BIËMTELM R THEE E. BRAND SMA, Attentie! Meubel- en Spiegelfabriek Advertentie! N. HEINTJES h. G0UDSCHEWEG 151 Johs BOER, voorheen A Boer, «ilsliiM HANG 26, tegenover „De Vergulde Plaatselijk Nieuws. Ooltgensplaat, 14 Juni. Heden middag werd de schuur van den landbouwer J. van Hassent eene prooi der vlammen. Oude Tonge, 14 Juni. De Heer F. J. Kruijt, vroeger Veearts alhier, heeft deze gemeente met der woon verlaten, om zich als zoodanig te vestigen in de ge meente Fijnaart. Dirksland. Alhier heeft zich een geval van besmettelijke varkensziekte voor gedaan. Scherpenisse, 11 Juni. Bij de verkie zingen voor leden van den gemeenteraad in Juli a.s., zijn aan de beurt van af treding de heeren J. Hage Wz., J. Duijn- houwer en A. Hartog Sz.de laatste zal zich wegens vergevorderden leeftijd niet meer herkiesbaar stellen. Bruinisse, 10 Juni. In de gisteren ge houden vergadering van den raad dezer gemeente, is de rekening van het bur gerlijk armbestuur over 1892 goedge keurd volgens het rapport van de daartoe benoemde commissie van onderzoek. Naar aanleiding eener klacht van de Gebroe ders Goudzwaard, over de onaangename lucht der verzamelplaats van ffecaliën, die nabij hunne woning ligt, werd met 4 tegen 2 stemmen besloten daarin ver andering te brengen. Afwijzend werd be schikt op eene aanvraag om subsidie voor den aanleg van een grintweg tus schen Nieuwerkerk en Dreischor ad f 20 per jaar voor 20 jaren. Verkiezingen. Burgerlijke Stand. Mar Ktfoerf chten Kerknieuws. Posterijen C. KAMEEAAD. AMSTEK»AM. de Hoeksclie Waard te De Goedkoope Komt en ziet de prijzen in de éta lages bj E. VAN DAM, Rotterdam MEENT No. 3 EN GOUDSCHEWEGN». 151. uitsluitend HANG 26, ROTTERDAM. Jolig. KOER. voorheen A. KOER, fanterie gingen na afloop van het mid dageten, vergezeld van nog eenen kame raad, eene wandeling maken op het schietterrein, hoogstwaarschijnlijk met het doel, eenige onderdeelen van projec tielen te zoeken, welke voor hunne studie min of meer waarde hadden. Op een 2000 meter van de legerplaats vonden zij een ongesprongen projectiel, naar men denkt eene granaatkartets, waaraan zij moeten gedraaid hebben of iest hebben verricht, waardoor dit pro jectiel eensklaps sprong. Beiden waren zwaar gewond. De kameraad welke met hen was vertrokken, en die op dat oogen- blik een 20 a 30 pas van hen verwijderd was, bleef ongedeerd. Hulp kou hij niet verleeuen, maar zoo snel mogelijk begaf hij zich naar het kampement, waarop onmiddelijk het hospitaalpersoneel met verbandkist uitrukte. Natuurlijk ging met het heen en terug een goed half uur verloren, waardoor de gewonden veel bloedverlies hebben gele den. Sergt. K. had zijne linker voorarm verloren, terwijl zijn linkerbeen zwaar was gekwetst. De linkerhand van sergt. li. was verbrijzeld en hij had nog eenige kleine wonden aan borst en beenen. De officier van gezondheid 2e klasse, Yermaas, was spoedig ter plaatse, bezag de voorloopige verbanden die door een sergeant en fenen soldaat van het hos pitaal-personeel met behulp van eenige onderofficieren gelegd waren en gaf daarop last hen naar de ambulance te vervoeren. Van den ziekenwagen, welke intus- schen was aangebracht, kon geen gebruik gemaakt worden, daar dit vervoermiddel door de heide te veel zou schokken. Daar ieder onderofficier en soldaat gaarne het zijne er toe bijbracht om de smart van de gewonden te verlichten, werden zij zoo voorzichtig mogelijk op brancards naar de ambulance gedragen, om daar verder te worden geholpen. Al spoedig bleek, dat sergeant K., behalve de zware verwondigen aan arm en been, ook nog in zijn buik was ge troffen. Beiden waren intusschen goed bij hun bewustzijn gebleven. Op verzoek van den officier van ge zondheid was dr. P. Loeif uit Epe ont boden om behulpzaam te zijn bij de amputatie. Hij was onmiddelijk bereid te komen met dr. Simon Thomas, die bij hem vertoefde. De toestand van sergeant K. was reeds hopeloos, zoodat men zich bepaalde tot de amputatie van de linker arm van sergeant R., hetwelk zeer ge lukkig is volbracht. Kastelein verloor langzamerhand het bewustzijn en om half twaalf's avond overleed hij. De toe stand van Rottier is ernstig, maar tot nog toe heeft men hoop op zijn behoud. Een door Grootenboer, eigenaar van een oliekoekenkraampje, dat gedurende de kermis aan het Begijnhof te Dordrecht stond, aangenomen meisje, werd door G. om een kleinigheid zoo schandelijk mis handeld, dat eenige omstanders zich ge noopt gevoelden tusschenbeide te treden. Het volk nam een dreigende houding aan, waarom de inmiddels gewaarschuwde politie het meisje wilde rnedenemen naar het politiebureau. Een der omstanders mej. v. D. aldaar, wenschte het kind op te nemen en voor hare toekomst te zor gen, de politie stond haar toen het meis je af. Op den stal van den heer de Jong de Leeuw aan den Wieldrechtschen Reeweg te Dubbeldam, deden zich een paar gevallen van besmettelijke borst ziekte voor. Drie varkens, die door deze ziekte aangetast waren, zijn afgemaakt en verbrand. Van gemeentewege zijn de wettelijke maatregelen genomen tot ont smetting van den stal. De naaister E. R., weduwe van P. H., uit Budel, werd in 1872 veroor deeld tot levenslange tuchthuisstraf, we gens medeplichtigheid aan moordin 1891 werd deze straf veranderd zoodanig, dat zij in 1897 in vrijheid moest worden gesteld. Zij heeft nu gratie gekregen en is uit de strafgevangenis te G-orinchem ontslagen. Waar tegenwoordig ook geklaagd wordt over de droogte in de prov. Zuid-Holland zeker niet het minst. Het ziet er dan op 't oogenblik bij de boeren allertreurigst uit. De landen zijn nog dor en kaal. Hooiland ziet men bijna ner gens. Velen zijn genoodzaakt datgene wat ze nog hebben ook te weiden of te maaien, daar ze anders geen gras genoeg voor het vee hebben. Sommige landbou wers hebben reeds hun vee in land ge jaagd dat met koren bezaaid was. Met het teelland is het ook niet beter gesteld. Enkele stukken land, die reeds bezaaid waren, zijn weer opnieuw om geploegd, daar er van 't gezaaide zaad niets is terecht gekomen. Het is te hopen, dat er spoedig ver andering moge komen, daar anders de hoop op een goeden of matigen oogst verloren zal zijn. Een vreeselijk drama! Men schrijft uit Arnhem: De heer P., oud omstreeks 48 jaar, vroeger burgemeester te Anna-Paulowna en lid der Prov. Staten van Noord-Hol land zoon van den notaris P. te Baarn woonde hier sedert eenigen tijd aan den Velperweg, hoek Hoflaan, met zijn 33-jarige echtgenoote. Hun huwelijk was met éen kind (zoon) gezegend, dat om streeks 7 jaar oud is. De echtgenooten leefden op vrij ruimen voet. Zij soupeerden Maandag-avon* nog rustig te zamen en gingen daarna naar bed, met het voornemen, om den vol genden morgen naar Hilversum te reizen. Toen de knecht hen wilde roepen, vond hij de deur der slaapkamer aan de bin nenzijde gesloten, wat hem noopte de kamer van de buitenzijde, over een bal kon, met verbreking eener glasruit, te betreden. Vreeselijk was het schouwspel, dat zich aan hem voordeed. Man en vrouw lagen zielloos op hun bed, terwijl inde nabijheid een pistool en een geweer ge vonden werden. De vrouw lag bijna geheel onder de dekens verborgen, met verbrijzelden sche del, waaruit de hersenen aan verschil lende zijden waren gespat. De man had zich met een geweer, dat hij met den voet moet afgetrokken hebben, onder de dekens doodgeschoten, na alvorens met het pistool zijn vro tw, in haar slaap, bout portant te hebben doodgeschoten. Door de bedienden was niets gehoord. Een door den heer P. achtergelaten brief deelt mede, dat hij het voornemen tot den zelfmoord had, doch dat hij eerst zijn vrouw zou dooden. Medelijdende buren hebben zich voor- loopig over het ongelukkige kind ont fermd. Men gist, dat financieele achteruitgang de beweegreden dezer verschrikkelijke gebeurtenis is. Te Meppel is een bejaarde schip per overleden, die een dag te voren ten gevolge van dronkenschap in het Kanaal was gevallen. Toen de man met veel moeite was gered, bleef hij halsstarrig weigeren zich van droge kleeren te voor zien. Een jongetje van 3 jaar, uit de Groote Kattenburgerstraat te Amsterdam, heeft eergisteren een halve flesch loog leeggedronken en is een paar uur later overleden. Het lijkje is naar het Bin nengasthuis vervoerd. Somiuelsdijk, 14 Juni. Bepalingen van de tijdstippen van den Herijk der maten en gewichten in de verschillende gemeenten in het eiland „Overflakkee en Hoedereede." Middelharnis 4 en 5 Juli en den voor middag van 6 Juli. Sommelsdijk 6 Juli des namiddags en 7 Juli. Stad aan't Ha ringvliet 8 Juli.' Den Bommel 10 Juli. Ooltgensplaat 11 en 12 Juli. Oude-Tonge 13 en 14 Juli. Nieuwe-Tonge 15 Juli. Melissant 17 Juli des voormiddags. Stel lendam 17 Juli des namiddags. Ouddorp 18 Juli. Goedereede 19 Juli. Dirksland 20 en 21 Juli. Herkingen 22 Juli des voormid dags. De gewone jaarlijksche collecte ten behoeve van het Fonds tot aanmoediging en ondersteuning voor den gewapenden dienst in de Nederlanden in deze gemeente zal gehouden worden aan de huizen dei- ingezetenen op Maandag, den 19°. en zoo noodig op Dinsdag, de 20°. Juni aanstaande. Aan de ingeschrevenen van de schut terij wordt bekend gemaakt, dat de alphabetische lijst der in dit jaar voor de schutterij ingeschrevenen, van 9 tot en met 23 Juni daaraanvolgende, ter secretarie voor een ieder terlezing zal worden nedergelegd. Voorts dat de loting tusschen de ingeschrevenen van de klasse 1868 zal plaats hebben ten raadhuize dezer gemeente, op den 24 Juni a. s. des voormiddags te ll1/^ ure. In de raadsvergadering van 12 Juni j. 1. werd behandeld een adres van C. H. de Kat en anderen, allen van beroep kramers en des tijds op de kermis alhier, daarbij verzoekende dat de raad moge besluiten telken jare al de kramers op de kermis alhier, hetzij naar de oost of westkant met het front open te plaatsen, daarzij bij ondervinding hebben dat bij de plaatsing zooals die nu geschied, die het ongeluk treflen naar de westkant open te staan nimmer brood kunnen ver dienen. Op hun verzoek wordt gunstig beschikt en zullen de kramen in 1894 met het front naar de oostzijde open worden geplaatst, dus alzooin 1895 naar de westkant open en zoo om het andere jaar. Stad a/'t Haringvliet, 14 Juni. Aan de O. L. School alhier is met algemeene stemmen tot onderwijzeres benoemd Mej. M. v. Nieuwenhuize van Tholen. Een slechten dag mocht S. Boon gis teren beleven. Toen hij 's morgens bij zijn Varken kwam om dit van eten te voorzien, kwam hij tot de ontdekking dat het beest aan de vlekziekte was ge storven. Eenige jongens, die óp den dijk bezig waren met het rijden niet een kapwagen, hadden het ongeluk daarmede van den dijk in de sloot te rijden waardoor zg met een frisch bad werden begunstigd, den eigenaar der wagen het genoegen overlatende zijn rijtuig uit den sloot te halen. Den Bommel. Door de stoomboot Maasnymph III dienstdoende voor den Bommel II zijn niet minder dan 115 paarden vervoerd naar Numansdorp (Buitensluis) en 85 stuks teruggebracht. Mogten er over het geheel veel reden tot klagen zijn over het vlas, onze ge meente maakt daarvan een uitzondering, dewijl hier veel en goed vlas is, dat tot hooge prijzen verkocht werd. Door de droogte begunstigd was den aanblik vreeselijk. Door het flinke optreden der brandweer en het goede werken der spuiten was men den brand spoedig meester. Aan 4 daarbij staande woningen werd eenige brandschade veroorzaakt. 2 Kalveren, 2 Varkens alsmede een partij Pakstroo, en Landbouw-gereed- schappen werden door de vlan men ver teerd. Alles was verzekerd, behalve eenige Varkenshokken met een Varken van eeni ge arbeiders. Door de langdurende droogte is de werkeloosheid onder de arbeidende klasse hier zeer groot, en de armoede daardoor groot. Men heeft zich dan ook tot den Bur gemeester gewend om middelen te beramen tot leniging van den nood. Een kind van M. de Bruin had het ongeluk in het Spui te vallen, en zou zeker verdronken zijn, daar niemand het had opgemerkt, doch de hond van de B. ziende, dat het kind zijns meesters lag te spartelen ging te water en bracht den kleinen op het droge. Wel een teeken van getrouwheid. Aangehouden werd tot de begrooting voor 1894 een adres van de onderwij- zeies der openbare school om verhooging van hare jaarwedde. In de week tot 3 Juni werden van hier verzonden 800 ton mosselen naar België en 40 balen naar Engeland. GOUDA. Bij de herstemming voor een lid der Tweede Kamer, op Dinsdag 13 Juni, werdenjin 't geheel uitgebracht 2131 stemmen waarvan de heer Valette er 1132 verkreeg en de heer Bas ter t 999; zoodat gekozen is, de heer Th. G. G. VALETTE. Somiuelsdijk, 1—8 Juni. Getrouwd: Simon Béket, jm. 25 j., van Rot terdam en Ida Katharina De Ruiter, jd. 25 j. GeborenJannetje, d. van Jacob Viiser en Catbarina Van den Bos Magdalena, d. van Din- geman Van der Laan en Hendrikje Sohuurman. Mlddeihai-nis, 1 7 Juni. Geboren: Keeltje, d. van Jacob Van de Ro vaart en Christina De Koning. Den Bommel, 7 Juni. Geboren: Govert, z. van C. C. Lodder enlf. Kroon. Overleden: Arie Hardendood, 10 w., z. van J. Hardendood en M. De Jong. Ooltgensplaat, 18 Mei 7 Juni. Gehuwd: Hendrik Van der Kamp, jm. 23 j' met Cornelia Dingena Van Kempen, jd. 22 j. Bastiaan De Vos, jm. 29 j. met Keeltje Van den Bolsem, jd. 24 j. Geboren: Baetiaan Leonardus, z. van Andre as Cornelis Moerenhout en Anthonia Ligthart; Johanna, d. van Cornelia Braber en Hermina "Van Zetten; Adriaan Jacob, z. van Johannis Sorber en Lena Hobbel; Johannia, z. van Jo hannis van Kempen en Lijntje Crezee; Levinus, z. van Witte Yermaat en Arcntje Kol; Hubreoht, z. van Pieter Van Nieuwaal en Sara Donkersloot; Anthonij Laurentius, z. van Anthonij Jaoobs en Pieternella Van Vugt. Overleden: Arij Van Sint Annaland, 74 j., gehuwd met Dina Zweerus; Leeadert Leijdens, 3 m.Hilletje Van der Welle, 9 m. Oude Tonge, 7 Juni. GeborenMattheus, z. van Mattheua De Korte en Kommertj» Schilperoort; Johannes Baptist, z. ran Jaoobus Marinus Swagemakers en Eliza beth Van Kampen. Overleden: Antoon August Bode, 70 j. lira., gehuwd met P. 8. La Motte; Arij Van den Berg, 68 j, 11 in., geh. met "W. Munters. Dirksland. GeborenElizabeth Catharina d. van Cornelis Maohiel Tiggeloven en Maria Anna Schrauwen; Adriana Jannetje, d. van Cornelis Van Marken- stein en Cornelia Koert. Overleden: Adriaantje Droogendijk, 60 j. wed. van Christiaan Wilhem "Werner; RobbreohtMens, 79 j. Den Bommel, vm. en 's avonds leeskei k. Ooltgensplaat, vm. nm. en 's avonds ds. van dei- Bijl van Doornspijk. Stellendam, vm. on 's avond ds. Koopmans. Ouddorp, Voormiddag en avond leoskerk. De derde Zondag van iedere maand Bidstond voor Kerk en Sohool. Zuidland, vm. en nm. ds. Z. Hoek. DOOPSGEZINDE KERK. Ouddorp, Voorm. en 'sav. Ds. K. W. Róssing. GEREFF. GEM. ONDER 'T KRUIS. Dirksland, Voorm 9 uur, Nam. 2 uur, Av. 6 uur Ds. A. Mackenzie. Wed. Hm. Kerk. BeroepenTe Brielle, ds. Conradi, te De Lier. Te Eikerzee, ds. Kb p, te Oosterland (in Duiveland). Te Akkooi, ds. van Doorne, te St. Miohielggestel. Te Soesterberg, te Ter Aar en te St. Antoniepolder, dhr. Idenburg cand. te Utrecht. Te Bierum, ds. van den Bijtel te Slochteren. Te Kootwijk, ds. Niemeijer, te Gies- sen-Oudkerk. Te Surhuisterveen, ds. van Eerde Jz., te Lutkewierum. Te Obergum, ds. Zoete, te. Grijpskerke. Te Engelen, ds. van Wijhe, te Ar- kel. Te Bekerke (Zeel. ds. van Boven, te Ede. Aangenomen: Naar Kortgene, door ds. Six Dijkstra, te Dussen. Naar Lent, door ds. ter Spil, te Avereest. Naar Schraard, door dhr Tjebbes, cand. Naar AuguBtinusga, door ds. Zoete te Grijpskerke. Naar Simonshaven, door dhr, Hellema, cand. te Leiden. Naar Lettelbert c. a. door dhr. Aris, oand. te Amsterdam. Naar Eemnes-Binnen, door ds. Beijer, te Maartensdijk. Bedankt: Voor Waarder, door ds. Meinsma, te Ouddorp. Voor Veldhoven (N.-Br.), door ds. Krol, te Weidum (Fr.) VoorOud-Vosmeer, door Dr. Gobius du Sart, te Nieuw- en St. Joosland. Voor Ooltgensplaat, door ds. Klomp, te Lunte ren. Yoor Obergum, door ds. Zoete, te Grijps kerke. Voor Cliarlois en Katendrecht, door ds. Deur, te Zetten o. a. Voor Schiedam, door ds. de Ligt, te Rhenen. Ceref. Kerken. DrietalTe Landsmeerds. Beijer, te De Krim De Jonge, te De Lier enNeijenhuis, te Britsum. Beroepen: Te Roden, ds. Felix, te Assen. AangenomenNaar Soheemda, door ds. Vrie- ling, te Appelscha. Bedankt: Voor Bodegraven, door J. Breuke laar, te Nijmegen. briell© 12 Juni. Boter 0,57 Eieren a f 3,25 a f 3,35 per 100 stuks Rotterdam, 12 Juni. binnenlandsche Granen. De aanvoer die heden niet groot was, ruimde tot ongeveer onveranderde prijzen ophaver maakte hierop echter uitson dering daar dit artikel wegens aanhou denden vraag 25 cents meer kon op brengen. Tarwe. Witte- was redelijk aangevoerd ©n vond tot onveranderde prijzen genegen kooplust. Per heet. f 5,75, a f 7,20, extra puike nog daarboven en per 100 kilo f8, a f 9,Roode werd a f6,25 verhandeld. Canada niet ter markt. Roggeme beste f 5,af 5,70 mindere f Gerst. Zomer- f 3,75 a f 4,25 Chevalier f 4,50 a 5,50 Haver goed prjjshoudend ©n verkocht van 3,75 tot f 4,80 paardeboonen f 0,— tot f 0, bruin© boonen f 5,tot f 7,50 Witte boonen f 0,a 0, blauw© erwten. Kooksoort f 8,f 8,75 niet tkokend© f 0,a f0, Kanariezaad. De beste qual. 12,50 a 13,50 goede ©n minder© soort f a Zeeuwsche Ajuin de aanvoer was heden e. a. 0 HL., waarvan weinigmarktgoed. Rotterdam 12 Juni. Op de veemarkt waren heden aangeveerd paarden, veulens, ezels, 269 vette runderen magere dito, 227 vette kalveren 3 nuchteren kalveren 888 schapen of lammeren, 435 varkens biggen, 0 bokken of geiten. Heden waren de prijzen als volgtRunderen 1 qual. 72 ets, 2de qual. 66 ets., 3de qual 60 ets.; kal veren 1ste qual. 0,95 ets. 2d© qual. 70 ct. k 75 ct. schapen 1 qual. 45cts., 2de qual. 40 ets., 3de qual. alles per kilo, varkens le'qual. 24 ac., 2© qual, 23 c2, 3 qual 22 c., lichtsoort 22 a23 per 7akil° k c., koeien f kalikoeien f per kilo melkgraskalveren f Stieren vaarzen f alles mager vee Predikbeurten op Zondag IS Juni. GEREFORMEERDE KERKEN. Middelharnis, vm. nm. en 's avond dhr. H. N. Basoski van Delft. Stad aan het Haringvliet, vm. en 's avond lee»k Lijst van brieven geadresseerd aan onbekenden over de 2e helft der maand Mei. Van Middelharnis: J. van Veen, Van Ouddorp: Van Krimpen, Vlissingen. Heden behaagde het den Al machtige van mijne zijde weg te nemen mijn innig geliefde Echtgenoot den Heer Hij, die niet antwoord van Zijne daden sterke mij in dit ver lies. Wed. C. KAMERAAD- Geb. Keur. Herkingen13 Juni 1893. PALINGDOOD, Horlogiemaker Sommelsdijk beveelt zioh beleefd aan tot 't leveren van Uur werken alsKlokken, Regulateurs, Pendules, Wekkers, Gouden- Zilveren- en Nikkelen Heeren en Dame&horlogies, Nikkelen, Stalen en Zijden Testkettingen, Horlogiekasten en Sleutels Pen dulesleutels, Barometers, Thermometer» ook, voor Boter en aKas enz. enz. NT.B. Bij goede kwaliteit wordt een jaar ga rantie gegeven. Nikkelen Wekkers vanat ƒ2,00. Horlogies 5,00. Zilveren 8,50. ÏBADE SMtlf Alleen in verzegoldo pakjes voorzienvan bovenstaand gedeponeerd Handelsmerkver krijgbaar op Overflakkee te Goedereede C. Kuijper Den Bommel, A. Zuidijk. Nieuwe Tonge, A. van Eesteren. Oude Tonge, A. C. A. Poots. Sommelsdijk, P. van Driel. A. Vroeg in/de Weij. L. C. Boudeling A. van Driel. Middelharnis A. Teepe. J A. Waterman. Dirksland, J. v. d. Gevel. B A. G. P. de Vries. Stad a. 't Haringvliet, O. van Wageningen. Gravendeel, Klaaswaal, Nieuw-Beierland, Numansdorp, V Oud-Beierland, T> Putterghoek, Zuid-Beierland, Goudswaard Strjjen, C. Brand. L. de Bast. Wed. J. W. A. de Koningh. A. Gravendeel. A. Bouwman. K. de Korve. D. 't Hooft. T. A. v. Hylckama Vlieg. M. Rijnbende. Wed. L. v. d. Sluis. C. Koster. W. van Winden. B. Weijers. L. B van Nugteren. J. de Koning Czn. A. v./d. Griend. VAN Eenig Agent voor Overflakkee en Goedereede der Deli-3rouwerij te Am sterdam en de Schaapskooi te Tilburg. Vraagt op iedere gemeente op het eiland een wederverkooper. Prijscouranten op aanvraag franco. Geen TRAPPISTEN BIER is echt zonder mijn étiquette. Men lette daarop! vw© e/QuwiD MEENT No. 3, en ROTTERDAM, Wegens vergevorderd Saisoen en groote voorraad, groote Uitverkoop van alle soorten hooge zijden hoeden, fantaisie- hoeden, een groote partij stroohoeden voor heeren-, jongeheeren-, Kinder- en meisjeshoeden, alsmede alle soorten slappe hoeden, alle soorten mans- en jongens petten. Alles tot Spotprijzen. Weder verkoopers genieten groot rebat ■WIIIIIMBIIIMI I—fl—llilBiM VAN Door groote werkverschaffing gedurende den afgeloopen winter, heb ik een enormen voorraad MEUBELEN, van de eenvoudigste tot de fijnste soorten, alsmede SPIEGELS, UURWERKEN en verder al wat ter M e u- bileering behoort, tegen de meest concureerende prijzendaar concur rentie onmogelijk is. STROOSTOELEN vanaf f7,75 per 6 stuks. Fijne REGULATEURS vanaf f10. SPIEGELS met Frontons en Fransche Glazen vanaf flO. Flinke MAH ONIEKASTEN vanaf f30. Let s. v. p. vooral op de ruim üO jaar bestaande MEUBELZAAK van

Maas- en Scheldebode | 1893 | | pagina 3