Uit de Pers. Uit de Provincie. Reclameberichten. Verzekert brandbeschadiging transport. schade toegebracht aan derden. Van Heinde eii Verre. Kerk, School en Zending. Adv erteu tien. Bekendmaking. 27 September a.s., Zaakje blijft voortzetten. P. v. d. HOUT, H. S. v. HOUTEN, Gemeenteraad van Ter Neuzen. N.V. Groentendrogerij „Canisvliet" dingen, die ons onverschillig mogen laten. Integendeel, de tegenstelling tusschen Evangelie en revolutie is nog nimmer zoo scherp uitgekomen als in onze dagen. Waar nu die strijd ook met het stem biljet gestreden wordt, moeten onze vrouwen, nu het aan allen in handen gegeven wordt, dat wapen niet alleen door de tegenstanders laten gebruikt worden, maar dienen zij het evenzeer, vóór Christus, tegen den anti-christ, te hanteeren. Dat zij dit zullen doen naar Christelijke zede, spreekt vanzelf. Naar de geeste lijke eenheid, die in Christelijke gezinnen bestaan moet tusschen man en vrouw, zal de vrouw zich in dezen laten voor lichten door haren man. Mogelijk, dat langs wetgevenden weg bepaald wordt, dat de man ook de stem voor zijne vrouw zal mogen uitbrengen". INKRIMPING TREINENLOOP Naar het Persbureau Vaz Dias ver neemt, zal ingaande 16 Sept., de treinen loop op de Nederlandsche spoorwegen weder ingekrompen worden. De gevaren der critiek. Er is tegenwoordig een zijde aan de critiek op de sociale toestanden, de sociale maatregelen, en de sociale wet geving, die gevaar oplevert. De sociale maatregelen, en niet het minst het aan deel daarin van den wetgever, plaatsen voor ernstige vragen en bezwaren. Wie nu echter teveel de bezwaren naar vo ren brengt en bij de vragen blijft staan anders gezegdwie te veel zijn ge dachte door de critiek in beslag laat nemen, zou daardoor kuunen worden teruggehouden van wat thans ook zoo noodig is: opbouwend werk doen. Er is een critiek, die verslapt, een critiek die de kracht breekt, welke vereischt wordt om in groote tijden groote pro blemen aan te vatten. Voor die critiek bestaat thans gevaar. De arbeidersbe weging uit zich in drieërlei, waarvan veelal bij voorkeur als het ware de scha duwzijden naar voren worden gebracht de loonsbewegiug, de verkorting van den arbeidsduur en de organisatie. Al te zeer laat men bij deze punten de critiek aan het woord, verzuimd men naast de schaduwzijden ook de lichtzijden op te sporen, en ziet men voorbij dat het ge rechtvaardigde' in de sociale bewegiug onzer dagen niet door de bedenkingen wordt opgeheven. Dit alles heeft nadeelige gevolgen. Immers zoodoende komt er verwijdering tusschen de arbeiders en de andere stan den. De arbeiders gevoelen de te een zijdige critiek als miskenning van hun streven, en de andere standen verliezen door hun critiek op de sociale actie de sympathie voor den arbeidersstand. Er ontstaat spanning, en die spanning doet een afstand ontstaanhet gevoel van saamhoorigheid gaat weg en het besef, dat men elkander noodig heeft, raakt verloren. De voormannen op kerkelijk gebied, op politiek gebied, op onderwijsgebied, de rijker bedeelden op ieder terrein moeten toonen dit te beseffen. Niet door geK aan sympathie, welke het resultaat is van eenzijdige critiek, mag verwijdering ontstaan. Maar zoo ooit dan moet nu het woord van Da Costa „toenaad'ring eischt Gods Woord en de zer tijden nood" op het hart gebonden worden van allen, die geroepen zijn lei ding te geven aan het kerkelijke en in- tellectueeie leven onzer dagen van allen die in eenig opzicht tot de rijker be voorrechten behooren. Het allermeest gevoelen we dezen drang met betrekking tot het religieuse Reeds hierom, omdat de geloofsgemeen schap een band legt, die vergeefs op eenig ander terreiu zal worden gezocht. Het Christelijk geloof bindt aan elkaar hen, die de uitersten vormen der maat schappelijke samenleving. Het Christe lijk geloof biedt in ieder opzicht den besten grondslag voor hooger ontwikke ling, het maakt ook bij den eenvoudig ste een geestesbeschaving mogelijk, waar voor nergens elders de waarborg wordt gevonden. De gelegenheid, welke de geloofsge meenschap opent, verzwaart echter de verantwoordelijkheid- De Christelijke arbeiders moeten het zout zijn van de arbeidersbeweging. Tegenover het in tellectualisme, dat de moderne arbeiders beweging dreigt, dient daarom de ont wikkeling van de Christelijke arbeiders beweging het religieuse element in ons volksleven weer in te dragen. Daarvoor is dus noodig, voorlichting en leiding van de Christelijke arbeiders in sympathisee- rend medeleven, in begrijpen van hunne moe 'kl' den, met dieper doordringen in de kern der arbeidersbeweging en waar deering van hetgeen naar Christelijke le vensbeschouwing daarin alsgerecht vaar- digd dient te worden erkend en bevor derd. Critiscl van verre staande, verspelen de andere standen hun recht om invloed ten goede uit te oefenen op den arbei dersstand- In hooger gemeenschapsle ven ligt de zegen, die het kwade stuit en het goede tot ontwikkeling doet ko men. (Stand.) TER NEUZEN, 2 September 1919. Hedennacht werden bij den heer P. Hamelink (zaadhandelaar) twee fietsen, twee paar schoenen en eenig geld gesto len. Bij de heeren Meinema en II de Regt werd een fiets ontvreemd. De die ven hebben dus terdege hun slag gesla gen. 't Is te hopen, dat ze spoedig gesnapt en flink gestraft worden. Tegen dubbel tarief. uw RIJWIEL tegen: diefstal met en zonder inbraak Uzelf tegen ongevallen en Inlichtingen bij TER NEUZEN. Hoek. In de heden alhier gehouden raadsvergadering werden tot wethouders gekozen de heeren A. J. Guiran (lib.) en A. Dieleman (a.r.). Zaamelag. In de op heden gehouden raadsvergadering werden de heeren A. de Feijter (Christ.-Hist.) en J. de Visser (liberaal) als Wethouders benoemd. Axel. Donderdagavond is Louis Wie mes, die zooals we meldden, Maandag een klap kreeg van een paard, aan de gevolgen ervan overleden. Zaterdagmiddag zijn te Axel weer vijf Duitsche soldaten aangekomen, die bij Sas van Gent over de grens waren ontvlucht. Vier van hen waren te voet uit Frankrijk gekomen en één uit Bel gië. Ruim acht dagen waren ze onder weg geweest, vóór zij de grens waren gepasseerdoverdag moesten zij zich natuurlijk schuil houden. Eén van hen was reeds twee maal bij zijn vlucht ge snapt en deswege veroordeeld tot gevan genschap, doch de derde keer was het hem gelukt behouden over de „streep" te komen. De vluchtelingen werden te Axel van kleeren enz. voorzien en zijn Maandag naar Middelburg getranspor teerd om vandaar verder naar hun va derland terug te keeren. In de heden gehouden raadsverga dering werden als wethouders gekozen de heeren J. M. Oggel (met 7 stemmen, 1 op Koster, 3 op Kruijsse), en van der Bilt (met 6 stemmen, 1 op Koster, 1 blanco en 3 op Kruijsse). Alzoo een A. R. en een R. K. Vrijdagavond werd alhier in het Beursgebouw een vergadering gehouden om te komen tot de oprichting eener afd. van de Chr. Ned. Bond van Vakar beiders. Dhr. Terwei van Amsterdam zette op duidelijke wijze uiteen, wat het doel van dezen Bond is, wat in hoofdzaak neer komt op lotsverbetering van den arbeider. Tot deze vergadering waren slechts een klein aantal personen uitgenoodigd. Van deze personen traden er 6 als lid toe, waarvan als voorloopige bestuursleden werden gekozen de heeren B. J. Knie riem, voorz., Joh. van Driel, secr. en Jan Wieles, penningm. Het ligt in de bedoeling zoo spoedig mogelijk een algemeene vergadering te houden om tot de definitieve oprichting van een afd. te kunnen overgaan. Alle personen van Christelijke begin selen, in welk vak ook werkzaam, wekken we op deze vergadering alsdan bij te wonen. Toen de knecht van den molenaar Cappon naar de Sassing reed om graan in te laden, schrok het paard, en ge raakte met den wagen van den dijk. Ofschoon licht geraakt, kwam de jongen die onder den omgeslagen wagen terecht kwam, er bijzonder goed af. Schoondijke. In de heden gehouden raadszitting werden als wethouder ge kozen. de heeren J. M. Risseeuw (aftre dend) en A. Luteijn, beide Unie-liberaal. Bij Sasput, onder de gemeente Hoofdplaat heeft Vrijdag een oeveraf- schuiving plaats gehad. Over 150 M. is de geheele steenglooiïng wegge zonken. Op enkele meters van den dijk peilde men gister 16 M. Men is reeds bezig met het aanleggen van een nieu wen dijk achter den tegenwoordige, om overstrooming van den Hoofdplaatpolder te voorkomen. Zeer vele belangstellen den gaan een kijkje nemen. In Oostburg zijn Zondag een drietal Belgen, die uit België ontvluchte Duit sellers lastig vielen, flink afgerost. De politie moest hen uit te handen van de terecht verontwaardigde bevolking red den. Onder de koeien van den landbou wer Z. te Heinkenszand heerscht mond en klauwzeer. Melk dezer dieren was ongekookt toegediend aan biggen en kal veren. Nu zijn reeds 11 biggen en een kalf gestorven. Borssele. Dezer dagen werd van den landbouwer H. een kalfvaars ontvreemd. In den stal aan den steiger te Borssele werd het teruggevonden. Hoe het daar kwam een raadsel. Zou door het krachtdadig optreden der politie het plan niet verijdeld zijn geworden het dier de Schelde over te smokkelen Z. Vlissingen. Zondagavond zijn in de Paul Krugersstraat en de Scheldestraat twee meisjes door een onbekend geble ven persoon, die hun passeerde, met een mes in den buik gestoken. Een der meisjeswas zoo ernstig gewond, dat zij onmiddellijk naar liet gasthuis moest wor den vervoerd. Hansweert. Door de douaneboot „Al batros" is op de Westersclielde aange houden liet mossel vaartuig „G. R. A. 16", welke bij onderzoek bleek 18 kisten eieren geladen te hebben, met het doel deze naar België te smokkelen. Het vaartuig is hier binnengesleept en de partij eieren in beslag genomen. Tegen den schipper is procesverbaal opgemaakt. Bij bakker M. trok een vier-jarig meisje een hoekkastje om en had het ongeluk er onder te geraken, met het gevolg, dat het een been brak. De Provinciale boot Walsoorden Hansweert, geraakte Woensdagavond met de schroef verward in een staal draad van een baggermolen. De boot kon eerst met veel vertraging aanleggen, zoodat vele reizigers den trein misten. Wemeldinge. De schipper M. Kleutenaar van Capelle N. Br. wilde zijn schip mee- ren aan den binneiisteiger alhier. Hij had daarbij het Ongeluk met zijn rech tervoet in een staaldraad te raken, met het treurig gevolg dat dit lichaamsdeel even boven den enkel werd afgeknepen. Dat dit met kracht gebeurde, bleek doordat bedoelde voet in het water viel. De ongelukkige is nog dienzelfden mid dag met een ziekenauto naar Middelburg vervoerd. Z. Goes. Toen de melkboer Flipse terug keerde van het koeieumelken, geraakte er iets aan het paardentuig onklaar. Het paard hierdoor verschrikt, ging aan den haal, met het gevolg, dat F. van den wagen viel, een pols brak en aan het gelaat verwond werd. Eenige personen, die voorbij reden, konden hem op de been helpen, waarna hij zich huiswaarts begaf en zich dadelijk onder geneeskun dige behandeling stelde. Dr. v. d. Berg verbond den man. De inhoud der melk bussen ging totaal verloren. Zeeuw. Nieuwdorp. Het dochtertje van J. M. had het ongeluk in een stopnaald te trappen. Toen de moeder deze uit den voet wilde trekken, brak de naald af, zoodat de dokter er aan te pas moest komen om het stuk te verwijderen. Toen de vrachtrijder G. G. met zijn familie een toertje wilde maken naar Middelburg, maakte het paard op den afrit bij „den Tol" een zijsprong, waar door het rijtuig omkantelde. De inzit tenden kwamen er met eenige onbedui dende schrammen af. De voerman zelf echter kreeg de kap van het rijtuig op het been, waardoor dit beneden de knie brak. Dadelijk werd een ander rijtuig gehaald, om den verongelukte naar zijn woning terug te brengen. De geest des tijds. Een dame te Hilversum plaatste een advertentie om een „dienstbode" resul taat geen enkele brief. Daarop plaatste zij een advertentie voor „een juffrouw in de huishouding" resultaat65 brieven 1 „U. D." Een grapje uit een Duitsch blad Eerste jongen: „Ga jij naar school?" Tweede jongen; „Ja natuurlijk jij niet?" Eerste jongen„Ik staakje moet toch leenen staken om later je brood te kunnen verdienen Van je familie Onder den indruk van de gewichtige gebeurtenis, die daar binnen had plaats gehad, stapten ze te 'sGravenhage het stadhuis uit, hij en zij, als man en vrouw. Ondanks het gure weer en de ontsten tenis van het koesterende zonlicht, was het in hun binnenste rozengeur en ma neschijn. Ze bespraken de toekomst, welke hun natuurlijk op dezen morgen zoo hoopvol leek. Een familielid der bruid kwam echter ook een woordje meepra ten. Evenwel niet over honeymoon, 't Werd een levendig onderhoud, rijkelijk doorspekt met krachtige uitdrukkingen. Plotseling ging de bruidegom tot het offensief over en beide heeren rolden over het natte asphalt van de Groen markt. Het bruidje weende haar bruidstranen en riep om hulp. Een paar agenten maakten een einde aan de daadwerke lijke gedachtenwisseling en weldra ging het jonge paar gearmd verder. Ernstig vliegongeluk te Winschoten. Twee dooden en drie gewonden. De vliegdemonstraties die te Win schoten werden gehouden ter gelegen heid van de opening der Tramlijn Win schoten—Delfzijl hebben een noodlottig einde genomen. Tot 's middags omstreeks vier uur gaf de Engelsche vlieger Capt. Hinchliffe, die 's morgens van het Ëlta-terrein te Amsterdam was opgestegen, fraaie demon straties en ondernam hij vele vluchten met passagiers. Toen weer een landing werd gemaakt geschiedde deze niet op het eigenlijke vliegveld waarom is nog niet uitge maakt maar op een daarnaast gele gen veld. Op dit veld bevond zich een groote menigte, die door de politie niet op een afstand te houden was. Men sprong over de slooten en liep over het veld, terwijl de machine dalende was. De grove onvoorzichtigheid van het publiek werd noodlottig. Volgens Hinchliffe pakte iemand niet de mechanicien het toestel bij een der vleugels vast. Daardoor zwenk te de machine en kwam zij, met do nog draaiende schroef, tusschen het pu bliek terecht. \De gevolgen waren vreeselijk. Een vrouw uit Winschoten, De Ruiter ge naamd, kreeg een hevigen slag met de schroef en werd op slag gedood. Het 14-jarig knaapje Molema dat eveneens getroffen weid, beliep zware verwondin gen en gaf kort daarop eveneens den geest. Behalve deze twee dooden zijn er nog drie gewonden, waarvan één ernstig. Dure kuikens. Een kippeuhouder in de gemeente Bemmel werd dezer dagen voor 100 wit- leghornkuikens van cirka 3% maand f 1200 geboden. Het aanbod werd niet aanvaard. Smokkelhandel. Aan de Groninger grens wordt druk in eieren gehandeld, die tegen woeker prijzen over de grens gaan. Zaterdag werd daar een partij van 27000 hoender eieren in beslag genomen. Onder een kar. De 10-jarige scholier L. v. G., te Rot terdam, is op den Nieuwen Haven onder een sleeperswagen geraakt. Met twee gebroken ribben en een hoofdwond is hij per brancard naar zijn huis vervoerd. Brandstichting. Te Nieuwolda is de korenschuur met veertig deimt koren van den heer Bar- lagen afgebrand. Men vermoedt kwaad willigheid. Onder Delfzijl te Heveskes, zijn de boerderijen van De Boer en Wiersma moedwillig in brand gestoken. De schade is aanzienlijk. Daders zijn onbekend. Zwendel. Iemand uit Houtigehage „solliciteerde" op een advertentie, welke hem de mo gelijkheid schiep met een vrouwelijke schooue door het leven te gaan. Hij kreeg tot bescheid eerst f 5 te moeten zenden, daarna zou de kenuismaking plaats vinden. Hij stuurde de gevraagde vijf gulden, maar de trouwlustige, juf frouw liet niets meer van zich hooren. Een waarschuwing voor al te trouw lustigen. Hoe is 't mogelijk. Terwijl te 's-Gravenhage voor slaolie in veel winkels nog f 1.80 per flesch wordt gevraagd, is slaolie uit Delft van het be kende merk N.O.F., blijkens advertenties in de Belgische bladen, te Antwerpen te* krijgen voor 5 fr. 25, wat, de franc tegen den koers van 32 een bedrag vau f 1.68 geeft. Geref. Kerken. Beroepen Te Hollandscheveld, A. v. d. Vegt, te Ureterp. NeJ. Herv. Kerk. BeroepenTe Waarde (Z.), D. van Maanen, te Burgh. Bedankt: Voor Melissant, A. van Griet- huijsen, te Oud-Vossemeervoor Kam perveen, W. Wesseldijk, te Wapenveld (Geld.). Geref. Gemeenten. BedanktVoor Middelburg, G. H. Kersten, te Ierseke. Benoemd tot onderwijzer(es) Te Hoogeveen, J. A. Velsink, te Nieuw- Weprdinge te Anna-Paulowna, A. Smit, te Aaltente Vlachtwedde, mej. T. Oranje, te Zoutelandete Schouwerzijl, A. Tim mer, te Westerbork. Flink zool Volgens het .officieel verslag van de Geref. Kerk te Koog-Zaandijk werd in het afgeloopen jaar aldaar gecollecteerd voor de kerk f 4026.91 V», voor de Dia conie f 1672.4778, voor de Zending f 308.78Vi, Kerkbouwfonds f 699.11, en voor andere doeleinden f 561.937ate zamen een som van f 7269.17. Deze gemeente telt180 belijdende leden en met de doopleden medegeteld 325 zielen. Zitting op 2 September 1919. Onder (veel belangstelling (tot in de gang toe stond het publiek) opende de Voorz., de edelachtbare heer burgemeester, de door alle 13 leden bijgewoonde vergadering. Na benoeming van commissies voor 't on derzoek der geloofsbrieven werd de vergade ring geschorst. We maakten van de gelegenheid gebruik om even rond te kijken. De leden hebben nu nette portefeuilles voor zichB. en W. komen op een tribune te zitten. En tusschen de raadsleden staan de tafeltjes voor de pers. 'tViel ons op, dat de drie socialisten zoo gezeten zijn, dat hun oog juist Trait op de tegen hen over hangende portretten van ons vorstelijk Huis, onder welks mild bestuur ook zij in rust en vrede kunnen leven. Na heropening der vergadering brachten de heeren de Jager en Geelhoedt als rappor teurs verslag uit over 't gehouden onderzoek der geloofsbrieven. Alles was in orde en de leden werden alle toegelaten na het afleggen van de zuiveringseed en het zweren van den eed tot bevestiging als raadslid. Alleen de drie socialisten legden de belofte af. Na een kort woord van den Voorzitter, waarin de leden geluk werden gewenscht met hun benoeming en waarin werd gewezen op de zware taak die hen wacht, tot welks goede afwerking de Voorz. Gods zegen en holpe inriep, werd overgegaan tot de benoe ming van wethouders. Bij de eerste stemming verwierf de heer de Jager 6, |de heer Geelhoedt 7 stemmen. Verkozen alzoo de heer Geelhoedt. Bij de tweede stemming kreeg de heer de Jager weer 6 en de heer v. Hasselt 7 stem men. Alzoo verkozen de heer v. Hasselt. Op de vraag des Voorzitters verklaarden de heeren Geelhoedt en van Hasselt [beiden liberaal] hun benoemng aan te nemen. Hierna werd de vergadering gesloten. Do uitslag van de verkiezing van Wet houders heeft ons persoonlijk niet verrast. Het was te verwachten, dat 't bloed zou kruipen, waar 'tniet gaan kan. Zonder zelfs bij eerste stemming een eigen kandidaat te stommen, gingen de socialisten op den libe ralen kandidaat stemmen. Zelfs de heer van Hasselt, door een groepje „kapitalistische" behoudsmannen in den raad gebracht ver wierf genade in hun oogen. De uitslag van de stemming bewijst, dat vooraf een af spraak tusschen liberalen en socialisten is gemaakt. Nu hadden echter èn de heer Geelhoedt èn de heer van Hasselt pertinent verklaart geen benoeming te zullen aannemen, als daar aan socialistische stemmen hadden meege werkt. Toch bedankte de heer Geelhoedt de leden die op hem gestemd haddende heer v. Hasselt, als beter politicus „vergat" dat, en verklaarde alleen de benoeming aan te nemen. Deze houding van de heeren, die zoozeer in tegenspraak is met de door hen afgelegde verklaringen, doet bij ons haast de lust ont staan tusschen hen en de bekende Steenen Man met de twee aangezichten teHarlingen een parallel te trekken. Gelukwenschen kun nen we onze stad met de gevallen beslissing niet. We komen nog nader op deze kwestie terug, die van veel beteekenis is voor de toe komstige politiek van de heeren. Want wat hebben ze moeten beloven aan de roode neven voor 't baantje van wethouder Loop der bevolking van Ter Neuzen. Aangckomen: J. J. Huijssen, werkman, Nieuwediep 91, uit Luik. C. M. Wieland, zonder, 2e Kortestr. 8, uit 's Gravenhage. G. C. van Gelder, rijksklerk, Grenulaan 27, uit 's Hertogenbosch. J. de Braai, landbouwers knecht, P 66, uit Westdorpe. Vertrokken: J. J. van Damme, rietwerker, Dekker straat 45, naar Rotterdam. F. Bogaerts, machinist, Q 164, naar Willebroeck. P. Donze, werkman, C 60, naar Zaamslag. H. J. de Smet, fabrieksarbeider, Q 238, naar Westdorpe. M. M. A. de Clerck, zonder, C 186, naar Roosendaal. A. P. van Aalst, zouder, Tholenstr. 53, naar Harderwijk. J. van Doezelaar, arbeider, P 35, naar Hoek. C. G. Seegers, dienst bode, Q 119, naar Sas van Gent. J. A. A. Hamelink, zonder, Dekkerstr. 43, naar Biervliet. D. R. E. van der Moer, zonder, Noordstraat 74, naar Delft. D. Olie, technisch ambtenaar Rijks waterstaat, Zandstraat 1, naar Heusden. J. J. Mi- chielsen, handelsreiziger, Tholensstraat 64, naar Rotterdam. Verbod tot het verwerken van Melk en Melk producten bij bereiding van brood. De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend, ter voldoening aan Cir culaire No. 66451/36/A dato 29 Augus tus 1919. De Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel, gelet op zijne beschikking van 25 April 1919, Heeft goedgevonden Onder intrekking van voormelde be schikking, met ingang van 29 Augustus lo. te verbieden het verwerken van Melk, Melkproducten en Melkbestand- deelen bij de bereiding van brood, met uitzondering van Kleinbrood en zooge naamd luxe-brood tot een gewicht van ten hoogste 50 gram 2o. in te trekken de bij zijne beschik kingen van 11 en 13 Augustus j.l. vast gestelde maximumprijzen van Melkbrood. Ter Neuzen, 3 September 1919. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. De Burgemeester der Gemeente ZAAMSLAG maakt bekend, dat de uit reiking der broodkaarten, geldende voor de 28ste periode, zal plaats hebben op vertoon van de daarvoor bestemde rant- soeneeringskaarten voor de nummers 1 tot en met 500 op 8 September, 500 en hooger op 9 September, telkens van des voormiddags 9 tot II uur en des namiddags van I tot 4 uur. De Burgemeester voornoemd, JOH. DE FEIJTER. Ter Neuzen. BUITENGEWONE ALGEMEENE VERGADE RING op des namiddags te 4 uur, in het kantoor der Vennootschap in de Roeiersgang. Punten ter behandeling liggen op 't kantoor der Vennootschap te Canisvliet. De President-Commissaris, J. A. VAN ROMPU. Ter Neuzen, 1 September 1919. jgioHOndergeteekende maakt be- 1^^ kend dat hij zijn Barbier. Dijkstraat, Ter Neuzen. Tevens verkrijgbaar: Prima SCHEERZEEP en SCHEERMESSEN.

Luctor et Emergo | 1919 | | pagina 2