I M I I ill Hi lil. r ii Dankbetuiging. Advertentiën. Bekendmaking. it if jj lyv I 40-jarige EcMveresnigiiig 40-Jari» ECHTVEREENItfflld :8 25-JARI&E ECHTTEEEENMIB d nagekomen Sierichten. 25-JARIGE ECHTVEREEHIGING m. groenendijk, p. groenendijk-appel j. j. groenendijk. Sommelsdijk, April 1905. s. J. KARSTEN. 1°. der l Augusti Oil i ■-ill ■f I II III I' I chauffeur huren. Billijke prijzen; desgewenscht betaling in termijnen." Elur^eriijKe §tand. Kliddelliarnis. Geboren: Jan, v. Marinus v. d. Slik en Ja- I coba Cornelia Verhage. Leentje d. v. Corstiaan Spee en Johanna Looij. Martina d. v. Jan v. d. Valk en Neeltje Blok. Ondertrouwd: Simon Koote 20 j. en Maria de Bloeme 18 j. Sijbrand Mach iel de Ruiter 24 j.en Lena Buurveld 23 j. Overleden: Cornelia Appel 6 jaar. OoHgensplaat Geboren: "Wijntje d. v. Klaas Hokke en Krijn tje Hoogmoed. Melfssant. Geboren: Pieter z. v. Tija Troost en Kaatje van Oostenbrugge. Zuldlnnd. b GeborenPietertje Neeltje d. v. N. Grv. d. I Graaf en II Kruidenier. Maarten z. v. L. de Hoog en S. Quak. Aart z. v. A. Wolters en J. van Meggelen. Sara d. v. A. v. d. Burgh en C. S. Hui- zert. Lijntje, d. v. C. van Bodegom en G. Land man. Zoetje; d. v. A. Zevenbergen en M. Ruilof. Ondertrouwd Baatiaan Weeda en Aagje Olivier. Herri Salomon van Dijk en Saartje Levi. Gehuwd: Pieter van Lien en Ida Verheij. Overleden: CorneliB Veerman, oud 80j. wedn. van S. Zevenbergen. lierk en Sciioól. Predikbeurten Zondag 33 April NED. HERV. KERK. Sommeladijk, vm. en 'a av. Da. Weatrik. Middelharuis, vjd. en 's av. Da. Bruining. Stad, vm. en nam. Da. Polhuis. Den Bommel, vm. (Inzegening van nieuwe leden) en nam. De. Emnieii. Ooltgensplaat, vm. en nam Da. Verweij. Oude Tonge, vm. en nam. Da. van Dolder. Nieuwe Tonge, vni. en nam. Da. Wentink. Dirkaland, vm. en nam. Da. Lammera. Herkingen, vm. en nam. Da. de Stoppelaar. Melisaant, vm. en nam. Da. Hoedemaker. Stellendam, vm. en nam. Da. Hoogendijk. Goedereede, vm. en 's av. Ds. de Gidts. Ouddorp, vm. en nam. Da. Boas. GEREFORMEERDE KERKEN. Middelharnis, vm. en 'sav. De. Steketee. Stad, vm. en 'sav. leeakerk. Den Bommel, vm. en nam. Ds, Mijnen vai Vlaardingen. Ooltgensplaat, vm. en 'a av. Da. Dekker. Stellendam, vm. en 'a av. Da. Koppe. Ouddorp, vm. en 'a av. dhr. Basoaki. OUD-GEREFORMEERDE KERK. Herkingen, vm., nam. en 'a av. leeakerk. Melissant, vm., nam. en 'a av. ds. Barht van 's Gravendeel. Ooltgonsplaat, vm., nam. en 's av. Db. Hartkamp. DOOPSGEZINDE KERK. Ouddorp, Da. K. "W. Róssing. GEREF. GEM. ONDER 'T KRUIS. Dirkaland, vm., nam. en 'a av. Da. Maokenze. YRIJE EVANGELISATIE. Ooltgensplaat, (Langstraat), geen dienst. ZONDAGSCHOOL MIDDELHARNIS. Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde ouders JOOST KAMERLING en JANNETJE BUTII op Zaterdag 22 April a.s. hunne te herdenken. Hunne dankbare kinderen behuwd- en kleinkinderen. Stad a./'t Harinvl. April 1905. «Kaaaasttaa&tt»; Zoo de Heere wil en zij leven W< l hopen onze geliefde Ouders ||j l LEËNDERT BIOOSHOOFT fc ^ff EN C ATTËL1 ENT J E DE MAN den 27en April a. s. hunne te herdenken. Hunne dankbare Kinderen, Behuud- en Kleinkinderen. ||-< Dirksland, 20 April 1905. g* Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders ADRIANUS LEUNE en CORNELIA DOORN op Zaterdag 29 April hunne te herdenken. Hunne dankbare Kinderen. Dirksland, April 1905. De BURGEMEESTER der gemeente Goedereede maakt bekend lo. dat ter voldoening aan artikel 0 der onteigeningswet (wel van 28 Augustus '1851, Staatsblad No 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Sta ten der Provincie Zuid Holland, bij gestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Ingeni eur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden op Woens dag 10 Mei 1905, des namiddags 3 ure, ten einde de bezwaren van be- anghebbenden aan te hooren tegen iet plan van aanleg van den spoorweg van üuddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als be doeld in de wet van 27 April 1904 (Staatsblad No. 75) en noodigt be- anghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde commis si'e mede te deelen 2o. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden ne- dergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commis sie hare werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk. be loeld in de laatste alinea van artikel 12 van meerge noemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Goedereede, 18 April 1905. J. L. BOSSCHIETER. SK 'fflS Niet bij machte om bij onze terugreis naar Amerika alle vrienden en bekenden een laatsten liandruk te geven zoo gevoelen ondergeteekenden zich verplicht aan familie, vrienden en bekenden voor de genoten welda den en'vriendschap, onzen rechthar telijken dank te betuigen en roepen Maandagavond 6.30 uur Ds. Lammera van I wjj aHell) langs dezen weg een harte- Dirksland. I lijk vaarwel toe, voor de tijd en voor de eeuwigheid De Famil-ie HUIZEE. Middelharnis 21 April 1905. Middelharnis, 20 April In de op gis teren gehouden vergadering van den Raad dezer gemeente, is met algemeene stemmen bij acclamatie besloten de kermis dit jaar niet te doen plaats hebben. I jjet is mij een aangename plicht, Nieuwe Tonge. Door J. Nooteboom bij deze mijn innigen dank te betui- alhier is bij de politie aangifte gedaan dat gen aan allen, die mij hebben gesteund uit een gesloten kast in zijn woning f 7,bij den zwaren slag die mij trof door is ontvreemd, waarvan hij als verdachte den plotselingen dood van den door een vrouw aanwees, die door de politie mij gekochten Paaschos. heden naar Sommelsdijk werd getranspor- Maar inzonderheid dank ik de hee teerd. ren L. VAN DER WEIDE te Mid- De inkoopen die de vrouw te Middel- delharnis en M. HAR TOGS Dz. te harnis gisteren heeft gedaan, verzwaren de Rotterdam, die zoo menschlievend voor presontie. mij hebben gewerkt als ook den heer Herkingen, 20 April. In de gisterenKOUDIJZER. Dank, heeren, dank S. GAZAN. Sommelsdijk, April 1905. Spoorweg gehouden vergadering van den polder Oud- Herkingen werd herkozen tot Heemraad de heer M. Lokker onder deze gemeente en gekozen in de vacature ontstaan door de benoeming van den heer C. v. d. Velde tot Dijkgraaf, de heer A. v. d. Sluijs Dz. onder Dirksland. Melissant, De Burgemeester heeft bij publicatie bekend gemaakt dat eene Com- I ^aklt bek^dï missie uit Gedeputeerde Staten dezer pro-1 vincie in het gemeentehuis alhier zitting zal De BURGEMEESTER der gemeente 4°. dat ter voldoening aan artike' houden op Donderdag n Mei a.s. des der0ntfMf ^wet^Wet van 28 voorm. 91 ure, teneinde de bezwaren van Augustus Ib>51, .(taatsblad N l_o) belanghebbenden aan te hooren tegen het f^ne Commissie uit Gedeputeerde plan van aanleg van den spoorweg van Staten der piovincie Zuid-Holland, Ouddorp over Middelharnis naar Ooltgens- bijgestaan door den daartoe doorliet ]aat algemeen bestuur aangewezen lngeni eur en het hoofd van het Bestuur der Op Vrijdag 28 dezer s namiddags gemeentei jn bet gemeentehuis aldaar 2 uur zal gelegenheid worden gegeven tot I zitting zal houden op Woensdag 10 kostelooze inenting van hen, die zich daartoe Mei 1905 des namjddags 1 ure, ten in het gemeentehuis aanmelden. Zoo de Heere wil en zij leven hopen wij het groote voorrecht te genieten, dat onze geliefde Ouders HENDRIK GROENENDIJK en SUZANNA HEMMAN op Maandag 24 April a.s. hunne zullen gedenken. Hunne dankbare Kinderen, en Kind. einde de bezwaren van belangheb benden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg Ouddor over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als bedoeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad N°. 75) en noodigt belanghebbenden uit, om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aar, genoemde Commissie mede te deelen 2°. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet ter inzage van een ieder worden neder gelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden binnen de ge meente heeft volbracht 3°. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meergenoemde Wet voor een ieder ter inzage za' liggen op de Griffie der Provincie Zuid Holland. Ouddorp, den 19 April 1905. De Burgemeester voornoemd, De BURGEMEESTER der gemeente Oude Tonge, maakt bekend 1°. dat ter voldoening aan artikel 10 er Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Sta ten der Provincie Zuid-Holland, bijge staan door den daartoe door bet alge meen bestuur aangewezen Ingenieur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden op Vrijdag 12 Mei 1905, des namiddags 4 ure, ten einde le bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aan eg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als bedoeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad n°. 75) en noodigt belanghebbenden uit om ïunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen 2°. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat ariikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden neder iegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden binnen de ge meente heeft volbracht 3°. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Oude Tonge, 20 April 1905, De Burgemeester voornoemd, J. VAN SCHOUWEN. De BURGEMEESTER der gemeente Stellendam maakt bekend lo. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid Holland, bijgestaan door den daartoe doorliet algemeen bestuur aangewezen Ingeni eur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden op Donder dag Mei 1905, des middags 12 are ten einde de bezwaren van belang hebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg- van Ouddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als be doeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt be langhebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen 2o. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, r inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der ge meente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden bin nen de gemeente heeft volbracht 3o. dat het uitgewerkt plan van bet geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meerge noemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Stellendam, 18 April 1905. J. L. BUSSCHIETER. De BURGEMEESTER der gemeente Melissant maakt bekend lo. dat ter voldoening aan artike 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Inge nieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden op Donder dag 14 Mei C005 des voormiddags ®'/j ure teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoor weg van üuddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als bedoeld in de wet van 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigd be langhebbenden uit om hunne bezwa ren ter plaatse en ure vermeld mon deling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen 2o. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der ge meente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden bii nen de gemeente heeft volbracht 3o. dat het uitgewerkt plan van he geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meerge noemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland, Melissant, 22 April 1905. De Burgemeester voornoemd, C. ZAAIJER. De BURGEMEESTER der gemeente Sommelsdijk maakt bekend lo, dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad No. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen Bestuur aangewezen Ingeni eur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden op Vrijdag 12 Mei 1905, des voormiddags 8V2 ure, ten einde de bezwaren van belang hebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als be doeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad No. 75) en noodigt be langhebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde Commis sie mede te deelen 2o. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der ge meente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden bin nen de gemeente heeft volbracht 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meergenoem de wet, voor een ieder ter inzage za" liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Sommelsdijk, 22 April 1905. De Burgemeester voornoemd, DE GRAAFF. De BURGEMEESTER der gemeente Ooitgenspiaat maakt bekend 1°. dat ter voldoening aan artikel 0 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus, Staatsblad no. 125), eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe door bet algemeen bestuur aangewezen Ingenieur en het loofd van het bestuur der gemeente, in bet gemeentehuis aldaar zitting ;al houden op Zaterdag 13 Mei 1905, des namiddags lr/j ure, ten einde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als bedoeld in de Wet v in 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure ver meld mondeling of schriftelijk aan genoemde Oommissie mede te deelen 2°. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder .worden neder gelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Com missie hare werkzaamheden binnen le gemeente heeft volbracht 3°. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meerge noemde Wet voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der provincie Zuid Holland. Ooltgensplaat, den 19 April 1905. De Burgemeester P. VAN WEEL G.Gz. De BURGEMEESTER der gemeente Middelharnis maakt bekend lo. dat ter voldoening aan artike 10 der onteigeningswet (wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland bijgestaan door den daartoe aange wezen Ingenieur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal hou den op Vrijdag 12 Mei 1905, des voormiddags lö3/4 ure, ten einde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als bedoeld in de wet van 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt belanghebbenden uit 0111 hun ne bezwaren ter plaatse en ure ver meld mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2o. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeen te van 25 April 1905 totdat do com missie hare werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meerge noemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Middelharnis, 19 April 1905. ULBO J. MIJS. De BURGEMEESTER der gemeente Nieuwe Tonge maakt bekend; lo dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Ingenieur en het hoofd van het Be stuur der gemeente in het gemeente huis aldaar zitting zal houden op Vrijdag IS Mei fl995 des namid dags S ure, ten einde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middel harnis naar Ooltgensplaat met zij takken, als bedoeld in de wet van 27 April 1904 (Staatsblad 110. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatste en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen 2o dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der ge meente van 25 April 1905 totdat de Commissie hare werkzaamheden bin nen de gemeente heeft volbracht; 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meerge noemde wet voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Nieuwe Tonge, 20 April 1905. DE GRAAFF. De BURGEMEESTER der gemeente Den Bommel maakt bekend lo. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van,28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene commissie uit Gedepu teerde Staten der Provincie Zuid- Holland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen Bestuur aangewe zen Ingenieur .en het hootd van het Bestuur der Gemeente, in het ge meentehuis aldaar zitting zal houden Zaterdag S3 Mei des voor middags i.Oy2 ure, ten einde de be zwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Ooltgensplaat met zijtakken, als bedoeld in de wet van 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen 2o. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van art 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden neder gelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, tot dat de Com missie hare Werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht 3o dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van art. 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid Holland. Den Bommel, 18 April 1905. De Burgemeester, P. VAN WEEL G.Gz. eene Cog ten der gestaan algemee nieur e der ge aldaar 1905, ten einl hebbent plan va ten bek verbinc Middel van 14 en noc hunne I vermeit genoerr 20. f eerste I voldoer dat ar ter inzi gelegd van 2f missie de gen Midl De I Stellen I lo. der 1851, 1 missie I Provinl door dI bestuul hooid I in hetl houdeI dags t van t tegen I aanlef haven van Hellev als beH (Staat I langht I ren te deling I Comn 2o. I eerste I doenii artike inzagt gelegd» van missit de ge Sti Tej ziude bij J1 van H. V

Maas- en Scheldebode | 1905 | | pagina 4