«BEURS— Aclvertentïèn. Suikerbieten ïïerhesteding 25-jarige ECETVEREEBG 125-jarige ECHTYEREENIGIG ENGELTJE HOORDIJK, j A ar, W. HANEN. O u d d o r p. Verkooping-en. Uitslag Aanbesteding'. Burgerlijke Stand. Stuik en School. tBarktberlcSiten. Ondertrouwd: DIENSTBODE, Ie hoop gevraagd. Vrijdag 18 Sept. 's nam 1 ureAlbraak en Stoe- tan hii de oude kerk en bij de Hulpkerk der Ned. Herr. gemeente te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. Zaterdag 19 Sept. 's aronda 6 ure: Inzet van een Srhinpersbuis met bergplaats, 2 pakhuizen, tuin en eiland op erfpacht, alsmede in de Meestoof de Onderneming" alles aan de Haven te Ouddorp, in het logement van Akershoek te Ouddorp Notaris VAN SCHOUWEN. Woensdag 23 Sept. U03 voorm. 10 uur, verkoop van vee, wagen-bouw- en melkgereedsohappen, ge wassen 'meubilair en verder roerend goed, ten sterf- Vrnize van Adr. van de Cappelle te Achthuizen gem. Onlteensplaat. Notarissen Mr. A. J. C. VAN WEEL te Ooltgensplaat en J. VAN ISPELEN te Oude Tonge. Donderdag 24 Sept 's nam. 4 ure Afslag vau 3.87,40 heot. tiendvrjj Bouwland in kavel 17 vau den Hals- nold'cr onder Stellendam in 3 per eelen en Combi- klue in het logement van den hoer F. Troost te Stellendam. Notaris VAN SCHOUWEN. Vrijdag 25 Sept. 1903 voorm. 10 uur. Verkoop van timmerhout aan de Kaai te Oude Tonge. Notaris VAN ISPELEN. Op Vrjjdag, 25 September 's avonds halfaeht in het Hotel Spee" te SommelsdijkInzet van het huis, waarin Spekslagerij wordt uitgeoefend, met erf en slop aan den Enkelen Ring te Sommelsdjjk, Wjjk A no. 532, toehehoorende aan Robreoht Nelis Jzn. aldaar. Notaris STEHOUWER. Zaterda»' 26 Sept. 's avonds 6 ureAfslag van een Schippershuis met bergplaats, 2 pakhuizen, tuin on weiland op erfpacht alsmede in de Meestoof ge Onderneming", alles aan de haveu te Ouddorp, in het logement van Akershoek te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. Zaterdag 26 Sept. 'snam. 4 ure: Inboedel ten Sterf huize van de Wed. C. Pjjl-vanHoren, op den Molenblok te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. Zaterdag 26 Sept. 'savonds 6,5 ure: Een Huis en Schuur met erfpachtgrond te Ouddorp op den Molen- blok, by Veiling en afslag in êéne zitting, in het logement van Akershoek te Ouddorp. Notaris VAN SCHOUWEN. Op Dinsdag 29 September, 'snam. 2 uur, te Melis- sant, aan den Achterweg, vóór het huis bewoond door C. Molenaar, van meubilaire goederen. Not: ris VAN DER SLUIJS. Op Dinsdag 29 September, 's nam. na afloop van de verkoopiug by C. Molenaar, te Melissant, aan den Molendjjk, voor het huis bewoond door Jan van Eeuwen, van meubels, winkelopstand en winkelwaren. Notaris VAN DER SLUIJS. Op Vrjidag 2 October 's avonds halfaeht, in het „Hötel Spee" te SommelsdijkAfslag van het huis, waarin Spekslagerij wordt uitgeoefend, met erf en slop, aan den Enkelen Ring te Sommelsdjjk, Wjjk A no. 53.2, toehehoorende aan Robrecht Nelis Jzn. aldaar. Notaris STEHOUWER. Ooltgensplaat. Bij de plaats gehad hebbende aanbesteding van het bouwen eener Chr. School met onderwijzerswoning, zijn de volgende biljetten ingekomen. Metselwerk: W. v. d. Welle, Ooltgensplaat f2320, Timmerwerk: D. den Rooijen, Oude Tonge f 2607, L. Dorsman Jz. Ooltgensplaat 3349, H. Dorsman Jz. 3400, Smidswerk: M. A. v. d. Sluijs, Den Bommel f257,50 C. Francis, Ooltgensplaat 290,39 Wed. S. Birkhoff, 393)5° W. Breur, Sommelsdijk 336, Schilderswerk: W. J. Dorsman Lz. Ooltgenspl. f188,79 W. Ras, 243)67 L. Dorsman Lz. 263, A. C. Maliepaard, Oude Tonge 267, Timmer- en Smidswerk: J. Boets, Achthuizen f 2967, Metsel-, Timmer- en Smidswerk: J. Both, Den Bommel f6020,- Het geheele werk in massa: W. v. d. Welle, Ooltgensplaat f 5110, Het werk werd echter niet gegund, wijl het bestuur door aankoop eigenares werd van een flink huis met tuin, waarom her besteding van een schoolgebouw zal plaats hebben. (Zie advertentie.) De heer J. Boets, Molenaar en Tim merman te Achthuizen werd aannemer van een nieuw te bouwen graanschuur met bouwmanswoning enz onder Den Bommel, op last van den WelEd. Heer Bronsgeest, grondeigenaar te Tilburg, voor de som van f 88zr, Hoogste inschrijver was de heer A.Rom- melse te Oude Tonge voor f 11360, Sommelsdijk. Geboren Marinus, z. v. Andriea Knape en Neeltje Maatj» Villerius. Overleden: Johannis den Boer, 64 j. echtg. van Johanna van Antwerpen. Dllddelharnis. Geboren: Adrianus, z. v. Jan Faassc en LenaVer- hage. Jannetje, d. v. Machiel Looij en Gerritje Chris tina Berits. Overleden: Jakob Berkhof 69 j. echtgenoot van Elizabeth de Bloeme. Stad aan 't Haringvliet. Overleden: Anthonia Adriana 11 wekend, v. F. v. d. Valk en A. v. Neuren. Den Bommel. GeborenAnna Pieternellp, d. v. Dirk Bogerman en Cornelia de Graaf. Ooltgensplaat. Geboren: Anthonjj, z.v. Geraidus Hozeman» en Johanna van PeperstratenAdrianus Petrus, z. v. Johannis Rommelse en Johanna van Borgen. Ondertrouwd Johannis Schaaf jm. 31 j. en Anna Cornelia van Kempen,22 j. Ouddorp. Geboren1 Jaeomjjntje d. v. Pouwlus Breen, en Suzanna Petzinger. Maatje d. v. Poulus Grinwis en Willempje Hameeteman. Kommertje d. v.Krjjn Heer schap cn Aagje Klein; Jannetje d. v. Wouter de JoDg en Cornelia Smit»; Wendelina Arendje d. v. Jan v. d. Klooster en Johanna van Veen; Cornelia d. v. Christiaan Grinwis en Jaeomjjntje Hoek. Ondertrouwd: Wouter de Vogel j.m. 22 j. met Johanna van Dam j.d. 21 j. Gehuwd Adrianus Bakelaar jm. 18 j. en Pietertje Veeman j.d. 22 j. Theodorus Grinwis j.m. 21 j. en Neeltje 't Mannetje j.d. 21 j. Overleden Johanna Spee, 73 j. echtg. v. Wouter Moerkerk Predikbeurten Zondag SO Sept. NED. HERV. KERK. Sommelsdijk, vm. en 'sav. Ds. Weatrik. Middelharuis, vm. Ds. Biuining. Collecte noodl. K. en P. Stad, vm. en nam. Ds. Pothuijs. Den Bommel, vm. en nam. Ds. Emmen. Ooltgensplaat, vm. en nam. Ds. Yerweij. Oude ToDge, vm. en nam. Ds. van Dolder. Nieuwe Tonge, vm, en nam. D«. Weelink. Dirksland, nam. Ds. Bruining uit Middelharnis. Herkingen, vm. en nam. Ds. de Stoppelaar. Melissaut, vm. en nam. dhr. v. Broekhoven. Stellendam, vm. en nam. Ds. lioogendjjk. Goedereede, vm. Ds. de Gidts. Ouddorp, vm. vn nam. De. Bois. GEREFORMEERDE KERKEN. Middelharuis, vm. en 's av. Ds. Steketee. Stad, vm. en 's av. leeskerk. Den Bommel, vm. nam. en's av. dhr. Hamming, Theol student. Ooltgensplaat, vm. en 's av. Dr. Dekker. Stellendam, vm. en 's av. Ds. Koppe. Ouddorp, vm. en 'g av, dhr. Basoksi. OUD-GEREFORMEERDE KERK. Melissant, vm., nam. en 's av. Ds. Hartkamp. Herkingen, vm., nam. en 'sav. leeskerk. Ooltgensplaat, vm. en 's av. leeskerk. DOOPSGEZINDE KERK. Ouddorp, Ds K. W. Róssing. GEREF. GEM. ONDER 'T KRUIS. Cirksland, vm., nam. en 'sav. Ds. Maokenze. VRIJE EVANGELISATIE. Ooltgensplaat, (Langstraat), vm. en 's av. dhr. Wielhouwer. Caeusengcl Aieuwi. Storm en „onweder. Te Zijpe is door den storm een hoog aars omgeslagen. De veerooot uit Numansdorp trachtte te vergeefs hulp te verleenen. Drie man zijn verdronken. De buitenpolder Hemmeland nabij Mon nikendam liep voor de tweede maal onder water, waardoor het pas gemaaide gras zee waarts dreef. Door den bliksem zijn de boerderijen van E. te Teridzert en van O. te Noord wolde geheel afgebrand. Een hevig onweder heeft onafgebroken boven Den Haag gewoed. Om half vier werd een zandschipper, op zijn schuit werkzaam aan den Loosduinschen weg, nabij //Valkenboscli//, door den bliksem getroffen en gedood. Op verschillende plaatsen in de stad richtte de storm schade aan, Dij in aanbouw zijnde huizen, terwijl de lanen in het Bosch en in de Scheveningsche boschjes met tukken be zaaid zijn. Ook hier op het Haringvliet heeft de storm van Vrijdagochtend zich doen gelden: voor eerst zijn vele visschersvaartuigenblazers in de haven gevlucht, alle met verlies van zeil en nelten een zit in het Aardappelgat vast nog één sloeg vol water met het treurig gevolg, dat de jeugdige knecht A. de L. van Stellendam door de staffok overboord sloeg en jammerlijk verdronk. De blazer G O 12 schip per J. v. d. H., zijn mast verloren hebbende, is door een sleepboot opgepikt en te IJmuiden binnengebracht. Omtrent den blazer GO 22. W. L., weet men nog niets met zekerheid. In Zeeland heeft Vrijdag de Zuidwes terstorm wel het meest gewoed en groote schade vlom aangericht. Uit Aruemuiden wordt aan de'/M. C.* gemeld Vrijdagmorgen voeren de hoogaartsen ARM. 12, 10, 22, 25 en 17 uit de ha ven te Colijnsplaat. Zij werden toen buiten overvallen door hevigen wind. Omstreeks 9 uur verkeer den alle vaartuigen in gevaar, en slechts met de grootste moeite werden zij in koers gehouden. Twee der vaartuigen zijn in het gezicht van de ARM 47 ongeveer te 9 uur in de Zandkreek omgeslagen. De opvarenden zijn jammerlijk verdronken. Hulp verlee nen was onmogelijk zonder eigen leven te verliezen, want allen verk erden in nood. Van de 5 genoemde vavtuigen zijner slechts twee te Veere biunengeloopen. De ARM. 19 en 25 zijn vergaan, en de ARM 22 is nog vermist. De schipper van de 19 heette B. de Nooijer Bz de bemanning bestond uit drie mannen en twee jongens buiten den schipper. Van 25 was schipper K. van Kettery de bemanning bestond uit 3 man buiten den schipper. Van de 22 was schipper Jan de "Nooi jer, met een bemanning van 3 mannen, buiten den schipper. In het geheel zouden er dus 10 men- schenlevens zeker te betreuren zijnzes van de verdronkenen waren gehuwd. En voorts zijn nog vier vermoedelijk omgeko men, van wie twee gehuwd. Volgens later bericht is het zoo goed als zeker dat ook de bemanning va* No. 22 is omgekomen. Nader meldt men nog Het vergaan der A. N. M.-visschers- vaartuigen heeft in het geheel aan 13 inwoners van Aruemuiden, waaronder 9 gehuwden, die 25 kinderen nalaten, het leven gekost. Zeer donker is de toekomst, die velen der nagelaten betrekkingen tegemoet gaan. Geen spaarpeuningen voor den aanstaanden winter zijn aanwezig omdat de verdiens ten der garnalenvisschers dit voorjaar eerst laat zijn begonnen en in de zomermaan den alles behalve overvloedig hebben ge vloeid. Voor velen der achtergeblevenen is het zeker dat honger en ellende voor de deur staan, indien ten minste de liefdadigheid niet de reddende hand uitsteekt. Wegens het groot aantal langs den weg liggende omvergewaaide boomen on dervond de tram, die om 9,10 van Wals oorden naar Hulst vertrok, veel vertra ging en kwam daar pas te 11,03 aan. Hetzelfde was het geval met den trein van St. Nicolaas. De spoorbootdienst Hans weertWalsoorden werd onderbroken, daar de boot die om 11 uur v.m. van Hansweert moest vertrekken, niet was afgevaren en dus om 12,45 ook van Walsoorden niet de terugreis maken kon. Tal van schepen werden van hun ankers geslagen en hadden een hevigen strijd met de elementen te voeren. In Westelijk-Zeeuwsch Vlaanderen is in de tuinen groote verwoesting aan gericht.. Vooral staakboonen en panrdeboo- nen hebben veel geleden de schade be loopt dan ook duizenden. Op het Meteorologisch Bureau te Vlissingen werd Vrijdag een winddruk van 140 K G. per vierk. meter waarge nomen, terwijl 135 reeds een orkaan is. In JM oord-Wes'el. Noord-Brabant zijn de meest laaggelegen polders ingevloeid. De schade aan de veldgewassen is zeer groot. Zaterdagmiddag is op last van den ingenieur van het hoogheemraadschap Delfland het stoomgemaal van den Com mandeurspolder stop gezet en verzegeld, omdat in strijd met het door Delfland gegeven hoofdsein tot stoppen, toch water werd uitgeslagen op Delfland's boezem. President Kruger. Dezer dagen deed in de groote bladen het bericht de ronde, als zou do ex-president Kru ger op 15 Oot. a.s. van Hilversum naar Mentone vertrekken om daar den winter door te brengen. Van bevoegde zijde verneemt men evenwel, dat daaromtrent nog niets besloten is. Wel is, zegt het A. H., het meer dan waarschijnlijk dat de grijze ex-president in den loop der vol gende maand de gemeente Hilversum verlaten zal, dook omtrent zijn aanstaand winterverblijf is nog geene beslissing genomen. De „N. R. Ct." verneemt evemwel met zeker heid, dat de oud-president naar Mentone gaat en daar in dezelfde villa intrek zal nemen, die hij den laatsten winter bewoonde. Overreden. Naar men ons meldt, is Maandag te Eseh, bij Boxtel, de vrouw van don halteohef aldaar, door een losse looomotief overreden en onmiddellijk gedood. De arme vrouw was moeder van 10 kinderen. Door den rook gestikt. Gisteravond is de hofs tede van J. H. te Heems- ker afgebrand. Een IS jarige knecht, Arie Ver hoef, die te bed lag, werd later gevonden, door den rook gestikt. Paus Pius X. Pais Pius X heeft voor den pastoor der parochie Castello te Venetië, Mgr. Cavallari, een arm, maar zeer bekwaam en liefdadig man, dien bij onverwaohts benoemde tot Provioaris-Geuerual van het patriarobaat te Venetië, om de aan die benoeming verbonden bezwaren uit den weg te ruimen, een volledig Bissohopscostuum laten maken. Nog een ander voorbeeld Tan 's Pausen goed heid voor zoogenaamd mindere lieden, wordt door den RomeinBohen berichtgevor van le Figaro medegedeeld. Aan het Vatikaan is een drukkerij verbonden en het personeel daarvan moet dikwijls een galerij passeeren waar langs de Paus zioh naar den tuin begeeft. Ten tijde van Leo XIII mocht zich daar nie mand bevinden als de Paus kwam. Maar Pius X heeft dit verbod opgeheven. Hij spreekt gaarne in het voorbijgaan met het bedienden-personeel. En toen daar onlangs een drukkersjongen, die er toevallig was, hem te voet viel en zijn ring kuste, klopte de Paus hem vaderlijk liefkozend op het hoofd, vroeg vriendelijk naar zijn iamilie en gaf den knaap bevel den volgenden dag bij hem te komen. De directeur der drukkerij, verontwaardigd OTer de driestheid van den knaap, zond hem naar huis en sohorste hem voor 8 dagen. Toen de knaap den volgenden dag niet kwam, heette het dat hij ziek was. Maar do Paus, die den jongen liet ontbieden, kwam toen spoedig achter de waarheid. Hij gaf den knaap 50 lire en zorgde dut zijn straf werd opgeheven en dat niemand het hem lastig maakte Men ziet dat het volk van Rome gelijk had toen het voorspelde dat Pius X „de Paus der armen" zou zijn. O, die socialisten Een even pakkend als vermakelijk staaltje van de lasterlijke en misdadige wijze, waarop de socialisten werkstakingen in het leven ple gen te roepen en dan ten ba e der partij aan te wenden, is dezer dagon voorgevallen in het Roerkolenbekken. Onlangs had eeno mijnwerkersvergadering plaats, welke van sooialistische zijde was belegd, en waarop een bekend socialistisoh Bpreker op heftige wijze te velde trok tegen het zooge naamde „wagennullen" aan de Franoisoamijn. Het „wsgennullen" is een misbruik van de mijneigenaars, hierin bestaande, dei het kolen- verlies ontstaan door het vervoer en dat af hangt van de wijze van laden der wagens, op rekening van de mijnwerkers wordt gebraoht en mitsdien van hun loon afgehouden. Nu was dit misbruik evenwel juist aan de Franoisoamijn uiterst beperkthet „nullen" geschiedde er al leen bij volstrekte onbruikbaarheid der kolen. Het was dus feitelijk geen misbruik meer, daar de onbruikbaarheid wel degelijk aan de arbei ders te wijten ïb. Wat deed nu de directie? Kort en goed werd op een goeden dag besloten den woordheid uit de Bchacht op te halen. Boven gekomen, werd hem gezegd, dat hij voortran de oontróie over de wagens zon hebben. Hiermede was het ver langen, om een vertegenwoordiger der arbei ders bij het nullen aanwezig te doen zijn, meer dan vervuld. Maar, o bittere ironieNa beëindigden werk tijd werden de „genulde" wagens geteld, en toen bleek, dat de socialist 112 wagens had afgekeurd, terwijl zonder sooiaal-demoeratisohe oontróie gemiddeld sleoiits €0 wegens met een nul werden aangeteekend. De Mijnwerkers moe ten zeer ontstemd zijn geweest over deze „ar- beiderBvriendsohap". In de sooiaal-demooratisohe pers heerschteen pleohtig stilzwjjgen over dit feit. Met reden! (Mbd.) Leder- en Schoenindustrie. De beide vakbladen //De Ned. Leder-In dustrie// en het //Vakblad voor de Schoen makerij//, die wekelijks bij de Ned. Drukkers en Uitgevers Mij. C. Misset te Doetinchem verschijnen, zijn op de Intern. Vaktentoon stelling te Waalwijk met gouden medailie bekroond. Poging tot moor d. Door den Officier van Justitie werd Maandag voor de Utrechtsehe rtcutbank tegen M. J. d. K. tuinman van den burgemeester van Zeist, wegens poging tot moord op den tuinknecht G. W., wien bij verdacht, zijn ontslag te hebben bewerkt eene gevangenisstraf van 12 jaar geeischt. Een man overreden. Gisteren is tegen de stoomtram bij het dorp Rijnsburg in. vollen vaart een wagen aangereden, waarop een man uit Valken burg met zijn zoontje zat. Een der wag gons greep het rijtuig en slingerde de berijders er af. De man geraakte onder een derde klasse-waggon en werd over het hoofd ge eden, zoodat hij onmiddellijk dood was. Het knaapje, dat buiten de rails viel, kwam met een hoofdwonde vrij. Liefhebbers. Sedert Zaterdag stonden reeds manuen voor de publieke tribune van het gebouw der Tweede Kamer dag en nacht op post, om voor de plechtige openingszitting van Dinsdag een plaatsje tot de tribune te veroveren. Door den bliksem gedood. Zaterdagavond laat is de vrachtrij der II. in den Spaarndammerpolder door den bliksem gedood. Men vond zijn lijk en een eind verder de verbrijzelde en half verbrande kar. De twee honden waren ongedeerd. Hij laat een vrouw met 5 kinderen achter. Geweken. Het gevaar voor bloedvergifting bij de kinderen van den heer H. te Groningen, ontstaan door de vergissing in het recept, is gelukkig geweken. Ed de Lanoy. De rechtbank te Haarlem heeft rechts ingang met bevel tot heel tenis verleend tegen den heer Ed de Lanoy, den gewezen directeur der Noord- en Zuid Hollandsche Bank. 't Voordeel van freewheel. Vrijdagmorgen werd te Schiedam een fiets ontvreemd's avonds om 6 uur was het rijwiel weer aan de deur terugbezorgd met het volgende briefje Meheer Ik kan de flest nie gebruiken met dat rriewil ik zei wel een andere zie op den kop te tikken. dag Meheer. De boomen langs den Haarlem- uier weg. De adressen aan den minister van Waterstaat, verzoekende de boomen langs den straatweg Sloterdijk Haarlem te sparen en niet zooals het plan was, ze met het oog op den aanleg van den electrischen tramweg Haarlem Amsterdam te rooien, hebben tot uitslag gehad, dat op hoog bevel verboden is voorloopig met rooien te beginnen. Door eigen schuld. Een man wilde Zondag te Haarlem nabij het station een der overwegen nog passeereu, terwijl de boom reeds was neergelaten. Hij werd door den juist voor bij snellenden trein gegrepen, geraakte onder de wielen en werd vreeselijk ver minkt, levenloos opgenomei. BRIELLE, 14 Sept. Boter 0.60 Eieren ƒ4. GRAANMARKT. Rotterdum, 14 Sept. BinnenlandBche Granen. TARWE, f 7,50 a f8.50 per heet. en extra puik nog daarboven per 100 kilo van 8,50 0 79,50 Canada «0,- 0.— ROGGE f 5,20 ft 5,50 per Heet. HAVER f 0,— t. f 0.— p. lieet. en ƒ6.40 aft 75p. 10» kg. WINTERGERST 0,— a ƒ0,— Zomer 6,75 i 7,40 Chevelier p. 100 h.fb,a 8,25 BLAUWE ERWTEN, le kw. f 8,— a f 9.50 2e kw. f7.a 7,50. 3e kw. f af KOOLZAAD, f 6.50 tot f 7,75, 2e kwal. f Veer zwart zaad werd f a f 0.besteed. BRUINE BOONEN Per heot. f a KANARIEZAAI) f0.— afO— ME EL BERICHT Meel blyft zeer vast gestemd, doch bij beperkten handel; van het buitenland komt er weinig aan en is voor dat weinige de volle markt te makende inlandBche molens waren eerder iets hooger. Heden onveranderd met redelijke vraag voor dadeljjke be hoeften. NOTEERINGEN. Tarwemeel. le kwal. Inlandsche f 10.25 h f 10.75 p. 100 k. netto ext. p. kwal. Hong. 14.50 15.56 le- e Ordin. Prima Amer. lekw. 11.50 12.- 2e 10.50 11. en Duitsche 9.10.50 Inlandsche 9.50 10.50 Fransch Roggebloem 0,— Zeeuwsch Tarwemeel Zeeuwsche Tarwebl. ROTTERDAM, 14 Seht. Op de veemarkt waren aangevoerd 178 vette runderen, 229 Tette kalveren nuchtere kalveren, 1794 schapen, of lammeren 733 varkens 0 biggen, 0 paarden. De prjjzen waren als volgtKoeien en ossen 24 tel 36 ct. Kalveren 38 tot 48 et. Schapen 25 lot 31 ct lammeren 31 tot 35 ot. Varkens 19 tot 21 ot. en lichte varkens voor export 18 tot 20 ct per '/i kilo AMSTERDAM, 15 Sept. Aardappelmarkt. De zen zijn Andjjker Muisjes f 2,20 a 2.50. Andijker Muisjes (kleine) f 1,40 a 1,60. Andijker Blauwen f 2,40 a 2,30 Friesche Borgergelen^ f 2.60 a 2.90 Geldersche Kralen f 2,10 a 2.20 Aanvoer 12 lading. AIATTHEUS JOPPE Jz. EN BAALTJE c. VOOGD Dd. Sommelsdijk, j 1? ^temhtr 1903% Ouddorp, j n i) n o n n prfl- Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders MARINUS TIELEMAJV EN ADRIANA KLOET, op Maandag 21 September a.s. hnnne te herdenken. Hunne dankbare Kinderen. MiddelharnisSept. 1903. *1| Op den 249ten September a.s. hopen onze geliefde Ouders 3 CORNELIS DE VOS en tg JANNETJE VAN DEN BERG, tff hunne te herdenken. Hunne dankbare Kinderen. o01.tgensplaat, Sept. 1903. Meden overleed te Rotterdam in „Eudokia" onze geliefde Dochter en Zuster, en harer kinderen liefhebbende Moeder, in den ouderdom van 42 jaren. Namens de Familie, Wed. M. NOORDIJK- Knöps. Dirksland, 9 Sept. 1903. Op den llden September be haagde bet den Heere van leven en dood, op noodlottige wijze, door over boord te vallen en te verdrinken, Yan onze zijde weg te rukken, onzen geliefden Zoon en Broeder, in den nog jeugdigen leeftijd van ruim 18 jaren. Die hem van nabij gekend hebben, kunnen beseffen hoe zwaar ons dit verlies treft. Hij, in wiens band onzen adem is, geve ons den balsem tot gene zing voor de ons zoo diep toege brachte wonde. M. DE LEEUW. J. DE LEEUW- Verblaüw. Jb. DE LEEUW. Jos. DE LEEUW. K. A. DE LEEUW. N. DE LEEUW. A. DE LEEUW. J. J. DE LEEUW. Stellendam, 16 Sept. 1903. Ondergeteekende be tuigd zijnen h.arte- lij ken dank aan allen, die hem bij zijne 25-jarige ambtsvervulling hunne blijken van belangstelling hebben gegeven. ADMIRAAL, Gemeente-Ontvanger. Stad a. 't Haringvliet 15 Sept. 1903. Mevrouw ROTMAN-Voorbaoh, Claes de Vrieselaan 64, Rotterdam, vraagt tegen November of eerder een nette i boven de 20 jaar. P. G. goede getuigen voorzien. van AdresJOHs. HANSON, Zandpad, Middelharnis. TE KOOP Witte Wyandotte Hanen, broed April 1,50. Verpakking vrij. Vracht voor rekening van den kooper. Jb. DEN BRABER, Den Bommel. Door aankoop van een Onderwijzerswo ning met Tuin zal er een Herbesteding plaats hebben van een SCHOOLGEHOU W, bestaande in twee lokalen op Donderdag 24 September a s. des namiddags 3 ure in het Hotel HOB BEL alhier. Bestek en Teekening liggen ter inzage bij H. O. DE RUITER te Ooltgensplaat bij wien nadere inlichtingen zijn te bekomen. HET BESTUUR. Ondergeteekende maakt het publiek van Ouddorp en Omstreken bekend, dat hij in zijn Café oro de 14 dagen een zal openen, welke zal aanvangen op Don derdag 24 September. Hopende door nette en solide bediening, het vertrouwen mij geschonken, waardig te maken. Uw Dw Dnr. B. GOEDEGEBUUR Cz.

Maas- en Scheldebode | 1903 | | pagina 5