VISSERS Reclameberichten. Uit de Provincie. Van Heinde en Verre. Burgerlij li e Stand. wil en dan zelf voor de verstrekking zorgen. Als bewijs dat de gemeente bij zulke ondernemingen schade lijdt, wijst hij er op, dat er van de distributie nog pekelharingen, carbid en kousen over zijn. Spreker zou willen dat een vereeniging de kleeren zoude aanvaarden, die de gemeente bestelt. De heer Kaijser geeft tè kennen, dat de adresseerende vereeniging van mee rling is, dat volgens de gestelde voor schriften, eene commissie tot werkver schaffing in eeue gemeente moet werk zaam zijn, om in aanmerking te komen voor het ontvangen der subsidie voor de werkloozenkassen, van het rijk en dat dit dus van zeer groot belang zoude zijn. Wat het tweede plint betreft deelt hij mede, dat de vereeniging volkomen bereid is, om voor de buurt Othene de kleeren te bestellen en te aanvaarden, doch dat deze vereeniging niet voor de ingezetenen van de geheele gemeente zal kunnen zorgen. Misschien willen andere vert-enigingen het ook wel doen. De heer Koopman had op de verkrijg baarstelling der goedkoope dekens en kleeren ook reeds de aandacht willen vestigen, maar hoorde omtrent de dekens bezwaren, dat er namelijk gelapte dekens bij waren. Hij vraagt, of de termijn van bestelling nog niet voorbij is. De Voorzitter gelooft niet, dat de meening der vereeniging over het in stellen eener commissie voor werkver schaffing in verband met het ontvangen van subsidie voor de werkeloozenkassen juist is. Omtrent de termijn voor het bestellen van goederen kan hij thans niets zeggen, maar dat zal nog wel kunnen geschieden de brief is pas ingekomen. De heer Koopman meent, dat hij drie weken geleden al in de courant gelezen heeft, dat er goederen konden worden aangevraagd. Tegen dubbel tarief. Rheumatiek Olie. Het eenigste middel tegen Rheu matiek, Spit, Ischia§ Spierverrek- kingen, welke beslist afdoende is. Probeer dit éénmaal gij Rheu- matieklijders en U kunt de heil zame werking ondervinden. Prijs f 1.45. Bij alle Drogisten verkrijgbaar, of tegen inzending bedrag. P. VISSER, Pabr. Emmer Erfsch.veen (Dr.) Verkrijgbaar te Middelburg bij PAUL v. SLUJS, Vlasmarkt. De Voorzitter acht dit wel mogelijk, maar merkt op, dat, als men op al die zaken terstond wilde ingaan, men weer distributie van verschillende waren zou krijgen en de gemeenteraad was toch blij, dat we dat bureau konden afdanken. De lieer Kaijser merkt op, dat het niet de bedoeling is, dat die goederen zullen gedistribueerd worden. Het is maar de vraag, of de gemeente hare tusschenkomst wil verleenen voor het aankoopen dier goederen. De Voorzitter wijst er op, dat er, als die goederen worden aangekocht, toch ook iemand moet zijn om ze af te geven. Voor de ontvangst der gelden zijn Burg. en Wetli. toch verantwoordelijk. Ilij mérkt ook nog op, dat er gelegenheid is voor het aankoopen van goedkoope schoenen. De heer Kaijser acht dit laatste niet noodig. Maar wat de goederen aangaat, de vereeniging zet de personen die er van willen hebben op een lijst en die moeten, hetgeen ze wenschen te ont vangen, voorop betalen. De Voorzitter acht, als het zoo gaat, geen bezwaar aanwezig. De heer Wisse meent uit de bespre king te moeten opmaken, dat er op deze wijze voor de gemeente geen kosten aan verbonden zijn, dat de gemeente alleen bemiddelend moet optreden. De Voorzitter geeft te kennen, dat in dezelfde lijn ook voor Amerikaansch spek kan worden gezorgd als het ge meentebestuur er maar terstond afne mers voor heeft. De heer Kaijser wijst er nog op, naar aanleiding van wat straks gezegd werd, dat het hier alleen het aankoopen van dekens en onderkleeren betreft. Besloten wordt aan de Vereeniging de gevraagde bemiddeling te verleenen. 4. De gemeente wordt verdeeld in 3 stemdistricten. District 1Wijk A en van Wijk B de nummers l lot eu met 109 en 166 tot en met 169 en van Wijk 1 tot en met 34, 154 tot en met 169. District 2: Wijk B 110 tot en met 165; Wijk C en van Wijk D 150 tot en met 153. District 3: Wijk D van 35 tot en met 149. 5. Verzoek van de Vereen. „Draagt Elkanders Lasten" en de Christ. Laud en Tuinbouvvarbciders om subsidie voor werkloozen uit koeling. Burg. en weth. stellen voor overeen komstig het reglement van laatstgenoem de vereeniging subsidie te verleenen tot uitkeering, mits niet meer dan f 1.50 per dag tot een maximum van 4 weken worde uitgekeerd. De Voorzitter stelt in het licht, dat, wat verwacht werd, is gekomen. Er zijn nu verzoeken om van wege de gemeente subsidie te verleenen voor uitkeering aan werkloozen. Het is wel jammer, dat de vereemgingen niet tijdig aan het werk zijn gegaan. Waren die werkloo zenkassen den vorigen zomer gesticht, dan zouden ze nu al voor uitkeering in aanmerking zijn gekomen. Burgemeester en Wethouders zijn uit gegaan van het standpunt, dat er alle aanleiding is om hen, die werkeloos zijn, te hulp te komen, maar dat ook aan den anderen kant de prikkel om te werken niet moet worden weggenomen. Zij acht ten daarom de uitkeering van de ver eeniging te Othene, 12 per dag, te hoog. Deze is berekend naar een daggeld van f3, maar dit dient in deze gemeente op f 2,50 te worden gesteld. Daardoor kwam Othene op een uitkeering (70 van f 2, eu hebben Burgemeester en Wethouders gemeend, dat kan volstaan worden met eene berekening op het hier algemeene loon van f 2,50 waardoor men daq op een uitkeering komt van f 1,50 per dag. Voorts is geinformeerd naar het aantal werkloozen en blijkt, dat er zoowel te Othene als bij de vereeniging in de ge meente ieder gemiddeld 10 werkloozen zijn. Gerekend naar die uitkeering van f 1,50 per dag aan 20 personen gedurende 4 weken zal, indien zij allen de volle 4 weken werkloos zijn f 720 noodig zijn. Burgemeester en Wethouders verzoe ken den raad, dat bedrag beschik baat te stellen. De heer Kaijser merkt op, dat, wat de daggelden betreft, genoemd door den Voorzitter, hij zich daarmee niet kan vereenigen. Er wordt nu als daggeld een bedrag genoemd, dat gegeven wordt door enkele boeren, die niet meer geven dan ze kwijt willen zijn, van f 2,50, terwijl de mecsten f 3 betalen en dit dus als het geldend loon mag worden aangeno men. De heer Scheele v raagt den Voorzitter, of het hem bekend is, dat in deze ge meente f 2.50 per dag als het normale loon wordt beschouwd. De Voorzitter geeft te kennen, dat enkelen 12,50 betalen, maar verscheidene landbouwers betalen f3. Maar hij waar schuwt, ter wille van de goede zaak, de uitkeering niet te hoog te stellen. Als de menschen werkloos zijn en ondersteuning noodig hebben, zoude het srhaude zijn om hen niet te helpen, maar aan den anderen kant zoude het aange namer zijn, ook voor hen zelf, indien ze aan werk konden geholpen worden. De heer Scheele zou voor de cijfers der uitkeering, die „Draagt Elkanders Lasten" aangeeft, heelemaal niet terug deinzen, wat het verleenen der uitkeering aangaat, maar heeft er ook bezwaar te gen, omdat een hooge uitkeering eerder zal terughouden met ernst werk te zoe ken. Men leest er wel van, hoe het op andere plaatsen gaat, dat ze sabotage plegen om weggestuurd te worden en dau naar de werkloozenkas gaan. Hij meent overigens dat er nog wel werk in de gemeente is, dat zou kunnen wor den uitgevoerd. De zijkanten aan de wegen zouden kunnen worden afgestoken, en beter ware het, het geld daaraan te besteden, dau dat het zonder meer wordt uitgekeerd. De Voorzitter wijst er op, dat er ge legenheid is voor het vragen van werk krachten en het opgeven, dat men werkeloos is bij den correspondent van de Arbeidsbeurs. De heer De Jonge verklaart, dat het hem niet bekend was, dat de correspon dent der Arbeidsbeurs zich daarmede belast. De heer Kaijser Dus, als we met onze staten komen, krijgen we terstond het geld voor de uitkeering. De Voorzitter antwoordt bevestigend. De heer Wisse denkt, dat men met 4 weken wel niet zal toekomen. De maan den Maart en April zijn juist nog een periode van werkeloosheid, dan is het werk nog heel schaarsch, hij zou eene uitkeering gedurende 8 weken al weinig achten. De Voorzitter: De christelijke vereeni ging staat toch maar 4 weken uitkeering toede neutrale te Othene 90 dagen. Burgemeester en Wethouders hebben het voorstel gedaan om voor vier weken het doen der uitkeeringen to° te staan, omdat de kosten daarvan f700, uit de gewone middelen zijn te vinden. Als er nog vier weken bijkomt, wordt het f 1400 en dat zou niet uit de gewone middelen kunnen worden betaald. De heer Kaijser vraagt, hoe het moet gaan als de 4 weken afgeloopen zijn en er is dan nog geen verandering ten goede met de werkzaamheden. Dan staat men nog even ver als nu. Als er maar booten kwamen naar Ter Neuzen, dan was men uit den brand, want dan gingen ze naar Ter Neuzen werken. De Voorzitter merkt op, dat ze daar voor ook het werk bij de landbouwers laten staan, die hebben dat meermalen ondervonden, als ze volk tekort kwamen. Dit moet nu evenwel geeu motief zijn, om ze zonder hulp te laten. De heer Koopman meent over deze zaak ook nog eenige opmerkingen te moeten maken. Men kan er van over tuigd zijn, dat daarover verschillend zal worden gesproken. Het schijnt wel, dat het aantal werkloozen thans grooter is dan vroeger het geval was. Dat is ook wel een gevolg van de hooge loonen. Vroeger toen het in den winter 75 cent per dag was, hielden de boeren de ar beiders met verschillende bezigheden aan het werk, maar nu het f2.50 en f3 per dag is, sturen ze hen naar huis, als ze ze missen kunuen. Hij zou er daarom, als de boeren er zoo over mopperen, dat voor deze zaak geld uit de gemeente kas gegeven wordt,bij voorbaat op willen wijzen, dat zij er veel aan kunnen doen, dat er geen werkloozen uitkeeringen be hoeven te geschieden, door de menschen aan het werk te zetten of zooveel mo gelijk te houden. Mogelijk zullen ze, ziende dat ze dan toch door het betalen van belasting voor hun uitkeering moeten zorgen, daaraan wel gevolg geven. De iVoorzitter is het met die stelling geheel eenshij is ook van meening, dat vele boeren nog wel wat volk aan het werk konden houden. De heer De Koeijer acht dat niet ge heel juisthij acht de werkloosheid onder de werklieden die bij de boeren werken niet zoo groot, maar dat heerscht juist onder degenen, die het boerenwerk liever laten staan. Dat komt volgens hem niet te pas. De Voorzitter zal dat niet ontkennen het is te begrijpen, dat, als iemand in den zomer niet bij jc wil komen werken, dat er dan in den winter ook gezegd wordt, „zie nu maat datje terecht komt". De heer De Koeijer acht het onrecht, de reden der werkloosheid te zoeken bij de boeren, dat die hun volk zouden laten leegloopen. In vele gevallen weten deze geen volk te krijgen, al zijn er ook die niets te doen hebben. De Voorzitter herhaalt ten slotte, dat Burg. en Weth. het 't beste vinden, voorloopig voor 4 weken de uitkeeringen te verleenendaarna kan verder naar omstandigheden beslist worden. De heer Van Hoeve acht het jammer, dat de vereenigingen niet vroeger klaar zijn geweest, namelijk het vorig jaar, toen de raad besloot aan te sluiten bij de werkloozenverzekering. Dan zou het inmiddels ook wel al geld gekost hebben, maar dan was do zaak toch in orde geweest. De raad gaat in dezen vrijuit en heeft geen schuld aan de moeilijk heden waarin de vereenigingen nu ver- keeren. Het voorstel wordt aangenomen met algemeene stemmen. 6. Benoemd wordt tot lid van het Burgerlijk Armbestuur in de vacature- A. den Decker: C. H. II. Wisse. De heeren Jac. v. Hoeve en Autli. Klaassen worden herkozen. 7. Herbenoemd wordt tot lid der Commissie tot wering van schoolverzuim, de heer W. de Klerk. 8. Besloten wordt het salaris van den correspondent der arbeidsbeurs te stellen op 50 gld. 9. Rondvraag. De hoer Kaijser vraagt, of de dokter voor 'tinenten ook niet to Othene zitting kan houden. De Voorz. zegt overweging t-oe. De heer Kaijser vraagt, hoe 't met de stukken komt voor de raadszitting. De Voorzitter zegt, dat de zaak in orde komt. Hij is bereid te doen aanplakken, wanneer 't Raad is. De heer de Koeijer zou gaarne steeds om 1 uur vergaderen. De heer Scheele is daar 's zomers tegen. De Voorzitter zal met de wenschen der leden rekenen. De heer Faas vraagt, of de pomp van de centrale nu goed werkt. De Voorz. antwoordt bevestigend. Hierna sluit de Voorzitter de verga dering. TER NEUZEN, 13 Februari 1920. Dinsdagavond hield het Protestkoor zijn laatste bijeenkomst. In feestelijke stemming was men bijeen. Er werd gezongen en voorgedragen, 't Was een genoeglijke avond. In antwoord op een telegram van trouw en hulde aan 11.M. de Koningin, werd het volgende antwoord ontvangen „Hare Majesteit de Koningin is zeer gevoelig voor het telegram van het Ter Neuzensch Protestkoor ter gelegenheid laatste vergadering eu draagt mij op U allen daarvoor haar welsemeenden dank te brengen. Hare Majesteit zal steeds met erkentelijkheid herdenken alles wat door uw koor in het belang van het vaderland werd gedaan, terwijl de oogen- blikken waarin de Koningin op het Huis ten Bosch te midden van U allen ver toefde op den dag van Uwe feestelijke ontvangst in de residentie ook voor H.M. onvergetelijk zijn. Van Geen, Secretaris der Koningin." We vestigen de aandacht op de advertentie in dit nummer van onze Padvinders, en bevelen de zaak gaarne aan. Beroepen te Geesteren, D. Scheele, cand. te Ter Neuzen. De Burgemeester heeft, om op 1 Maart in dienst te treden, tot agenten van politie benoemdJ. Bierens te Leerdam, agent van politie aldaar, A. M. Verpoorte te Brunsum en C. W. Ver biezen te Breskens. *Zaamslag. Aan den weg gezaaid. Hedenmorgen lag de Groenstraat tot in den Nieuwenvveg letterlijk bezaaid met lijnzaad. Zeker van een wagen afgernden. In ieder geval een leelijke schadepost voor den betrokken eigenaar. Zaamslag. De heer J. de K. ontving deze week een hartelijk schrijven van II. M.'s particuliere secretaris van Geen, dank betuigend voor een gelukwcnsch in dichtvorm op 1 Januari j.l. aan de Koningin gezonden. Donderdag (12 Februari) werd ten overslaan v in Notaris Drogmans te Axel, geveild de goederen onder de gemeente Koewacht, ten verzoeke van Th. de Smet aldaar, welke zijn toegewezen aan Ed. de Brouwer te Koewacht voor de som van 11125.—. Zaterdag, tijdens de markt te Axel, lag er in het café van den heer G. Gilijamse ter teekening een request aan den Minister van Arbeid tegen hot plak ken van zegels. Er werd druk op dit request geteckund. - Door het bestuur der vereeniging voor Ghr. Nat. Schoolonderwijs te Axel, werd Dinsdagavond in een der school lokalen aanbesteed Hqyt vergrooten van de bestaande school in vier perceelen. Het werk is gegund aan de laagste inschrijvers, n.l. metselwerk Jac. Hough, voor f12000.— timmerwerk: A. P. Butler, voor f6510.glas- en verfwerk J. P. van Rijn, voor f 1000.— ijzerwerk Gebr. Schieman, voor f584.allen te Axel. De winkeliers te Hulst, zoo meldt men ons, klagen steen en been over de stilte in hun zaken. De reden hiervan is, dat ieder die maar eenigszms kan, naar België inkoo- pen gaat doen, profiteerende van den zeer lagen koers der francs, waardoor de Hollandsche neringdoende onmogelijk kan concurreercn. 't Is dan ook niet te gelooven, welke grooto massa's schoenen, bovenkleeren, ondergoed, linnen, eetwaren enz.in deze streek uit België binnen komen. Naar den laatsten weekmarktdag te St. Nicolaas konden circa 60 personen niet meer mede, zoo vol zat de trein met reizigers, die bijna allen met pakken en pakjes terugkeerden. (Midd. C.) De vorige week werd te Sluis voor een schielijk ziektegeval van zijn buren den heer M. verzocht dan dokter van Aardenburg per motor te halen, daar die van Sluis afwezig was. De zoon van de zieke zou de reis meemaken achter op den motor gezeten. Vermoedelijk door onvoorzichtigheid geraakte de hiel van den eenen voet tusschen de spaken van het achterwiel met het treurig gevolg, dat deze werd afgerukt. De arme jongen moest per rijtuig naar huis worden gebracht. (N. Z. Crt.) Bevorderd tot arts de heer A. G. Wijffels, geb. te IJzendijke. De Maatschappij „Z e e 1 a n d". Door de Kamer van Koophandel te Vlissingen is een adres aan de regeering gezonden, waarin er op gewezen wordt, dat de spoorwegmaatschappijen door on voldoende en gebrekkige diensten en ver bindingen tusschen Zeeland en het verdere land, het reizigersvervoer met de stoom vaartmaatschappij „Zeeland" "tusschen Vlissingen en Engeland zeer bemoeilijken en in ongunstige verhoudingen brengen tot het verkeer via Hoek van Holland. Daar de spoorwegmaatschappijen een groot deel der aandeeien van de „Zee land" bezitten, en deze lijn liever ver plaatst of opgeheven zien, begrijpt men de bedoeling der bovengenoemde tegen werking. Vlissingen. Dinsdagmorgen omstreeks half acht had alhier in de Ouderstraat bij C. D. de Kan een vreeselijk ongeluk plaats. Een meisje van 7 jaar stond nog in haar nachtjaponnetje bij de kachel, toen opeens de vlam van onder uit het pookgat kwam en haar japonnetje vatte. Spoedig werd het vuur door haar vader gebluscht., maar toch heeft het zulke brandwonden bekomen, dat het kind Woensdagavond is overleden. Men kan zich'de droefheid der verschrikte ouders indenken. Er dreigt alhier een conflict in de bouwvakken. De werknemers in deze vakken eischen ten loon van 80 ct. per uur en de werkgevers zijn niet geneigd aan dezen eisch te voldoen. Het loon bedraagt thans. 50 cent per uur. De werknemers hebben aan de werkgevers verzocht uiterlijk 15 dezer antwoord te zenden of zij tot nadere onderhandeling bereid zijn. Zaterdag arriveerde te Hellevoetsluis uit Vlissingen de mijnenlegger Hydra, vergezeld v'an een mijnenveger. De werk lieden van 's Rijks werf, die door den vrijen Zaterdagmiddag thuis waren, wer den voor een deel teruggeroepen en moesten Zaterdagavond en een deel van den Zondag doorwerken om de Hydra gereed te maken voor vertrek naar Rot terdam. Het schip zal bij het uitbreken van de staking in den transportarbeid lig plaats kiezen op de Maas voor de stad Rotterdam. Een pseudo-goochelaar. Te Wateringen vervoegde zich dezer dagen ten raadhuize een persoon Bot- ticel noemde hij zich, en hij gaf op goochelaar van beroep te zijn met verzoek aan den burgemeester om een voorstelling voor de jeugd te mogen geven. Ilct werd hem toegestaan en de pas toor stelde daarop zelfs het patronaats gebouw voor hem open. Vooraf ging de man meteen lijst rond, ter inzameling van gelden; hij liet tee kenen tot elk bedrag. Inderdaad gaf hij daarna een „voor stelling" en bij een van de „stukjes", door hom „ten beste gegeven" zag hij nog kans vele kinderen een dubbeltje af te troggelen. In nog geen kwartier was alles be redderd en ging de goochelaar met een niet te versmaden sommetje heen. Het. is niet onmogelijk dat de man zijn bedriegelijk spel ook in andere platte landsgemeenten voortzet. Men zrj daar om gewaarschuwd. („Hbl.") Krasse oudjes. Te Rijshergen bij Breda is de 98-jarige juffrouw M. begraven. De lijkbaar werd te voet gevolgd door den' 102-jarigen man van de overledene. („Maasb.") Van korporaal tot millionair. Zooals men weet deelden we onlangs mede, dat te Tjimaha op Java een kor poraal door een erfenis millionair werd. Deze korporaal, Vrijheid genaamd, ontving de tijding, toen hij ziek was. Hij en een vroegere dienstbode waren door een mevrouw te Delft tot eenige erfgenaam benoemd. Intusschen is de vrouwelijke helft der erfgenamen overleden,'en overeenkomstig een clausule van het testament is Vrij heid nu de universieele erfgenaam ge worden. De jeugdige millionair, die nog geen jaar in Indië is, en wieu het hier aller minst bevalt, denkt zoo spoedig mogelijk naar het lieve Holland terug te keeren. Hij zou spoedig op de Kaderschooi worden geplaatst om hoogerop te gaan, maar van dit voornemen heeft hij nu maar afgezien. De erfenis bestaat uit een kapitaal heerenhuis te Velp en de niet te ver smaden som van 5.940.000 gulden. Naar de betrokkene vertelt, had hij er geen flauw vermoeden van, dat heni zulk een fortuin in den schoot zou wor den ge worpen, want hij had de erflaatster, die blijkbaar geen familie had, nog geen 2j/3 jaar als koetsier gediend. Een beetje voorbarig. Een bekende rechtsgeleerde vertelt de volgende anecdote uit het begin van zijn loopbaan. „Ik had mij juist geïustalleerd in mijn nieuwe bureau" zeide hij, „en bereidde mij voor op den eersten cliënt die mocht komen, toen ik door de ruit van mijn deur een schaduw zag". „Zonder twijfel iemand, die mij wensch- te te raadplegen „Nu moet u zich mij denken in den volgenden toestand Ik grijp den moeien, glimmenden hoorn van mijn nieuwe telefoontoestel en ben, zoodra de vreem deling is binnengekomen, in een druk gesprek met een denkbeeldigen cliënt. „Ja mijnheer S., zei ik, ik zal uw zaak met die heeren bespreken. De heer J. belde me vanmorgen op, hij wilde, dat ik eenige contracten voor hem in orde zou maken, maar ik heb gezegd, dat ik het te druk had met andere bezigheden. Maar uw zaak zal ik trachten tusschen de andere door te behandelen. Ja, ja All right, goeden dag! „Wees er van verzekerd dat ik hier door op mijn nieuwen cliënt indruk gemaakt had. „Ik legde den hoorn weer op het toestel en wendde mij nu naar hem toe. „Mijnheer „Pardon, mijnheer, zei de kerel, ik kom uw toestel aansluiten op het net. TER NEUZEN. Huwelijks-voltrekkin- gen. 5Febr. Bernard Eduard Daolman, oud 23 j., jm. en Maria Petronella Geil- liet, oud 22 j., jd. Constantinus Pieter Johannes Heule oud 23 j., jm. en Cor nelia Dek, oud 23 j., jd. Geboorten. 5 Febr. Jacoba Nelly, d. van Johannes Anthonie Feij en van Ja- coba van Dijke. Maaike Kuine, d. van Pieter Verduin en van Elisabeth Dooms. Overljden. 7 Febr. Eli.-abeth de Putter; oud 79 j., echtg. van Jan Dielemau. PREDIKBEURTEN. ZONDAG 15 FEBRUARI 1920. Gereformeerde Kerk. Tei Neuzen 9Vt, en 2uurDs. S. Groeneveld. Axel 9 en 2 uur, Ds. A. Tliielen. Zaamslag 9 en 2 uur Ds. II. P M. deWalle. Hoek 9'/j en 2 uur Ds. H. v. d. Wal. Schoondijke ö'/j en 2 uur, Ds. J. R. Goris. Oostburg 9'/i|eu 2 uur, Cand. F. L. Bak ker. Aardenburg 9'/j en 2 uur Leeskerk. Hervormde Kerk. Ter Neuzen 9en 2 uur, Ds. A. Timmerman Sluiskil 9'/j en 2 uur, Dhr. L. Dek. Axel 9 en 2 uur, Ds. Hngenholtz. Zaamslag 9 en 2 uur, Ds. G. van Dis. Hoek 9 en 2 uur Ds. E: Raams. Clir. Geref. Kerk. Zaamslag 9 en 2 uur, Ds. L. de Bruijne. Gereformeerde Gemeente (Vlooswijkstr) Ter Neuzen 9, 2 en5'/i uur, Leeskerk. Lokaal Eben-Haëzer", (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen 5'/i uur, Evangelisatie.

Luctor et Emergo | 1920 | | pagina 2