I I L J. P's I Aanstaande llinsdag* H.H. LANDBOUWERS. KENNISGEVING. UTREGETSGEE Advertentïèn. Prima SLA- OF ZOETE OLIE YEHZEKERfflG lep ERAiSCHADE. tg 25-JARI6E ECHTVEREEMIM Smidsknecht, Coöperatieve Boerenleenbank BOÜWMMS- H. E Veehouders, Drieling wagen. LIMONADE AZIJNEXTRACT, r A. J. P.'s AMANDELTJESPÏÏDDmG HAARLEMSCH VEERHUIS. Een Bakkersknecht SCHILDERSKNKCHT Het verbouwen van de pastorie der Chr Gerei'. Kerk onder 't Kruis op Kralingen, gemeente Melissant. A. A. MIJS, Sommelsdijk. met geraspte citroen. Profiteer ran deze gelegenheid 7e. Als zouden de zeevissohers door een zeker christelijk blaadje blij zijn gemaakt en in den waan gebracht, dat ze nu ook van de onge vallen wet zouden krijgen omdat ze opgeno men waren in het wetsontwerp. 8. Dat de pensioenregeling voor den landar beider een belachelijk figuur zou zijn. 9. Dat deze Regeering niet eene Sociale wet tot stand had weten te brengen. Hier wil ik tussehen voegen dat ik vol gens Van Vliet zijn schrijven met den mond vol tanden zou hebben gezeten toen de heer R. mij zei dat het vorige Ministerie drie sociale wetten kadgemaakt en mij vroegnoemt mij van dit Minis terie er maar een. Ik zei dat.al waren ze nog geen wet er toch zooveel ontwerpen op sociaal gebied waren dat men zich moest schamen om dit Ministerie in dit opzicht werkeloos te noemen. 10. Als zou het er bij de benoemingen zoo partijdig mogelijk toegaan. Genoeg dunkt mè om Van Vliet te toonen dat jk van die rede toch wel meer dan die 2 puntjes wist, Van Vliet schrijft verder deze woorden let terlijk dat hij niet weet of Huijer dat zelf wel doet weet ik niet, ik kan hem echter verzekeren dat als hij soms bedoelt dat stukje opmaken dat er geen mensch anders zijn handen in mijn vuile zaken heeft gehad dan ik alleen. Ook schrijft hij verder, dat R. mijn geen kleine debeter genoemd zou hebben en ook geen groote. Hebt ge toen soms met uw handen voor uw ooren gezeten, want dat heeft hij niet eens maar herhaaldelijk gedaan; doch Van Vliet schrijft maar gerust dat ik uit een debeterboekje (en wel genaamd „De kleine debeter") sprak. Ik moet dan ook zeggen dat ik niet weet hoe iemand in zijn stuk zoo durft liegen. Want noch een boekje van dien naam, noch een andere stond mij ten dienste om mijn meenigsverschil tegen den heer R. te zeggen, doch wat zal men hier weer van zeggen. De heeren vrijzinnigen hebben eenmaal geoordeeld, dat wij nog niet zoo ver doordenken en naar dat oordeel moet iemand dan maar afgestraft worden. Men ziet hier alweer dat èn de heer R. èn de heer Van Vliet maar voort praten en schrijven op gissingen. Ik zou die heeran aanraden wat vastere motieven te gebruiken eer men iets vaststelt. Van Vüet is verder weer in twijfel en wel hierover of ik wel een goede Hollander ben, want in sommige zaken heb ik aan een geheel woord niet genoeg en dan weer schijnt hetofik wel begrijpen kan wat iemand meent zonder dat hij spreekt. Ja als het nu eigenlijk zoo staat dan moet ik zeggen dan loop ik ook met mijzelven omhoog, maar daar schiet mij in gedachten dat mijn Moeder den naam voert van „du Pree", dat Helt naar het Franseh, dus nu denk, ik zal het voor hem wel zijn opgelost. Verder zijn stuk nalezende raakt hij geheel met mij in de war, want niet alleen mijn zintuigen ook mijn oordeel is van koers. Immers toen de heer R. mij vroeg of ik Staalman tegenwoordig voor een christen hield had ik moeten zeggen „neen" en toen hij vroeg maar als hij zijn knieën voor Kuyper ge bogen had zou ik „ja" gezegd hebben. Noch het een is mij gevraagd, noch op het ander heb ik ja gezegdik zou Van Vliet wel eens willen vragen weet gij wel eens waar het over liep Het ging over de Deputaten-vergadering der Anti-Revolutionaire Partij en nu weten wij Anti- Rerolutionairen goed hoe Staalman ziehzelven daar gedragen heeft, ook kan de heer R. zuiks weten en daarom vroeg R. mij of ik hem, n.l. Staalman nu nog (niet zooals gij schrijft voor een christen) maar voor een Anti-Rev. hield en toen heb ik neen gezegd, en op die kniebuiging voor Kuyper heb ik in 't geheel niet geantwoord, want die bestaat er niet. Ook haalt hij in zijn stuk dat geval van Ds. Emmen nog aan en dan zou ik van Z.Eerw. dat geschreven hebben, wat hij zelf in de N. R. Cou rant weerspreekt, nl. dat ik zou beweerd hebben, dat Ds. Emmen het een of ander van de politiek zou verhandeld hebben, waar Z.Eerw. in zijn stukje tegen opkomt. Doch om over deze zaak een goed licht te laten schijnen is het noodig dat men weet wat er dezen aangaande is geschied. Voor de stemming voor de Tweede Kamer hield Ds. Emmen een bidstond voor land en volk met het oog op de verkiezing. Daarvan zei de heer R. dat Z.Eerw. toen die beruchte woorden zou heb ben gebruikt, dat die bidstond aangelegd was tegen den heer A. Roodhuizen, als zou hij een leeuw zijn, zoekende wat hij zou mogen verslin den en dat in een lichamelijke gedaante, altijd volgens een ingezonden stuk in de,N.;R. Courant. En wat zijn mijne woorden daarop geweesthoe wel ik de preek niet had bijgewoond, ik echter niet geiooven kon dat Z.Eerw. zulken onzin zou gezegd hebben, maar hiermede een geestelijke bedoeling had en dan natuurlijk op politiek ter rein, dat is geen politiek in de kerk verhandelen en omdat ik zoo over Ds.Emmen gespooken bad, zou ik volgens van Vliet thans meer achting voor Dominé's in de Herv. Kerk hebben dan vroeger. Ook hierover wil ik mij wel verklaren, dat mijn overtuiging nog precies dezelfde is als voorheen, maar als ik door hen iets zie of hoor verrichten dat in overeenstemming is met Gods Woord of conform, de belijdenisschriften onzor vaderen, dat het dan mijne volle sympathie wegdraagt; ik wil zoo eenzijdig niet zijn in mijn oordeel zooals dat zoo vaak bij de Vrijzinnigen voorkomt om totaal alles af te keuren wat doormannen geschied van een tegenovergestelde richting, als die welke men zelf is toegedaan. En dan komt van Vliet weer met die statistiek van veroordeelden aandragen. (Tot zoover heb ik met hem over verschillende punten van gedachten kunnen wisselen, maar hier raakt hij weer van de wijs evenals op de vergadering en dan gaat hij eens deftig aantoonen,dat ik toch weldegelijk schuldig stond aan die te groote petroleumvoor- raad in mijn huis of op mijn erf en dat doet hij nog maar met een halve waarheid. Zijn aanhalen, hoe ik schuldig stond, zou nog eenig schijn van recht hebben, indien ik gezegd had, dat ik niet schuldig was; maar dat ik overtreden had, had ik zelf al verklaarddus waartoe zijn mededee- ling En dan had hij zich alleen maar bij die petroleum moeten bepalen en daarbij geen lompen of doode kalveren aanhalen of denkt gij dat alles maar past op een vergadering Wij waren toch voor de politiek bij elkander en niet voor per soonlijkheden. Gesteld eens men was op een ver gadering geweest, waar een An tire v. spreker was en van Vliet had met die spreker gedebatteerd en ik was tenslotte opgestaan om hem te zeggen zwijgt gij maar, want u hebt uw leven in een verbeteringsgesticht geweest of u hebt in uw huis op zolder kippen laten broeden en zieke kippen gelogeerd, uw afgebroken varkenshok op zolder geplaatstmet een revolver door de deur der beste kamer geschoten, die aan het huis behoort, waarvoor ik mijn vrouw menigmaal waarschuwde om toch maar buiten gevaar te blijven.Ik vraag u lezer, wat zou men van zulk een houding moe ten zeggen. Immers niet anders dan foeiwat een smerige handel is dat en daarom behoorde van Vliet wijzer te zijn en zulke dingen niet op een vergadering te spreken of in een courant te schrijven. Ik zou u dan maar raden, Van Vliet, schrijf over zulke dingen niet meer of gij moet u voor een verder bloot krabben van persoonlijke feiten niet willen ontzien. En hiermede M. de Redacteur, dank ik u voor de verleende plaatsruimte en blijf ik, Hoogachtend, UEd. Dw. Dnr., Den Bommel. P. HUIJER. [Hoewel de stukken onderteekend zijn, geven wij den beiden schrijvers in zeer ernstige over weging toch den strijd te staken. Wascht tooh elkaar verder niet voor een groot publiek, maar bedek met den mantel der liefde eikaars fouten. Wat hebben onze lezers met uw persoonlijk leven te maken. Verheffend is 't niemendal opbouwend voor de liberale of de antirev. beginselen in geenen deele. Red.] Mijnheer de Eedacteur In Flakkee waren 414 thuisblijvers. In Schou wen 167. In Flakkee waren 45 stemmen van onwaarde. In Schouwen 20. Twee feiten die goed onder de oogen gezien moeten worden. Beweeg den laatsten thuis blijver te gaan stemmen op den Heer POMPE VAN MEERDERVOORT en zorg dat er van ons geen enkele stem van onwaarde wordt yitgebracht, 't Is best mogelijk dat we het met ééne stem meerderheid winnen. In Schou wen is geen oud wijf bij 't spinnewiel gebleven, de heer Patijn zal er daar dus wei niet veel stemmen bij krijgen. In Flakkee zullen de thuisblijvers wel van ons zijn, want de vrij zinnigen zijn fel genoeg, dat blijkt voldoende uit de trouwe opkomst in het eiland Schouwen. Broeders, het zal een heete strijd zijn. Flakkeeërs handhaaf uw ouden roem! Kiest tegen de revolutie het Evangelie Alle hens aan 't dek, en dan is er groote kans op de overwinning voor cns. Met moed en vertrouwen aan 't werk. Iedere antirevolutionaire kiezer moet in deze gewichtige dagen propagandist zijn en de jon geren mogen ook wel een handje helpen. Dankend voor de opname. Uw getrouwe lezer, N. Stembuslied. In naam van Oranje moet Poinpe er in; Heel Nederland hoopt op Flakkee Geloof vrij, dhn gaat het ons recht naar den zin, Gooi de Leerplichtfabriek maar in zee. Spoor thuisblijvers aan, om voor Pompr te [gaan: Wie niet wil, zal de zweep van P. Troelstra [straks slaan; Dan roept men o wee, maar het is dan te laat Pas op voor vrijzinnigen haat 1 Een positief doel, neen dat hebben ze niet. Zonder doel, zonder wilvol van haat. Als Kuyper maar weg is, dan is men de Piet Dan worden de fijnen ge-maad. Èn daarom Flakkeeërs, gordt 't zwaard aan [uw zij, Patijn krijgt op Schouwen niet veel er meer bij. Breng heden uw laatste soldaatje in 't vuur, Oud Nederland juicht dan, de vijand ziet zuur! N. Werkwopigsg-ew. Woensdag 28 Juni 1905 's avonds 6 uur. Afslag van een huis, schuur, erf en tuin aan den Oudelandschendijk onder Ooltgensplaat bij G. van de Cappele te Achthuizen, gemeente Ooltgensplaat. Notarissen Mr. A. J. C. VAN WEEL te Ooltgensplaat en J. VAN [SPELEN te Oude Tonge. Woensdag 28 Juni 1905 voorm. 9.30 uur Verkoop van: Paarden, Vee, Wagens, Bouw gereedschappen, yedorschen Granen, Mest, Meubiltir enz. op de bouwwoning aan den Oudelandschen dijk bewoond geweest door A Krouwer te Oude Tonge. Notaris VAN ISPELEN. Vrijdag 30 Juni 1905 's av. 65 uur. Ver koop van klavers om 2 maal te maaien in den polder de Tiile onder Oude Tonge in het land genaamd //Uitte// voor dhr. P. Segers te den Bommel, bij A, T. Waare Ik Zn. te Oude Tonge. Notaris VAN ISPELEN. Woensdag 5 Juli, 'snam. 2 ureMeubelen en Winkelopstand ten huize van A. Goemaat te Ouddorp, in den Smousenhoek. Notaris VAN SCHOUWEN. Woensdag 5 Juli, 's av. 6 ure Afslag van een huis ingericht tot winkel en logement genaamd r/de Eenhoorn*/ met schuur, erf en tuin fe Ouddorp in den Smousenhoek, in het logement van Akershoek te Ouddorp Notaris VAN SCHOUWEN. Zaterdag 8 Juli, 'snam. 6 uur. Verkoop van onderscheidene perceelen grasgewas en naët, onder Ouddorp en Goedereede, in het logement van Akershoek te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. ^eineii^d lieiiws. Usmachine gesprongen- Men schrijft uit Haarlem: Vrijdagochtend te 8£ uur sprong aan de boterfabriek de leiding van de ijsmachine met een hevige knal uiteen en dadelijk ver spreidde ?ich een zoo groot volume ammoni- akdampen, dat het onmogelijk was de eerste uren in de nabijheid te komen. De ammoniakdampen heböen nogal wat schade aangericht daar de machines er door zijn aangetast en gedeeltelijk vernield. Ook van den botervoorraad is verloren gegaan. Den nek gebroken. Men meldt uit De Werken aan de */N. E. Ct.*/ Vrijdagmiddag had hier een vreeselijk onge luk plaats. Een 31-jarig werkman, die juist gegoten had en even ging fietsen, storte plot seling van zijn rijwiel en bleef onbewegelijk liggen. De geneesheer, die spoedig tcrhulpe was, conssateerde dat de man den nek had gebroken en direct was overleden. De man laat eene weduwe met vijf kinderen achter Een draiua in de lucht. De commissaris van politie in de 3e afdeefing te 's-Gravenhage (Scheveningen) verzoekt bur gemeesters en commissarissen van politie in de provincie Zuid-Holland een nauw keurig onderzoek U doen instellen in kunne gemeente omtrent het lijk van een verongelukten lucht ballonreiziger genaamd Floegel, wiens reisge zel E. Volmcr 16 Juni j.l. aan het strand te Scheveningen met den ballonkoffer dood is aan gebracht. Uit verschillende waarnemingen van oog getuigen van den ballontocht zou kunnen worden opgemaakt, dat genoemde Floegel alvorens de ballon de Noordzee bereikt had daaruit ge orpen is geworden, of er misschien uitgesprongen is en dan op het land is om gekomen. Zijn lijk is althans tot heden nog niet aan de kust aangespoeld. Een onderzoek in bosch en duin zal daar om wenseh'lijk zijn. Bij ontdekking wordt, telegraphisch bericht ingewacht. De reizigers zijn vermoedelijk 12 Juni j.l. omgekomen, toen de ballon in zee verdwenen is. De vader van Floegel, genaamd George Floegel, zeepfabrikant te Remseheid, heeft een groote belooning toegezegd bij de ontdekking van zijn zoon. llnr^crSSjke Slaresl Soniiuelsdijk. Geboren: Johannis, z. v. Krijn Kieviet en Adri- aantje Prins. Maria, d. v. Jacob Sluij en Jacomina Nelis. Gehuwd: Jan Zaaijer j.m. 35 j. en Arendje Vis j. d. 25 j. Zuidland. GeborenJaeoba, d. v. W. Buitendijk en K. Dekker. Dirk Jan, z. v. C. Hordijk en R. Gorse man. Neeltje, d. v. L Hoogwerf en Z. Hoogstad. Suzanna, d. v. P. Luijendijk en S. Zoeteman. GehuwdMaarten de Hoog en Pietertje Ver- maat. Pietër Cornelis Penning en Annetje Hage- stein Overleden Jacoba Buitendijk, oud tl d. Marktberichten Oude Tonge, 23 Juni. Granen. Tarwe f 7.15 a 7.80 per lil. Gerst 7'/„ a 73/<, et. per Kilo. Rogge f4.85 a 5.40 per Hl. Haver 6'/, a 7 ct. per Kilo. Aardappelen geen opgaaf. Boter f0.65 per pond Eieren 3'j, ct. per stuk. Rotterdam, S6 Juni. Gratiën. (Binnen!) Tarwe per 100 kilo f9.25 a 10.—. Rogge per Hl. f5.60 a 6.—. Haver per 100 kilo f7.70 a 8.Br. Booncn f9.50 a 10.50 per Hi. Grane 1. (Buitenlandsche) geen opgaaf. Veemarkt. Aangevoerd 0 Paarden magere en 184 vette Runderen, 435 vette- en graskalveren, 0 nuchtere Kalveren, 576 Schapen en Lammeren, 414 Varkens, 1 Bok of Geit. De prijzen zijnMelkkoeien le kwal. 72, 2e kwal. 60, 3e kwal. 50 cent. Ossen le kwal. 72, 2e kwal. 60, 3e kwal. 50 cent. Kalveren le kwal. 86, 2e kwal. 72, 3e kwal. 64 ct. Handel traag. Schapen le kwal. 72, 2e kwal. 64, 3e kwal. 52 et. Lammeren le kwal. 84, 2e kwal. 80 ct. Zuiglam- meren ct. Varkens le kwal. 50, 2e kwal. 46, 3e kwal. 42 ct., licht soort 42 a 44 cent. Handel vlug. Alles per KG. Aardappelen. Geldeisehe blauwe f 0.a 0. Zeeuwsche bonte en dito blauwe f2.a 2.50. Nieuwe per kin 3.50 a 4.dito per '/j kin fl.50 a 1.75. Veel aanvoor, weiDig vraag. Nieuwe (andere soort) per kin f 2.60 a 3. Handel redelijk. Alles per mud. Eieren. Zeeuwsche f3.50 a 3.60. Overmaasche f3.80 a 4.per 100 stuks. Meel. De termjjnmarkten blijven uiterst vast, de effectieve offerten waren daarentegen iets lager. Inmiddels is de vraag niet groot en ook het opvragen der verkoopen laat te wenschen over, zoodat de afge- loopen week vrij ongunstig was. Heden kalm prijshoudend. Amsterdam, 24 Juui. Aardappelen. Geldersche blauwen f2.70 a 2.80, id. bonten f0.a 0.Fr. blauwen 10.90 a 1.20, dito borgergelen f0.a 0. West! Zand f4.a 5.Zeeuwsche blauwen f0.90 a 1.30, dito bonten f0.90 a 1.20, Andijker Muisjes f5.a 6.—. id. kleinen f3.a 4.40. Malta's per kilo 7 a 9 cent. Aanvoer 6 ladingen. Alles per mud. Getrouwd JAN ZAAIJER Pz. en ARENDJE VIS Jd. die mede namens wederzijdsche fami lie, hunnen hartelijkeii dank betuigen voor de zoo talrijke blijken van belang stelling bij hun huwelijk ondervonden. Middelhabnis, I t sömmelsdltk, 23 jum 1905' »H Zoo de Heere wil en zij leven 8* tf| hopen onze geliefde Ouders ARIE VAN DER WEKKE 38 EN i: »g RIKA RIDDER Zaterdag 1 Juli a.s. hunne tg te herdenken. Üt Arbeiderstvoningen met ruim 8 Heel. Tuin-, Hooingaard en SSouwl end. Daarbij over te nemen 35 Ilect. Te bevragen bij den Landbouwer J. VAN DER VELDE, Kranendijk, Den Bommel. gevraagd tegen 1 Aug. a.s. Loon naar bekwaamheid. Franco brieven onder letter H. bureau van dit blad. »-§§ Hunne dankbare Kinderengift Behuwd- en Kleinkinderen. ♦|g Dirksland, Juni 1905. |J» Terstond een bekwaam en een flink haliwas gevraagd, door A. I. SCHIPPER Az. Bruinisse. Terstond gevraagd, wegens sterfgeval van deu vorigen, een bekwaam gehuwd bekend met boerenwerk en hoef beslag. Brieven franco aan K. DE GRUIJTER, Nieuwevhoorn. Bij acte den 2 Juni 1905 voor JAN VAN ISPELEN Notaris ie Oarfe 2'om^g ver leden, is door de Heeren 1. CÓRNE- LIS JAN STERK. Burgemeester; 2. EVERT HENDRIK DE RUITER, Commissiounair in effecten, 3. DIRK BORN, Landbouwer, 4 LEENDERT KEIJZER, Koopman en commission- nair; en 5. AREN JOHANNES CHRISTIAAN SILVIUS, Broodbak ker allen te Stad aan 't Haringvliet, opgericht eene te Stad aan 't Haringvliet, zij is gevestigd te Stad aan 't Haringvliet en hare werkkring strekt zich uit over de gemeente Stad aan 't Haringvliet en omstreken. De acte is in baar geheel onder No. 1609 geplaatst in het bijvoegsel tot de Nederlandsche Staatscourant van den 24 Juni 1905, No. 146, Namens de leden voornoemd, J. VAN ISPELEN, Notaris. Bij inschrijving te koop een Op Donderdag 29 Juni 1905 des namiddags 3 ure zal door den onder- geteekende. namens het Bestuur der Chr. Gereformeerde Gemeente onder 't Kruis in de consistorie der Kerk worden aanbesteed Aanwijzing 26 Juni 1905 des namid dags 3 ure. Het bestek ligt ter inzage in de wo ning naast de kerk, terwijl deteekening verkrijgbaar is a ƒ1.bij den onder- geteekende bij wien nadere inlichtingen zijn te bekomen. H. M. ROODZAND, Architect. Dirksland, 19 Juni 1905. Zijn uw paarden aan den Hoest of dampig Lijdt uw vee aan verstopping of Moerziekte of uw varkens aan eet lust of vlekziekte Men geve hun bet beroemde Victoria Kruidenpoeder, en uw vee wordt weer gezond en sterk. Verkrijgbaar in bussen met gebruiks aanwijzing van fl.25 en f2.per stuk bij den Agent voor dit Eiland. Adr. DE VOGEL, Dirksland. Te koop gevraagd een in goeden staat zijnde Adresletter A Hulpkantoor te Ouddorp (Z.-H.) 1 cl. per glas, per stel a 35 ct. mst gebruiksaanwijzing. in flacons met gebruiksaanwijzing 41) cent per flacon, om zelf uw azijn te maken. Deze azijn is heerlijker van smaak en zuiverder dan alle an dere soorten, en zeer goedkoop. 55 cent per fleseh. Drogerijen, Chemicaliën, Binnen- en Buitenlandsche geneesmid delen enz., enz. Verkrijgbaar bij DIJKEMA DOORNBOS, SOM MELS DIJK, Specialiteit in Bergs en Lofo- dinsch Levertraan. j De firma DE JONGE Co., gevestigd te Amsterdam, verzekert tegen BRAND SCHADE. Ondeiling en op vaste premie. Agent en de nieuwe smaak Vraag nwe dokter en als bij ons fabrikaat kent of de moeite wil doen het te onderzoeken, zal hij U zeggen dat A. J. P's Amandel- tjespndding is een licht verteerbare, voedende lekkernij voor vol wassenen en kinderen, doch vooral ook voor zieken en herstellenden. Alleen echt in cartons met den naam A. J. POLAK,fabrikant, Gronin gen, anders bepaald weigeren, want dan is't bedrog. Vraagt ze in alle winkels. In cartons van 1 ons 15 ets. I In cartons van 5 ons 70 ets. In cartons van 2 ons 30 ets. In cartons van 10 ons fl.35. geef ik aan ieder die deze advertentie medebrengt f.O °/0 K.ORT11VQ op de gewone prijs van al mij no artikelen. Een rol asphalt kost dan geen f 1,35 maar f 1,38een prima Am. Handzaag van 24 dM. 61 cM. komt dan op slechts 1,enz. enz. Mijne artikelen zijn van prima kwaliteit en mijne gewone prijzen zijn zeer scherp concurreerend. Goedkoopste magazijn van Ijzerwaren, Gereedschappen, enz. enz. Jonkerf rangstraat 9, ROT- LJ D 'X L_if\/-\ri- TERBÏ AM, naast de hoefsmid. D, L nvJUr I N.B. Op Puntdraad, Draadnagels en Vlechtwerk 5 Vraagt prijzen van Grasmaaimachines de «Atasseij Harris de Noxon«, welke machines het voordeeligst en gemakkelijkst zijnook de Hooiwender «Simplex No. 39 C«ook de Hooiharken sSisteem Tiger No. 4o« en »Sisteem Hollingsworth No. 41.4 Prijscouranten op aanvraag gratis en franco, bii OUDBORP. COStl. PAPE. Aan de ingezetenen van Goeree en Overflakkee bericht ik hiermede dat het Logement en Koffiehuis, voorheen door wijlen mijnen vader den heer G. MULDER een groot aaDtal jaren gedreven, en gerestaureerd te zijn door mij, zijn zoon wordt voortgezet Van eene prompte en nette bediening U de verzekering gevende. Aanbevelend, Uw. Dw. Dienaar, Boerenvischmarkt 13, Rotterdam. JJ. M. lHHLOliR De verkoop der oprechte HAARLEMMER OLIE blijft alhier gevestigd. Commissarissen t Mr. D. J. H. VAN EBDEN te Varseveld. G. C. D. d'AUMALE Baron VAN HARDEN- BROEK VAN HARDENBROEK te Driebergen. Jhr. E. QUARLES VAN UEFORD te Jfaar- Maliebaan 2, UTRECHT. Verzekering van Kapitalen en Renten. Bijkantoor te 's Gravenhage P. A. R. A. Baron VAN ITTERSUM te Utrecht. Mr. C. H. Q. VAN STRIJEN te 's Gravenhage. Birectie Jhr. R. A. VAN HOLTE TOT ECHTEN. 8. P. TEN HOLT Jr. II. Ch. VEGTEL, Direoteur. Inlichtingen te bekomen bij de Direclie MALIE BAAN 2, te Uttechtbij de direotie van het Bijkantoor: gebouw Kttid-IIollandsche Bank, Plaats 3 te 'sGravenhage; bij do Inspec teurs en bij de Agenten.

Maas- en Scheldebode | 1905 | | pagina 3