Centrale Antirev. Iviesvereeii. „NEDERLAND EN ORANJE" in 'tKiesdistrict Miilslelliariiis. ~H. ME WILDE. KIEZERS! Op Dinsdag' 11 Juni a.§. wordt ge ter stembus geroepen. 't Is een eer en een voorrecht kiezer te mogen zijn; maar een eer, die ook ernstige verplichtingen oplegt. Door onze Overheid geroepen om van Uwe politieke overtuiging, van Uwe Staatkundige beginselen dan te doen blijken, is 't eisch en plicht Haar te toonen, van welken geest gij zijt en in welke richting gij 't Staatsleven zoudt willen gestuurd zien. Zij vraagt belijdenis van Uwe beginselen. Fiere erkenning door 't Stem biljet van Uw politieke meening. Welnu, wilt op 11 Juni die meening openbaren. En wien zoudt ge dan anders kiezen, dan onzen Candidaat, die reeds zoovele jaren met een ijver boven aller lof, de belangen van ons District met vuur heeft bepleit. Die voor de Antirevolutionaire beginselen, wanneer noodig, in kloeke taal, opkomt en ze propageert met kracht en energie Die voor zijn arbeid en geschriften, welverdiende eere nimmer mag onthouden worden. Onze Centrale Kiesvereeniging beveelt U met klem en aandrang aan wekt U krachtig op om Uwe stem uit te brengen op den Heer Namens de Centrale Antirev. Kiesvereeniging, A. VAN OVERSTEEG, H. N. BASOSKI. J. TIMMERMAN. JONGELING. A. J. VAN DER WAAL, Secr. Maakt het onderste blokje geheel zwartdan stemt ge den Heer Onderstaande Heeren bevelen de Candidatuur DE WILDE ook ten zeerste aan Sommelsdijk. Gerbrand Breur H Zwarte R van der Bol M Tiggeloven P Kieviet A de Korte Jb van den Nieuwendijk K Gouawaart G Hazenberg M de Ruiter J Joppe Cz M Bom W van Beek G Faasse D Kieviet P Krjjgsman L Vink K Y Nelis J Bienefelfr- M Dijkers Jae de Korte Az R Nelis T. van den Doel Pz Jan Lodder Jz M Franke D H Villeriua C Hartenaveld J Gideon L Gouawaart ftliddelharnis. C C Bruggeman J C Born A Struik Da C Stekefeé A A C Buth L Gideon L Gouawaart C Juch L Kats P Knöpa A W Korvink L Koudjjzer A Krijgsman H van der Meulen T Schilperoord J van der Slik W Verhage J F Versprille A K Vogelaar J van der Wiel J Wijnhof P H Mans L Westdijk G Nieuwland L F de Ruiter D Peeman H van der Velde L van Berkel A van der Velde J Vermeulen C Sloot L Korvink Stad aan 't Haringvliet. E H de Ruiter J W Gestel F Bobs Dr A W v Toorenenbergen C Arensman W Hardendood P Diepenhorst J v d Gevel I Scherpenisae Den Bommel. Jc Borgdorff A Jongeling A Zuidijk P Huijer K Buth J D Mijs I J Bom Da Emmen Am Jongeling P G Jacobs A J de Weerd P Jacobs Pz W Goemaat L Melissant Johs Buth W J Rosmolen C Breure Ooltgensplaat. R Kiewiet Da C Dekker A van den Tol Azn L Donkersloot Jzn J van Drongelen J van Dam Czn Kr Vermaat S de Ruiter P Crezee Joh Korteweg H Verschuur J J Berkhout C Braber Kzn P C van der Mast H Ras J Crezee D van Dalen J J Verweij G Mookhoek A Wagnor Z Okker J C de Ruiter D Korteweg Czn Johs Donkersloot B Crezee N Braber W Vermaat Oude Tonge. G van den Bogaard J Hartog Lz D Mooijaart Kz C van Kempen C Z van Loon G Heestermans Wz H Heestermans Wz J Pollemans Mz Z Vreeswijk Nieuwe Tonge. J Overdorp A van den Broek C Voordijk W van Eesteren L Nelisse Jr C Overdorp Matth Vreeswijk C Verweij P van den Broek L van Eesteren A van Eesteren Bz. M Knöps W van Driel C van Alphen Az Dirksland. Ds A Mackenze D den Hollander J G Noor dijk B Braber Jac van Broekhoven Az G van der Kroon G van 't Geloot P C de Graaff A van der Groef Lz. J W Witvliet J Boeschieter Jan van Broekhoven M van der Groef A Leune P Lodder P Polder G L Warnaer Sr G L Warnaer Jr C Warnaer H J Jansen P van Eijk L Driendijk Lz G Bosschieter A van der Sluijs C van der Poel M Kastelein Jb Kastelein P Ruit L van der Wekke M van der Ham As van der Wekke G Boks J Roodzant Jzn P Hameeten A van Broekhoven H Kooman A van 't Geloof M Knops JGz P de Jong F van der Valk A Hagens Ilerkiugen. A Snetemau L van Zevenbergen Joh Kalle L van der Velde Jr G H Eelderink Corn van der Velde W de Geus J W de Geus J van der Wende J den Boer A Mans Meligsant- Ph J Hoedemaker D Sieling P van Groningen stellendam. A Kreet P. Biemond P Human J van Oosteubrugge Gz A >puij H van Seters Mz Goedereede. J Tanis K Tanis Sr T Koeteeuw G Koeteeuw I van Eijk Ouddorp. Johs Boss H N Basoski K W Róssing H. Heide A van der Kemp W Voogd Kr Voogd H K Hameeteman Johz W Mastenbroek Cz P Tanis WMz K. J. Spee S van der Wiele T Algera T Gielstra W Bronkhorst J D Jeswiei KI Voogd Dz T Hameeteman Johz C Boslooper Jb Patmos Lz A Patmos Lz T Tanis JEz C van de Klooster Wz M Mastenbroek Wz W Mastenbroek Kz C Mastenbroek Wz J Mapten broek Kz J Taois Tz J Mastenbroek Jz K Mastenbroek Cz StoomdrukkerijW. BOEKHOVEN, Sommelsdijk.

Maas- en Scheldebode | 1907 | | pagina 16