Advertentïèn. Bijenhouders, Jan van Schouwen V EU lil Si Aaiibestedins Ds. M. H. A. van der Valk W. WILHELMINA, S. NAGTEGAAL, ZIEKENSTOELEN, Ingezonden Stukken. VisscherU Rechtzaken. terkoopiug-en. Gemengd Nieuws. Burgerlijke Mtanti Nagekomen Bei ieliten. Marktberichten. Herk en Schooi. Timruernmnskiiechl Metselaarsknecht gevraagd. Adres: L. STANS en C. MOERMAN. Oostvoorne. Het bouwen van eene Cliichorei-Dro- serij met Waschhuis en Cohesberg-plaats. Ondertrouwd Ondertrouwd Vraagt bij Uw winke liers het Gond, Zilveren Koperbrons het merk „Stadhuis van Gouda" zij is de beste en duur zaamste. ATTENTiE svp. Dirksland. De koopman W. T. was van de week genoodzaakt om een onvrijwillig bad te nemen, doordat zijn hit schrok en alzoo in de sloot terecht kwam. Melden wij onlangs, dat het omzetten der zandgronden voor dat jaargetijde ten einde spoede, nu kan gezegd worden, dat deze werkzaamheden zijn geëindigd. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie en Uitgever. Mynheer de Redacteur Volgens uw verslag van de zitting van den Gemeenteraad te Melissant dato 14 Mei 11. zou door den Voorzitter een verklaring van mij zijn voorgelezen dat ik vijf gevallen van ern stige mishandelingen van kinderen heb gezien die allen door Van der Sluis waren gepleegd. Deze verklaring kan niet door den Voorzitter zijn voorgelezen omdat zoo iets nooit door mij is verklaard. Hoogachtend Uw dw. dn. Dr. G. J. RINKEL. Dirksland 17 Mei 1906. Middelharnis. TeIJmuiden is binnen- geweest de vischsloep »Anna« st. Lt. Koster met een besomming van f 4.20. Ook deze vischsloep is alhier aangekomen om zich gereed te maken voor de Noord- zeereis. Arrondissement s-Ilecht bank (Kamer van Strafzaken.) Zitting van Dinsdag 15 Mei. Heden werd het volgende vonnis gewezen.- Verliefde boerenjongens. Waarom heeft J. K. je geslagen Omdat 'k met een meisje liep, me- nèr, Hij was dus jaloersch. Jawel, meDèr. 'k kreeg 'n klap in m'n nek. Heeft hij je nog tegen het hoofd geslagen ook, Van Dongen Ja, menèr, dat heit'ie allemaal op Sommelsdijk gedaan. Je moest je schamen, bekl. jij, een 18-jarige jongen, tegen hem, die 16 jaar is. 'k Het'em niet geslogen, edelachtbare. Eischzeven dagen gevangenisstraf. Op Vrijdag 25 Mei 1906 's nam. 5 uur te Herkingen op de kaai van eene groole partij scheepsafbraak bestaande in eiken en grenen palen, een zware mast, planken, bad- dings enz. ten verzoeke van G, Verschoor te Herkingen. Notaris VAN DER SLUIS. Vrijdag 25 Mei 's vm. ten 10 ureEene groote partij Huizenafbraak aan de Haven te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. Onweder. Te'Deventer heeft Zondagavond 6 uur ge durende ruim twee-en-half uur boven de stad en omgeving een allerhevigst onweder" ge woed, vergezeld van zware slagregens, waar door vele buizen zijn ondergeloopen. Het was zoo donker dat overal licht ont stoken werd. Op een paar plaatsen is de bliksem ingeslagen zonder brand te veroor- uken. Ook boven het Land van Altona heersehte Zondagavond het onweer. Een groote boerenstelling van den heer A. van Honsewijk te Dussen brandde door het inslaan van den bliksem tot den grond af. Van den inboedel is weinig gered. Een en ander was verzekerd. Te Loon op Zand sloeg Zondagmiddag tijdens een hevig onweder de bliksem in de looierij van de Erven G. O., waarin een groote partij huiden aanwezig was. De looierij met den geheelen voorraad werd in asch gelegd. De regen doofde het vuur, zoodat de brand tot dat ééne perceel beperkt bleef. Zondagmiddag werd te Zeist een dienst bode op straat door den bliksem getroffen. Zij werd per draagbaar naar het Ziekenhuis vervoerd. Haar toestand geeft hoop op herstel. Zondag jl. barstte wederom een zwaar onweder los over Zutphen en omgeving. Werd door bet onweder van Woensdag hier en daar veel schade aangericht door den ge weldigen hagelslag, nu, Zondag veroorzaakte de bliksem brand in de boerenhofstede van den heer Stegeman, in de naöijheid van Zutphen. De boerderij is geheel afgebrand. Van het meubilair is een en ander gered. Verzekering dekt de schade. Toen de bliksem insloeg, was alleen de dienstbode thuis, die bewusteloos bij buren is binnen gedragen Zondagavond heeft eveneens in het Zuiden van ons land een hevig onweder gewoed. Te Dussen is Zondagavond de bliksem geslagen in de boerderij van A. v. Honsewijk De boerderij brandde geheel af. Te Almkerk werd een paard van G. Snoek door den bliksem gedood. Zondagmiddag ontlastte zich boven Til burg een onweder, dat zich niet heel ernstig liet aanzien, maar zeei langdurig was, wegens de windstilte. Op minsten dertien plaatsen is de bliksem inges'agen hier en daar ont stond een begin van orand, dat echter spoedig gebluscht werd, en voor zoover men verneemt' nergens aanmerkelijke schade heeft berokkend Ook in het Noorden en Oosten van ons land hebben Zondagavond hevige onwe- ders gewoed. Te Koegras, gemeente Helder, zijn Zondagnacht 7 runderen van den veehouder Alb. Noot door den bliksem in de weide gedood. Aan den Boschweg, gemeente Zijpe, trof de bliksem de boerenhehuizing van den heer A. de Wit, bewoond door den landbou wer J. Sluit. Deze brandde tot den grond af. Assuruntie dekt de schade. Zaterdag en Zondagavond heeft er in verscheidene deelen van ons land een hevig onweer gewoed. De berichten, die daarom trent inkomen, maken bovendien melding van onderscheidene ongelukken. Zaterdagavond omstreeks hall zeven is boven het eiland Walcheren een hevig onwe der losgebroken, vergezeld gaande van slag regen. De riolen te Ilissingen vermochten niet het water te verzwelgen en op sommige laaggelegen gedeelten stonden de straten dan ook eenigen tijd blank. Onder Serooskerke (W.) is de bliksem ingeslagen in een groote schuur van het hof //Klein Leeuwendamme//, bewoond door den landbouwer Louws. De schuur werd totaal in de asch gelegd. De schade wordt door verzekering gedekt. Ook uit het buitenland komen berich ten van zware onweders, vooral uit België. Zoo wordt gemeld, dat een hevig onweer te Leuven onberekenbare schade heelt veroor zaakt j het laaggelegen gedeelte van de stad is overstroomd, het water staat in de straten 80 c.M. tol 1.50 M. hoog. Een muur van 80 M. is ingestort. Ook de Tivoli-brug is bezvreken, waardoor het verkeer met Luik geheel is verbroken. Het schepencollege is in permanente zitting bijeen. Ook Blauwput en Kessel-Loo zijn onder geloopen. Persoonlijke ongelukken zijn niei gebeurd. Drieduizend pelgrims, die op het oogenblik te Leuven zijn, kunnen niet ver trekken. Onweders hehtien Dinsdag in Belgie weer groote verwoestingen aangericht. Het treinveikeer tusschen Brussgl en Leuven is gestoord, daar de weg onder water is geloo- pen, te Berthem zijn huizen omvergeworpen een landbouwer en zijn kinderen werden dooi den stroom meegevoerd en verdronken. Woens dag zijn de lijken teruggevonden ineen weide waar ook 4)2 koeien verdronken zijn, zoo hoog stond het water. Een jong meisje te Ninxelle werd verpletterd overal zijn boomen ontworteld en de oogst vernield. Te Thiel- donek verdronken twee boeren. Te Leuven is geheel bet lage gedeelte van de stad over stroomd de schade is aanzienlijk. Het dorpje Sotobanado in de provincie Valencia in Spanje is geheel onder water ge- loopen. Er staat 2 meter water, met moeite zijn de bewoners naar de hoogste punten kun nen vluchten. Vele gebouwen liggen ingestort. De autoriteiten hebben dringend om hulp verzocht. Prinses Kna's „bruilofskoek" is door de met de vervaardiging belaste firma te Londen Zaterdag afgeleverd en onmiddelijk Daar Madrid verzonden. Het cunstgewrocht is in drie verdiepingen gebouwd en weegt meer dan 300 pond. Het onderstuk, ongeveer 90 centimeter in doorsnee, is in acht door Coriniisehe zuilen gescheiden vakken verdeeld, be kroond met cupidoo jesin allerlei gedaan ten. Het bovenste vertoont een fraaie nndergroep, een witte vaas met een overschoonen ruiker dragende, waarvan vier bloemslingers tot beneden toe afhan gen. Het geheel staat op een zilver Dlad, eigendom van de moeder der bruid, en dat bij haar eigenhuwelijk denzeltden dienst deed. Het fraai gedreven ver guld zilver mes om den koek op te snij den, is twee voet lang en 't helt is van Afrikaansch ivoor. Al de burgemeesters van Spanje bie den der Prinses een rijk versierd album aan, met hnn handteekeningen en met teekeningen van typische kleederdrachten en merkwaardige landschappen uit de verschillende provinciën in waterverf. Men meldt ons Utrecht Het Centraalstationgebouw alhier zal, naar wij vernemen, gedurende de a.s. lustrumfeesten door een 3000-tal gloei lampen op feestelijke wijze electrisch verlicht worden. Men meldt ons uit IJmuiden De torpedobooten Tangka en Wajang zijn op zee in aanvaring geweest. De steven van de Tangka werd ingedrukt, de Wajang werd zwaar gedeukt aan bakboord. - Te Loosdninen werd Dinsdagavond de conducteur Y. ernstig verwond, doir- dat hij bij het rangeeren bekneld raakte tusschen twee wagens van de Westland- sche stoomtram. De man werd de borst ingedrukt en zijn schouder werd ontwricht. De geneesheeren lieten hem naar het Haagsche ziekenhuis overbrengen. Woensdagis te 's Heerhendrikskin- deren een 5-jarig meisje door een wagen overreden en gedood. De arbeider Berendsen uit Ulft, gem. Gendringen, die van de ijzergieterij te Isselbo/g huiswaarts wilde keeren, viel bij het opspringen op de in vollen vaart zijnde stoomtram. Het linkerbeen werd hem afgereden en hij kreeg ook andere zware kwetsuren. In het zieken huis te Anholt, waarheen hij gebracht werd, bezweek hij. Geen gezond beroep. Volgens officieele Engelsche gegevens komen er jaarlijks 1000 sterfgevallen voor op de 61215 mannelijke personen tusschen 25 en 65 jaar. Niet alle klassen der samenleving leveren daar een even groot contingent aan. Zeer treurig komen b.v. de herbergiers er af. Bij hen komen op 61215 personen maar even 1642 sterfgevallen voor. Bij de Orde der Rechabieten (een onthoudersvereeniging) daarentegen slechts 560. De borrel schijnt toch niet zoo gezond als sommigen wel meenenDat blijkt ook uit de sterftecijfers van de stad Bazel in Zwitserland over het jaar 1903. Volgens opgaaf der doc toren, die den dood te constateeren hadden, waren 11 pCt. der sterfgevallen, of 1 van de 9, bij de mannelijke bevolking boven de 25 jaar geheel of ten deete aan alcoholi me toe te schrijven. Op den leeftijd van 30 totóo jaar was dit aantal zells 20 pCt. Gedood door Llectriciteit. Te Luik is in de electriscbe afdeeling der Acèries d'Angleur een zeer ernstig ongeval gebeurd. De 30-jarige ingenieur Wyntjes, ongehuwd en geboortig van Jupille, was bezig een motor van 100 paardekrachten in bewe ging te stellen. Eensklaps bemerken de werk lieden, die naast hem stonden, dat W. doodstil als een pilaar daar stond. Zijn gelaat verwrong zich alleen op afzichtelijke wijze. W. had op dat oogenblik beide handen op dat gedeelte van den motor, waardoor een zeer sterke electrische stroom liep. De werklieden zetten onmiddelijk den motor stop en grepen den ingenieur, die echter geen woord uitbracht. De directeur werd terstond geroepen alsmede een paar doktoren. Deze laatsten hebben zich vier uur lang met W. bezig gehouden, zonder er in te slagen de levensgeesten weer op te wekken. De heer W. is letterlijk geëlectrocu- teerd. Het ongeval heeft in de electrische afdeeling groote bezorgheid gewekt. Een moeder, die „haar zuigeling vergeet." Te Winschoten is Woensdag gevankelijk binnengebracht Eefke K., 22 jaren, ongehuwd en verpleegde in het armengasthuisteScheemda verdacht haar kind van bijna 6 maanden, in den nacht van 12 op 13 Mei j.l. in haar slaap vertrek om het leven te hebben gebracht, door het den mond en neus zoo lang dicht te knijpen, totdat het gestikt is. Zij heeft hare misdaad reeds bekend en werd na verhoor door den rechter-commissaris naar het Huis van Bewaring overgebracht. Iu nood. Woensdagochtend omtreeks vijf uur ont moette op de Zuiderzee nabij Marken de schipper van de Zwolsche nachtboot Kampen het met steenen geladen tjalkschip Eendracht, schipper J. Pol, komende van Papendrecht met bestemming naar Lemmer. Een noodvlag woei van de tjalk. Van het vaartuig was Dinsdag middag tijdens een bui de mast gebroken. Het werd door de Kampen naar Amsterdam ge sleept. (Hbl Gevaarlijke „speelluigen." In den tuin van een café bij tHet Huis de Vraagu is een 18-jarig jongeling door het breken van de wip zoodanig gevallen, dat hij per brancard naar het Wilhelmina-Gas.thuis te Amsterdam moest worden overgebracht. Zijn toestand is ernstig Ook in een anderen tuin aan den Sloterstraatweg brak een zoo danig speeltuig, waardoor vier personen zich meer of minder bezeerden. Tegen de café houders is procesverbaal opgemaakt. ï(N. v. d. D.)« Per automobiel arriveerden Dins dagmiddag te Hilversum een viertal hee- ren in het hotel De Gouden Leeuw, die blijkbaar onder den invloed van offers aan Bachus gebracht, het onderling niet eens waren. Het bleef niet bij woorden, maar men begat zich naar buiten om daar een formeele vechtpartij aan te van gen. Inmiddels verscheen de politie op het terrein van den strijd en achtte het noodig een paar van de vechtenden in te rekenen. Voor een van dit tweetal achtte zij een langer verblijf op het bureau zeer gewenscht de andere kon niet zijn vrien den weer per auto na Utrecht vertrek ken. Zonder ongeluk liep de terugtocht niet afhun voertuig tutte tegen een boom, met het gevolg dat de inzittenden er onzacht uitgeslingerd werden. De chauffeur en de heer v. d. L. beiden van Utrecht, liepen verwondingen op, de derde inzittende kwam met den schrik vrij. De botsing was ook voor de automobiel noodlottig, daar zij zeer beschadigd bleek te zijn. (G. ea L.) Aan de gemeentegasfabriek in den Haag heelt Woensdagmiddag een ernstig ongeluk plaats gehad. Een 67- jarig rangeerder kwam bij het rangeeren onder een kolenwagen, met het noodlottig gevolg dat hij onmiddelijk dood was. OUD-GEREFORMEERDE KERK. Ooltgonsplaat, geen opgaaf ontvangen. Herkingen, vm., nam. en 'sav. leeskeik. Melissaut, vm., nam. en 's av. dhr. Burht van 's Gravendeel. GEREF. GËM. ONDER 'T KRUIS. Dirksland, vm., nam. en 'sav. De. Mackenze. DOOPSGEZINDE KERK. uddorp, Da. K. W. Rösaing. VRIJE EVANGELISATIE, oltgenaplaat, (Langstraat), vm. en nam. 2 uur dhr. Wielhouwer. ZONDAGSSCHOOL MIDDELHARNIS. 24 Mei, (Hemelvaartsdag) 'a av. 6,30 ure, Da. Makkenzie van Dirksland. Ned. Herv. Herk. Beroepen Lellens, T. A. van der Vlies, cand. te Utrecht. Hekelingen, J. H. Buisman, te 's Heerentierg. Amerongen, H. W. Creutz- berg, te Wijk aan zee. Bleskensgraaf en Brakel, G. Benes, te Hoogblokland. Bergeick, A. J. Westhoff, em. pred. O. I. Wilp, H. F. A. Foeker, te Oosterwijtwerd. 's-Hertogen- bosch, F. H. G. van Iterson, te Spankeren. Aartswoud, D. N. Zuithoff. te Midwoude. Aangenomen: Simonshaven, A. J. Bax,cand. te Zutphen. Haamstede, J. Japchen, cand. te Utrecht. Bedankt Oudewater, M. M. den Hertog, te Nieuwerkerk a/d. IJsel. IJselmuiden, J G. Deur, te Gouda. Coevorden, W. van Dooren, te Drempt. Brielle, Dr. A. J. de Sopper te Velzen. Geref. Herken. Beroepen Utrecht, P. C. Koster, te Maassluis. Duisburg, A. H. Op 't Holt, te Nunspeet. Boornbergum, J. M. de Jong, cand, te Sneek. Oud Loosdrecht, A. E. Groenewegen, te Westmaas Aangenomen Urk, G. H. A. van der Vegte, te Dirkshorn. BedanktDinteloord en Prinseland, C. de Gooijer, te Bennekom. Schoondijke, R. van de Kamp, te Axel. Middelharnis. Geboren: Elizabeth Johanna, d. van P. Brittijn en A. J. Aghina. Jacoba Neeltje, d. van Johanni 8 van Heemst en Adrians Nelisse. OndertrouwdJacob Leendert Auperlee oud 23 j. en Maria Christiana de Keizer oud 25 j. (van Sommelsdijk.) Overleden(te Rotterdam) Cornells van der Put echtg. van Maatje Zoon oud 63 j. Stad aan 't Harln gvliet. Gehuwd: Aren Koningawoud j.m. oud 26 j.en Leentje Wittekoek j.d. 21 j. (van Middelharnis.) Den Bommel. Geboren: Jannetje d. van L. van Zanten en L. Bakelaar. Getrouwd P. J. Vervloet j.m. 25 j. en D Kerp j.d. 25 j. Ooltgensplaat. Geboren: Hendrikus Johannis Maria z. van Jacobus van Ooischot en Dinphena Hendrik» P olieman». Ondertrouwd: Johannis Falentijn Holleman j.m. 26 j. (van Essen) en Jannetje van Ree j.d. 25 jaar. Overleden: Lena de Vos oud 2'/2 j. d. van Bastiaan de Vos en Neeltje van den Bolsem. Cornelia Paasse oud 6 mnd. d. van Arend Ruil- hof Paasse en Lena Vermaat. Mellssant. OndertrouwdCornells Breeu 28 j. j m. en Neeltje Leentje Sehilperoort 28 j. j d. Sommelsdijk. Gisteren viel het zoontje van A. Knape, doordien hij in de roeiboot wilde stappen, in de kaai te water. Schier onopgemerkt had het ventje zeker verdronken zoo niet de schippersknecht van de heer Joppe opmerkzaam ware gemaakt die hem nog in tijds kon redden. Ooltgensplaat. Door den Raad der Gemeente alhier is den Hoofdelijken Omslag voor 1906 op 2,55 procent van het inkomen van belastingschuldige gebracht, wijl in 1905 2,40 procent geheven was. f 0.18 a f 8.45 per 50 kilogr. 1.35 zak. 0.03 V 0.06 0 mandje. 0.02 0.06 0.04 0.05 dozijn. 1.— 1,05 100 stuks. 8.— n 11.— r> 0.47 0.80 w 100 bosjes. 0.38 0 0.60 0 0 3. 0 T) 0 Botterdam, 17 Mei. Groenten. Op de Gro6ntenveiling aan dePersoons- dam der TuiDbouw-vereeniging „DeZuid-Hollandsche Eilanden" waren heden de prijzen als volgt Koepeen Aar Jappelen Zuring Spinazie Selderjj Sla Komkommers Radijs Pootuien Rabarber Ctouda, 17 Mei. Kaas. Op de Kaasmarkt waren heden aangevoerd 100 wagens. Men noteert: Goudsche le soort f27. a 28.50, 2e soort f 24.a 26.zwaardere f 29.a Noord-Hollandsche fHandel vlug. Delft, 17 Mei. Vee. Op de Veemarkt waren heden aangevoerd 8 Paarden, 266 Runderen, 29 vette- en 433 nuchtere Kalveren, 1853 Schapen en Lammeren, 154 Varkens, 687 Biggen en 9 Geiten en Bokken. Boter. Op de Botermarkt waren heden aangevoerd en 97/16 vaten, wegende te zamen 17,730 KG. Prijsle kwal. f 54.2e kwal. f 49.en 3e kwal. f44.— per vat van 40 kilogram. Loosduineii, 16 Mei. Groenten. De prijzen, heden aan de Groentenveiling besteed, zijn als volgt: Predikbeurten op Zondag 2® Mei. NEDERL. HERV. KERK. Sommelsdijk, vm. (H. Avondmaal) en cm. (Doops- bediening) Ds. Westrik. Middelharnis, nm. Ds. Emmen van Den Bommel 24 Mei, (Hemelvaartsdag) vm. Ds. Bruining. Stad aan 't Haringvliet, vm. en nam. Ds. Polhuis. Den Bommel, vm. Ds. Emmen. Ooltgensplaat, vm. en nam. Ds. Verweij. Oude Tonge, vm. en nam. Dg. van Dolder. Nieuwe Tonge, vni. en nam. Ds. Wentink. Dirksland, vm. en nam. Ds. Lammers. Herkingen, vm. Ds. Addink en nm. geen dienst. Melissant, nm. Ds. Addink van Herkingen. Stellendam, vm. en nm. Ds. Hoogendijk. Goedereede, vm. Ds. Boss van Ouddorp. 24 Mei, (Hemelvaartsdag) 's av. 5,30 uur Ds. de Gidts. Ouddorp, vm. leeskerk en nam. Ds. Boss. GEREFORMEERDE KERK. Middelharnis, vm. en 'sav. Ds. Steketee. Stid aan 't Haringvliet, leeskerk. Den Bommel, leeskerk. Ooltgensplaat, vm. en 's av. Ds. Dekker. Stellendam, vm. en 's av. Ds. Koppe. Ouddorp, vm. (H. Avondmaal) en nm. Ds. Gre- nadinus van Rozenburg. Kropsla le soort 2e Stele-Komkommers Spinazie Zuring Postelein Stoofsla Raapstelen Rabarber Komkommers le soort 2e v Radijs Peen le soort 2e Selderij f 1.40 a f2.30 per lOOkropp. 0.60 1.10 0.25 0 08 0.12 0.35 0.11 0.10 1.70 6.75 3.25 0.70 8.75 4.— 0.50 0.85 0.24 0.26 0.70 0.20 .020 4.25 9.— 5.75 1.20 11.75 7.— 0.80 ben. 100 stuks. 100 bosjes. en en zij, die belangstellen in de oprichting, op 't Eiland, van een afdeeling der Vereenlglng tot bevordering der Bijenteelt In Nederland, worden verzocht vóór 1 Juni 1906 hun naamkaartje te zenden of op andere wijze daarvan blijken te geven aan te SOMMELSDIJK. hot ROER en een PLANK van een Baggeraak. De vinder wordt beleefd verzocht hiervan kenni8 te willen geven aan het Bestuur van den polder „Het West-Nieuwland. De onkosten zullen worden vergoed. De Secretaris D. VOOGD. Ouddorv14 Mei 1906. DeCoöperatieve Vereeniging „CERES'1 te Ouddorp zal op Zaterdag 26 Mei 1906, 's middags ten 3 ure in het Hotel Bellevue te Ouddorp, in het openbaar aanbesteden Aanwijzing op het terrein op Zater dag 26 Mei 1906, 's voorin. 11 ure. Bestek en teekening liggen vanaf Dinsdag 15 Mei ter inzage in Hotel Akershoek te Ouddorp, terwijl inlichtingen zijn te bekomen bij J. TANIS C. Jz., Bouwkundige aldaar. t Binnenkort verschjjnt bij onderge- teekende Compleet in 12 afleveringen a 12J/2 cent per aflevering, zijnde een twaalftal Predikatiën van VAN OUD-BEIERLAND. Dit werk is ook compleet te bekomen a f 1,25 gebonden in keurigen Stem- pelband f 1,50. Men teekent in bij iederen solieden Boekhandelaar en bij den Uitgever SALLIE COHENSIUS EN SAARTJE IIAMMELBURG. Oude Tonge, 1 Mei 1906. Nijkerk, j Eenige en algemeene kennisgeving. C. BREEN Pz. EN NEELTJE L. SCHILPEROORT Jd Ouddorp, Melissant, Mei 1906. Heden overleed na een kort, doch smartelijk lijden, ons geliefd Doch tertje in den ouderdom van bijna 4 jaar, Tevens brengen wij onzen welge- nieenden dank aan allen, die behulp zaam zijn geweest tijdens het lijden van ons geliefd kind en aan Dr. J. Duyster voor zijne liefderijke en zorgvuldige behandeling. M. VAN SETERS. H. VAN SETERS- Nagtegaal. Stellendam, 13 Mei 1906. -Jr fZ.' - *-„L,"-1 597 wordt verzocht zijn fiets te komen afhalen bij Schoenmakerij, Kerksingel 8788 KAMERGEMAKKEN, HOSPI TAALLINNEN, STEEKPAN- NEN, VERBANDWATTEN, alles in ruime keuze en tot bil lijke prijzen voorradig. - Uitsluitend solide kwaliteit. - Wed. Ij. J. Ij'IBeureux, BED DEN MA GA ZIJN, „Uilig in Duizend Vreezen, Groote Markt 11 en Hang 3 ROTTERDAM. Gevestigd sedert 1866 Telefoon 4202.

Maas- en Scheldebode | 1906 | | pagina 4