in 't Kiesdistrict Middelharnis. Op WOENSDAG 15 JUNI a.s. wordt ge ter stembus geroepen. Ter stembus, om getuigen door uw stembiljet, welke beginselen ge belijdtwelke uwe politieke overtuiging i$, Het Liberalisme gaat er prat op, dat zijn beginselen op Flakkee doorwerken dat het wint in stemmencijferdat de Antirevolutionaire Candidaten er uit moeten uit de Staten- vergadering. Is dit zoo? doet ge daar ook aan mee, om twee mannen, die kloek en trouw onder vaan der Antirevolutionaire beginselen gestreden hebben, jaren en jaren lang, te wippe van hun zetels, door hen met eere vervuld? Wilt ge daaraan meedoen? Stemt dan Links! Dan bereikt ge dat doel. Maar wij, Anti revolutionairen zeggen: Nooit! Wij zijn Anti, en stemmen Anti en werken voor de aftredende Candidaten naar de gaven, die ons gegeven zijn. Voorwaarts dan, niet thuis geblevenwant ook de Liberalen zullen tot den laatsten man opkomenEn uw stem uitgebracht op de aftredende Statenleden, mannen ten volle voor hun taak berekend Maakt de twee onder ste blokjes geheel «wart dan stemt gty Hechts. Namens de Centrale Antirevolutionaire Kieavereeniging, Namens 't Bestuur, A. VAN OVERSTEEG, Voort J. VAN DER WAAL, Secr. Onderstaande Kiezers bevelen de candidaturen ten zeerste aan: Soiuuielsdijk. J. Timmerman W. van Beek J. C. Joppe M. Born Gbz. W, Boekhoven D. Kievit A. Korteweg Kz. M. Dijkers P. Kievit Dz. P. Kievit Klz. L. Gouswaart Jb. Mastenbroek. Middelharnis. J. Tan der Meide J. van der Wiel D. Hoek A. K. Vogelaar C. Jüoh G. Nieuwland A. A. C. But J. K. van Gent L. Korvink J. van der Slik M. van der Slik Je. D. Peeman A. Struik J. C. Bom T. Schilperoord L. de Ruiter H. Zwarts J. van der Baan J. Verhage T. Verhage G. Verhage Anth. Driesen A. Koudijzer H. van der Velde G. L. Born L. Koudijzer J. H. Deijs W. Verhage D. Struik A. Struik Jr. Joh. Struik C. Verbiest Matth. Zweerus Abr. Lodder M. Franke G. den Boer L. Noordijk J. Vroegindeweij Lz. P. H. Mans A. Bom M. de Leeuw C. G. van Assen Stad aan 't Haringvliet. C. J. Sterk G. W. H. Esselink E. H. de Ruiter A. Koppenaal P. G. Diepenhosst C. Arensman A.Pz. J. van Sprang Joh. van der Sterre L. Keijzer Jac. van Gurp Den Bommel. Ds. L. Emmen J. O. Borgdorff A. .Jongeling K. Buth Jb. Borgdorfl Pz. A. Zuidijk P. Huijer W. J. Rosmolen Joh. Buth W. Bakelaar L. Ras A. Bakelaar G. W. van Kempen L. Melissant Mz. W. J. Kerpel Abr. Jongeling B. Jongeling J. Veenstra I. J. Bom J. D. Mijs M. Melissant D. Hermans Ooltgensplaat. R. Kiewiet C. Braber Kz. D. van Dalen S. de Ruiter Joh. Donkersloot A. van den Tol Az. Joh. Crezee Ds. Dekker D. Korteweg Cz. N. Braber P. C. van der Mast G. Mookhoek P. Crezee A. van den Tol Jz. B. Crezee H. Ras L. Donkersloot Jz. J. C. de Ruiter Hk. van Rossum Z. Okker Oude Tonge. G. van den Boogaard J. Verweij Az. J. D. Mijs B. Rosmolen C. Z. van Loon J. de Vos Cz. L. van den Boogaard L. Brninse C. de Vos Jz. Nieuwe Tonge. J. Overdorp Abr. van den Broek C. Voordijk W. van Eesteren L. Nelisse Lz. J. J. van Zielst C. Overdorp Matth. Vreeswijk A. van Eesteren Bz. C. Noteboom L. van Eesteren A. Houtaar Dirksland, M. Kastelein Jb. Kastelein D. de Roon A. van der Wekke Adr. van der Wekke G. Boks Joh. Kats P. Spek P. Hameete A. van 't Geloof. H. J. Jansen J. Witvliet Jz. J. den Hollander Joh. der Weduwe J. Vroegindeweij C. Vroegindeweij A. de Ruiter Wz. L. Struis J. Strnis C. van der Poel G. Bosschieter J. Roodzant Jz. A. Melissant P. Vreeswijk J. Bosschieter W. de Ruiter P. Vroegindeweij C. Lugtenburg J. W. Witvliet S. Bal C. van Markenstein P. Woltert P. C. de Graaff F. van der Valk H. Kooman J. Kardux M. van der Baan A. van der Sluijs P. de Jong Ds. J. M. Lammers Herkingen. Ds. J. W. J. Addink. J. den Boer Anth. Mans L. van der Velde Jz. J. van Kempen Joh. Kalle J. W. de Geus Corn, van der Velde J. van der Wende W. de Geus A. Soeteman P. Voordijk Melissant. T. Kooman P. Polder L. Sieling Jb. Keur C. van der Slnis Jbz. L. van Beek Sr. Joh. Bij de Vaate P. Boshoven P. Nagtegaal M. Molenaar A. van der Slnis Jbz. Stellendam. Ds. A. Taal J. van Seters P. Biemond M. Schaaf P. Holtman L. van der VIngt Joh. Nagtegaal J. L. Bosschieter J. van Oostenbrugge W. P. Vogelaar M. van Oostenbrugge Goedereede. J. Tanis Jz. K. Tanis Jz. J. Koeteeuw T. Koeteeuw Abr. de Vries A. de Vries lz. Koeteeuw B. Visser Ouddorp. Kr.j Voogd W. Voogd K. J. Spee KI. Voogd. C. Bosloper L. Padmos H. Tanis Ds. K. W. Róssing H. Heide A. Padmos Ds. W. E. van Duin F. Hameeteman Jz. Jb. Padmos A. van der Kemp W. Mastenbroek K. G. Voogd J. Mastenbroek M. Grinwis T. Koek C. van der Klooster T. Hameeteman PI. Boelaars C. van der Bok H. Tanis Jz. J. Tanis Tz. W. Hameeteman P. den Ouden M. Boelaars K. Witte KI. Westhoeve Pz. P. Witte J. Westhoeve Ds. A. van der Kooij Centr. Ynliin. Kiesvereeniging^ Kiezers! I Cl. m e

Maas- en Scheldebode | 1910 | | pagina 16