Vrijdag 13 Maart 1896. Elfde Jaargang No. 54-3. Antirevo lutionair Orgaan Tweede Blad. 1 IN HOC SIGNO VINCES T.BOEKHOVEN. OPLOSSING Deze Courant verschijnt eiken Try dag. Abonnementsprijs per drie maanden franco per post 50 Cent. Amerika bij vooruitbetaling 3,50 per jaar. Afzonderlijke nummers 5 Cent. «OHHmOMH. Advertentiën van 1 5 regels 50 Cent elke regel meer 10 cent en 3/2 maal. Boekaankondiging 5 Cent per regel en 4/3 maal. Dienstaanvragen en Dienstaanbiedingen 50 Cent per plaatsing. Groote letters en vignetten.worden berekend naar de plaatsruimte die zij beslaan Advertentiën worden ingewacht tot Donderdagmorgen 10 uur. Alle stiiklieii voor «Ie Redactie bestemd, Advertenties! en verdere Administratie franco toe te «enden aan den Uitgever. Prijsraadsel Ao. 5. J. BOER voorheen A. BOER. agp mm m w&mMmm ai msm mmmiï UITGEVER: Eg Niet minder als de vorige keer moch ten wij, door de groote inzending, de gun stige ontvangst onzer prijsraadsels zien. Uit de vele, hierbij eenige versjes. In het fabriek en magazijn, Bij heer J. Boer, A. Boer voorheen, Zijn meubelen in 't groot en klein. Te koop voor elk, voor iedereen. Is er nu eenigszints belang, Gaat dan na Rotterdam in 't Hang. Sommelsdijk. I'. v. d. Sloot. Wie soliede meubelen, spiegels of klokken wil (koopen tegen billijke prijzen, Moet ik naar een sedert 60 jaren gevestigde (firma verwijzen. Ik raad dan een ieder in zijn eigen belang, Koopt ze bij J. Boer te Rotterdam No. 26 (in 'tHang. Oudd.rp. Dimmen Kommer Lodder Kz. Van oudtijds is het een uitgemaakte zaak, De meubels van J. Boer zijn zuiver in den haak, Zij hebben geen wankant of scheuren in 't (hart, Maar zijn keurig netjes, al is 'thout ook (verwart. Let vooral op het nummer 26 in 't Hang, Want daarop te letten is voor u van belang. Middelharnis. P. Vermeulen. Wanneer de boer niet zaait, dan oogst hij ook (geen graan, Als hij op tijd niet maait, ziet hij de leege aren staan, Al lacht Fortuna hem met duizend lichtjes (toe, Als boertje bij zijn theepot blijft, dan trekt (hij van geen roe. Goedereede. S. Tan der Waardt. Ik ben nog pas zeven jaar, En vond uw prijsraadsel klaar. O-beer-veer-Johan-boor, Doorzocht ik door en door. 'k Vond met een groote toer, J. Boer voorheen A. Boer. Melissant. Liena Lauwrina Maria Bezemer. Jongelui, die willen trouwen, Moeten dit adres onthouwen. En al zoekt men nog zoo lang, 'tls toch bij J. Boer in het Hang. Waar men koopt meubels grof en fijn, In 't groot en in het klein. Middelharnis. T, Verdonk. Gaat naar Rotterdam in 'tHang, Als u wilt gaan trouwen, Denkt er aan, 'tis van belang, 'tZal u niet berouwen, Koopt daar meubelen groot en klein, Voorheen A. Boer moet thans J. Boer zijn. Stellendam. L. v. d. Blom. Op zekeren keer zei Piet eens tot zijn vriend, Wel Cees, is dat die klok nu van uw tante Griet Wel neen, zei Cees, deze is van broeder (Jan Gekocht bij Boer Hang 26, Rotterdam. Alwaar men meubels koopt, zoo best als groot (en fijn En toch niet duurder als ze wel in waarde zijn. Sommelsdjjk. D. D. Kastelein Iz. Het is voorwaar een moeilijk ding dat ra- (den en dat dichten, Het doet er velen stom voor staan en velen (er voor zwichten. Maar iemand die het goed beziet, Die krijgt het weldra in 't verschiet, En schrijft in zijn vers 't zij kort of lang, Het is J. Boerin het („Hang." Dirksland. P. Poortvliet. J. Boer voorheen A. Boer genoemd. Zijn Meubelwinkel hoog beroemd. Hij woont in 't Hang te Rotterdam. Beproefd eer dat eenkooper kwam. Zijn sierlijk goed ook niet veel kost. Zijn naam dit raadsel opgelost. Oud Beierland. W. Waardenburg. 't Was voorheen bij A. BOER waar men (zijn meubels kocht Maar nu is het J. BOER, die alom wordt (gezocht; Zijn magazijn is vol, er is zelfs overvloed, De prijzen zijn niet hoog, de kwaliteit is goed. Ga maar naar Rotterdam en zoek er niet (te lang, 't Is overal bekend, men vindt hem in het (Hang. Sommelsdijk. Cornelia P. Schilperoord. In 't magazijn voorheen van A. Boer, Waar J. Boer nu zijn zaken heeft, Verkoopt men meubels, spiegels, klokken, Waar ieder ruime keuze heeft. Verhuizen met gesloten wagen, Dus ook u rug bevrijd van dragen. Stellendam. Hugo van Dam. Ik las het raadsel in uw blad En zocht tot ik het gevonden had. Ik bedoel j. boer alleen, En a. boer voorheen. Den Bommel. W. Bukelaar. j. roer voorheen a. boer Neem ik tot mijn richtsnoer Om 't raadsel te ontvouwen; Ik wensch dat op mijn lot Valt theelicht en theepot, Dan zal 'tmij niet berouwen. Herkingen. A. W. Soeteman. Mijnheer u ken ik niet, maar wel uw Meu- (belwaren, Die prachtig zijn en schoon, dat durf ik te (verklaren. J, BOER voorheen A. BOER, daar moet gij, (koopers, zijn Daar koopt gij goeie koop, de waren o zoo (fijn, A. Heijblom is 't die 't zegt, en wel met (zeker weten, Herkingen met ter woon, dat moet je niet (vergeten. Verlangt gij fraaie meubelen op uw vloer? Koopt dan uw verlangen bij den Heer J. Boer, Hij heeft er van alles wat men ook verlangt, Ook kan men niet dooien hij woont 26 in ft Hang, A. Boer was 't voorheen dat weet ik gewis, Het raadsel is geraden, of heb ik het mis? Sommelsdijk. G. Bom. Wie zich naar het drukke Rotterdam Begeeft, om meubels in te koopen, Springe van de boot maar op de tram Of kan naar 't Hang, tweezts, ook loopen Hij zal bij J. Boer (A. Boer voor dezen) Aan 't goedkoopste adres wel wezen. Herkingen. C. Lokker. In Rotterdam die handelstad, Daar vindt men meubelmakers zat. Maar in 't Hang daar vindt men 't Meu- [belmagazijn, Daar vindt men meubels groot en klein, Die acht ik voor het aller best, Want het is er 60 jaar gevest. Stellendam. Hk. Brinkman. J. Boer, voorheen A. Boer, in 't Hang, Levert meubels van den eersten rang, Ook 't verhuizen met gesloten wagen Kan men gerust hem op gaan dragen, 't Bestaan reeds sedert zestig jaar Verzekert ons soliede waar. Dirksland. M. P. Lokker Wd. Wat tot 't verleden ook behoore, 'tls wis en zeker voorheen A. Boer. W at daar een huisvrouw kon bekoore Vindt men terug nu bij j. boer. Dus a. boer van voorheen, Smelt in j. boer ineen. Nieuwe Tonge. Jan Breur. Wie goedkoop fraaie meubelen hebben wil [op zijn vloer, Die gaat naar Rotterdam en vervoegt zich bij [den heer J. Boer. Daar vindt men van alles wat dat men [verlang, Ook kan men niet dooien hij woont 26 in ft Hang; Voorheen was het A. Boer dat weet ik gewis, Is 't raadsel geraden of heb ik het mis? Sommelsdijk. I. van Heemst Wz. Voorheen werd er veel van de boeren ge- [sproken. Thans hebben zij zich weer duchtig gewroken. Den rooinek verslagen met al zijn gespuis, (Geen boer die er bleef bij zijn theepotje [thuis). De schelmen gevangen, den dood in't verschiet Toen dacht ook John Bul aan zijn theelichtje [niet Goedercede. A. van "Waarde. Om boer te zijn in naam Scheelt veel van in praktijk, Den een staat schoon voor 't raam, Den anderen, meest in 't slijk, En boven nog, behalve dat! Is 't met den laatsten altijd wat. Oohgsnsplaat. l. Korteweg Az. Koopt uw meubelen, spiegels, klokken Bij J. Boer voorheen A. Boer in 't Hang. Laat u niet door anderen verlokken Voor soliditeit wordt ingestaan, wees daarvoor (dus niet bang. Middelharnis. H. v. d. Wende Cz. Koop meubels ieder naar zijn rang, Zeer fijn en fraai bewerkt, Bij den heer J. Boer in 't Hang, Heel netjes en ook sterk. Ik denk dat dit komt juist te pas, Daar het toch voorheen A. Boer was. Dirksland. T. Bruinsel. Voor A. kwam J. Boer in de stee. Zijn meubelen, spiegels, klokken, Moeten steeds veel koopers lokken. Bestaat reeds zestig jaren lang, Hij woont te Rotterdam in 't Hang. Sommeltdijk, Jb. Joppe Cz. Is een boer bij vele menschen niet in tel, Als u het mij vraagt, J. boer toch wel, Men koopt er eerste soort meubelen en (klokken, Voor matigen prijs, geloof me, ik vertel u (geen jokken. Te Rotterdam Hang 26, hij is genoeg bekend, J, boer voorheen A. boer dat is een nette vent. Den Bommel. J. boer voorheen A. boer dat was, Toch zeker het raadsel dat ik las? Gewis een groote fabriekant, In klok en spiegels aan de wand, In meubels voor de woonkamer heel fijn, Al naar gij verkiest in 't groot of in 't klein. Dirksland. Jacques van Broekhoven. Uw advertentiën nagegaan, Zag 'k J. boer voorheen A. boer staan. En 'ksprak; die meubelfabrikant, Die werkt mij netjes in de hand. Want 'k houd 'ter voor en denk gewis, Dat deze regel, 't raadsel is. Stellendam. W. Huijzer. Wilt ge soliede meubelen koopen vrinden Ik weet ze netjes en goedkoop te vinden. Voorheen was 't A. Boer, die ze te koop aan bood, Thans is 'tj. Boer, zijn naamgenoot. Die woont zooals bekend te Rotterdam, In 't meubelmagazijn No. 26 Hang. Herkingen. P. J. van der Leek Jr. In 't Hang te Rotterdam, zoo ik meen No. 26, was 't voorheen A. Boer, in spiegels, klokken, meublement, Is thans J. Boer, wel bekend, Met deze 't raadsel opgelost; Is 't niet zoo? Voorkomende in de Maas- en Scheldeboo. Stellendam. J. L. Lokker. Wanneer veel adverteeren, en een 6 o-jarig (bestaan, Ons kunnen resulteeren, van goed ter markt (te gaan, Koopt dan geen andere Meubels, als bij J. (Boer in 't Hang Alsmede Klok en Spiegels, van hoog en lage (rang. Overschio. A. C. Mast. Zeer fijne meubels zijn te koop In 'thang bij Boer dat is de loop, Van vele die ten huwelijk gaan, Om daar eens stevig in te slaan. De prijzen zijn zeer laag gesteld Zoo als hij in de advertentie meld. Dirksland. M. Scheur. Ik wil ook eens aan 't raden gaan, U moet in 't hang voor de winkel staan. U behoeft mij niet te geloven Daar staan spiegels, klokken, en stoven, Het is te Rotterdam A. Boer voorheen En nu is het geworden J. Boer alleen. Goedereede. Abel de Vries, Dat goede wijn geen krans behoeft, wie (zal mij tegenspreken? En dat eerlijk het langste duurt, dit is reeds (lang gebleken. Daarom die meubels noodig heeft, die raad (ik sterk aan Te gaan naar een der winkels toe, die jaren (heeft bestaan, Zoo deed ik ook, en zocht zoolang tot dat (ik eind'lijk kwam Bij J. Boer voorheen A. Boer Hang te (Rotterdam. Dirksland. P. J. Overbeeke. Wie goedkoop en soliede meubels wilkoo- (pen, Moet vooral bij J. Boer inloopen, Die weg is waarlijk niet heel lang Want hij woont voorwaar maar in het hang, Dus vrienden, die naar mijn raad wil (hooren, Gaat dan naar J. Boer, A. Boer van te (voren. Dirksland. M. van Dongen Pz. Te Rotterdam in 't Hang, Daar is een winkel van belang. Daar verkoopt men meubels hecht en sterk, Heel netjes afgewerkt. Dus vrienden die naar mijn raad wilt hooren, Koopt dan bij J. Boer A. Boer van te voren. Dirksland. Ingetje Grootenboer Ad. J. Boer voorheen A. Boer Ge weet het zeker niet, Dat men op uwe naam Zoo'11 mooie prijs aanbiedt. Ge brengt door 't adverteeren Velen aan 't practizeeren. Goedereede. A. de Tries. Toen ik Fleer Boekhoven, weer een raadsel [zag in uw blad, Dacht ik onwillekeurig: Welk antwoord is dat? Ik begon de advertentiën eens na te gaan; Daar zag ik J. voorheen A. Boer ook staan, Die heer heeft een reeds 60 jarige zaak in [meubelen zeer fijn; De prijzen zijn billijkin 't Hang No. 26 moet [ge zijn. Goedereede. Arie Johannes van Gelder Cz. Komt vrienden gaat "eens naar de stad, 't Is zeker waar, men koopt er wat. Hij heeft een meubelmagazijn, Men kan er krijgen in 't groot en klein, Tafels, stoelen wat men verlangt; Te Rotterdam bij J. Boer m 't Hang. Nieuwe Tonge. L. M. C. Verweij. 't Goedkoopste Meubelmagazijn, t Bekendstin onze dagen, Waar alles is goedkoop en fijn, Men behoeft het niet te vragen, Want, 'kweet het zeker en gewis, Dat 't Boer, Hang 26 is. Sommelsdijk. A. Noordemeer. De meubels van J. voorheen A. Boer, Geverfd en in de poelitoer, Gij kunt er van verzekerd zijn, Zijn zeer goedkoop en extra fijn. De zaak reeds 60 maal verjaard Is hier en overal vermaard. Middelharnis. c. Tan der "Wiel. Bij J. Boer voorheen A. Boer, Om dat te vinden was geen toer, En toen ik het gevonden had Toen dacht ik aan die groote stad. Verkoop van meubels groot en klein, in 't Hang moet hij gevestigd zijn. Sommelsdijk. Kaatje Verbrugge. Als ik op mijn voordeel loer, Koop ik meubelen bij J. Boer Want als men iets goeds wil koopen, Moet men bij hem binnenloopen. Alleen in dat magazijn, Is alles zeer goedkoop en fijn. Middelharnis. L. Vroegindeweij Wz. Vriend wanneer gij wilt gaan trouwen En eens sierlijk gemeubileerd wil zijn, Een reis naar Rotterdam het zal u niet be bouwen, Bij J. Boer voorheen A. Boer moet men zijn. Herkingen. H. C. Bruggeman. Bij J. Boer in het magazijn, Koopt men meubelen groot en klein En heel fijn. Koopt daar, want dat is deneisch, Meubelen, voor solieden prijs. Dan doet ge wijs. Sommelsdijk. Kr. Nelisse Jz. Komt men te Rotterdam in 'tHang Om Meubelen voor stand en rang, Vraagnummer zes en twintig Aan dat adres is 't alles net en rigtig, Ja zelf tapijten op de vloer Verschaft J. Boer voorheen A. Böer. Dirksland. C. W. Snijder. J. Boer voorheen A. Boer is de regel, Naar mijn gedachten, 'k hecht daaraan het [zegel, Daar koopt men meubelen voor keuken en [kamer, Soliede en net en goedkoop al te gader. Sommelsdijk. Mattheus Vis Bz. Toen ik uw blad kreeg in mijn hand En prijsraadsel vijf had gelezen, Het viel al gauw op mijn verstand, Ik zeg dat moet het wezen. J. Boer dat is er één A. Boer was het voorheen. Middelharnis. K. Vroegindoweij. Meubelen en Spiegels die zijn sedert lang, In ruime keuze te bekomen in 't Hang, Voor heeren en burgers en boeren te zaam. Wilt u weten bij wie? J. Boer is de naam. Was ril. Boer voorheen in die zaak fabrie- [kant Ook nu is de winkel niet minder beklant. Mi'ddelJzarais. J. P. Nieuwland Az. Die 'tFIuwelijksbootje is ingetreden, En in Rotterdam zijn geld wil gaan besteden, Om te koopen soliede meubels, voor billijke [prijzen, Zou ik u geen beter adres kunnen wijzen Dan bij J. BOER voorheen A. BOER, No. 26 in de straat waar voor Erasmus staat [op zijn loer. Stellendam. R. \V. P. Troost. Men koopt soliede meubelen Bij J. BOER voorheen A. BOER. Koopt menschen, koopt maar zonder vrees Spiegels, Klokken, Canapeês Want alles is er sterk en fijn, Zoowel in 't groot als in het klein! Sommelsdijk. J. c. Tan Gent. De woorden in uw blad gelezen J. Boer voorheen A. Boer kan 't wezen. Klokken, spiegels groot en klein Neemt een bezoek in 't Magazijn. Meubelen in alle prijzen Hang 26 kan u 't wijzen. Den Bommel. c. Breeman.

Maas- en Scheldebode | 1896 | | pagina 5