VOORMAN. een halfwas Smidsknecht - Broodbakkersknecht 2 KleeraaMfleclts Bericht van Inzet. in let opta verloop: Kleermakersknecht. Wagenmakersknecht, H.H. Bakkers! Zethoer of Opzichter Ingezonden stukken. Aan onze lezers A. VAN SCHOUWEN, Notaris, Burgerlijke Stand. Officieel gedeelte. Correspondentie. Advertentiën. Tien volle weken waren verloopen dat wij af gescheiden zalen van het vasteland behoudens ge brekkige en peperdure hulpmiddelen. Als overladen met goederen geleek de boot meer op een pakhuis van koloniale waren, dan op een stoomboot^ op Maandag jL gaf veel leven. Ruim dertig stuks vee en veel goederen met een honderdtal passagiers werden vervoerd, dat gewis nog meerder ware geweest, hadden niet enkele passagiers anderen bang gemaakt voor overlading. Gelukkig bleek die bangmakerij ongegrond te zijn, want zonder eenige stoornis van aanbelang, bracht zij haar eerste reis ten einde. J 1 Dinsdag heeft ook de „Middelharms" haar eerste reis naar Rotterdam aanvaard, om Woensdag terug te keeren. Aan goederen en pas sagiers geen gebrek. Naar men verneemt heeft zij, door het vele ijs dat afkwam, omdat de Waal was losgeraakt, eenige stangen in hare raderen stukgeslagen. Stad a/h Haringvliet. Alweder zijn hier opge- vischt 3' tonnen een van Bruimsseeen van Hellevoetsluis en een van Kluudert. Dat nooit is gebeurd is nu gebeurd den 2 Febr. is de nieuwe Campagne van suikerpeeën weder begonnen. Voor de suikerfabriek, Jansens, Van Weel, Smits Co. te Roseudaal zijn de schepen aan liet laden. Nieuwetonge 3 Febr. Alhier zijn voor de Na- tionale Militie aangegeven 19 lotelingen waarvan er vijf vrijstelling hebben wegens broederdienst en een als eenige zoon. Ouddorp. Voor de loting lichting 1892 zijn in geschreven 21 personen. Melissant3 Febr. liet aantal lotelingen voor de Nationale Militie voor de lichting 1S91 be draagt 10. Daarvan hebben er 0 redenen van vrijstelling wegens broederdienst, zoodat de kans der overigen om vrij te loten al heel slecht staat. Het aantal ingeschrevenen voor de lichting 1892 bedroeg op 31 Jan. '91 elf. Zooals overal elders heeft ook de strenge vorst in deze gemeente veel schade aangericht. Veel gekuilde aardappels en poters zijn bevroren. Van de ajuin zal zoover het zich thans reeds laat aanzien een derde verloren zijnde koepeeën zijn totaal bevroren en onbruikbaar, terwijl ook de zeer gegronde vrees bestaat, dat de gezaaide tarwe ou gerst bijna geheel is bevroren en dus moet worden overgezaaid. Neem daar nu nog bij dat naar het algemeen gerucht loopt, door de suikertabrikanten aanmerkelijk minder voor dc peeën zal worden besteed als bet vorige jaar, dan laat zich 1891 voor den landbouwer reeds nu zeer bedroevend aanzien. Strijen. Van wege Hare Majesteit de Koningin- Regentes is aan A. J. Moret, nabij den Mook- hoek onder Slrijenwieüs gezin laatst met een zevenden zoon vermeerderd waarvan 5 kinderen in leven zijn en aan welken zoon dezelfde voor namen zijn gegeven als wijlen Z. M. onzen Ko ning III droeg, een gift van f20 geschonken niet zoozeer om het feit van den zevenden zoon en het geven van de voornamen /an wijlen den Kouing, als wel omdat bet gezin tevens in zeer behoeftige omstandigheden verkeerde. Westmaas, 6 Febr. Wegens het bedanken van het lid van het Bestuur van de Christelijke school alhier de heer A. van der Sluis, is in diens plaats benoemd de heer P. H. Quartel Jz., die de be noeming heeft aangenomen. Buiten veratUwoordelijkheid der Redactie en Uitgever.) Stad aan 't Haringvliet, 3 Febr. 1891, Mijnheer de Redacteur In uw weekblad van 30 Januari jl. las ik een ingezonden stuk, onderteekend „een Stadtcnaar," inhoudende eenige mede- deelingen omtrent de door den heer J. C. Elvé, op den 20sten Januari van dit jaar, ten huize van den lieer G. Smits te Stad aan 't Haringvliet gehouden lezing, over uöns politiek leven." Het leugenachtige door dien inzender opgemerkt, omtrent de lezing zelve, zal, naar ik hoop, door den heer J. O. Elvé zelf worden aangetoond. Ik wenscli slechts op het feit te wijzen dat de inzender, wat aangaat zijn zeggen dat zich in de zaal gemaskerden bevonden, alsmede dat er. na atloop der hijeen- komst, werd gevochten en hal gehouden, onwaarheid heeft gesproken. De waarheid toch is dat twee jongeliedenin matrozen costuum (vermoedelijk de door «een stadtenaar" bedoelde gemaskerden) in de zaal aanwezig, do orde verstoorden en dientengevolge uit de zaal verwijderd moesten worden. Ik beweer, en dit zal door allen die tegenwoordig waren, moeten worden getuigd, dat de beste orde en eendracht heeft geheerscht, die slechts voor zeer korten tijd is verstoord geworden door genoemde twee jonge lieden. Dit, Mijnheer de Red., tot toelichting der zaak, zoo voor U als voor Uwe welgezinde lezers, op wier achting ik hoogen prijs stel. Wat betreft den inzender, die zich blijkbaar heeft geschaamd zijn naam onder zijn geschrijf te plaatsen, ik acht hem te ver beneden mij, om hem een enkel woord waardig te keuren. U dank zeggende voor de verleende plaatsruimte, Hoogachtend, (Jw dienstw. MR. C. VAN MENS. Voor si ter der lib. kiesverecniging te Stad aan t Haringvliet. Wensch van eenige antirevolutionaire kiezers aan hun gekozen Raadslid. Wij zijn verheugd, wij zijn verblijd, Bekroond te zijn voor onzen strijd, Als Raadslid u benoemd te zien En onzen wensch U aan te bien. Wij wenachen U van harte toe Uw eed getrouw, Uw ambt niet moe, Voor Godsdienst en gemeentewezen, Antirevolutionair te wezen. Is dat in alles dan uw streven, Moet gij, als Raadslid daarnaar leven En moeten wij U daarbij raden Voeg bij uw wooiden ook de daden. Als jongste raadslid onervaren, Dient gij U dadelijk te scharen Bij hendie op één aanbeeld slaan En op den penning samen gaan. Dat toch onz' keuze wordt beloond En onz' verwachting wordt bekroond, En dat gij met het vijfmanschap In 't zelfde schuitje zijt gestapt. Hun zes-riemshoot, op 't punt van stranden, Heeft dan weer kans van goed te landen. De Stuurman is een man van zaken Een vijand van «het geld opmaken." Volg zijn kompas, het is gewis Dat zuinigheid daar de naald van is. Stap bij hem in, sta hem ter zij, Dan hebt gij wind en ook 't getij. De liberaal moet zeilen brassen Door geldverspilling toe te passen. En dan kunt gij de vruchten plukken Belasting minderen zeker lukken. Vermindriog van belasting wezen, Is Kina voor het burg'lijk leven. Het is onfeilbaar medicijn, Voor hen, die daaraan pijnlijk zijn. Uw ambt heeft menigte bezwaren; Wilt gij getrouw Uw eed bewaren, Wees niet beschroomd en staat steeds pal, Houd altijd waarheid boven al. De zes-riemshoot is dan gesteld. De deserteurs niet mee geteld. Laat eendracht voorts Uw schipper wezen, Dan is een stranding niet te vreezen. Ziehier onz' wensch dan in gedicht, Het is een wenk aan Uwen plicht, Wij wenschcn dan U goeden moed, Bewaar onz' wensch en houd U goed. EENIGE KIEZERS. Oud-Beierland 2 Febr. Md. R! Wil UEd. de goedheid liehben onderstaande in uw veelgele zen blad op te nemen Bij voorbaat mijnen dank. Dikwijls werden door verschillende gemeenten in ons vader land, de klacht geopperd, dat zij veel last hadden van urm lastingen die van buiten af zich daar met ter woon kwamen vestigen en zich als aangetrokken gevoelden tot die plaatseu terwijl weer andero gemeenten van die aantrekkelijkheid geen last hadden. In vroegere tijden toen de stoom do afstanden nog niet had doen verdwijnen eu iedere plaats meer geïsoleerd was, had men lieden die zioh hier met ter woon hadden neergezet en nnar dc plaats hunner herkomst werden genoemd; zooals de "Haagsphe Kec" en «Kee de Arasterdammer," wat zeker wel aaudnidde de zeldzaamheid als iemand zijne gemeente verliet of de plaats zijper geboorte. Mijn vader verhaalde piij >vpl eens, dat hier in zijn jeugd iemand woonde, wie genoemd was Gprrjt Westveer, omdat hij van Waddiuxveen was en zieh hier als kleermaker gevestigd had. Deze persoon was niet door vele oardgche goederen ge zegend, alle jaren eens (volgens mijn vader), werd de klok geklept, en genoemde Gorrit tusschen twee agenten huiten de scheiding der gpmeentc gebracht, voorhij het z. g. armen huisje, vergezeld \an dc lieve straatjeugd, die met hem en de agenten in triompb liet dorp weer binnen kwamen. Op mijne vraag, wat die man misdaan had, zei mijn vader,, dat het een brave man was en hot later hem was gebleken dat die man eenvoudig door die uitleiding, weer voor een jaar vreemdeling was gemaakt. Mogen deze oude wetten ons vreemd toeschijnen, toch kon het niet outkeud worden dat zij ook hun nut hadden vooral nu in dezen tijd alweder klachten opgaan tegen die zoogenaamde volksverhuizingen die zeer dikwijls nudeelig ziju voor die plaatsen waar die stroom zich heen wendt. UEd. dw. Dienaar A. MULL AARD. O.-Beierland, Febr. '91. 9 m. Jannetje Elizabeth Sperling, 8 Hl. Neeltje Blok, 76 j., eclitgcn. vau C. Padmos. Martijntje van der Linde, 8 m. Als tot de bevolking dezer gemeente behoorende Paulus Brecn29 j., overleden te Dordreeht. Oud Beierland 31 Jan—6 Febr. Ondertrouwd: A. Potjer, (van Tegelen) en A. Breesnee. II. Bokhoven en A. Hoogenboom. L. Kranendonk (van Dordrecht) en J. Korperslioek. GeborenJacob, z. v. L. Groenewoud en R, P. Terdu. Araianus, z. v. I. Boender en A. d. Prieëlle. Overleden: II. Goudswaard, jm. 9 d. B. Brussaard, 91 j. wedn. r. N. Noordermeer. J. v. d. Schoor, jm. 4 j. K. Veldïoen, jd. 16 w. N. Mourits, jd. 2 j. L. Schipper, 88 j. wed. v. A. Schutter. A. Van Beonekom, jd. 1. Lovenl. d. v. S. Lodder en L. Groenendijk. Zuid-Beierland 1—31 Jan. Geboren: Neeltje, d. v. D. v. d. Berg en B. Luiendijk. Plonia d. v. G. Van Oyen-Knook en J. Muller. Cornelis Pieter, z. v. H. Kram en K. Tieleman. Neesje, d. v. J. Visser en E. Vevmoen. Franciua Maria, d. v. J. v. d. Brcëvaart en A. Van Dijl. Pleuntje d. v. J. Spaan en M. Verwijs, Lijntje, d. v. P. d. Groot en P. S. Krijgsman. Gijsbert Gerrit, z. v. J. Troost en T. d. Graaf. Overleleu: W. Hollestein, jm. 6 m. A. v. Pelt, jm. 3 m. G. Broertje, jm. 1 m. Klaaswaal 23 Jan.—6 Febr. Geboren: Neeltje, d. v. J. Kruithof en B. Boer. Jan. z. v. H. Vos en M. Vos. Jacoba Aria, d. v. A. Koekendorp en G. v. d. Linden. Pieter, z. v. P. d. Baat en K. v. Driel. Overleden: C. Groencvcld de Kater, 33 j., echtgenoot v. J. J. Vlielander. W. Verschoor, 69 j., echtgenoot v. A. v. d. Waal. B. In 't Veld, jm. 6 m. 's-Gravendeel 23 Jan6 Febr. Ondertrouwd: G. v. d. Hoonaard, jm. 29 j. en H. v. Gameren jd. 24 j. GeborenArie, z. v. J. Monster en N. Oostreijk. Pieter, z. v. J. Sint Nicolaas en L. Lems. Martha Jaapje, d. v. G. Hitzer. en M. Verhaas. Johanna, d. v. G. de Man en P Van Antwerpent Johanna, d. v. P. Vermaal en S. Filak. Aagje, d. v. J. Boc.t eu E. Hagemau. Overleden: M. v. d. Linden, 79 j., wed. v. H. Vervelde. Numaisdorp 31 Jan.—6 Febr. Geboren: Klaas, z. v. I. Hoogwerf en M. v. Horsseu. Maria, d. v J. Bcsteman en A. N. v. d. Hoek. Strijen 30 Jan 6 Febr. Geboren: Johannes, z. v. A. Snnnijer en N. Dorst. Lodewijk en Pieter, zs. v. A. In 't Veld en L. v. Dittcn. Pietje en Grietje, ds. v. W. Reedijk en N. Snijders. Pieter, z. v. D. v. d. Linden en A. F, Hoogvliet. Elizabeth, d. v. J. Verkerk en J. Drinkwaard, Neeltje, d. v. A. d. Hurtog en 1'. Vcrsendaal. Verbeterde op gaaf v. 28 Jan. Tennis Marinus, z. v. J. Keuvelaar en P. d. Groot. Overleden: M. Vermaas, jd. 6 j, G, Reedijk, jd. 3 d. W. Ras, jd. 2 j. J. Bezemer, 42 j, wed. v. E. Hagoort. Kerknieuws. Predikbeurten op Zondag 15 Febr. nedeui). geref. kerk. (üoleeroude.) Stad a. 't HaringvlietVoorin. Leeskerk. Namiddag Cateoliismu8. Den Bommel, vin. 9, nam. 2 en 's av. 57s uur Lee8kerk. Oolfgeiisplaat, Voor-en Nam. en 's avond8dhr. Guillaume Zuidiand Voorm. en Nam. den heer A. v. d. Valk van Vlanrdingen. christ. gereformeerde kerk. MiddelbandsVoormiddag eu 's avonds Leeskerk. Stellendam, Voor- en Namiddag, Ds. J. J. Koopmans. vrije gereformeerde gemeente. Melissant, Voorm., nam. en avond Ds. P. don Boor doopsgezinde kerk. GEVRAAGD een bekwaam Vooi'ltlttll, om Maart in dienst te komen. Zich te vervoegen bij G. BOSSCIIIETER, te Dirksland. Tegen half Maart BIEDT ZICH AAN een Brieven franco aan A Overgauw te IJselmonde. Tegen 1 Mei aanstaande WORDT GEVRAAGD P. G. Franco brieven aan C. IU. HEN AII/J), te Oud-Beierland. Wordt gevraagd tegen IVI uai't of Mei een P. G.loon naar bekwaamheid. Adres J. WES- TERBEKE, mr. Wagenmaker te Hoek bij Ter Neuzen. Met MEI a.s. biedt zieh aan eene Geref. Godsdienst. Thans in gelijke betrekking werkzaam in eene Koek- en Banketbakkerij. Brieven franco letters II. d. G. aan J. Dwarshuis, banketbakker. Deventer, Nieuwstraat 98. Er kunnen terstond geplaatst worden, indien ze e'chter niet net en vlu^ kunnen werken, dan is bet onnoodig zich aan te melden Adres A. DONKERSLOOT, Slaak kade 97. Rotterdam. Des Zondags niet te spreken. EEN GEHUWD persoon, bekwaam als Land bouwer, biedt zich aan als op een Landbouw Onderneming of op een Hofstede. Goede getuigen. Adres letter A.. bij J. VAN LIER, te Zierikzee. herinneren wij aan de door ons gemaakte bepalingen, dat ieder die een Unecht of Hienstbosle oektof ieder lineeht of Bienstbode die veranderen iril VOOR SLECHTS SO CEVITEV hun wensch in dit blad kenbaar kan maken. Advertentiën in dit blad geplaatst, komen onder «luizende ongeil. Het is dus in uw eigen belang uwe Adverlen- tien te plaatsen in een blad dat het meest gelezen wordt. De ONROERENDE GOEDEREN te Geedereede op 11 Februari j.l. geveild, zijn ingezet: le. het woonhuis ad Kerkstraat op f 1190.- 8e Pieterstraat 805 - 3e. De 3 woningen 740- 4e. 6 arbeiderswoning, a/h Kerkslop 910 - samen f 3645.- Afslag en toewijzing blijven bepaald op Woensdtg 18 Februari a. s. 's namiddags 2 Ulir, in het logement i/de Houden Veew te Goedereede. De Notaris VAN SCHOUWEN te Goede reede zal 1 e. Op Dinsdag 24 Februari a.s. 's voorm. 10 ure, bij de bouwschuur van A. VAN DER VELDE te Nieuwe lont/e -. 8 Paarden, ÏO stuks Hoornvee en Houwgereed- sehappen 2e. Op Donderdag 5 Maart e.k. 's voorm. 97» ure, bij de bouwschuren van Mej. de Wed. Jb. LODDER te Ouddorp-. 11 Paarden, 24 stuks Hoornvee en Bouwgereed schappen. Middclhurilisvan 8 Jan,3 Febr, Getrouwd: M. Vermaas, 28 j. en D. de Korte, 27 j, Geboren: Neeltje, d. v. L. van Gelder on J. H, Brijs, Huibertje, d. v. D. Visser en A. van der Sluis. Aletta, d, v, H. v. d. Velde en M. Schellevis. Arie Cornells, z. v. Aren Nieuwland en P. J. vau der Stelt. Leeudert, z. v. G. van Eek en C. van deu Hoek. Jannetje, d. v. Jan de Waarden A. van der Put. Johannia, z. v. J. van den Nieuwendijk en J. de Bloeme. Cornelis, z. v.' C. J. Krijtenherg en T. Soldaat. An- uetje, d. v. C. van Wezel en A. Essebaggers. Maria, d. v. J. Jongejan en A. Sclioonejongen. Jau, z. v. P. Krijger en K. van Groningen. Dirkje, d. v. L. Koster en D. de Ruiter. Neeltje, d. v, A. de Koning en T. Boogermaa. Adrianus, z. v. C, Looij cn A, Faaspe. Margaretlia. d. v. J. Verolrae en J. van 't lloff. Aartje, d, v, C. Koert en H, Roraijn. Willem z. v. A. Jongejan en J. de Koning. Francijntje Grieta, d. v, II. Viskil en M. Langbroek. Dirkje, d. v. K. Hoek en S, don Boer. Overleden: Jacoha Ouderdelinden4j. Jacob van der Kroon, 64 j., wed. Bastiaau vau Dongen. Arend Witvliet, 70 j., wedn. Maria Schelle vis. Johanna Jcnneke vau Utrecht, 3 j. Dell Bommel, van 1428 Jan. Ondertrouwd: J. Overbceke, 59 j., wedr. van D. Barnat cn G. Breeman, 53 j., wed. van J. Meijer. S. Tienen, 30 j. en P. van ltooijen, 44 j., wed. van G. Winkels. Geboren: Picternclla, d. v. P. Hartman ca C. J de Wit. Overleden: Arentjo van Dam, 62 j., echtg. van J. Hobbel. Ooltgensphint, van 131 Jan. Geboren: Adrianus, z. v, J. van Nieuwaal en G, Bakclaar, Cornelis Johaanes, z. v. K, Okker en M. Berkhof, Maria en Heudrika. ds. v. C. Korteweg en C. Kamp. HendrikuB, z. v. W. van Bverdink en P. van Oorschot Cornelia, d. v. J. Beijer en D. Ardon. Adrinantje, d. v. W. Leenheer en W. Okker. Pieter, z. v. T. Troost en M. J. Nattckaas. Koeuraad Jacobus, z. v. A. dc Bruin en M. K. Bezemer. Jacob, z. v. A. Raap en T. van Putten. Johannis, z. v. J, de Waal en A. Hameetemau. Adriana Wilhclmina. d. v. R. Hartmans en A. W. van Kempen. Ditigenn, d; v. H. Gebuijs (ongeh.) Bas- tianntje, d. v F. Stoker en M. Klop. Cornelia, d. v. C. ven der Welle en S. de Vos. Overleden: Cornelis Slinger, 60 j. Jan Leijdens6 ra- Arend Mijs, 38 j, Johanna Leenheer, echtg. van Jacob Kol, 31 j. Iu het jaar 1890 zijn: gpbqren 87, overleden 46, waaronder 4 levenloos aangegeven, Er zijn 18 huwelijken geslptpn. Nieuwetongevan 13 Jan.—3 Febr. Geboren: Autje Johanna, d, v, A, Breur en A. Boenders. Johanna, d. v. J. v. Dreunen en Klara Oostdijk. Elizabeth Johanna, d. v. P. Kievit en B. de Gast. Christina, d. v. P. v. d. Veer en M. S. Volaart. Jobje en Neeltje, ds. v. C. Elen- baas en L. de Boer. lleudrika, d. v. J. Verseput en L. Kabos. Overleden: Neeltje Elenbaa9, 4 dagen. Dirksland. Geburen: Johannes, z. v. A. Groenendijk en A. Poortvliet. Overleden: Pieternella en Neeltje, kinderen van J. van der Groef en C. de Zout. Mellissailtvan 14 Jan.4 Febr. Ondertrouwd: M. v. d. Ouden en B. Troost. Geboren: Jan, z. v. C. v. Oudcnarm en I. Doornhein. L*uwerijntje, v. L. Wielaard en K. van Linten. Job, z. v. A. Kooman en L. Struik. Cornelis, z, v. C. de Vogel en P. Keijzer. Jan Cornelis, z, v, M. v, <j, Spaan en J. Boogaard. Ouddorp 1 Dec. 189081 Jan 1891. Getrouwd: Adrianus Knsteleijn en Muartje Hameteman. Geboren: Hendrik, z. v. J. Grinwis eu M. v. d. Bok. annejet d. v. J. Breen en A. Mastenbroek. I.amhertus Cornelis Johannis z. v. A. Witte en A. F. E. Jansen. Cornelia en Leentje, d. v. D. Tanis en C. Pikaart. Catharina Maria, d. v. K. Grim- wis cn J. van der Sluis. Martijntje, d. v. L. van der Linde en P. de Vogel. Francis, z. v. C. Both en A. Koetecuw. Maria, d. v. F. Verworst en A. Vis. Pieter Job, z. v. J. Knaps en E. Westhoevc. Johanna, d. v. P. Revit en A. Nuij. Dur- vina, d. v. F. Tanis en K. Meijer. Jacomijntje, d. v. J. van der Woude en B. Breen. Evert, z. v. K. Verhageen M. Meijer. Lena, d. v. L. Grinwis en E. Padmos. Ariaantje, d. v. J. Pijl en K. Koratebedde. Lena Klaasje, d. v. J. van der Bok en K. Grinwis. Johannisz, v. J. Klijn en A. Sinon. Humanz. v. M. Bosland en M. Tanis. Jacob en Jan, zoons v. E. Grinwis en N. Verhage. Overleden: Cornelia Meijer, 26 j. Lena van der Bok, 40 j., eclitg. van Th. Meijer. Willemijntje Voogd, 2 m. Pieter Tanis Ouddorp, Voormiddag en Avond Ds. K. W. Róssing. Ned, Hïitv. Kebk, Beroepen Te Den Hain, R. Jaarsma, te Balk. Te Wierden, W'. van den Bijtel Jr., te Eibergen. Te Vlijmen, VV, Oudegoost, te Vuoht. Te Elburg, H. R. Kalshovon, te Hasselt. Te lierkel on Rodenrijs, C. J. Leenmans, te Oversckie. Te Aalten, J. J. Sanders, te Lichtenvoorde. Te Veen, J, Bolhuis, te Weesp. Aangenomen; Nnar W'irduiri, W. li. van Heuven, cand. te Groningen. Bedankt; Voor Zwammerdani' P. A. Hugo van Rossum, te ,Beok (Limb- rg). Voor lleinolum, Mirn en Bakhuizen, VV. van der Spek, te Tie idhoven. Voor Vlijmen en lledikhuizen, VV. J. Oudegeest, te Vucht. Voor Zandvoorl, E. Sosar Sogersto Leiden. Voor Bunnink en Vechten, P. Bartstra, te Wassenaar. G'iir. Geref. Kerk. Beroepen: Te Zuidzande, A. P, de Groot, te Box meer. Te Zalk en Veecaten, C. M. W. Plet, te Sex- bierum Ned. Geref. Kerk. (doleerende). Beroepen Te Oldoubroek, J. Beuman, te Amers foort. AangenomenNaar Vianen, D. C. P. Sluijter te Loosduinen. BodanktVoor Middelburg, G. Vlug, te Leider dorp. Openbare Verknoping. BURGEMEESTER en WETHOUDERS vau Sommolsdijk, zijn voornemens om op: MAANDAG DEN 16 FEBRUARI 1891, des voormiddags ton lll/a ure> publiek a contant te verkoopen Eenig snoeisel en werkhout, afkomstig van het plantsoen der Gemeente. De verkooping zal plaats hebben op de begraafplaats, alwaar het hout is gelegen en waar het een uur voor de verkooping te bezichtigen is. Sommelsrtijk, 12 Februari 1891 Burgemeester en Wethouders voornoemd, Dc Secretaris, De Burgemeester, C: JOPPE Gz., L. S. DEGRAAFF. Wegens plaatsgebrek ziju wij genoodzaakt eenige stukken tot een volgend nummer te laten loggen. Den zestienden Februari hopen onze geliefde Ouders C. OVERDORP en D. A. VAIV' DER IIAALE, hunne vijf-en-twintig jarige liehtvereenl- ging te herdenken. Hunne dankbare kinderen, J. OVERDORP, T W. OVERDORP.

Maas- en Scheldebode | 1891 | | pagina 3