Vrijdag 7 October 25-JAEIGE ECKTVEREEHflrlMi SliON BROOS CLARA KEELTJE HEÏÏDRKA STORM. Dienstbode. RIJKSVEER jLA Bierbottelarij van J. L. Armstrong Limonies en Spuitwater in Koplata, MATTH. DE GRAAFF, te Som Jl. EE GRAAFF iattli.te Seniels®, SÏÏEERPEËN. Lange Knuppels a ƒ5 per duizend, Hellevoetslnis oj Merssie cn (Mattes. WINTERDIENST, Raderstoomboot „Den Bomme>prak Ooltgensplaat, 24 Sept. Een treurig voor val met een nog gunstigen afloop had hier plaats. Het eenigen tijd vermiste anderhalf-jarig doch tertje van den lieer J. B. werd na lang zoeken eindelijk door den bedroefden vader in een na- bijzijnden sloot gevonden. Als voor levenloos er uit gehaald, werden de bekende handelingen op haar toegepast, en is men er eindelijk in geslaagd, tot groote blijdschap, de levensgees ten weder op te wekken. De ontsteltenis werd niet weinig vergroot, daar de zieke en zwakke moeder als een wanhopige het bed verliet. Oude Touge, Dezer dagen is het tjalkschip »Tietsia", schipper A. Kooien, geladen met gerst, komende van Groningen, en bestemd naar Gent, op de rivier vóór deze gemeente door een on bekende oorzaak lek geworden, en wel zooda nig, dat het slechts met de grootste inspanning gelukt is het schip boven water te houden en in de haven alhier te brengen. Herkingen. De persoou J. Kalle alhier, zich des nachts naar buiten willende begeven, ontstelde niet weinig, toen hij, bij het openen der deur, door een zeker iets, dat zich voor de zelve had geplaatst, belet werd verder te gaan. Dirksland. Bij den uitslag der alhier ge houden stemming voor 4 gemachtigden der Ned. Herv. kerk verkregen de heeren 0. v. Es, W. Keur en J. Zoon (aftredende heeren), de meer derheid, terwijl in de plaats van den heer C. Zeedijk, die zitting heeft als kerkeriadslid, de heer M. Kastelein werd gekozen; allen lieten zich hnnne benoeming welgevallen. Goedereede. Zondagmorgen werd door on zen naar De Meern, bij Utrecht, vertrekkenden leeraar Ds. Kerper van de gemeente afscheid genomen, waarbij tot tekst gekozen was Matth. 24 vers 35. »De hemel en de aarde zullen voor bijgaan maar mijne woorden zullen geenszins voorbij gaan". Zuidland. Ook zijn voor de Ned. Ger. Kerk alhier, de statuten der vereeniging »de kerke lijke kas" door Z.M. den Koning goedgekeurd en mitsdien de vereeniging als rechtspersoon er kend. Duiveland. Ons eiland wordt overstroomd door papierventers. St. Annaland. Door den kerkeraad der Ned. Herv. gem. is in de alhier bestaande va cature beroepen Ds. R. Bokma, predikant te Krabbendijke. St. Maartensdijk. De collecte jl. Zon dag voormiddag gehouden bij gelegenheid van de Oogstrede in de Herv. kerk alhier, bracht in één kerkbeurt op ƒ205, waaronder een bank biljet van 25. Merknieu ws. Ocsterbeurs. Vissclierij. Marktberichten. lienrs van Amsterdam. Advertentiën. AREND VAN DER PUT Cz. MARIA DS BLOS ME Wd. Middelharnis, 1887. ONDERTROUWD Rotterdam 22 September 1887. ff. ff 13 fwAST te Sttmmelsfllijk, TK 8©MMEI,SMJM. en Bieren. Dubbel Gerstebier 12 Ct. p. flesch.j MANUFACTUREN, als-: Lakens, Bnkskings, Wollen Stoffen, Takkebosscn a 6 g». honderd. van 1 Oct. 1881-1 Maart 1888. J. VAN GELDER. ée" Iljn en WINTERDIENST, de midde- Een nog treuriger voorval had onder deze gemeente (Langstraat) plaats met de jeugdige vrouw H. W., huisvrouw van J. S. Met het aardappelen rooien bezig zijnde, stond ze aan een watering, en sloeg door een toeval (waar aan ze lijdende was) achterover in de sloot met het hoofd in den modder. Onmiddellijk werd de noodige hulp verleend en werd zij op het droge als ook naar haar woning gebracht en werd geneeskundige hulp in geroepen. In weerwil van de goede zorg en behandeling, is na twee dagen de ongelukkige toch aan de gevolgen overleden, in den nog jeugdigen leeftijd van ruim 24 jaren. Een groot gedeelte der lading is daardoor beschadigd geworden. Na de lading in een paar schepen te hebben overgebracht, is het schip naar de werf vervoerd. Persoonlijke ongelukken kwamen echter ge lukkig niet voor. Zijn onderzoek naar hetzelve, stelde hem evenwel spoedig gerust, daar het slechts een veulen bleek te zijn, dat aan den regenbak zijnen dorst leschte. De vrouw van M. Verschoor, aan den wa terput achter hare woning eenige bezigheden verrichtende, viel, doordien de plank waarop zij stond opwipte, te water. Gelijk ongeval over kwam B. Bestman. Beiden werden, de laatste evenwel niet zon der moeite, gered. De levering van petroleum, ten behoeve dei- straatverlichting, is gegund aan C. Huizer al hier als laagste inschrijver, voor den prijs van 71/4 cent de liter. De alhier gehoudene jaarhjksche oogstcol- lecte heeft 86 opgebracht. Er heeft zich in deze gemeente een geval van roodvonk voorgedaan, bij een heer welke bij zijne familie gelogeerd was. Het is te wen- schen dat het bij dst eene geval moge blijven. De godsdienstoefening op aanstaanden Zondag zal des voor- en des namiddags geleid worden door den heer J. G. Lodder, godsdienstonder wijzer te Hellevoetsluis, daar onze predikant Ds. de Klerk zijn ambtsbroeder Ds. Kerper te de Meern, in dat ambt zal gaan bevestigen. Onze predikant Ds. de Klerk heeft een be roep ontvangen naar de Ned. Herv. gemeente te Stellendam. Met ingang van 1 Oct. a. s. is de kustseinpost op den vuurtoren alhier, geopend voor het ver keer met schepen in zee. Deze telegrammen worden tusschen het schip en den wal over gebracht door middel der seinteekens van het algemeen seinboek. De synodale kerlreraad c.s. zit in deze gemeente nog in 't geheel niet stil. Onlangs heeft zij een schrijven gericht tot de Notabelen dezer gemeente, om nieuwe kerkvoogden te benoemen Doch daar deze] geen notitie van hun schrijven namen, heeft de zich noemende kerkeraad der Ned. Herv. Kerk zich den macht toegeëigend, de wettige Notabelen te ontzetten en door de nog trouw geblevenen" aan hare Majesteit de Synode'' nieuwe Notabelen te laten kiezen. Als zooda nig werden gekozen de heeren: 0. M. Loeff, D. Mooldijk, F. Blaak, M. J. de Jongh, L. v. d. Meer Sz. en P. Lammerse Jr. Dezelaatsten ^hebben natuurlijk ook weer kerkvoogden ge- kozen en wel de heeren: A. v. Weel, W. v. Jd. Erve en P. J. Bloem. Zoo zijn dan nu ein- 1 delijk de verkiezingen achter den rug en zul len eerstdaags gelijk men verwacht, de nieuwe heeren de kerkelijke goederen en fondsen ko men opeischen. Geen grooter last voor aan den straatwonenden dan deze menschen. De vrouw des huizes behoeft slechts voor te komen en dadelijk hoort men flinkgebouwde kerels, met blozend gelaat en krachtig uiterlijk, klagen over zieke vrouwen, 8 of 9 kinderen, inwendige lichaamsgebreken, langdurige ziekte enz. Wacht men eenigen tijd, dan hoort men een stroom klachten, tot men iets neemten bedankt men, dan komen meestal de schandelijkste verwenschingen naar uw hoofd, en naarmate ze mannelijke personen zien. Niets wordt hier dan ook meer gewenscht, dan dat de politie iets doe, om buitenwonenden voor dergelijke bedelpartijtjes te beschermen. Burgerlijke Stand. IHiddelharaijs, van 15'31 Sept. Geboren: Jacob, zoon v. G. Kransse en den HollanderIlan- rie Adriaan, zoon v. P. yau Schaik en M. v. d. Kamp; Balten, zoon v. A. L. Aupperlee en A. Freen; Cornelia, dochter v. H. Viskil en M. Langbroek; Bastiana, dochter v. A. v. d. Kroon en L. Holleman. Ondertrouwd: A. van Rikxoort, 22 j. en M. Dubbeld, 24* j. Den Bommel, Tan 727 Sept. GeborenKeeltje, dochter v. J. de Wachter en A. Lokker; Klazina, dochter v. L. Barnat en J. Stander. Ondertrouwd: C. v. Zanten 23 j. en J. A. Lucas 23 j. Overleden: Willem van Gelder, 81 j. Oude Touge, van 1428 Sept. GeborenJannetje, dochter v. W. de Berg en EIluizer; Bastiaantje, dochter v. W. Kooijman en G. van Erkel. OverledenAlexander Koppenaal, 3 j. 2 m.; Jannetje Oostdijk, 18 d. Dirksland, Tan 720 Sept. Geboren: Johanna, dochter v. C. Wilkes en D. DubbeldKlaartje, dochter v. J. Duinkerke en M. Roodzand; Cornelia, dochter v. II. Zorge en M. v. Broekhoven; Cornelis, zoon v. M. Klink en E. Boom. Overleden: Kloris Otto Itollee, jm. 4? m. Melissant, Tan 1521 Sept. Ondertrouwd: A. Keizer en J. Jongejan. Hoogvliet, Tan 28 Aug.28 Sept. GeborenArij, zoon v. C. v. d. Engel en A. Alderliesten; Teunis, zoon v. J. Schalekamp en D. Verschoor; Abraham, zoon v. D. v. d. Endt en T. Struijk; Maria, dochter v. T. v. d. Sluis en A. Kikkert. Ondertrouwd: J. v. d. Spek 23 j. en M. v. Santen 23 j.; C. v. d. Stoep 29 j. en J. v. d. Engel 28 j. Gehuwd; A. Langendijk 21 j. eu J. Biesheuvel 22 j. Ridderkerk, Tan 1622 Sept. Ondertrouwd: H. W. van der Vorm, (wedr. van P. M. de Waard), 34? j. en M. Plaizier jd. 31 j. Gehuwd: H. Zonneveld (van Wageningen), en A. Hougee. BevallenL. van Vuuren - Van der Plas, z.11. Bestebreurtje - Nugteren, z.M. I'laisier - Barendregt, d.K. den Breejen - van Oossanen, z.C. S. Slooff - 't Hoen, z.J. de Jong - On derdelinden, d.L. Mastenbroek - Tol, d.E. A. Rook - Ambachtsheer, d.R. C. van der Staaij - Hoek, d. Overleden: C. de Werker, jm. 5 m.A. Streefkerk, jm. 9 j. en 3 m.; C. Dubbeldam, (wedr. van A. Oudijn), nan van M. Hors man, 64 j. en 10 in. Wed. JBLervKerk. BEROEPEN: te Oude en Nieuwe Wetering, Dr. v. d. Beke Callen- fels te Biezelinge; te Geervliet, Ds. de Vries te Beusichemte Nieuw- veen, de heer C. J. A. Boschte Neerlangbroek, (cl. Wijk bij Duurste de) Ds. Koster te Eeranesbiunente Uitwijk en Waiihuizen, Ds. Bispe- rink te Moerkappelete Arkel, (toez.) Ds. v. Wijhe te Oosterdijkte Ee, (cl. Dokkum) Ds. Bruining te Workurate Harlingen, (cl. Franeker) Dr. Talraa te Nichfevecht (cl. Amersfoort); te Harderwijk, Ds. ten Kate te Wapenvelde (Geld.); te Oost-Kappelle, (Zeel.) de heer C. Plug te Am sterdam te Everdingen, Ds. Hugenholtz te Kattendijke (Zeel.) AANGENOMENnaar Enschede, Ds. Hartman, hulppred. te St.Ja- cobi-Parochienaar Vollenhove, Ds. Zeijdner te Hemmen naar Uit geest, Dr. Beekhuis te Bergum; naar Gouda, Ds. Gunning Jz. teBenne- broek (cl. Haarlem). BEDANKTvoor Assendelft, (toez.) Ds. Bommezijn te Geertruiden- berg; voor Nes op Ameland, Ds. Nijsingh, hulppred. te Beilen; voor Kats, (cl. Goes) Ds. v. Haselen te Zoeterwoude (cl. Leiden); voor Lut- ten, Ds. Waardenburg te Kolderveen bij Meppelvoor Buurse, (O.) Ds. Viuke te Enter (cl. Deventer); voor Elburg, (Geld.) Ds. Gewin te Ut recht voor Wijkei, Ds. Lazonder te Oosterwoldevoor Wouterswoude, Ds. Hengeveld te Rumptvoor Oudemirdum, Ds. Kalkman te Monster voor Huizen, (cl. Amsterdam) Ds. Kalkman te Monster (cl. 's Graven- hage); voor Opwierde, Ds. Koudenburg te Nieuw-Amsterdam; voor Bo- venpekela, Ds. Meyering te Smilde. INWIJDING. 17 Sept. was voor de leerlingen van het Gymnasium en zijne voorbereidende klassen te Zetten, een dag van blijdschap door de feestelijke inwijding van het nieuwe gebouw, waarin onderwijs wordt gegeven aan de voorbereidende klassen en aan de eerste klasse van 't Gymnasium. Er was dan ook oorzaak tot blijdschap, daar in deze nieuwe inrichting het onderwijs werd aangevangen met 38 leerlingen. We hadden het voorrecht Dr. de Hartogh, ho«gleeraar aan de Vrije Universiteit, eene boeiende rede te hooren uitspreken, die tot on derwerp had Et. 6 4b en die met de meeste belangstelling door de aanwezigen werd aangehoord. Uit alle oorden des lands waren dezen saamgekomen en onder hen merkte men op, behalve het meerendeel der Curatoren, den heer van Gorkum, schoolopziener in het arrondissement Amers foort. Na Prof. De Hartogh trad Ds. van Lingen, de waardige direc tor van het Gymnasium, op, die in zijn rede deed uitkomen, hoe de vestiging dezer nieuwe stichting en van het Gymnasium zelf, dat reeds drieëntwintig jaar bestaat, niet door hem is gezocht, maar hem door den Heere is op de hand gelegd. Nog voerden het woord de h.h. Grüneveld en Nobels. De eer ste sprak naar aanleiding van 2 Chrou. 13, terwijl de laatste een goed geplaatst enthousiasme den studeerenden aanprees. Na een gezellig samenzijn ook aan den gemeenscliappelijken maal tijd, waaraan ongeveer 120 personen deelnamen, werd dit gymna sium-feest door Ds. van Lingen met dankzegging gesloten. 20 Sept. jl. werden de lessen aan de Vrije Universiteit weder geopend met eene rede door Professor Woltjer. Het aantal stu denten is weer belangrijk toegenomen, doch nog niet allen voor wie plaats gevraagd was in het Hospitium konden daar opname vin den. In het gebrek aan ruimte wordt voorzien door het plaatsen van een nieuw gebouw in de plaats van het oude tuinhuis; dit gebouw bevat zit- en slaapkamers voor elf studenten en bovendien nog rnimte voor berginghet zal echter nog wel een paar maanden duren eer het geheel gereed is. Ook in andere opzichten wordt het Hosptium bijna te klein; het groot aantal studenten in de theo logie vult de collegezalen zóó, dat het er bijna te vol is; men tracht hieraan echter te gemoet te komen door het plaatsen van een zeer doeltrelfend stelsel van ventilatie. Daar ook de eetzaal geen ruimte biedt voor de niet-inwonende studenten, die van den uitstekenden en goedkoopen middagdisch wenschen gebruik te ma ken, zal in de eonversatiezaal een tweede tafel worden aangericht. Zoo weet men zich te helpenen verblijdt zich nog in de oor zaak van het behelpen't k o n anders wezen. Professor noedemaker helaas in de laatste jaren 't meest bekend door zijne zonderlinge houding op kerkelijk gebied, heeft eervol ontslag gevraagd als hoogleeraar. Dit is eensdeels jammer want hij is een man van taleut en bovendien is de Vrije Universiteit ruim genoeg om mannen aan zich te verbinden, die in sommige op zichten niet eensdenkend zijn. Nu evenwel buiten de Universiteit Dr. Ilocdemaker polemisch optrad tegen zijn ambtgeuooten, ja te gen curatoren en directeuren der stichting, nu werd de verhouding toch wel wat zonderling; wat ook weer daaruit blijkt dat bijna al deze heeren van de ontslag aanvrage .kennis namen uit de cou ranten, waarin de hoogleeraar zich gehaast had zijne aanvrage te doen opnemen. Het is maar te wenschen niet het minst voor de met arbeid schier overladen hoogleeraren dat er spoedig èn voor Prof. Hoede- maker èn in de vacature Dilloo bekwame gereformeerde godge leerden mogen wordeu aangesteld. ChristCeref. Kerk. BEROEPENte Waddinxveen, Ds. de Bruin te Niezijlte Lands meer, Ds. Bourna te Langerakte Munnekezijl, Ds. Geuchies te Weer- dingermond te Ileinkenszand, Ds. Elfers te Wolfertsdijkte St. Anna Parochie, Ds. Hulst te Nieuw-Amsterdamte Leek, Ds. v. Halsema te Geeste Noordwijk n./z., Ds, Vogel te Zalk. AANGENOMENnaar Wilsum, graaiscliap Bentheim, de heer G. Noordhof; naar Arum, de heer K. Veldman. In de Woensdag 11. te Amsterdam gehouden bijeenkomst der Centraal pastorale conferentie van Christ. Geref. predikanten, ouderlingen eu diakeuen, werden referaten voorgedragen doorDs. Gispen over „Vergeestelijken"door Ds. Vau den Hoorn (van Tiel) over „de ambten in de gemeente" en door Ds. Beuker over „de solidariteit der gemeenten". Naar aanleiding van deze referaten werden levendige discussies gevoerd. Vooral het laatste referaat, dat over de solidariteit der gemeen ten, gaf aanleiding tot een zeer opgewekt debat. De brandende kerkelijke kwestie van den dag werd er dan ook in aangeroerd en in verband daarmede, de vereeniging van de Christ. Geref. kerk met de Ned. Geref kerken (doleerende). Geen enkele stem verhief zich tegen de vereeniging, zoo die eerlijk en op goede grondslagen kan geschieden. Algemeen werd het echter afgekeurd dat, in de tegenwoordige omstandigheden, leeraren van de Christ. Geref. kerk in doleerende gemeenten gaan prediken en sacramen ten bedienen, gelijk reeds door een enkelen gedaan is. Door de commissie van een op te richten Christ. Geref. Gym nasium werd verslag uitgebracht. Hieruit bleek dat deze zaak tot nog toe niet de gewenschte belangstelling en medewerking genoot, waarop men bij het begin gerekend had. Komt er geen spoedige en krachtige medewerking, dan zal deze stichting voorloopig tot de vrome wenschen behooren. Des avonds vergaderden nog eenige broederen, om te spreken over de christelijke verpleging van blinden en doofstommen. Men wenscht voor deze ongelukkigen iets dergelijks tot stand te bren gen, als Veldwijk voor krankzinnigen en zenuwlijders is. Deze bespreking had natunrlijk een zeer voorloopig karakter. Men wil het denkbeeld levendig houden, in de hoop dat de tijd der uit voering eenmaal kome. IERSEKE, 23 Sept. Verkocht: Zaaioesters eerste soort 2,50 en ƒ2,10. Jarig goed ƒ3. Uit Vlaardingen wordt geschreven, dat de aanvoer van haring tot dusver in het geheel bedroegjagerij 7081 ton, 437 loggers 120,656 ton, 384 bommen 71,144 ton, totaal 198,881 ton. De opbrengst bedroeg in 1886 totaal 201,529, in 1885 totaal 170,855 en in 1884 totaal 173,925 ton. OTJDE TONGE, 23 Sept. Jarige Tarwe 6,50; nieuwe 6,20 a 6,50; Rogge 5,- a 5,10; Gerst 4,5 4,40; Haver ƒ2, a 2,60; Erwten 6,50, mindere 5,80 a 6.Aardappelen ƒ2, Blauwe 1,50 5 1,60; Ajuin 2,20, kleine 1,30 de 60 kilo; Boter 0,75; Eieren 3,60 a 4,per 100 stuks. Rotterdam 26 Sept. TarweVlaamsehe, Zeeuwsche, Flakkee- sche en Overmaassche de beste ƒ7,5 7,30, goede en mindere ƒ6,30 t. 6,80, nieuwe Canada 5,a 5,70, Inl. Witte van ƒ0,tot 0,00 100 kilo, roode polder ƒ0,Nieuwe ƒ6,90 5,7,20, mindere ƒ6,20 a 6,8,0. Rogge: de beste 4,80 5 5,10 mindere 4,40 a 4,70. Gerst: Zeeuwsche, Flakkeesche en Overmaassche winter de beste 4,50 5 4,80, mindere 4,20 5 4,40, dito Zomer de beste 3,80 5 4,50, mindere 0,5 0,Chevalier de beste 5,5 5,70 mindere 0,00 5 0,00, Inlandscne Winter van 0,dito Zomer 0,Chevalier 0,per 100 kilo. Haver: de beste 2,75 a 3,25, mindere 2,10 5 2,60, Paardenboonende beste 5,20 5 6,mindere 0,5 0, Schapenboonen naar kwaliteit 0,5 0, Duivenboonen met kleinen handel 6,50 5 7,50. Bruine boonen de beste 10,50 5 11„mindere 9,50 510,25. Witte boonen de beste 9,a 9,75 mindere 0,00 a 0, Nieuwe Blauwe Erwten de beste 7,75 a 8,mindere 7,25 a 7,50, niet kokende 5,75 a 6,25. Koolzaad van 8,5 9,mindere 0,00 5 0,00. Hennipzaad van 5,50 tot 6,50. Kanariezaad flauw in een doen. Het beste 9,5 9,50 minder 8,25 5 8,75; per 100 kilo 0,00 0,00. 2G|Sept. Aangevoerd: paarden, veulens. 0 ezel, 267 vette runderen, magere dito, 79 vette- en graskalveren, 2811 schapen of lammeren, 468 varkens 0 biggen, 1 bokken of geiten. Runderen 1ste kw. 65 c. 2de kw. 60 c. 3de kw. 55 c., kalveren, lste kw. 85 c. 2de kw. 80 c., schapen, 1ste kw. 55 c. 2de kw. 50 c. alles per kilo; varkens, lste kw. 22c. 2de kw. 21c. 3de kw. 20c. licht soort 19 5 20 c. per 1 /2 kilo. De Staats- en andere fondsen stil zonder han del. Amerikaansche obligatiën meer gevraagd voor geldbelegging. Geld meer gevraagd met hoogere rente. Op Zaterdag 1 October hopen onze ge liefde ouders hunne f te herdenken Hunne dankbare kinderen. en A Mej. RAX, Albert Cuijpsingel No. 7. Dordrecht, vraagt: eene flinke protest. Tegen November vrordt verlangd eene isgl|| K-caikensMciddie ook ^Huiswerk (yjüililj verrichten wil. Loon 109 gulden. Adres: Mevrouw HOIJER, Postkantoor, Dor drecht. Terstond of met 1 November biedt zich aan een fatsoenlijke Dienstbocïc, liefst te Vlissin- gen of Middelburg. Br. f'r. onder lett. S, aan F. J. Bouwens, Middelburg. Er biedt zich aan tegen November een nette Tweede Meld, 29 jaar en van den P. G., goed kunnende naaien, strijken en met de wasch om gaan. Adr. Mej. Van Heteren, Hardingsveld. Koopt en verkoopt alle Binnen- en Buiten- landsche Effecten, verzilvert alle Coupons en vreemde Banknoten; verstrekt gelden: 1. Op onderpand van Effecten; 2. Onder lste hypothecair verband op gebouwde en ongebouwde eigendommen. Verzekert voor de Maagdeburgsche Brand verzekering-Maatschappij alle roerende en on roerende goederentegen vastedoch billijke premiën. Levert tegen de goedkoopste prijzen alle soorten van BIEREN, STOUTEN, bicnevens alsmede SPUITWATER in META AL VRIJE SIPHONS. Bestellingen worden tot ieder dorp in dit eiland franco verzonden. levert tegen concurreerende prijzen alle soorten van Wijnen, Likeuren, Sterke Dranken e e beveelt zich minzaam aan voor delevering van1 enz. enz. Een keurige collectie Stalen voorhanden. SUB-AGENTEN worden gevraagd voor HerkingenNieuwe Tonge, Den Bommel en Stad. Brievenonder letter S.te zenden aan den uitgever van dit blad. WORDT TE KOOP AANGEBODEN eene partij en eene partij Te bevragen bij L. Roodzant, Landbouwer te Nieuwe Tonge. van Van Stellendam naar Middelharnis, 'smorgens 6 en 12 uur. Van Middelharnis naar Hellevoetsluis, 'smorg. 7,15 en 10, en 'smidd. 1,15 uur. Van Hellevoetsluis naar Middelharnis 'smorg. 9,15 en 'smidd. 3 uur. Van Middelharnis naar Stellendam 'smiddags 3,30 uur. Van Hellevoetsluis naar Stellendam 'smorgens 10,45 uur. Gedurende de maand OCTOBER is bet vertrek van Stellendam 'smiddags 1 uur en van Middelharnis 2,15 uur naar Hellevoetsluis. de aannemer, van verre aaiTvangende 1 October 1 bm te on- rat, moet gij Van Den Bommel: '00r 11 mogel1 Maandag en Dinsdag, 'smorgens^^J^,^1^ Donderdag en Zaterdag wordt. Onderzoek Van Rotterdam: -uigt, met een ern- Maandag en Dinsdag 'snamicK ?od dan; dafc nkt m het stot, en Donderdag en Zaterdag g mag aaimemen als DE Yordt Vervolgd

Maas- en Scheldebode | 1887 | | pagina 1