BELGISCHE STEEN, N.V. DE HOOP, Kerk en School. Gemengd Nieuws. Burgerlijke Stand. Advertcutiën. Suiker. Wittebrood zonder bon. Beschuitbloem. MUNHARDT'S Ls. van Waesberghe-Janssens. H. H. Belanghebbenden S Loop der bevolking van Ter Neuzen. PREDIKBEURTEN. LAXEER-TABIETTEN Beleeningen. nH Vanaf heden: aan concurreerende prijzen. Bouwmaterialenhandel, Ter Neuzen. sraf te zeggen: „als U kwaad wilt zuigen, dan kunt U dat doen, maar dat is met onze bedoeling. Feitelijk hadden zoowel de com missie van financiën als die van bijstand niets met do zaak te maken, doch zoo vatten B en W. hun taak niet op- Er zit dan ook absoluut geen miskenning van definancieele commissie in. Wat den heer Hamelink aangaat, deze heeft met een staatje gewerkt. Nu kan men met cijfers alles bewijzen, als men ze maar op verschillende wijze reduceert. In ieder geval in den loop van het vol gende jaar kan tot uitbreiding worden over gegaan. We mogen daarbij niet vergeten, dat het onmogelijke niet geëischt kan worden. B. en W. hebben gezegd: We zullen zien, wat -we kunnen bereiken. Dat is toch geen zwakheid Tenslotte is door de aanneming hooidzaalt, dat de gemeente nu op voet van gelijkheid met iederen gemeentenaar komt te staan- Met deze antwoorden waron de beide strij ders, heeren Nolson en Hamelink in 't geheel nog niet tevreden, en ze staken dan ook maar weer van wal. De eerste had met verbazing de'rede van den heer Yan Hasselt aangehoord. De vraag over de financieele commissie had hij aan den Voorzitter overgelaten, die heeft gezegd, dat het bijeenroepen van de commissies niet wettelijk verplicht is. Maar dan toch ook den eersten keer niet Men kan de boekhouding niet dwingen, heeft de heer van H. gezegd, maar dat wil ook niemand. B. en W. bnigen het hoofd, dat is het geval. Een voorstel kan spr. indienen, om het contract inplaats van voor 10 jaar, voor 1 of 2 jaar aan te gaan. doch was het niet veel beter geweest, indien over dergelijke zaken de commissies voorif ook eens waren geraadpleegd. Spr. betwijfelt in verband met dat niet bijeenroepen, of de schuld alleen bij den Voorzitter ligt, zooals deze heeft willen doen uitkomen. En anders is het wel erg gemakkelijk om even zijn excuses aan te bieden. De heer Van H. heeft een viertal voor deden voor de gemeente opgenoemd, doch dat is niet zoo. De nieuwe lijn, de nieuwe cirkel, is een voordeel voor de Mij juist omdat er daardoor 80 of 100 huizen bijkomen. Spr. is absoluut niet tegen de Centrale, doch kan de voorstellen van B. en W. zooals ze daar liggen, niet aanvaarden. Een uit voerige discussie er over achtte de heer Nolson dan ook overbodig, waarom hij met een voorstel kwam, om B. en W. te ver zoeken de besprekingen met de Industr. Mij. te heropenen, om op verschillende punten tot wijziging te komen. In zekeren zin 'n sensatie-voorstel. Zoolang was er reeds over beraadslaagd, en zou er nu dan nog weer ineens uitstel komen De heer Scheele wilde, ook al werd het voorstel van den heer Nolson aangenomen, toch doorgaan met behandeling van het voorstel van B. en W- Er kunnen dan ver schillende amendementen op ingediend wor den. De heer De Jager wilde ook wel amende menten, doch ontried het voorstel van den heer Nolson. In stemming gebracht, werd dit ver worpen met 6 tegen 4 stemmen. Tegen Geelhoedt, Van Hasselt, De Jager, Scheele, Van den Ouden en Van Cadsand, voor: Nolson, Colsen, Hamelink en Geensen. De behandeling kon dus verder voortgang hebben, en de tweede strijder, de heer Uume- link, kreeg nu het woord. Ook hij wilde het nog wel even weer over de commissies hebben, en vond, dat het niet op zijn weg lag bij den heer Van Hasselt te komen. Met zijn partijgenoot Schaper de heer H. glunderde eenigszins toen hij dit zei had spr. lak aan de juristerij, doch wenschte te staan op den bodem van de werkelijkheid. De heer Van H. had bewondering voorde Centrale gedurende den oorlog, doch moet dan niet vergeten, dat het licht niet gerant soeneerd werd voor de particulieren, maar wel voor de straatverlichting. Ook zijn in tegenstelling met vele andere plaatsen, de lichtlooze gezinnen hier niet geholpen. Van het kookgas zag de heer H. weinig terecht komen, dit is niets anders dan een voordeel op papier. Het gaat hem tenslotte om de groote be langen, die op het spel staan de ltaad heeft toe te zien dat niet op verschrikkelijke wijze met haar gespeeld wordt. De heer Van Hasselt, het woord herkrij gende, klaagde er allereerst over, dat som mige heeren de zaken niet altijd precies op vatten, zooals hij ze zegt. De heer Hamelink heeft gezegd, niet telkens naar spr, te kunnen loopen, doch dat was ook niet noodig, hij heeft het rapport toch 4 maanden in huis gehad. En de commissie is tenslotte toch mans genoeg om te zeggen„Ik ben er ook nog 1" De lichtverbruikers betalen niet hun aanleg, doch garandeeren slechts hun stroomverbruik. Constant licht tegen niet to hoogen prijs hebben we hier steeds gehad, en dat is een groot voordeel. Last van storingen hebben we evenmin gehad, al zegt de heer Hainelink ook, dat de machines slecht onderhonden zijn. In tegenstelling met dezen verwacht de heer Van H. wel veel van het kookgas. Nadat de heer Nolson nog even had op gemerkt, dat het geen standpunt is, dat de commissie zelf maar overal voor te zorgen heeft, verliet hij de vergadering. Daar meerdere leden niet lang meer konden blijven, drong de Voorzitter op spoed aan en werd met de behandeling van de ver schillende punten begonnen. Enkele wijzi gingen werden aangebracht, waarvan we allereerst noemen, dat het contract zal wor den aangegaan niet voor 10, doch voor den tijd van 5 jaren. De heer Scheele bepleitte advertentie-op name, niet alleen iu de Ter Neuzensche, doch in alle ter plaatse verschijnende bladen, het geen werd aangenomen. De heer Colsen bepleitte de belangen van Sluiskil en Driewegen en wilde in het con tract zien opgenomen, dat de Centrale ver plicht is, daar het licht aan te leggen, als minstens de helft der huiseigenaren zulks wenscht. De heer Scheele was bang, dat de zaak hierop wel eens kon stranden en vond het voorstel van den heer Colsen dan ook niet verstandig Zoo dacht het meerendeel van den Baad er eveneens over, want het voorstel-Colsen werd met 6 tegen 8 stemmen verworpen. Tegen Colsen, Hamelink en Geensen. Op voorstel van den heer De Jager werd het voorstel„Aanleg van straatverlichting zal niet geëischt kunnen worden, daar waar geen woningen staan", zoodanig gewijzig dat dit wel zal moeten plaats hebben, als er publiek verkeer is. Na nog enkele kleine opmerkingen kwam eindelijk het geheele voorstel in stemming, 't Werd aangenomen met 6 tegen 8 stemmen. VoorVan Hasselt, Geelhoedt, De Jager, Scheele. Van den Ouden en Van Cadsand; tegen Colsen, Hamelink en Geensen. De andere punten vau de agenda gingeD vrij vlug onder den hamer door. Aan Adriaan Jacobus de Jonge werd op diens verzoek afwijking van de verordening betreffende verlofloealiteiten toegestaan.^ Afgewezen werd een verzoek van F. C. den Hartigh te Harderwijk tot het afbreken van een woning alhier. Naar aanleiding van een verzoek van P. J. Deliart om ontheffing van de verorde ning tegen beperking van woningruimte, ontstond ee.nige discussie. B. en W. ontrieden het verzoek, doch de heer Colsen bepleitte inwilliging er van, omdat het huis van den man voor een slagerij te klein is. Ook de heer Scheele voelde wel iets voor inwilliging. De man doet het immers voor zijn broodwinning en waarom hem dan niet te helpen. Ook de heer De Jager was van hetzelfde gevoelen, terwijl de heer Hamelijk geen jeden voor inwilliging vond. In stemming gebracht werd het voorstel van B. en W., om afwijzend op hel verzoek te beschikken, verworpen met 5 tegen 4 stemmen. Tegen het voorstel van B. en W. Colsen, Geensen, De Jager, Scheele en Van Cadsand, er voor: Hamelink, Geelhoedt, au Hasselt en Van den Ouden. Met algemeene stemmen werd herbenoemd tot lid der Commissie tot wering van school verzuim te Sluiskil, de heer J. Éit-lmau. Tot slot kregen we de behandeling van het beroep yan mevr. Duiker tegen de op vatting van B. en W., als zou zij opgehouden hebben lid van den Baad te zijn. Zooals te begrijpen was en in 't geheel niet kwalijk te nemen nam de lieer Hamel ink het voor zijn partijgenoote op. Spr. stelde op den voorgrond., dat hier een moeilijke kwestie betrof, doch dat hij toch even wilde motiveeren, waarom hij niet met het voorstel van B. en W. kon meegaan. B. en W. bepalen hun opvatting naar het Burgerlijk Wetboek, waarin de woonplaats van den man ook die van de vrouw is. Wettelijk is dit volkomen juist, doch daar tegenover staat, dat de wetgever er geen rekening mee heeft gehouden, dat het moge lijk is, dat het domicilie buiten den wil van een raadslid verplaatst kan worden. In art. 76 wordt echter gesproken, dat de werkelijke woonplaats die is waar men woont en verblijft. Het eerste artikel geldt meer voor de vrouw in het algemeen, art. 75 echter bij het raadslidmaatschap. En de werkelijke woonplaats van Mevr. Duiker is toch nog Ter Neuzen. In het bijzonder komt ook hier weer eens naar voren, dat totaal geen rekening met de rechten der vrouw is gehouden. Spr. achtte het in het belang van den Baad niet op die manier voor een vrouw haar functie onmogelijk te maken. Gaat het, zooals het nu is gegaan, dan heeft een enkele man het in zijn hand de stemming van velen ongedaan te maken. In verband hiermee merkte de heer Scheele op, dat we allen wel voelen, dat er hier iets hapert, doch dat op het oogenblik het stand punt van B. en W. het zuivere is. Als Mevr. Duiker in hooger beroep gaat, is het niet onmogelijk dat er wetswijziging komt, doch wij moeten ons op het standpunt van B. en W. plaatsen. De Voorzitter vond dat ook. We kannen dit zonder eenige hartstocht doen, omdat het niet loopt over Mevr. Duiker, doch over een vrouwelijk raadslid. De wet vordert van ons handhaving, dut moeten we niet vergeten. De heer Hamelink repliceerde en meende, dat de Baad zich meer op het breede stand punt moest stellen. Niet het formeele, doch de werkelijkheid moeten we hebben. Nadat de Voorzitter nog opmerkte, dat we toch niet mogen adviseeren om de wet te overtreden, werd het beroep van Mevr. Duiker verworpen met 7 tegen 2 stemmen, die van de heeren Hamelink en Geensen. Nog had plaats vaststelling van het kohier schoolgeld le tijdvak, en vroeg de heer Colsen geen raadsvergaderingen weer uit te schrijven op B. K. feestdagen, wat de Voor zitter gaarne toezei. En hiermee was om half zeven de raads zitting afgeloopen. Enfin, 't was zoo ook welletjes langza merhand ernstig, dat hij besloten heeft aan de korpsvergadering voor te stellen hein van zijn korpslidmaatschap vervallen te ver klaren on als eerelid van den Senaat. De jongere jaarstudent is voor drie maanden geschorst als korpslid. Nekkramp. Bij den landbouwer B. te St. Oeden- rode i3 een geval vau nekkramp gecon stateerd. De patiënt is ter verpleging naar 's Bosch overgebracht. Gebrek aan brood. Te Zwolle begint gebrek aan witte brood te komen. Vele bakkers konden Maandag hun klanten niet mcei bedienen, omdat er geen distrlbutiemeel is. Enkele bakkers, die meel buiten de distributie kunnen bekomen, vragen 24 cent voor een broodje van 400 gram. Een stille venoot. Een componist, die nit Antwerpen ge vlucht was, keerde na den oorlog in zijn oude woning terug. In spanning door zocht hij alle kasten, omdat lnj in de haast al'zijn partituren had moeten ach terlaten. Tot zijn vreugde vond hij zijn laatste onvoltooide werk nog in hetzelfde kastje, maar hoe groot was zijn ver bazing 1 Het stuk bleek voltooid 1 Er lag een brief bij, witffrin de schrijver hein zijn meening vroeg over het slot. Als het hem beviel, konden ze samen voortwerken. En het adres met den naam vermeldde een Duitsch kapelmees ter uit Frankfort a. d. Main (Hofstad.) Oorlogswee. Armenzorg te Amersfoort heeft thans onder zijn boedel een kleine, wier moe der naar Duitschland is om hulp te zoe ken bij kennissen en familieleden. ,t Was een Duitsch gezin, man en vrouw, lovende in Engeland toen de oor log uitbrak. De man kwam in het in ternecringskamp, en stierf daar. De vrouw, wie inmiddels een kind geboren was, werd uitgewezen en kwam in Ne derland. Geef je bullen over I Het personeel der Ged.-Ov.-stoomtram heeft wegens staking ontslag gekregen. De directie vraagt thans de uniformen der conducteurs terug, waartoe deze niet genegen zijn, waarom over vier weken dit zaakje voor de rechtbank komt. Door sterken drank. Tengevolge vau het misbruik van ster ken drank is een schildersknecht te Nieuw Vennep in z'n kosthuis van de trap gevallen. De dokter constateerde schedelbreuk. Zondag is hij met een brancard naar Leiden gebracht. Thans is hij nog altoos bewusteloos, zoodat voor zijn leven gevreesd wordt. Kind in vlammen. Bij het vuurtje stoken geraakten de kleertjes van het 6 jarig dochtertje van II. wonende aan den Tongersclienweg te Maastricht in brand. Hoewel do moe der spoedig toeschoot om de vlammen te dooven, kreeg de kleine toch zoo ern stige brandwonden, dat men voor haar leven vreest. Frans Rosier vrij? Volgens de „Prov. Geld. en Nijm. Crt." is de bekende Frans Rosier of Haarlem- sclie Frans, die eenige jaren geleden zooveel van zich deed spreken door de herhaalde inbraken en diefstallen die hij pleegde door den minister voorwaardelijk in vrijheid gesteld. Hem is Arnhem als woonplaats aangewezen. De direkteur van de strafgevangenis te Leeuwarden, weigerde, bij informatie, aan het „Hrl. Dgbl." inlichtiugen te geven. Bij de justitie en politie te Haar lem is niets vau het ontslag uit de straf gevangenis bekend. Zijn laatste vonnis is echter niet te Haarlem gewezen, maar te Utrecht. Een vermogen verspeeld. Men meldt uit Delft aan het „Hbld." De Senaat der Technisch Hoogeschool heeft in zijn Dinsdag gehouden vergade ring twee studenten, waarvan een oud president van den Senaat van het Delftsch Studentenkorps, wegens zeer grof spel (een van lisn verloor f 133.000) voor een jaar den toegang tot de lessen ontzegd. De Senaat van het Delftsch Studenten- korps vond het feit, dat een oud-presi dent van den Senaat een dergelijk voor beeld aan jongere studenten gaf, zoo Door de classis Zutphen der Geref. Kerken werd na peremptoir examen toe gelaten tot den dienst des Woords en der Sacramenten de heer D. Scheele P.Jz. Theolog. School te Kampen. Wordt niet verplaatst. Curatoren der Theologische School te Kampen hebben besloten, gehoord het praeadvies dor hoogleerareu, niet te voldoen aan het verzoek van een aantal studenten om aan de Generale Synode van Leeuwarden voor te stellen de Theologische School te verplaatsen naar het centrum des lands. Men deelt ons mede, dat de Ver eeniging „Het Nederlandsche Instiluut" in Mei 1.1. voor het eerst in Nederland liet examen Maleische handelscorrespon dentie heeft afgenomen en zich hiervoor reeds een lOtal candidaten hadden op gegeven. Dit examen schijnt ons, met het oog op de Nederlandsche handels verbindingen in de Oost, zeer praktisch toe en het zal onwillekeurig tot meerdere beoefening dezer taal bijdragen. Secre taris van de Vereeniging is Dr. Otto Klipp, Bloemgracht 130, Amsterdam. D s. H. T h o m a s. Na langdurige ziekte mocht Ds. II Thomas Zondagmorgen voor 't eerst weer voor de Geref. Kerk van Leiden optre den. Hij sprak woorden van erkentelijk heid voor de vele liefde tijdens zijn krankheid ondervonden en hield daarna een predikatie over 2 Cor. 4 17. Tot slot werd gezongen Ps. 66 10. Minister de Visser op den kansel. Men schrijft aan dc „Ned." Voor een stampvolle kerk hield Minis ter de Visser te Assen Zondag een keu rige predikatie naar aanleiding van Joh. 8 vs. 15„Ik oordeel niemand". Schier ademloos werd de begaafde prediker tot het einde toe aangehoord en diep onder den indruk verliet men het kerkgebouw. Geref. Kerken. Beroepen: te Meeden K, Prins te Wijckel-Balk te Coevorden L. v. W ijk te Eede. Aangenomen: Naar Utrecht (vac. Ds. Klaarhamer)? Dr. J. C. de Moor, te Amsterdam. Bedankt: Voor Siddeburen, J. S. Schaafsma, te Opeinde-Nijega voor Kiel- windeweer, N. Woldinga, te Mildam. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Bodegraven, II. A. Leenmans Jr.,te Oudemirdumte Dordrecht, G. van Duijl, te Heerenveen te Wons, W. A. P. F. L. Jörg, te Ilar- lingente Antwerpen, G. Barger Ezn., pred. directeur van „Meer en Bosch", te Heemstedete Bloemendaal, Dr. M. J. A. de Vrijer, te Odijk te Oudega (W.), H. W. te'Winkel, te Nijehaske (Fr.). Aangenomen: Naar Krimpen aan de Lek^ F. F. J. van de Plassche, te Oude Tonge; naar Wolvega (toezT. van der Brug, te Haskerhornenaar Bleskengraaf c. a., J. Enkelaar, cand. te Ter Aar (bij Alphen)naar Alblasserdam, A. J. Wormgoor, te Haricli. Bedankt: Voor Zuid Scharwoude, J. J. van Meurs, te Koedijk voor Waar- der en Rijnzaterwoudo. J. Enkelaar, cand. te Ter Aar (bij Alphen). Christ. Geref. Kerk. Bedankt: Voor Helder, P. de Groot, te Rotterdam voor IJmuiden, II. Hoogen- doorn, te Lisse. TER NEUZEN. Huwelijksaangiften. 2 Juli. Gijsbert van Dijk, oud 30 j., jm. en Helena Martina van Leuven, oud 21 j jd. Abraham van der Plas, oud 35 j.. 'jm. en Suzanne Cathariua Kaijser, oud 30 j., jd. Huwelijksvoltrekkingen. 1 Juli. Arie Faas, oud 33 j., jm. en Pietemella Stout- hamer, oud 31 jjd. Geboorten 28 Juni. Cornelia Eugenia, d. van Petrus Franciscus Anlhonius de Waal en van Nathalia Maria van Troost. 30 Juni. Marinus, z. van Jacobus de Feijter en van Levina de Fcijter. 2 Juli. Maria Francina, d. van Constautinus Pieter Johannes Heule en van Cornelia Dek. Geertruida Maria, d. van Godefridus Aloisius Josephus Spijkers en van Johanna van Opstal. 3 Juli. Margaretha Rosalia, cL van Joannes Baptista Smet en van Angelina Francisca Dhollander. Overlijden. 3 Juli. Jacobus Leunis Pie ter Michiejsen, oud 4 m., z. van Levinus Cornelis en van Cornelia Suzanna Ver- cou teren. Aangekomen: L. Leendertsë, waterbouwkundige, Lange Kerkstr. 7, uit Wissenkerke. F. M. Kruijsse, dienstbode, Vlooswijkstr. uit Vlissingen. P. G. F, van Jole, schilder, Nieuwediep 101, uit Middelburg. P. Joosse, tuinier, Donze-Visserstr. 69, uit Middelburg. t P. Fenijn, Kommies Rijksbel., Donze- Visserstr. '46, uit Rotterdam. C. A. Geuze, onderbaas, Stationsweg 10, uit Rotterdam. H. Wolfert, werkman, P 59, uit Hoek. S. de Ridder, dienstbode, P 14, uit uit Zaamslag. W. Philipse, Rijksambt., Donze-Visser str. 46, uit Herwen en Aardt. M. C. van Troost, zonder, Ba'andijk 42, uit Ossenisse. W. S. Verlinde, zonder, Grenulaan 27, uit Vlissingen. Vertrokken: J. van Langevelde. vuurwerker, Java- str. 21, naar Rotterdam. E. Scheele, zonder, Baandijk 1, naar Rotterdam. J. C. van Hassel, Kommies Rijksbel., Tholensstr. 66, naar Gernert. J. C. Jansen, leerling verpleegster, 8 N, naar Bergen op Zoom. A. D. 't Gilde, arbeider, Feijterstr. 19, naar Velseroord A. Th. van Kouteren, hulpkommies, naar Vlaardingen. W. F. Bos. dienstbode, De Feijterstr. 23, naar Gent (B). K. Ilerrebout, veldarbeider, O 155, naar Oterleek. Gereformeerde Gemeente (Vlooswijkstr.) Ter Neuzen 10, 3 en 6'/i uur, Leeskerk. Lokaal Eben-Haëzer", (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen 5'/i uur, Evangelisatie. In plaats van kaarten. Ondertrouwd C. A. DE GROOT EN J. P. KENSE. Wageningen, Ontvangdag 12 Juli Parkstraat D 23 van 4-6 uur Ter Neuzen Markt 9. Markt 9. De Burgemeester van IER NEUZEN maakt bekend, dat bon 41 der Rijks- Suikerkuart geldig is van Maandag 12 t/m Zondag 18 Juli. Ter Neuzen, 9 Juli 1920. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend le. dat met ingang van 12 Juli a.s. de wittebrood kaarten, idem toeslag- en dagkaarten als vervallen zijn te beschou wen, dus met ingang van gemelden datum wittebrood zal worden verstrekt zonder bon 2e. Houders van broodkaarten hunne wittebroodkaarten hebben in te leveren ten kantore van liet Broodbureau, het welk is geopend van 25 uur; 3e. De bakkers de meest mogelijke voor zichtigheid hebben te betrachten, aangezien de nieuwe maatregel geen uitbreiding van grondstoffen tengevolge heeft. Ter Neuzen, 6 Juli 1920. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. ZONDAG 11 JULI 1920. Gereformeerde Kerk. Tei Neuzen 9'/j en 2'/- «ar, Ds. S. Groene- veld. Vooiber. H. Avondm. Axel 9'/j en 2]/i uur, Ds. A.Thielen. Zaamslag 9'/j en 2'/i uur, Ds. H. P. M. de Walle. Hoek 9"/j en 2 uur, Ds. H. v. d. Wal. Schoondijke 10 en 3 uur, Ds. Goris. Oostburg 10 en 2'/j uur, Leeskerk. Aardeuburg 9'/i uur, Leeskerk. Hervormde Kerk. Ter Neuzen 9'/i en 2 nur, Ds. A. Timmerman Sluiskil 9'/j en 2 uur, Dhr. L. Dek. Axel 9'/i en 21/» uur, Ds. Hugenholtz. Zaamslag 9'/i en 2'/j uur, Ds. G. van Dis. Hoek 9 en 2.uur, Ds. E. Raams. Chr. Geref. Kerk. Zaamslag 9'/i en 2'/i uur Ds. L. de Bruijue De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend De Minister van Landbouw heeft be paald le. Uitsluitend aan bakkers die ge woon zijn beschuit te bakken, zal indien zij zulks wenschen, door het Rijksbureau voor Graan en Meel, regeeringsbloem ten behoeve van de bescliuitbereiding worden verstrekt. 2e. De verstrekki.ug zal gelden voor een tijdvak van ongeveer 36 dagen aan vangende 19 Juli a.S. 3e. Bakkers bedoeld in sub 1, moeten vóór 12 Juli hunne aanvrage onder op- gavé van de verlangde hoeveelheid, rich ten tot den Secretaris van den Bond van Bescliuitfabrikanten in Nederland, Mau- ritsstraat 2 te Dordrecht. Met de aanvraag moet worden over gemaakt een bedrag van f 0.20 per 100 K.G. voor administratiekosten. Overma king per postwissel-of postbewijs. Deze kosten worden, ook bij niet toe wijzing, niet vergoed. 4e. De prijs bedraagt f 50.per 100 K.G. af fabriek. Administratiekosten 25 cent per 100 K G. 5o. De verstr«kte bloem mag slechts worden verbruikt in eigen bedrijf. Ter Neuzen, 8 Juli 1920. Dc Burgemeester voornoemd, L. J. GEELHOEDT, Lo. Burgemeester. tragen stoelgangen verstopping. Neemt PRUS PER 0005 60-. BIJ AP0TH en0R0öl5TEfl Te Ter Neuzen bij J. J. Kense, Markt 9 Wed. A. v. OverbeekeLeunis J. v. Eijsden J. R. Platteeuw, Noordstr. 59; Te Hulst bij II. P. Borgsteijn J. C. M. Hertogh Verwilghen; Fa. E. Jansens—Steen wen Te Axel bij C. B Antbeunis; Te Sas van Gent bij A, v. Loij, Polderstr.Te Zaam slag bij F. C. Wisse; C. Dees. te leveren franco aan alle havenplaatsen, Aanbevelend,

Luctor et Emergo | 1920 | | pagina 3