanhoudend aan schele hoofdpijnen en aan hartkloppingen, de minste inspanning was voldoende om haar den adem te doen verliezen.Mgn dochter verviel. Wy gingen toen een groot geneesheer te Madrid, een specialist voor ziekten van jonge meisjes, raadplegen; deze schreef aan mijne dochter voor, de krachtherstellende behandeling met de Pink Pillen te volgen, en hij zeide daarbij dat het wel buitengewoon zou zijn, indien zij daardoor niet genezen werd, want dat dit het beste middel was dat hg kon aanbevelen. Mijne dochter heeft de Pink Pillen genomen; spoedig verdwenen nu de verontrustende verschijnselen en verkreeg zij hare eetlust en hare krachten weer. Na verloop van weinig tijd was hare gezondheid volkomen hersteld. Gy knnt overal het uitmuntende middel, de Pink Pillen, vinden. Iedereen kan ze aanschaffen, want de prijs er van is matig. Zy genezen snel zy zyn dus een goedkoop middel. Welk voordeel hebt gy gedurende langen tijd een geneesmiddel tegen zeer lagen prys e nemen, maar dat geen verbetering in uw toestand brengt? Verkrijgbaar h f 1.75 per doos, en f9 per zes doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Van Eeghenlaan 22 Amsterdam. Voor Goedereede en Overflakkee de Fa.DIJKEMA DOORNBOS te Sommelsdijk. ^emeeftSeraad. Verslag van het verhandelde in de Openbare vergadering van den Raad der Gemeente OOLTGENS PLAAT op Woensdag 31 Mei 1911 Voorzitter de Burgemeester. Afwezig Mr A. J. C. van Weel. Na opening worden de notulen der vorige vergadering gelez?n en goedgekeurd. De rekening over 1910 en de begrooting voor 1911 van de Commissie over de grintbaan Gala- theeschen dyk (gemeenschap Grootenblok, Gala thee eD gemeente; worden goedgekturd. De voorzitter deelt mede dat, er op de oproeping voor sollicitanten voor helpster aan de bewaar school 2 zich hebben aangemeld en wel: C. G. de Vos Jobs. d. en L. O. de Geus. By stemming blijken te zijn uitgebracht op eerstgenoemde 4 stemmen, zoodat die benoemd is. Worden tot leden van het Bternbureau voor de a.s. raadsverkiezing benoemd de Heeren A. Wagner en P. J. Hobbel en als vierde lid Mr. A. J. C. van Wee). Komen aan de orde de ingekomen stukken. le Verslag van den toestand der Gemeente over 1910. 2e Schrijven van Mej. Boom, waarby zij haren dank bet uigt c aar de verhooging harer jaarwedde. 3e Schrijven van Heeren Ged. Staten van 5 Mei j.l. waarbij machtiging wordt verleend tot het aangaan eener gemeenschappelgke regeling voor den bouw en de exploitatie van een gas fabriek. Deze stukken worden voor kennisgeving aan genomen. Ia nog ingekomen een schrijven van H. P. Waling waarbg deze wyst, le op den overlast van het water en vuil van den Slikdgkdat by hem door het slop gaat. 2a op den slechten toestand van de watering. Wordt besloten naar aanleiding van dit adres le het water en vuil van den Sliadyk zoodanig af te voeren dat adiessant daarvan geen overlast heeft, en 2e tot het bestuur van den polder het Oudeland het verzoek te richten om mede te werken tot het uitdoen van de watering. Wordt gelezen een verzoek van eenige inge zetenen aan den Zuid-aohterweg, om de sloot voor hunne woning te dempen en dan te rioleeren. Burgemeester en Wethoud ers Btellen voor daartoe over te gaan. De toestand aan den achterweg is verschrikke lijk. De kosten worden geraamd op f1300. De Heer Donkersloot vraagt waar het water dan gehaald moet worden voor het schuren der Voorstraat. De Voorzitter wil het schuren ver bieden. De straten lijden er van. De Heer Wagner stelt voor een pomp op de Voorstraat te slaan. Wordt besloten deze voorstellen in een spoedig te houden vergadering te behandelen. Als laatste punt komt aan de orde het voorstel om tusschen de Openbare school en de woningen z. g. n. „de dubbele zes" een straat te leggen. Na eenige besprekiDg wordt besloteD ook dit in een volgende vergadering te behandelen. Niets meer aan de orde zynde wordt de openb. vergadering gesloten om over te gaan in vergade

Maas- en Scheldebode | 1911 | | pagina 3