YERKADE's Beschuit Zaamslag. J. HAAK-ten Kaate. IIDÜSTRIE POTERS SIGAREN J. UAAK-teo Kaate. Gemeenteraad van Zaamslag. Burgerlijke Stand. Ingezonden Stukken. Hoogwatorgetij to Ter Neuzen. Advertentie n. Aanwijzing verkrijgbaar stelling Levensmiddelen. te koop. Bij S. VAN HOEVE Fz. BESTE HONINGKOEK, FMA A. van Qverbeeke-Leunis. Boerenleenbank Axel, Hoek voor Ter Neuzen, en Zaamslag. Opgaaf voorraad Manufacturen en Confectiegoederen. Fröberg, te 't Zandtte Eexla, W. Boe- lema, te Schildwoldete Meppei, H. Timmer, te Alteveerte Sliedrecht, Ij. Boogaard, te Oud-Beijerland. Vergadering van 17 Dec. 1918. Aanwezig alle leden, behalve de hee- ren De Jonge en Koopman a. De voorz. opent de vergadering. In zijn openingswoord spreekt hij uit dat met dank aan God kan geconsta teerd worden, dat bijna alleu weer aan wezig zijn. Waar zoovelen door den dood zijn weggenomen, zijn wij nog allen gespaard gebleven. Vlak bij onze grenzen stonden de mil- lioencnlegers tegenover elkaar en werd eindelijk een wapenstilstand gesloten. We werden bewaard voor den oorlog. Andere beroeringen echter verontrustten Europa. De revolutievlam sloeg overal uit, wat ook een ramp voor ons vader land dreigde te worden, maar door Gods goedheid en de trouwe hulp van volk en regcering werden we daarvoor be waard. De revolutie afgewend zijnde, komen nieuwe gebeurtenissen zich voordoen. In het buitenland toch ontwaart men een agitatie, om Limburg en Zeeuwsch- Vlaanderen te annexeeien en bij België te voegen. Door een groote actie zullen we uit spreken, dat we Nederlanders zijn en willen blijven. Hij stelt, voor een telegram te zenden aan II. M., daarin uitsprekende trouw en verknochtheid aan de Koningin en de saamhoorigheid met Noord-Nederland. Allen stemmen hiermee in. b. De secretaiis leest de notulen dei- vorige vergadering, die na een kleine opmerking worden goedgekeurd. c. De voorz. deelt mede, dat een ver gadering is belegd in Schoondijke met, vertegenwoordigers van bijna alle ge meenten uit Z.-Vl. Ook de wethouder, dhr. Wisse is daar geweest eu zal ver slag daaromtrent uitbrengen. De heer Wisse zal geen volledig ver slag leveren, omreden dat dit spoedig in de bladen zal verschijnen. Hij vvil echter mededeelen, dat bijna alle gemeenten vertegenwoordigd waren Onder leiding van Ds. Pattist mag de vergadering als bijzonder geslaagd hee- ten. In de buitenlandsche pers is een eroote beweging op touw gezet om Z.-Vl. te annexecren. Er is nog wel geen bewijs, dat dit, zal gebeuren, maar toch hoorde men reeds, dat de Schcldekwestie op de vredesconferentie zou gebracht worden, 't, Is dus tijd deze zaak onder de oogen te zien. Sinds jaren hor heeft Z.-Vl. bij Neder land behoord en 't is de wensch van alle inwoners Nederlander te zijn en te blijven. Deze wensch, in een motie belichaamd, dient door alle meerderjarige mannelijke en vrouwelijke personen uit dezestreek te worden onderteekend en ter kennisse gebracht te worden van de regeering en de buitenlandsche pers Wensphelqk is, dat ook hier zoo spoe dig mogelijk een comité wordt gevormd. De voorz. dankt dhr. Wisse voor dit verslag. d. Mededeelingen. Een schrijven van den gemeente-archi toet dhr. A. P. Wisse houdt in, dat hij graag zijn salaris zag gebracht op f 500 met. 5% voor werken boven f2000.— Dhr. Van Hoeve meent, dat het salaris tot heden was f 200.met 5% voor werken boven f200.Dat werd volgens dhr. Wisse een inkomen van ongeveer f250.Nu vraagt hij f500.met per centage. Hij meent, dat dit een groote stap is. Vandaar dat hij voorstelt een bedrag van f400. Dhr. Van de Ree wil dit voorstel steunen. Dhr. Scheele zou het graag verhoogd zien tot f 500.wat gesteund wordt door dhrn. Do Klerk en de Feijter II ij is voor verbetering van traktement Dhr. Van Hoeve is eveneens voor ver betering. Daarom noemde hij ook een bedrag van 1400. Dhr Wisse vraagt of de werkzaam lieden van dien aard zijn, dat zulk eene bezoldiging daaraan moet verbonden wor den. Hij is. let, wel, niet tegen verhoo ging, maar 't is zoo'n grooten sprong De voorz. meent, dat vyanneer er geen buitengewone werken zijn, de taak niet zoo omvangrijk is. Dbr. De Feijter gelooft, dat wanneer de zaken goed behartigd worden, er heel wat te doen is. Deze zaak wordt in stemming ge bracht. De heeren De Mul, Scheele, De Klerk, De Feijter stemmen voor f500. De heeren Wisse, Faas, Van de Ree, Van Hoeve, de voorzitter voor f 400. Alzoo aangenomen. I. Over het salaris van Hamelink, den gemeente bode, staakten de vorige ver gaderjng de stemmen. Men is overtuigd van de vele werk zaamheden, |die evenwel, volgens den heer Wisse, in verband staan met het distri butiebedrijf. Voor die werkzaamheden behoort hij beter bezoldigd te worden Allen stemmen voor f450.— f. De beer Wisse brengt in't midden, dat de hulpwerkman Van de Vrede in verhouding met andere verhoogingen niet mag uitgezonderd worden. De volgende vergadering zal dit, na onderzoek, verder geregeld worden. (j. Een schrijven van hot bestuur van den Zaamslagpolder houdt in, dat bet niet geneigd is bij te dragen in het ver beteren van den Veerweg, wanneer dit niet op afdoende wijze kan geschieden. Op zijne algemeene vergadering in Mei hoopt het deze zaak nog onder de oogen te zien, wanneer alle leden aan wezig zijn. h. De heer Faas. Nu toch over ver beteringen gesproken wordthet voetpad iD den G. II. polder. Daaraan is een groot bedrag besteed (f 27u). Met planken enz. heeft men daar gewerkt, terwijl met veel kleiner bedrag een beteren toestand kon geschapen zijn, want t is er treurig gesteld. Door Dekker is het pad op plaatsen totaal onbegaanbaar gemaakt. Is het niet mogelijk zoo'n regeling te treffen, dat Dekker er voor zorgt, dat het goed blijft De heer Scheele. 't Zijn daar onrede lijke toestanden, niet liet minst ook voor schoolkinderen. De, heer Van Hoeve. Dan zal het wenschelijk zijn na Nieuwjaar b.v. zoo spoedig mogelijk in te grijpen, de plan ken weg te nemen en het voetpad te verbeteren. i. Goedkeuring van Ged. Staten in zake de geldleening; idem inzake koop van een huis; idem inzake wijziging begrooting idem inzake levensmiddelen- bedrijf. k. Schrijven van den Bond van Zeeuwsche onderwijzers; idem van de onderwijzeressen Knijff en De Jong. Beiden voor kennisgeving aangenomen. m. Schrijven van den Commissaris der Koningin, om het salaris van den emeenteveldwachter te brengen op f 1050 met noodige toelagen voor ge- eskundige behandeling enz. B. en W. stellen voor dit te brengen op f 1100. Scheele zag liever dat f 1075 werd gegeven met een aparte post van f 25 voor geneesk. behandeling. Voorzitter: 't Komt op 'tzelfde neer. Allen stemmen voor f 1100. Scheele blijft buiten stemming. n. Benoeming boekhouder bij de electr. centrale. De aandacht wordt er op gevestigd, dat het wenschelijk is, dat de boekhou der en de hulp-machinist dezelfde per soon is. Dit met het. oog op den man van de voormalige verlichting. Sollicitanten zijn D. Koole, A. 1'. Wisse, C. A. van Vessein, I). R. de Hondt. De Hondt Wordt gekozen met 7 st, C. A. v. Vessem krijgt 2 stemmen. De secretaris zal de boeken inrichten en De .Hondt voorloopig van inlichting dienen. o. Benoeming machinist. Op de voordracht staan De Ruijsscr, Olijslager en Beters. Na bespreking in gefeloten zitting wordt medegedeeld, dat deze zaak wordt aan gebonden tot de volgende vergadering. p. Benoeming luilp-macbinist. De Hondt wordt gekozen met 8 st. Blanco 1 stem. q. Benoeming van leden in de com missie tot wering van schoolverzuim Tegenovor de aftredende leden P. C. de Moor, A. Hoste, J. P. Geelhoedt worden aanbevolen de heeren Luwema, Kosten en De Vries, De aft redenden worden herkozen. r. Vaststelling zekerheidsstelling boek houder. Na een verschil van opvatting om dit te regelen naar de jaarlijksche ontvangst of naar het aanwezige kasgeld wordt dit aangehouden. s. De heer Kruijf komt ter vergade ring, die in de gelegenheid wordt gesteld zich uit te spreken omtrent de oorzaken van het gemis aan licht tot op heden. Hij kan in enkele woorden mededeelen, dat de schuld buiten hem ligt, maar dat de oorzaak moet worden gezocht in een reeks narigheden, die van te voren niet waren te berekenen. We zullen nacht en dag werken om met Kerstdag stroom te leveren. Dan zullen 60 a 70 lichten kunnen branden. Voor alles verlicht is, zal het wel eind Januari worden Enkele heeren wijzen er op, dat toch gesproken is van verlichting op 15 Nov en dat alle materialen bij de eerste be spreking volgens den heer Kruijf voor radig waren. De heer Kruijf merkt op, dat hij niet heeft gezegd, dat alles, wat voor Zaam slag noodig was, voorradig was, maar dat van de verschillende materialen voorraad was. Hij heeft volgens de eerste bespre kingen, meer gedacht aan de belangen van Electra. De belangen van Zaamslag kwamen in de tweede plaats. Daar ben ik genoeg koopman voor. De Voorz. hoopt alsnog, dat met alle kracht zal worden voortgewerkt. De vergadering gaat'over in gesloten zitting. Het feit, dat in de vacature-Hurjssen, geen sollicitanten inkwamen op een salaris van terecht, dat den 0 trekking als een tegenwoordigen 900—f 1300, bewijst m.i. dergelijke belooning in tijd voor eene be- die van adjunct-commies totaal onvoldoende is. Indien het gevolg van het Raadsbesluit tot verhooging van dit salaris is, dat het evenwicht in de bestaande salarisregeling verbroken wordt, dan zou ik wel willen zeggen, dat de gemeente eene herziening dan maar op den koop moet toenemen. De feiten dwingen daartoe. Het verwondert me dan ook zeer, dat ge dit bedenkelijk acht Of zijn volgens Uw oordeel de hier betaalde salarissen en loonen in dezen tijd voldoende, ook die boven f800, als er dan, zooals hier, geen duurtetoeslag wordt verleend Gedurende den tijd. dat ik dit heb kunnen nagaan, heb ik den indruk ge kregen, dat de gemeenteraad te Ter Neuzen ten aanzien van zijn ambtenaren en beambten een verkeerd systeem van beiooning volgt. Niet ac' vraag, hoeveel in den tegen woordigen tijd in verhouding tot andere loonen noodig is, doch deze, met hoeveel of liever met hoe weinig kunnen wij volstaan, zonder dat er een exodus van personeel plaats heeft, heeft veelszins de geesten in beslag genomen. Dit stelsel wreekt zich op den duur op onhoudbare wijze. Dat blijkt thans weer opnieuw. Nu kan ik niet beoordeelen, of de arbeid, die aan den te benoemen ambte naar opgedragen zal worden, wel recht vaardigt, dat hij den min of meer wijd- schen titel van adjunct-commies" draagt, en of misschien een oproep van een .klerk" op het aangeboden salaris niet meer succes zou gehad hebben. In ieder geval, het denkbeeld, een adjunct-commies (men vergete nieteen intellectueel ambtenaar) op een salaris van f900, ja zelfs van f1100 te kunnen benoemen, het lijkt bijkans absurd, wan neer men kennis neemt b.v. van de salarisregelingen, die nog onlangs door de commissie-Stork zijn ontworpen voor de rijksambtenaren, of van loonen, die aan schippersknechten, boerenarbei ders of in de bouwbedrijven betaald worden. Moeten zulke ambtenaren fhian- tiëel bij arbeiders achterstaan Wie kan daarvoor eens een grondig argument aanvoeren Bedenkelijker dan al het bovenstaande, is mij UW advies om toe te staan, dat de gemeente-ambtenaren nevenbetrek kingen zouden mogen waarnemen. Vooreerst, omdat het de erkenning inhoudt, dat het tegenwoordig salaris geen bestaanszekerheid biedtmaar voorts ook, omdat niet duidelijk uitkomt, dat Ge op het standpunt staat, dat het de roeping der gemeentelijke overheid is om baar personeel voldoende te be zoldigen. Voldoende, zoodat het er van bestaan kan Zoo heeft men het bij het Rijk ook ingezien, waar alle nevenbetrekkingen ten eenenmale gecoupeerd worden, dooi de bepaling, dat het op die wijze ver diende inkomen, iji mindering komt van het Rijkssalaris. En volkomen juist Gaat men eene tegenovergestelde richting uit, dan dreigt niet alleen bet groote gevaar, maar dan komt het ook, dat de ambtenaar zijne zelfstandigheid verliest, dat de publieke kassen „bestolen" worden (rede Minister de Vries in de 2e Kamer op 11 Dec. 1918) en kweekt men cor ruptie, omdat men onvoldoende salariëert. Een gemeente ambtenaar moet men als ieder ander zóó beloonen dat de gemeente ook beslag kan leggen op zijn vollen arbeidstijd en kracht. Ik leg daarop den nadruk. Wat hier in Neuzen nog voorkomt, dat hetsecre- tariepersoneel tegen vergoeding over werkt (een grappenmaker zei laatst: tegen gemeenteloon „damt", maar dat was er stellig een van het „geëerde publiek", dat ambtenaarsijver niet weet te waardeeren, zoodat ik die grap al erg ongepast vond, is al een zeer ongezonde toestandwant niemand zal kunnen beweren, dat de heeren hun 8 urigen arbeidstijd volmaken en zoo'n werkduur is toch „haute nouveauté"? Indien men die nieuwigheid eens kon invoeren, tegelijk met een voldoende salarisregeling, wie weet, of het ver rassend resultaat niet ware, dat er met minder personeel zou worden volstaan of althans het beloonde overwerk kon worden afgeschaft. En anders ware er eens een proef te nemen met het Taylor-systeem, dat mij voor vele ambtenaren wel noodig voor komt. Met. dank, D. SWEEPE. Ter Neuzen, 18 Dec. '18. de regeling van den arbeidsduur, hopen we binnenkort enkele gedachten te geven. Dat in 't algemeen de werkgever dus ook de gemeente zijn arbeids krachten voldoende moet bezoldigen om er van te kunnen bestaan, spreekt van- zélf. Dit neemt niet weg, dat we meenen dat daarom de vrijheid van den ambte naar, bijbetrekkingen te bekleeden, niet moet wórden geknot, Behalve natuurlijk in sommige gevallen. Dat dit corruptie moet veroorzaken gelooven we niet. Of iemand oneerlijke dingen doet, hangt, in de eerste plaats af van z'n karakter. We gelooven, dat er procentsgewijze niet minder knoeiers onder de liooger gesala rieerde ambtenaren zijn, dan onder de minder bezoldigden. Noodiij om te kunnen bestaan, mag het niet zijn voor een gemeente-ambte naar als compensatie voor onze afgele gen streek, kan het stabiliteit brengen in 't gemeentepersoneel. (Redactie). Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie). Geachte Heer Redacteur Nu geen Uwer lezers kennelijk ingaat op Uw driestar „Bedenkelijk" in het nummer van Uw blad van 14 dezer, meen ik eenige bedenkingen, die mij voorkómen in het belang der zaak te zijn, met Uwe toestemming publiekelijk te moeten uitspreken. Ik ben het namelijk met, de strekking van Uw advies absoluut niet eens. PREDIKBEURTEN. DAGEN. Voorm. Nam. Onderschrift. Met den geaehten in zender zijn we eens, dat het besluit door den Raad genomen, moet leiden tot salarisherziening van liet secretarie- personeel We schreven dat trouwens in onze driestar. Bedenkelijk vinden we het echter, dat op deze wijze de gansche regeling op losse schroeven is gezet. Liever was ons een motie geweest, waarin de wenschelijkheid van zoodanige herziening was uitgesproken. Daarna had de Raad dan kunnen besluiten, indien noodig een hooger salaris reeds nu, voor de herziening, te bieden. Over hot loonvraagstuk zeker wel een der allermoeilijkste problemen en Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag W oensdag Donderdag Vrijdag 21 Dec. 3.47 4.8 22 4.29 4.49 23 5.12 5.34 24 5.57 6.20 25 6.45 7.12 26 7.43 8.14 27 8.46 9.22 Burgemeester en Wethouders van IER NEUZEN maken bekend, dat in de week van 23—29 Vee. mag worden af gegeven op: bon No. 120b 70 gram Kaas 20 plus 121b 70 Volvette Kaas 1221) 100 Jam 123h 150 Rijst 124b 100 Gort 125b 1 reep Chocolade "r 126b 250 gram Suiker (Melis of bijsoor ten) 1 (2e serie der kinder-suiker- kaarten) 250 gram Striker Melis o] bijsoorten) bon No. 3 en 4 (11e serie der aardappel-, kaarten) ieder 2 K.G. Aardappelen bon No. 8 (le serie der peulvruchten- kaarten) 250 gram Groene Erwten. Ter Neuzen, 20 Dec. 1918. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Secretaris. De Burgemeester van TER NEUZEN brengt in herinnering circ. No 252 Aid. C. Z. T. dato 5 Dec., waarin opgave wordt gevorderd van alle personen en vennootschappen der totale voorraad ma nufacturen of confectiegoederen, welke zij onder zich hadden op 10 Dec. 1. 1. anders dan voor eigen gebruik of voor gebruik door hun gezin en welker om schrijving voorkomt op de door het, Rijks- kantoor voor Manufacturen toegezonden lijst. Zij, (lie geen lijst ter invulling hebben ontvangen, zijn verplicht deze onmiddel- nnn dit Rijkskantoor aan te vragen. Ter Neuzen, 20 Dee. 1918. Do Burgemeester voornoemd, J.- HUIZINGA. verkrijgbaar bij a 95 cent per stuk. Aanbevelend, WESTKOLKSTR. AXELSCHESTR in verschillende kwaliteiten. De bank verstrekt gelden ter leen aan hare leden tegen pet. Bedragen boven de f 15000,— worden door hare tusschenkomst aan leden ver strekt tegen 4]/s pet. door de Centrale Bank te Utrecht. De contributie voor het lidmaatschap bedraagt 50 cent eens voor altijd. Ook niet-leden kunnen gelden inleggen. Voor inlage wordt 1918 3' vergoed. vanaf 1 Januari zoo HOEK. Geboorten. 3 Dec. Francois, z. van Jacobus de Blaeij en van Francoise Maas. 9 Dec. Cornelia Elizabeth, d. van Gelein Durinck en van Wilhelmina de Feijter. Anna Sara, d. van Jan van Dixhoorn en van Sara Johanna Riemens. 1'2 Dec Maria Levina, d. van Abraham Johannes Waevhaert eu van Cornelia Johanna Plat.teeuw. Adriana, d. van Pieter Leijs en van Christina Smallegang. Overlijden. 4 Dec. Daniël Jacobus Jurrij, oud 36 j, echtg. van Johanna Adriana Neder- hand. 5 Doe. Jozias de Jonge, oud 68 j., echtg. van Paulina Catheriua Haak. Adriaan Pieter Humelink, oud 14 j., z. van Jan en van Jacomina Pieternella Zcgers (overl Jan Helmendach, oud 75 j., echtg. van Adriana de Bree. 6 Deo. Ebrina de Jonge, ond 64 wed. van Jan de Regt. 8 Dec. Suzanna Wilhelmina Hamelink, oud 26 j, d. van Jan en van Jacomina Pieternella Zegers (overl.). 13 Dec. Anna Buijze, oud 27 d. van Jo hannes en van Maatje Jansen. AXEL. Huwelijks-aangiften. 12 Dec. Jan Petrus Dieleman (van Zaamslag), oud 2L j jrn. en Adriana Levina den Hamer, oud 21 j> l'J- Geboorten. 1 Dec. Maatje Catharina, d. van Marinus den Engelsman en van Maria Anna Verberkmoes, Adriana, z. van Marinus Oppeneer en van Laurina Carolina Verbrngge. 3 Dec. Clara Rosalia Clementina, d. van Camillus Theophilus Duijm en van Anna Maria Rosalia David. 6 Dec. Jacobus, z. van Petrus de Regt en van Catharina Wolfert. 6 Dec. Jacoba Leuntje, d. van Johannes Daniël Jansen en van Johanna Cornelia Simons. 8 Dec. Maria Louisa, d. van Con stantinus d'Hooghe eu van Marie Josephine Rens. 14 Dec. Margaretha Dorethea Joanna d. van Eduardus Alphonsus Cortvriendt en van Florentia Veras. Overlijden. 7 Dec. Leonardns Vereecken, ond 26 j., echtg. van Elvira Maria Eleonora Goossens. 12 Dec. Margaretha Geertruida de Pooter, oud 29 j., d. van Jacobns en van Janneke de Pooter. 13 Dec. Zulma Melantina Carolina Smets, oud 4 j d van Jacobus Franoiscus en van Anastasia Vanmaestricht (beiden van Eppeghem. België). 14 Dec, Anna Kolijn, ond 20 j., d. van Jozias en van Dina de Tutter. ZONDAG 22 DECEMBER 1918. Gereformeerde Kerk. Ter Neuzen 9'/i en 2 uur, Ds. 8. Gsoeneveld. 9 nur, Leeskerk en 2 nnr, Ds. A. Thielen. 9 uur, Ds. A. Thielen van Axel, en 2 unr, Leeskerk. 9 en 2 uur, Ds. H. v. d. Wal. Bed. II. A. Schoondijke 9'/j en 2 nnr Ds. J. R. Goris. 9'/2 en 2 nnr, Ds. de Walle, van Zaamslag. 9'/j uur, Leeskerk en 2 uur, Ds. de Walle, van Zaamslag. (Ie Kerstdag). Axel Zaamslag IToek Oostburg Aardenburg. Ter Neuzen Axel Zaamslag Hoek Schoondijke 9l/i 9 en 9 en V Axel 9 eu 2 unr, Ds. Hugenholtz Zaamslag 9 en 2 uur, Ds. G. van Dis. Hoek 9 en 2 uur, Ds. E. Raams. Axel, Zaamslag, Hoek le Kerstdag, idem. Chr. Geref. Kerk. Zaamslag 9 en 2 uur, Ds. L. de Bruijne. le Kerstdag, idem. Gereformeerde Gemeente (Vlooswijkstr.) Ter Neuzen 9. 2 en 5'/i uur, Leeskerk. le Kerstdag9 en 2 uur, Lees kerk. Lokaal Eben-Haëzer", (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen 5'/i uur, Evangelisatie. Ter Neuzen Sluiskil 9'/2 en 2 uur, Js. S. Groeneveld. W. pa 2 uur, Ds. A. Thielen. en 2 uur, Ds de Walle. 2 uur, Ds. H. v. d. Wal. 9'/j unr, Ds. Goris, en 2 uur, Leeskerk. 2e Kerstdag 9'/i uur, Ds. Goris. Oostburg. 9'/i nur, Leeskerk, en 2 unr, Ds. Goris. 2e Kerstdag 9'/u uur, Leeskerk. Aardenburg 9'/i uur, Leeskerk. Ter Neuzen, Axel, Hoek en Aardenburg 2e Kerstdag geen dienst. Hervormde Kerk. 9'/a uur, Os A- Timmerman, en 2 uur, dhr. L. Dek. le Kerstdag 9'/2 en 2 pur. Ds. A. Timmerman. 2e Kerstdag 9'/i nnr, Ds. A. Timmerman. 9'/i uur. Dhr. L. Dek, en 2 unr, Ds A. Timmerman. Bed. H. Doop. le Kerstdag Dhr L. Dek. 2e Kerstdag L. Dek. 1? Y) 9'/j en 2 nur, 9'/j uur, Dhr. AXEL-KIJKUIT. Bestuur: D. J. DEES, Directeur. L. DE FEIJTER-HUIJSSEN, Secretaris. F. VAN DIXHOORN A G. VAN FRAAlJENHOVE 10 Axel" Ms DE JONGE te Hoek. F. DE RUIJTER Zaa]nslac, K. DE KOEIJER te Raad van Toezicht: R. J. SCHEELE, Voorzitter. C. WOLFERT, Secretaris. A. WOLFERT, Burgemeester te Hoek. Kassier: L. CH. WABEKE. 36

Luctor et Emergo | 1918 | | pagina 3