VERHUISD PERU-GUANO. Advertentiën. Attentie r r A. JANSE Assurantie. JOS. IESSEL - ROTTERDAM. ISt! W. VAN DER LINDE Jr. MEUBELEN L. NELISSE ZONEN, NIEUWE TONGE. Oud Beyerland. De broodbakker Ui- terlinde uit Puttershoek is door de stoomtram aan den Blaakschendijk overreden en was onmiddelijk dood. Klaaswaal De gemeenteraad, verleende op verzoek, eervol ontslag aan den heer A. Boers als secretaris, ontvanger en amb tenaar van den B, stand met ingang van 1 April aanstaande, naar aanlijding zijner benoeming in de zelfde betrekkingen te Bruinisse. Rozenburg. Vrijdagavond is alhier een geheel ongekleed lijk aangespoeld, dat herkend is als dit van den Engelschman Arther Herbert koerier des Konings, een der passagiers van het stoomschip Berlins Nader meldt men De gestoorde nachtrust. Rijwielsverduisteringen door een dame. Erger dan gewetenloos. sommelsdijk. Middelharnis, Maart 1907. Voor de vele bewijzen van belang stelling ontvangen bij zijne benoeming tot Burgemeester der Gemeente Oud dorp, betuigt ondergeteekende zijn welgemeenden dank. A. J. VAN VESSEM. HUISHOUDSTER, Een fatsoenlijk weduwnaar, 30 jaar oud, 2 kinderen, P. G. vraagt een fatsoenlijk meisje tusschen 20 en 30 jaar, als HUISHOUDSTER Zacht van humeur. AdresJ. v. KEM PEN. Handel in alle soo ten flesschen, Ververstraat 12 Den Haag. Telefoon no. 4409. Mevr. Veenman, Voorstraat no. 6, te Sommelsdijk, vraagt tegen 1 Mei een DIENSTBODE. Terstond gevraagd een BOUWKNECHT, tegen goed loon, bij Johs. POLLE MANS, Landbouwer, Oude Tonge. BOERENKNECHT gevraagd, die goed kan ploegen en melken, 9 Gld vast geld met vrijen woning. Zich te vervoegen met franco brieven, aan A. BARÈNDREGT te Houtrakpolder bij Ha f weg. TE KOOP, om spoedig te aanvaar den, een voorenkeie jaren nieuw uit muntend gebouwd HUIS, Zij die hun vee wenschen te weiden in het seizoen 1907 op bet Hooge- of Geeregors onder Den Bommel, kunnen daarvan aangifte doen bij W. VAN KEMPEN Gz. onder Ooltgensplaat. TARIEF Een jaarling rundf 15. 2-jarig 20. vol 28. j jaarling paard20. 2 jarig 24. vol 28.—- van de VOORSTRAAT naar de Oranjehoomslraat, in de bakkerij van den Heer HOBBEL Als altijd beleefd aanbevolen, Sommelsdijk. J. BIENEFELT. Een buitengewone voorjaars collectie Rijtuigen," als le. Een zoo goed als nieuw Barouchet] e met Havanalaken be kleed en Berlinzilver gemonteerd, buitengewoon licht voor één paard. 2e. Een zoo goed als nieuw Utrechtsch Wagentje, in den olie, met portieren en middelschot. 3e. Een zoo goed als nieuw Utrechtsch Wagentje, in den olie, met zakkende raampjes. 4e. Een nieuwe Dogcart. 5e. Een nieuw Jachtkarretje met Eschdoornpaneelen en Collingsas. 6e. Een nieuw Jachtkarretje met Iepen paneelen. 7e. Een zoo goed als nieuwe ge bruikte Dogcart, in den olie. 8e. Een groote partij losse wielen, assen en veeren. Alles te koop of in ruil bij J. VAU DER SIJS, Rijtuigfabrikant te Heinenoord. Tevens zich minzaam aanbevelend voor alle veranderingen of verbeteringen aan alle soorten RIJTUIGEN in den korst mogelijken tijd en tegen civiele prijzen. Alle mogelijke prima Kunstmest stoffen, als SUPER PHOSPHAAT, AMMONIAK- SUPERPHOSPHAAT, PERU-GUANO, SALPETER enz zijn te verkrijgen tot concurreerende prijzen bij DIBKSLAND. waarin café met recht van vergunning, staande op goeden stand in eene bloeiende gemeente, voor uitbreiding vatbaar, voorzien van ruim Pakhuis, Keuken, Kamers, eveneens geschikt voor alle doeleinden. Te bevragen onder letter H, bureau van dit Blad Fla kkee, Sir telle of Heijerii&nd, het is mij om 't even aan wie ik verkoop, maar niet onverschillig is het voor U waar ge Uwe inkoopen doet. Mijne munten uit door keurige afwerking beslist krimpvrijspotprijzen. I Ontvangen een groote partij Kinder- en Sportwagens tot spotprijzen. Kipstraat 84, bij de Stadhuissteeg Tegen billijken prijs TE KOOP aan geboden, J Te bevragen bij C. VIS JzSmederij Sommelsdijk. H. H. Landbouwers! Prima kwaliteit Roz. roode Klaver en Provencer Lucerne, rechtstreeks van een vertrouwde firma betrokken, (deze beide artikels onder Openbare Oontröle van 's Rijks landbouwproef station) evenalh de algemeen beroemde nengsels voor Siwmtweiden. en alle andere Landbouwzaden, zijn weder verkrijgbaar tegen scherp con curreerende prijzen bij fabrieksmerk: W. run der Linde. Centrale Guanofabrieken, Botterdam. Schoenen en Laarzen. Inspecteur voor Zuid-Holland A. SNOEY KIEW1T, Speelmanestraat 133, Rotterdam. Hoofd-AgentP. J. GROENENDIJK Sommelsdijk. Wie zijne huizen, inboedel enz. wil assureer en, vraagt dan eerst Opgaaf van Premie, bij den Agent van de 's Hertogenbossche Maatschappij. In beide scholen galmde en jubelde de Wijde ieuzd hunne geleerde feestliederen welke zij des middags voor het Raadhuis zouden zingen, als welkomst groet aan onzen Burgemeester. Ook de hierbij altijd welkom zijnde versnaperingen waren ^Kort'na'den middag hadden zich een stoet van S3 ru lers te paard op het dorp met muziek voorop zich opgesteld. Voorwaar een schoon ge zicht zulk een stoet van versierde viervoeters, welke zelfs trotsch schenen te zijn °P versieringen waarin hunne ruiters met elkander hadden gewedijverd. Ook niet het minst trok de aandacht aan eene met kunstgevoel opgetooide boot, waarin zich een IS tal jonge stoere zee jongens per as zich tusschen de stoet voortbe- W<Bijn'den aanblik daarvan, wie dacht toen niet onwilkeurig aan onze jongens die bij den ramp van de Berlin" zich zoo onderscheiden hebbeD, dat wil' "tot in 't Buitenland trotsch mogen zijn op onze zonen der zee? Doch hier was geen bran ding of deining maar een zacht voortrollen door de menscheDzee welke zich ook langzaam voort bewoog op de cadans der muziek van ons waardig en volijverig fanfarecorps. Bij Goeree zou onze Burgemeester door deze stoet worden opgewacht. Het dreigende zwerk en de soms neervallende regendruppels gaven op veler gezicht een teleurstelling te lezen. Ook het opwachten duurde daarom langdoch eindelijk daar komt wat in de verte aan, steeds naderend is het: „het ie de Burgemeester hoort men roepen. De leden der feestcommissie dwarrelen in zenuw achtige spanning door elkander heen, drukken hun boea ot pet wat vaster op de krum voor mogelijk afwaaien, of halen de noodige pruim tabak en stoppen deze nog eens gauw tusschen de biezen, terwijl weer een ander de noodige speech opzoekt om zeker te zijn van geen abuizen te maken. Doch alles liep in de beste orde af. De Burge meester stapte uit het rijtuig, werd verwelkomt door den Voorzitter der feestcommissie, waarna deze hem door de opgestelde stoet henen leide naar het rijk-versierde rijtuig, welke hem naai 't dorp zou brengen. Nu zette de stoet zich wederom in beweging. Onderwijl was op't dorp de feestvierende menigte in afwachting. Op het Raadhuis was het laatste plaatsje bezet toen we daar binnentraden. De behandelde zaken in den Gemeenteraad waren reeds afgeloopen. De H H. Lodder en Mastenbroek waren benoemd om den Burgemeester aan de deur af te halen en in de Raadzaal te leiden. Daar buiten stonden tal van menschen welke getuige wilden zijn van de plechtigheid. Onderwijl was de stoet op het dorp gekomen, en weldra verscheen Z.Ed.Achtb. met zijn gade in de Raadzaal en werden naar hunne aange wezen plaatsen geleid, waarna onzen Loco-Bur gemeester den Ed.Aehtb. Heer v. d. Wiele de offlcieele stukken voorlas welke betrekking had den op des Burgemeesters benoeming. Hierna sprak den Heer v. d. Wiele ongeveer als volgt: „EdelAchtb. Heer Van Vessem „Het heeft Hare Majesteit onze geëerbiedigde Koningin behaagd, om U Ed.Aehtb. Heer Van Vessem, als Burgemeester in ons midden te be noemen. Aangenaam is het mij om U van deze plaats het welkom toe te roepen. Het is een groote taak die thans op Uwe schouders is gelegd. Doordat ik als Loco-Burgemeester eenigen tyd deze plaats heb gediend, weet ik wat U straks te wachten staat. Veelmalen zal bij TT, voor verschillende zaken aan Uwe deur worden geklopt. Ik hoop, dat Gij niet moogt zijn een oogen dienaar of menschenbehager; maar dat Uw kracht moge gegeven worden uit den Hemel. Wees dan welkom in ons midden en God zij met U." Na nog met enkel woord de wensch uitge sproken te hebben, dat Z.Ed.Acht. zich spoedig hier metterwoon mocht komen te vestigen, werd de Ambtsketen over gereikt en de voorzitters hamer aangeboden. De Burgemeester antwoordde daarop als volgt „Mijne Heerenl" „Het Is U allen bekend, dat het H. M. onze geëerbiedigde Koningin heeft bebaagd, mij tot Burgemeester der gemeente Ouddorp te benoemen. Van deze plaats breng ik H. M. daarvoor mijn eerbiedigen dank, als mede aan de Hooge Autori teiten in den lande, die tot deze mijne benoeming krachtig hebben medegewerkt. De taak thans op mijne schouders rustende acht ik niet licht. Ik vlei mij echter met de verwachting, dat de steun door U, Heeren Raadsleden, aan mijn ge- achten voorganger gedurende zooveel jaren zoo ruimschoots verleend, ook mij niet zal worden onthouden. Vooral reken ik mede op den steun van Heeren Wethouders en den Heer Gemeente-Secretaris. Het zal mijn ernstig streven zijn met onpartijdig heid, met onbevangen blik en met strikte recht vaardigheid de belangen dezer gemeente te helpen bevorderen en voor te staan. Voor de hartelijke bewoordingen mij toege sproken door U, Mijnheer v. d. Wiele, als oudsten Wethouder dezer gemeente, ben ik zeer gevoelig en betuig U daarvoor mijn besten dank. Moge mijn arbeid strekke tot zegen der gemeente Ouddorp en tot voordeel van de ingezetenen. En hiermede Mjjne Heeren, verklaar ik het ambt van Burgemeester der gemeente Ouddorp te hebben aanvaard. Na het uitspreken van deze rede werd op voor stel van den Heer v. d. Wiele de eerewijn opge diend waarna Z.Ed.Acht. na rondvraag deze open bare vergadering deed sluiten. Hierna deze plechtigheid begaf de Burgemeester met zijn gade zich naar buiten, om de welkomst liederen der kinderen van beide scholen aan te hooren. Uit volle borst klonken de blijde feestklanken der vroolijke schooljeugd den Burgemeester tegen. Blijkbaar verrast, betoonde Z.Ed.Achtb. zijn welgemeenden dank, zoowel aan de kinderen der Openbare als die der Chr. School. Ongetwijfeld heeft de Burgemeester, op dat oogenblik voor het Raadhuis, een overweldigen indruk gekregen van zeldzame eenparigheid in het bieden van huldebetoon. Nadat de kinderen weer naar school werden geleid, werd de Burgemeester een ry tocht aan geboden naar de haven. Hoewel de regen in 't gezicht joeg toch was de drukte der eerestoet niets minder. De muziek speelde er lustig op los, en hield de feestelijke stemming er in, zoowel bij dezen rijtoer als den ganschen dag Het feestprogram was hierbij afgeloopen, doch de feestvreugde duurde voort tot laat in den avond. Alles had een geregeld en kalm verloop tot genoegen van Burgemeester en burgerij. Heel) vliet, i April aanstaande zal de Rijksveldwachter A. Roodnat, den dag her denken, waarop hij 25 jaar bij de politie werkzaam is. Nuiitansdorp. De vrachtboot s-Rotier- dam", komende van Dordrecht, had het Donderdagmorgen door den storm kwaad te verantwoorden op het Hollandsch Diep. Door de hooge golven, die aan boord liepen, en de diepte van de lading, was de kapitein genoodzaakt een gedeelte van den bovenlast overboord te werpen. Met moeite want door het vele water dat was binnengeloopen, bestond gevaar voor zinken wist hij de Rijkshaven alhier te bereiken en daar binnen te vluchten. Assurantie dekt de schade. Het lijk, dat gevonden is op de Zand plaat alhier den z. g. Scheurpolder en dat vermoed werd te zijn van den koerier van den koning van Engeland sir Arthur Her bert, is slechts door één persoon te Hoek- van-Holland twijfelachtig herkend. Daarom is he t Zondagochtend in een zinken kist overgebracht naar Engeland. De herkenning was daardoor moeielijk, doordat op de Zandpla: t de kraaien op het lijk hadden gezeten en een oog uitgepikt. issclierö MIDDELHARNIS. Te IJmuiden binnen gekomen de vischsloep »Noordster« st L. Koster Jr. met een besomming van f12x0. f'erfcoopingen. Op Donderdag 21 Maart 1907, 's nam. 2 ure voor de woning van den lieer J. Schip pers achter de Kaai te Sommelsdijk van meubilaire goederen, waaronder een prachtig mahonihouten kabinet en scheepsbenoodigd- heden als touwwerk enz. Notaris VAN BUUREN. Op Vrijdag 22 Maart 1907 's namiddags 2 uur, aan de kaai te Sommelsdijk, eene groote partij sparren. Notaris VAN BUUREN. Op Zaterdag 23 Maart 1907 's nam. 2 uur te Dirksland aan den Havendijk, nabij K. Mijnders Kz, van een aanzienlijke partij afbraak afkomst g van een Directie keet alles zoo goed als nieuw bestaande in Vloer, zolder, dak en weegdeelen, binten, stijlen, benevens eene losse verplaatsbare keet lang 4 M. en breed 3 M. geschikt voor vele doeleinden. Notaris VAN DER SLUIJS. Zaterdag 23 Maart 's avonds 6 uur veiling van 2 perceelen Bouwland in den Piaspolder onder Goedereede en een perceel Bouwland in den polder hel Oudeland onder Ouddorp in het logement van Akershoek te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. Donderdag 28 Maart, 's voorm. 10 uur 3 paarden, 8 stuks hoornvee, bouwgereed schappen, enz. ten verzoeke van den heer Cs. Tanis JOz., voor zijne bouwschuur, op den Molenblok te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. Zaterdag 30 Maart, 's avonds 6 uur, alslag van 2 perceelen Bouwland in den Piaspolder onder Goedereede en 1 perceel Bouwland in den polder het Oudeland onder Ouddorp in het logement van Akerhoek te Ouddorp. No- taris VAN SCHOUWEN. Gemengd lieuws. In den afgeloopen nacht werd ten huize van een bewoner van de Gasthuislaan te Haarlem het volgende tooneeltje afgespeeld. Tegen 11 uur hadden de bewoners, man en vrouw, zich ter ru3te begeven en weldra la gen zij in een diepen slaap verzonken. Om streeks 1 uur werden zij echter gewekt door een geluid, alsot deuren open en dicht werden gedaan. Zouden er dieven in huis wezen Op aandringen van de vrouw ging de man het bed uit, schoot eenige kleeren aan en ging de ronde doen in het huis. Overal werd ge keken, in kamers, kasten, kelder, kortom geen hoekje werd ondoorzocht gelaten. Niets. Van de inbrekers geen spoor. Hierdoor gerustgesteld, ging de man weder in bed om den slaap verder te genieten. Nauwelijks een kwartier weder in bed zijnde, oi hetzelfde geluid werd vernomen. Weder er uit, weer het huis doorzocht, niets te vinden. Terwijl de man daarmede bezig was, hoorde hij hetzelfde geluid opnieuw, maar nu bleek bet, dat het van de straat kwam.' Hij ging naar buiten en wat was de oorzaak Een groote vliegsr, die op het dak was vast ge raakt, door den wind was losgerukt en langs deur, muur en ruiten schuurde, en zoo het zonderlinge geluid veroorzaakte. Onmiddelijk werd natuurlijk de oorzaak van de gestoorde nachtrust verwijderd. //(O. H. Ot.)// Men meldt ons uit Den Haag: De politie is een reeks rijwielsverduisteringen op het spoor gekomen, door een dame uit deftigen stand gepleegd. Bij verschillende rij wielhandelaren huurde zij, onder een valschen naam, rijwielen en reed dan op het gehuurde karretje naar de Bank van Leening of naar een z. g. huis van verkoop met recht van wederinkoop, waar de fiets bleef. Met het gekl van de eene beleening nog in den zak werd weer naar een anderen rijwielhandelaar gewandeld, waar hezelfdespelletjewerd gespeeld. De daderes, door den commissaris van po litie der le afdeeling, den heer Olivier, ge hoord, heeft bekend. Wij vernamen nader Zich in geldelijke moeilijkheden bevindende, had zij bij verschillende rijwielhandelaren, nu eens op haar eigen naam, een anderen keer op den naam van haar man, rijwielen gehuurd. Zij liet deze beleenen door een barer kinde ren ook deed zij dit wel zelf, waarbij zij telkens andere namen opgaf. In 't geheel zijn op deze wijze een tiental rijwielen verduisterd, waarvan er reeds zeven zijn in beslaggeno men. De daderes is een 40-jarige vrouw. De politie te 's-Gravenbage heeft aangehouden een ongehuwde moeder, wonende in de Spij- kemakersstraat, onder verdenking dat zij het kind, hetwelk zij ter wereld bracht en dat bij de geboorte moet hebben geleefd, heeft doen omkomen, door de zuigeling alle voed sel te onthouden. Een broeder van de vronw heeft het lijkje begraven in bet tot de woning behoorentle tuintje. Het is echter op last der politie opgegraven en isgeneeskundiggeschouwd ten einde te kunnen vaststellen of het wicht al dan niet geleefd heeft. De vrouw moet zelf in tusschen reeds be- 1 kend hebben dat het kind in leven was.. Nooh van de geboorte noch van het o?ei> lijden was bij den Burgelijke Stand aangifte ge daan. ünrgerlijke Stand Geboren Jacobus z. v, Jaoob Slui en Jaeomina Ne'i? Jacoba d. v. Simon Hartensveld en Teuntje Oosterliog; Lena d, v. Wouter Vijfhuizen en Maria Knape. Overleden: Geertruida Blok Weduwe van Juu Sehellevis. Telegrammen. FORBACH (Lotharingen), 16 Maart. In de mijn Kleinrosseln is gisteravond een mijngas- ontploffing geweest. Ongeveer 80 man waren beneden. Er zijn 65 dooden en 12 zwaar ge wonden te voorschijn gebracht. SAARLOUIJS (Trier), 16 Maart. In de schacht Mathilde van de mijn Gerhard is vanochtend de kabel van den ophaalbalk afgeknapt. In den bak zaten 29 mijnwerkers, die' volgens het Saaslouiser Journal, zijn omgekomen. $1ark g berichten. Oude Torige, 15 Maart. Granen. Tarwe per Hl. f 5,80 a 7,40. Gerst per kilo 71/. cent- Rogge per Hl. 'f4.60 a 5.20. Haver per kilo t6'/a a 7 cent. Aardappels per Hl. f 1,75 a 8,—. Ajuin per Hl. f 1.a O,Erwten per Hl. f 0,a 0, Boter f0.65 per pond. Eieren 31/, cent per stuk. Rotterdam, 18 Maart. Granen. (Binnenlandsohe.) Tarwe per 100 kg. f 7.50 a 8 75. Puike partijtjes ook per 100 kilo f9.90. Haver per 100 kilo f7.50 a 8. Rogge per Hl. f 5,60 a 6, Gerst per 100 kilo f 8.50 a 9,Chevalier perlOO kilo f 8,25 a 8,75. Blauwe Erwten per Hl. f 7,75 a 8,25. Bruine Boonen per Hl. f7.— a 8.75. Witte Boonen per Hl. f 13.50 a 14,50. Meel. Gesteund door groote voorraden reap, voor- koopen hielden consumenten zich gereserveerd, zoodat er de afgeloopen week maar weinig omging, temeer daar tegen verwaohtingin de offerten niet lager waren. Heden: ter beurze ging er weinig om. Zeeuwche Ajuin. Aanvoer ca. 10000 HL. Er werd geen marktwaarde bepaald, dooh enkele kleine partjjen werden verkooht a f 1,20 per 60 ko. puike kwaliteit^ Lijnzaad, f 15,— per HL. Aanvoer gering. Viae. Aangevoerd 17320 steen Blauw, 7595 steen wit Zeeuwsoh, 1000 steen geel Hollandsoh, 9700 steen Groningsoh. Men besteedde voor Blauw Hollandsoh 8749, Wit Zeeuwsoh 8240 en GroniDgsch 41/42 stuivers. Geel Hollandsoh 4548 Btuivers. Aardappelen. Brielsche Kralen f S,a f8,25. Gel- dersohe blauwen f 2,80 a 2,50. Zeeuwsehe Blauwen f 3,a 3,10 do. Bonte f 2.80 a 3.Eigenheimers f 2a 2,20. Weinig aanvoer, tameljjk vraag. Eieren. Zeeuwsehe f8.80 a 4.Overmaasche f4. a 4.50 per 100 stuks. Fee. Aangevoerd0 Paarden, 803 vette Runderen 150 vette- en graskalveren, 0 nuchtere Kalveren, 111 Schapen en [Lammeren en 880 Varkens. De prijzen zijnMelkkoeien le kwal. 74, 2e kwal. 70, 3e kwal. 64 cent. Ossen le kwal. 72, 2e kwal. 68, 8e kwal. 64cent, Kalveren le kwal. 105, 2e kwal. 100, 8e kwal. 85 et. Sohapen le kwal. 70, 2e kwal. 66, 8e kwal. 80 ot. Varkens le kwal. 52, 2e kwal. 50, 8e kwal. 46 et. licht soort 44 a 46 cent. Alles per kilo. Amsterdam, 18 Maart. Vee. Aangevoerd 394 vette Koeien. Men noteert: le kwal. 72 a 75, 2e kwal. 66 a 70, 3e kwal. 58 a 64 cent per kilo. 150 Melk- en Kalfkoeien f125 a 275 per stuk. 197 nuchtere Kalveren f 6 e 14 per stuk. 426 vette Varkens, (Holl.) le kwal. 47 a 49 oent, 2e en 3e kwal. 45 a 46 cent; (Overz. en Geld.) le kwal. 47 a 49 et., 2e en 3e kwal. 48 a 45 ot. per kilo. Aardappelen. Andijker muizen f 0,a 0.Andjj- ker blauwen f 1,60 a 1,75. Friesche Borgers f 1,70 a !,90. Friesohe blauwen f 2,a 2,60. Friesche bonten f2,a 2,50. Zeeuwsehe bonten f 2,20 a 2,90. Zeeuwsehe blauwen f 2,70 a 2,90. Geldersehe blauwen f2,a 2,30. Geldersehe bonten f 2,20 a 2,40. Eigenheimers f 1,30 a 1,70. Westlandsche zand f 1,50 a 4,50. IJpol- der Blauwen f 1,50 a 1,80. Nieuwe Malta's per kilo 7 a 8 cent. Aangevoerd 6 ladingen. PER TELEGRAAF. Rotterdam, 19 Maart. Ter Veemarkt waren heden aangevoerd 36 Paarden, 0 Veulens, 1 Ezels, 1147 Magere Runderen, 600 Ve'.te Runderen, 106 Vette Kalveren, 1162 Nuchtere Kalveren, 0 Graskalveren, 0 Sehapen of Lammeren, 8 Varkens, 278 Biggen, 0 Bokken of Geiteb. PRIJZEN PER KILO. Koeien en Ossen, van f 0.29 tot t 0.39. Stieren 0.25 0.88. Kalveren 0.42'/s 0.55. PRIJZEN PER STUK VAN MAGER vee. Melkkoeien f 150 a 250 Kalfkoeien f 175 a 290 Stieren 120 a 200 Pinken 66 a 180 Graskalv. a Vaarzen 75 a 140 Paarden 60 a 190 Biggen 9,a 16,— Fok Nuchtere kalveren van f 12 tot f,23 Slacht 6,— 11.— Biggen per week 0,— 0,— Handel vrij goed. Op de Botermarkt werd heden aangevoerd 138 '/a vaten 5 VlG 292 Stukken a '/i Kg. Prjjzenle kw. 56 2e kw 52 8e kw. 48 ct. Voor stukken werd besteed a '/a Kg. 70 a 75 e. ROTTERDAMSCHE EIERVEILING. Op de Eierenveiling werden aangevoerd 26200 stuks eieren. Kippeneieren f 8.50 a 4.27 per 100 stuks. Eendeneieren 4.20 a 4.50 Voor de vele blijken van deelneming tijdens de ziekte en bet overlijden onzer geliefde Echtgenoote en Moeder ondervonden, betuigen wij bij dezen onzen oprechten dank. A. WITVLIET. M. H. WITVLIET. Voor de talrijke blijken van belang stelling, ontvangen bij zijne benoeming tot Burgemeester der Gemeente Oolt- gensplaat, betuigt ondergeteekende bij deze zijn harteiyken dank. J. G. VAN PUTTEN. Ooltgensplaat 15 Maart 1907. Voor de zoo talrijke blijken van belangstelling ondervonden bij de be noeming van hun Zoon als Burge meester der Gemeente Ooltgensplaat, betuigen de ondergeteekenden hun hartelijken dank. L. M. VAN PUTTEN. A. M. VAN PUTTEN- van Pernis. Ooltgensplaat16 Maart 1907. m Schoenbeslag 5 cent per kaartSohoeu- cream voor Chroomleer 12y2 cent per potSchoenapretuur 20 cent per flacon Schoensmeer, groove houten doo?, prima kwaliteit, 5 cent per dooB; Machineolie 20 cent per flacon, bij 8. NAGTEGAA1,, Schoenmakerij en Schoenhandel, Kerksin- gel 87—88, tegenover de Kerkbrug, DIRKSLAND. Ongebruikt. 1 IVieuwr vlfltjjÉniis mei ijzeren lnndeii. Gjjjlruikt. A Geldersehe wagen. 1 Zware- én 1 lichte balans 3 Ëoepénbrekers. 1 Strëosnfider. Zaadhaiidcl n Teelder||, Prijscourant wordt op aanvraag franco toegezonden. Bij aankoop van Peru Guano gelieven ver bruikers te letten op ons waarvoor wij aSleen onze echte opgeloste I'eru-Guano Sfo. .1 garandeeren. Verkrijgbaar te SMrksland bij MIDDELHARNIS. Het feestte adres voor alle soorten zoowel versohillende soorten Heeren- en Damea-Chioomleeren SCHOENEN en LAARZEN als ZEE- EN WATER LAARZEN. J. L. ARMSTRONG, SOMMELSDIJK,

Maas- en Scheldebode | 1907 | | pagina 3