VISSERS Bekendmaking. Reclameberiehteii. Van Heinde en Verre. Kerk, School en Zending. Leestafel. Ingezonden Stukken. Burgerlijke Stand. Handelsberichten. Adverteutiën. Broodkaarten. Suiker. slachten van Varkens betaald. De nieuwe regeling moet terug werkende kracht hebben, tot b.v. Juli. De Voorz.Dat is ook de bedoeling. De heer Weijns is het met Dieleman eens. Een loon van 20 gld. per week is niets te veel. Andere arbeiders verdienen het ook wel. De heer v. Dixhoorn Slaat het voor stel van B. en W. op de tweede helft van 1919? De Voorz.Ja Het voorstel Dieleman wordt niet vol doende gesteund. Het voorstel van B. en W. wordt daarop met algemeene stem men aangenomen. 7. Verzoek van den heer C. B. An- theunis om grond van de gemeente in koop af te staan aan hem. Wordt aan gehouden tot besloten zitting. 8. Verzoek van den heer H. J. Harte, om zijn stoep te mogen verleggen. Toe gestaan. 9. Vaststelling premiën jaarmarkt. De heer Koster voelt meer voor medailles dan voor geldpremies. Hij stelt voor zilveren en bronzen medailles als 1ste en 2de prijzen beschikbaar te stellen, 't Zal maar weinig meer kosten. De heer Weijns is het hiermee eens. De meeste mensclien hebben liever een medaille, dan geld. Aldus besloten. 10. Benoeming keurmeesters. Ge woonlijk geven B. en W. een drietal namen op de Raad stemt dan die heeren. Bedanken de gekozenen, dan hebben B. en W. machtiging andere aan te wijzen, 't Is steeds zeer moeilijk om geschikte keurmeesters te krijgen. De Raad besluit zelf 3 keurmeesters te stemmen. Gekozen worden de heeren L. de Putter (8 St.), P. B. van Hoeve (8 st.) en Ad. IJsebaert (7 st.). Op de heeren P. Dekker, C. de Putter, B. L. IJsebaert, E de Maat, L. v. Dixhoorn, J. van Cad- sand en L. v. Hoeve werd ieder 1 stem uitgebracht. Bedankt een of meer der gekozenen, dan zullen B. en W. een plaatsvervanger trachten te vinden. Tegen dubbel tarief. Rheumatiek Olie. Het eenigste middel tegen Rheu matiek, Spit, Ischias Spierverrek- kingen, welke beslist afdoende is. Probeer dit éénmaal gij Rheu- matieklijders en U kunt de heil zame werking ondervinden. Prijs f 1.45. Bij alle Drogisten verkrijgbaar, of tegen inzending bedrag. P. VISSER, Fabr. Emmer Erfsch.veen (Dr.) Verkrijgbaar te Middelburg bij PAUL v. SLUJS. Vlasmarkt. 11. Benoeming lid Algemeen Burgerlijk Armbestuur. De voordracht luidtïz. Brakman (aftr.) en H. den Hamer. Met algemeene stemmen wordt de heer Iz. Brakman herkozen. 12. Benoeming leden Commissie tot wering van schoolverzuim. De voordracht luidtD. A. van Houte (aftr.), A. J. Hol (aftr A. Dijkwel en C. F. Dieleman. Herkozen worden de heeren van Houte (9 st.), Hol (7 st.) Op den heer Dieleman waren 2, op de heeren A. P. de Ruijter en L. P. Bakker was ieder 1 stem uitgebracht. 13. Benoeming boekhouder gemeente gasfabriek. Er zijn 4 sollicitantenJ. Cornelisse, C. Keizer, W. A. Augustijn en Jan Lefeber. B. en W. hebben de volgende voordracht opgemaakt: 1. J. Cornelisse. 2. W. A. Augustijn. 3. Jan Lefeber. Gekozen wordt do heer J. Cornelisse (6 st.)op den heer Lefeber waren 3, op (den heer Augustijn 1 stem uitge bracht. 14. Verordening, regelende de uitbe taling der jaarwedde voor onderwijzers (essen.) B. en W. stellen voor öm art. 3 te doen vervallen, en daarvoor te lezen, dat bij huwelijk aan een onderwijzeres ontslag wordt verleend op den lsten der maand volgende op dien van haar huwelijk. Het salaris zal dan nog 3 maanden worden uitbetaald. De heer v. Dixhoorn vindt dit te absoluut. Is er voor om te zetten „kan ontslag worden verleend". De Voorz.Dat is uiterst moeilijk. Wanneer dan wel, wanneer niet. De heer v. DixhoornAls een onder wijzeres b. v. trouwt met iemand die buiten |de gemeente woont, dan ontslag laten volgen. De Voorz.: B. en W. staan op het standpunt dat de gehuwde vrouw in het gezin hoort. De heer v. Dixhoorn meent, dat onze tijd een andere richting uitwijst. Vrou wenkiesrecht b. v. De heer de Kraker ziet er geen be zwaar in, als een kinderlooze gehuwde ondei wijze res in school staat. Hij kent eon gezin, waar man en vrouw beide in school staan, en de huishouding gedaan wordt door een vreemde. Is er echter voldoende personeel te krijgen, dan ziet hij liever de getrouwde vrouw niet in school. De heer v. Dixhoorn sluit zich hierbij aan. Het geven van ontslag moet facul tatief gesteld worden. Er is verschil in omstandigheden. Elke gehuwde vrouw wordt ook geen moeder. De heer de Feijter wijst er op, dat toelaten van de kinderlooze gehuwde vrouw in de school verkeerde practijken in de hand werkt. Hij is het met B. en W. eens. De heer v. d. Bilt verklaart principieel tegenstander te zijn van het toelaten van de gehuwde vrouw in de school. Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen met alleen de stemmen van de heeren v. Dixhoorn en de Kraker tegen. Daarop wordt de heele verordening vastgesteld. 15. Voorstel van de heeren Baert, de Feijter en Dieleman, om het regle ment van orde aldus te wijzigen, dat de" vergaderingen voortaan met gebed worden geopend en gesloten. De heer v. Dixhoorn Is dit een voor stel van B. en W. De Voorz.: Neen, 'tis schriftelijk in gediend en kan dus direct behandeld worden. Den heer v. Dixhoorn verwondert het, dat de heeren zoo'n belangrijk voorstel zoo maar klakkeloos op tafel gooien. Moet het niet eerst naar B. en W. Geldt het voorstel alleen voor den Raad, of ook voor 't college van B. en W. en voor de gemeentewerklieden De Voorz. zegt, dat de voorstellers meenen, dat de Raad, als overheid, verplicht is God te erkennen als den Bron van alle gezag en als den Almach tige, Wiens steun noodig is voor het goed uitvoeren van de taak die de Raad heeft te vervullen. De heer v. Dixhoorn meent, dat het dan ook geldt voor de vuilnisman met de vuilniskar die staat toch ook in dienst der gemeente. De heer Dieleman zegt, dat het ieder die nadenkt, duidelijk moet zijn, dat de gemeentewerklieden optreden namens den Raad. Dit echter is het officieele lichaam; het gezagsorgaan. De overheid, die aan God haar bestaansrecht en gezag ontleent. De leden van den Raad hebben alle ook de heer v. Dixhoorn door 't afleggen van den eed, Gods hulp in geroepen. Wat toen gebeurd is, hoort in elke Raadsvergadering te geschieden. De Raad heeft een belangrijke taak. Ook moet er aan 't einde der vergadering gedankt worden. De heer v. Dixhoorn heeft den eed afgelegd dat acht hij voldoende. Tel kens in herhalingen te vervallen acht hij onnoodig. De heer de Kraker vindt, dat het ge bed zoo hoog staat, dat het alleen in de Kerk en in de binnenkamer thuishoort. In den Raad behoort het niet thuis. De Voorz. acht lange discussie over dit punt niet gewenscht. 't Is een zaak van principe. Den heer de Kraker wijst hij op 't voorbeeld van den man die den Bijbel zoo heilig vond, dat hij hem nooit aan raakte en er nooit in las. De heer de Kraker acht het gebed wel noodig, maar niet in 't openbaar. Bij de stemming stemde alleen de heer v. Dixhoorn tegen, de heer de Kraker bleef buiten stemming, de andere heeren waren alle voor. Aldus aangenomen. De formulieren werden vastgesteld, gelijkluidend aan die van Zaamslag. 16. Voorstel van de heeren J. de Feijter, Baert en Dekker om de politie verordening aldus te wijzigen, dat met de jaarmarkt, Nieuwjaarsdagen Paschen geen verlof voor dansmuziek meer mag gegeven worden, en tijdens de kermis de sluitingsuren op half elf te bepalen. Draaiorgels mogen geen dansmuziek geven. De heer de Feijter zegt, dat 't al meer dan eens gebleken is, dat als 't vee van de markt weg is, de eigenlijke beesten markt begint. Dat moet uit zijn. De heer v. Dixhoorn meent, dat dit voorstel niet aangenaam is voor den burgemeester. Vertrouwt men dien niet? Doet hij 't niet goed? Waarom wil men hem de bevoegdheid ontnemen De heer de Feijter merkt op, dat hier van wautrouwen geen sprake is. De Raad maakt het den burgemeester eerder lichter, door de mogelijkheid van verlof uit te sluiten. De heer v. Dixhoorn meent, dat nog nooit bewezen is, dat dansmuziek leidt tot verkeerde dingen. Als men daarvoor vreest, moet men elke opeenlrooping van mensclien voorkomen. De Voorz. merkt op, dat de Raad hier vaak regelt wat de burgemeester moet doen. Dikwijls is de politieverordening daardoor op dit punt gewijzigd. Spr. vindt het echter goed dat de Raad elke kans op dansmuziek afsnijdt, hoewel hij best durft weigeren als men om verlof komt. Omdat 't ook hier een principieele kwestie betreft, zal 't beste zijn, niet al te lang er over te redeneeren. De heeren worden 't toch niet eens. Na eenige discussie wordt het voorstel met 8 tegen 2 [stemmen aangenomen. (Tegen de heeren v. Dixhoorn en de Kraker). De vergadering wordt hierop geschorst. (Wordt vervolgd.) Geen fiets meer, wel een vliegmachine. Naar „De Tijd" meldt, heeft de heer A. E. Albers Pistorius, burgemeester van Aarle-Rixtel en lid der Provinciale Staten van Noord-Brabant, zich een vliegtuig aangeschaft voor persoonlijk gebruik. Het vliegtuig is een tweedekker van de nieuwste constructie met een motor van 200 P.K. en waarmee een snelheid kan worden ontwikkeld van 200 K.M. per uur. Wie volgt? Méar een collecte. Een predikant, die een Zendingscollecte had aan te bevelen, wees er op dat de collecten vaak weinig beteekenen en hem nog al eens deden denken aan het vertelseltje dat hij eens van een jongen gehoord had. 't Scheen n.l. dat die jongen geregeld iets van het beste vleesch op zijn bord weglei voor zijn hond. Maar zijn moeder merkte het en zei, dat hij dat zélf moest opeten en na den etens tijd kon hij dan al wat er op )de borden was blijven liggen, aan den hond geven. Zoo zocht hij na den etenstijd al de stukjes vet en de beentjes en het kraak been van de borden bij elkaar en bracht die naar den hond. Toen hij bij den hond kwam hoorde men hem zeggen: „Ik meende je een offer te brengen, Fido, maar ik heb slechts een collecte". 1. Filippus-Kalender van firma F. P. D'HUIJ te Middelburg. Als alle jaren is de Filippuskalender ook deze keer weer mooi uitgevoerd. Het scbild stelt voor Jozef bij Farao. De geschiedenis van Genesis 47 dus. 't Spreekwoord zegt„Goede wijn be hoeft geen krans." Welnu, de Filippus kalender heeft in Zeeuwsch-Vlaanderen zóóvele goede bekenden, dat aanbeveling haast overbodig mag heeten. Voorzoover die nog noodig mocht zijn, bevelen we de kalender van de firma D'Huij gaarne en zonder voorbehoud aan. 2. Wat is waarheid P door J. la Roy, uitgegeven bij KOK te Kampen. Niemand zal zich de uitgave van het kwartje dat dit boekje kost, beklagen, als hij gelezen heeft, wat de heer la Roy schrijft. De voornaamste stroomingen van bij- en ongeloof worden, zij 't zeer kort, behandeld. Het boekje, dat over zichtelijker had kunnen zijn, dwingt tel kens door de min of meer wijsgeerige behandéling van dit bij uitstek filosofisch onderwerp tot nadenken. En dat is een verdienste. Het doet in 't druk gejaag des levens eens even stil staan en ver wijlen bij wat voor den mensch van 't hoogste belang isde eeuwige dingen. Voor niet al te eenvoudigen een aardig boekje. (Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie). Mijnheer de Redacteur! In het nummer van Zeeuwsch Vlaan deren dato 22 October komen twee stukjes voor, waar ik graag iels over in uw blad zou willen opmerken. In de rubriek „Binnenland" lees ik, dat door het lid der Tweede Kamer, den heer Buisonjé, aan den Minister van Waterstaat de vraag gedaan is, of het den Minister bekend is dat de bewoners van Zeeland en Zeeuwsch-Vlaanderen belemmerd worden in hun zaken doen door de slechte spoor- en tramverbin dingen met Zuid-Holland, en of het waar is dat de handelaars, doordat de Maandag- beurs in Rotterdam niet te bereiken is, naór de beurzen van Antwerpen, Gent en Brugge gaan. En in de rubriek „Uit de Provincie" komt voor het stukske over het auto ongeval, op Maandag j.l. gebeurd op de reis Ter NeuzenWalsoorden. Zie, M. de R., waar de handel die hier in de streek gedreven wordt, bloeit, en 's Maandags de kooplieden gedwongen worden om des morgens ongeveer vier ure door een stikdonkere nacht over gevaarlijke hooge dijken, dikwijls bevuilt met een glibberige kleimassa, een afstand van ongeveer veertig kilometer af te leggen per automobiel, noem ik dat in één woord verschrikkelijk en tergend voor onze handelsmenschen. Nu zit het gebrek niet in de spoor- verbindingVlakeRotterdam deze trein, die ten ongeveer zeven uur uit Vlissingeu te Vlake aankomt, kan de marktbezoekers tijdig te Rotterdam brengen. Als deze verbinding zoo blijft, behoeft het overige gedeelte van Zeeland dan ook niet te klagen, maar wel wij Zeeuwsch-Vlamingen, die telkens onze reis met levensgevaar naar Walsoorden moeten doen. We moeten echter niet denken, dat daar op de boot te Walsoorden het grootste gedeelte passagiers uit men sclien bestaat uit den omtrek van Hulst. W'el neen, als men zijn oogen daar de kost geeft, merkt men alras, dat min stens 90 van de reizigers uit Ter Neuzen, Axel en omliggende plaatsen komen. Evenwel schijnen Heeren Gede puteerden maar niet genegen om, gelijk we toch altijd gewoon waren, een vroeg- boot uit Ter Neuzen te laten varen deze kon ons als vroeger aansluiting geven op de trein van zeven uur te Vlake. Neen, alle mogelijke of onmoge lijke bezwaren krijgen we van de Heeren te hooren, en de zaak blijft gelijk het is. Het is zeer wel te begrijpen, dat onze handelsmenschen verlangen om de beur zen in België te kunnen bezoeken. Het heeft toch den schijn voor ons dat, als het op handelsgebied of medeleven in ons wel en wee aankomt, de autoriteiten voor Zeeuwsch-Vlaandereu geen oor hebben. Maar als het betreft landroof door Belgie, och, wat al liefkoozingen, gepaard met een aandoenlijke teedere zorg is dan ons deel. En, M. de R., hier zijn we dankbaar voor, want we begeeren een te blijven met ons Neder- landsche volk. Maar dan moeten we ook zien, dat er voor ons in de practijk wat gevoeld wordt. Dat nu is tot op dit oogenblik door Gedeputeerde Staten van Zeeland totaal nagelaten. Het is ook bekend, dat deze Heeren in het bijzonder op de hoogte zijn met de ligging onzer streek, zooda't het niet meer dan hun dure plicht zou zijn om daar rekening mede te houden. Waarom toch is het niet mogelijk de reis per boot op Maandag wat vroeger te^ doen geschieden Wel kan de boot 's Zondags vroeger vertrekken, om op tijd de trein naar Holland te halen. Is echter de Zondag voorbij, dan stuurt men ons op gevaar af van te veronge lukken, naar Walsoorden. Daarom rust de groote en zware schuld van ongevallen op deze. af te leggen weg op de schouders van Gedeputeerde Staten van Zeeland. Kan aan het bovengenoemde euvel door de Regeering des Lands wat gedaan worden, dankbaar zullen de bewoners van Zeeuwsch-Vlaanderen elke poging daartoe hoog waardeeren. Misschien kan ook de heer Buisonje zijn zeer door ons gowaardeerde medewerking verleenen. Nu zijn er inwoners onzer streek, M. de Red,, die wel liever nog zagen, dat er 's Maandagsmorgens een tram werd ingelegd van de verschillende plaatsen naar Walsoorden, maar dit is niet hetgeen we in de allereerste plaats vragen. Neen, boven alles vragen we onze oude rechten. Indien nu echter de bootdienst Ter NeuzenHansweert op onoverkomelijke bezwaren afstuit, zouden wij deze tramverbinding dank baar aanvaardenmeermalen is door onze handel hierover gesproken, en ofschoon de tramdirectie zeer wel weten kon, dat dan aan een groote behoefte van het publiek voldaan wordt, doet zij niets. Ja, toch wel, want het is nog maar eenige weken geleden, dat wij 's Maandagsmorgens te Walsoorden wach tende, de Zeeuwsch Vlaamsche tram zagen aankomen, afkomende van Ter Neuzen. We waren al heel blij en meenden, dat er een vroegrit was inge legd. Maar och arme, wat een tegen valler, alras werd ons gezegd, dat deze tram als extra gelegenheid was voor een der ambtenaren der Z.V1.T. M., die ook met de boot over moest. Natuurlijk dachten we direct, waarom kan dat niet ook op andere dagen De Z.V1. T. M. krijgt toch steun van Rijk, provincie, gemeente en polders hier in den omtrek, en die subsidie is niet zoo klein. Het is zelfs nog niet zoo lang geleden, dat de subsidie weder verhoogd is. Was het dan niet billijk, dat er met de be hoeften van den handel enz. wat meer gerekend werd Ziet, M. de R., er liggen in verschillend opzicht, wat de reisgelegenheden aangaat, grieven op mijn hart, en waar ik een der passagiers was van den kantelenden auto, zult u hot mij niet euvel duiden, dat ik mijn bezwaren in uw blad weer geef. Ook kan ik hierbij mededeelen, dat ik met deze grieven niet alleen sta, maar de gansche handel in al zijn ver takkingen stemt ermee in. Ik wensch daarom van harte, dat er spoedig ver betering intrede, eer er menschenlevens te betreuren zijn, en onze haudels- menschen nog meer vergramd worden over de nalatigheid van onze Hoog mogende Heeren. Met dank voor de plaatsing, D. SCHEELE Az. Ter Neuzen, 22 Oct. 1919. Naschrift. We zijn het volkomen met den heer Scheele eens. Zeeuwsch- Vlaanderen heeft in de laatste maanden duidelijker dan ooit bewozen, Neder- landsch te zijn en te willen blijven. En onze autoriteiten, die ons steunden bij onze uitingen van nationaal gevoel, doen nu hun best onze streek zooveel mogelijk te isoleeren van het overig Nederland. Zeeuwsch-Vlaanderen heeft vele en groote grieven, wat het verkeersleven betreft. Het zal in 't belang van onze streek en van Nederland zijn, die grieven weg te nemen. Anders is de toestand practisch zoo We leven in Nederlandsch staatsver band, maar worden economisch naar den Belgischen kant gedreven. En .dat wel door onze eigen autoriteiten. Of dat het saamhoorigheidsgevoel der Zeeuwsch-Vlamingen met Neder land niet zal verzwakken, durven we niet ontkennen. De liefde kan ook hier niet van één kant komen. Redactie. TER NEUZEN. Huwelijks-aangiften. 17 Oct. Frederik Dekker, oud 24 j.. jm. en Pieternella Dekker, oud 19 j., jd. Levinus Hainelink, oud 21 j., jm. en Philomena Ro salia Geers oud 20 j jd Huwelijks-voltrekkingen. 13 Oct. Lein Johannes van den Broecke oud 36 jjm. en Anna Catharina Kouwijzer, oud 29 j., jd. 15 Oct. Anthonie de Putter, oud 20 j., jm. en Maria Catharina Witte, oud 19 jjd. Jan Verlinde, oud 41 j., jm. en Johanna Corne lia Kolijn, oud 32 j., jd. Geboorten. 13 Oct. Leendert Jan, z.van Leendert den Hartog en van Adriana Mi- chielsen. Francois Abraham, z. van Jacobus van der Welle én van Lidewij van Es. 14 Oct. Pieter Abraham, z. van Abraham Cas- telijn en van Cornelia Pieternella Bal. 17 Oct Pieter Jan, z. van Jan vanIJkenvan Elisabeth Catharina Dieleman. Overlijden. 14 Oct. Pieter Herrebout, oud 79 j., weduwn. van Adriana Platteeuw. PREDIKBEURTEN. ZONDAG 26 OCTOBER 1919. Gereformeerde Kerk. Tei Neuzen 9V2 en 2 uur Ds. S. Groeneveld. Bed. H. Avondm. Axel 9 en 2 uur, Ds. A. Thielen Zaamslag 9 en 2 uur Ds. H. P. M. G. de Walle Hoek 9'/i en 2 uur Ds. H. v. d. Wal. Schoondijke 9 en 2 uur, Ds. J. It. Goris. Oostburg 9V2 en 2 uur, Ds. H. Z. de Mildt van Spijkenisse. Aardenburg. 9'/j uur Leeskerk. en 6'/s uur Ds. de Mildt. Ter Neuzen 9'/i uur Ds. Crousaz 2 uur, Ds. A. Timmerman en 6 uur Ds. Crousaz. Sluiskil 9'/j nur Ds. A. Timmerman Bed. H. Avondm en 2 uur Dhr. L. Dek. Axel 9 en 2 uur, Ds. Hugenholtz. Zaamslag 9 en 2 uur, Ds. G. van Dis. Hoek 9 en 2 uur, Ds. E. Raams. Chr. Geref. Kerk. Zaamslag 9 en 2 uur, Ds. L. de Bruijne. Gereformeerde Gemeente (Vlooswijkstr) Ter Neuzen 9, 2 en 5'/2 uur, Leeskerk. Lokaal Eben-Haëzer", (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen 5'/» uur, Evangelisatie. Middelburg, 23 Oct. 1919. Ter graanmarkt was de aanvoer niet groot. De noteering was: tarwe f32.f32.50, kroonerwten f 27—f 28, bruine boonen f31 f33 witte boonen f47f50 alles per 100 kilo. Boter f 1.65particuliere prijs fl.75. Eieren f21.Particuliere prijs f22. Heden overleed in het ver pleeghuis te Middelburg, onzen geliefden Zoon, Broedor, Behuwd- broeder en Oom, REiNIER DANIËL RIEMENS, in den nog jeugdigen leeftijd van bijna 32 jaar. Groot is ons verlies, maar dat hij thans juicht voor Gods troon leenigt onze smart. D. RIEMENS. M. RIEMENS—Jansen. BARBERA M. MILLENA AR— Riemens. J. MTLLENAAR en Kir.d. MARIA RIEMENS. DANIËL R. RIEMENS. NEELTJE RIEMENS— Van Driel. KRINA S. RIEMENS. Zaamslag, 23 October 1919. De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend, dat voor het 114e tijdvak (25 October t.'m 2 November) geldig zijn de Zwart gekleurde (met groenen onder grond) wittebroodkaarten. Ter Neuzen, 22 October 1919. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend dat bon 4 der Rijks- suikerkuart geldig is van Maandag 27 October t/m Zondag 2 November. Ter Neuzen, 24 October 1919. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. Zij, dewelke vallen onder de Groepen B en C en stoken met groote kachels, worden in de gelegenheid gesteld ter vckrijging van GIETCOKESen gelieven hiervan opgave te doen. tot en met 29 October ten kantore Kandeelstraat. DE BRANDSTOFFEN-COMMISSIE. Coöperatieve Groentendrogerij en Zouterij te Ter Neuzen. In verband met het besluit tot ont binding der Vereeniging, worden belang hebbenden uitgenoodigd vóór I November 1919 hunne vorderingen op genoemde Coöperatie in te dienen. Ter Neuzen, 22 October 1919. Het Bestuur met de liquidatie belast, L. DE FEIJTER—HUIJSSEN, Voorzitter. L. CH. WABEKE, Secretaris. Oudorgeteekende beveelt zich beleefd aan voor het enz. voor Ter Neuzen en Omstreken. K. DE KOEIJER, Zwaantje, Ter Neuzen. Hervormde Kerk.

Luctor et Emergo | 1919 | | pagina 2