VISSERS Reclameberiehten. Uit de Pers. Uit de Provincie. Gemeenteraad van Zaamslag. van Landsverdediging. Destijds is die poging afgesruit op de onmogelijkheid een titularis te vinden, bereid de leiding van zoodanig Departement op zich te nemen. Thans wordt, naar wij uit de beste bron vernemen, de oplossing van de criêis aan Oorlog en Maïine andermaal gezocht in de richting welke het Kabi net van den aanvang af de meest ge- wenschte achtte. DE MAASTRICHTSCHE VROUWEN STEMMEN HET EERST! De Gemeenteraadsverkiezing te Maas tricht, noodig geworden door de inlijving van eenige gemeenten en gedeelten van gemeenten, is bepaald op 27 Mei a.s. Daar dan ook de vrouwen zullen mee stemmen, wordt Maastricht de eerste gemeente in den lende, waar de vrou wen hun pas verkregen stemrecht zullen kunnen uitoefenen. Tegen dubbel tarief. Rheumatiek Olie. Het eenigste middel tegen Rheu matiek, Spit, Ischias Spierverrek- kingen, welke beslist afdoende is. Probeer dit éénmaal gij Rheu- matieklijders en U kunt de heil zame werking ondervinden. Prijs f 1.45. Bij alle Drogisten verkrijgbaar, of tegen inzending bedrag. P. VISSER, Fabr. Emtnej Erfsch.veen (Dr.) Verkrijgbaar te Middelburg bij: PAUL v. SLUJS, Vlasmarkt. Het Friesch Dagblad schrijft over de vlootplannen van Japan Na den grooten wereldoorlog Acht zware eerste klas pantsersche pen ópper supra-dreadnoughts. Acht snelle linie-kruisers, hazewinden van den Oceaan. Twaalf andere kruisers. Twee- en dertig torpedobooten 'n Machtige vloot op zichzelf. Daarmee denkt Japan zijn zeemacht te vergrooten. Amerika's plan staat insgelijks vast. En Engeland zal wel zijn leger ver minderen, maar denkt er niet aan, het zelfde met zijn vloot te doen. De drie wereld-zeemachten. Die elkaar nü al net zoo weinig ver trouwen als drie tijgers in de wildernis. Die in li-un parlementen behalve dau Japandat was wijzerwas wars van frases en gapte zónder er een eerlijk gezicht bij te zetten die dan geen woorden wisten, scherp genoeg, om het Pruisische militarisme te vonnissen. Welnu, dat is verslagen. Duitschland houdt een politie legertje over en wat kustvaartuigjes als vloot. Nu kan de Wereldvrede ingaan Niet langer met de „waap'nen der barbaren" zullen geschillen worden uit gevochten, doeh met woord en pen, op den grondslag van recht en billijkheid, in ware broederliefde en menschenmin Acht ópper supra-dreadnoughts! Acht snelvarende kruisers. Enzoovoortenzoovoort. En dan als dat alles afgebouwd is één donderend eeresaluut van den Stil len naar den Atlanlischen Oceaan uit de duizenden scheepskanonnen „die den vrede verzekeren" 'n eeresaluut voor den Volkerenbond. Ziedaar der wereld toekomst En toch droomt ze van vrede en naar Christus' vrederijk vraagt zij niet.... TER NEUZEN, 9 Januari 1920. Onze Vloot. In verband met Men op Zaterdag 10 Januari te houden propagauda-avond, willen wij met een enkel woord onze lezers een en ander mededeelen over de Konininklijke Nederlandsche Vereeniging „Onze Vloot". Deze vereeniging werd in 191G opge richt en stelt zich ten doel de kennis van en de belangstelling in onze Marine te versterken bij het Nederlandsche volk. Zij staat gelieel buiten de politieke partijen, hetgeen voldoende blijkt, wan neer men inzage neemt van de lijst der namen van de mannen, die aan het hoofd staan van deze echt Nationale vereeniging. Bekende personen van aller lei politieke richtingen en van verschil lende godsdienstige gezindten, hebben zitting in het Hoofdbestuur en in den Algemeenen Raad. Zij tracht haar doel te bereiken door het verspreiden van brochures en andere geschriften, terwijl de leden maandelijks een tijdschrift óntvangèn, waarin op populaire wijze alles wordt vermeld, wat van belang is op maritiem gebied. Voorts worden in de afdeelingen voor de leden geregeld lezingen gehouden betrekking hebbende op onze Koloniën en op onze Marine. Om de toetreding als lid voor een ieder mogelijk te maken, bepaalt ieder lid zelf het bedrag zijner contributie met een minimum van f 1 per jaar. Dergelijke propaganda-avonden zooals er thans een door het comité alhier is uitgeschreven, hadden overal elders veel succes. De heer Jhr. C. A. L. van der Wijck oud-zeeofficier en secretaris-penningmees ter van het Hoofdbestuur, die als(spreker zal optreden, zal duidelijk maken waar om Nederland eene krachtige marine noodig heeft voor de verdediging der Koloniën en aantoonen hoe alle standen der maatschappij belang hebben bij die Koloniën en welk een ramp met onvoor ziene gevolgen het voor ons land zoude zijn, als wij onze Koloniën mochten ver liezen. Na de pauze zal de luitenant ter zee le klasse C. C. F. Jager trachten de aantrekkelijkheid van den avond te ver- hoogen door als cabaret-zanger op te treden. Wij vestigen er de aandacht op, dat het bijwonen van dezen propaganda- avond volstrekt niet id zich sluit de verplichting om als lid der vereeniging toe te treden. Dames en heeren die belang in de^e zaak stellen, worden dringend ui;genoo- digd deze vergadering bij te wonen. Door de gemeente-politie is alhier gearresteerd en ter beschikking der justitie gesteld zekere C. B van Papen- drecht, die verdacht wordt alhier van opvarenden det sleepbooten „Adriana IV" en „Anna" beduidende bedragen te hebben ontvreemd. Gisterenavond vergaderde de Af- deeling van het Groene Kruis Ter Neuzen. Op voorstel van het Bestuur werd be sloten tot aankoop van een huis Lange Kerkstraat 50—52, voor de som van f 4500. Het bestuur zal trachten f 1500 in aandeelen van de leden te verkrijgen, tegen een rente van 5 ver' trouwt, dat de leden gaarne hiertoe zul len medewerken, nu door den aankoop van dit huis in een zoo groote behoefte voor de Vereeniging kan worden voor zien een magazijn uitsluitend voor de verplegingsartikelen. De vergadering besloot, daarinboven tot 't zoo spoedig mogelijk aanschaffen van draaibare lighallen. De leden zullen beleefd verzocht worden dit mogelijk te maken door extra giften voor dit doel. Mogen nu al de leden eens krachtig medewerken om 't mogelijk te maken ook 't lighallen-besluit tot uitvoering te brengen. Met dank mogen wij nog vermelden dat op de vergadering werd medegedeeld door den Jieer Moggré dat bij hem een gift van f 15 inkwam van een lid der vereeniging voor het gebruik der ver plegingsartikelen van het Groene Kruis. Sedert de vorige opgave is bij den penningmeester van het Ter Neuzensch comité tot leniging van den nood te Weenen ingekomen vande Gemeente werklieden van Ter Neuzen de Axel f 10. Door uitbreking van een staking, rijden van heden af geen treinen van Gent naar Ter Neuzen of (omgekeerd. De post wordt per auto naar Sas van Gent vervoerd. 25-jarig jubiié J. KOSTEN, Zaamslag. In 't midden van zijn familie, corpora ties en talrijke vrienden mocht de heer J. Kosten, hoofd van één der 3 gerefor meerde scholen te Zaamslag, den Oden Januari in de gereformeerde kerk her denken, hoe hij 25 jaren geleden zijn onderwijzersloopbaan alhier begon. 't Was een avond, die door den jubilaris nimmer kan vergeten worden. Op on dubbelzinnige wijze heeft hij kunnen zien en voelen, dat „meester Kosten" de harten alhier heeft veroverd, niet het minst door zijn degelijk onderwijs. De bijeenkomst, die onder de eminente leiding van Ds. De Walle een uitstekend verloop had, werd begonnen met het zingen van Ps. 134 3. De voorzitter las Ps. 71, ging voor in gebed en liet zingen het voor deze gelegenheid saam- gestelde „Welkomstlied." In zijn openingswoord heette hij allen hartelijk Welkom en wees inzonderheid op het verleden en heden van den onderwijzer. De tijden zijn veranderd en verbeterd. Gedurende een 25-tal jaren mocht de heer Kosten aan de jeugd arbeiden en heeft veel vrucht op zijn arbeid gezien. De Heere gebiede verder Zijn zegen over het onderwijs. Na 't zingen van Ps. 118 7 sprak de heer L. A. de Mul, voorz. van de schoolvereen. 't Was hem een oorzaak van vreugde de heer Kosten te mogen feliciteeren. Het is gebleken, zoowel in donkere als blijde dagen, dat de heer K. onderwijzer was in hart en nieren en dat is het wat we noodig hebben. 25 jaren heeft hij gewerkt voor de bclangeil van het kind, ook do hoogste belangen. Voor dat alles dank. Als stoffelijk blijk van waardeering werd hem door 't schoolbestuur een prachtige eikenhouten schrijfbureau aan geboden, voorzien van koperen plaat waarin gegraveerd de namen der be stuursleden. De heer K. de Koeijer, bestuurslid, bood zijne gelukwenschen in berijmden vorm aan. De heer Jcic. Dieletnan Pz., vice voorz., gedurende de 25 jaar bestuurslid, herinnerde aan de komst en het verblijf van den jubilaris, die bewezen heeft de rechte man op de rechte plaats te zijn Do heer Eringa, districtsschoolopzie nor, herinnert even aan den grooten schoolstrijd en aan de dagen toen de christel. onderwijzer onder bezwarende omstandigheden moest concurreereu te gen zijn openbaren collega. Hij wenscht de heer K. geluk met dezen dag namens het Rijksschooltoezicht. Pas hoorde hij het nog uit den mond van den arrond. schoolopz., die verhinderd is aanwezig te zijn, dat do heer K. een der beste hoofden uit zijn arrondissement is. De edelachtb. heer Burgemeester wijst op de waardij van het onderwijs voor het aankweeken van eerbied voor het gezag in dezen tijd van revolutie. Hij wenscht de heer K. van harte geluk en hoopt dat bij nog vele jaren moge voort gaan om te vormen eerbare burgers. Na volbrachten arbeid zal hem wachten de kroon der heerlijkheid. De heer C. A. Wisse complimenteert namens het plaatscl. schooltoezicht de heer K. voor zijn ijver en nauwgezetheid en hoopt, dat God hem krachten geve om nog vele jaren voort te arbeiden. De heer De Koning van Krabbendijke ontdekte in den heer K. in zijn jongelings jaren den paedagoog en spoorde hem aan onderwijzer te worden. De weg werd gevonden en thans mag hij aanschouwen hoe de jubilaris een gezegende kracht is geworden voor het onderwijs. Na 't zingen van Ps. 138 1 en 4 en een kleine pauze sprak de heer J. J. Verlinde uamens oud-leerlingen en on derwijzers. Do Heere heeft de heer K. 25 jaar geleden hier heen gebracht en na dezen 25-jarigen arbeid hoopt hij dat God hem kracht verleene om verder tot zegen en bloei van de jeugd werkzaam te zijn. Namens de onderwijzers biedt hij hem een eikenhouten inktstel aan en namens de oud leerlingen een gouden horloge met dito ketting. De heer Eringa kan niet nalaten even te wijzen op de goede verstandhouding tussclien hoofd en onderwijzers, waar zijn ondervinding heeft geleerd, dat dit op vele plaatsen zoo treurig gesteld is. Ds. De Walle dankt namens den Raad der Geref. Kerk voor den arbeid aan het zaad der gemeente verricht. Ook in zijn ambtelijken arbeid als scriba heeft de heer K. zich jaren verdienstelijk gemaakt. Hij biedt hem een eikenhouten tafel aan. De heer Jac. Riemens spreekt namens vrienden, die de heer K. zich heeft ver worven door zijn loven en arbeid en hoopt dat zijn school onder zijn leiding tot eere van den Naam des Heeren in bloei moge toenemen. Een stoffelijk blijk van vriendschap üiju vier bekleede stoelen. De schoolkinderen schenken hun mees ter een bureaustoel. Ds. De Bruijne, Christel.-Gcruform. predikant biedt mede namens zijn Kerke- raad zijne heilwenschen aan. Hij heeft ontwaart,- dat de heer K. woont in t midden zijns volks. Ilij mocht dit volk 25 jaar mede opvoeden. Hij leeft voor zijn school. Houdt het beginsel bij den voortduur hoog! Men zingt Ps. 115 7, waarna de heer A. Hoste, hoofd der Geref. school, ook namens zijr. onderwijzers den jubilaris feliciteert. Hem staat nog zoo goed voor den geest, toen ze samen aan dezelfde school arbeidden. Moge de hartelijke verhouding bij den voortduur blijven bestaan. De heer D. Sanderse, hoofd Geref. school, mocht bij zijn komst alhier dik wijls te rade gaan bij den heer K. Het wérk van den onderwijzer wordt zoo weiuig gezien. Hier is vrucht op den arbeid. Moge de heer K. met vernieuwde kracht na dezen gedenkwaardigen dag met Gods hulpe vooitarbeiden aan het schoone werk van het Christel, onderw. De heer J. C. de Koning, hoofd Christel, school te Spui (Axel) betuigt, dat de heer K. 25 jaar met eere zijn plaatsheeft ingenomen onder het besef van verant woordelijkheid. Onze arbeid dient met ernst te geschieden. De groote belang stelling moet de heer K. wel klein maken. Hier hebt ge de openbaring van vrucht op den soms moed ontnemenden arbeid. Namens de Christel. Normaallessen te Ter Neuzen dankt hij hem voor de nauwgezetheid voor de opvatting van zijn taak ook daar. Namens de Vereen, van Christel, onderw. spijt het hem, dat de heer K. mede door zijn arbeid zoo weinig op de vergaderingen werd gezien en hoopt *dat dit een gunstige wending neme. De heer A. Wissel, hoofd Christel, school te Schoondijke, is het een behoefte hier openlijk te erkennen, dat hij zijn vorming en positie naast God te danken heeft aan den heer K. Ilij leeft nog on der den indruk van het bezielende in het werk van den heer K. Mede namens de oud-kweekelingen Jansen, Verlinde en Faas overhandigt hij den jubilaris een vulpen. De heer 11. de Vries, onderwijzer, spreekt namens de Zondagsschoolover een dubbel jubileum. Gedurende 25 jaar mocht de heer K. de kinderen wijzen op Jezus. Met toewijding en opgewektheid heeft hij steeds gearbeid. Moge hij op Gods tijd gezegende vruchten aanschou wen. In de pauze vergastte de heer Missu ons met enkele jonge dames op schooue muziek en zang. De heer J. Geelhoedt sprak namens de Jong. Vereen. In 't begin van haar bestaan behandelde de heer K. de vader- landsche geschiedenis. Als vriend van de J. V. hoopt hij, dat de band steeds hechter worde. Van den heer Gratema, arro'ndissem schoolopz. kwam een telegram van ge lukwensch, alsmede van den heer ill. Faas, oud-kweekeling. Ds. van Dis, Hervormd predikant, kan meedanken voor 't voorrecht dat de heer K. deze gelukkige dag beleeft. Hij zal welmoeten bekennen, dat hij ge ringer is, dan al de weldaden, die God hem heeft bewezen. Het zij u gegnnd den arbeid (met. nieuwe lust en kracht voort te zetten. Het dameskoor zingt een paar cou pletten van.den Feestzang, door oen van K's speciale vrienden voor dezen dag saamgesteld. De heer J. J. Verlinde geeft uog een voordracht. De heer Bartlema, hoofd christel. nation, schoolond., wil de heer K., hoe wel niet 't zelfde kerkelijk standpunt innemende, gelukwenschen met dezen dag. Over het algemeen heeft een on derwijzer niet veel last vari wierook dampen. Hier zien we, dat uw arbeid gewaardeerd wordt. Hij dankt voor de riendschap en hoopt dat hij nog lang moge gespaard blijven voor zijn werk en gezin. Na orgelmuziek verschijnt de jubilaris voor den lessenaar. Het is hem wonderlijk te moede. Wat zal hij zeggen? Waaraan heeft hij het verdiend Ilij zal geon rede houden, maar een woord uit 't hart tot 't hart spreken. Zekerik heb gewerkt. Niet zelden offerde ik er nachtrust voor op. Mijn gezondheid heeft er soms zelfs onder geleden, maar ik mag zeggen, dat ik eiken morgen met blijdschap weer de schooldeuren opende, lk sloot ze niet altijd in diezelfde stemming, 'k Zag steeds de vele gebreken, die aan mijn werk kleefden, j'k Heb ondervonden, dat niets volmaakt is. In de kracht des Heeron wensch ik voort te gaan te arbeiden, zoolang het dag is. Hij spreekt verder zijn dank uit aan allen, die hem geluk- wenschten. Hij mocht vruchten aan schouwen op zijn arbeid aan den schakel tussclien Doop en Avondmaal. Hij heeft met de kinderen geleden en gebeden, aan ziekbedden en sterfbedden gestaan, steeds wijzend op den grooten Kinder vriend. In zijn dankbaar, ernstig, vermanend woord toonde hij de kloekheid van den Christusbelijder, om, wat ook gebeure, pal te staan voor het christelijk beginsel en met Gods kracht vast te houden, wat door arbeid verkregen is. De strijd met het zwaard des geestes zal hij blijven voeren tegen alle vijan den van den godsdienst, want Repos ailleurs: de rust is elders. Met het woord van den dichter „Niet ons o Heere, niet ons, maar Uwen Naam geef eer, om uwer goedertierenheid, om uwer waarheid wil" eindigde de jubila ris zijn met onverdeelde aandacht ge volgde toespraak. Na 't zingen van Ps. 89 8, dankte Ds. De Walle' en gingen allen voldaan huiswaarts. Meester Kosten vergeet dezen avond nimmer. Zaamslag. Door de vereeniging „In 't belang der Landbouwers" werd deze week aanbesteed de levering van Roode Brabantsche Klaver, Lucerne, Hopperups, Zweedsche Bastaard en Maïs. Laagste inschrijver was de N.V. Wed. P. de Jongh te Goes, m deze streek ver tegenwoordigd door M. Jansenten Kaate te Axel. De heer P. Verhage, hoofd eener gemeenteschool te Biervliet, heeft ontslag gevraagd tegen I Mei a.s. Schoondijke. Woensdag met de glad heid had de wed. II. het ongeluk zoo danig te vallen dat zij zich oiuler genees kundige behandeling moest stellen. Te IJzendijkc had Maandag ten stad- huize de openbare installatie plaats van den nieuwen burgemeester A. A. Hen- drikse. De oudste wethouder, de heer De Jaeger, overhandigde met een korte welkomstrede den ambtsketen aan den burgemeester, die' zijn dank bracht aan de Koningin voor zijn benoeming en de belofte uitsprak, naar best vermogen de belangen der gemeente te zullen be hartigen. De Kerkeraad van de Geref. Kerk te Middelburg heeft opnieuw hot salaiis van hare dienaren zoodanig gewijzigd, dat het salaris van den beroepen pre dikant ds. Hagenbeek van Vlaardingen, is gebracht op 11750. Vergadering van Dinsdag 28 December 1919 des voormiddags 9 uur. (Slot). 9. Rondvraag. a. De heer Wisse herinnert er aan, dat indertijd door hem zijn aangenomen de voorwaarden door den raad gesteld voor het in orde brengen der wegen op nieuw Zaamslag, waarvoor door den gemeen teraad een bijdrage is toegezegd van f500. Daarin was o m. als eisch gesteld, dat de hoofdweg zou worden uitgekist en met brikken en een laag macadam verhard. Ilij is nu met de uitvoering van het werk begonnen. Hij heeft er als uitvoerder ook volstrekt geen be zwaar in, het werk aldus uit te voeren maar moet er toch voor waarschuwen, dat dit niet in het belang van het werk is. De weg ligt nu in het midden vol doende hard en hij zou het beter achten dat daarop nu een laag macadam werd gestrooid, dan dat de weg geheel wordt losgemaakt. De straat zal er dan niet op vooruitgaan. De Voorzitter verklaart dat het hem genoegen doet, dat do heer Wisse deze zaak nog eens ter sprake brengt. Hij blijkt het met dezen eens te zijn om trent de uitvoering van het werk, doch heeft den heer Wisse aangeraden daar over eerst eens in den raad te spreken, om latere moeilijkheden te voorkomen. Hij is ook van meening dat, als op den weg. zooals die nu ligt, een laag macadam wordt gebracht, deze voor ve le jaren goed zal liggen en den gemeen te er na de overname niet veel aan zal behoeven te doen. De weg zal dan ton- rondto krijgen en de zijkanten kunnen, waar noodig worden afgestoken. De heer Wisse merkt nog op, dat in de voorwaarden gesproken was van grint, doch dat die moeilijk en alleen tegen zeer hoogen prijs te krijgen is, terwijl het beleggen met macadam, die in ge wone tijden duurder was dan grint, toch ook meer aanbeveling verdient. De Voorzitter ziet er ook in dat het den heer Wisse in dezen in geenendeele om zijn voordeel te doen is, maar dat, wat hij vert'elt, in het belang van den weg is. Ilij kan er volkomen genoegen mee nemen. De heer De Koeijer neemt aan, dat le weg, als er in het midden macadam gestrooid wordt, en aan de zijkanten af- gestokeu voldoende ronding krijgt voor een goede afwatering van den weg, maar vraagt, of het water dan aan,de zijkan ten voldoende kan wegloopen. De heer Wisse wijst er op, dat vol gens het door den gemeentearchitect opgemaakte bestek op verschillende plaatsen nog goien moeten worden ge legd en dan krijgt men de gelegenheid waarlangs het water kan wegstroomen. De VoorzitterDan kan het naar de rioolputten stroomen. De heer Van Hoeve wijst er op, dat de gemeenteraad dezen zomer, na her haalde besprekingen, hieromtrent een besluit heeft genomen, zooals hij dacht dat het beste was, nu wordt weer een andere voorstelling van de zaak gegeven en blijkt de Voorzitter daarmede in te stemmen. Hij vraagtacht het dage- lijksch bestuur de door den heer Wisse voorgestelde oplossing de beste De Voorzitter geeft te kennen, dat er nog geen gelegenheid is geweest, om daarover in het college te spreken. Al leen heeft hij er met den heer De Feijter over gesproken, die hij op dit gebied ook als deskundige beschouwd. De heer de Feijter stemt toe, dat er wel wat voor te zeggen is, dat de weg niet behoeft te worden losgemaakt. De heer Visser zou het beter achten, dat hierover eerst eens door Burg. en Wetli. beraadslaagd werd. De Voorzitter acht uitstel niet ge- wenSchthet is noodig, dat het werk nu gemaakt wordt. De heer de Feijter heeft wel een be zwaar, nl. dat de zijkanten nu blooton grond blijven. Er is destijds gevorderd dat de weg zou worden uitgekist en do zijkanten zouden worden verhard met de uitkomende specie. Dit laatste zal natuurlijk niet gebeuren, als de weg zoo blijft liggen. De heer Wisse gelooft niet dat het noodig is, die zijkanten te verharden.) De heer Van Hoeve betoogt, dat het Dag. Best. zich behoort te overtuigen, dat het werk goed wordt uitgevoerd, - want als het nu voltooid is, moet de gemeente de straat overnemen. De Voorzitter wijst er op, dat het werk geschiedt onder toezicht van den ge meente-architect. Die heeft het recht, de noodige aanwijzingen te geven. De heer de Feijter kan er zich niet mede vereenigen, dat de zijkanten zoo als bloote grond zouden blijven liggen. Als er op den weg een laag macadam van 16 c.M. wordt gebracht is het wel voldoende, maar aan de zijkanten behoort ook wat te worden gedaan. De men- schen behooren ook naast den rijweg to kunnen loopen voor het passeereu van voertuigen daar moet de weg ook goed leggen. De Voorzitter meent, dat, als de rijweg over een breedte van 2,5 M. wordt verhard, men dan toch niet kan vergent dat de zijkanten ook nog verhard worden L)e heer A. de Feijter wijst er op, dat dit toch in de bedoeling lag, toen werd bepaald dat de zijkanten met de uit komende specie zouden worden verhard. Zou nu, als de weg niet wordt uitgekist, op de kwaadste punten ook ntefc wat. ihacadam kunnen worden gestrooid liet behoeft daar natuurlijk niet zoo dik te liggen. De heer Van Hoeve heeft er geen bezwaar tegen, dat de weg niet wordt uitgekist, als overigens maar wordt vastgehouden aan het accoord, dat de weg goed in orde moet komen. De heer Koopman heeft ook geen bezwaar tegen verandering in het plan, als het maar evengoed gemaakt wordt. De heer de Feijter merkt op, dat brikken nu moeilijk zullen te krijgen zijn, maar acht grove macadam als onderlaag ook veel beter. De heer WisseAls de weg wordt uitgekist, maakt men die lager. De heer Viuke voelt het ook als een bezwaar, dat de zijkanten onverhard zouden blijven liggen. De heer Wisse verklaart zich bereid, op de zijkanten ook wat macadam te leggen. De heer VinkeDat zou dau aan de zijkanten ten goede komen. De Voorzitter stemt daarmede in. 'De heer Wisse: lk zal daar ook een laagje macadam leggen. -tOèi' .- -V. - vr* -

Luctor et Emergo | 1920 | | pagina 2