IE UB EL EN OPEN HAARD, BUITENBANDEN, WAST mm RACHELS, C. YAN ZWOL, Advertentiën NuuaM Serum van ApMer FRIEDRICH EILERS, J DIENSTBODE DE STAATSLOTERIJ FABRIEK EN MAGAZIJN VisscherU. ¥erfcooi$ingen. gjffl>iag Aanbesteding. Boek feeoordeeiiatg'. demengd üfieiiws. SfitrgerHifke Aland. g&erk en ftcfiool. iHafi'JhXfrerlcIftten. Geboren A. J. v. HEMERT. N. v. HEMERT-Armstrong. Sommelsdijk, 11 Nov. 1903. eden behaagde het den Heere van leven en dood, na een lang durig en smartelijk lijden van ons weg te nemen, onzen gelief den Echtgenoot, Vader en Be- huwdvader, den Heer TEOTIS BBEESFEE, in den ouderdom van ruim 76 jaar. Wed. T. BREESNEE- H. BREESNEE. A. C. BREESNEE. T. BREESNEE. E. BREESNEE-Hage. Nieuwe Tonge, 8 Nov. 1903. Mevrouw ZAAIJER-Rutgers van der Loeff te Dirksland, vraagt zoo spoedig mogelijk een flinke DIENSTBODE. Aanmelding 's namiddags 12 en 's avonds. GEVRAAGD een alleszins bekwame en zindelijke tegen flink loon. Adres: JOHs. DE VOGEL Spekslagerij Middelharnis. K. P. R O O D Z A N T, Oudendijk, Dirksland, vraagt met 1 Maart 1904 een bekwame HOOFDKNECHT. TE KOOP aangeboden 2 jonge groote Trekhonden, ook geschikt voor karnhonden. Adres Motto „hond" aan het Bu reau van dit blad. Te Koop aangeboden een MIDDELHARNIS. Fiüiuiö te ROTTERDAM ter overname aan geboden een Koffiehuis, Café biljart, gelegen bij den aanleg der stoombooten. Ontvang p. w. f 180. Op f 60 ver dienste kan gerekend worden. Huur f 20, koopsom f4000 Dos verkiezende geeft de brouwerij f 2000 hulp. Meerdere inlichtingen geeft A. KASLANDER Goudsche Wagenstraat 4 Rotterdam. begint op 23 November c.k. LOTEN verkrijgbaar bij J. TIEMAN, Binnenweg 219, Sommelsdijk. Waarschuwing voor hen, die lyden aan zenuw pijnen, rheumatiek, jicht, heuppijn, pijnen der gewrichten, enz. SL-11COUAS- Firma J. VEROÏÏDEN l Co.™SSJSSSTSBottardaa vanaf f 14,-. regulateur-kachels, FORNUIZEN, vanaf f 6 50. Bolerslool 121, ROTTERDAM. Zie, Mijnheer De Wilde, als TI dat alles eens nader uiteen wilt zetten en voet bij stuk houden dan zult U vele lezers verplichten en niet het minst ook mij. Vtv Edel Geelr. dn. c. vam gelder. Pernis. Zaterdag 11. is te Vlaardingen voor de vierde reis binnengekomen de log ger Burg. Beijen« st. A. Koster met 26 last haring. Op Donderdag 19 November 1903: des avonds 7 '/2 uur in liet „Hotel Spee" te SommelsdijkAfslag van het woon- en Winkelhuis aan den Oostdijk te Som- melsdijk, toebehoorende aan den Heer J. D. II. Harnack, aldaar. Notaris STEHOUWER te Middel- harnis. Op Donderdag 26 November 's nam. 2 uur te Dirks- land in het logement van P. Brooshoofd, veiling van 10 aaneeDgebouwde arbeiderswoningen met erven, huuropbrengst f 520 per jaar, 3 zoo good als nieuwe arbeiderswoningen met erven, huuropbrengst f 156 per jaar. eene landbouwschuur, huuropbrengst 1' 95, por jaar, een perceeltje tuin, huuropbrengst f9,30 per jaar, alle» te Dirksland aan den Geldersohendjjk, en 4 arbeiderswoniningen met erf (z.g. Kraakjo) en ho - land (erfpacht) onder Dirksland aan den zuiddijk, huuropbrengst f 242,50 per jaar, alles behoorende tot de nalatenschap van wijlen den Heer J. Overweel. Notaris VAN DER SLUIJS. Op Donderdag 3 December, 's nam 2 uur te Dirks land, in het logement van J. Vroegindeweij, afslag van 10 arbeiderswoningen enz. (als boven, zie veiling). Notaris VAN DER SLUIS. Herkingen. Landbouwvereeniging »De Eendracht. Levering van plm. 12000 kilo slakkenmeel. Ingekomen de volgende biljetten per 100 kilo. Centraal ^Bureau Landbouw-Commité, Enschede f 2.30. P. J. v. Aardenne, Dordrecht 2,19. Maatsch. Hulpmest 2.15* *gegund. Het Eraitgelie ras jNatthens voor de gemeente toege licht, door Quesnel-Hasebroek. Utrecht, Jac. C. van der Stal. Bij de verschijning der eerste aflev. hebben wij reeds een woord van lof uitgesproken over de degelijkheid van werk. We hebben toen hoofdst. 1 vers 1 afgeschreven en 't boeide ons. Nu licht het geheele werk van 18 aflev. voor ons. Maar waar wij 't boek ook opslaan, overal frissche opmerkingen, aangrijpende ver klaring geen inleggen, maar uitleggen der schrift, niet door verklaring van woorden uit den Grondtekst, niet door onderlinge verge lijking van allerlei teksten, maar een gezonde exegese, die de ziel in eens treft en roert, zon der omhaal van woorden of schijn van ge leerdheid. "Wij vinden 't werk schoon, leerzaam en zeer stichtelijk, en wenschen het in ieders handen. Een nette »band« dient bij zulk een werk, en de uitgever heeft daar ook voor gezorgd, zoo wordt ook 't uitwendige aangenaam en aanlokkelijk. Be strafgerichte» Gods op aarde. Tijdpreek over 1 Petr. S 6 door J. J. Bejemanaar aan leiding der weergesteldheid. Uit gever K. Ie Cointre te Middel burg. Een kostelijk, roerend, aangrijpend woord Ds. Baj, wijst op de vernedering onder de krachtige hand Gods, maar ook, als Petrus op de beloftedat Hij u verhooge te fijner tijd. Een tijdpreek om 2ich te vernederen en te verootmoedigen door schuldbesef gedrongen. Ieder leze ze, want ze is zoo waar, zoo tref fend, zoo afbrekend, en toch weer moedgevend voor 't hart, dat zich heeft leeren kennen bij licht van 's Heeren wet. Toch niet geheel zonder. Koning Peter van Servië is er in geslaagd, onder borgstelling van zijn civiele lijst hij de Leander-Bank te Weenen een leening van een miliioen francs te sluiten. Zondagsrust in Spanje. De Spaanscbe Kamers hebben een wetsont werp in behandeling genomen, waarbij de Zondagsrust als 't ware algemeen wordt ge maakt. Alle handenarbeid, handel, nijverheid en landbouw worden op Zondag verboden. Als de Arbeid op Zondag volstrekt noodza kelijk is, moet den arbeider een vrije week dag worden toegestaan. Inbreuk op deze wet wordt gestraft met ten boete van 5 tot 250 pesetas. De dagbladen zijn van deze wet uit gezonderd. Vreeselijk. Men heeft te San-Francisco het bestaan ontdek van een //zelfmoord-club// voor aan zienlijke, door de verfijnde //genietingen// des levens blijkbaar overprikkelde dames. Dezer dagen maakte daar Miss Isabella Clark, dochter en erfgenaam van den overle den millionnair W. S. Clark, een eind aan l.aar leven, door zich op te sluiten in een kamer en daar de gaskraan open te zetten. Den dag daarna pleegde. Miss Waldorf, een vertrouwde vriendin van Miss Clark, door carbolzuur te drinken en den daar- opvolgenden dag verdronk een vriendin der heide dames, Miss Page, zich in de zee, bij San José. Onder de papieren der drie jongedames vond men de reglementen eener zelfmoord club, waartoe zij, naar men vermoedt, hebben behoord. De overheid stelt een onderzoek in, en de vraag wordt overwogen, of de overige leden van de club niet als krankzinnigen behandeld moeten worden. Verraderlijk. Twee sigarenmakersjongens hadden Zater dagmorgen 9 uur tusschen schafttijd twist op den Brink te Zwolle. De 17-jarige B. J. W. gaf de 14-jarige J. H. J. met de vuist een slag in het gezicht. Op de fabriek zijnde nam J. H. J. daarover wraak en stak on verwachts zijn 17-jarige eoliega met een mes van een der dekpianken in den rug en nam de vluchthet mes had hij in den rug laten sleken, dat er door een anderen jongen werd uitgehaald. De verwonde J. is door Dr. Klinkert verbonden en naar het zieken huis gebracht terwijl W. ten huize zijner ouders door de politie is garrestee. d. De Steek is gelukkig niet tot de borstholte door gedrongen, en niet ievensgevaaarlijk. Mijnramp, Uit Yirginia-City wordt geseind Bij een brand in de Kearsarge-steenkoicnmijn te Sumntet zijn 75 arbeiders omgekomen. Men vermoedt, dat een 50 of 75 werklieden, die nog in de mijn zijn, in hetzelfde lot deelen. De wroeging;. Naar uit Munchen gemeld wordt, moet de gewezen Kroonprinses van Sak sen getracht hebben, zelfmoord te ple gen door uit een venster te springen. Sedert eenigen tijd verkeert zij in een bedenkel^kcu loes.and. Zij lijdt aan slapeloosheid, weigert te eten en heeft dikwijls vreemde visioenen. Men kan haar enkel voeden dcor kunstmatige middelen. Zeer waarschijnlijk zal zij in een geslicht worden opgenomen. Ph. liakkert. De firma liakkert, die sedert re oprich ting in 1880 zich ook buiten Botterdam eene algeineene bekendheid verwierf, is alweer eene tegenspraak van het in onzen tijd zoo dik werf beweerdede zaken verslappen, er is tegenwoordig niet meer vooruil te komen. Een schitterend bewijs van het tegendeel levert de firma, wier bekende winkel in de Weste Wagenstraat, le Botterdam nu op veel ruimer scliaal verplaatst is naar een ten be hoeve van haar opgetrokken gebouw, twee huizen verder. Belt en van der Heijden waren de archi tecten, Van Loenen en Millenaar de aan nemers. Het geheel is zeer eenvoudig maar bij zonder degelijk en maakt met zijn witten gevel een lïisschen en aantrekkelijken indruk. Niet minder dan 243 centiare heeft de firma nu tot beschikking en zij trok er handig en zeer smaakvol gebruik van. Beneden is ruime hooge winkel en annex daaraan het kantoor en de werkplaats De winkel is zoodanig gebouwd, dat het bovengedeelte voor magazijn kon worden in gericht. Boven de kantoorruimte ligt het harmo nicamagazijn, welk instrument door niet minder dan 400 soorten is vertegenwoordigd. In de winkelruimte vinden piano's, orgels, blaas- en strijkinstrumenten in ruime keuze, van de goedkoopste tot de duurste soorten plaats; boven dan is de ruimte gereserveerd voor mechanische instrumenten. Een zeer merkwaardige nouveauté is de Poiyphon Concerto, een snareninstrument als de piano, door metaalscbijven in beweging gebracht en van trommel, klokkenspel en bekkens voorzien. Zeer bezienswaard is ook de wedren-auto maat Caliope, waarbij nooit te berekenen valt, wie het eerst zal aankomen en dunkt ons, voor groole café's, eene bijzondere attactie moet zijn. De firma Hakkert gaat er met recht trotsch op in hare magazijnen, een der grootste inrichtingen op dit gebied, ook ten verkoop aan te kunnen bieden muziekinstrumenten uit vroeger tijd, de luit en dergelijke, die men nergens eUers zich kan aanschaffen. Verder is zij specialiteit in zelf-spelende orgels, heeft het hoofd-agentschap van den Angeluspianospeler en den alleen-verkoop van een zter merkwaardige nouveauté, de Internationale Talking-machine, wier platen aan weers^ivlen kunnen worden gebruikt. De wi >1, die geheel naar de regelen der accoustiek is gebouwd en waarvoor de firma De Hoop, Leuvehaven, de electrisehe instal latie leverde, is heden geopend. Talrijk waren de bewijzen v.- n sympathie ter gelegenheid van tjp opening zoowel uit het binnen- als buitenland, door den Heer Hakkert ontvangen. Deze zaak is ook eenig op dit gebied in geheel Europa. Stroopers gevangen genomen. Men meldt uit Middelburg Gisteren zijn gevangen genomen en naar het huis van bewrnng alhier overgebracht W. G, oud 25 jaar en J. G,, o d 19 jaar, beruchte stroopers te Kort gene, ter zake dat de eerste in den voc .iddag van 28 October in het jachtveld vandenWil- helminapolder heeft geschoten op den onbe- zoldigden rijksveldwachter L. Kramer, en beide verdachten zich tegen dien beambte krachtdadig hebben verzet. De tweede ver dachte moet bovendien den beambte hebben bedreigd hem met een mes den hals te zullen afsnijden. Een dwergje. In de school te Rolde zit in de aan- vangsklasse, naar men meldt, een meisje van 14 jaar, een dwergje, niet grooter dan 4 of 5 jaar, en toch niet gebrekkig. Na tuurlijk vah -het kind niet onder de leer plichtwet, terwijl het den respectabelen leeftijd van 21 jaar zal bereikt hebben tegen dat het de klassen der lagere school heeft doorloopen. Geweldenaars. Zaterdagavond werd een wandelaar in de Warmoesstraat, te Amsterdam, door den agent van politie Blakstra be trapt op eene overtreding van de politie verordening en daarover onderhouden. Iemand die met den overtreder in ge zelschap was, begon den agent uit te schelden, greep hem plotseling van ach ter aan en mishandelde hem. Nog eenige kerels drongen op den agent aan, zoo dat deze genoodzaakt was den wapen stok te trekken tot zelfverdediging. E9n van de aanvallers bekwam eene vrij ernstige verwonding aan het hoofd het verzet was zoo ernstig, dat aan Biaketra de wapenstok werd ontrukt. Gelukkig kwamen eenige agenten toe schieten om faun kameraad te ontzetten. De gewonde werd naar het Gasthuis gebracht en tegen hem en een der bel hamels procesverbaal opgemaakt. Moord te Zwecloo. Op den 23sten dezer maand zullen terecht staan de drie personen uit Zwee- loo, die Kark Karsten zoodanig hebben mishandeld, dat deze tengevolge van een steek door een hunner toegebracht, aan bloedverlies overleed. Naar men nog mededeel-, moot gebleken zijp, dat de drie beklaagden opnieuw naar Karsten zijn gegaan, toen deze reeds geheel weer loos, bloedend en kreunend op don grond l ig en dat zij hem daarop nog verder hebben mishandeld. Dij 11a gestikt. We lezen in het „Utrechtsch Dagblad" In het hotel de Postpaarden'' op het Jansveld heerschte Zaterdag groote ont steltenis. Een der logeergasten vras na melijk niet op appel verschenen, en toen men er eindoljjk toe overginS de deur der kamer te torceeren, trof men den bewoner daarvan in bewusteloozen Ro stand aan, een gevolg van de gusdampen die zich door hot openslaan van oen der kranen verzameld hadden en die het ademhalen geheel beletten. Mot bekwa men spoed werd de bewustelooze uit de gevaarlijke atmoapheer weggedragen, waarna onmildslijk ds. v. d. K. ont boden weid, die overbrenging naar het Ziekenhuis gelastte. Wij vernemen dat sedert de toestand van den patient tame lijk wel is. SoinmelsdSjk. GeborenMaarten, z. t. Leendei t Kate en Trijntje de Korte. Arnoldus Louis Wilhelm, z.v. Arend Johan- nis van Uemert en Neeltje Armstrong. Maatje en Cornelia Maria d. van Pieter van Lente en Adriana van Dongen. GehuwdJohannis Jacobus Brinkman jm. 27 j. en Maatje van Driel, jd. 27 j. Stad aan 't Haringvliet. Overleden: A. Geslel 16 jaar. Den Dommel. Geboren: Ary, z. v. Aart Oudzegel en A. de Visser. OndertrouwdPieter Fokker, 35 j. wedn. van Neeltje Wouters. Lena Meijer jd. 18 jaar. Ooltgensplaat. Geboren: Jan z. v. Bastiaan Dorsman enAnthonia Wijntje van Nimwegen. OverledenJannetje Troost j. d. 12 weken. Oude Tonge. Geboren Elizabeth, d. v. Arend Huizer en Ljjntje Berk. Marianne, d. v. Thomas Yerheij en Willemina Kik. Hendrik, z. v. Jacob Bogerman en Maagje Kievit. Paulus Johannis, z. v. Johannis Boudewfiu van der Vliet en Teuntje Vreeswijk. Maria, d. v. Aria Maten en Wilhelmina Kievit. Levinus, z. v. Theodorus van Yugt en Jacoba Segers. Johanna Cornelia, d. v. Din- geman Krouwer en Johanna Guddens. OverledenJohannis Zweerue, oud 52j. ea 7 m. echtg. van Hermina v. d. Yelde. Mellssant. Geboren: Johan HeiDrich, z. v. Pieter Bechtum en Leentje van Zielst. OverledenArjaantje Yerduin, oud 82 jaai wed. van Hendrik Yisbeen. Aren Leendert, jm. 22 j. zoon van Js. Mijs en Maria van Beek. Predikbeurten Zondag 15 lov. NED. HERV. KERK. Sommelsdijk, vm. Ds. "Westrik. Middelharnis, 's av. Ds. "Westrik uit Sommele- dijk. Stad, vm. en nam. Ds. Polhuijs. Den Bommel, vm. en nam. Ds. Emmen. Ooltgensplaat, vm. en nam. Ds. Verweij. Oude Tonge, vm. en nam. Ds. van Dolder. Nieuwe Tonge, vm. en nam. Ds. Wentink. Dirksland, vm. en nam. Ds. Lammors. Herkingen, vm. en nam. Ds. de Stoppelaar. Melissant, vm. en nam. dhr. v. Broekhoven. Stellendam, vm. en nam. Ds. Hoogendijk. Goedereede, vm. Ds. de Gidts. Ouddorp, vm. en nam. Ds. Boss. GEREFORMEERDE KERKEN. Middelharnis, vm. en 'sav. Ds. Steketee. Stad, leeskerk. Den Bommel, vm. (H.-Avondmaal) nam. en 's av. Ds. Sieders van Ylaardinge 1. Ooltgensplaat, vm. en 'sav. Ds. Dekker. Stellendam, vm. en 's av. Ds. Koppe. Ouddorp, vm. en 'sav. dhr. Basoski. OUD-GEREFORMEERDE KERK. Melissant, vm., nam. en 's av. Ds. Hartkamp. Herkingen, vm., nam. en 's av. leeskerk. Ooltgensplaat, vm. en nam. leeBkerk. DOOPSGEZINDE KERK. Ouddorp, Ds. K. W. Róssing. GEREF. GEM. ONUER 'T KRUIS. Dirksland, vm., na.ii. en 'sav. Ds. Maokenze. VRIJE EVANGELISATIE. Oolfcgonsplaat, (Langstraat), Zaterdagavond 5'/i uur Huweljjks-irzegetiing. Zondag vm. en nam. dhr. Wielhouwer. Briclle, 9 Nov. Boter f 0,60 tot f 0,Eieren f 7,50 per 100 stuks. Schiedam, 9 Nov. Ter veemarkt aangevoerd 19 runderen, kalveren, 6 varkens, Vette runderen en ossen le kw. 66 et., 2e kw. 60 et., 3e kw. 52 ct. eper kilo, varkens a ct. per '/a kilo. Botterdam, 9 Nov. Bnitenl. granen vaster. Rogge per 2100 kilo9 pud 10/15 Odessa Nicolajeff f 125, 70/71 kg. Donau f 123, 124, 75/75 kg. Helena sioomend f 134, 135. Gerst per 2000 kilo60/61 kg. Zwarte Zee loco en dag. gew. f 101. Boekweit per 2100 kilo: 99/100 pd. Petersburger f 143, Mais per 2000 kilo. Amerik. Mixed ook gestort f 112, 113, La Plata stoomend gestort f 103, 105. Binnenl. granen. Jar. tarwe. Per heet. f 0,a 0,per 100 kilo a 0,a 0,—, nieuwe do p. Hl. i 7,50 a 8,—, p. 100 kilo f 8,— a 10,0. Rogge f5,— a 5,85 per Hl. Wintergerst per 100 kilo f 0,a Zomer f 0,a 0.ca Chevalior f 0,a 10, Haver per 100 kilo f 6,40 a 7,Bi. erwten f 8,50 a f 9,75, mindere f 0,a 0,Witte boonon f8,a 14,Bruine boonenfll,a 15,mindere f 0, a 0,Koolzaod f 0,a 0,per Hl. Veemarkt, Aangevoerd heden 207 vette runderen, 176 vette kalveren, 0 nuchtere dito, 1879 schapen of lammer, n, 546 varkens, biggen, 2 paarden. Run deren 25 a 34 ct., kalveren 38 a 49 et., schapen 20 a 25 ct., lammeren 22 a 30 ct.. varkens 18 a 21 et. id. lichte voor export 17 j a 18'/2 cent per J/2 kilo. Aardappelen. Brielaehe kralen f4,75a5,.Zeeuws, blauwe f 3.60 a 3,80, do bonte f3.40 a 3,60, eigen heimers f 3,40 a f 3,60, Geldeische blauwe f 3,50 a 3,70,J magnum bonums f 2,60 a f2,80. Duitsche roede f 2.40 a 2,60. Ajuin. Groote bruinen f 1.80, kleine f 2,00, stroo- gele f 1,50 per 60 kg. Aanvoer per 60 Kg. Aanvoer 6000 b. Vlas. Aangevoerd 3927 steen Blauw geheel t»t 35 a 44 Btuivers, 2300 steen Groningsch gedeelleljjk tot 36 a 38 Btuivers. 100 steen Geel gedeeltelijk tot 44 stuivers per steen opgeruimd, 25 steen wit onverkocht. Zeeuwsche eieren f 5,60 a f 5,80. Overmaasehe dito f 6,a 6,30 de 100 stuks. Zoetem. kaas f 24,a 25,per 50 kilo. Amsterdam, 9 Nov. Aardappelen. Geld. blauwe f 3,25 a 3,50. Pruis. Hamburg f 4,50 a 4,75. Zeeuw sche bonte i 3,65 a 3,90. Friesche borgers f 2.75 a 3,10, dito blauwe f 2.40 a 3,Pruis, roode f 2.20 a 2.50 per HL, Veemarkt. 171 Runderen, vette 1ste kwal. f 0,66 fa 0,68, 2e kwal. f 0,62, 3e kwel. f 0,56 per Kg. 50 Melk- en Kalfkoeien f140 a 260. 36 nucht. kalTeren f 10,a 14,455 vette varkens 34 et. a 36 cent. Rjjnkanters dito 39 qj. a 0 ot. Overzeesche38 ct.p. k. 7 Nov, Karwjjzaad bUef tot vorige prijzen voortdu rend te plaatsen. In Mosterdzaad ging weinig om en bleef de stemming flauw. Kanariezaad vast met gere gelde vraag. Arnoldus Louis Wilhelm, Zoon van zuijdijk. ÖRES voor sc F.N - TE KOOP aangeboden «en zoo goed als nieuwe met een beweegbare Schuif klep. Te bevragen onder No. 25 bij den Uitgever dezer Courant. Is het raadzaam geneesmiddelen te slikken, die op den langen duur de maag ruinecren Neen Het wordt als smeersel aangewend, komt dus direct met de pijnlijke plaatsen in aanraking en neemt de pijnen benevens de oorzaak daarvan weg. Zij, die bij niets baat vinden, verliezen hun pijnen door dit middel. Verkrjjgbaar bij de firma BMB&JE18A IIOORNBOM, te Senaiuelcdtfk. Prijs per flacon f 4,Alleen echt, indien de handteekening van den Uitvinder in rooden druk dwars over de étiketten staat. f 2.50. Een groote partij Binnen- en Buitenbanden Terkoopen wij gedurende eenige weken voor Spotprijzen. Buitenbanden van zeer goede kwaliteit 2,50, 3,50, f4,50, f 5,50,en 6.50 met ga rantie. Binnenbanden, echt Continentaal geheel nieuw en verscb, it f 1,50, f 2,50, f 3,50 met garantie. Rijwielen k f 40. Nieuwe le klasse Rijwielen, iets aan de email beschadigd f 40. zeer geschikt oadeau. Verder in prijzen van f 50,met vernikkelde velgen, Freeuwheel en Terugtraprem voor f 65.dito met eohto Dunlop- of Bakkerbanden, enz. voor f 90,geheel uitle klasse Fitting, volgens opgave vervaardigd. Alle rijwielen worden zonder verhooging naar maat gemaakt. Vraagt geïllustreerde Prijs-Courant. Met succes worden door mij geleverd mm mum eacszls Tevens groote keuze van met breede Ver warmings voet, 2 Kookgaten, 2 Ovens en vóór en opzij de stoking naar verkiezing. 08^"" Voor goede qualiteit der lak wordt gegarandeerd. Ook voorhanden een keurige collectie rijk geëmailleerde en rijk vernikkelde tot zeer billijke prijzen, vanaf f 4,50. De grootste keuze in geëmailleerde, gegoten, vernikkelde en gepolijste Alle soorten Geemailleerde Goederen tot spotprijzen. Oude Kachels en Fornuizen worden tegen nieuwe ingeruild.

Maas- en Scheldebode | 1903 | | pagina 5