Yaii Heinde en Verre. Mengelwerk. Kerk, School en Zending. Burgerlijke Stand. Hoogwatergetij te Ter Neuzen. Adverteuti n. Cacaopoeder en Chocolade. Opgave vordering Vetten en Oliën. Gewone Algemeene Vergadering 26 Juni 1918, er op gewezen, dat in niet één winkel eieren te verkrijgen zijn en als oorzaak daarvan wordt opgegeven, dat op de eierveiling dopr de handelaars in eieren 16 en 18 cent per stuk wordt geboden, zoodat het voor de winkeliers niet mo gelijk is eieren voor hunne afnemers op te doen. —Bij de voortzetting van de zaak tegen Ph. J. v. D. uit Axel, welke eenige weken werd uitgesteld om den regeeringscoin- missaris te hooren, verklaarde de lieer Collot d'Escury, dat het zeer moeilijk is in deze zaak een oordeel te vellen, daar hij geen monster heeft en niet kan he slissen of de vruchten, waarvan hier sprake is, alleen gedorscht of ook ge schoond waren. Ue officier van justitie, mr. baron van der Feltz, wees er o. a. op, dat bekl. ontwikkeld genoeg is om te weten welke maatregelen genomen zijn en waaraan hij zich te houden heeft. Ilij had direct van het dorschen moeten kennis geven. Ue eisch luidde f 100 of 50 dagen. Vrijdagnacht ontdekteeene patrouille commiezen in de kom van Sas van Gent een persoon, den 20 jarigen pas gehuwden Van D., die een vracht vervoerde, wat hun verdacht voorkwam. Zij riepen hem aan, doch hun haltgeroep had tot gevolg dat hij het op een loopen zette. Hem werden een paar schoten nagezonden, doch zonder gevolg. Teneinde een arres tatie te voorkomen sprong Van D., die als goed zwentmer bekend staat, in liet kanaal. Nu schoten de commiezen weer op hem, en blijkens het toen wèerklin- kend hulpgeroep, hadden zij raak ge schoten. Een schipper kwam nog met een roeiboot te hulp, doch te laat om den drenkeling nog te bereiken, die in de diepte verdween. Eerst Zaterdag morgen is zijn lijk opgehaald. Nader was gebleken, dat hij een kist stijfsel, van 50 K.G. zwaarte, vervoerde, die op de stijfselfabriek „Zeelandia" ontvreemd was. De heer M. I. Hoste, onderwijzer aan de school B te Biervliet, is als .zoo danig benoemd aan jschool A te Groede. Poortvliet. Bij kon. besl. van 18 Mei j.l., No. 45, werd aan de Wed. Quakke- laar alhier een gratificatie van f 100 toegekend, wegens het gemis van haar kostwinnenden zoon D. M. Quakkelaar, die in 'tbegiu der mobilisatie te Tef Neuzen zoo noodlottig is omgekomen. Zierikzee. Zondagmorgen ondernam de heer Henning, postcommies te Alkmaar, met zijn vrouw een fietstochtje naar Renesse naar het strand. Genoemde heer nam een bad en zonk in de diepte weg. Zondagavond werd het lijk ten huize van zijn moeder gebracht. Zij waren overgekomen om hun vader te begraven. 18 jaar geleden is een broer van den overledene bij het zwemmen verdronken. (Zeeuw). Bericht. Aan de besturen van kiesvereenigingen wordt medegedeeld, dat er gelegenheid bestaat om van een of meer der in het laatst van Juni verschijnende nummers, die als verkiezingsnummer zullen worden ingericht, exemplaren te bestellen bij den Secretaris der persvereeniging D. SWEEPE, Vloo»wijkstraat 20, Ter Neu zen, die tot nadere informatiën bereid is. Een „smokke!"-tafereeltje. Eerst was aan onze grenzen een scher pe controle op alles wat men wilde uit voeren. Thans is dit smokkelen tot een minimum beperkt, ja, wat er thans nog over de grens gaat, zal amper genoeg zijn om één huishouden teonderhouden. Al de aandacht onzer kommiezen en politieambtenaren is er thans op geves tigd het „hamsteren" te voorkomen, het gesjacher van boven maximumprij zen en buiten de distributie om tever- koopen. Dit geeft tot allerlei droevige en ook grappige tooneelen aanleiding. Over den buitenweg bij, laten we zeggen Rhenen, om een plaatsnaam te noemen, sjouwde een jongen van een jaar of vijftien een tamelijk grooten zak op een kruiwagen. Een veldwachter lag gelijk dit des veldwachters is in dezen benarden tijd, op de loer en zag met welgevallen den naderenden krui wagen 1 Haltklonk het opeens uit het struikgewas langs den weg en het hoofd en vervolgens de rest, van den veldwach ter kwam te voorschijn. „Wat heb jij daar in dien zak, jongen De jongen zette den kruiwagen neer, zette een huilend gG/icht en zei toen beteuterd „Dat mag is niet zeggen, mijnheer de veldwachter. „Zoo mag jij dat niet zeggen dan zullen wij eens kijken". „Och mijnheer toe mijn moeder „Allo op zij, laat mij maar eens kijken". En de veldwachter maakte gewichtig en vol zekerheid over een triomf het touw van den zak los, opende den zak en zag eerst een uitgestoken tong, toen een gezicht en vervolgens een in den zak gehurkteu jongen van ongeveer acht jaar. „Dat is mijn broertje, mijnheer de veldwachter, toe, neem hem niet in be slag, moeder wacht ons voor het avond eten" Vijf minuten lang had de veldwachter een rood gezicht. ,>Hsg." Brutale inbraak. Te Amsterdam heeft een brutale in braak plaats gehad in het perceel 318, N.Z. Voorburgwal, waarin verschillende kantoren en zaken zijn gevestigd. Toen Zaterdagmorgen omstreeks u. de chef der Expeditie van het Amsterdamsche Redactiebureau van de „Maasbode"^ dat eveneens in genoemd perceel is geves tigd, ten kantore kwam, bemerkte hij dat ongenoode gasten aan het werk wa ren geweest. Hij waarschuwde dadelijk de politie, die daarop een onderzoekin- stelde. Daaruit bleek, dat de firma Beo van Gelder en Co., grossiers in gouden en zilveren voorwerpen en juweelen de dupe van het nachtelijk bezoek waren geweest. Volgens een ruwe schatting, beloopt de waarde van de ontvreemde gouden en zilveren sieraden en edelgesteenten f 15 a 20.000. Verschillende laden en vitrines waren opengebroken. Eigenaar dig is zeker tyel dat men het doublégoed onaangeroerd heeft gelaten. Op het bureau van de „Maasbode" waren enkele lessenaars opengebroken, doch er wordt niets vermist. Smokkeldrama te Sittard. Omtrent het smokkeldrama, dat te Sittard plaats greep, meldt men nader aan de „Msb." In den nacht van Zondag op Maandag omstreeks 1 uur ontmoetten de rijks ambtenaren nabij do Clootsbrug onder het gehucht Overhoven, een bende smok kelaars. Aan het haltgeroep werd geen gevolg gegeven, allen zetten het op een loopen met achterlating van den buit. De rijksambtenaren maakten toen van hunne vuurwapens gebruik en schoten op de voortviuchtende smokkelaars. Door eenige rijksambtenaren, die ook aldaar in de buurt op post lagen, werden twee der smokkelaars gearresteerd. Deze wer den naar de marechansséekazerne alhier overgebracht. Nabij de kazerne namen ook dezle, alhoewel geboeid, de vlucht. Andermaal schoten de ambtenaren op de ontvluchten met het gevolg, dat een hunner, een Duitsch deserteur, in een been getroffen werd. De ander koos het hazenpad. De verwonde werd naar het hospitaal der Fransche zusters overgebracht. In den ochtend werd nabij de Clootsbrug, waar het drama plaats greep, het lijk gevonden van zekeren H. v. d. V., uit den Overhovenerstraat alhier, die door een kogel getroffen was in de longen. Badend in zijn bloed werd de ongeluk kige naar het hospitaal vervoerd, v. d. V. was 25 jaai oud en ongehuwd. Dooi de ambtenaren werd beslag gelegd op 54 K. G. spek en op eene groote partij cheviot, ingeborgen in 30 zakken. Alles bij elkaar was ruim 400 K.G. Dit is thans het derde slachtoffer, dat in enkele weken tijds het leven liet, we gens den smokkelhandel. Brutale diefstal. Dinsdagmorgen om ongeveer half tien bevond zich in de Hanzebank op de markt te Nijmegen, zekere v. d. Boo gaard, een uit den dienst ontslagen militair, die Duitsch geld inwisselde. Op de bank vervoegde zich eveneens een jongen van de firma P. aldaar, jjie f2500 naar da bank moest brengen, v. d. B. wist den jongen dat geld af handig te maken en ging er mee op de vlucht. Dopr politie, militairen en burgers achtervolgd, wierp hij het geld op den Lindenberg weg. De agent van politie J. zette den dief verder achterna en achterhaalde hem in de Steenstraat, waar hij een woning binnenvluchtte, v. d. Boogaard droeg wederrechtelijk de uniform van soldaat der infanterie. Hij is bij de politie goed bekend als dief, in- en uitbreker en smokkelaar. Raak. Het volgende vertelt de Toekomst als historisch Van eenige Scheveningsche jongens die onlangs in de Boschjes een paar Engelschc officieren tegenkwamen, trok er een zijn klomp uit hield dieu vóór de representanten der „kleine natiënbeschermers" en vroeg „Heb jullie soms nog scheepsruimte noodig?" De eeredienst van St. Bureaucraticus. Aan de „Tel." wordt het bijna onge looflijke bericht medegedeeld, dat een Hollander, werkzaam in Duitschland, wien onlangs beide beenen waren afge reden, waarvan de doctoren kennis gaven, toch opgeroepen werd, om in ons land voor den militairen dienst gekeurd te worden. Geheel van Chemnitz moest hij naar Den Haag. Wonder boven wonder werd hij afgekeurd, doch hij moest nogmaals gekeurd en ligt thans in uniform te Milhgen. Komt men daar tot de ontdekking, dat hij de twee beenen mist dan mag hij weer naar huis. Een arrestatie. Toen een jongeman en een meisje in een rijwielmagazijn te Utrecht twee fietsen kwamen koopen, kreeg de be heerder argwaan. Hij waarschuwde de politie, die den jongeman arresteerde. Deze een kantoorbediende bekende al spoedig, dat het geld, dat hij bij zich had, afkomstig was van misdrijf. Hij had een chèque, ter waarde van f 5120.80, die in eigendom toebehoorde aan een assuradeur te IJmuiden, zich toegeëigend en bij de Haarleinsche Bankvereeniging te IJmuiden verzilverd. Na het misdrijf is hij met zijn meisje uit Zaandam op reis gegaan. Ruim f200 van het geld is opgemaakt. Het meisje is door de politie gearresteerd in een magazijn aan de Catharijuebrug, waar zij een nieuw mantelpak kocht. Beide jongelieden zjjn voorloopig in bewaring gesteld. (U. D.) Doodelijk getroffen. Aan de Duitsche grens nabij Elmpt werden tien Duitschers, die te Roermond eenige weken in de hulpstrafgevangenis hadden doorgebracht, door Nederland- sche militairen aan de Duitsche grens wacht overgegeven. Onder hen bevond zicli ook een achttienjarige dienstplichtige Duitscher, die, nauwelijks op Duitsch grondgebied, weer over de Nederlandsche grens vluchtte. De Duitsche grenswacht schoot hem een kogel na, die hem in het bovenlijf trof en deed neervallen. Na in een naburige woning te zijn ver bonden, werd de doodelijk getroffene naar de infirmerie te Roermond over gebracht. (N. R. Ct.) Het verloren sleuteltje. Aan de „Nieuwe Texelsche Courant" ontleelien wij het volgende Do paling- visscher II. Kalis liet verleden jaar een sleuteltje van 'een vischkaart in de Rog- gesloot vallen en kon het ondanks alie moeite niet weer boven water krijgen. Toen hij echter deze week paling wilde verkoopen zag hij tot zijn verbazing, dat een der visschen het sleuteltje om het lijf had. Waarschijnlijk heeft de paling reeds verleden jaar door het oog van den sleutel willen kruipen, hetgeen hem niet geheel gelukt is. Door den groei van den visch was de sleutel reeds aanmer kelijk in het lichaam gedrongen. Dit verhaal heeft iets van het verhaal van den gouden ring, uit de legende van „Het vrouwtje van Stavoren". Ontzettend. Aan de Maashaven te Rotterdam is weer een slachtoffer gevallen tengevolge van 't „trammetje wippen". Enkele op geschoten jongens waren met een stoom tram uit Hillesluis gereden naar Char- lois, en bleven daar wachten om met een volgende tram weer naar huis te rijden. Natuurlijk op de buffers. Door onbekende oorzaak heeft een der jongens, zekere B. uit Hillesluis, zich moeten los laten, en werd hij door de volgende wagens vermorzeld. Ivien zij gewaarschuwd De post-chaos. De „Tel." deelt mede, dat het in de laatste maanden op de lijn Den Haag Amsterdaur zeker twintigmaal gebeurd, dat een brief, 's avonds vóór de laatste lichting gepost, eerst op den ochtend van den tweeden daarop volgenden dag werd bezorgd. Posten bijvoorbeeld op Maan dagavond beteekende bezorgen op Woens dagmorgen. We hebben er, aldus de „Tel.", maar niet over geklaagd, evenmin trouwens als over het zoek raken van brieven. Nu echter werdl het te erg. Een brief, op Vrijdagmorgen 31 Mei ten hoofdkan- tore alhier gepost, werd op Maandag morgen 3 Juni te Amsterdam bezorgd Levend begraven. Te Kaatsheuvel is het 8-jarig zoontje van den landbouwer M. K. spelende on der een zandafschuiving geraakt en ge raakt en gestikt. Het 8 jarig kind zou voor zijn moeder een bakje zand halen. Toen hij wat lang wegbleef, ging de vrouw kijken en zag tot haar schrik dat het gat in den zandheuvel was ingestort. Toen men het knaapje er onder weg haalde waren de levensgeesten geweken. Tandrubber in stoelen. Aan het station S. S. te Enschedé werd een belangrijke aanhouding gedaan van tandrubber, verborgen in de zittin gen van zes stoelen, welke als vracht goed arriveerden. De geadresseerde van de stoelen S., een handelaar in tweede hands-meubelen, werd gearresteerd. Graankorrels. De geestesarmoede van den fat komt uit in zijn mooie kleeren. De (leiders van een volk zijn dikwijls lijders. De warmte van 't gemoed Is aangenaam en goed. Maar blijft het, bij een woordenvloed, Dan doet het zelfs meer kwaad dan goed. Geboortoadcl is iets, geestesadel meer zieleadel hef meest. Dc toonkunstenaar Haydn. Het was een gezelschap van vurige vereerders der toonkunst. Haydn was er een van. Er werden verschillende onderwerpen besproken daarop werd de praktische vraag gedaan, wat het beste genees middel zou zijn tegen de beslommeringen en vermoeienissen van het leven. Ieder had zijn middel. De een dronk dan een flesch Champagne een ander zopht een vroolijk gezelschap op. Haydn's meening werd ook gevraagd. Zijn antwoord was„Verwarren en vermoeien mij de beslommeringen, dan zoek ik mijn stil bidvertrek op. Dat heeft mij nog steeds het beste geholpen." Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hagestein, te Waarder en Moerkapelle, H. J. v. Schuppen, te Veenendaalte Norg en Graft, A. Trouw, te Rockanje. A angenomeu naar Mgdrecht, J. G. R. Laughout, te Den Bommel. Bedankt: voor Brakel, H.J.v. Schup pen, te Veenendaalvoor Renkum, B. Batelaan, te De Bilt; voor Rottevalle, Dr. L. Th. Wieten, te Zwaagwesteinde. Geref. Kerken. Beroepen: te Dwingeloo, J. W. Esse- link, te Alteveer; te Schiedam, J. Mul der, te Gorinchem te Nijkerk, H. Pli. Ingwersen, te Berlikum te Veenendaal, II. W. Laman, te Assen. Christ. Geref. Kerk. Beroepen te Zeist, P. de Groot, te Rotterdam. Benoemd tot ouderwijzer(es) te Hellevoetsluis, P. Spuibroek, te Nieuw- Helvoet; te Stavoren, G. F. v. Vliet, te Akkerwoude; te Goudswaard, Joh. Schou ten, te Óud-Beijerlandte Leeuwarden, II. Drewes, te Buitenpostte Rotterdam, mej. S. Notebaart, te Berkelte 's Hee- renloo, mej. J. A. Romijn, te Tiel. TER NEUZEN. Huwelijks-aangiften. 7 Juni. Lodewijk Frans Kaijser. oud 50 j., weduwn. en Woudina Pieternella IJse- baert, oud 24 j.,jd. Anthonie Wisse, oud 29 jjru. en Catherina Francina Bedet, oud 27 j., jd. Joseph van Ilecke, oud 27 j., jui. en Cordula Paulina van der Aa, oud 24 j., jd. Huwelijks-voltrekkingen. 6 Juni. Jo hannes van de Wego, oud 24 j., jm. en Berbera de Blaaij, oud 23j.,jd. Jacobus Pieter Bareman, oud 23 j jm. en Maria Keukelaar, oud 24 j., jd. Jacobus de Pooter, oud 26 j., jtn. en Cornelia Fre- deriksen, oud 23 j., jd. Marinus de Bruijne oud 20 j., jm. en Cornelia Diele- man, oud 20 j., jd. Geboorten. 2 Juni. Adolphe Raphael, z. van Adolphe Dewaerheijt en van Ra chel Maria Cornelia Parmentier. 7 Juni. Anthonie Jan, z. van Christina Elisabeth 't Gilde. AXEL. Huwelijks-aangiften. 3 Mei. Willem Abraham de Jonge, oud 24 j., jm. en Tanneke Meesen, oud 21 j., jd. Willem Broekhoven (van Ter Neuzen), oud 18 jjm. en Janneke Verschelling, oud 20 j., jd. Franqois Moes (van Ter Neuzen), oud ^5 j., jm. en Catlina van Lloeve, oud 24 j., jd. 10 Mei. Pieter Dieleman, oud 24 j., jm. en Jacoba Krina Mangold, oud 22 'j., jd. Franqois" Ver straten, oud 27 j., jm. en Dina van Dix- lioorn, oud 23 j., jd. 23 Mei. Marinus Pieter de Feijter (van St. Jansteen) oud 22 j., jm. en Pieternella Dieleman, oud 23 j., jd. 24 Mei. Pieter Jacobus de Poo ter, oud 40 j., weduwn. en Willielmina de Krijger, oud 39 j., jd. 30 Mei. Jan Ramondt, oud 23 j., jm. en Jacomina Weijns, oud 24 j., jd. Martinus Cornelis Lansen, oud 26 j., jm. en Jacomijntje van Belle, oud 22 jjd. Pieter Abraham Loof, oud 22 j., jm. en Catharina Johanna van den Ouden, oud 23 j., jd. Huwelijks-voltrekkingén. 2 Mei. Jacob Rouw, oud 24 j., jm. en Jacoba Oppe neer, oud 23 j.t jd. 9 Mei. Jacobus Over- dulve, oud 35 j., jm. en Sara Haak, oud 33 j., jd. Theunis Schippers (van Rotter dam), oud 27 j., jm. en Johanna van den Ouden, oud 21 j., jd. 14 Mei. Johannes Adrianus Weijts, oud 23 j., jm. en An- thonet Cornelia Schoof, oud 25 j., jd. 16 Mei. Willem Abraham de Jonge, oud 24 jjm. en Tanneke Meesen, oud 21 j., jd. Franqois Moes (van Ter Neuzen), oud 25 j., jm. en Catlina van Hoeve, 01^24^ j., jd. 23 Mei. Pieter Dieleman, oud 24 j., jm. en Jacoba Krina Mangold, oud 22 j., jd. Franqois Verstraten, oud 27 j, jm. en Dina van Dixhoorn, oud 23 j., jd. Willem Broekhoven (van Ter Neuzen), oud 18 j., jm. en Janneke Verschelling, oud 20 j., jd. Geboorten. 1 Mei. Debora Krina Mag- dalena, d. van Adriaan van Es en van Leuntje Maria Pladdet. 2 Mei. Elisabeth Maria, d. van Jan Cornelis Scheele en van Jacomina Dieleman. 4 Mei. Pieter, 7 van Leendert Meeusen en van Maria isabetli van Oosten. 5 Mei. Aloysius Bernardus, z. van Bernardus Johannes Cortvriendt en van Celina Louisa Victo ria Vernaeve. 8 Mei. Marinus, z. van Dominicus Matthijs Jansen en van Geer trui Dieleman. 16 Mei. Levinus, z. van Michiel de Visser en van Adriana Pie ternella Deij. 17 Mei. Cornelis, z. van Arie dc Putter en van Cornelia Catharina van Alten. 22 Mei. Karei, z. van Cornelis Hamelink en van Levina Roose. 24 Mei. Joseph Petrus, z. van Camiel Marie de Coninck en van Anna Maria van de Walle. 25 Mei. Johanna Lamberta WTil- helmina, d. van Johannes Jacobus de Lozanne en van Lamberta Helena Porth. 29 Mei. Cornelia Willielmina, d. van Jacob Millenaar en van Wiebregt Maria Witte. 31 Mei. Maria Francisca, d. van Augustinus de Danschutteren van Sidonie Marie Dliert. Overlijden. 8 Mei. Suzanna Levina van Dishoeck, oud 80 j., wed. van Antlionij van O verstraten Kruijsse. 21 Mei. Ge rard Willem Ilottinga, oud 59 j., echtg. van Johanna Maria van den Broeke. 25 Mei. Maria Janna Boeije, oud 32 j., echtg. van Willem Riemens. 29 Mei. Marcel Helaers (van Antwerpen), oud 25 j., z. Joseph en van Alma Stoppenboek. Verkoopingen. 14 Juni, Afbraak te Middelburg, not. Huvers. 19 Juni, Een Hofstede te Kamperland, not. Markusse. 21 Juni, Bouwland te Kamperland, not. Pilaar. 21 Juni, Een Hofstede te Groede, not. Beuningh. 25 Juni, Een Hofstede te Oost- en West- Souburg, not. Loelf. 26 Juni, Een Inspan te Kamperland, not. Ilioolen. 28 Juni, Een Hofstede te Grijpskerke, not. Loeff. 3 Juli, Een Inspan te Grijpskerke, not. Loeff. 10 Juli, Een Inspan te Kortgene, deurw. Markusse. 10 Juli, Een Inspan te Serooskcrke, not. Blauwpor ten Cate. 17 Juli, Een Inspan to Kats, not.. Ili oolen. 31 Juli, Een Inspan te Kamperland, not. v. Dissel. DAGEN. Voorm. Nam. Woensdag 12 Juni 4.44 5.5 Donderdag 13 5.25 5.47 Vrijdag 14 6.9 6.30 Zaterdag 15 654 7.17 Zondag 16 7.43 8.9 Maandag 17 8.37 9.8 Dinsdag 18 9.38 10.11 De Burgemeester van TER NEUZEN maakt bekend De Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel, heeft goedgevonden te be palen Het is verboden a. Cacaopoeder te vermengen met vreemde bestanddeelen (suiker, meel, melkpoeder of wat dan ook) b. te verwerken c. af te leveren d. te vervoeren e. cacaoboonen, cacaomassa, choco lademassa of andere halffabrikaten te vervoeren of af te leveren f. vast te stellen de volgende maximumkleinhandelprij- zen voor chocoladereepen, gevuld of on gevuld verpakt 121/a cent per stuk onverpakt 12 Ter Neuzen, 10 Juni 1918. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. De Burgemeester van TER NEUZEN vordert, ter voldoening aan Circulaire van Zijne Excellentie den Minister van Land bouw, Nijverheid en Handel, No. 34281, d.d. 5 Juni 1918, opgave van voorraden van de navolgende levensmiddelen en grondstoffen van levensmiddelen van al wie deze, hetzij als eigenaar, hetzij uit eenigen anderen hoofde onder zijne be rusting heeft a. dierlijke vetten, zoowel eetbaar als technisch 5. plantaardige vetten en oliën, zoo wel eetbaar als technisch c. alle mengsels van sub a en b ver melde goederen d. oliehoudende zaden, noten en pitten e. vettfbren en andere afval-vetten. De desbetreffende opgaven in te dienen op het levensmiddelenbureau naar den toestand op 3 Juni 1918, des middags te 12 ure, onder vermelding waar zich de goederen bevinden, hoeveelheid, ver pakking en ligplaats, indien de goederen in veemen zijn opgeslagen, onder ver melding van Kaveling of Ceelnummer. Zij die van vorengenoemde voorraden onder hunne berusting hebben welke niet bestemd zijn om te worden verhan deld, zijn slechts verplicht bedoelde op gave te doen, indien de bij hen aanwe zige voorraad grooter is dan 25 K.G. Ter Neuzen, 11 Juni 1918. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. van Aandeelhouders der Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg-Maatschappij te TER NEUZEN, in het Hotel des Pays op des namiddags ten 2 ure. Behandeling: Jaarverslag, balans en winst- en verliesrekening. Aandeelhouders die de vergadering wenschen bij te wonen worden herinnerd aan het vercischte deponeeren hunner aandeelen tegen ontvangbewijs ten kan tore der Maatschappij te Axel of bij den Secretaris. De stukken liggen ter visie ten kantore der Maatschappij te Axel. Ter Neuzen, 8 Juni 1918. De Raad van Commissarissen, P. F. FRUIJTIER, Fd. Voorzitter. Mr. P. DIELEMAN, Secretaris.

Luctor et Emergo | 1918 | | pagina 3