Van Heinde en Verre. W etenswaardigheden. Kerk, School en Zending. Mengelwerk. Burgerlijke Stand. Ingezonden Stukken. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. Blok 1, 2 en 8, f 14700, C. Kaijser en H. Wisse, Zaamslag. 1, f7550; 2, f6630; 8, f7140, J. R. Platteeuw. 1, „7580; 2, f6526; 3, f7028 Alpli. Guilliet. 1, „8370, A. de Zeeuw. 1, 4903, D. E. Riemens en F. Wisse, Zaamslag. 1, 2 en 3, f 13770, L. D. van Essen, Rotterdam. 1, 2 en 3, f 13993, P. H. v. d. Bos, Heemstede. Zij, bij wiens naam geen woonplaats vermeld staat, zijn alhier woonachtig. Laagste inschrijving in massa f 128,131 en in perceelen f 120,748,26. Behoudens goedkeuring van B. en W zijn de werken gegund Metselwerk bouwblok 1 f 12485, aan de Gebr. v. d. Velden, -2 en 3 f 10842 en f11676, aan P. M. Oostdijk. TimmerwerkJ. A. Meertens, voor alle bouwblokken f22530, [f19950 en f 20610. Smidswerk I. Butler, voor f 1370.63, f 1164.89, f 1255.74. Lood- en zinkwerkA. Dhaeze, voor f 1818, f 1578, f 1695. Het schilderwerk is niet gegund, doch- zal worden opgedragen aan Van Essen te Rotterdam, voor f 13770. De totale kosten zullen bedragen f 120.748.26; steen f37081.70; electrisch licht f3150.— opzicht en toezicht f5792.50; pannen f 4462.50 renteverlies f2200.— kosten voor een hypotheek f 500.bijkomende kosten f 2199. totaal f 176.134.96. Raming f 190.434. Vrijdag 13 September a.s. zal het 60 jaar geleden zijn dat de Chr. School, Jozinastraat alhier werd gesticht. 1 November a.s. is het 25 jaar dat de Chr. School te Spui gemeente Axel, ge sticht werd. Alhier vergaderde de commissie voor de centrale keuken voor de vast stelling van het financieel verslag. De inkomsten der commissie bedroegen f 7046.35Vs en de uitgaven f 6206.05V2- Besloten werd het resteerende bedrag ad f 840.31 Va rentedragend te beleggen, en tevens te wachten of de gelegenheid voor het stichten eener keuken weder noodig mocht zijn. Van af 7 Sept. tot en met 30 Sept. aanstaande zullen in de dienstregeling van de Zeeuwsch-Vlaamsche tram, in de sectie IJzendijke-Schoondijke.de volgende wijzigingen worden gebracht Vertrek IJzendijke 7,15 nam., aankomst te Schoondijke 7,38 nam. Vertrek Schoondijke 7,45 nam., aan komst te IJzendijke 8,08. Het bestuur van den calamiteuzen Nieuw Niezen-Polder besteedde aan het maken van een grindweg met bijkomende werken voon genoemden Polder. Gegund aan den laagsten inschrijver F. de Nijs, Ter Neuzen, voor f7572. Te Hoek had Zaterdag een wielrij- dersfeest plaats, waaraan door vele rijders werd deelgenomen. Ook had een wed strijd voor militairen plaats, wedloop met hindernissen, en werd een schieting ge houden op de liggende wip. In het al gemeen was het bezoek niet druk, waar toe zeker medewerkte de omstandigheid van het regenachtige weer. Zaamslag. Verleden week zijn enkele ingezetenen alhier de dupe geworden van een Amsterdamsehen oplichter. Een klein heertje met eenigszins ge bogen houding, met garribaldi op en vuile gele regenjas aan, minder zindelijk boord om den hals, trachtte bij verschillende winkeliers zijne waren te verkoopen meest artikelen, die meer of minder schaarsch zijn, zooals zeep, puddingpoe der, zebra 'kachelglans, specerijen enz. Enkele winkeliers gaven een order op. En zooals dit steeds de gewoonte is voor nieuwe afnemers alles wordt verzonden onder rembours. Zoo ook hier. Wat bleek nu bij aankomst van de pakketten. De een ontving ledige doozeueen ander volle doozen met zaagsel. Spoedig was hier een en ander van bekend en degenen, die nog iets van dezen sinjeur naar zijn zeggen vertegen woordiger van de „3 hoefijzers" moes ten ontvangen, weigerden de pakketten. De politie is er mee in kennis gesteld. Benoemd tot onderwijzer aan de Rijksnormaallessen te Axel de heer H. L. S. Kok, leeraar aan de R. H. B. S. te Ter Neuzen. Tijdens het zware onweder van Zaterdagavond sloeg de bliksem op het varkenshok van den landbouwer St. te Boschkapelle. Verscheidene pannen wer den afgerukt en eene zware zeug gedood, overigens deed het hemel vuur geen schade. De gehouden collecte ten behoeve van het fonds ter aanmoediging en onder steuning van den gewapenden dienst heeft in Zeeuwsch-Vlaanderen, Oostelijk deel, het volgende opgebracht Axel f 31,81Boschkapelle f 5,30 Clin- ge f 1,97sGraauw f 5,356Hengstdijk f 1,90; Hoek f 28,635; Hontenisse nihil; Hulst f8,29; Koewacht f2,40; Ossenisse f6,44; Overslag f6,— Philippine nihil Sas van Gent f 26,—St. Jansteen f 2,10Stoppeldijk f 7,05 Ter Neuzen f 29,87; Westdorpe f7,20; Zaamslag f5,— Zuiddorpe f2,92. Totaal f 178.24". Het vorige jaar bedroeg de collecte f 199,32. Walsoorden. Zaterdagavond tijdens de regen-, storm- en onweersbuien is door een wind- en waterhoos op enkele plaat sen schade aangericht. Op de hofstede, bewoond door den landbouwer H. B. lagen vele pannen van het dak rond het huis verspreid. £)e provinciale zwemwedstrijden, die Zaterdagmiddag te Vlissingen gehou den zijn, werden door prachtig weer be gunstigd, zoodat duizenden de verschil lende demonstraties hebben bijgewoond. Ze werden gehouden in het W alchersche kanaal bij de Keersluis, waar de beide dijken een prachtige zitplaats boden. Onder de 3 a 4 duizend belangstellen den waren verschillende militaire en burgerliike autoriteiten. Een derdigtal bootjes en sloepen met kijklustigen dreven op het water en ver levendigden niet weinig het schouwspel, terwijl een militair muziekcorps langs een der oevers had plaats genomen en zich zoo nu en dan liet hooren. Er waren ongeveer 100 deelnemers uit verschillende plaatsen van Walcheren, die in ongeveer 250 beurten uit kwamen, doordat velen aan meer dan een wed strijd deelnamen. I In het gebouwtje van het Radio station onder Goes had een ontploffing plaats, doordat een petroleumlamp met spiritus gevuld was. De radio-telegrafist B. de Kok, van Den Haag, bekwam ern stige brandwonden aan arm en gelaat. Zijn collega P. Berger, van Rotterdam, kwam met den schrik vrij. Een begin van brand was spoedig gebluscht. Twee doktoren verleenden heelkundige hulp. Hoedekenskerke. Dinsdagmorgen werd ontdekt, dat tusschen Zondagavond en Dinsdagmorgen in de Oud-Gereformeerde kerk alhier is ingebroken. De aanwezige gelden, uit collecten aldaar aanwezig, worden vermist. De politie stelt een onderzoek in. Te Veere is Zaterdag voor het eerst een Nederlandsche vliegmachine op het nieuwe vliegterrein gedaald het vlieg tuig kwam mooi neer. De vlieger werd door den burgemeester verwelkomd. Bij het hevig en langdurig onweder dat zich Zaterdagavond boven Colijnsplaat ontlastte, sloeg de bliksem in de wonin gen van de heeren S. de R. en H. de R., waardoor bij eerstgenoemde materi- ëele schade aan het dak werd veroor zaakt en bij den laatste zelfs de lamp, spiegel, klok en verder huisraad werd vernield. Persoonlijke ongelukken kwa men gelukkig niet voor. 't Was in een stampvolle coupé, waarin ook een blozende soldaat, behoorende tot het 24e rigiment en naar ik meen te Cadzand gedetacheerd, die als zoon van een tuinbouwer te Valkenburg bij Leiden met drie maanden verlof ging. Hij zat al maar te zeuren over de nood toestand van land- en tuinbouwers, over Posthuma, die zelf tientallen boerderijen had en meerdere fabrieken tot conser veering van groenten, over een schoon zoon van Postuma, die groote partijen goed kocht, waarvan de uitvoer verbo den was en dan consent kreeg om het uit te voeren enz., enz. Maar niemand luisterde naar deze zotteklap. Ze zouden hem vervolgde hij niet pakken. Vorig jaar hadden ze bij hem thuis tientallen H.L. peulvruchten verbouwd, en niets er van aan de re geering geleverd, dit jaar hadden ze wel 25 H L., maar waar de regeering slechts f35 gaf, gingen ze wel op een andere manier weg. Vcyrig jaar had hij duizen den verdiend door op de veilingen, voor het binnenland bestemde partijen groen ten, enz. op te koopen, en die op andere veilingen weer voor buitenland te veilen. Hij was hiervoor gestraft met f 200 boete of 25 dagen brommen, maar hij dacht er over het maar weer te gaan doen. hoewel hij dan de kans liep weer in dienst te moeten, als hij gesnord werd. Zeljs aangenomen dat de noodige op snijderij bij dit alles niet ontbrak, blijkt er uit, met welke gevoelens men in de kringen der boeren is bezield. De Zaansche kermis is Zondag j.l. beslotenNiettegenstaande het buiige weer, is het bezoek de geheele week zeer groot is geweest. De boot van Amsterdam bracht soms in één reis 1500 a 1600 passagiers. Naast de kroeg bazen en de kermisreizigers hebben de zakkenrollers er wel bij gevaren, gezien het aantal aangiften van gerolde porte- monnaies en horloges. („N. Ct.") Een kouwelijke korporaal. Men schrijft aan het „Hbl.": Om ongeveer half zeven kwam de trein uit de richting Sitfard te Roer mond binnen. Met vele andere reizigers stapte ook een infanteriekorporaal uit, doch de man had reeds geleide bij zich. Immers, het korporaaltje was in Hoensbroek ingestapt, en het bleek bij de visitatie in den trein dat de jeug dige landsverdediger er wel wat erg dik in zat. In de kleeren n.l. Bij onderzoek aan den lijve bleek het jonge mensch maar even behalve het gewone stel onderkleeren, drie stel niew ondergoed bovendien te hebben aangetrokken. Hij had het zoo koud gehad, ver klaarde hij. Maar daar het ondergoed alles nieuw was, geloofde men van die kouwelijkheid niet veel, temeer daar het jonge mensch in korte jas met verlof was gegaan. Het gevolg was dan ook, dat het kor poraaltje mee moest naar de wacht, om zich van overtollige kleedingstukken te ontdoen. Zeer waarschijnlijk zal het jonge mensch behalve de inbeslag- genomen onderkleeren, ook zijn korpo- raalstreepen verliezen. De correspondent van het rund veekantoor voor vee en paarden in de gemeenten Dokkum en Datumadeel ontving van een veehouder het volgende schrijven „Bij dezen breng ik ter uwer kennis, dat door mij zoo geliefd varkentje is gestorven. De ter aarde bestelling heeft reeds plaats gehad. De correspondent voornoemd zond hem het volgende antwoord De ambtenaar van den Burgerlijken Stand in de gemeente Dokkum en Dan- tumadeel van vee en paarden brengt bij dezen ter uwer kennis dat het door U geliefd varkentje door hem uit zijne registers der levenden is geschrapt. Mocht zoo iets echter weer voorkomen, zoo wordt U vriendelijk verzocht uw trouwboekje mee te brengen. Te Diever had men besloten tot den aanleg van electrisch licht, doch nu het eenmaal zoover is, komt het teleurstellend bericht, dat de aannemer de materialen niet in voorraad heeft. Men meldt uit Zaandam Door een 18-jarig jongmensch werd in een café alhier te koop aangeboden een gouden collier. Op zeer toevallige wijze kwam dit de politie ter oore, en daar juist een dag te voren in de le klas wachtkamer te Amsterdam van 'n dame een dergelijke sieraad afhandig gemaakt was, werd de jongeman opge spoord en voorloopig in bewaring ge houden. Het bleek later dat men den dader van den diefstal te pakken had. Eenige jongens te Heerenveen vonden in zakken met oud papier, die voor ver zending gereed lagen, pakjes nog geldige levensmiddelenkaarten. De jongens gin gen ze verkoopen en weggeven. De burgemeester werd gewaarschuwd, even eens de directeur van het Distributie bureau. De politie nam zooveel mogelijk de kaarten weer in beslag, maar 150 werden nog vermist. Bij vergissing had men op het bureau de kaarten bij het oude papier gedaan. Aan het distributiebureau te Apeldoorn kwam een vrouw om zeep vragen. Men kon haar die niet verstrekken. De vraag ster, waarschijnlijk op deze noodgedwon gen weigering voorbereid, deelde mede, dat zij, als ze geen zeep ontving echtscheiding zou aanvragen want een advocaat had haar ingelicht en verklaard dat zij niet verplicht was met zoo'n vuilen vent, als haar man tegenwoordig was, te huizen. Historisch. Gebeurd op de lijn Zwolle—Amers foort, in een coupé 2e klasse. Een heer, type handelsreiziger, haalt een busje voor den dag en maakt het open. Hij laat zijn buurman zien, dat het gedroogde blaadjes bevat en vraagt„Wat denkt u, dat dit is?" De buurman kijkt en ruikt eens en zegt: „Tja, 'k weetniet!" „'t Brandt als tabak, ziet u, maar", en een deel van den inhoud, aangestoken, gloeit langzaam door. Alle coupèbezit- ters krijgon achtereenvolgens het goedje te beoordeelen, tot er een zegt„Het ruikt wel wat naar thee, maar dat komt misschien van 't busje". „Nou", licht de eigenaar vertrouwelijk in „'k weet I ook nog niet of ik het als thee of tabak in den handel zal brengenhet kan allebei." In Maria-Heide Veghel trad deze week een paartje in het huwelijk, waarvan de leeftijd van bruid en bruidegom sa men 149 jaren is. Naar wij vernemen heeft een firma te Amsterdam een postzegelverzameling van de geheele wereld aangekocht, waarvan de cataloguswaarde ruim 300.000 francs bedraagt. Te Zwolle is, naar „Het Volk" meldt bedrog ontdekt met standaardschoenen. Schoenen van klasse B, die f 18 25 moesten kosten, waren gemerkt f 22.25, maar nadat de schoenen eenigen tijd gedragen waren, bleek dat de ingestem- pelde cijfers vervalscht waren. De zaak is in onderzoek bij het Rijksbureau voor Huiden en Leer. kar door de stad reed. Toen do grijsaard in zijn onmiddellijke nabijheid gekomen was, bleef hij plotseling staan, en de beide handen opheffende, alsof» hij erg schrikte, riep hij den man toe„Stop, stop, ge rijdt er over heen ge hebt het al overreden De man op de kar was zeer ontsteld, hield zijn paard in, sprong op den grond, keek onder de kar, waar hij verwachtte een vreeselijk verminkt kind of voor het minst een armen hond te zien, bij ongeluk onder de wielen geraakt. Toen hij echter niets zag, keek hg hoogst verwonderd den grijsaard aan, die hem zoo had doen schrikken door zijn vreemde taal en vroeg dezen :„Zeg eens, wat heb ik dan toch overreden „Het vierde gebod, mijn vriend," was het antwoord, „gedenk den Sabbath-dag, dat hij dien heiligt jm. en Pieternella Suzanna Cornelia Wisse, oud 21 j., jd. Jacobus Pieter Schrier, oud 27 j., jm. en Magdalena van der Est, oud 32 j., jd. Leopold Lo- dewijk Barbera van den Broeck, oud 31 j., jm. en Francisca Albertina Foque, oud 30 j., jd. Maurice Jules Leon Hau- bourdin, oud 26 j., jm. en Cornelia Jo hanna Bierlé, oud 28 jjd. Huwelijks-voltrekkingen. 4 Sept. Jo- „annes de Haas, oud 27 j., jm. en Neeltje Helena van Dijke, oud 27 j., jd._ 5 Sept. De gechloroformeerde rhinoceros Eenige jaren geleden moest in den dierentuin te New-York een oogoperatie gedaan worden bij eeu Iudischen rhino ceros. Voor dit doel moest het dier natuurlijk verdoofd worden. Daarvoor was niet minder dan 900 gram chloroform en 200 gram aether noodig. Vóór het middel zijn volle uit werking had, werden de uitdampingen bij het dier zoo sterk, dat de talrijke aanwezige artsen, oppassersjournalisten en photografen bijna in onmacht vielen. Toen het dier na'de prachtig geslaagde operatie uit zijn vordooving ontwaakte, begon het geweldig te knorren, maar scheen zich echter overigens bijzonder goed te voelen. Ned. Herv. Kerk. BeroepenTe Groft, F. W. Boers, te Heenvliette Aarlanderveen, L. D. Poot, te Noordwijkerlioutte Giessendam, A. M. den Oudsten, te Nijkerkte Elle- woutsdijk, A. H. de Wit, te Nieuwerkerk a/d IJselte Gennep, B. ter Haar Ro- meny, te Deurnete Ridderkerk, J. J. v. Ingen, te Harderwijk te Lobith, J. Bruining, te Arnhem. AangenomenNaar Roodeschool, Dr. J. Th. Ubbink, te Gaait en Terwoude Bedankt: Voor Leerbroek, D. J. v. d' Graaf, te Nieuwpoortvoor Blauwkapej en voor Arnemuiden, D. J. v. d. Graaf te Nieuwpoortvoor Hagestein en Ot' terloo, D. J. v. d. Graaf, te Nieuwpoort. Geref. Kerken. BeroepenTe Terwispel, H. Meulink, te Wolvegate IJinuiden, R. Zijlstra, te Delfshaven. Bedankt: Voor Heteren-Randwijk, J. B. Jansen, te Zevenhuizen voor Hollum, H. N. Boukema, te Neede. Christ. Geref. Kerk. Aangenomen: Naar Sliedrecht, J. I'. Vreugdenhil, te 's Gravenhage. Geref. Gemeenten. t Tweetal te Ter Neuzen: H. Roelofsen te Zeist en M. J. Hoffman te Rijssen. Benoemd tot onderwijzer(es) Te Loosduinen, W. P. Weylond, te Haarlem; te Bleiswijk, G. H. J. de Win ter, te Dordrecht; te Genemuiden, J. Klop, te Nijkerkerveen te Marken (hoofd), F. de Boer, aldaar; te Utrecht, G. J. A. Denk aan het vierde gehod. Een grijsaard ging op zekeren Zondag morgen naar de kerk. Hij was een ge lukkig, opgeruimd Christen, die zeer veel eerbied voor den Sabbath had, en nooit naliet hen, die dezen dag onthei ligden, te vermanen. De wijze echter, waarop hij dit deed was nog al eens zonderling. Zoo ontmoette hij eens op zijn weg een man, die met een zwaar beladen Kedde, te Leiden en II. v. d. Berg, te Wilnis; te Rotterdam, J. D. Heineman, aldaarte Veenendaal, R. Hoekstra, te Aarlanderveen te Katwijk, J. v. de Spoel, te Heerenveente Heerenveen, mej. G. Looyenga, te 's Gravenhage. Hardhandig exa mineeren. Men schrijft uit vakkringen aan „De Bode": „Voor de eerste maal is dit jaar het examen voor gymnastiek M. O. afge nomen volgens het nieuwe programma, waarin ook de praktijk van het boksen en worstelen is opgenomen. „Op een der examendagen kreeg een candidaat van de examinator-specialist zulk een krachtige stoot bij het boksen, dat hij achterover tuimelde en eenige oogenblikken versuft bleef liggen. „Een ander ontving zulk een stoot tegen de kin, dat het bloed hem uit de mond liep. „Zou men dit barbaarsch bedrijf maar niet tijdig staken, in plaats van er mee verder te gaan en misschien over eenige jaren deze tak van sport aan onze schooljongens te gaan leeren vraagt „De Bode". Wel van toepassing. Bij de uitbetaling van de weddever- hooging Ter Molen-Ketelaar ontving een der onderwijzers te Almelo een biljet van 25 gulden, waarop aan de achterzijde 't volgende gedichtje was geschreven, dat andere bestemming schijnt gehad te hebben, blijkens den datum 1 Jan. '15, maar merkwaardig genoeg hier een toepassing vond „Is het zoo bange, bange Duurt de nacht zoo lange, lange? Moede ziel, och, laat u troosten Zie straks daagt het in het Oosten." 1 Jan. '15. TER NEUZEN. Huwelijks-aangiften. 4 Sept. Auke Rijpstra, oud 25 j., jm. en Helena Maria Jansen, oud 21 j., jd. 6 Sept. Izaak Adriaan de Braai, oud 21 j., Nicolaas Daniel Martin, oud 26 j., jm. en Jacoba Adriana Hamelink, oud 26 j., jd. Geboorten. 1 Sept. Adriana, d. van Cornelis de Blaaij en van Adriana Sol. 2 Sept. Maria Dina, d. van Louis Heule en van Janna Santina Dieleman. 3 Sept. Anna Catharina, d. van Pieter Leunis en van Willemina Riemens. 6 Sept. Cathalijntje Sara, d. van Johannes Hen drik Adnaansen en van Maria Martina Wieland. Anthonis Laurinus, z. van Re- noldus Hamelink en van Elisabeth Adri ana de Doelder. Overlijden. 2 Sept. Neeltje Kramer, oud 73 j., wed. van Willem Riemens. 4 Sept. Elisabeth Christina Riemens, oud 71 j., echtg. van Pieter Wilhelm. Albert Visscher, oud 38 j., weduwn. van Marigje Klop. (Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie). Aan den Heer ex-Minister van Landbouw Handel en Nijverheid te 's-Gravenhage. Eindelijk is dus de dag Uwer Ministe- rieele begrafenis aangebroken. In den gewonen regel brengt de dag van iemands begrafenis de belangstel lende omstanders in een treurigen toe stand wegens geleden verlies. Men betuigt dan zijn deelneming, men roemt de deugden, men slaat een blik in het afgeloopen leven en ontleent dan de troostgronden aan de achting en liefde die de overledene van alle weidenkenden verdiende en genoot. Het zij mij echter vergund te mogen afwijken van dien algemeenen regel en precies tegenovergestelde als aandenken Uwer Ministerieele begrafenie aan te bieden. Wel verre van er aan te denken om Uw Ministers leven te beschuldigen, dat stoere werkkracht zou hebben ontbroken, wensch ik integendeel hulde te brengen aan de taaie volharding die het pro bleem van het wereldgebeuren van L eischte, aan de buitengewone inspanning, die de omstandigheden met ijzeren nood zakelijkheid van U vorderde, misschien wel harder dan U zelf lief was. Grootendeels was dat te danken aan het heillooze „stelsel" dat U voorstond, hetwelk zoowat niemand bevredigde, getuige de kamerdebatten, de soms bin nen enkele dagen elkaar tegensprekende Ministerieele besluiten enz. Afgedacht alzoo, eenige vogels van diverse pluimage, die ik zou willen noe men bevoorrechte O.wee'rs, adviseurs en de schare van ambtenaren, zal het Nederlandsche volk kortelijks genoemd producenten en consumenten de dag Uwer genoemde begrafenis vreugdevol vieren in plaats van betreuren. Bittere ironie der werkelijkheid, droe vig einde Uwer hooge roepinggevolg van het doof zijn voor voortreffelijke waarschuwingen en raadgevingen. Uw koud ter zijde leggen van dringende verzoeken om recht en gerechtigheid, veroorzaakt door wandaden van ontrouwe dienaren, de stelselmatig in 't leven ge roepen zijnde warwinkel Uwer verschil lende commissies en organisaties, gepaard met een duizelingwekkende millioenen- uitgaaf, dat alles, zeg ik, deed hijgend uitzien naar den vreugdevollen dag Uwer Ministerieele begrafenis. Daal dan ter ruste Heer ex-Minister en wees er van verzekerd dat het Neder landsche volk in zijn geheel en in 't bijzonder als belastingbetaler zoowel klein als groot Uw bewind voering nooit zal vergeten. Ter Neuzen, 9 September 1918. W. BEDET. Verkoopingen. 12 Sept., Een huis te Biezelinge, not. Huvers. 14 Sept., Een inspan te St. Jansteen, not. Lijdsman. 16 Sept., Een boerenerf met 4 H.A. land te Nieuw-Leusen Overijssel, not. Visscher. (Een gedeelte der koopsom kan als hypotheek blijven. (Z o n n e t ij d). DAGEN. Voorm. Nam. Woensdag 11 Sept. Donderdag 12 Vrijdag 13 Zaterdag 14 Zondag 15 Maandag 16 Dinsdag 17 4.36 5.11 5.53 6.50 8.11 9.47 11.3 4.51 5.31 6.18 7.27 8.59 10.28 11.33 Zaandam en de kermis. Van een varkentje. Tegenvaller. In de fuik. Slordig De gevolgen van den zeepnood. Tabak of thee? Niet te vroeg. Wat postzegels waard zijn 1 Bedrog met standaardschoenen. OPEN BRIEF.

Luctor et Emergo | 1918 | | pagina 3