f Advertehtien. Attentie s. v. p. DAVID HABTOGS Jaes. i Klayer-enüraszaöBD. J. i). BI1I0IÏÏ-MJER. T. SCHILPEROORD, Spiegels en Schilderijen ds esrste Vrijdag R. MEES ZOON EN, 1 i 2 TW jrmannen der Soc. partij dag" aan dag door eigen partijgenooten ge smaad. Zoo loont het kwaad zijn meester. ËlasiteiilasMl. Koek beoordeel i «g" 3*oud .Lilver Koralen en Hórlogrën. S0MMEL8D1JK. Handel in Het osacEsic vertrouw de adres. Sig-a ren en Sigaretten Gedurende de wintermaanden zal Tandarts REGENSBURG, in plaats van de eerste Donderdag, van iedere maand in het HOTEL MEIJER te Middelharnis te spreken zijn van s'morgeng 8 tot een uur. De Donderdagavond daarvoor, na aankomst der avondboot, Dag en Avondbrillen. Bewaring wan Haarden, Matten, Vloerzeilen, WascMoeMafel- fcleeto, enz. enz. RUSLAND. De regeeringsdaden der reactie. Uit allerlei blijkt, dat ia Rusland de toestan den weer tot het oude terugkeeren, Het absolutisme heerscht met vernieuwde kracht en in zijn slechtste consequentie. Ter illustratie daarvan willen we een paar staaltjes mededeelen. De gevangenissen zitten overvol met politieke veroordeelden. Deze vertegenwoordigen bijna alle klassen der Russische samenleving. Om te beginnen met St. Petersburg, daar is tegen de hoofdredacteuren van de Noicosti, de Boes en de Signal een ver volging ingesteld. De hoofdredacteur van het Lettische blad Galvas Pilzoras Avizes is aangehouden. Te Moskou is de bekende schrijver Simi- onof gevangen genomen. Verder zijn daar talrijke zemstwo-ambtenaren achter slot en grendel gezet. Te Kief is de Kiefski Westwik verboden. Te Mohilef zitten de gevangenissen de laatste dagen volden gevangenen wordt het allernoodigste ont houden. De politie heeft een vergadering van consitutioneele democraten uit elkaar gejaagd. Te Kerstj (Krim) is de Zsjoesjni Kourier in beslag genomen. Te Tiflis zijn de redacteuren van de (socialistische) Kaf- katki Babotsji Listok (Arbeidscourant voor den Kaukasus) tot een jaar veroordeeld. Te Tomsk is de vice-voorzitter van het openbaar onderwijs in hechtenis genomen. Te Nikolajef is gevangen genomen Kossia- kof, oud-procureur bij het militair gerechts hof, candidaat voor het burgemeesterschap en vertegenwoordiger der stad op het groote zemstwo- en stedecongres te Moskou, benevens de rabbijn Wilonski. Te Wladimir zijn de gevangenissen over vol te Rybinsk zijn verschillende platte lands onderwijzers en een geestelijk# in hechtenis genomen. Te Woronesj dito. Te Jekaterinoslaf, is opgepakt de gewezen adelsmaarschalk Karpof, voorzitter van de gouvernements-zemstwo, afgevaardigde naar het zemstwo-congres. Dwinskgeen plaats meer. De Tsaritsinskaja Zjisn is haar hoofd redacteur kwijt. Te Simferopol is de Krym in beslag genomen. Te Azof heeft depor tatie op groote schaal plaatste Nowolsjo- kask is de advocaat Koriakino, die politieke beklaagden kwam bijstaan, opgesloten. Te Minsk zijn dertig werklui aangehouden op. verdenking van tot de Joodsche arbeiders partij »de Bund« te behooren. Om met een sterk stukje te besluiten in het verre Bsjabad zijn een groot aantal ingenieurs aangehouden, alleen omdat zij lid van de Vereeniging van ingenieurs waren. Al deze daden moeten naar het heqf op last van Minister Doernovo plaats hebben. Zelfs is op zijn persoonlijk bevel, de Char- kofsche hoogleeraar Gredeskod, een der hoofdfiguren van de constituoneele-demo- cratische partij voor twee jaar naar een der verste uithoeken van het gouvernement Archangel verbannen. Het aftreden van den Minister van Han del, 't welk we Vrijdag meedeelden, wordt niet alleen in Russische, maar ook in Duitsche en andere kringen met groot leedwezen vernomen. »Minister Timiriasef toch is een man van hooge opvatting en van ruim begrip voor eiken vooruitgang. Zijn optreden als Minister werd door alle kringen met de grootste verwachtingen tegemoet gezien, en de korte tijd van zijn werkzaamheid heeft die verwachtingen in elk opzicht in vervul ling zien treden. Het was in hooge mate verblijdend waar te nemen, met hoeveel zaakkennis en gemak ondanks de onnoe melijke moeilijkheden van de laatste maan den de Russische Minister van Handel in dien gewerkt heeft. »Alle vragen, verzoeken en adressen aan den Minister, zoowel uit Rusland als uit het buitenland, werden snel en afdoende geregeld, vaak telegrafisch beantwoorden uit alle stukken bleek ten duidelijkste, dat de Minister van Handel bezield was met den wensch, de handelsbelangen van Rus land naar zijn beste krachten te bevorderen. Dat Timiriasef, die onder zeer moeilijke omstandigheden zijn ambt had aanvaard, slechts is heengegaan onder sterke pressie, kan als zeker worden beschouwd. Ook de Minister van Onderwijs, Graaf Tolstoy, dreigt met ontslag. Telkens worden onderwijs-autoriteiten zonder zijn voorkennis ontslagen. Nu weer een rector der Dor- patsche Universiteit. De reactie viert thans hare triumfen en na langeren of korteren tijd gaat Minister Tolstoy den weg zijner liberale voorgangers. CHINA. Reuter seint uit Peking, dat de wachten rondom de verboden stad verdubbeld zijn en de paleizen en woningen der hooge ambtenaren door troepen worden bewaakt. De politie is met geweren gewapend. Za terdag zijn het hoofd der politie en andere ambtenaren ten paleize ontboden, om maatregelen te treffen. De Amerikaansche regeering blijft pes- «imistieh ten aanzien van den toestand in et hemelsche rijk. In antwoord op een vraag door een zendingsgenootschap aan de regeering gericht, heeft Bacon, assistent- minister van buitenlandsche zaken, te kennen gegeven dat de toestand in China de regeering zeer ongerust maakt. Hoewel er niets bekend is dat reden zon geven om de zendelingen onverwijld uit China teiug te roepen, acht men het te Was hington toch voorzichtig, verafgelegen posten te waarschuwen, en de Europeanen en Amerikanen aldaar te waarschuwen, zich bij het eerste voorteeken van gevaar in veiligheid te brengen, ook al zouden die teekeneu in gewone omstandigheden onbelangrijk geacht worden. Ook via Washington komen berichten van nieuwe aanvallen op zendingsposten. De Amerikaansche consul generaal te Sjang-hai seiut, dat de Amerikaansche zendingsposten te Nan-tsjang en Kiën-se, 400 mijl stroomopwaarts aan deJang-ste verwoest zijn. Twee volwassenen en twee kindereu zijn gedood, veertien zijn ont snapt. In een later telegram meldt de consul- generaal te Sjangnai, dat zes Eransche jezuïtenen twee Amerikanen gedood zijn in het tegen den zendelingen gerichte oproer te Nantsjaug, maar hij voegt er aan toe dat de ontvangen berichten te genstrijdig zijn. Gezegd wordt, dat de uitbarsting haar oorsprong vindt in een geschil tusschen Eransche jezuïten en Cnineesche ambtenarenmaar de oorzaak zal wel dieper, in den vreemdelingenhaat, moeten gezocht worden. Gemengd Nieuws. Zij kreeg haar zin. Het volgende vermakelijke stukje stond onlangs in „Politiken" een Deensch blad: „Ja, ja, zeide mijn vriend, de postbeamb- tenaar, het is werkelijk niet te verwonderen, dat myn haar grijs is geworden. De men- schen kunnen soms zoo onmogelijk zijn en hebben soms de ombesehaamdste protenties. Hoor maar eens, wat mij op een Paaschdag is overkomen. Een oude dame komt het kantoor binnen, waar ter gelegenheid van den Zondag maar een klein deel van het personeel werkzaam is. Er is een massa te doen. „Neem me niet kwalijk," zegt ze, „een halt uur geleden heb ik van de straatkant een brief in de üus gegooid." „Ja," antwoordde ik, „dat is hsel goed, daarin behooren de brieven ook te komen." ,.Ja, dat weet ik wel, maar ziet u ik zou zoo graag m'n brief terug hebben." „Het spijt me, maar dat is onmogelijk. Wij hebben streng order gekregen geen enkelen briel terug te geven. Buitendien liggen er wel eenige honderden brieven in de bus, zoodat het heel moeilijk en tijd- roovend zou zijn, om de uwe er uit te zoeken." „Neen maar kan ik nu niet eens mijn eigen brief terugkrijgen Ik moest er absoluut nog iets op schrijven!" Nu werd ik boos en antwoordde „Neen, u kunt uw brief niet terugkrijgen. De bus is al geledigd en bovendien moet u de toestemming van den directeur hebben." „Die zal ik ook wel zien te krijgen barstte de dame uit en haar parapluie kwam op onrustbarende wijze in de nabijheid van mijn gezicht. „Ik zal u leeren, dat u de dienaar is van het publiek en dat u daarvoor betaald wordt. Waar is de directeur Ik wees haar den weg en een kwartier later kwam zij met een triomfantelijk gezicht. Zij had de toestemming van den directeur ge kregen om den briel terug te krijgen. Ik moest nu ongeveer 20 minuten zoeken voor ik dien had gevonden. Zy nam hem aan en ging er mee naar de lessenaar, waarna ze een paar woorden op den achterkant schreef. Toen kwam ze terug en gaf hem mij weer. Wat denkt u, dat ze er nu op had ge schreven Neen, dat kunt u nooit raden. Daar stond alleen „Kijk niet naar bet slechte sehriit, ik schrijf in haast. Aan bloedvergiftiging overleden. De heer Ackermans, leerlooier aan het Wilhelminapark te Tilburg, voor een paar weken bezig zijnde met de behandeling van natte huiden, had daarbij geen acht geslagen op een wondje aan de hand. Ecne hierin onts ane bloedvergiftiging had het gevolg, dat hij Woensdagavond overleed. Van het door de electrische train overreden kind. Het dochtertje van den heer K., dat Woens dag met de electrische tram in de Badhuis straat te Scheveuingen werd overreden, is van de ziekenverpleging Duinstraat dadelijk naar het Kinderziekenhuis in den Haag ver voerd en het linkervoeije tot hoven den en kel geamputeerd. Het kind is thans redelijk. Arine ouder»! Uit Dreumel wordt d. d. 21 Eebr. geschre ven: De echtelieden M. v. d. B. moesten dezen morgen van huis, om den treurigen plicht te volbrengen aan de moeder der viouw de laat ste eer te bewijzen. Daarom hadden zij hun ne kinderen bij v. d. B.'s moeder gebracht, die zoolang op de kleinen zou passen. Het vierjarig kleindochtertje wist aan de waakzaamheid van grootmoeder te ontsnap pen, met het treurig gevolg, dat het na eenig zoeken gevonden werd verdronken in de breede, diepe treksloot achter het huis. Wie beschrijft de droefheid der ouders Nau welijks waren zij van moeders begravenis thuis, toen hun lieveling als lijkje werd bin nengedragen. ('s Hert. Ct.) Door den rook gestikt. Uit Amsterdam meldt men Op de derde verdieping van perceel 5E3 Prinsengracht is Woensdagmorgen een kleine binnenbrand ontstaan, die slechts gertnge materieele Schade veroorzaakte. Echte? grag er een mensohenleven by verloren. Men vond den bewoner op een stoel bij het raam zitten met een liclile brandwond aan de hand. Blijk baar was hij gestikt door den zwaren rook, die in het vertrek hing. Bereid ten allen tyde uw huis Men meldt aan de //N. Ct. Een Vrijdag gehuwde vrouw te Colijns- plaat is van een zoldertrap gevallen en Zon dag overleden. Bijna naakt aan den dyk. Te Wijk hij Heusden is Woensdagochtend omstreeks 6 uur do woning vat) den veehan delaar A. de Waal geheel afgebrand. De in boedel ging geheel verloren. De man was ter markt te Gorinchem en de vrouw kon ter nauwernood met hare twee kinderen in nacht gewaad naar buiten vluchten. Assurantie dekt de schade. Koninklijk bezoek. Zooals bekend is, ligt het plan van H. M. de Koningin a. s. Maandag Kinderdijk te bezoeken. De vorstelijke personen zullen de reis ma ken over Rotterdam. Na aankomt uit Den Haag aan het stati on D. P. alhier, zullen H. M. (ie Koningin en Prins Hendrik rijden naar het Maasstatton en daar aan boord gaan van de Columous, van de HollandAmenka Lijn, om Kinder dijk te bezoeken* Na de terugkomst zal door de Koningin en den Prins een uezoek gebracht worden uan de //Nieuw-Amsterdam//, het nieuwe Sioom- schip van de HollandAmerika Lijn. De hooge gasten zulten vermoedelijk circa 1 uur 's namiddags daar aankomen en aan Doord de lunch gebruiken. Door een zaudtrein overreden. Een ntan, woonachtig te Rotterdam, die te 's Gravenhage werkzaam is Dij De Groot en Kulri, is Woensdagmi idag overreden door een zandtrein. De man was terstond dood zijn lijk is overgebracht naar Voorburg. (Vad Arme rijke. In een der voorsteden van New-York, Broux, is Zaterdag zekere juffrouw Marie Corsa een zes-en-vijftigjarige, dood gevonden in het ééne kamertje, dat ze bewoonde. De ongelukkige was letterlijk van den honger gestorven. Een dergelijk afschuwelijk eind was zeer zeker niet noodig geweest, daar juffrouw Corsa een vermogen nalaat van tussehen de 600,000 en 1,000,000 dollars. Twintig jaar geleden verloofde zich een jong liongaarscb edelman, Rudolf von Mtlic toen nog luitenant bij de jagers, met een burgermeisje, Etelka Muller. Daar dij onüe- middeld was, kon hij den borgtocht niet stellen, dien officieren noodig hebuen om in het huwelijk te treden, en moesten de trouw plannen worden verdaagd. Zoo is het 20 jaren lang gegaan wei is de luitenant al lengs tot majoor opgeklommen maar zonder dat de financieele to.stand verbeterd is Daarom heeft hij onlangs op een audiëntie Keizer Frans Jozef verzocht hein te veiguu- nen zonder borgtocht tc trouweu. Het ver zoek werd ingewilligden de vorige week is nu eindelijk het paar in den echt ver bonden. Inlichtingen gevraagd. Uit de Schinkelvaart te Amsterdam is op gehaald het lijk van een onbekenden man van ongeveer 55 jarigen leeftijd, lang 1.70, flink gebouwd, donker bruin haar, korte knevel, gekleed in donker blauw coluertpak, bottines met elastiek? bruine kousen, blauw gestreepte onderbroek, tricot borstrok, witte liggende boord en blauwe slipdas, alles on gemerkt op het lijk bevonden een zilveren cyiinderhorloge in nickelen kast, waaraan 2 nickelen kettingenin de kast van het hor loge staat den naam W. Reevoort. De Commissaris van politie in de 3e sect ie verzoekt dengenen, die inlichtingen omtrent de identiteit van dit lijk kunnen vsrstrekken, zich te vervoegen aan het bureau van Politie, in de Reijer Anslostraat (Overtoom). Brand op de „Noord Brabant". Aan boord van het pantserdekschip Noord- Brabant, in conservatie liggende aan de Rijkswerf te Nieuwediep, is Maandagavond brand ontdekt op de stookplaats. Men was het vuur spoedig meester. De schade is gering. Mishandeling, den dood ten gevol ge hebbend. Zondag zijn te Winschoten twee personen, vader en zoon, gevankelyk binnengebracht, wegens zware mishandeling van een man, Vos geheeten, te Onstwedde. Na verhoor voor den rechtercommissaris zijn de ver dachten in het huis van bewanng gebracht. Yos is reeds aan de gevolgen overleden. Frans Rosier. Uit Arnhem meldt men aan de N. R. Ct. De politie alhier is op het oogenblik aan het zoeken naar Frnns Rosier. Zaterdag zou een veldwachter met een persoon in den trein gezeten hebuen, die vermoedelijk te Arnhem uitstapte, en die, zooals de veld wachter later bij het zien van Rosier's potret opmerkte, veei gelijkenis had met den ont- vluch'e. Boven de wet Op de gis*er te lJmuiden binnengekomen stoomtrawlers Danube, H. 240, en Potomac, H. 242, varende onder directie van den heer PlanUydt aldaar, werden op last van den ingenieur van het stoomwezen de stoom ketels verzegeld. Beide booten worden nu naar Amsterdam opgesleept. Deze schepen voeren sedert Decemner zonder naiionaliieits- bewijzen, zonder vissehergpapieren en zonder vergunning tot gebruik der stoomketels. Broedertwist. Een drietal broeders, bootwerkers te Rotter dam, hadden al sedert eenige dagen ruzie over geld. Dinsdag begaven twee hunner, J. G. en D. G. zich naar liet huis van L. G. in de Rotlestraal, en daagde hem uit naar f hünflïl' tekooien waaraan, déze*gevo:g gal, doch gewapend met een mes, waarmede hij J. G. ernstige verwondingen toebracht aan rug, zijde en hals. Nadat deze naar het zie kenhuis was overgebracht, bleken de wonden niet levensgevaarlijk. De dader werd gearresteerd. //Tel.// Bedolven. Zaterdagmiddag geraakte de aannemer M. Tijms te Sappemeer onder een muur der fabriek van den heer Scholten, welke bij het afbreken omviel. De man was terstond een lijk. foo de Jeii^d. EEN FLINKE JONGEN DOOR L. VAN BERKEL. 2) II. Eén vak was er, dat Jan niet graag deed en dat was Nederlandsche Taal. Dat vond hij verschrikkelijk Dat leeren van ei en ij, een e en twee e's, o of oo en zoo al meer, dat was voor onzen vent een' heksenwerk. Hierover struikelde hij nog al eens en schreef ook "aak den ais het de moest wezen en omgekeerd Daarin was Jan nu de eerste niet, maar niet de andere vakken ging het beter. Engelsch wat was dat leuk. Echt ge zellig, wel waf m ieiltjk, maar toch grappig. Die uitspraak was zoo typisch. Boy, jon gen. Church kerk enz. En dan rekenen, algebra en meetkunde niet te vergeten, dat waren zijn lievelingsvakken. Zie je. Zulke dingen kon je bewijzen, kon je zelf vinden, maar Nederlandsche Taal, dat moest je maar gelooven, daarvan was uiefs zelf te vinden. Gok dit eerste leerjaar ging voorbij. Jan ging over met prach tige cijfers, maar was niet nummer 1. Niet P Neen, hij en nog een jongen ston den gelijk, ze hadden evenveel punten. Mijnheer had ei om moeten lachen. Zoo iets was nog nooit gebeurd en daarom moesten ze in de nieuwe klas maar naast elkaar in de voorste bank gaan zitten. De bank van de twee taaien zoo noemden de andere jongens ze Na de verhooging hadden ze drie weken vacan- tie. Leuk, hoor. Vacantiewerk was niet opgegevenwie wilde, kon wat meet kundige vraagstukken en algebra sommen maken, maar wie het niet wilde doen, kou het ook laten. De eerste dagen be steedde Jan terdege, maar de andere niet en wel om de volgende reden. Toen er vier dagen van de vaeantie om waren, kwam vader op een Zaterdagavond thuis met een tijding, die voor Jan een blijde boodschap was Jan, zei vader, je wilt later zeeman worden. Je hebt al zoo dik wijls gesproken van naar zee gaan, stuur man worden, en later kapitein of gezag voerder van een schip. Maar jongen, je kunt goed praten, maar je bent nog nooit op zee geweest. Je hebt het nog niet ondervonden. En nu, kom ik je eens vertellen, dat jij het deze vaeantie onder vinden kunt. Dinsdagmorgen vertrekt er uit den Hoek van Holland een loodskotter eu daarmee moogt ge voor veertien dagen naar zee, als je wilt. Jan was in de wolken. Hoera ik ga naar zee, moeIk ga dobberen op de baren, Zeemannetje spelen. Hij kon des nachts niet slapen van blijdschap. Wat duurden die Zondbg en die Maandag lang. Het was, of het nooit Dinsdag zou wor den. Eindelijk brak die Jang verwachte dag aan 's Morgens om vijf uur stond Jan met zijn vader aan het station Deut sche Poort om in den trein te stappen naar Hoek van Holland Hij was dus vroeg uit de veeten, want de loodskotter ging om zeven uur naar zee. Moeder had al'es in orde gebracht, z'eu goed en alles wat hij noodig had, was netjes in een koffertje gepakt. Ach, wat huilde moe, toen Jan afscheid van haar nam Haar Jan ging naar zee, wie wtet of ze hem wel eens terug zou zien. Als hij maar niet verdronk. O, als ze daaraan dacht, moest ze schieien, of ze wilde of niet. Een ding wist ze en wel, dat niemand Jan kon bewaren dan God alleen. Nadat Jari moe hartelijk had omhelsd, was hij de deur uitgestapt als een' echte zeeman. Op het perron nam Jan afscheid van vader 'L\\ chudoen elkaar de hand en vader zet Nu, Jan, ik hoop, dat God je bewaart en dat ge over veertien dagen gezond moogt, terugkomen Wordt vervolgd.) Daar staat geschreven. Verzameling van bijbelteksten voor de onderwijzing.de opbouwing en de vertroosting der Geloovi gen, systematisch gerangschikt door ds. Kuilman predikant te Hoedekenskerke. Baarn. HOLLANDIA- DRUKKERIJ. Praetischer hulpmiddel om den arbeid voor 't koninkrijk Gods door predikanten, onderwijzers, ouders enz te vergemakkelijken is ons niet bekend. Hij geeft teksten, eene verzameling van teksten, een bloemlezing van de meest passende teksten voor elke levensomstandigheid. Br. Men wil spreken over de plichten jegens de maatschappij. Ge zoekt op bldz. 352. 353, 354 en 355, en dan vindt ge daar 20 teksten, die alle slaan op dat Onderwerp. Men wi) spreken over 't onderwerp Kijken en Armen Ge slaat op bldz. 359—360361—362— 363—364365366 en ge vindt 28 teksten, die spreken van Rijkdom en Armoe. En zoo is 't op alle terrein. Teksten over: Den Bijbel; God; den Mensch; Jezus Christus; den Heiligen Geest; het werk der Verlossing; berouw over de zonden; over: bekeert u; over plichten jegens God jegens den Naaste jegens de kerk jegens de maatschappij; over het lijden; het lichamelijk lijdenhet geestelijk lijden den rouw voor de stervenden. Waarlijk, dit practische uitnemende werk heeft geen aanbeveling noodig. WesWijk B 293, MIODELIIARIVIS. Billijke prijzen. Solide artikelen OPGERICHT 1840 VI BOEKHANDEL DIRKSLAND. Levering van alle Binnen- en Buitenlandsche Boeken Tijdschriften Couranten. Plaatsing van Advertentiën in alle couranten Handel in Schrijf- Teelcen- en Schoolbehoeften. STEEDS VOORRADIG Postzegel- Poeteet- Poëzie- e» ÏSeie f'lenaet alburns Kerkboeken en Bijbels. enz. enz. NEUBELH AVDEL, Westdijk, Middelbands. Door ruimer localiteit, groote voor raad van solide Meubelen in alle stijlen. Mahoüie- en Notenkasten en Tafels. Stroo-, Riet- en Kussenstoelen» in alle mogelijke modellen. in ruime keuze. Zeer solide geschilderde Meubelen. - Massive Tegel haardplaten, verder alles wat tot de Meubelzaak behoort. Soliedconcurreerende, maar vaste prijzen p Messen- Scharen- en Brillen magazijn. L G. VAN DOORN. Oppert 144, nabij het Gr.Kerkpl BOTTERDAM. BAROMETERS vanaf f^, Goedkoopst adres voor Ook op voorschrift van HH Doctoren worden Brillen eleetrisch gesl. Hol geslepen scheermessen vanaf fl.25. EMUMb Slijperij van Messen, Scharen, Brillen, enz. Bril en met geslepen glazen vanaf 0,50. Kassiers en Makelaars in Assurantiën, Rotterdam. Tijdelijk gevestigd: WESTN 1 EUYVLAND No. 10. RENTE VAN GELDEN DEPOSITO met één dag opzegging JfLV2 pCt. tien dagen 3 Voor angeren termijn tot nader overeen te komen voorwaarden. yolgens bepalingen, die gratis verkrijg baar zijn. Ontvangen de nieuwste prima Naaiuiachinen- en Rijwielolie, in flacons alsmede een groote sorteering Concureerende prijzen. Onder aanbeveling Johs. VAN BALLEGOOIJ, Voorstraat, oOUDE TONGE. Hoek Kerkring. De PI hof te verleent Ee voor de I b«g in den uit het blik en strafgev Aan s) sing va die gen danige daarvar In h op de Procure voor, di Inlici zy'nde j Signa blond diepligj «en mo AMS' DeB ingero: dat de tige ve de hie bij den artikel VAN geroepj melde: hieron het waart Me, Geme meld, en re aangs de dc tot d den bovei of he

Maas- en Scheldebode | 1906 | | pagina 2