JOS. HAZELZET, Heeren- euKinder-Confectie. SI Advertentien. Ouddorp. Breukbanden zonder Verf! Verf! VERFWAREN. Lakken en Vernissen, Raadgeving voor bejaarde personen. Onderlinge Vee verzekering Maatschappij „ALMULO" WaarscïïHwmg. pmiEROLIE C. DE KOU TILLY H eclames Mededeelingen enz. Volkeren der Aarde. Oorlog1. fifpstraat 34 KOTTËROARI. Geede kwaliteit gepaard met billijke prijzen, hoop ik dat U zult aan sporen mij met Uwe gunst te vereeren. B. HAAGENS. Middel ha misWestdijk. H Men bestellenim mer aan REIZIGERS daar die door MIJ niet worden uitgezonden. 13 Achterstraat 15, van REi\l\ESSE, Neen, nietwaar En toch kunnen we niet nalaten bij één van dergelijke feiten even stil te staan. Wij bedoe len de feestviering bij zijn vijfentwintigjarig jubileum als voorzitter. Weliswaar was het geen feest, dat gepaard ging met veel uiterlijk vertoon dit zou den eenvoudigen heer Van der Poel zeker niet aan genaam gestemd hebben maar toch werd er een feestrede uitgesproken, toch werden aan den jubilaris een tweetal schilderijen aange boden als huldeblijk van de afdeeling aan hun nen Voorzitter. En die feestrede vooral was het, waaruit zoo helder en klaar sprak, hoe de leden hunnen voorzitter waardeerden, waar om zij hem hoogachtten. In korte trekken schetste de heer De Graaff wat de jubilaris voor de Afdeeling had gedaan, hoe hij vele, zeer vele malen was opgetreden als spreker en voorlichter, hoe zelfs één zijner vertoogen vanwege de Afd. is uitgegeven. Maar dat hij ook buiten den engen kring van Overflakkee en Goedereede gewaardeerd werd, bleek bij dezelfde gelegenheid. De heer Korteweg kwam den heer Van der Poel geluk- wenschen namens het Hoofdbestuur. Maar ook het H. B. had het niet bij wenschen gelaten. Als blijk van hoogachting en waardeering bood het den jubilaris den gouden medaille der maat schappij aan. "Wij kunnen ons voorstellen, dat het hem bijna te machtig werd, om zich goed te hou den. Hij dankte beide hoeren. Verheugd was hij in hooge mate en wel inzonderheid over hetgeen men gesproken had. En wel mocht hij zich verheugen. Immers hij moet het gevoeld hebben, dat er niets te veel gezegd werd, dat hij had gewerkt en ge dacht met en voor anderen, geleerd aan hen. Hij sprak over de plichten van den mensch jegens zijn medemensch en eindigde met de dichtregelen welke we hierboven plaatsten. We vonden ze zoo treffend, vooral nu. Doch ook na dien gedenkwaardigen dag heeft hij zich bij meer dan eene gelegenheid doen hooren. Vooral de toespraken gehouden bij de herdenking van het 50 jarig bestaan der Afd. en het 25 jarig jubileum van den heer Groenendijk als secretaris-penningmeester dienen nog vermeld te worden. Waarlijk, bij het doorbladeren der notulen in verband hier mede opgesteld troffen ons zoovele treffende en kernachtige uitdrukkingen, dat ons menig maal den lust bekroop ze woordelijk over te nemen. Vele malen hadden wa met waardeeiing hoo ren spreken over den heer Van der Poel, doch eerst na de mededeelingen en gegevens ons welwillend verstrekt hebben we recht goed leeren begrijpen, wat de Afd. Overflakkee en Goedereede in hem verliest. Zijn werken en streven mogen velen ten voorbeeld strekken. Dat zij zoo. M. 20 Cent per regel. Wanneer mem aan zijn levensavond gekomen is en wanneer tengevolge van ziekten of eenvoudig door eene ver zwakking van het bloed de krachten af genomen hebben, verliest men dikwijls den moed en het leven wordt een last. Talrijke gevallen hebben echter aange toond dat men ten onrechte twijfelt en dat men zich ondanks den gevorderden leef- tjjd zijne krachten en verzwakt bloed weder hernieuwen kan. Menige zieken hebben wij plotseling weder eene frisschc gezondheid zien terug bekomen. Door welk middel mag hij dan dezelve terug bekomen hebben Welnu waarde lezers door het regelmatig gebruik der echte Pink Pillen van Dr. Williams. Zie hier weder een voorbeeld van gene zing. De Heer C. Alleijn te Oostburg (Zeeland) schrijft Reeds lang was ik lijdende aan de maag, onverschillig welk eten, kon mijn maag niet verdragen, leed veel aan maagzuur, pijnen in de lendenen en in de ingewanden. Veel over de won dervolle en ongehoopte genezingen der Pink Pillen gelezen hebbende, kon ik niet nalaten ze ook eens te probeeren, onder hartelijke dankzegging kan ik u de genezing mijner ziekte melden Bij de eerste doos gevoelde ik reeds beterschap. Het ware te wenschen dat al diegenen die aan eene dergelijke ziekte ljjdende zijn, zich eveneens van de Pink Pillen De BEURS begint weder Don derdag aanstaande in het logement van Wed. W. AKERSHOEK. betatillgseoilditiëil aan bij onzen Hoofd-Agent voor Overflakkee en Goede reede den Heer W. BOEKHOVEN, SOM MELSDIJK. CHINA. Het nieuws, zoolang verbeid is ditmaal veel en weinig. Veel wat betreft de veiligheid der ge zanten, doch weinig wat betreft de krijgs verrichtingen en de toestand over het al gemeen. Volgens den correspondent van de S t a n- d a r d te Sjanghai melden berichten uit '/betrouwbare/. Chineesche bron, dat de Kei zer en de Keizerin reeds den 6en (p) uit Peking vertrokken zijn naar Sin-gan. Toe an voerde de achterhoede aan's keizers lijfwacht bestond voor 65 percent uit Bok sers, voor 25 percent uit Mantsjoes, de overigen waren Caineezen. Generaal Toeng- foe-hsiang bleef te Peking achter om de stad te verdedigen en een laatsten aanval te doen op de legaties. Onder de vrijwel eensluidende officaele berichten over het ontzet der gezanten, onderscheidt dat van den Japanschen ad miraal te Tsjifoe zich nog door eenige niet onbelangrijke bijzonderheden. Hij meldt, dat Peking den 15e aan de Oostzijde werd aangevallen. Kr werd maar matig tegenstand geboden. Tegeft den avond drongen de troepen de hoofdstad binnen en omsingelden dadelijk de gezant schappen. De bewoners waren veilig. Het verlies der Japanneezen was meer dan hon- derd man, de Chineesche verliezen bedroe gen 300 man. Een Londensch blad vernam weer, dat de verbonden troepen te Peking uiterst vriendelijk werden ontvangen door prins Tsjing. Alb vijandelijke elementen waren toen uit de stad vertrokken. Het hof was den 11e heen gegaan met de hooge man darijnen. De kansoetroepen gingen naar het Zuidwesten, in de hoop de verbonden troepen daarheen te lokken en te voorko men dat ze het hof achtervolgden. Het laatste bericht is van admiraal Bruce uit Tsjifoe den 19en ontvangen, en houdt in, dat een deel van Peking in brand staat dat er nog wordt gevochten in de straten, en dat de verbondenen de binnenstad om singelen en beschieten, waar de laatste tegen stand wordt geboden. Maar dat bericht komt uit Japansche bron, en de betrouwbaarheid daarvan staat ook nog niet als een paal boven water, 't Beste is dus maar, geduldig de ofificieele berichten af te waehteu, die ons den waren staat van zaken in Peking zullen leeren kennen. Dit is zeker en voor 't oogenblik van het meeste belang de gezanten en de andere Europeanen zijn in veiligheid. GUNSTIGE BERICHTEN. Er zijn weer mooie tijdingen ingeko men, en hartelijk hopen we, dat ze in hun geheel bevestigd mogen worden Hun inhoud komt hierop neer, dat ten westen van Pretoria de Rooineks leelijk klop hebben gehad van de Boe- renstrijdmacht onder De Wet en De la Rey, zoo, dat hun een paar duizend manschappen en zeven kanonnen afhan dig zijn gemaakt. En verder, dat het den Engelschen oostelijk van Pretoria ook zoo benauwd is gemaakt, dat ze hun posities te Middelburg moesten ontrui men Het telegram van de „DailyExpress" uit LourenQO Marques, dat het eerst hiervan melding maakte, luidt in zijD geheel als volgt „De laatste Boerenberichten, die hier zijn ontvangen, melden dat er eeD nieu we slag is geleverd tusschen Middelburg en Pretoria. Generaal De la Rey heeit zeven kanonnen veroverd. De Boeren hebben dicht bij Pretoria De eenige Maatschappij die vergoedt volle waarde, Sialve doctors- kosleil, brandschade, wordt in het belang van eiken Veehouder ten zeerste aanbevolen. Vraag Reglementen met billijke voorwaarden. P.S Een zoo goed als nieuwe meelmolen te koop voor een billijken prijs. Pretoria, waaraan men een touw kau vastknoopen. In het Oosten gaan de za ken beter, maar zelfi in Buiier,s rug doen Boerenafdeetingen uitstapjes in Natal. „Zeer waarschijnlijk heeft Olivier een deel van zijn commando afgezonderd om eerst de krachten te beproeven op de Natalschen spoorweg en dan de //terrein kennis" te gebruiken, die zoo merk waardig in de oogen van lord Kitchuer tegenover de verbindingslijnen op de rechterflank van Buller's opmarsch. Zeer weinig van onze generaals hebben ge noeg verbeeldingskracht, om zich te stel len in de plaats van den vijand, en te bedenken wat ze zouden doen onder de gegeven omstandigheden. Zoolang wij geen generaals van dit type hebben, wij slechts overwinningen kun nen van veel men- lÖ vaa zuilen wij slechts behalen ten koste schelevens en veel geld".... Een telegram hierachter zegt, dat Roberts eiadeljjk dan toch het regime van barbaarschheid zal inluiden, waartoe de Jingo correspondente! hem zoolang heb ben aangezet. Er is een krasse proclamatie deer hem uitgevaardigd, waarbij aile personen die den onzjjdigbeidseed ver breken, bedreigd worden met doodstraf gevangenis of boete. Meer nogAlle Burgers die in door Engelsche bezette districten wonen en don eod niet hebben afgelegd, zullen als krijgsgevangenen be schouwd en weggevoerd worden I Zoo poogt men dan den tegenstand der Boeren op allerlei wijze, maar steeds door raw geweld, te fnuiken. We gelooven echter dat zulke proclamaties het om gekeerde uitwerken van wat Roberts er mee beoogtVan overal verneemt men trouwens nu weer door den corres pondent van de „Standard" te Twjjte- laar dat een groot aantal Boeren die zich onderworpen hadden, de wapens weer hebben opgevat. Uit ezelfde plaats seint Reuter, iu dato 16 Aug., dat Bulier hier eenige dagen blijfc om zijn voorraden aan te vullen. De militaire telegraaf is nog niet met Emalo in verbinding gebracht, maar do verbinding over Pietoria is tot stand gekomen. Er zijn, meldt hij verder, aanwijzin gen dat de Boeren het denkbeeld heb ben laten varen om hun laatsten te genstand te Lijdenburg te bieden, en de voorkeur geven aan Barberton, het ge accidenteerde bergland, dat dezelfde voor- deelen biedt voor de tactiek van de Boe ren. Hoe brutaal de Engelsehen te werk gaan om de Boeren ten onder te brengen of nun zaak in de oogen dar beschaafde wereld te bezoedelen, blijkt ook wel uit het zoogenaamd complot te Pretoria. De Britaohe autoriteiten bobben gebruik gemaakt vaa het schandelijke stelsel der „agents provoc tteurs", dat iu lluitschland onder Bisuiarck tegen de socilisien werd gebezigd en dat iu vele bladen, niet het minst in de Engelsche, scherp is afgekeurd. Zij hebben zich niet oatziea om, onder het voorwenlsol via de Boeren die zich hadden overgegeven, op de proef te stel len, een sohandelijk middel te gebruiken de mensc'nen te verlokken tot woordbreuk en geweld. Cordua, de hoofdaanlegger, be kende wel schuldig te zijn, maar was ver leid door een Engelschen agent. Het getuigenverhoor leverde dusver niet veel bijzonders op. Omtrent de be weerde medeplichtigheid van generaal Botha kon de vervolger nog geen klaar heid verkrijgen. Een poging om majoor Erasmus in de simenzwering te betrekken, heeft ook niet veel succes gehad. De ma joor werd zelf als getuige gehoord en verklaarde daarbij, dat hij Cordua heeft aangezien vooreen Britschen spion. Zijn verdenking werd sterker, toen hij den gevangene op zekeren dag als Britsen verkenner gekleed aan zijn huisdeur zag ahnc.t. LJUL iW'tflk!." AJ Verkrijgbaar bij Voor Zierikzee en Omstreken, bij A. O. §TËENLlNO, Korte Groe nendal, Zicrikzec. Aanleg en onderhoud van Telephoons en Electrische Schellen, Barometers van af f 4.Thermometers van at f 0,18, Scheermessen van af f 1.Boter- en Kaas Thermometers van af f 0,45. Brillen en Lorg- nets met geslepen glazen vanaf 50 ets. Kcortsthermometers in etui met controle bewijs van af f 0,55. De Ondergeteekende bericht, dat hij voor het Saisoen weer ruim gesor teerd is in bovenstaande Goederen. Aanbevelend, üEd. Dw. Dn. Het beste bewijs, dat mijn de eenige echte is, blijkt duidelijk, mijn olie niet al leen wordt nagemaakt, maar mijn naam zelfs ge bruikt wordt, om a der fa» brikaat aan den man te brengen. Verkrijgbaar bij de firma DIJh'E MA DOORNBOS Sommelsdijk. gen liepen zelfs op pantoffels, en de mees ten hadden geen middageten gehad. Om zes uur was liet donker, en het marcheeren viel velen moeielijk wegens het steenach tige ongelijke terrein. Zelfs de Ergelsche soldaten begonnen te sti uikelen en te val len. Over halftwaalf s' avonds kwamen wij eindelijk hongerig, dorstig en afgemat in het Engelsche kamp dicht bij het, station Bank aan. Daar gaf luitenant Turner ons kortweg last, om te gaan liggen op de plaats waar wij stonden, waartegen ik met klem verzet aanteekeude.'/'lk hoop,» zeide ik tegen hem, «dat u ons fatsoenlijker behandelt, en niet als een horde vagebon den. Wij kunnen niet midden in den win ter zoo maar op den grond gaan liggen bovend'en heeft niemand van ons sedert tien uren iets gegeten of gedronken, en wij verzoeken u dus, ons ten minste wat te drinken te geven.// Hij lachte slechts hoonend en gaf ons nogmaals bevel te liggenen wie niet uit zichzelf wilde gaan liggen, dien zouden zijn soldaten met de bajonet noodzaken om te gaan liggen (make them down with the bayonet). Verscheidene gevangenen gingen geheel ge broken liggen. Er waren menschen van boven de vijftig bij ons. Ik wendde mij tot den luitenant en zeide hem in zijn gezicht, dat dit een barbaarsche behandeling was en dat ik weigerde daar te gaan liggen. Met deze woorden verliet ik hem en liep op en neer woede en verontwaardiging hielden mij staande, aan vermoeidheid dacht ik niet. Toen liet hij eindelijk twee tentdekens brengen en konden wij, zoo goed als het ging, daar tusschen slapen of ten minste bescherming tegen de koude nachtlucht zoeken. Den 19en Juui kregen we's och tends om zeven uur wat koffie met wat harde beschuit tot ontbijt. Het heele Eugelsche kamp, dat ongeveer 5000 man sterk was, ouder bevel van ge neraal Hunter en generaal Hart, brak op, om zich bij de andere troepen te Johan nesburg aan te sluiten. Op dezen tweeden marschdag zakten reeds vele menschen in elkaar, en 's middags om twee uur kouden we eindelijk allen op een ossenwagen naar Krugersdorp verder gaan om daar dadelijk da gevangenis in te stappen. Hier ont moetten wij ongeveer tien te Krugersdorp gestationeerde beambten van dezelfde Maat schappij, die ook op dien dag in de ge vangenis waren geworpen. Tot den middag van den volgenden dag, 20 Juni werd ons van Engelschen kant eten noch drinken gegeven. Den 20en Juni kwamen verschei dene dames van ltandfontien, die doode- lijk ongerust over het lot van hun mannen en vaders waren achtergebleven, te Kru gersdorp en brachten hun familie voedsel; en wij vrijgezellen moesten vernemen dat onze kamers opengebroken en leeggeplun derd waren. Slechts een leege koffer met eenige Duitsche en Engelsche boeken was alles, wat van mijn eigendom was gered. Later werden al deze menschen, zonder dat men hun eenige opheldering gaf, omtrent den tegen hen genomen maatre gel, weer vrijgelaten, en enkele dagen later kregen zij aanzegging, dat zij van wege de Engels che overheid het land uit gezet en naar Europa gebracht zouden worden. In de //Matin// schrijft Jean Carrève van uit Bloemfontein over den oorlog. //Ik weet niet hoe men zich te Parijs den oorlog voorstelt,'/ zegt hij o. a., maar te Kaapstad, waar men toch in de eerste plaats alles weten kon, kan men zich geen rekening geven, van de zeer speciale stra tegie, door dit onmetelijke land noodig geworden. «Men veronderstelt gewoonlijk, dat er in een front, bij Lord Roberts, een groot legerkorps is en dat dan hier en daar in kampen eenige reservetroepen zijn ach tergelaten. Eu dan meent men, dat het hoofdbe- lang van den oorlog, ten Oosten^ van dagen 8,1,-30 en 6 uur. 's Zondags alleen met de le reis goederen vervoer. Alle diensten zonder overstappen ta Nieuwe3luis. fMet deze reizen wordt te Welplaat, niet aangelegd. Met deze reizen worden Dinsdag van Brielle, Helle- voetsluis ec ttfsschenliggende plaatsen geen voertuigen of karren vervoerd. "Van af 3 Juni tot en met 26 Augustus Zondagsavonds de laatste dienst van alle plaateen een uur later. Retourbiljetten worden dagelijks afgegeven, door loopend geldig. Spoordienst Brielle. Alaardiugsche Stoomboot-Maatschappij, Dagelijksche dienst van VJaardiDgen naar Brielle en Hellevoetsluis en tussehenliggende plaatsen v.v. Vertrek Greenwiclitijd. Force Majeure voorbehouden Van Brielle: malen dat de lijn opgebroken wordt, en dan blijven wc hier twee dagen zonder eenig bericht. «Het schijnt dat de Jingo's woedend zijn over de langzaamheid van Lord Ro berts. Maar ik, zegt Garrève, die de za ken van nabij en met onpartijdigheid ga desla, ik kan verklaren dat de veldmaar schalk niet sneller vooruit kan. Carrève spreekt met veel achting van de officieren te velde, die de grootste min achting voor de scheldende Jingo's aan den dag leggen. Een dezer dagen was hij met een hoog geplaatst officier buiten de stad, waar zij een arme Tommy uitgestrekt zagen liggen Zij i hoofd toonde e#n verschrikkelijke wonde, zijn oogen waren voor altijd ge sloten. //En in dezen tijd verkondigt-/ zei de officier, «de heer Chamberlain zijn eigen lof bij het einde der feestmaaltijden.» Een ander officier met wien Carrève de kaart van Johannesburg bekeek zuchtte 't Is toch maar om goud te bezorgeu aan eenige bankiers, dat wij hier zijn» maar hij voegde er aan toe //Enfin het moest en het vaandel was er met ge moeid.» Carrève verklaart nog nooit van een officier in werkelijken dienst van die ver- wenscliingen tegen de Boeren gehoord te hebben, waarmee de J ngobladen gevuld zijn. De echte krijgslieden in Zuid-Afrika erkennen de deugden hunner tegenstanders, en brengen hulde aan hun moed en vol harding, maar beschuldigen hun niet van lafheid of wreedheid. Een kapitein die in Pretoria gevangen had gezeten en bij Carrève aan tafel zat, sprak voorts met den meesten lof van generaal De Wet, doorwien hij gevangen genomen was. «Hij is een echte gentleman,» verklaarde de Engelschman: «Hij behandelde ons als zijn eigen officieren en al zijn gevangenen blijven zijn vrienden.» In aansluiting op de treinen van vm. 5,25 uur 7,39 uur. nm. 12,45 2,1 it (3,15) 4,41 6,45 8,7 Van VJaardingen: na aankomst der treinen vm. 8,59 uur. nm. 1,58 (3,26) 8,41 Overstappen te Nieuwesluis. SPOORDIENST HELLEVOETSLUIS. Van VlaardiDgen s na aankomst der treinen vm. 5,10 uur. 8,59 nm. 12,5 3,26 V v M1 Van Ilellevoetsluis: In aansluiting op de treinen van 6,uur vm. 7,39 uur 7,20 9,2 12,20 nm. 2,1 3,v n 4,41 6,25 8,7 8,50 11,11 Aanlegplaats te Vlaardingen nabij het Station. Aankomst te Nieuwesluis ongeveer 30 minuien na het vertrek uit Vlaardingen, 35 minuten na het vertrek uit Brielle en 45 minuten na het vertrek uit Heller oet8lu is. SPOORWEGKAARTJES voor Schiedam, Rotterdam, Delft, 'sGravenhage. Leiden, Amsterdam, Den Helder, Maassluis, en Hoek van Holland zijn bij de Conducteurs der booten verkrijgbaar. Voor Militairen alleen voor Rotterdam, 'sGravenhage, Amsterdam eH Den Helder, Retourbiljetten doorloopend geldig. Goederenvervoer zoo billijk mogelijk. Geen aantee- ken gelden. Nadere inlichtingen geven de Agenten; H. P. v. d. Made. HellevoetsluisKortleve, Nieuwesluia, B. Kruik, Nieuwenhoorn en de Directie te Vlaardingen. S. 7, p. Hierdoor geef ik aan mijn geachte oliëntele kennis, dat ik mij zoo als vo rige jaren aanbeveel tot de levering van droge en gemaakte Concurreerende prijs naar kwaliteit. Prima Bruine- on Koolteer-Blakvarnhis, Carbolineum, Oliën, Kwast en Borstelwerk enz. enz. Prijscourant op aanv raag franco. Neemt proef en overtuigd u Aanbevelend, UEd dw. dn. Oude Tonge. 3. de KORTE Sz. in alle soorten tegen lage prijzen bij Voorstraat Sommelsdijk H00&STRAAT 126, ROTTERDAM Het beste in de stad voor Logies. Voor Dineren speciaal ingericht. Munt uit door lage prijzenvlugge, nette en zindelijke bediening. Let vooral op Hoogstraat I2fi v»n o-i,f >',<rrs r* %a,Ts;-ir- Zierikzee 6,21 8,26 10,33 2,33 4,53 8,18 Zierikzee Sas 6,26 8,31 10,38 2,38 4,58 8,23 Tivoli 6,28 8,33 10,40 2,40 5,— 8,25 Cipelle 6,33 8,38 10,45 2,45 5,5 8,30 Nieuworkerk 6,44 8,49 10,56 2,56 5,16 8,41 De Wereld 6,46 8,51 10,58 2,58 5,18 8,43 Oosterland 6,51 8,56 11,3 3,3 5,23 8,48 Blauwe Keet 6,54 8,59 11,6 3,6 5,26 8,51 Bruinisse 7,4 9,9 11,16 3,16 5,36 9,1 Zijpe A 7,8 9,13 11,20 3,20 5,40 9,5 Vortrok van Zijpe, met de boot ten 7,20 uur, die te 11,20 uur te Rotterdam arriveerd. Anna Jucoba V 7,27 11,42 6,7 Goh. a. d. Noordw. 7,35 11,50 6,15 St. Philipsland 7,49 12,4 6,29 W. F. K. Polder 7,58 12,13 6,38 Nieuw Vosmeer 8,9 12,24 6,49 Notendaal 8,19 12,34 6,59 Hooidjjk (de Hee») 8,27 12,42 7,7 Zwarte Ruiter 8,33 12,48 7,13 Steenbergen A 8,40 12,55 7,20 Van STEENBERGEN naar BROUWERSHAVEN. Steenbergen V. 9,20 4,7,50 Zwarte Ruiter 9,27 4,7 7,57 Hooidijk (de Heen) 9,33 4,13 8,3 Notendaal 9,41 4,21 8,11 Nieuw Vosmeer 9,51 4,31 8,21 W. F. K. Polder 10,2 4,42 8,32 St. Philipsland 10,12 4,52 8,42 Geh. a. d. Noordweg 10,25 5,5 8,55 Anna Jaooba A - 10,34 5,14 9,4 Vertrek van Rotterdam met de boot ten 3,20 uur, die te 7,20 uur te Zijpe arriveerd. Zijpe V 7,40 11,20 1,15 5,40 7,30 9,30 Bruinisse 7,43 11,23 1,18 5,43 7,33 9,33 Blauwe Keet 7,53 11,33 1,28 5,53 7,43 9,43 Oosterland 7,56 11,36 1,31 5,56 7,46 9,46 De Wereld 8,1 11,41 1,36 6,1 7,51 9,51 Nieuwerkcrk 8,3 11,43 1,38 6,3 7,53 9,53 Capelle 8,14 11,54 1,49 6,14 8,4 10,4 Tivoli 8,20 12,— 1,55 6,20 8,10 10,10 Zierikzee Sas 8,22 12,2 1,57 6,22 8,12 10,12 Zierikzee 8,31 12,11 2,6 6,31 8,21 10,21 Sjhuddebeurs 8,42 12,22 2,18 6,42 8,32 10,32 Noordgouwe 8,54 12,34 2,30 6,54 8,44 10,44 Zonnemaire 9,2 12,42 2,38 7,2 8,52 10,52 Brouwershaven A 9,12 1252 2,48 7,12 9,2 11,2 Het goederenvervoer zal later bjj afzonderlijke kennisgeving worden geregeld. ren. Ook klok, losse verdv Voor! reed wordi dere ha aid uit d De schoo derwj De zekerI dam. I Da 'van sterdi gekre kostg blijk b De i straf op ro Aai gel zi zou b politit trokki open vreem agent dicht. Daa gesnaj maar en kw den br iu de stig g breker pen d de La en ve bracht schelm De binner kogel wond wakke nen d Inm revolv vonde gescho tronen De behaal werk. Het anden plichti, On land gewoe half onwed gevolg wijl d etroom zette, en w ontstol! boome StoomdrukkerjjW. BOEKHOVEN, Sommelsdjjk.

Maas- en Scheldebode | 1900 | | pagina 2