Uit de Provincie. Van Heinde en Verre. Mengelwerk. Kerk, School en Zending. Gemeenteraad van Ter Neuzen. K. ter Laan Staan wij d'r buiten Dh. Wijk antwoordt niet. Schaper. En die kwam altijd bij Ter Laan voordat ie Kamerlid was. Spotgelach en rumoer. Dh. Wijk gaat op interrupties niet in en leest zijn speech, een betoogje ten gunste van demokratiseering der weermacht, verder voor. Duys roeptMag je dat nu wel allemaal zeggen. Vindt Treub 't wel goed. Dh. Marchant komt binnen. Dh. Duymaer roept 'm toeJe bent juist gehuldigd. Dh. Marchant antwoordt met een handbeweging naar Dh. Wijk O die praatjes van hem Dh. Wijk verklaart niet gerust te zijn dat de Minister verbetering en demokratiseering zal invoeren, gezien diens antwoord op Spr.'s vragen in zake den militairen groet. Een nieuwe rumoer-uitbarsting volgt als Spr. verklaart, dat een groot deel van de vrijwilligers bij de genie wordt gerekruteerd uit het repalje van Ne derland. .Velen zijn veroordeeld wegens dief stal DuysDan kunnen ze goed oorlog voeren. (Gelach). Ilet slot van de speech van Dh. Wijk is een rumoer en vroolijheid en spot. De Voorzittter waarschuwt den spre ker, dat hij nog 2 minuten mag spre ken. Tegen deze waarschuwing ver heft zich een ironisch protest van luisterende leden diie wat Dh. Wijk zegt, veel te grappig vinden om hem te laten uitéclieiden. Men vuurt iro nisch Dh. Wijk, aau zijn speech voort te zetten. Inderdaad ieest deze zijn rede verder voort' De Voorzitter begint, daar de spre- kerstijd van Dh. Wijk om is, woest te hameren. De volgende spreker' Dh. Deckers, begint ook te spreken. Duympie wordt woest op Dh. Wijk, die hem bekri tiseert en Duys gaat ironisch Duympie aanvuren. liet is een vroolijkheidex- plosie en het duurt eenigen tijd voor dat Dh. Deckers kan zeggen, wat hij te zeggen heeft". Hoe kan het anders(Rotterd.) TER NEUZEN, 14 Maart 1919. Dinsdagavond vergaderde de Antire volutionaire Kiesvereeniging alhier. Na opening met gebed door den voorzitter, de heer Koelmans, werden de notulen gelezen en goedgekeurd. Na afdoening van enkele minder belangrijke zaken, werd het punt „Gemeenteraadsverkie zingen" behandeld. Besloten werd, om tactische redenen onze lijst met geen andere te verbinden. Als candidaten werden bij stemming aangewezen de heeren 1. J. J. de Jager. 2. L). Scheele, 3. C. Wolfert, 4. L. de Feijter, 5. J. A- Meertens. Aan de heeren J. J. de Jager, D. Scheele en II. S. van Houten werd op gedragen een concept gemeenteprogram te ontwerpen, dat op de volgende ver gadering zal worden besproken. Laten de leden dan eens trouw opkomen. Woensdagavond werd alhier de jaarvergadering van de Zendingsvereeni- ging gehouden. De opkomst was zeer matig. Na opening met gebed, het zingen van Psalm 118 2 en een inleidend woord van Ds. Groeneveld, waarin deze de toestand op het Zeeuwche Zendings terrein besprak, bracht de secretaris, de heer Koole, een keurig jaarverslag uit, waarin zoowel de zaken der zending in engeren en in wijdereu zin werden toe gelicht. Er zijn thans 140 contribuanten in Neuzen. De voorzitter, de heer de Jager, kwam nu ter vergadering en nam de leidingover. Uit het verslag van den penningmees ter, de heer Bedet, bleek, dat er f 685,275 ontvangen en f 451,97® uitgegeven was, zoodat de kas sloot met een saldo van f233,30. Daarna behandelde de heer BedePhet onderwerpDe zending hoofddoel der Kerk, en mitsdien in haar prediking vervat. Opgewekt werd tot meerder liefde en offervaardigheid, terwijl de taak der Kerk het Evangelie te brengen tot alle volken op den voorgrond werd gesteld. Een zeer levendige discussie volgde op het referaat. Besloten werd op voorstel van Ds. Groeneveld, de volgende jaarvergadering in de Kerk te houden. Laten er dan meerderen opkomen ieder gemeentelid, man en vrouw, oud en jong behoort belang te stellen in het heerlijke werk der zending, waar immers de Koning der Kerk haar die taak oplegde, en Zijn zegen wil geven, waar die roeping ge trouw wordt volbracht. Een drietal aanwezigen gaven zich nog op als contribuant. De heer D, Scheele sloot op 's voor zitters verzoek met dankzegging, na het zingen van Psalm 25 6. Gisterenavond hield de christ. zang- vereeniging „Mobilisatieklanken" in de Geref. Kerk alhier ecu zeer geslaagde uit voering. In zijn openingswoord liet Ds. Groeneveld uitkomen, dat er tweeërlei, levensbeschouwing is op kunstgebied. Ook ten opzichte van den zang. 't Is echter met den vorm alleen niet goed. Zelfs niet met gevoelvol zingen. Er moet een loven van God spreken uit onze zang. Opdat Hij, die in den hemel door muziek en zang wordt geëerd, ook onze lof ontvange. Met een nummer op piano en viool werd de reeks geopend, 't Klonk prach tig. Ook de rang viel terecht zeer in den smaak. Een woord van lof aan den bekwamen directeur mag niet ach terwege blijven. Ook de dames Bol en Overbeeke hebben ons door hun solo's verplichtde laatste trouwens ook door haar pianospel. Er was veel publiek. Voor „Mobili satieklanken" een wel geslaagde avond. Woensdag heeft de landingsdivisie van Hr. Ms. oorlogsschip Heemskerk, dat hier heen gebracht was met deFri- so, onder bevel van den commandant der landingsdivisie J. Scalogne, een be zoek gebracht aan onze stad, als blijk van sympatie met het streven der Zeeuwsch-Vlamingen in de laatste maan den en als blijk van saamhoorigheid bij Nederland. lie officieren die dezen tocht meemaakten, werden op het stadhuis ontvangen en toegesproken door den burgemeester in tegenwoordigheid van den gemeenteraad, terwijl ondertusschen de manschappen in een bovenzaal van wege het auti-annexatie-comité gul ont haald werden. Tevoren had het muziekgezelschap een marsch gemaakt door bijna alle stra ten der stad. Luitenant ter zee der eerste klasse P, J. Jager heeft namens den comman dant en de divisie den burgemeester en het comité van ontvangst dank gezegd voor het genoten onthaal. Het bezoek der marine bracht zeer veel volk op de been. Naar we vernemen, bestaat bet voor nemen om de volgende week ook een bezoek te brengen aan Breskens als blijk van sympatie tegenover de bevol king van Westelijk Zeeuwsch-Vlaauderen. Dat men met paarden steeds voor zichtig moet zijn, bleek deze week te Zaamslag. Een vrouw, die langs den kop van een paard voorbijging werd zoodanig in den arm gebeten, dat het bloed er uitliep. Aan weerszijden stonden de tanden er diep in. Terwijl ze neerviel, bezeerde ze bo vendien haar pols. Dat de vronw pijn leed, behoeft niet te worden gezegd Ossenisse. Alhier was iemand aan hot houthakken. Zijn broeder E. W. wilde het hout wegtrekken, doch werd derma te in de hand gehakt, dat uit een zij ner vingers een beentje viel. Te IJzendijke zijn Zondagmiddag drie personen uit Hoodfdplaat aange houden met ongeveer 100 stukjes kwat- ta. Maandagmorgen om 11 uur werden nabij de grens alhier door de soldaten- kommiezen aangehouden twee Belgen met ongeveer 12 L. Hollandsche jenever. Sluis. Voordurend worden door de tram groote hoeveelheden jenever, cog nac, enz. aangevoerd, zelfs hotelhouders waarvan bekend is, dat zij aau smok- klaars verkopen, krijgen vaak meer dan 100 L. in een week. Een eigenaardige methode om den smokkelhandel te be strijden. Zelandia Te Vlissingen is weder een geval ontdekt van spionage door draadlooze telegrafie. Op het dak van een huis waarin een marine-bureau gevestigd is, werd een inrichting aangetroffen, welke in verbinding stond met een seintoestel, waarmede reeds twee jaar ten dienste van de Duitschors moet zijn geseind. In den grond van de woning was een gat gemaakt, om zoo noodig bij huis zoeking een- en ander te kunnen verber gen. De zaak is thans in handen der justitie te Middelburg, die een verder onderzoek insteld. Goes. Gisterenmiddag kwam R. alhier tot de ontdekking, dat er een hammetje hetgeen hij in de keuken van zijn wo ning had gehangen, van daar wa- ge stolen. Zeeuw. Moord. t Inzake den moord op den burgemees ter van Beesd meldt het. IIbid. nog: 's Nachts omstreeks twee uur, is de burgemeester van het Betuwsche dorpje Beesd, de heer J. W. Hondelink, dood geschoten. Op dat uur hoorde de heer Hondelink, wiens slaapkamer in de burgemeesters woning is gelegen tegenover de raads zaal, eenig gerucht. Hij schoof het raam open en moet toen zeker hebben gezien, dat een plank was gelegd over een sloot naast het raadhuis en een ladder ge plaatst tegen den muur. Toen de bur gemeester het hoofd en een gedeelte van het bovenlichaam naar buiten stak, om te zien of er onraad was viel een pistoolschot. De heer Hondelink werd midden in het hart getroffen. Zijn zuster, die met hem samen woont snelde oogenblikkelijk ter hulp, maar zij kon niets meer ontdekken van eenigen moordenaar. De daders is men tot nog toe niet op het spoor. De heer Hondelink is slechts een-en- dertig jaren oud geworden. Een ware democraat. Bode K. van de Kamer is, ofschoon hij nog steeds de opgewektheid zelve en zijn werk op volmaakte wijze doet, al een jaartje ouder. Ook op hem had on langs het kolengebrek vat gekregen, nog wel in de koude periode, die wij achter ons hebben, had hij geen brandstof meer thuis. Daar hij heel goed staat, met de leden der Kamer, moest een der leden het verhaal van het kolengebrek aan- hooren. „Wel", zei het kamerlid Weitkamp, die het verhaal mee opving, „moet, jij in de kou zitten, dat mag niet gebeuren". Den volgenden dag braebt Weitkamp een koffer mee, zoo groot als maar even mee in den trein kon meegevoerd wor den. En bode K. kreeg den inhoud van den koffer een flinke Vracht turf. Openbaring en geloof. Hoe zoude het geloof vast en sterk worden, wanneer het, geen tegenstand moest overwinnen Geloof beteekent.Dien God, die zich geopenbaard heeft, vasthouden, wan neer Hij zich verbergt. Had Hij zich nooit, geopenbaard, hoe zoude men Hem dan vasthouden En wederomWie zoude Hem behoeven vast te houden, wanneer Ilij zich niet verborgen hield Gess. Ned. Ilerv. Kerk. Beroepen Te Krommenie, A. L. Th. v. d. Ven, te Moordrechtte Westzaan, W. D. M. Boor, te Zwartewaalte Gouda, W. A. Hoek, te Larente Zegveld, R. Bartlema. te Beesd. Bedankt: Voor Gouderak, G. II. Bce- kenkamp, te Oluebroek. Geref. Kerken. Beroepen Te Herwijnen, J. A. Ver hoog, te [Reeuwijkte I.Tmuiden, N. Buffinga, te Oosthem f te Genderen, J. v. d. Sluis, te Varsseveklte Onderden- dam, W. Faber, te Schipluiden. TweetalTe Veere, P. v. Dijk te Kampen en F. Tollenaar te Brouwers haven. Christ. Geref. Kerk. Beroepen Te Urk, W. F. v. d. Kodde, te Nieuwendam. Benoemd tot onderwijzer(es) Te Hindeloopen, S. Smit, te Leeuwar den te Schildwolde, mej. H. Smallebroek te Assen; Te Magelang (Java) J de Jong te Staphorst Zitting van 12 Maart 1919. De Voorzitter opende de vergadering met een herdenking van het bezoek van II. M. de Konigin aan Zeenwsch-Vlaan- deren, waardoor onze vorstin Haar be langstelling toonde in ons aller welzijn en een zeer gewaardeerde steun schonk aan onze actie tegen de annexatieplan nen Ook in Ter Neuzen bleek de liefde en toewijding der burgerij voor onze Koningin. Gelukkig meldden de bladen der laatste dagen betere berichten voor ons. Ook handel en nijverheid nemen weer toe. Er komt nieuw leven De heer De Jager merkt op, dat het hem bevreemdde; dat de stemming over de motie Van Hasselt, onder op de agenda staat, in plaats van bovenaan, 't Gevaar is nu niet denkbeeldig, dat er over ge stemd moet worden, ais vele leden reeds vertrokken zijn. En dat zou jammer wezen. Enkele ingekomen stukken worden voor kennisgeving aangenomen. Daarna is aan de beurt van behande ling een aanvrage om een crediet voor het Steuncomité. Eerst was men van plan de uitkeerin- gen 15 Maart te staken in de laatste vergadering is men echter tot de con clusie gekomen, dat het niet kan. 't Slechte weer, dat het buitenwerk opkeert, is een der oorzaken. In Januari is f2800,en in Fe bruari f6500,uitgekeerd, 't Laat zich aanzien, dat 't nog een poosje zal duren vóór de uitkeeringen gestaakt kunnen worden. Daarom vraagt het comité be stendiging tot 1 Mei. De commissie zal voorzichtig te werk gaan. De heer De Jager wil een zekere som beschikbaar stellen. Als dat op is, kan weer gevraagd worden. De heer. De Bruijne vraagt, of aan buitenmenschen ook uitkeeringen gege ven worden. De voorzitter zegt, dat dit gebeurd is. 't Is nu opgehouden, omdat 't werk weer is begonnen. De heer De Jager stelt voor om 2000 gld. beschikbaar te stollen. Aldus wordt, besloten. De Voorzitter deelt nu mee, dat er gelden zijn gegeven aan gedemobiliseer- den. N.l. 40 gld. voor kleoding enz., 2 X 60 X f 0)^5 voor kostgeld en 120 X f 1,50 aan hen, die geen kostwinners vergoeding hebben genoten tijdens hun dienst, doch nu behoefte hadden. Dit is gedaan volgen3 een circulaire van den minister. Nu blijkt, dat de gemeente 10% moet betalen. Misschien geeft het Rijk dat terughet kan geprobeerd worden. Voor de gemeente beloopt het allicht f1500,— Het crediet daarvoor wordt toegestaan. Alsnu is aau de beurt het adres van bewoners van Sluiskil om een geneesheer. Gebleken is, dat men uit Sluiskil finan cieel wil steunen, indien er een R.K. geneesheer wordt benoemd. De Voor zitter geeft daarom in overweging, om een subsidie van f600,aan 't ziekenhuis toe te kennen. Dan kunnen ze een Roomsche arts benoemen. De gemeente kan niet in een oproeping een R.-K. arts vragen. De heer De Jager wil een oproeping plaatsen, op f 600,—. Dat is dan een tweede gemeente-geneesheer voor Ter Neuzen, waardoor de gratificatie aan den tegenwoordigen vervalt. Dit voorstel wordt aangenomen. Als leden van de stembureaux voor de Gemeenteraden en de Provinciale Staten worden benoemd Ie stemdistrict. Voorzitter: J. Huizin- ga Leden.J, J. de Jager, R. G. E. Nolson, L. Ch. WabekePI. leden: R. Scheele, L. Th. van Hasselt, L. J. Geel hoed t. lie stemdistrict. Voorzitter E. H. T. van Borssum WaalkesLeden G. de Ridder, II. J. van den Ouden, L. J de Vries; PI. leden: W. Bedet, H. W. R. Kramer, L. Moes. IIIe stemdistrict. Voorzitter M. Eijke Leden: J. de Bruijne, A. Moggré, 1. de Groot; PL leden: O. F. C. Hamerlinck, L. de Féijter-Iluijssen, J. D. Thielman. IVe stemdistrict. VoorzitterD. Schee le Leden: J. de Feijter. A Kooman, A. P. de Vos; PI. leden: J. Risseeuw, A. de Koeijer, K. Uijt den Bogaard. Voor de Burgerwacht wordt een crediet van f200,— toegestaan. De rekeningen van de Commissies lot wering van Schoolverzuim van Ter Neuzen (kom) en Sluiskil worden vast gesteld. Een wijziging in de begrooting van het Burgerlijk Armbestuur wordt goed gekeurd. Van Gedeputeerde Staten is terugge komen de jaarweddcregeling voor het onderwijzend personeel aan de Openbare Scholen alhier. B. en W. stellen voor aan den weusch van Gedeputeerden te voldoen. De heer D. Scheele is daar tegen. Ver leden jaar hebben we die regeling ge maakt. Die is billijk. Laten we nu eerst afwachten wat er van de wet van mi nister De Visser komt. De heer Van Hasselt is 't hier mee eens. De gemeente zit al met de finan ciën in 't moeras. Gedeputeerden hebben zich alleen te bemoeien met de vraag of er een billijk loon wordt betaald, en of de verordening wat de vorm betreft niet in strijd is met de rijkswetten. De heer De Ridder vraagt, wat de minima en maxima zijn voor onderw. en hoofden. De Voorz. antwoordt, dat vol gens de regeling van den Raad één hoofd 2300 volgens Gedep. 2900, een onder wijzer respect. 1700 en 2400 gld. zou krijgen. Voor anderen zijn die sommen weer anders. De bedragen van Gedep. Staten zijn wel wat hoog. De heer D. Scheele: We verwachten van minister De Visser een goede rege ling. Dus afwachten. De Voorz. zegt, dat dat theoretisch juist is, practisch niet. De onderwijzers lijden gebrek ze moeten geld leenen op 't toekomstig traktement. De heer Van Hasselt wil dan maar een voorschot geven, mits op de basis van de regeling van den Raad. Hij stelt voor in beroep to gaan bij de Kroon. Met. 7 tegen 6 stemmen wordt aldus besloten. Naar het ons voorkomt de ej-nig goede beslissing. Als nu aan de openbare on derwijzers een bezoldigiug wordt toege kend, boven de bedragen van het ont werp de Visser, dan blijft straks de rechtsongelijkheid nog bestaan en worden de christelijke onderwijzers naar alle waarschijnlijkheid weer de dupe. Aan de orde was daarna de nieuwe salarisherziening voor de-ambtenaren en werklieden. De heer D. Scheele opent de alge- meene beschouwingen en zegt, dat als we deze goede regeling aanvaarden, en Gedep. Staten komen dan weer met een hoogere regeling, dan moeten we op ons stuk staan. De Voorz. is het daarmee eens. De heer Nolson wil, als schutspatroon van de openbare onderwijzers, uit ver driet over het feit dat die de verhooging die Gedep. lieu toedenken, voorloopig misloopen, ook de ambtenaren en werk lieden maar laten wachten. De heer de Ridder stemt hiermee in. De Voorz. zegt, dat de beslissing ten opzichte van de onderwijzers helaas ge nomen is; daar kan niet meer op terug gekomen worden. De heer de Jager meent dat de tijds omstandigheden meebrengen, dat we allen helpen moeten. De ambtenaren ook, omdat we anders geen personeel krijgen. Een andere vraag is eehtèr, waar het geld vandaan moet komen. Wat is de beste weg om het te krijgen De heer Van Hasselt vraagt, wanneer er een eind komt. aan de salarisverhoo- giugen. De regeling werkt pas 2 maanden en nu beginnen we al aan een nieuwe. Zet het minimum dan op 5000 gld. roept hij ironisch uitdan zijn we er af. De heer Van Hasselt moest nog eens nadenken over 't gezegde onzer Koningin, dat hervormingen moeten worden inge voerd met de snelheid, die past bij den polsslag van onzen tijd. De heer de Jager wijst er op, dat er nog een adres is over de pensioens bijdrage. De Voorzitter zegt, dat dat geen haast heeft. De bedragen die nu worden voorgesteld zijn voldoende. Wat bet motief is? Als kinderen van 'toogen- blik hebben we verleden jaar de regeling vastgesteld, meenende, dat die voldoende was. Er wordt echter gebrek geleden. Waar het geld vandaan moet komen Laten we de zaak omdraaien. Vragen we, of het verkeerd is wat we doen Er bestaat een verband tusschen het goed betalen van de ambtenaren en het bloeien van do zaak die wc voorstaan. De looneu moeten omhoog. We meenen, dat de Raad bij het voteeren van meerdere uitgaven, wel terdege moet letten op de wegen om de iukomsten te vermeerderen. We komen er echter elders op terug. De heer D. Scheele zegt, dat de trac- tementen te laag zijn. Die moeten verhoogd worden. Het geld er voor moet er komen. De heer de Jager is het volkomen met den heer Scheele eens. De arbeider is zjjn loon waardig. Er moet dus loons- verhooging komen, maar dat ontslaat ons niet van de verantwoordelijkheid voor de gemeente financiën. De heer v. Hasself is niet. overtuigd. Wie zegt ous, dat we nu niet weer kinderen zijn. En dat we dus straks weer verhoogen moeten. Oud-minister Van Gijn zegt ook, dat als 't zoo doorgaat, we ons nationale vermogen opmaken. Laat de Raad de bepaling in de verorde ning opnemen, dat deze regeling tot 1921 duurt. Dan zijn we er 2 jaar af. De heer de Ridder wil de termijn op 5 jaar stellen. De heer de Jager acht dit onnoodig. Met deze regeling zullen de ambtenaren tevreden en voldaan zijn. De Voorzitter merkt op, dat de tijd is veranderd. Sinds Aug. '18 is er historisch zooveel gebeurd. De toestand zal echter economisch niet nijpender worden. Daarom geen termijn noemen. Straks verdwijnt de distributie. Dan hebben we weer minder uitgaven. Thans wordt overgegaan tot behande ling der afzonderlijke regelingen. Om een indruk te geven van het belang der nieuwe regeling voor de gemeente ambtenaren en werklieden, drukken we de oude en de nieuwe minima en maxima af. oud nieuw oud nieuw minim, minim, max. max. kommies 1200 1600 1800 2400 adj.-komm. 1000 1400 1500 1800 klerk 1ste kl. 800 1000 1200 1400 klerk 2de kl. 650 700 950 1100 schrijver 300 500 600 900 bode 650 700 900 1100 inspecteur 1200 1800 1700 2200 bouwm. 1400 1600 2000 2400 agenten 600 1000 900 1200 werkliedei per week 19 por week 23 niet-vakl. 17 21 Bovendien ontvangt de inspecteur f 125,kleedinggeld de politieagenten vrije kleeding en 50 gld. bij geblekon bekwaamheid als rechercheur. In het debat wijst de Voorzitter nog op de activiteit onzer agenten. In 't najaar zijn 6 diefstallen van vruchten te velde geploegd vair alle 6 gevallen werden de daders gesnapt. Kranig De heer de Jager waagde een poging om de gemeentewerklieden reeds na 2 jaar op het maximum te brengen. De heer I). Scheele sloot zich hierbij aan, terwijl deze de agenten iets booger wil bezoldigen dan de werklieden. Te recht, dunkt ons. Een agent heeft een zeer verantwoordelijke positie; heeft nacht- en Zondagsdienst. Heeft het op feestdagen dubbel zwaar. De heer Scheele wijst er ook op, dat het loon zoowel naar prestatie als naar behoefte moet worden geregeld. De Voorz. zegt, dat kindertoeslag dan geheel ligt op de lijn der heeren Scheele en de Jager. De heer de Jager zegt voor kindortoe slag ie zijn, en stelt voor dat te geven. De heer D. Scheele merkt op, dat dit element te laat in het debat komt. De ver ordening en voor de ambtenaren en agen ten zijn al vastgesteld, 't Is nu telaat. O.i. had de heer Scheele volkomen ge lijk. We betreuren het, dat onze raads leden niet eerder met het idee kwamen. Ook dit punt komt elders in ons blad ter sprake. 't Voorstel van den heer de Jager werd niet gosteund. De Voorz. deelt nog mee, dat B. en W. binnenkort komen met een werklie denreglement. Ze [zullen voorstellen, vast te houden aan den 10 urigen arbeidsdag. Ten slotte werd gestemd over de motie Van Hasselt, afkeuring uitsprekend over B. en W. in 't bijzonder over de handel wijze van wethouder Waalkes. De heeren de Bruijne en de Ridder wilden iets vragen. Terecht weigerde deVoorz.dat, en liet stemmen. De uitslag was, dat de motie met algemeene stemmen werd aangenomen, alleen de heeren Geelhoedt en de Ridder sloten den heer Visser uit van hun votum van afkeuring. Zal de heer Waalkes nu eindelijk be grijpen P Of zal hij nóg aanblijven 't Lijkt ons haast ondenkbaar. Volkshuisvesting vroeg nog spoedige nummering van de nieuwe huizen. Dat zal gebeuren. Niets meer aaij de orde zijnde, sloot de Voorz. deze door alle leden bezochte vergadering. „Msb." n n n

Luctor et Emergo | 1919 | | pagina 2