Kerk, School eu Zending. Gemeenteraad van Ier Neuzen. iioogwatergetij te Ter Neuzen. Advertentie n. Laatste Berichten. Aanwij zing verkrij gbaar- stellïng Levensmiddelen. Uitreiking Yetkaarten. Rantsoen Boter enz. Maximumprijs Uien. HUIZEN en ERVEN van f60,000 voor de oprichting van een electrische centrale co den aanleg van een kabelnet van 5 K M. Koewacht. Door een onbekende oor zaak brak brand uit in een paar vlas- mrjten, die op het veld stonden in den Karnemelkpolder toebehoorcnde aan den landbouwer J. Steennaert alhier. Door- dat spoedige hulp kwam opdagen, blo- ven een zestal mijten, die in de nabij heid stonden gespaard. De twee ande re brandden echter tot den grond toe af. St. Jansteen. Zondagnacht is het lede ren paardentuig van den landbouwer A. Wuijtaek gestolen Groede. Dij het woeden van een zwaar langdurig onweer sloeg Zaterdagavond de bliksem in de schuur van den land- btuwer J. Marsielie te Groede. De schuur werd met zijn geheelen inhoud een prooi der vlammen. Biervliet. Alhier zijn bij den landbou wer Thomaes aan dc kom der gemeen te 24 eenden gestolen. Breskens. In de vergadering van den gemeenteraad werd de gemeenterekening over 1917, nadat enkele posten van de kohieren der hondenbelasting, school gelden en hoofdelijken omslag oninbaar waren verklaard, vastgesteld in ontvang op f 27.225.151/3 en j„ uitgaaf op f25.155.0', alzoo met een goed slot, van 1 2070.08 /o Het kohier van den hoofdelijken om slag voor 1918 en de wijziging in ver- ordening op dien omslag zijn eindelijk goedgekeurd. Aan de Wilhelmina Bewaarschool zal een verhoogde subsidie toegekend wor den tot f 460. De voorzitter deelde mede, uat in de- ze gemeente de centrale slachtplaats zal worden gevestigd en verkreeg daartoe de machtiging tot aanwijzing van een gebouw. De gemeentebegrooting werd aange boden in ontvang op f32.663.86 en in nitgaaf op f33 415.16. alzoo met een te kort van 1' 751.30. De nitgaven voor de distributie zijn daarin geraamd op met minder dan 'f 7100, waar 't de groote vraag zal zijn of dit bedrag toereikend zal zijn. Het aangaan eener leening van kasgeld zal onvermijdelijk wezen. Hansweert. Naar men zegt zal er vooreerst niets komen van vermeerdering van bet aantal personenwagens op de tramlijn „Vlake-Hansweerst ofschoon het toch voor iedereen duidelijk is, dat met liet groote vervoer van reizigers de dienst, met slechts twee rijtuigen, niet naar behooren kan worden uitgevoerd. Thans worden dc reizigers vaak als ha ringen in een ton gepakt en niet zelden moeten nog de goederenwagens met rei zigers worden gevuld. Borssele. Van den landbouwer A. Boone is een koe gebarsten door liet nuttigen van jonge kalvers. Voor de ge meente een buitenkansje, daar 't vlcesch is goedgekeurd en onder de bewoners word verdeeld tegen f 0.14 per ons. Vlissingen. De Prov. booten lagen Öonderdagmiddag gereed voor vertrek. Daar de trein te laat aankwam, was het haasten. Bij de boot gekomen ston den dames, ouden en jeugdigen van jaren, voor een angstig en moeilijk geval. Het publiek moest een plank over om op de booten voor Neuzen en Breskens te komen, die niet voorzien was van leuning noch van dwarslatten, zoodat men over een gladde, vet van modder zijnde, steile plank zich aan boord moest begeven. Het was beslist gevaarlijk en liet publiek sprak er terecht over. Het is te hopen dat degenen die met toezicht op de booten belast zijn, er vooral met regenachtig weêr afdoende maatregelen voor nemen, opdat geen ongelukken gebeuren, die anders niet zullen uitblijven. Koudekerke. Bij J. S., bejaarde duin bewoners, alhier, wordt ee.n bedrag aan geld vermist, waaronder drie biljetten van f 1000 en op de hofstede Broeder- hoek aan den Vlissingschen weg zijn in den nacht van Dinsdag op Woensdag 15 kippen gestolen. (V. C.) wel." De agent antwoordde even vrien delijk „Hartelijk 'geluk met de jongst- geborene, ik hoop, dat ze eenmaal de trots van uw veestapel worde Arme menschen. Bij een behoeftig gezin te Naarden werden Zaterdag negen konijnen gestolen. De dieren waren reeds voor f30 gekocht en zouden den volgenden avond geleverd worden. Toen de moeder thuiskwam van de aangifte van dezen diefstal, vond zij haar kind dood op den grond liggen. De arme kleine, die lijdende was aan kinkhoest, was tijdens de afwezigheid der moeder in een hoestbui gestikt. Bij een tuinder te Ilonselersdijk staan de aardbeien voor de tweede maal in vollen bloei. Blijft het weder nog wat gunstiar, dan kan er nog heel wat geplukt worden. De rechercheur B. nam op do lijn WageningenEde een kist eieren in be slag. Het vervoerbewijs vermelde uur werken. In de kist zat een veer ver borgen, die het geluid van een uurwerk maakte. B. vertrouwde liet zaakje niet, en bij opening bleek de kist eieren te bevatten. Niet allen de smokkelaars zijn snugger Voor twee jaren verdronk een zoon van wed. G. Visser te Tiel. Een dag blad waarbij bij voor f 1000 verzekerd was, uit te' koeren bij overlijden, wei gerde uitkeering omdat de jonge man beschonken zou zijn geweest. Een rechts kundig adviseur'te Tiel heeft nu na twee jaren onvermoeid procederen de zaak voor de weduwe gewonnen. Het dag blad werd veroordeelt de verzekerde som van f 1000 gulden uit te koeren, wijl na getuigenverhoor weliswaar is gebleken, dat het slachtoffer eenige glazen bier gedronken bad en ietwat v rooi ijk geweest is, doch geenzins als bewezen mag aangenomen worden, dat bij dermate onder den invloed van be dwelmde dranken was, dat bij daardoor minder dan gewoonlijk in staat zou zijn geweest voor zichzelf zorg te dragen. Hoe in alle opzichten van den woning nood" misbruik gemaakt wordt De grenswacht-commandant van Winters wijk had een hok noodig voor liet mesten van een paar varkens. Hij liet inforineeren en kon tenslotte een hok verkrijgen voor den huurprijs van.... f2 per week, nog duurder dan menige arbeiderswoning. Een veulen van 4 weken oud is door den lieer K. Perdok te Appingedam aan gekocht voorf1500. „L. Crt." Knollen -die geen knollen maken. Uit Dinsel wordt aan de „Msb." ge schreven In den vorigen zaaitijd hadden ver scheidene landbouwers zaad van kool raap gekocht en uitgezaaid. Prachtig schoot bet gewas op. En men bewon derde de slanke planten. Maar de ver wondering steeg ten top, toen aan de planten maar geen knollen komen wil den. Blijkbaar had men aan de boeren zaaizaad van een uiterlijk op een kool raap gelijkende plant voor koolraapzaad verkocht. Bij een der boeren beloopt de schade door dil bedrog tot een be drag van 5 a f600. De opbrengst der bladeren zal nu als groenvoer worden ingekuild. V'lll Ih'imlp Oil Vftrrft. Beroepen: Te Vlissingen, R. K tdii neiiiue oh T1 T1 Maandagnamiddag is de bliksem ge slagen in de boerderij van M. Middelbeek te Katwoude. De twee zoons, jongens van 13 en 16 jaar, weiden getroffen. Die van 13 jaar was onniiddelijk dood, de andere verkeert in ernstfgen toestand. Het buis kreeg weinig schade. Door A. van Dalen te Alblasserdam werd uit een „volkstuintje" gerooid een eigenheimer van 11V» ons- Geen kosthuis. Te Brakel moest een onderwijzeres eervol ontslag vragen, omdat ze geen geschikt kosthuis kon krijgen. Ook te Leerbroek is geen kosthuis voor een on derwijzer te vinden. Bij Joh. E. te Leeuwen, heeft men drie kippen gestolen. In het hok lag dit briefje: We hebben zonder schromen De drie vetste genomen, En nu maar weer aan 't mesten vlug, Want de volgende week komen we weer Tegenwoordig moet de veehouder alle vermeerdering en vermindering van zijn beslag vee opgeven aan den Rijksagent. Een dezer agenten in Friesland ontving o.m. liet volgende briefje „Heden werden we verblijd door de geboorte van een geitje. Moeder en kleine Ned. Herv. Kerk. Beroepen: te IJlst, P. de Bruijn, te Westmaaste Raamsdonk, D. J. v. d. Graaf, te Nieuwpoort; te Schoondijke, II. W. Bocli te Geesteren te Meliskerke, P. J. Wauters te Hoofdplaat. Bedankt: voor Moercapelle, D. J. v. d. Graaf, te Nieuwpoortvoor Den Bom mel, W. J. v. Lokhorst, te Noorden. Geref. Kerken. M Ilummelen te Ileercnveen. BedanktVoor Hallum, II. W. Bouke- ma, te Neede voor Reitsum, K. Minne- ma, te Garijp voor Oostburg, J. Bolman, te Oostwolde voor Giessen-Oudekerk en Giessen-Nieuwkerk, J. W. Esselink t.e Alteveer. Clnist. Geref. Kerk. Bedankt Voor Iloogevecn, M. Koo mans to Kornliorn. Benoemd tot onderwijzer(es) Te IJlst, J. J. Quak, te Groningen te Wageningen, J. Maalderink, te Klundert te Rijnsburg, R. Hoekstra, te, Aarlander- vcente Rotterdam, P. Kruit, aldaar. De Spaanse lie griep en... dc ker k. Onder de voorzorgsmaatregelen dooi de magistraten van Bern tegen de Spaan- sclie griep genomen valt, naar „Die Christliche Welt" bericht, ook liet verbod tot het houden van godsdienstoefeningen en andere godsdienstige samenkomsten. Theologische School der Clir. Geref. Kerk. De Christelijke Gereformeerde Kerk lieeft te Apeldoorn in liet Wilhelmina- park een groote villa gekocht, welke in liet voorjaar van 1919 als Theologische School in gebruik genomen zal worden. Zitting van 12 September 1918. Tegenwoordig alle leden behalve de heeren van Hasselt en van den Ouden, die met kennisgeving afwezig zijn. Voorzitter de heer J. Huiziuga. De lieer Geeldoedt heeft de eerste stem. De notulen der vorige vergadering worden aangehouden. Ingekomen stukken. Blief van K. N. Steuncomité met verzoek te willen be richten wat de arbeid voor het aanleggen voor het sportterrein uu meer kost dan voor den oorlog. Zal beantwoord worden. Kennisgeving dat dr. Van Pionbroek bedankt voor zijne benoeming als genees heer bij liet distributiebedrijf. Dit lokt een protest uit van den heer Geellioedt. Naar bij vernomen lieefl is in diens plaats aangewezen den beer Eggnik en hebben B. W. z. i. niet goed gehandeld, daarin den raad en de commissie van bijstand niet te kennen, wat tengevolge had dat de lieer Nolson ontslag nam als lid dier commissie. De voorzitter meent wanneer de raad alleen de gelden had toegestaan B. en W. souverein waren te bonoemen, bij kan evenwel uitspreken dat geenzins dé bedoeling heeft voorgezeten iemand onaangenaam te zijn, maar meenden B. en W. in het belang der ingezetenen al zoo te moeten bandelen. Het incident wordt gesloten en den brief voor kennis geving aangenomen. Van liet Dep. van Financiën is een assignatie groot f 12000.— ontvangen ter bestrijding der crisiskosten voor onze gemeente. Dit bedrag zal besteed worden voor aflossing en zal een bericht van dank worden gezonden. Van Ged. Staten goedkeuring school- geldkohieren, idem goedkeuring wijziging begrooting 1918, idem om een nader ant woord omtrent de bedoeling des raads betreffende het onderwijs in het Franscb op de scholen A. B. C. en D., idem brief opheffing M. U. L. O., idem verdaging besteding ambachtschool. Verzoek om de vluchtliaven te dempem en te doen dienen voor opslagplaats is niet voor inwilliging vatbaar, doch zal nader overwogen worden opslagplaats te formeeren aan de oostzijde van het mid den kanaal. Op een verzoek tot stichting var, een verloflokaal is door B. en W. afwijzend beschikt. r De gemeentebegrooting voor 1919 wordt aangeboden, voorts wordt de gemeenterekéning na ingekomen rapport der commissie tot nazien daarvan voor- loopig vastgesteld. Met een tweetal bemerkingen op die rekening zal rekening worden gehouden. Het verzoek van den beer I. de Groot om aansluiting aan het teleplioonnet wordt aangehouden en zal geadviseerd worden dat genoemde heer bij Ged. Staten dispensatie aanvraagt volgens art. 37 en 38 der Lager Onderwijswet, Enkele teekenbeboeften uit de H. B. S. zullen voor de helft toegewezen worden aan de H. B. S. en aan de ambachtsschool om te doen gebruiken door kinderen die onvermogend zijn dezelve aan te schaffen. Het verzoek van de benoemde vroed vrouw om hare toelage te verlioogen van f375 tot f500 wordt toegestaan, nadat de beer Scheele ten zeerste protesteert tegen een dergelijke manier nog niet in functie reeds conditiën stellen, doch de Voorzitter merkt daartegen op, dat, bad ze de benoeming niet aange nomen, het moeilijk voor den Raad zou geweest zijn een ander te vinden voor dit bedrag, te meer waar zij de gelegen heid had op eene betere conditie dan te Ter Neuzen, in Apeldoorn, te kunnen komen. De subsidie ten bedrage van f 1200 wordt toegestaan aan de Z.-V. Tram uit te betalen van af 1 Juni 1918. De bewoners van Baaudijk verzoeken om een welputde grond wordt gratis aangeboden. Men besluit aan B. en W deze zaak nader af te doen en den bouwmeester op te dragen dit werk uit te doen voeren. De firma Van de Saude verkrijgt vergunning voor bet aanleggen van een riool in de Brouwerijstraat. Aan de wed. I. S Standaert wordt op baar verzoek aangeboden ruim 700 M-. grond, thans bij liaar in erfpacht, te koopen voor f 4,50 de M2. Een verzoek van liet bestuur der Clir. Bewaarschool om eene subsidie van f 1400 uit de gemeentekas, wordt aangehouden tot bij de behandeling van de begrooting. B. en W. stelden voor f500 te geven onder voorwaarde voor 2 jaar ieder jaar f 500, dat dit bedrag uitsluitend gebruikt mag worden voor salarisverbetering van liet personeel, dat jaailijksch eene reke ning worde overgelegd, en dat bij even- tueele vacature van de eerste helpster eene juffrouw worde aangesteld met acte fröbel. Het verzoek van den lieer Van Rompn om 32 M3. grond in erfpacht wordt aan gebonden. Men wil eerst een opname ter plaatse, of er nog gelegenheid over blijft met kar en paard aldaar te kunnen draaien. Verzoek van de vereeniging van handelsonderwijs om een subsidie, wordt van de agendo afgevoerd. De lieer Nolson vraagt nog of B. en W. nog diligent zijn voor voorstellen be treffende handelsonderwijs wat de voor zitter bevestigend beantwoord. Aan van Luik en de Jonge wordt toe gestaan de groud bij hun in gebruik aan de Scbeldckade voor 4 jaar te huren onder dien verstande dat bij eventuecle verkoop de grond direct door bun ont ruimd 'zal worden. Eekliout verkrijgt vergunning van uit weg langs liet z. g. n. Kerkeland. Alsnu komt aan de orde de lichtvoor ziening te Driewegen en Sluiskil en in de lichtlooze gezinnen in de kom. B. en W. stellen voor aan de betrokken buurt- commissies jaarlijksch onder nader te bepalen voorwaarden eene subsidie van f2000 te verleenen, doch geen gemeente exploitatie en geen garantie voor net te leenen kapitaal. De heer De Bruijne meent nog even te móeten opmerken, dat bet in die buurten dezen winter treurig gesteld zal zijn en dringt ten sterkste aan dat nog ernstige pogingen worden aangewend om te komen tot installatie. De Voorzitter ligt in den breede toe dat deze zaken zeer ernstig zijn behandeld. De vorige week een spoedeiscliende vergadering, waarin een commissie werd benoemd, die de zaak in dege studie nam en nu met een goed rapport is afgekomen, ook aan de hand van des kundigen. Hij meent1dat de bewoners in die buurten zelf de zaak krachtig moeten aanpakken, en gelooft ook dat bij eenige goeden wil dit kan wanneer dan de Raad aan ieder f2000 geeft, zijn deze menschen geholpen. Mocht dit op onoverkomelijke bezwaren stuiten, dan zal van gemeentewege nog de gelegenheid geopend worden zich te voorzien van carbid. W at de kombe- woners aangaat, deze zullen voor een klein gedeelte naar alle waarschijnlijkheid nog kunnen geholpen worden. Er zijn nog enkele meters wachtende, en ge probeerd zal wol den meerdere perceelen over een meter te laten loopen. Het voorstel van B. en W. wordt aangenomen met alle stemmen. Het sclioolgeldkohier wordt vastge steld, en worden eenige ontheffingen en reclames belastingen goedgekeurd. Na eenige bespreking komt de lieer Nolson terug op zijn besluit ontslag lid commissie van bijstand en zal deze functie weer» waarnemen. Aan den lieer Kok wordt eervol ontslag verleend als onderwijzer aan de M: U. L. O. en wordt goedgevonden f 15. contributie te betalen voor een sanato rium voor gemeenteambtenaren. Hierna is' de vergadering gesloten. periliagen zegt, dat daar over Ilelsingfors geruchten zijn doorgedrongen, welke be helzen dat Petrograd dooi: de contra revolutionairen genomen is. LONDEN, 12 Sept. De Britsche re geering beeft een bevestiging ontvangen van liet bericht uit Washington, dat St. Petersburg op twaalf plaatsen in brand staat en dat een meedoogenlooze moord partij aan den gang is. (Zonnet ij d). DAGEN. Voorm. Nam. Zaterdag 14 Sept. Zondag 15 Maandag 16 Dinsdag 17 Woensdag 18 Donderdag 19 Vrijddg 20 6.50 8.11 9.47 11.3 11.58 0.22 1.4 7.27 8.59 10.28 11.33 12.44 1.25 haar 70e jaardag te herdenken. Hare dankbare kinderen. Ter Neuzen in1ö -13 Sept. 1918. Almelo PREDIKBEURTEN. Loop tier bevolking van Tor Neuzen. Aangekomen: A. Beukenhorst, zonder, 2e Verbinding- str. 6, uit Zaamslag. L. J- ten Iloe^e> zonder, aan boord, uit Koudekerke. in. A. Bolssens, klompenmaker, Stationsweg 14, uit Clinge. M. van Malder, zonder, Kazernestr. 19, uit Rotterdam. P- A- Galle, bouwkundig-opzichter, Vlooswyk- str. 12a, uit Amersfoort. N. Bouterse, verloskundige, Noordstr. 20, uit Rotter dam. J. G. Landman, burgerlijk en wa terbouwkundig opzichter, Grenulaaii 3o, uit Axel. M. C. van Damme, dienstbode, Westkolkstr. 8/10, uit Hontenisse S. Dieleman, zonder, O 115, uit .Oostburg. R. C. Wieland, zonder, 2e Kortestr. 8, uit 's-Gravenliage. J. de Lee, klompen maker, Stationsweg 14, uit Clinge. Vertrokken: N. H. van Dijke, zonder, Vlooswijkstr. 15, naar Bergen op Zoom. A. Scheele, landbouwer, P 64, naar Axel. S. R. do Wael, zonder, Dijkstr. 60, naar Nunspeet. J. F. Faas, schippersknecht, aan boord, naar Rotterdam. W. Stoffijn, dienstbo de, Kazernestr. 34, naar Middelburg. K. Riemens, dienstbode, Kazernestr. 13, naar Axel. P. J- van Aerde, landbou- wersknccht, O 1&4, naar Westdorpe. I. J. Pauw, letterzetter, Donze Visser- str. 34, naar 's-Gravenzande. E.deFeij- ter, dienstbode, P 38, naar Zaamslag. Hedenmorgen bad een zeer ernstig spoorwegongeluk plaats bij Wezep. Meer dan 50 personen werden gedood en liet aantal gewonden is groot. PARIJS, 12 Sept. Araerikaanscli staf- bericht. Vanmorgen hebben onze troepen, opereerende in den sector van St. Michiel, aanzienlijke winsten gemaakt. Geholpen door de Franschen, hebben zij den vijandelijken tegenstand gebroken en zijii op sommige punten tot een diepte van 5 mijlen vooruitgekomen. Wi] hebben tot op liet oogenblik 8000 gevangenen geteld. De krijgsverrich ting is nog in ontwikkeling. St. Petersburg door de contra revolutionairen bezet? LONDEN, 12 Sept. (Reuter) Een tele gram aan de Engelsclic bladen uit Ko- Burgemeester en Wethouders van 1 ER NEUZEN maken bekend, dat 111 de week van 1622 Sept. mag worden afgegeven op bon No. 10b 70 gram Kaas 20 plus 11b 70 Volvette Kaas 12b 125 Bruine Boonen l 13b 125 Witte Boonen l l 14b 3 K.G. Aardappelen 16b 75 Havermout 17b 1 reep Chocolade. I l 18b 250 gram Suiker (Melis of bij soorten 7 (le serie der kinder-suiker- kaarten) 250 gram Suiker Melis of bijsoorten) Ter Neuzen, 13 Sept. 1918. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Secretaris. Op vertoon der Rantsoeneeringskaarten zal op Dinsdag 17 Sept. a.s. de uitreiking plaats hebben der nieuwe kaarten voor Boter, melange A, melange B en normaal- margarine (2e tijdvak) en wel: voor de houders van Rantsoeneerings kaarten No. 1--250 van 9—10 uur v.m. 251-500 10-11 5017o0 11 12 751—1000 „1-2 n.m. r 10011250 2 3 12511500 3 4 1501 eri liooger 45 Voor dc bewoners van wjjk num mers 1—186 en 202-224 bij den lieer J. C. JANSEN, hoofd der school te Drie wegen, en voor die van Sluiskil bij den lieer C. MEULBROEK aldaar. Ter Neuzen, 13 Sept. 1918. De Hoofdcontroleur-Boekhouder van liet Levensmiddelenbureau, L. W. RIJNBERG. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat ge durende het tijdvak 13 tot en met 22 September 1918 geldig is: bon 13e week der kaarten voor Boter, Melange A, Melange B en Normaal margarine Ter Neuzen, 11 September 1918. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, ter vol doening aan Circ. No. 18311 dato3 Sept. j. 1. den navolgenden maximumkleinlian- delprijs Ter Neuzen, 11 Sept. 1918. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Secretaris. Voorloopig Bericht. in de eerste helft der maand October 1918 ten verzoeke van Mejuffrouw Wed. VAN DER PEIJLSchuts te Ter Neuzen in liet openbaar verkoopen verschillende in de gemeente TER flEUZEN. Voor do tweede maal, Toch gesnapt. De aanhouder wint. Een duur varken. Een duur veulentje. Een aardappeltje Een dichterlijke kippendief. terug. Aangename briefwisseling. A.s. Dinsdag 17 September hoopt onze geliefde Moeder JANNEKE VAN LANGEVELDE—DE BLAAIJ, ZONDAG 15 SEPTEMBER 1918. Gereformeerde Kerk. Tei Neuzen 9 72 en 2*/* ut>r Ds. s- Groene- veld Axei 97j en 2 uur, Ds. A. Thielen. Bed. H. Avondmaal. Zaamslag 97, en 27, unr, Ds. H. P. M. de Walle. Hoek 10 en 3 uur, Ds. H. v. d. vV al. Schoondijke 10 en 3 unr, Leeskerk. Oostburg 10 en 27, uur, Leeskerk. Aardenburg. 97, uur, en 67, uur Leeskerk, Hervormde Kerk. Ter Neuzen 972 uur Ds. A- Timmerman. en 2 uur Dhr. L. Dek. Sluiskil 97, uur. Dhr. L. Dek en Ds. A. Timmerman Bediening v. d. H. Doop. Axel 97-, en 2 uur, Ds. Hugenholtz Zaamslag 97, en 27, uur, Ds. G. van Dis. Hoek 10 en 3 uur, Ds. E. Raams. Chr. Geref. Kerk. Zaamslag 97, en 27, uur, Ds. L. de Bruijne. Gereformeerde Gemeente (Vlooswijksti j Ter Neuzen 10, 3 en 67, uur Ds. J. R- v. Oordt van Middelbalg. Lokaal Eben=Haëzer", (Kerkhoflaan.) Ter Neuzen 57, uur, Evangelisatie. loll Ij JJ Pootuien 10 cent per K.G. Notaris CALLENFELS te Ter Neuzen zal

Luctor et Emergo | 1918 | | pagina 3