Uit de Provincie. Van Heinde en Verre. Kerk, School en Zending. Ingezonden Stukken. Burger lijke Stand. Laatste Berichten. jeeft te doen. De lieer Koopman meent ook, dat we als Raad geen gratie mogen gebruiken. Naar men zegt, zijn er reuzenwinsten gemaakt. De eigenaar moet het doen. De Voorzitter merkt op, dat er 2 plannen zijn. Een van f980,27 (wegen van 3 a 31/., M.) en een van 400 gld. (wegen van 2 a 2l/4 M.). Als we 't voor stel van den heer Wisse niet aanvaarden, moeten we procedeeren. Dat kan lang duren, en de menschen moeten dan wachten. Besloten wordt tenslotte, dat het eer ste plan zal worden uitgevoerd. De gemeente wil daarin bijdragen hoogstens de helft van f 980,27. De heer Wisse moet het andere betalen. De heeren De Jonge, Van Ree, Van Hoeveen Koop man stemmen tegen. De geloofsbrieven der nieuw gekozen raadsleden worden in orde bevonden. Een wijziging in de begrooting '18 wordt goedgekeurd. Bij rondvraag wijst de heer Koopman op het woest rijden van motorrijders in de kom. De Voorz. zal er aandacht aan schon ken, en maatregelen overwegen. De heer Faas wil de havengelden ver- hoogen. Dan kunnen we de haven ver beteren. Een steile kaaimuur b.v. om het uitzakken van de wal te voorkomen. De heer v. d. Ree is er tegen, omdat er steeds een batig saldo is voor het havenbedrijf. De Voorz. meent, dat we hier wel wat winst uit kunnen maken en zoo hst ge meenteinkomen vergrooten. B. en W. zullen het overwegen. Daarna werd de openbare zitting ge- schorscht en in besloten vergadering overgegaan tot behandeling van het voorstel van B. en W. tot aankoop van electriciteitsmeters en het aangaan van een geldleening daarvoor. TER NEUZEN, II juni 1919. In de op a.s. Donderdag, des voor middags 10 ure, te houden openbare vergadering van den gemeenteraad alhier, komen de volgende punten in behande ling: 1. Ingekomen stukken. 2. Verzoek steuncomité om subsidie. 3. Wijziging begrooting der gemeente over 1918. Zondagmiddag werd, terwijl de bewoners naar kerk waren, ingebroken bij den heer M. in de Grenulaan. De kast werd ernstig beschadigd en ruim f 47,meegenomen. Gister zijn de daders, D. en Sm., naar Middelburg vervoerd. Het wordt er in onze omge ving ook al niet veiliger op. Begunstigd door schoon weder, werd gisteren de „Zomerdag" op de weide van den heer Dees alhier gehouden. De heeren Ds. Raams, Ds. Timmermans, Tabak en Dek voerden het woord, terwijl „Mobilisatieklanken" op verdienstelijke wijze eenige liederen deed liooren. Het feest was druk bezocht, en mag uitste kend geslaagd heeten. Tegen den 13-jurigen L. D. alhier is proces-verbaal opgemaakt wegens diefstal van een konijn bij de gebr. V. en van koper van een machine bij den heer PI. Het bestuur der Vereeniging „De Ambachtsschool", alhier, besloot de aan besteding van het schoolgebouw te doen plaats hebben op 26 Juni a.s. Het hoopt nog dit jaar gereed te komen en met den nieuwen cursus te kunnen openen. Tot deurwaarder bij de arrondisse mentsrechtbank te Middelburg, ter stand plaats Ter Neuzen, is benoemd de heer K. J. Huineman, alhier. De heer B. von Brucken Fock, alhier, is benoemd tot lid van het Bouw kundig Instituut gevestigd te Amsterdam. Bij resolutie van den Minister van Financiën, van 4 Juni 1919, no. 70, afdeeling personeel, is met ingang van 1 Juli 1919, J. F. H. Bontenakel, te Utrecht, tijdelijk belast met de waar neming der betrekking van inspecteur der directe belastingen en is hij werk zaam gesteld aan de inspectie der directe belastingen, invoerrechten en accijnzen alhier. Pr ij zens waardige hartelijk- h e i d. In één van onze dorpen had een vertegenwoordiger van een anti revolutio nair blad reeds meer dan een jaar de gemeenteraadsvergaderingen bijgewoond als verslaggever. Zijn collega, vertegenwoordigende een ander, zoogenaamd neutraal blad, werd steeds een sigaar en een kop koffie plus een koekje gepresenteerd. Nu de distributie van koffie afgeloopen is en de sigaren wat goedkooper zijn geworden, werd ook eerstgenoemde thans een sigaar en een kop koffie aangeboden nu echter niet als vertegen woordiger van een a.r. blad, maar als gewoon bezoeker. Zaamslag Het stelen neemt hier toe, doch het wordt wel eens overdreven ook, want bij C. de P. zijn niet 4 doch 2 fietsen ontvreemd. Zooals een blad meldde, waren fietsen per auto ont vreemd, doch deze in elk geval niet, want door het land waren sporen waar neembaar, waarbij andere gestolen voor werpen werden teruggevonden. Axel. Tot correspondent voor de arbeidsbemiddeling alhier is op voor dracht van de betrokken commissie door Burgemeester en Wethouders be noemd de heer Adr. de Visser, voorzitter van de Chr. werkl.vereeniging Patrimo nium alhier. Zondagmorgen is onder de gemeente Axel een man bij het zwemmen ver dronken. Zondagvoormiddag is te Koewacht bij het zwemmen verdronken de 25-jarige A. d. B. aldaar, gehuwd en vader. De pogingen zijner twee kameraden tot redding mochten niet baten. De heer Cuelenaere, oud-burgemees ter van Philippine, is per automobiel over gebracht naar het ziekenhuis te Neuzen. Het rechteroog is geheel verloren, doch overigens is het bekomen letsel niet van levensgevaarlijken aard. Hoe het aan de grens nabij Philip pine toegaat, kan nog blijken uit het volgendeDrie Belgische soldaten in uniform hebben een der drie koeien weggenomen en over de grens gebracht., die door de commiezeu waren benaderd en des namiddags door den ontvanger der registratie moesten verkocht worden. Deze koeien liepen te Philippine in een weide nabij de grens. De commiezen hebben met behulp van Belgische gen darmes de koe teruggekregen, doch Belgische schildwachten beweren van het geval niets anders te hebben be merkt, dan dat de koe op eigen gelegen heid over de grens was komen loopeu. Dat de koe was weggenomen, is echter op verren afstand door twee burger commiezen gezien. St. Jansteen. De echtlieden C. V. uit de buurtschap Heikant alhier, waren naar Axel geweest om muziek te maken voor danslustige paartjes. Bij hun terugkomst werden zij ter hoogte van de Drie Hoefijzers aangehou den door een paai personen, die terstond van hun revolver gebruikmakende, den man door het achterhoofd en de vrouw in de kin schoten. De laatste is ter verpleging in het Liefdehuis te Hulst opgenomen om de kogels te doen ver wijderen uit haar kin, terwijl de eerste thuis behandeld zal worden. De aanranders waren geen commiezen 'die meenden met smokkelaars te doen te hebben maar heel eenvoudig straat- roovers. 't Wordt er niet veiliger op in ons goed Zeeuwsch-Vlaanderen Boschkapelle. Bij een onzer landbouwers heeft men 's nachts «ene hoeveelheid chili-salpeter gestolen, daderés) onbekend. Koewacht. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag zijn bij den landbouwer C. van Remoortere op den Heikant onder deze gemeente twee melkkoeien uitjden stal gehaald. De dieren zijn waarschijnlijk naar België gevoerd. N. V. Middenstand s-Crediet- bank voor Zeeuwsch-Vlaan deren. In de te Breskens gehouden aandeel houders-vergadering werd tot liquidatie der bank besloten, welke zal worden overgedragen aan de Bankassociatie, Credietvereeniging van Wertheim en Gompertz. Uit de winst- en verliesreke ning bleek dat f395 winst is gemaakt over 1918, waardoor ö1/* dividend kan worden uitgekeerd, terwijl de aandeelen tegen den koers van 125 aan de bank associatie worden overgedaan. De com missarissen der liquideerende bank zul len tot adviseurs van hot te vestigen kantoor der bankassbeiatie aangesteld worden. Op klaarlichten dag werd ingebro ken bij den landbouwer P. te Souburg, terwijl de familie afwezig was. Er werd een barometer en voor f125 geldswaar de ontvreemd. De politie stelt een onderzoek in. Maandagmorgen kwam de molenaar J. A. te Zoutelande bij het opendoen van den molen, tot de onaangename ontdek king, dat er 660 K.G. graan en meel was weggehaald. Door middel van een val- sclie sleutel hadden de dieven zich toe gang tot den molen verschaft. Ellewoutsdijk. Door het op hol gaan yan het paard,had de landbouwer Louis- se alhier het ongeluk onder de driewiels- kar te komen en een been te breken. Arnemuiden. Zaterdagavond kreeg de 62jarige J. L. de Troye een klap van een paard tegen den buik. Geneeskun dige hulp werd ingeroepen. Per auto werd hij Maandag naar het gasthuis te Middelburg vervoerd, waar hij Dinsdag morgen aan de gevolgen is overleden. (De Zeeuw.) Vossen. Een jachtopziener van den heerKi'öl- Ier te Hoenderloo Ede, heeft een nest met 10 jonge vossen gevonden en alle bemachtigd. Een vijftal is nog in leven de andere stierven reeds in hun balling schap. „Msb." Bij opbod. Te Bussum staat een huis ledigende eigenaar wacht op een huurder. Maar hij wacht op het hoogste bod boven den huurprijs. Want boven den huurprijs betaalt men tegenwoordig ook nog „sleu- telgeld". Het hoogste bod is nu al op- geloopen tot f900. Maar de eigenaar wacht. Wie biedt meer? „Tijd". Sigarendiefstal. Te Woensel is zekere V. gearresteerd en op transport naar Den Bosch gesteld, verdacht van diefstal van 10.000 sigaren te Eindhoven. Militaire roover. Te Deventer is de tachtigjarige B. v. D., uit Epe door een militair onverhoeds aangevallen en van zijn portefeuille be roofd. De recherche arresteerde den dader, den huzaar J. W., aan den trein waarmede hij wilde vertrekken. Hij was nog in het bezit van het beroofde bedrag. Pleizierige bruiloft. In de buurtschap Mander onder Tub- bergen werd de landbouwer E. op 'n bruiloft zoodanig door messteken in den rug verwond, dat zijn leven in gevaar is. Men spreekt van een oude veete. Om een erfenis. Te Dcurningen (O.) zijn een boeren knecht A. en een boer aangehouden, verdacht van verduistering van f4400. De knecht A. had jaren bij een onge- huwden boer gewoond en zou diens erfgenaam wordes. De boer stierf zonder testament na te laten. A. verkocht de levende have en bracht bij een boer f4400 in bewa ring. De erfgenamen kwamen er achter. A. en de boer zijn gearresteerd en het geld is in beslag genomen. Ongewenschte gasten. Twaalfgrootendeels zware misdadigers zijn uitgebroken uit de gevangenis te Bochum (Westf.) en spoorloos verdwe nen men meent in de richting der Ne- derlandsche grens. Een zionisten kolonie. Nabi] Frieschepalen (Fr) is een zio nisten-kolonie gevestigd van 15 perso nen, die allen in het boerenbedrijf werk zaam zijn. Ook enkele vrouwen be vinden zich bij het gezelschap. Over een paar jaar hopen ze zich in Palesti na te vestigen. Ned. Herv. Kerk. Beroepen Te Oost- en West-Souburg, G. Grootjans, te Üriel; te Otterloo, W. Zijlstra, te Eemnes-Buitente Oene, J. H. Gunning te Hoogeveen. AangenomenNaar Ouddorp, J. Bus, te Enter; naar Renesse, T. Leendertsz, te Beets. Christ. Geref. Kerk. Beroepen Te Zaandam, D. Driessen, te 's Gravenzande. Benoemd tot oi',derwijzer(es) Te Mijdrecht, W. v. Eijck, te Tienho- ven te Maassluis, C. Rooster te Pernis; te Bodegraven, mej. A. v. Kooien te Montfoort. Schorsing ds. Netelenbos. De kerkeraad (van de Gereformeerde kerk van Middelburg heeft andermaal het schorsingsbesluit der classis ver worpen. Ds. K. Oussoren, geref. predikant te Huizen, die wegens de uitspraak van de classis Amsterdam omtrent de on- vereenigbaarheid van het predikambt met dat van directeur van de Onesifo- rusbank, ontheffing uit het ambt had verzocht, heeft deze aanvraag weer in getrokken. Aan de classis Amsterdam is een schrijven gericht waarin èn ds. Oussoren en de kerkeraad der geref. kerk van Huizen aandringen op losma king van de kerk van Huizen. B a r t i m e u s. Bartimeus, de vereeniging, die zich het lot van blinde kinderen aantrekt en hen in de nieuwe school te Zeist wil ontwikkelen en leeren, verdient onze volle aandacht. De vereeniging is ge grond op Gods Woord, naar de opvatting der Gereformeerde belijdenisschriften. Toch is ze niet kerkelijk. Gereformeerden en Hervormden werken broederlijk sa men. Nu is er geld noodig, maar ook kin deren Laten onze diaconieën zich aansluiten en adressen van blinde kinderen opgeven aan den secretaris, den heer J. D. Wie- lenga tte Anna-Jacobapolder. Bartimeus werd opgericht vooral op aandrang van onze diaconale conferentie's. Maar nu moeten ook alle diaconiën steun ver- leenen. Ook giften en medewerking van particulieren zijn welkom. (Buiten verantwoordelijkheid van de iRedactie). Geachte Redactie, Aangezien U mij in de gelegenheid stelt terug te komen op Uw naschrift onder mijn ingezonden stukje in Uw geacht blad van 4 Juni, maak ik daarvan gaarne gebruik. Ik vermoedde wel dat Uw blad van 28 Mei mij door U toegezonden geworden was on zeg U dank voor Uwe loyaliteit. U maakt mij er echter een verwijt van, dat ik tot die liberale Raadsleden behoor, die meenen dat het niet noodig is door lezing hunner bladen op de hoogte te zijn van de meening hunner tegenstan ders. Met andere woorden, U verwijt me dat ik als Raadslid niet op Uw blad geabonneerd ben. Al ben ik geen abonné, verzeker ik U dat ik geregeld Uw blad lees. Ik geloof echter niet dat er onder de Raads leden Uwer richting of aanverwante richting een enkele is, die geabonneerd is op het blad, welke mijne meerlingen is toegedaan en zou ik dus willen zeggen, alvorens mij een verwijt te maken, kijkt eerst eens in eigen boézem rond. U beweert niet te schrijven over het contract, gesloten tusschen de Maritieme Vereeniging en de havenarbeiders, omdat U dat contract niet gezien hebt. Hoe rijmt U dat met het. door U geschreven artikeltje: „Is dat juist". Dat schreef U toch ook zonder dat U dat contract gezien had en dat artikeltje behandelt toch ook dat contract Het bewuste contract bevat, behalve de loonen die betaald zullen worden, enkel bepalingen van technischen aard, waar U noch een ander niet vakblad bevoegd is, over te oordeelen en waarvan het voor U voldoende moet zijn dat patroons en havenarbeiders er mede akkoord gaan. De eenige principieele bepaling die opgenomen werd, is de invoering van den achturigen arbeidsdag met vrije Zaterdagmiddag. Nu is nogmaals mijn vraag: Verklaar nu eens onomwonden of U voor of tegen den achturigen arbeidsdag en vrije Zaterdagnamiddag zijt? Uit een ont wijkend antwoord zal ik moeten besluiten dat U er tegen zijl. U is niets bekend omtrent mijn voor liefde voor den achturigen arbeidsdag voor Gemeentewerklieden, tnz. Ziehier mijn antwoord a. In de Raadsvergadering van 16 Januari 1919 bij de behandeling van het adres voor vrijstelling van pensioens bijdrage door de Gemeenteambtenaren heb ik aan Burgemeester en Wethouders gevraagd bij de regeling van den werktijd der Gemeentewerklieden te willen den ken aan de invoering van den achturigen arbeidsdag. Mij dunkt dat dit duidelijk genoeg mijn opinie hieromtrent doet kennen. b In de Raadsvergadering van 11 Maart 1919, toen do Voorzitter mede deelde dat binnenkort een voorstel van van Burgemeester en Wethouders zoude komen, vasthoudende aan den 10-urigen arbeidsdag, heb ik geantwoord, dat we daarover nog wel eens zouden debat- teeren zoodra dat aan de orde zoude komen. c. Iti de eerste gehoudene gecombi neerde vergadering van 18 Januari 1919, der Patroons der Maritieme Vereeniging en de havenarbeiders heb ik mij duidelijk genoeg uitgelaten als voorstander van den achturigen arbeidsdag, zoodat èn patroons èn arbeiders precies wisten, wat ze op dit gebied aan mij hadden. Ik heb U gevraagd naar de adressen der Besturen van de Christelijke organi satie van HAVENARBEIDERS. U kunt mij die met geven omdat die Christelijke organisaties van HAVENARBEIDERS niet bestaan. Noch de Heer Van Hecke, noch de Heer Meertens is Voorzitter van eene Christelijke organisatie van HAVEN ARBEIDERS. Er bestaat in Ter Neuzen op dat gebied maar één organisatie van havenarbeiders en dat is de „Bond van Transportarbeiders". Wat IJ verder in gebreke blijft aan te toonen, en waarvan ik U een grief gemaakt heb, dat is een schijn van bewijs te leveren voor Uwe bewering, als zou bij de verschillende besprekingen door mij het Christelijk element geweerd geworden zijn. Ik herhaal nogmaals dat èn Roomscho èn andere Christelijke havenarbeiders bij de onderhandelingen tegenwoordig zijn geweest-en hun rechten en meeningen hebben kunnen doen gelden en zuiks ook bij de benoeming van de 2 arbeiders leden van het scheidsgerecht, zoodat van het w.eren van het Christelijk element door mij geen sprake kan zijn. Met dank voor de plaatsing, Hoogachtend, R. NOLSON. OnderschriftOns onderschrift kan kort zijn. „Met de hand in eigen boezem steken" bedoelt de heer Nolson zeker „de hand steken in den boezem der rechtsche raadsleden." Zonder dat nu te doen merken we alleen op, dat we bij meer dan één hunner de Ter Neuzensche Courant hebben zien liggen. Vermoedelijk zijn ze abonné. Ons artikeltje handelde, zooals we schreven, niet over het contractwel over de samenstelling van het scheids gerecht, waarin we alsnog gaarne een vertegenwoordiger der Christelijke werkliedenorganisatie's zagen opge nomen. Over geen enkele kwestie (ook niet over den acht-urendag) laten we ons op sommatie en bedreiging van den lieer Nolson nader uit. Over de werkzaamheid van den lieer Nolson ten bate van den acht-urendag staan we versteld. De heer Nolson heeft B. en W. gevraagd er eens over te willen denkenheeft gezegd te zullen debatteeren als B. en W. voor stellen den 10-urendagen heeft er zich op een conferentie vóór verklaard. Hulde aan den onvermoeiden strijder We willen zelfs nog een punt d aan zijn lijstje van verdiensten toevoegen. Immers d. de heer Nolson heeft den redac teur van Zeeuwsch-Vlaanderen ge sommeerd, over den 8-urendag te schrijven. Jammer, dat de linksche arbeiders van Ter Neuzen zoo schromelijk on dankbaar zijn, en inplaats van de partijgenooten van hun wakkeren voorvechter drie socialisten in den Raad hebben gebracht. Dat er geen Christelijke organisaties van uitsluitend havenwerkers beston den, wisten we, hoewel we dat be treuren. Maar de Christ, organisaties, waartoe ook havenwerkers belmoren, zijn wel naar de eerste vergadering geweest. Die werd uitgesteld, en nadien zijn ze niet meer geuoodigd. En hiermee sluiten we deze discussie. Redactie. ZAAMSLAG. Huwelijks-aangiften. 1 Mei. Hermanus Haak, oud 26 j., jm. en Margaretha Scheele, oud 27 j., j'd. Daniel Egbert Dekker, oud 24 j., jm. en Janna Westerbeke (van Boschkapelle), oud 24 j, jd. 8 Mei. Gelein de Bokx, oud 27 j., jm en Adriana van Cadsand, oud 27 j jd. 15 Mei. Cornell's de Ridder (van Hoek) oud 23 j.. jm_en Martha Tanneke van Espen, oud 27 j., jd. 17 Mei. Gustavus Dierickx (Merxem, België), wedn. van Antonia Maria Heriderickx, oud 41 j. en Cornelia Pieternella Hamelink, oud 23 j., jd. 22 Mei. Johannes Jacobus Ham, oud 22 j., jm en Suzanna de Jonge, oud 23 jjd. 30 Mei. Jan 't Gilde (van Hoek) oud 20 j., jm. en Cornelia Pieternella Dieleman, oud 20 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 15 Mei.!Her manus llaak. oud 26 j., jm. en Marga retha Scheele, oud 27 jjd. Daniel Egbert Dekker, oud 24 j.. jm. en Janna Wester beke, oud 24 j., jd. Gelein de Bokx, oud 27 j., jm. en Adriana van Cadsand, oud 27 j., jd. Geboorten. 9 Mei. FerdinandusJacobus, z. van Jacobus Riemens van Laare en Pieternella Dees. 10 Mei. Jacob Hendrik Izaak, z. van Aarnout Hendrik Houg en Maria Janneke Oosterling. 19 Mei. Maar ten, z. van Adriaan Jacobus de Kraker en Maatje de Regt. 20 Mei. Cornelis Jan, z. van Mart.inus Schieman en Cornelia Schieman. 20 Mei. Janna, d. van Pieter Hamelink 'en Janna Hamelink. Overlijden. 2 Mei. Hendrik Hofman, oud 7 m., z. van Jacobus en Janna de Koeijer. 5 Mei. Maria Adriana de Jonge, oud 10 m., d. van Jacobus en Adriana Maria Haak. 7 Mei. David Bareman, oud 3 w z. van Adriaan en Cornelia van der Hooft. 30 Mei. Cornelis Jan Schie man, oud 11 d., z. van Martinus en Cornelia Schieman. Loop der bevolking van Ter Neuzen. Aangekomen: G. van Aerde, arbeider, Q 250; uit Heerlen. F. van Weijnsberghe, visscher, Nieuw- straat 5, uit Philippine. II. Versluijs, koopman, Nieuwediep29 uit Amsterdam. P. J. van Damme, bouwkundig op zichter, Smidswal 33, nit Koudekerke. J. H. Kroon, hoofdmachinist P 11, uit Dussen. P. M. Stouthamer, hotelknecht, Nieuw- straat 56, uit Sas van Gent. I. Hoek, werkman, Baandijk 81, uit Rotterdam. M. J. Robijn, boekhouder, van Boven straat 21, uit Hoek. E. P. Deloije, werkman Nieuwcdiep 63; uit Dordrecht. M. M. Marsilje, dienstbode, Dr. Buij- zestraat 11, uit Rotterdam. J. G. Fremouw, timmermansknecht, 54, uit Cadsand. Vertrokken: B. Hoogwerf, veldarbeider, Javastraat 27, naar Mijnsheerenland. P. Notte, landbouwersknecht, O 193s. naar O. en N. Gastel E. F. van Wijck. zonder, Hoogsteeg 3, naar Bergum. Jac. de Blaeij, werkman, O 6, naar Zaamslag. J. J. C. Koevoets, slagersknecht, Dijk- straat, naar Zand voort. A. Dees, zonder, O 104, naar Zaamslag. P. E. Wolfert, dienstbode, 2e Feijter- straat 10, naar Zaamslag. M. A. Schonk, broeder, capucyner, Q. 186, naar Zevenaar. J. Bakx, arbeider, O 193o, naar Oos terhout. L. 'tGdde, zonder, O 73, naar Bergum G. M. G. H. Russel, adjunct-inspec teur, Rijksbelastingen, Westkolkstraat 8, naar Venlo, J. Ramondt, landbouwer, O 190naar Hoofdplaat. Drinkwatervoorziening van Zeeuwsch- Vlaanderen. De minister van arbeid heeft lo. ingesteld een commissie van ad vies inzake de practische uitvoerbaarheid van een waterwinning op den Brabant- schen wal, ten behoeve van de drink- watervoorzienidg van Zeeuwsch-Vlaan deren, waarbij het water door een of andere vaste verbinding door de Schelde gevoerd zal moeten worden 2o. benoemd in die commissie o.a. W. J. H. Haimsen, arrondissemeuts- ingenieur te Ter Neuzen: H. van Oordt, hoofdingenieur van den Rijkswaterstaat in de directie Zeeland G. Redeker, arrondissements-ingenieur, te Goes J. A. J. Sibniacher Zijnen, hoofdinge nieur van den provincialen waterstaats- dienst van Zeeland, te Middelburg.

Luctor et Emergo | 1919 | | pagina 2