PLEZIERTOCHT Wed. liRAIM, Advertentien. Maandag 25 Mei, 2e Pinksterdag, 186 Hoogstraat 186, ROTTERDAM. KINDERWAGENS, 187 Koogstraat 187, ROTTERDAM. MIDDELHARNIS naar 's GRAYENÏÏAGE en terug, Sportwagens, Poppenwagens, Einderstoelen, Tuinmeubelen Plaatselijk Nieuws. Sommelsdijk, 13 Mei. Burgemeester «n Wethouders der gemeente Nijkerk heb ben in hunne vergadering tot ambtenaar ter secretarie aldaar benoemd, onzen vroe gere dorpsgenoot de heer J. Kastelein, Iz. ambtenaar ter secretarie te Mijdrecht. Middelharnis. Yan den landbouwer L. B. alhier gingen, tgdens hij aan het grintmennen was, zijne paarden don Stadschendijk uit op hol. Al harder al har der tot dat ze vliegend op den hoek van de Rottenburg de leuning der brug aflie pen en met de wagen in de sloot duikelden. Stad a/'t Haringvliet. De Heer J. v. Nierop Oz. alhier is benoemd tot klerk ter secretarie te Westzaan in Noord-Holland Den Bommel, 20 Mei. De Rijkspaar- denkeuring zal voor deze gemeente plaats hebben op Donderdag 4 Juni, des na middags 12J/2 ure, en op Vrijdag 5 Juni des voormiddags 972 ure a.s., t. w. op den eersten dag de nummers van 170 en den tweeden dag de overigen. Stellendam. De Burgermeester dezer gemeente maakt bekend dat de verlofgan gers Jan Klink en Jan Leendert Koese, tegen 16 Juni in werkelijken dienst wor den opgeroepen, om in den wapenhandel te worden geoefend. Ouddorp. Beroepen bij de Herv. Ge meente Ds. Bootsma van Zoetermeeren Zeg waart. Willemstad, Donderdag 14 Mei. Onge veer zeven weken na het verongelukken van het schip nabij de kust onder deze gemeente, is het lijk gevonden van den knecht van schipper Hakkers. Daar men in de meening verkeerde, dat het het lijk van den schipper zelf was, telegrafeerde men aan de familieleden, waarop deze overkwamen. En nu bleek het alras, dat niet het lijk van den schipper, maar dat van den knecht gevonden was. Mosselendiefstal. Yernieling. Beleediging. MEELBERICHT. en OP VAN LANGS Vertrek van Middelharnis 's morgens 5 uur, van Zuidland c.a. 5,45 uur, van Den Biersum c.a. 6 uur, van Nieuw Beierland en Hekelingen c.a. 6,15 uur, van Oud Beierland (Den Tol) c.a. 6,30 uur, yan Spijke- nisse c.a. 6,45 uur. Yan Middelharnis: eerste klasse f2,25, tweede klasse 1,50. Yan Zuidland, Den Biersum, Nieuw Beierland, Hekelingen, Oud Beier land, (Den Tol) en Spijkenisse; eerste klasse f 1,50, tweede kl<asse ƒ1, VEERGELD OVERAL VRIJ. Plaatskaarten vanaf 12 Mei verkrijgbaar bij W. BOEKHOVEN, Boekhandel Sommelsdijk, G. SPEE, Sigarenhandel Middelharnisbij den Conducteur van de stoomboot „Den Bommel," en voor zoo ver plaats ruimte beschikbaar is, op 25 Mei aan boord der boot. krooisle keuze sol 5 ede GROOTSTE MAGAZIJNEN YAN Charles Dickens Jr., zoon en naam genoot ran den grootenroman schrijver, is ernstig ziek. Hij was vroeger redacteur vaD All the Year Round en is nog redac teur van Household Words en hij schreef belangwekkende inleidingen voor zijn vaders romans, het laatst voor „Het verlaten Huis," een paar weken geleden verschenen. Moordaanslag. In den nacht van Donderdag op Vrijdag omstreeks 1 uur is door eenige burgers op de rails van de tram in de Heerenstraat te Rotterdam liggende gevonden de stadswerker J. H. R., wonende Slaakkade no. 5. Zij brachten hem naar het politiebureau in de Lange Torenstraat, van waar hij vervolgens werd overgebracht naar het Ziekenhuis, waar de geneesheer zijn toestand levensgevaar lijk achtte. De man was bij het verlaten van een tapperij verraderlijk overvallen en met een scherp voorwerpzwaar verwond op het achterhoofd en boven het linkeroog. De dader is onbekend. Diefstal. Donderdagmiddag j.l. week te half vijf is te Zaandam ingebroken in de directeurswoning van het postkantoor, gelegan boven dat kantoor. De dienstbode, gerucht vernemende, ijlde naar boven, greep den dief en riep om hulp. De dief echter trok een mes en verwonde daarmee haar den pols, terwijl zij bovendien nog van de trappen werd geworpen. Een zoon des huizes, inmiddels toegeschoten, heeft niet kunnen beletten, dat de dader is ontsnapt. Diens signalement is bekend. Hij is als heer gekleed, droeg een grijze demisaisón en had een snor. Een losgebroken koe. Te Steenwijker- wold had het volgende droevig ongeval plaats Eene door schrik op hol geraakte koe wierp eerst op zijn horens een jongetje in een slootrende daarna op een man los, die Wel bekneld raakte, maar die toch even als het jongetje er met den schrik af kwam. Droeviger was het einde van een hoogbe jaarde vrouw, die zoodanig door het woedende beest werd gewond, dat zij kort daarop overleed. De reis om de wereld. Na 1 Jan. 1900 den datum waarop de groote Siberische spoorweg zal voltooid zijn zal het niogelijk zijn in 40 dagen de reis om de wereld te maken en wel voor de matige som van ongeveer 1000 gulden. Van Londen vertrekkende komt men in 45 uren. via Ostende-Berlijn, te Peters burg aan. Hier stapt men in den gereed- staanden Seberischen trein, die den afstand van 10.000 K.M. in ongeveer 257 uur aflegt. Twaalf dagen en zeven uren, nadat men uit Londen is vertrokken, komt deze trein te Port-Arthur aan. Hier begeeft men zich op de stoomboot, die gebouwd zal Worden door een Russisch- Amerikaansche maatschappij. Deze boot vaart full speed naar San-Francisco, waar zij na verloop van zeven dagen aankomt. Yan hier vangt men de terugreis aan naar Londen, Waarna men de rondreis in 40 maal 24 uren heeft volbracht. Treurig. Yier jongelieden maakten een roeitochtje op den Hillegersbergschen plas bij Rotterdam. In de verte zagen zij een schuitje waarin eenige jonge meisjes zaten, en de jongelui besloten dit vaartuig je voor de grap te enteren. Zij roeiden op de meisjes at, en wilde haar bootje vastgrij pen, maar juist toen sloeg het schuitje der heeren om en alle vier lagen te water. Wel was er dadelijk hulp, maar toch werden twee jongelieden levenloos opge haald. Het was ook tijd dat de meisjes aan wal kwamen, want ze waren van het voorval 'zóó ontdaan, dat ze geneeskundige hulp noodig hadden. In de Standaard van 14 Mei j.l. wordt medegedeeld „De afdeeling „Delft" van Patrimonium verliest haar wakkeren voorzitter, den heer Basoski, die zich elders metterwoon gaat vestigen. Onder zijne leiding ken merkte de afdeeling zich door een wakker optreden naar buiten. Nu het dan ook op een scheiden liep, hebben de mannen van Delft's Patrimonium niet geaarzeld hun erkentelijkheid te betuigen voor de 10-jarige toewijding van hun voorzitter. De afdeeling bood hem het eerelidmaat schap aan, en een aantal leden voegden daar als big vend aandenken nog eenige keurige stukken aan toe, o. a. een flinke schrijftafel. Op de bijeenkomst, die expresselijk voor het afscheid belegd was, werden voorts veel warme woorden van weder- zijdsche waardeering gesproken. DE WERKSTAKING. Op de "Wocnsdagm.rgen gehouden vergadering hebben de werkstakers met 1182 tegen 431 stemmen besloten, heden het werk te hervatten. Tot Onderwijzer aan de O. L. Sohool alhier is door de Raad dezer gemeente met ingang van 1 Juni a. s. benoemd de heer N. J. Pattist van 's Gravenzan- de en tot Onderwijzeres mejuffrouw J.C. van As van Tholen, respectievelijk op eene jaarwedde van 1 550 en f 600. Deze week had het zoontje van J. v. d. B. alhier het ongeluk, terwjjl hij een krui wagen voortduwde, dat deze tegen een steen bleef steken zoodat, genoemde persoon iret zijn buik tegen een der afmen van den wagen liep waarna hij bewusteloos neerzakte, doch bij geneeskun dig onderzoek bleek het, dat hem geen ongeluk was overkomen. Als zeldzaamheid mag zeker wel be schouwd worden dat, behalve materieele schade, de beesten tot op hedennergens van weten. 3. en W. van deze gemeente, roepen sollicitanten op naar de betrekking van helpster in de nuttige handwerken aan de Openb. Lagere School No. 1 alhier, tegen eene belooning van f 25,'s jaars, welke na gebleken geschiktheid na een half jaar verhoogd zal worden tot f 50, 's jaars. Deze week zijn alhier aangebracht: 2 steuren, die met hun beiden het respec tabele gewicht hadden van 170 K.G. Dezer dagen had het zoontje van A. Donkersloot alhier het ongeluk, terwijl het in de nabijheid eener diepe sloot speelde daarin te vallen. De vader, die zulks bemerkte en zelf pas van eene zware ziekte herstellende, aarzelde echter geen oogenblik zich te water te begeven en mocht dan ook het geluk hebben zijn kind op het droge te brengen, waarna men met veel moeite er in mocht slagen de levensgeesten weder op te wekken. Het is te hopen dat dit bad voor beiden geen ergere gevolgen heeft. Oude Tonge, 20 Mei. Door stemgerech tigde Ingelanden van den Magdalenapol- der is tot gezworen van dien polder met algemeene stemmen herkozen de heer L. Gebuijs. Dlrksland. Aan de boterfabriek alhier is men bezig geweest om een NortoDpomp te slaan, de eerste maal slaagde men niet, een tweede poging zal aangewend worden. De inspectie van verlofgangers zal alhier ge houden worden op Zaterdag 20 Juni des voor middags |ten 10 ure. Door Burgemeester en "Wethouders wordt aan belanghebbenden bekend gemaakt, dat de her- zieningslijst van inkwartiering, van 19 Mei tot en met 1 Juni op de gemeente-Secretarie ter inzage zal liggen.| Inliohtingen omtrent het indie nen van bezwaren tegen die lijst zijn op genoemd Secretarie te bekomen. De Rijkspaardenkeuring voor deze gemeente zal plaats hebben op "Woensdag 11 Juni. De Rijkspaardenkeuring zal voor deze gemeente plaats hebben op Zaterdag 13 Juni des namiddags 3l/2 ure voor de num mers 1^—52 en op Maandag 15 Juni des voormiddags 9 ure voor de nummers 2665 op de Voorstraat alhier. Alle mannelijke ingezetenen geboren in het jaar 1871, worden opgeroepen zich tusschen 15 en 31 Mei ter gemeente-secre tarie aan te melden, ten einde voor de schutterij te worden ingeschreven, dat hiervoor meer bepaaldelijk zitdag zal worden gehouden op Dinsdag 2 Juni des veormiddags te 10 ure. Op Maandag Pinksteren den 25 Mei zal de stoomboot „Vooruitgang" een plezierreis maken van Stellendam op Rotterdam, vergezeld van het muziekge zelschap „de Hoep"; dat velen van deze gelegenheid mogen profiteeren. Hedenmorgen werd het in tegenwoor digheid van de bloedverwanten uit Dordt op het kerkhof alhier ter aarde besteld. Hechtzaken. Zitting van Dinsdag 19 Mei. Heden werden ter Kamer van Straf zaken de volgende vonnissen gewezen L. W., 18 jaar, arbeider te Den Bommel, wegens verwonding van Prancina Yervoet tot 1 maand gevangenisstraf. J. S., 24 jaar, koopman in visch te Stellendam, werd vervolgens ten laste gelegd, op 14 Februari j.l. onder de gemeente Stellendam een hoeveelheid aan A. Jumelet toebehoorende mosselen te hebben weggenomen. Uit het getuigen verhoor bleek, dat beklaagde, die niet verschenen was, zonder consent op de door A. Jumeletgepachte slikken mosselen geraapt had. Eischf5 boete, subs, 10 dagen hechtenis. J. Van E., 20 jaar, broodbakker te Dirksland, had daarna te antwoorden op de aanklacht, als zoude hij in den avond van den 6en April 1896 te Melissant opzettelijk en wederrechtelijk eenige aan Johannes Spek toebehoorende glasruiten, die zich aan diens woning bevonden, hebben verbrijzeld. Ook deze beklaagde was niet verschenen. Uit het getuigen verhoor bleek, dat beklaagde met een zekeren Knops in den avond van gemelden dag voor de woning van Spek was gezien. Beiden had men, nadat een twaalftal ruiten waren ingeworpen, tot elkander hooren zeggen „Je moet maar niks zeggen, Knops, die hoed is van jou, maar ze doen er toch niks an, we zijn .maar met ons beiden!" Knops was dien avond na het inwerpen der ruiten blootshoofds gezien. Zijn hoed, die door zijn moeder en zijn zuster werd herkend, werd voor de woning van Spek gevonden. Knops, als getuige gehoord, ontkende nochtans pertinent, dat hij Yan E. de ruiten had zien inwerpen, terwijl hij verklaarde, na herhaaldelijk op het gewicht van den eed te zijn gewezen, dat de gevonden hoed hem niet toebe hoorde. Het O. M. bij monde van mr. H. J. H. Modderman, requireerde daaropkrach- tens art. 174 Strafvordering, dat de zaak Yan E. zou worden geschorst, met last tot instructie en gevangenneming tegen get. Knops. De zitting werd daarop ge schorst. Na heropening der zitting teeken- de Knops, bij zijn afgelegde verklaringen volhardende, het door den griffier opge maakte proces-verbaal daarvan. De rechtbank verleende daarop rechts ingang met last tot instructie en onmid dellijke gevangenneming tegen Jilles Knops, 23 jaar, die daarna gevankelijk naar de strafgevangenis aan den Noord singel werd overgebracht. De zaak tegen van E. werd voor onbepaalden tijd ge schorst. De 32-jarige arbeidster P. K., huis vrouw IJ. v. d. T. te Oude Tonge, die daarna in de zondaarsbank verscheen en die den 6en April j.l. te Oude Tonge den veldwachter P. Baart op een aantal scheldwoorden zooals „aap," „smeerlap" en „schoft" had onthaald, omdat deze haar pleegzoontje dat in slecht gezelschap verkeerde, thuis had gebracht, hoorde f 5 boete, subs. 10 dagen hechtenis tegen zich eischen. gliiijfeSijk® §tand. Sommelsdijk. Ondertrouwd: Cornelia Hartensveld jra. 26 j. en Hendrika van de Polder jd. 25 j. Geboren Harmanna Nijssiena, d. van Jacob Veldman en Martha Adriana Loewis. Middelharnis, 6—12 Mei. Ondertrouwd: Pieter van den Doel, 28 j. en Leantje Krijgsman, 29 j. Cornelia van Eek, 24 j. en Keeltje de Landgraaf!, 23 j. Gehuwd: Cornelis Breeman, 25 j.enMarrigje Appel 19 j. GeborenPietertje, d. v. Pieter Beijer en "Wil- lempje van der Meij. Adriana, d. van Arij Kooteen Maatje Hartog Adriana, d. v. Adrianus Westdijk en Leentje Buurveld. Gerrit z. van Abraham Verhage en Maria Loddor. Overleden Jannetje Elizabeth v. Markenstijn, 9 m. Oude Tonge, 20 Mei. Geboren: Willem z. van Franr van Erkel en van Jannetje Hartman. Overleden Paulus de Korte, weduwnaar van Hestor de Bruijn, 79 j. en 4 mnd. Theodora van Bouwelen jd. 42 j. 5 mnd. Franciscus Wiekart jm. 69 j en 10 mnd. Een levenloos aangegeven kind van het vrouwelijk geslacht van Willem Munters en Jannetje de Berg. Ondertrouwd: Wilhelmus Cornelis Fijen jm 29 j. en Allegonde Mulder jd. 25 j. Dirksland. Getrouwd: Teunis Cornelis Oorbeek, 23 j.en Baaltje de Koekoek, 22 j. fieter Hoordijk, 32 j. en Maria van Prooijen, 23 j. Herbert van Bongo 26 j. en Maatje Koppenaal, 26j. Geboren Dirk z. van Jacques v. Broekhoven •n Jannetje Snijder. Aren z. v. Cornelis v. d. Hoek en Maatje de Ruiter. Stellendam. Geboren: Jannetje, d. v. Servaas Jacobus van Ours en Prina Keijser. Jan z. van Aren Lokker en Pieternella Gebuis. Hestar Marie, d. van Adam v. Oostenbrugge en Aagje Hollaar. Geboren: Jan, z. van Aren Lokker en Pieter nella Gebuis. Hester Marie, d. van Adam van Oostenbiugge en Aagje Hollaar. Dorothea Wilhelmina, d. van Jacobus Struik en Huberdina Cornelia Adainse. Jannetje, d. van Pieter Brinkman en Annetje Maria Klink. lierknieuwi®. Predikbeurten Zondag 34 Del. GEREFORMEERDE KERKEN. Middelharnis, vm. en'sav.dhr. Eger van den Haag. Stad aan 't Haringvliet, vm. en 'g av. leeskerk. Den Bommel vm. en 's av. leeskerk. Ooltgensplaat vm. en 's av. leeskerk. Stellendam vm. en 's av. leeskerk. Ouddorp, vm. en 's ar. dhr. Basoski van Delft. Zuidland, vm. en nm. Ds. Z. Hoek. DOOPSGEZINDE KERK. Ouddorp, Toorm. en 'sav. Ds. K. W. Róssing. GEREF. GEM. ONDER 'T KRUIS. Dirksland, Yoorm. 9 uur nm. 2 uur en Av. 6 uur Dg. A. Mackerze.. Gerei. Kerken. DrietalTe Iergeke (cl. Goes), ds. Doorn te Axel ds. Goedbloed, te Nieuwendijk (Almkerk), en ds. Kaptein, te Leerdam A. Beroepen Te Bierum, ds. Roorda, te Strijen. Te Oosterend ds. van Goor, te den Helder. AangenomenNaar Oud Charlois, door ds. Miedema, te Witmarsum. BedanktVoor Biezelinge door ds. Los te Zalk. Yed. Herv. Kerk. BeroepenTe Loenen op de Yeluwe (toez.), ds. WartenaAz., te Vleuten c.s. JflarktfoericIUeii. OUDE TONGE, 20 Mei. J. Tarwe f—k f— Nieuwe Tarwe f 6,a f 6,70. Gerst a -et. p. kilo. Rogge, f3,90 a f4,25. Haver, f 1,80 a 2,30. Erwten f 5,40. a f 5,75. Aardappelen f2,a f2,20. Ajuin fper 60 kilo. Boter 50 cent de 5 ons. Eieren 3 cent per stuk. Brielie 18 Mei. Boter f0,42'/,- Eieren f2,75 de 100. GRAANMARKT. Rotterdam, 18 Mei. Binnenlandsehe Granen. Do.rdat sommige schippers de reis deze week niet hebben gemaakt was de aanvoer niet van groote be teeken is. TARWE bracht in do beste soorten onveranderde prijzen op, f 6,40 a 6,60, zelf werd voor puike, die echter zeer weinig voorkomt, tot f 6,70 betaaldoverige soorten vonden eeh'er maar langzaam kooperg en bleven gedeeltelijk nog onverkocht; middelbare f5,80 tot f 6,30 en mindere soorten f 5,25 a 5,75 per 100 kilo naar dougd 7,50 a 8,30. ROGGE onveranderd met kleiDen aanvoer f3,60 tot f4,20. HAVER beter gevraagd en 10 cent hooger betaald. f2,a f3,per lieot. en f5,75 a f 6,10 per 100 kilo. GEKST. Winter-onveranderd, f3,20 tot 14,per heet. en per 100 kilo kilo f6,25af6,50 Zomer i 3,20 tot 3,90. Chevalier f4,a f4,85 per heet. PAARDEBOONEN met weinig vraag 10 ot. lager verkocht, f 4,25 a 4,75. BRUINE BOONEN f9,75 a f 10,75. BLAUWE ERWTEN. Voetstoots f4,50 a f5,—. KANARIEZAAD flauw f4,— a f6,25. Vorige week was de handel ia meei van weinig beteekenis. Heden onveran derd. Bijkomende biedingen werden: ge weigerd. ROTTERDAM, 18 Mei. YLAS. In de vorige week was het op het land zeer stil, alleen ia de beter© soorten is nog iets omgegaan, hetgeen zich evenwel tot enkele partijen bepaalde. Heden waren c.a. 5800 steen aangeboden waarvan slechts een paar partijtjes koopers vonden. Rotterdam, 18 Mei. Op de veemarkt waren heden aangevoerd; paarden, veulens.ezels, 205 vette runderen magere 220 vette kalveren nuchteren kalveren, 77 schapen of lammeren, 623 varkens, biggen bokken. Heden waren de prijzen als volgt: Runderen 1ste qual. 68 ets. 2de qual. 62 ets. 3de qual. 56 ets. Kal veren lste qual. ets. 2de qual, 80 et. 3e 65 ct. Scha pen 1ste qual. 58 ets 2de qual 52 ets. Alles per kilo. Varkens le qual. 18, 2e qual. 17'/,, 3e qual. 17 ct. licht soort act.per halve kilo. Posterijen. RIJKSPOSTSPAARBANK. Met het oog op de omstandigheid, dat den ln Juni aanstaande de wet van 20 Juli 1895, Staatsbladnr. 135), strek kende tot wijziging en aanvulling der wet van 25 Mei 1880 Staatsbladnr. 88), zal in werking treden, vestigen wij de algemeene aandacht op artikel 3 der eerstgemeldo wet, bepalende, dat ten name van denzelfden inlegger, eene som van f 1200,bij genoemde instelling rentegevend kan worden belegd, terwijl dat bedrag tot f2400,kan stijgen, indien het inlagen geldt, ten behoeve van vereenigingen, stichtingen, en fond sen van maatschappelijk of godsdienstig belang, of tot onderling hulpbetoon. (Gelijk men weet, bedraagt het rentege vend maximum thans f800,en is het dus met f 400,respectievelijk f 1600, verhoogd.) Yerder wijzen wij nog op artikel 11 der nieuwe wet, bepalende, dat alle, daarbij bedoelde akten en stukben, noodig voor den inleg van gelden in, en de terugbetaling daarvan door de Rijkspost spaarbank (daaronder begrepen de, in enkele gevallen vereisehte r#chterlijke machtigingen), kosteloos uitgereikt wor den, en vrij van zegel- en registratierechten zijn: mits in en op die akten of stukken van hunne bestemming worde melding gemaakt; terwijl de overige machtigingen, in de wet aangewezen vrij van zegel en van de formaliteit van registratie zijn. Gelijk men beseft, is ook dit wetsvoor schrift, zoowel voor de bestaande, als voor de toekomstige inleggers van niet geringe beteekenis te oordeelenen men mag met grond verwachten, dat door het in werking stellen van eene en ander© gunstige bepaling, nog meer dan tot dusver, zal worden gebruik gemaakt van onze, zoo nuttige rijks-spaarinstelling, wier, in totaal belegd kapitaal thans ongeveer f50,000,000,(zegge: vijftig millioen guldenbedraagt. Lijst van brieven, geadresseerd aan onbekenden, over de 2e helft der maand April. Van Middelharnis: J. Blok, 's Gravenzande. J. v. d. Hoek, Amerika. Yan Herkingen: A. Üoorhein, Tolen. Van Nieuwe Tonge D. Tijl, Rotterdam. Yan Ooltgensplaat A. K. Hendritue, Middelburg. Verboopingien enz. Op Woensdag 27 Mei 1896, 's avonds 7 uur, in het „Hotel Spee" te Sommelsdijk afslag van een huis m«t schuur, stal en erf, waarin landbouwbedrijfen stalhouderij a/d Langenweg nabij het Korteweegje te Sommelsdijk. Notaris van BKer- gefjk. O p Donderdag 28 Mei 1896voorm. 9 uur bij de Wed. H. Schellevis, te Sommels dijk: 5 beste paarden, 4 rijtuigen, 3 wagens, bouwgereedschappen,enz. Notaris J. C. va» Bfiergefjk. Op Maandag den 25sten Mei aanstaande hopen onze geliefde ouders KLAAS Z00H JANNETJE VAN IV3ARKENSTEIN hunne 25-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Hunne dankbare kinderen. Dirksland, Mei 1896. /iUidlani!, Ren ISiersum, Hieuw ISelerSand, Heke ling-en, Ond Beierland, (Ren Tol) en Sgnjkenisse. Aankomst te 's Gravenhage c.a. 10 uur. Vertrek van 's Grravenhage 's avonds 5,30 uur. Tarief eoor en TiElf I/Cf. welke met garantie worden geleverd. ENZ. ENZ. Lampen, Nikkelwaren van de beste qualiteit, waarvoor wordt gegarandeerd. Huishoudelijke artikelen, Mangels, Kleeden en Parapluiestandaards. Wegens verplaatsing der Magazijnen naar No. 181 zullen vanaf 1 Juni alle artikelen tot verminderde prijzen worden uitverkocht.

Maas- en Scheldebode | 1896 | | pagina 6