ENGELAND. SPANJE. ITALIË. KRETA. Officieel ffedeelie. ïstad aati 't Haringvliet. Toen de postbode A. K. de vorige week uit Middel harnis kwam, had hij het ongeluk, dat zijn fiets tusschen laats genoemde plaats en Stad in tweeën brak. Met eenige lichte verwon dingen kwam hij vrij. Oude Toiige. Door den Burgemeester is tegen Donderdag a.s. v.ro. 9 uur een openbare vergadering van den Raad belegd. Ouïldorp. Verleden week had-de koop man J. K. het ongeluk om met zijn kar en hit in eene sloot te rijdeD. Met gebro ken tuig en nog wat beschadigde koopwaar kwam hij weder op het droge. nabij Dirksland, in polder Oude Plaat, in den hoek van het Korteweegje en den Oude- landschen Dijk, in perceelen en in combina- natiën. Breeder omschreven bij Notitie, die na 18 Juni 1910 gratis verkrijgbaar is ten kantore van Notaris VAN DER SLUIJS. Op Donderdag 7 Juli 1910 's nam. 3 uur te Dirksland ter herberge van C. de Bruin, afslag van 12,53,25 H.A. (30 Gem. 295 li. S. Maat) Vroon Bouwland, te Sommeisdijk, nabij Dirksland, in'polder Oude Plaat inden lioek van het Korteweegje en den Oudeland schen Dijk in perceelen en in combinatiën- No'aris VAN DER SLUIJS. Rotterdam alles (egen« was, gelijk de N. R. Crt. verklaarde. In getal ven in gewicht, de NR. Crt. geeft ons de woorden zelf aan, is het liberalisme in onze stad wederom teruggezet De N. R. Crt. toch noemde 't j-een gelukkige omstandigheid, dat de keuze der vrijzinnige candidaten zonder uitzon dering zeer goed was uitgevallen. »üe vrijzinnige candidaten,schreef de N. R. Crt., »zijn allen mannen hier stede, uitmuntend bekend en geëerd en de meesten hebben in de waarneming van verschillende openbare ambten sedert lang hunne sporen verdiend. En toch, ondanks dit alles is de uitslag der verkiezingen voor de vrijzinnige hier ter stede »een ernstige deceptie« geworden Ook dit laatste woord is van de N. R. Crt. Een ernstige decedtie 1 In district I zijn de beide aftredende vrijzinnigen Mr. S. Mulder, onze wethou der van .financiën en G. Visser Jac. zn. onmiddelijk uitgeworpen en dat met een stemmencijfer dat diep beschamend is voor de actie der vrijzinnigen. De Katholiek en de antirevolutionair Mr. C. F. A. Hoogewegen en C. Valk hebben daar den strijd uit te vechten met de twee sociaal-demecraten Heijkoop en Spiekman. In district II heeft de verdienstelijken Vaillant 't met 1718 stemmen weinig eer vol moeten afleggen tegen den populairen Gerretson, die het reuzencijfer van 3679 stemmen haalde. In het traditioneel sterk-lib'erale district III hebben de heeren De jongh en Plate, de beide mannen, die Rotterdam groot hebben gemaakt, gelijk 't -,n de vrijzinnige verkiezingscirculaire heette, zich te onder werpen aan een herstemming met den katholiek Margrij eD den Haagschen sociaal-democraat Hoejenbos. Het feit, dat de sociaal-democraten in dit district thans hun krachten hebben te concent teeren op hun eigen candidaat, maakt de kans op een overwinning voor de beide vrijzinnigen nog hachelijker. De rechtsche partijen gaan daar morgen met hernieuwden moed aan het werk. In district IV haalde de anti-rev. Bosch met 3798 stemmen een schitterende over winning op een der meest populaire libe ralen Mr. G. L. Nolst Trenitè. Juist de uitmuntendheid hunner candi daten maakt het verlies voor de vrijzinnigen zoowel in getal als in gewicht zooveel te droeviger.. Ook district V hield zich schitterend. De katholiek v. d. Vijver haalde daar het respestabele cijfer van 1873 tegen 1229 stemmen van den aftredenden vrijzinnige P K. Mees. Het gelukkige feit dat de sociaal demo- ctaten ook hier bij de herstemming hun krachten hebben te concenteeren op hun eigen candidaat, den heer Spiekman, maakt de kans voor de overwinning van den heer v. d. Vijver bij blijvende actie onzerzijds allergunstigst. Ondanks de politieke overlijdens-verkla ring van Dr. Kuyper, ondanks den opge- wekten haat tegen de antirevolutionaire partij in haar geheel, ondanks het gezaai- Me mistrouwen tegen het christelijk kabinet in spijt zelfs van de Borromeus-enclycliek, welke» de wig moest drijven tusschen de coalitiegenooten is het liberalisme over heel linie geslagen, en in de felle licht rS voor de vensters van ons bureau schii an de s 1 behouden christelijke zetels van de Provinciale Staten van Zuid-Hol land, en wappert weer over duizenden en duizenden, die victoriejuichend en zingend voor onze bureau's zijn samengestroomd de blijde triumfvlag uit. Het volk, de kiezers, hebben met on miskenbaar geluid hun keuze van rechts bekrachtigd hebben met overweldigende meerderheid hun onwankelbaar vertrouwen uitgesproken in het christelijk beginsel, en in de regeering, welke tot heil en welzijn van ons land en volk, dat beginsel krach tig belijdt. Na een jaar van smaad en verguizing heeft het christelijk volk van Nederland ook zijn onwankelbaar vertrouwen uitge sproken in den grooten man, wiens bouw werk op dezen dag weer met nieuwe schit tering wordt omglansd, en die in zijn eigen district Ommen den liberaal ziet uitgewor pen om er een man van christelijke belij denis voor in de plaats te stellen. Ook Dr. Kuyper heeft op den merk- ivaardigen dag van gisteren den da.nk van zijn volk cpuieuw ervaren. gfulienland. Reeds is vermeldt van overstroomiugen in het Ahrdal in Zwitserland. In dat land is eveneens tengevolge der overstroo mingen, de verbinding verbroken op verscheidene punten der Gotbart-, Zürich- en Cur-spoorwegen. Treurige berichten komen mede ait Duitschland. Tengevolge van den voort- durenden regen wordt Opper Beieren door een "overstrooming geteistert. Loisachtal en Amerthal hadden het meest te lijden. Ba Loissach vernielde alle-bruggen. Gar- miscb is van de buitenwereld afgesloten, zonder dat de verlichtings- en electrhi- teitswerken beschadigd werden. De Ammer overstroomt op vele punten den spoorweg. Het Illertal gelijkt op een meer. De Bodensee is gedeeltelijk buiten haar oevers getreden. Uit Augsburg wordt gemeld De Lech en do Wertach zijn heden nog gestegen. De laag gelegen stadswijken staan onder waterdit is ook het geval met de voorstad Lechhausen. Hoehsoll is geheel overstroomd. In sommige stra ten staat her, water twee meter hoog. Verscheiden huizen moesten, wijl er gevaar voor instorting bestaat, ontruimd worden. Over een lengte van 40 meter zijn de rails van de Augs'ourger lokaal- spoor weggeslagen. De Wertach brug bij de voorstad Pfersee is op het punt van instorten, de brug over de Lech bij Gerst- hofen is ingestort. Het geheele spoorwegverkeer mot Augsburg in gestoort. Uit het Beiersche 'hoogland luiden do berichten over het geheel nog treuriger dan uit westelijk Beieren. Ook uit S rië zij,, berichten ontvangen van hevige uvweti, rs en ernstige over- stroomingen. In vele disticten zijn groote verwoestingen aangericht. Op een dui zendtal huizen te Sevillazuaz zijn slechts weinige onbeschadigd gebleven. Gister avond had meu in de dorpen reeds 62 lijken geborgen. In het dal bij de Resara werden vele huizen met hun bewoners door het water weggespoeld. Er is een commissie, alle afdeelingen van het Lagerhuis, behalve die der nationalisten, vertegen woordigde, benoemd om de kwestiën van de verhooring van de civiele lijst, te onderzoeken. Asquith diende het regentschaps-ont werp in, daarbij verklarende, dat het moest dienen om iu een geval te voorzien hetwelk, naar allen hopen en bidden, zich niet zou voordoen. Bij het ontwerp wordt bepaald, dat indien een kind be neden de 18 jaren tot, den troon geroepen wordt, koningin Mary het regentschap met koninklijke macht zal voeren, tot het kind den achtienjarigen leeftijd heeft bereikt. OOSTENRIJK. De Kamer nam de artikelen van het eerste gedeelte der begrooting, met inbe grip van diegene, welke de geheime fondsen betreffan, met 239 tegen 212 stemmen aan. In tegenwoordigheid van de koningklijke familie had de opening van het parlement plaats. De Koning las de troonrede voor daarna keerde hij naar het paleis terug, zonder der er eenig incident plaats had. De Troonrede zegt, dat de betrekkingen van Spanje met de andere lauden van harte- hjken vrienclschappeltjken aard zijn. üe groote bezorgdheid van den paus laat ver wachten, dat, terwijl beide lauden hun wederkeerige rechten, behouden, de geluk kige betrekkingen, die tusschen Spanje en het Yatikaan, niet verbroken zullen wor den. De Troonrede voorziet ingewikkelde problemen wat betreft de legerkrachten, het onderwijs en den toestand, geschapen door de talrijkheid der kloosterorden. De minister van Oorlog zal trachten, het leger te versterken, door den militaeren dienst verplichtend te stellen. Gelden zul len benoodigd zyn voor de uitvoering vau publieke werken, voor kunstmatige land- besproeiing en voor bosch- en veldcultuur De Kamer bespreekt de marinebegrooting. De miuister wijst op de vredelievende leiding, die aan de Ifcaliaansche politiek gegeven wordt. Hij spreekt de meening uit,, dat dank zij de bewapening, die thans plaats heeft, de verdediging des lands vol doende gewaarborgd is. De Kamer nam zonder verdere debatten alle hoofdstukken der begrooting van marine aan. De Parijsche pers constateert, meeren- deels niet zonder teleurstelling te doen blijken, dat Erankrijk's voorstel, betreffende de regeling der Kreta-kwestie, niet de goedkeuring der Engelsche regeering heeft mogen verwerven, en dat dientengevolge de diplomatieke ouderhandelingen geen stap verder zijn gevorderd, terwijl de anti-Grieksche agitatie in Turkije, zoowel als de Turksch vijandige stemming in Griekenland met den dag aangroeien. Het Engelsche tegen-voorstel, hetwelk de definitieve oplossing van het .Kteta- vraagstuk van de hand wijst, en in de onmiddellijke moeielijkheden door energie ke maatregelen eventueel het ontschepen van troepen, wil voorzien, had, naar de officieuse //Petit Parisien// opmerkt, evengoed kunnen worden doorgezet tot een definitieve rege ling. In ieder geval mag er thans geen sprake meer ztjn van aarzeling, schrijft de//Echo de Paris//. Het moet den Kretenzers aan het verstand worden gebracht, dat de bezetting vaD Kreta zal duren tot over het bestuur en de bestemming van het eiland eens en v-oral is beschikt, en dat de comedf rit R T SKA. Generaal Botha publiceerde hedenavond een politieke verklaring. Hij spreekt de hoop uit dat de partijorganisaties en in het bijzonder zijn eigen partij ontbonden zullen vereenigen tot één groote partij met, breede beginselen, die de //Zuid- Afrikaansche Nationale Partij// genoemd I zal worden. De eerste plicht, die op de nieuwe regeering rust, is de samensmelting der verschillende rassen tot een groot volk. üe eenheid van Zuid-Afrika kan niet beter bevorderd worden dan door de vorming van een groote partij, die aan inboorlingen en kleurlingen een welwillende behandeling waarborgt. UITSLAG VERKIEZING. BURGEMEESTER en WETHOUDERS der ge meente Middelharnis maken bekend dat een afschrift van het Proces verbaal vermeldende den uitslag der op 15 Juni 1910 gehouden stem ming ter verkiezing van twee leden der Provinciale Staten van Zuid-Holland is aangeplakt en voor een ieder ter gemeente Secretarie ter inzage ligt. Middelharnis den 16 Juni 1910 Burgemeester en Wethouders votrnoerrd De Secretaris, De Burgemeester NIJGH. ULBO J. MIJS. SPIa&tseltjli &ieuws. §oittuiie!sdijk. De gehouden collecte voor den gewapenden dienst heeft opge bracht de som van f 11,49. Middelharitig. De Collecte voor den gewapenden dienst der Nederlanden heeft, alhier opgebracht de som van circa 15 gulden. Maandag reed de knecht van den Heer J. van der Koogh, met een paard aan de Langeweg. Op een gegeven oogenblik werd het dier schiftig wierp zijn berijder tegen den grond en rende voort waarna het een eiudweegs verder gegrepen werd. Maandagavond viel het zoontje van F. Faasse in de Kaai. Daar het ventje reeds in zinkende toestand verkeerde, aarzelde de heer Vermeulen geen oogenblik om er bij te springen en zoodoende hem van een anders wissen doodHe redden. Maandagmiddag zijn alhier twee viscbsloepen genaamd, Anna en Voorlichter, stuurman M. en A. den Braber, naar zee vertrokken ter Haringvangst. Naar men ons meedeelt is door wijlen den heer L Korteweg, aan zijne huishoudster M. Trommel (welke de familie Korteweg circa dertig jaar trouw heeft gedie d een wek elijksche toelage van f 9 vermaakt. Moge deze daar nog vele jaren als loon op haar arbeid "van moge genieien, Door A. Witvliet werden Vrijdag met de vischsloep »Zeemeeuw« st. J. Boger- man 2 postduiven medegegeven, welke Zondagmorgen in de Noordzee opgelaten en 's avonds arriveerde de dutven in hunne hokken. Volgens den uitslag der landbouw telling bleek dat alhier aanwezig waren 80 paarden boven de 3 jaar en 31 paarden beneden de 3 jaar. Donderdagavond 16 Juni werden voor 't eerst buiten de kom van het dorp ook brievenbestellingen gedaan, Voorwaar een heele verbetering. In de plaats van den heer J. Koert Mzn. is benoemd tot kassier der Boeren leenbank de heer J. Born. Voor alle gel delijke zaken betreffende de boerenleenbank heeft men zich thans dus te vervoegen bij laatstgenoemden persoon. Dirkslaud. Vrijdag jl. werd de eerste steen gelegd voor de Coöperatieve Brood- bakkerij. Met den opbouw is men druk bezig. Zaterdagavond werden in het open baar eenige prijzen verkocht van de jl. gehouden paardenloterij welke door de winners niet werden afgehaald. Hieronder was een jong paard 't welk bij afslag 201.opbracht. Donderdagavond a.s. zal om 7 ure de Brandspuit No. 2 st'-ande in de Paarden marktstraat geprobeerd worden. Belangheb benden worden attent gemaakt alsdan aan wezig te 2 ,u. W'aar de oude aardappelen voor eenige weken f 3 per H. L. opbrachten moet men dezelve nu voor een heel lut- telen prijs van de hand doen Een schade- postje dus voor hen die ze wat lang be waard hebben. De proef welke Zaterdagavond ge nomen werd met de Brandspuit No. 2. voldeed niet aan de verwachting, zoodat de spuit wederom spoedig werd opgebor gen. De gehouden collecte voor den ge wapenden dienst heeft ruim f 9 opgebracht. De pak effecten, welke door een ingezetene werd' verloren, is thans naar men verneemt teruggevonden. Verkooplis^en Op Donderdag 30 Juni 1910's nam. 3 uur, fe Dirksland, ter herberge van P. Brooshooft, veiling van 22,55,25 H.A. (30 Gem. 295 R. S. Maat) Vroon Bouwland, te Sommeisdijk, 4»cim>n$:<i Sieiiws. Moeilijke arrestatie van een bekend uitbreker. De bekende 36 jarige uitbreker Arie Boere, die verleden jaar uitbrak uit de stafgevangenis te 's-Hertogenbosch is Woensdagmiddag in een woning aan de Weteringdwarsstraat te Amsterdam onder hevig verzet gearresteerd. Alles was zorg vuldig gesloten toen de politie met een groote macht de woning omsingelde, en een smid moest erbij gehaald worden om het slot der straatdeur open te steken, welke daarna nog geforceerd moest worden. Boere bleek toen naar boven te zijn gevlucht teneinde over de daken te ontkomeD, op het dak waren evenwel eenige rechercheurs die hem daar opwachten. Op een gegeven oogenblik zagen dezen dakpannen bewegen, en het hoofd van den misdadiger door een opening, welke hij gemaakt had. naar buiten steken. Toen de rechercheurs hem een revolver onder den neus hieideD, trok hij zijn hoofd weder terug, maar werd het volgende oogenblik overweldigd door de politiemannen, die door de straatdeur naar binnen waren gedrongen. Hij was toen bezig zich uit te kleeden met de bedoeling om zijn overbrengen naar het bureau te bemoei lijken hij verwachtte toch dat men hem niet geheel ontkleed over de straat zou voeren. Dat hij intusschen van plan was om zijn vrijheid zoo duur mogelijk te verkoopen, bleek hieruit dat hij met een zware bijl gewapend was, waarvan hij zeker gebruik zou hebben gemaakt als hij niet onmiddellijk voor de overmacht had moeten zwichten. In den celwagen stelde hij zich voorts zoo razend aan, dat hij van boven tot onder in touwen moest gewikkeld worden. Het politiebureau in de Ferdinand Bolstraat moest hij daarna worden binnengedragen, waarbij zooveel volk te hoop liep, dat het tramverkeer gestremd werd, Iu het politie bureau stelde hij zich als een krankzinnige aan, zoodra er maar iemand binnenkwam in wien hij een dokter zag. De gearresteerde is een zeer gevaarlijk slag misdadiger. Niet alleen leeft hij van roof en inbraak wanneer hij zich op vrije voeten bevindt, maar hij behoort ook een der beruchte bende die haar werk maakt van het plegen van onzedeltijke handelingen, en dit dan dienstbaar maakt aan chantage- doeleinden. Tot het terrein van hun werk zaamheden kozen deze misdadigers, voor namelijk bij avond het Vondelpark uit Gewoonlijk staat de politie machteloos tegenover deze praktijken. Kort na de straftijd van Boere ter zake van den bekende inbraak in een goudsmid winkel aan den Nieuwendijk, waar voor hij 5 jaar had gekregen, was aange vangen werd hij tot observatie zijner geest vermogens naar het krankzinnigengesticht te Medenblik gezonden, vanwaar hij echter ontsnapte. Daarna geraakte hij weder in de handen der politie en ontvluchtte verleden jaar uit de strafgevangenis te's-Hertogen- bosch. Daarna heeft hij naar Engeland de wijk genomen. Althans het staat vast, dat hij niet lang geleden onder een valschen naam te Londen veroordeeld werd ter zake van geweldadigd verzet tegen een politie agent. Vóór dit alles heeft hij in België wegens verschillende misdrijven een zeer langdurige gevangenisstraf ondergaan. De gearesteerde werd na een kort verblijf op het politiebureau naar het Huis van Bewaring overgebracht. Onweersramp in Berlijn. Een vreeselijke onweersramp viel Zon dag op de Jungfernheide, voor hot Johanniskerkhof, nabij Berlijn, voor. De Jungfemheide is een door de Berlijners geliefde ontspanningspiaats vooral des Zondags maken bonderden Berlijners er een uitsapje heen, om er van de frissehe lucht te genieteD. Zoo ook Zondag 1.1. Kort na zes uur evenwel begon de lucht, te betrekken en dra vielen de eerste regendroppels. Het publiek, dat overal op het veld verspreid was, zocht een toevlucht iu verschillende lokalen of beschutting onder deboomen. Meer dan duizend menschen schuilden bijeen onder een planken afdak, bij het Johanniskerkhof, aan de Jungfernheide grenzende, van boven voorzien van prik keldraad. De regen begon harder te stroomen er kwam een hevige onweersbui opzetten Plotseling, zoo lezen wij in de „Ber. Lokal Anzeiger", sloeg de bliksem in een gebouw bij het afdak, gleed lings den in het midden van de groot^ zaal hangenden luchter en werd onder den grond naar het afdak bij het kerkhof geleid, waar hij uit den grond fe voor schijn kwam, langs het prikkeldraad voortliep, en midden in de menschen- massa sloeg en wel tachtig tot honder menschen neervelde. Op het eerste oogenblik waren u]je als verlamd van schrik. Toen zjj We" tot zich zeiven kwamen, bemerkten J dat het er treurig genoeg uitzag, j!' van mannen en vrouwen waren door bliksem getroffen; sommigen gaven '4» teeken van leven meer anderen krotnè zich van pijn overal hoorde men an J kie.en en het gekerm der gewonden Spoedig werd getelephoneerd naar tte' meest Dabij gelegen ziekenhuis en toej kwam er weldra hulp opdagen. De bliksem had in het geheel Ze, personen, nl. één vrouw en vijf maimej gedood, terwijl ongeveer 40 personen mij of meer ernstig gewond in het ziekenhuis opgenomen moesten worden. Van de lichtgewonden konden groot aantal zich na korten tijd mS| hun woning begeveneen zeventien, personen, wie, wonden van vrij ernstige aard waren, moesten in het zieken^ blijven; men hoopt hen evenwel allen ij het leven te behouden. Uit de dierenwereld. Men schrijft aan de N. R. Ct. ui OudewaterEen jong muscbje, dat Lui peloos in den tuin van den heerQ rondfladderde, zocht bescherming bij broedhen, die met haar kuikentjes inde tuin rondliep. Het muscbje werdbijf troep opgenomen en leeft daar nu get mede. Het kruipt 's avonds bij de ki' kens onder de hen en wordt geheel de kuikens behandeld. Van uurwerken. Men schrijft ons Heiligerlee (Gr.) krijgt nogal eenakt zoek van vreemdelingen, zoowelomk fraaie standbeeld vau Graai Adolf, alaj de sedert 1795 gevestigde Koninklij fabriek van toren-, geluid- en sp klokken, torenuurwerken en brandspt ten aldaar. En het bleek ons ook 1 Zaterdag opnieuw, dat de eigenaar der fabrieken,de heer A. H. van Bergend steeds bereid is, den bezoekers uittel gen. We troffen het, Zaterdag. Juist alm' een groot uurwerk voor de gemei Naarden (N.-H.) ter aflevering gereti Eenige heereu van Holland maakten wandeling met ons door de gebouwi 't Is waarlijk wel interessant en wei nigen vermoeden, dat zoo'n torenuurwei werkelijk zóó groot is. De vier wijzerht den, van rood-kopor, met ducaat-goud w guld, zijn bijv. 21/2 M. in 't vierkantl Het torenuurwerk zeli loopt .8 dagej slaat op twee met kwartierslag, ternjl de halve eu volle uren vol slaan.'t Uur werk ziet er, met zijn Grahamgangei Gonpensacieeiinger uiterst soliedeuita is bijzonder net afgewerkt, tot in ahjji onderdeelen. Alles is volgens de nieuwste construc tie iD elkaar gezet en loopt met 1 oog op olij tageop rollen en kogelt Ook de luidinrichting voor deze kloki: zeer gemakkelijk, de luidstoel uitat practisch, zoodat het luiden heuscb g werk is, dat op kracht aankomt:ie# persoon doet het zonder inspanning. Dat deze tak van nijverheid voorf plaats Heiligerlee nogal wat beteekei bewijst zeker het feit, dat er in i laatsten tijd 7 groote metalen luidklok ken, 3 groote uurwerken, eenige luid inrichtingen volgens het nieuwste sj steem, 14 groote en tal van kleine brandspuiten zijn afgeleverd. Mosseloorlog. Men schrijft uit Zeeuwsch-Vlaanderf aan het Vad, In een gedeelte van onze provincie W de bevolking van de mosselvangst, o.a.f Philippine eu verder langs de Brakman. Vele mosselvischers uit die streekirf den sinds jaren de gewoonte onhde mosscln niet te Philippine, doch in een naburig! natuurlijke haven te lossen hetgeen te' vrijstelde van het betalen van havengtÜ Het lossen daar ter plaatse is echter rei bij een contract, dat in 1839 met BelgS gesloten werd, verboden. Sinds eenig® tijd zijn de Philipjjiners tegen dit klandi stien lossen opgekomen, zoodat autoriteiten zich thans ook deze aantrekken. Het gevolg hiervan is, dat er tint telkens bij hoog water, als bedoeli losplaats te bereiken is, een afdeeliugd brigade IJzendijke der marecltansi aanwezig is om het lossen tegen te gas' hetgeen wederkeerig verzet bij de vissclu uitlokt. Met belangstelling wordt de uitslag"1 dezen «mosseloorlog,// zooals dit inciiW in den omtrek algemeen bekend sU'i tegemoet gezien. Een model-candidaat. De heer Aug, Kamps, de steeds zicM aanprijzende candidaat te Sittard, heet ook thans weer van zich laten hoot®1 Ia „De L. K-." vinden wij het slot" een circulaire, door hem in het- distn Sittard rondgezonden aan de „WelEd® Heeren Kiezers": Wat in andere landen kan, kan b' ook. Weet dat ik niet op mijn mondje gevallen en zal als oud-strijder voorre! en welzijn uwe rechten behartigen. Die groote geleerden hebben wjj

Maas- en Scheldebode | 1910 | | pagina 2