GEVRAAGD Afbraak. ai Bedden, Advertenlïên. W a a 1 r o o d, Aanbesteding. diet Roode (Bruis. Speeldoos met Klolt, Firma VAN STEUN Co. Kassiers A. Te Koop PERU-GUANO, Zlepperpaard te koop. E. E School te Oude Tonge. Bekendmaking HM. Landbouwers! Veer wagen. Prolongatie en Beleening. Gemeenteraad. V crhoopiiiïeii, Uitslag- Aanbesteding-, Gemengd Nieuws Bierk eis School. H'lieeNüdiiipii. Marktberichten. 0,- Zoo de Heere wil en zij leven ft hopen onze geliefde Ouders :1 JAN LODDER Lz. ft ♦ti en JOHANNA BAKKER Cd. ft op '25 Juni a.s. hunne ft 3 40-JARIGE ECHTVEREENIGIM K te herdenken. 2781 att :S e». bij J. MOSSELMAN, te Middelharnis o Timmermansknechten tegen hoog loon. 2775 Vos, zes jaar oud, mak bij alle stoom. Te bevragen bij J. J. VAN STRIEN een partij best aan de 2779 Haarsnijmachines, 2783 KLOKKEN, WEKKERS en HORLO GES enz., koopt men voordeelig bij G. DE MOOIJ Kz, Dorpsweg, OUDDORP. Het Bestuur der Cichoreidrogerii »DE EENDRACHTcc te Ouddorp Z. H. wenscht op I Juli 1909 aan te besteden Hel bouwen eener nieuwe Drogerij. Bestek en teekening zijn a 1.50 per stel te bekomen bij den Boekhou- der J. C. LODDER.2772 TE KOOPWaal-, Usel- en Straat steen, Kap- en Vloerdelen, Binten, Dakpannen, Raam- en Reurkozijnen, Marmeren Tegels en Schoorsteen mantels, afkomstig van zeven soliede panden aan de Westzeedijk nos. 606 616 alsmede: drie keuken pompen en een partij Schotwerk. Adres op het werk of bij VROLIJK ROOS, Strooveer 2, ROTTERDAM Bij B. JONGELING te Den Bommel is nog een goede voorraad Chitisal peter verkrggbaar, tegen concurreerende prijs. 2774 Sluit geen verzekering voor over dracht van het risico volgens de Wet op het Arbeidscontract, alvorens ken nis te nemen van de tarieven van Vertegenwoordigers voor het eiland Flakkee2776 GEBR. GOUSWAART. SomieMljt. Deze Mij. is de Eenige in Nederland die het Algelieele risico overneemt. Te koop gevraagd een gebruikte, doch in goeden staat zijnde Brieven franco met opgaaf van prijs onder no 2773 aan 't Bureau v. d. blad. TE KOOP aangeboden een in zeer goeden staat zijnde met 12 platen, merk »Polyphon« inwerpen 1 cent, zeer geschikt voor Wachtkamer of Café. AdresTRAMSTATION, Hellevoet- sluis. 2771 UODDELHARMIS OOOLTGIiNÜPLAAT CJf'ecten en Coupon De echte opgeloste Ohlendorflsche 7 x 10 x 2. Superphosph. en Chilisalpeter steeds voorradig, bij A. A. HIJS, Sommelsdfik. Bestellingen worden ook aangeno men door J. en L. WIELAARD te Sommelsdijk. 2463 buitengewoon groote sorteering in Heeren en Dames rijg- elas tiek, knoop, Derbij-schoenen en laarzen, in chroom, box- kalfs en box-Java, vanaf f 4.00 1 Geen beter adres is er voor dan bij2560 N. WESSEL, 1 persoons Bedden f 3,25,2 persoons gezondheid Bedden 5.—, Matrassen het paar ƒ2,—, Kapok Bedden 1 pers. f 7,—, 2 pers. 8,25. Veeren Bedden f 20,—. Concurrentie onmogelijk. Kasten vanaf 4,50. Stoelen 85 ct. Een groote sorteering. Spotprijzen. Oie boven de f 10,- besteed, een deten cadean, Oude Tonge. Door den Burgemeester is tegen Donderdag a.s. voorm. 10 uur eene vergadering van den Raad belegd. Op de alhier gehouden keuring is een merrie van den heer P. van Schouwen alhier bekroond met een premie van f30. Door B. en W. zijn sollicitanten opgeroepen naar de betrekking van admi nistrateur van den boedel van wijlen L. G. Dobbe. Inlichtingen ter Secretarie verkrijg baar. Aanmelding vóór 24 dezer. Door Ged. Staten is goedgekeurd de benoeming van den heer B. van Vugt tot gezworen van 't Noordland Oude Tonge. Dirksland. Aanstaande Vrijdagavond ten 7,30 ure zal in 't Weeshuis alhier, van wege de afdeeling »Het groene Kruis« eene ver gadering belegd worden. De te behandelde puDten zullen zijn1Wijziging der Statuten. 2. Rekening 1908 en Begrooting 1909. 3. Verkiezing van twee leden van het Bestuur. Voor de vrije oefeningen in den wapenhandel hebben zich van hier 38 jonge lingen aangemeld. Donderdagavond 7 uur zal de brand spuit No. 2 geprobeerd worden. Zij die bij deze oefening behooren te zijn, worden verzocht zich op dat uur bij het brandspuit - huis in de Paardenmarktstraat te bevinden. De collecte voor den gewapenden- dienst heeft alhier f 8,68 opgebracht. Stellendam.** Het kohier van den Hoofdelijken Omslag dezer Gemeente is goedgekeurd van Heeren Gedeputeerde Staten terug ontvangen. Goedereede. Alhier hebben zich een 25 tal jongelingen aangemeld, om deel te nemen aan het Voorbereidend Militair Onderricht. Tegen Woensdag, des namiddags ten 7.30 ure is eene Openbare Vergadering van den Raad belegd. Ouddorp Gezichtsbedrog De gele koekoek, die dezer dagen onder deze ge meente is gezien, is zeer waarschijnlijk de papegaai van den EdelAchtb. Heer Burge meester dezer gemeente, die uit zijne kooi is ontsnapt. Omtrent deze ontvluchting is een eigenaardig gesprek alhier afgeluisterd, n.l. dat de ontvluchting van den papegaai eene straffe van Boven was voor den Bur gemeester, omdat Z.Ed.Achtb zoo'n Patijn- man is. Zaterdagavond zal de A. R. Kiesver- eeniging in het gebouw der Chr. School alhier eene leden vergadering beleggen. Trouwe opkomst zeer gewenscht. VERSLAG van het verhandelde in de Openbare ver gadering van den Raad der gemeente Den Bommel, op Maandag 21 Juni des nm. 2 uur. Voorz. de heer J. C. Borgdorff, wethouder. Tegenwoordig de heeren A. van Weel, J. D. M(js, K. Buth, I. J. Bom en P. G. Jacobs. Af wezig de heer Jan Mgs. De vergadering wordt met gebed geopend. Is aan de orde 1. Een missieve van Heeren Ged. Staten, waarbij zij mededeelen en terugzenden het goedgekeurde kohier van den Hoofdelijken Omslag over 1909. 2. Begrooting der gezondheidscommissie 1910. 3. Een missieve van Heeren Ged. Staten waarbij z(j goedgekeurd terugzenden een raadsbesluit d.d. 14 Mei j.l. Alle deze Stukken worden voor ken nisgeving aangenomen. 4. Verzoek K. Spoor om ontheffing van Hon denbelasting over 1909. Wordt besloten hem jaar restitutie te verleenen. 5. Verslag toestand gemeente 1908. De voorz. doet mededeeling hiervan terwijl wordt besloten dit verslag aan Ged. Staten te zenden. 6. Af- en overschrijving 1908. Wordt besloten eenige af- en overschrijvingen te doen en aan Ged. Staten ter goedkeuring te zenden. 7. Verzoek verpleging W. Romeijn. Na eenige discussie wordt besloten eenige inlichtingen, dit geval betreffende, zoo spoedig mogelijk in te winnen. 8. Rijksbijdrage H. Onderwijs 1908. De voorz. doet mededeeling dat dit bedrag is vastgesteld door den Minister, zoodat een betalingsstuk spoedig zal volgen. Wordt voor Kennisgeving aangenomen. 9. Aanslag Hoofdelijken Omslag onderwijzer Eeenstra over 1909. Wordt besloten dhr. Feenstra in de 15de klasse aan te slaan en daarvan een kohier op te maken dat aan Ged. Staten ter goedkeuring zal worden gezonden. Niets meer aan de orde zijnde en niemand meer het woord verlangende wordt de vergade ring door den voorz. gesloten. 1 Op Woensdag 23 Juni 's nam. half 2 uur te Stellendam, ter herberge van F. Troost verkooping van 17 perceelen grasgewas en verpachting van 8 Kavels naweide in den Kroningspolder onder Stellendam. Notaris VAN DER SLUIJS. Op Woensdag 23 Juni 1909 afslag, beide dagen 's avonds 6'/, uur te Stellendam ten her- berge van F. Troost van een huis met erf en flinke landbouwschuur, te Stellendam, aan de Dorpstraat en uitkomende aan den Achterweg ten verzoeke van den heer Jb. van Seters. Notaris VAN DER SLUIJS. HerklugenUitslag der gehouden aanbesteding van plm. 80 kar Kachelkolen door de Landbouw- vereeniging .De Eendracht" alhier. Venrooi, Utrecht f 13. 94 Wolff, Rotterdam 13.51 per kar v. 1700 Kg. Kloet, Bruinisse 12.83* gegund. Er zijn weder nieuwe aardschokken gavoeld te St. Bannat, en een aantal muren te Rognes zijn ingevallen. Tengevolge van het instorten van rotsen zijn ook de wegen versperd. Zoo blijkt wel, dat de bodem in de door de jongste aardbevingen geteisterde Btreek van Zuid-Frankrijk nog steeds niet tot rust is gekomen. Telkens schudt en sohokt de grond weder, zoodat de bewoners in voortdurende ongerustheid blijveD verkeeren. Er waait een koude, snerpende wind, en de bevolking, die in lichte tenten kampeert, heeft zwaar te lijden van het gure weder. Te Rognes, Si. Carat en Lambeso zijn de sloopers druk bezig de waggelende huizen en muren omver te halen. Het ongelukkige Venelies is geheel en al ver laten door zijn bewoners, die in tenten op eenige KM. afstands van het plaatsje onder dak zijn gebracht. Thomasde inbreker-uitbreker gevat I Te Breda was bericht ontvangen, dat door de politie te Antwerpen, de bekende inbreker uitbreker Alfred Thomas is gearresteerd. Het „Dagbl. v. N. B." heeft dadelijk telephonisch om informaties verzocht aan het centraal politiebureel te Antwerpen. Een inspecteur was zoo welwillend dit te Breda verschijnende blad mede te doe len, dat Alfred Thomas Vrijdagmorgen om 8 uur is gearresteerd in een huis te Antwerpen. Hij was gekomen van Rotterdam en beweerde, dat hij wachtte op een schip, dat hem verder zou moeten doorbrengen. Wjj, zeide de inspecteur, zijn volkomen zeker, dat de man, dien wij hebben gesnapt, dezelfde is, die uit het Huis van Bewaring te Breda is ontsnapt. Hij is een bondgenoot van den beruchten De Smet uit Turnhout, die tot 18 jaar dwangarbeid is veroordeeld. De photo graphic van den uitbrekerinbreker van Breda gelijkt sprekend op den persoon, die is gearresteerd. Maar vervolgde de inspecteur, in Breda meent men, dat de man Thomas heet en een Engelschman is. Dat is niet zoo. Het is een Duitscher, en hij heet Schweller, verstond deBredasohe redac teur. Namen zijn echter door de telephoon moeilijk over te brengen. Hij heeft in Antwerpen onder ver schillende namen vertoefd, logeerde nu eens hier, dan weer daar. Doch men is zeker den rechten man te pakken te hebben. Men houdt hem te Antwerpen vast, totdat de uitleverings-formaliteiten ver vuld zullen zijn. Van den rekstok gevallen. Aan boord vau het pantserschip Evert- sen viel, tijdens het verblijf te Ctmstiania, een matroos 3e klasse van den rekstok, en kwam terscht tegen het schild van een kanon. Zwaar gewond werd hij opgenomen en naar het ziekenhuis te Christiania over gebracht, alwaar hij kort daarop is over leden. Aan de gevolgen overleden. Het knaapje, dat Woensdag te Raalte zulke vreeselijke brandwonden bekwam, is aan de gevolgen overleden. Socialistische onderwijzers. Uit Scheven ingen meldt men De heer W., onderwijzer in de 7de klasse der Openbare Burgerschool te Scheveningen, is socialist. Op den dag der geboorte van Prinses Juliana verzochten zijn leerlingen het «Wilhelmus'/ te mogen zingen, hetgeen beslist door den onderwijzer geweigerd werd. Wauneer deze zich eenige oogen- blikken uit het lokaal verwijderde, hieven de meisjes uit zijn klas het Wilhelmus» aan, waarover de heer W. zeer vertoornd zijnde, elk der zangeressen 5 strafthema's opgaf. In den vrijen middag, die de leerlingen in die week hadden, vervaardigden enkele jongens uit de 7de klas Oranjeversieringen o. m. twee schilden met de portretten van H. M. de Koningin en den Prins, alsook schilden waarop de woorden kwamen "Weg met de socialen" waarvan een de ouderwijzer op straat werd vertoond. Toen de Oraujebiijetten in de klas ge bracht werden, zei de heer W. hardop: "die dingen hooren in de prullemand.» Bij een leesoefening komende aan het huwelijk der Koningin, werd door den heer W. opgemerkt: «dat huwelijk kan me niets schelen, ze hadden dat er gerust uit kunnen laten." Op den len Mei komt een onderwijzer, de heer K. aan dezelfde school, met een rood lint en een roode tulp gesierd de school binnen. Namens het hoofd gevraagd of hij meegiDg de kinderoptochl te ge leiden, luidde zijn antwoord "Ik verd. het om mee te gaan." Bij vele ouders heerscht over dit alles groote ontstemming. Eèn heeft thans aan den Burgemeester geschreveu, die zich thans met de zaak bemoeit. -- Yoor het eerst sinds bijna 30 jaar heeft een Turksche Sultan zich buiten de poorten van zijn hoofdstad vertoond. Mohammed Y heefc de Staatstapijten- fabriek te Hereke bezocht, en niette genstaande het stormachtige weer een revue over de vloot gehouden. Het talrijke publiek betoonde zich zeer geestdrifiig. Kwajongens. Men schreef Vrijdag uit Brielle aan de „N. R. Ct.": Hedennacht omtrent half 4 hebben een drietal dreumissen, twee van 10 en een van 8 jaar, verpleegden in het bekende Geuzengestioht te Brielle, een avontuur lijken tocht ondernomen. Zij wisten uit het gesticht te ontkomen en zich meester te maken van een vlet van den Torpedo- dienst, waarin zij de breede Maas opgin gen en den kant van zee op. Men begreep dat, toen later het ronddrijvende bootje opgepikt werd. De kleine vluchtelingen werden later zwervende in de Tinte gevonden. Het waren twee broertjes van 10 en 11 jaar, en nog een joegen van 12. Met veel overleg zijn de kleine avonturiers te werk gegaan. Ze hadden een laken mede genomen om als zeil te dienen en ieder had bovendien nog een mes. Ook werden stokken uit den tuin mode genomen, welke voor het opzetten van het zeil of voor het roeien konden dieneD. Aan een jongen, die op dezelfle zaal sliep en door eenig gerucht ontwaakte, werd door een hunner een zeer natuurlijke reden als verklaring npgegever. 't Spreekt van zelf, dat hun ontvluch ting des morgens vroeg dadelijk ontdekt werd en groote ontsteltenis verwekte. Dadelijk werd door d6n binnenvader alle pogingen in het werk gesteld bun op het spoor te komen. Door het vinden van het drijvende bootje met eenige kleeding stukken erÏD, begon men het ergste te vreezen. Doch gelukkig is alles goed afgeloopen. Met man en muis vergaan. De familie Bleker te Groningen is door een zware ramp getroffen. Het ijzeren tjalksohip „Reboboth" op reis van Delfzijl naar Noorwegen is met man en muis vergaan. Omgekomen zijn de 33 jarigen kapitein Jacob Bleker met zijn 27- jarige vrouw en hun 17.-jarig dochtertje. Ook de stuurman G. Frummel en de matroos J. Weijer, beide uit Wildervank, zijn niet te ruggekeerd. Het sohip vertrok 18 Maart met eeu lading ookes naar Skiën. Avonturier tj es. Twee turf-hooge jongentjes kregen het in het bolletje om te wandelen vertelt de „Delftsohe Ct." En ze stapten parmnndig den Rotterdamschen Weg op en liepen maar al verder en verder, tot ze ten laatste in Dordrecht belandden. Daar werden ze ontdekt door bet wakend oog der politie en naar hun ouders te Delft opge zonden- Zigeuners. Men schrijft aan de „Tel.": Vrijdagmiddag werd Den Briel bezooht door een gezelschap waarop de politie niet bijzonder bleek gesteld te zijn. Van Oudenhoorn gearriveerd, waar ze zioh naar we vememeD, zeer aotief toonden in het opsporen van muntstukken van een zeker jaar tal, en zelfs zoo vriendelijk waren de menschen bij bet uitzoeken behulpzaam te willen zijn, een karavaan, bestaande uit een 40-tal mannen, vrouwen en kinderen (van de laatste een heele sorteering). Ze voerden met zich een 5 tal groote woonwagens en een 14-tal goed in het vleesoh zittende flinke paarden. Op verschilldnde plaatsen deden ze inkoo- pen en waren goed zoorzien van geld, maar gaven ook in Den Briel blijken van hun wissel- manie. De politie was zoo vriendelijk om erger aanvallen te voorkomen, hen uitgeleide te doen tot over de grens der gemeente. Ze zullen waarschijnlijk hun tournée door Holland voortzetten. Een wanhoopsdaad Vrijdagmorgen was de Kromme Palmstraat te Amsterdam in groote beroering, daar de bewoners tot de ontdekking waren gekomen, dat een hunner buurtgenoten, een onghuwde, jonge vrouw 't kind, waaraan ze zoo juist 't levenslicht had geschonken door worging gedood had. Men was achter deze sohxndaad gekomen, doordat een buurvrouw het kindje luidkeels hoorde schreien. Toen deze vrouw daarop de kamer binnen trad, merkte zij, dat de moeder iets deed, dat niet in de haak was. Zij waar schuwde daarop anderen, en dezen weer de politie. Toen de politie zioh op de hoogte van een en ander had gesteld, oordeelde men over brenging van de moeder naar het gasthuis noodzakelijk, hetgeen geschiedde door middel van een branoard van den gemeenteljjken genees kundigen dienst. Bij dit overbrengen liep de gansohe buurt te hoop, en de politie had de handen vol, om te voorkomen, dat de veront waardigde menigte de daderes te lijf ging. De vrouw woonde nog maar sinds korten tijd in de Kromme Palmstraat. („Tel.") Instorting. In de Boomstraat te Amsterdam is Vrij dagavond de aqhlergevel van een in afbraak zijnde, afgtkeurde woning ingestort. Drie werklieden werden door het puin gelrotten en door de brandweer uit hun benarde posi tie gehaald. Ze deden niet ernstige wonden op en konden huiswaarts keeren, na verbon den te zijn. Aanvaring. Bij het uitstoemen der Vluchtbaven le Tiel voer Vrijdagmiddag de|kanonneerboot //Udur", weike een oefeningstocht op de rivier maakt bet afvarende klipperschip "Bertha Jacob»" van Sliedrecht aan stuurboord aan. In zin kenden toestand werd het laatste vaartuig tegen het Zuiderzand gezet, waar een deel van de lading grint overboord geworpen en het lek gedicht werd. De "Undur" heeft geen schade. Valsch bankpapier. Langs de Nederlandsche grenzen in ooste lijk Gelderland en natuurlijk in het beneden deel der Pruisische Rijnprovincie zijn valsere bankbiljetten van 100 mark in omloop. Zij zijn alle gedagteekend 18 December 1905 doch dragen verschillende nummers. N. R. Ct") Gevaarlijk speelgoed. Een 15-jarige letterzetters-leerling te Dord recht, had van zijn kermisfooien een flobert pistooltje met patronen gekocht. Vrijdag wilde hij het eens bekijken. Naar hij beweert, wist hij niet dat het geladen was, maar hoe dat zei, eensklaps ging het. schot af en drong de kogel een letterzetter die vlak naast hem aan zijn kast stond, in het linkeroog. Terstond werd de gewonde door zijrte kameraden ver bonden, terwijl de dader van die gelegenheid gebruik maakte om weg te vluchten. De ge wonde is in het Ziekenhuis ter behandeling opgenomen. Vermoedelijk is zijn linkeroog verloren. De jongen, die het ongeluk heeft veroorzaakt, is door de politie in zijne woning gearresteerd. Het pistool en een groot aantal patronen had hij nog in den zak "D. C.11 Kindermoord. 12 Juni j.l. werd uit het Wester kanaal, le Amsterdam, het lijkje van een pasgeboren kind opgehaald. In verband hiermee is Don derdagavond ten huize van de familie, waar zij in betrekking was, in de Emmas!raai, een dienstbode gearresteerd en naar het politie bureau Spaarndaninierstraat overgebracht, waar zij bekende de moeder van het kind te zijn geweest en dit na de geboorte om het leven 'e hebben gebracht. DIRKSLAND. Ds. Makkenze, pred. bij de Geref. Gemeente onder 't Kruis alhier zul Z011 dagavond zijne afscheidsrede houden. TRANSATLANTISCHE LIJNEN. Het s. s. Floreg, vertr. 19 Juni van Amsterdam naar Batavia. Het s. s. Celebes, van Ams'erdam naar Batavia vertr. 18 Juni van Suez. Het s. s. Rijndam, vertr. 19 Juni van Rotter dam naar New York. Het s. s. Ophir, vertr. 19 Juni van Rotterdam naar Java. Het s. s. Koning Willem II arr. 19 Juni te Ba tavia van Amsterdam. Het b. s. Madura, arr. 19 Juni te Batavia van Amsterdam. Het s.s. Besoeki arr. 21 Juni van Batavia te Rotterdam. Het s.s. Kawi van Java naar Rotterdam,arr. 20 Juli te Marseille en zette de reis voort. Het s.s. Banda van Batavia naar Amsterdam arr. 20 Juni te Suez. Het ss. Rotterdam arr. 20 Juni van Rotterdam te New-York. Oude Tonge, 18 Juni. Granen. Tarwe per 100 kilo f 14,75 a 15,50. Haver per 100 kilo f 8,a 8,15. Boonen f a Gerst f a Rogge f 8,50 a 9, Aardappelen. Eigenheimers per Hl. f 2,75 a 3, Bonten per Hl. f 3,a 3,50. Bravo's f 0. a 0. Peen t'O,a 0,per 60 kilo. Boter per kilo 10,65. Eieren per stuk 4 cent. Rotterdam, 21 Juni. Vee. Aangevoerd: 0 Paarden, Veulens, 197 vette Runderen, magere Runderen, 383 vette Kalveren, 0 nuchtere Kalveren, 1121 Schapen en Lammeren, 601 Varkens, Biggen, 1 Bokken of Geiten. Koeien en Ossen van f 0,30 tot 0,86. Stieren Vette Kalveren Schapen Lammeren Varkens Lichte (v. export) 0,39 0,23 0,30 0,23 0,20 0,31. 0,45. 0,21. 0,35. 0,26. 0,21. Alles per kilo. Granen. (Binnenlandsche.) Tarwe per 100 kilo f 14,75 a 16, Haver per 100 kilo f9,25 a 9,75. Aardappelen. Westl. klei f 2,25, dito zand f2,50, Poo.ers f 1,75 a 2,per kin. Eieren. Zeeuwsche 13,90 a 4,10. Overmaaaohe f4,10 a 4,30 per 100 Btuks. PER TELEGRAAF. Rotterdam, 22 Juni. Vee. Aangevoerd 53,' Paarden, 0 Veulens, Ezels, 1193 magere Runderen, 425 vette Runderen, 261 vette Kalveren, 302 nuohtere Kalveren, Graskalveren, 2 Schapen of Lammeren, 0 Varkens, 160 Biggen, 4 Bokken of Geiten. PRIJZEN PER KILO. Koeien en Ossen van f 0,33 tot f 0,37. Stieren 0,26 0,32 Kalveren 0,370,47'/,. PRIJZEN PER STUK VAN MAGER VEE. Melkkoeien f 150 a 260 Kalfkoeion f 160 Stieren 140 a 290 Pinken 00 Graskalv. a Vaarzen 80 Paarden a Slaohtpaarden 50 Fok nuohtere Kalveren f 14,a 20,- 270 90 110 110 Slacht Biggen per week 8,- a 12,-. 9,- a 15,-. 1.10 a 1,60. Handel traag. Boter. Aangevoerd 107 vaten 46 218 stukken a kilo. Prijzen le kwal. 53, 2e kwal. 50, 3e kwal. 47 ct. Voor stukken werd beBteed a 7, kilo 671/, a 72'/, ct. Eieren. Aangevoerd 57629 stuks. Kippeneieren f 3,35 a 4,40 per 100 stuk-. Eendeneieren 4,30 a 54 0 100 Ganzeneieren 7,50 a 8,50 100 Kalkoeneieren 7,50 0,100 Hunne danbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Sommelsdijk, Juni 1909. eren. gr TVTvT* Nieuw-Beijerland. 2782 Firmanten W. v. Kassei en F. D. Y. Steljn Jr. Telefoon Int. 19. Telegram-adres STEIJN Middelharnis Voorstraat. Telgram-adres STEIJN Ooltgensplaat Specialiteit In 2186 Amerlkaansche Modellen. UW Kipstraat 84—86, ROTTERDAM.

Maas- en Scheldebode | 1909 | | pagina 2