Binnenlandse!! Nieuws. Buitenlandscli Overzicht. Uit Stad en Provincie. Uit mededeeling in den gemeenteraad door den burgemeester gedaan, bleek, dat de Haagscbe Tramwegmaatscbappij zich bereid verklaard heeft, vóór 1 October een ïegeling van de arbeidsvoorwaarden met een scheids gerecht voor het personeel te ontwei pen. De Clii neezen protesteeren. Reuter seint uit Batavia De Clnuoesche kolonie hier ter stede heelt zich telegrafisch tot de Chineesche regeering gewend met het verzoek, dat zij krachtige maatregelen neme tegen het doodschieten van dobbelaars en de invallen in de kolonie dooi de Nederlandsch-Indische politie. De politie lnd te Semarang een inval ge daan in een Chineesch speelhol aldaar een Chinees is bij die gelegenheid doodgeschoten. De Chineezen te Semarang hebben zich toen telegrafisch beklaagd bij den president der Chineesche republiek en den consul-generaal van China te Batavia. Het is niet aan te nemen, dat Reuter dit zelfde feit acht dagen later zou seinen. VVe lezen dus uit dit telegram, dat de Chineesche kolonie te Batavia het verzoek van hun land- genooten te Semarang steunt. We kunnen de gevolgen van dit optreden der Chineezen gerust afwachtenwe zullen ook in onze koloniën baas blijven in eigen huis. Is er een Chinees zonder bepaalde noodzaak doogeschoten, dan zal, ook zonder dat de Chineesche regeering daarin wordt gemengd, gerechtigheid geschieden en mets anders. (-N- R' DE BALKAN. Geruchten en feiten. Het aftreden van Huerta. mede, om dadelijk vierstemmig te spelen. De heer G. Ph. Feij levert óók op afbeta- lingsconditiën. Hij ste'lt zich beschikbaar voor het schoonmaken van orgels, reparatiën, enz. Het is een groot gemak dat onze stad zulk een winkel is rijker geworden. En de zaak mag gezien worden. Gisteren maakten ongeveer een 300 kinderen der gemeentescholen alhier een boot reisje naar Middelburg. Met een expresse boot werd direct van hier naar Middelburg doorgevaren. In het Schuttershof werd den inwendigen menscli versterkt. Het weder was vrij goed. Met de marktdruktc genoten de kinderen ten zeerste. Ook uit Rilland-Bath waren schoolkinderen in de hoofdstad. Sluiskil. Door middel van aanplakbiljetten waren schrijft de Tern. Crt. alle feluiskillenaais boven den ieeftijd van 21 jaar opgeroepen om de vergadering bij te wonen met het doel eene Commissie te vormen, om bij de regeering de belangen van Sluiskil te bepleiten. Die vergadering is gehouden in de herberg bij den heer P. Meert. Het lokaal was stamp vol belangstellenden. Door den hfer II. Colsen werd het woord gevoerd. Een berg van grieven tegen liet bestuur van Ter Neuzen somde luj op o. a. de verlichting van Sluiskil, de beer- ruiming, de dijk van 't Nieuwedorp, de weg naar het kerkliof, de bestrating, de vacatures aan de o. 1. school, 't betalen der gemeente- belasting, de rioolputten, bet ophalen van liet straatvuil, de verpestende stank dei leiding, enz. enz. Daar tegenover stelde hij de weelde- uitgaven voor de kom van Ter Neuzen, zooals de "electrische verlichting, de rejiikelooze beer- ruiming, de Hoogere Burgerschool, het uitbe talen van f 150 aan den directeur der Hoogere Burgerschool, de muziektent, het steeds houden van feestelijkheden in Ter Neuzen op 15 Augustus ais het te Sluiskil kermis is, enz. De spreker noemde de verlichting van Sluiskil gloeiende spijkers, de beerruimmg heeft niet plaats, zoodat hij zelfs een persoon kende, die zijn beer in de leiding wierp, de dijk aan 't Nieuwedorp belet het uitzicht en is onnoodig, de weg naar het kerkhof onbe rijdbaar, de bestrating slecht, de vacature aan de o. 1. school te langdurig, waardoor liet onderwijs lijdt, de rioolputten gevuld met 1,40 M. modder, de gemeentebelasting te hoog en de voldoening zeer lastig, wijl men telkens add kwijt is aan den voerman om dit bij den gemeente-ontvanger te brengen. Gewenscht ware het, dat er te Sluiskil elke maand een dag vasgesteld werd, dat men zijne belastingen kon betalen om zoodoende de onnoodige on kosten uit te sparen. Kortom Sluiskil wordt door Ter Neuzen volgens spreker stiefmoeder lijk behandeld, een melkkoe van Ter Neuzen, moet veel belasting betalen en krijgt 1/7 deel terwijl deel voor Ter TER NEUZEN, 17 Juli 1914. In de op-a.s. Donderdag des voormiddags te 10 ure te houden openbare vergadering van den gemeenteraad alhier, komen de volgende punten in behandeling 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3 Benoeming van een onderwijzer aan school D. Op de voordracht komen voor: P. J. Eijke te Ovezand, G. J. van der Bent en J. M. Cense, beiden te Ter Neuzen. 4. Benoeming van een onderwijzeres in de nuttige handwerken aan de m. u. 1. o. school. Op de voordracht komen voor: J. Jansen, A E. van der Ileyden en J. S. Nijsson. 5 Opmaken van een opgaaf voor de be noeming van 2 leden van het college van zet ters. Aan de beurt van aftreding zijn de heeren Van der Hooft en Dees. G. Voorstel tot aanstelling van een werk man in vasten dienst. 7. Voorstel in zake vervanging van de kei bestrating in de Zandstraat en de Hiolenstraat door een klinkerbestrating. 8. Verzoek van C. Leunis om verhooging van jaarwedde. 9. Verzoek van den gemeente bouwmeester om verhooging \an jaarwedde. 10. Verzoek van I. A. Koene om eene gra tificatie. 11. Verzoek van C. Klaassen om eenegia- tificatie. 12. Verzoek van Joz. de Feijter om icsti tutie van vergunningsrechten. 13. Wijziging verordening heffing en invor dering begraafrechten. 14. Voorstel tot het verleenen van eervol ontslag aan F. D. de Soet. 15. Benoeming van een leeraar in het boek houden en de staatswetenschappen. 16. Wijziging begrooting 1914. Wij maken onze lezers attent op de ad ver- tentiën die in ons blad voorkomen van de Zeeuwsch-Vlaamsche Orgel- en Pianohandel, Noordstraat 30, alhier. Men vindt daar een prachtig orgel en een fijne piano. Doch ook kleinere muziek-instrumenten. De kleinste onderdeelen en benoodigdheden zult men daar aantreffen. Een korahon werkt daarvan terug, Neuzen is. Door de aanwezigen werd een commissie gekozen, n. 1. de heeren P. Cortvriendt, P. Meert en H Colsen. De coraissie zal zich dan wenden tot ue ue- bevoegde autoriteiten met het voorstel om gescheiden .te worden van de gemeente lei- Neuzen en een nieuwe op zich zelfstaande gemeente Sluiskil uitmakende te vormen, ot zoo dit niet slaagt, aandringen op eene betere behandeling van Ter Neuzen. Axel. Onder leiding van den heer J.A. van den Broek, landbouwleeraar te Goes, maakten een 12-tal oud-leerlingen van de Rijks-Laud- bouwwinterschool een excursie naar onze provincie. Maandag werd een bezoek gebracht in Zuid-Beveland aan de „Wilhelminapolder en Dinsdag werden de boerderijen van de heeren J. van Hoeve, Coegorspolder on l h- J. van Dixhoorn bezocht. Na m „Het Gulden Vlies" gedineerd te hebben, vertrok liet gezelschap via Walsoorden-Vlake huiswaarts. Een uit de richting Tel Neuzen komende stoomboot is in ernstige aanvaring gekomen met den nieuwen kaaimuur door de Kunst- mestfabriek langs den weg van Sas van Gent naar Selzaete aangebracht. Op de plaats waar drie kanaalarmen samen komen liep de boot, die zwaar geladen was, door onverklaarbare oorzaak uit haar roei in de richting van den betonmuur. Ofschoon „met volle kracht achteruit ge commandeerd werd en alle ankers met groote snelheid over booid gingen, vermocht men door deze manoeuvre de boot toch niet tot stilstand te brengen, zoodat zij nog met groote kracht met den steven op een der duc-dalven indrong de zware houten beschoeiing als ware het een plankje van een sigarenkistje, door midden knapte en den zwaar gewapenden betonmuur ongeveer dertig centimeter binnen waarts drukte. Ook de daaraan verbonden binnenwaartsche van gewapend beton vervaardigde muur, waai - op de looprail der electrische kranen bevestigd is kreeg een binnenwaartschen knik, zoodat naar ruwe schatting een schade van ongeveer 10,000 gulden veroorzaakt is. Daar de plaats op 't oogenblik door liet weggeschoten aarden achterbekleedsel gevaai voor het publiek oplevert, heeft men onmid dellijk maatregelen moeten nemen voor de publieke veiligheid. (M- Crt.) - Gisteren werd aanbesteed het vernieuwen van het brugdek der Westbrug te Sas van Gent behoorende tot de werken van liet, kanaal van Ter Neuzen. (Raming f2315). Ingeschreven werd door de heeren A. Kaan te Ter Neuzen voor f2150; G. A. van der Straaten, Ter Neuzen, f2175; G. A. Balkcn- stein Jr., Ter Neuzen, f224o. Bij koninklijk besluit van 13 Juli 1914 no. 91 is toestemming verleend aan L. G. de tonen der treurmuziek en het eeresaluut der militairen het Rouwpaviljoen wordt binnengedragen en op de katafalk geplaatst. Aan den kop dei- Handelskade was door middel van vele rappe handen binnen weinige dagen als uit den grond verrezen de „Chapelle Ardente", het paviljoen waarin de rouwplechtigheid voor den held van Durazzo thans plaats vond. Het paviljoen beslaat een oppervlakte van 1U bij 6 Meter, terwijl het voorgedeelte met een opgang met de straat is verbonden. Het geheel is sober in zwart en wit gedecoreerd. De kap rust op veertien zullen, welke onderling door zwart-witte kabels zijn verbonden, terwijl de binnenzijde der kap met zwarte crêpe is gegarneerd, dit alles in het midden door een rozet bijeenge houden. Ook langs de crêpe was een stemmige versiering aangebracht. Het rustige karakter en de eenvoudige voornaamheid van het paviljoen worden verhoogd door een zware Grieksche rand met afhangende franje, welke langs de zijden der kap is bevestigd. Ook aan de opgangen prijkten kortere zuilen, die eveneens door zwart-witte kabels waren ver- In het rouwpaviljoen is de katafalk geplaatst, waarover een stemmig zwart kleed met Grieksclie rand priikt. Het stoffelijk overschot wordt daarna in alle stilte geplaatst op het katafalk en gedekt met het lijkkleed en de Nederlandsche vlag. JNu treden de zooeven genoemde dragers naar voren en plaatsen met devoten eerbied hoofddeksel, sabel en ridderorden op het lijkkleed. In diepen rouw ont waren wij op de beide voor haar bestemde zetels mevrouw Thomson en hare dochter, die op het oogenblik, dat de droeve stoet het paviljoen binnen schrijdt, haar aandoening niet langer meester kunnen blijven en in snikken uitbarsten. De rouwplechtig- zelve neemt, daar alles zeer precies geregeld is, een bijna pijnlijk aandoend snel verloop. Majoor Ridder Van Rappardt, die H. M. de Ko ningin bij den doortocht van het stoffelijk overscho te Amsterdam vertegenwoordigt, legt op de lijkbaar, namens de Landsvrouwe, een bloemenkrans. De krans van den Prins werd op de baar neergelegd door kapitein Thomson, broeder van den overledene. Aangrijpend is het oogenblik, waarop mevrouw Thomson, diep ontroerd, haar krans nederlegt. Tactvol wordt de diepbedroefde weduwe naar kaar zetel geleid, doch reeds verheft zich in de benau wende stilte de stem van Z.Exc. den Minister van Oorlog Boom, die woorden spreekt namens de re- geering, die niet nalaten kunnen bij al de einde- looze droefheid van het onherstelbaar verlies het hart van echtgenoote en dochter met trots te ver- „Aber Thomson gefallen". Nog klinken, als een jammerklacht door de telefoon overgebracht, die woorden mij in het oor. Het was in den namiddag van den 16den Juni, dat de tijding mij bereikte zij vormde het aangrijpende slot van de mededeelmg, dat dien morgen de aanval op Durazzo was alge- Aan de juistheid van het bericht viel aldra niet meer te twijfelen. Nadat alle redevoeringen waren uitgesproken, volgde de kranslegging door particulieren en cor- P°NieteSzoodra was de laatste palmtak op de baar nedergelegd, of mevrouw Thomson wordt door den bevelhebber van de Eerste Militaire Aideeling naar haar rijtuig geleid, waarmede tegelijkertijd het teeken wordt gegeven, dat de rouwplechtigheid is Inmiddels hadden zich reeds tijdens de plechtig heid de slippendragers aan weerszijden van de Katafalk gebeld, front makende naar het Westen. Plechtig wordt nu het stoffelijk overschot van de Katafalk naar den den lijkwagen gedragen. Ook dit doel van de ceremonie roert een ïedei, want middelerwijl doet zich aangrijpend treurmuziek hooren en staat het gansche detachement a s van staal en brengt als één man den gevallen hoold- officier het eeresaluut. De veertien onderofficieren van het (jarnizoen Amsterdam, waarvan 8 van de infanterie, - van de cavalerie en 4 van de artillerie, schrijden naast en nitwaarts van de burgerdragers en als het hjk in den wagen is geplaatst, plaatsen zij zich ter weerszijden daarvan, aan elke zijde 7, m volgorde van Infanterie, Cavalerie, Artillerie en steeds vol doende uitwaarts van de slippendragers. Dan stelt de stoet zich op. Wel had de politie reden om alle mogelijke maatregelen te nemen om den weg in den letterlijkken zin des woords schoon te houden, want welken Amsterdammer heugt 't zulk een militar schouwspel te hebben bijge woond. Half Amsterdam en daarbij duizenden van buiten hadden zich langs den weg, dien de stoet zou nemen, opgesteld en wachtte in de reeds warme morgenzon geduldig op liet oogenblik, waarop zij eerbiedig het hoofd ontblootend, een laatsten groet aan Neerland's nationalen Held kon den brengen. En waarlijk, wie zich als, wy onder de dichte schare toeschouwers bewoog, en het oor te luisteren legde, ving woorden en gesprekken op, die bewezen, dat niet louter nieuwsgierigheid, die vele duizenden, uren geduldig deden staan wachten. Reeds had zich middelerwijl, onder bevel van kolonel D. W. de Jager, als volgt opgesteld. Muziek van het 7e regiment infanteriedaarna commandant Vilde infanterie-brigade met zijn stat vervolgens een gewapend detachement mtantene, onmiddellijk gevolgd door de hoofdbediening van den lijkstoet, de lijkwagen, o. a. de kransenwagen, de officieren afvaardigingen, corporaties en parti culieren en een ongewapend detachement cavalerie en vesting-artillerie. Daarna volgde de familie van wijlen luit.-kol. Thomson de officieren van het garnizoen en andere ^Plechtig trok in volmaakte orde de schier einde- looze stoet naar het Centraal station. Daar aan gekomen reed de enkele lijkwagen, slechts vooraf gegaan door de muziek en de voorste compagnie van het gewapend detachement naar het perron; Het gansche overige deel van de stoet maakte ij den voet van den oprit halt en front en brengt - ook het lijk de militaire eerbewijzen. Het stoffelijk overschot werd nu uit den lijkwagen geplaatst op een baar, die opgesteld was voor den reeds gereed- staanden spoorwegwaggon, waarbij de eerevvac staat opgesteld ter sterkte van: 1 luitenant, - ser geanten, 2 korporaals en 24 soldaten van het ie r n 18e R. I. en 1 luitenant, 2 sergeanten, - koi poraals en 24 kanonniers van het 2e c.q. 43e reg. vesting-artillerie, onder bevel van een kapitein van Nadat mevrouw de weduwe Thomson door den bevelhebber geleid, bij den spoorwegwaggon was aangekomen, werd het stoffelijk overschot daarin geplaats, tijdens welke handeling treurmuziek zich deed hooren en de eerewacht de eerbewijzen deed. Daarmede is de plechtigheid te Amsterdam alge loopen en verlieten de afgevaardigden, corporaties en particulieren het perron langs den westelijken afrit, met uitzondering van hen, die den tocht naar Groningen medemaaktep, die zich begaven naar dat gedeelte van het eerste perron, gelegen tus- schen de twee trappen. Naar dit gedeelte, d*t was afgezet door een compagne en waarbinnen zien mede de muziek had opgesteld, werd ds rouw- extra-trein overgebracht. De rouwtrein vertrek te 12 19. Bij het vertrek deed treurmuziek zich hooren en gaven de militairen opnieuw eerbewijzen. Dinsdag liep te Weenen het gerucht dat er last is gegeven tot de gedeeltelijke mobilisatie van twee legerkorpsen. Deze maatregel zou dienen om de voorgenomen diplomatieke stappen te Belgra o kracht bij te zetten. Anderen zeggen, dat Oosten rijk een expeditie op touw wil zetten, die eensdeels tegen Servië zou zijn gericht, anderdeels de be zetting van Noordelijk Albanië ten doel zou hebben. Dit zijn natuurlijk voorloopig niet anders dan combinaties van politieke tinnegieters, die gemak kelijk te vermeerderen zouden zijn. Officieel wordt de Oostenrijksche mobilisatiemaatregel gelogen straft en liet feit, dat Krobatin, de Oostenrijksche minister van oorlog, met verlof gaat, schijnt er dan ook mede in lijnrechte tegenspraak. Daar staat tegenover, dat men wel eens meer eenige hooggeplaatste militairen met verlof heeft gestuurd, om geheime militaire toebereidselen met meei schijn van recht te kunnen loochenen. Italië heeft aanspraak laten gelden op de kust van Zuidelijk Albanië. Maar Oostenrijk ziet in een bezetting van Walona door de Italianen een groot gevaar. Als Walona een Italiaansche vlootbasis wordt, dan kan de Italiaansche vloot de Oosten rijksche verhinderen door de straat van Otrauto de Adriatische Zee uit te varen en geen tegenwicht zou daartegen vormen, een bezetting van de kust van Noordelijk Albanië door Oostenrijk. Zoo is dan de bekende overeenkomst tusschen Italië en Oostenrijk tot stand gekomen, waarbij werd bepaald dat Albanië óf Turksch moest blijven óf zelfstandig worden, en men slechts in den uitersten nood tot een verdeeling tusschen Oosten rijk en Italië zou overgaan. In geen geval wil men in Italië Walona la handen der Grieken laten. Het zelfstandig Albanië kon voor Italië op zijn minst een zeer onschadelijk buurman worden, zoo niet een overgangstoestand scheppen voor een latere inlijving. Maar het nieuwe Griekenland heeft de eerzucht en misschien de kans, om een ernstige macht in do M>^el'aD^C' Zee te worden. Daarom wil ftahe de Dostkus van de straat van Otranto niet in Grieksche handen zien. En wanneer het zelfstandig Epirus vasten voet te Walona krijgt, is dit natuurlijk maar een voorbereiding tot een bezetting van Griekenland. Nu zijn in Italië 120,000 reservisten onder de wapenen-geroepen. De Italiaansche krantep uiten vrijwel alle de meening, dat een Italiaansche e neditie naar Walona eerlang te wachten is. De inneming van Berat door de Albaneesche opstan delingen e„ vooral de bezetting van Fieri door de FDiroten doen' de Italiaansche belangen in Zuidelijk Se ernstig bedreigd schijnen. De verzeke ringen van het Atheensche kabinet vertrouwen deze bladen niet, en of het bevel van Zographos om Walona niet te bezetten, zal worden opgevolgd, trekken zij in twijfel. Met dat al moet men niet uit het oog verliezen, dat er nog een wijde kloof ligt tusschen het onder de wapens roepen dei reservisten en het ten uitvoer leggen van een expeditie naar Walona. Zeer goed is mogelijk, dat deze gedeeltelijke mobilisatie geen ander oogmerk heeft dan de Epiroten en Grieken van een be zetting van Walona af te schrikken. Men dient voorshands af te wachten, of zij werkelijk iets tegen de plaats zullen ondernemen Wellicht zullen zij zich met dezelfde omzichtigheid als die der op standelingen van Midden-Albanië tegenove,- Durazzo aan den dag leggen, tevreden stellen met de be zetting van heel het binnenland. Generaal de Veer, zoo meldt een correspondent, telegrafeert uit Walona, dat Durazzo zich metvei- dedigen kan en hij verzocht de rcgeeringeenschip te zenden om de kanonnen, de munitie en de rest der troepen naar Durazzo terug te brengen. Dt regeering heeft daarop het stoomschip Herzegowa nieuwe minister van buitenlandsche zaken moet op grond van berichten van generaal De Veer Sten hebben om Zuidelijk Albanië met Walona nu maar geheel prijs te geven en alle Albaneezen, die der regeering trouw zijn, te Durazzo te con- centreeren. WEENEN, 15 Juli- Het Correspoudentiebureau meldt aan de N R. C.Volgens een gisteravond afgezonden radiogram uit Durazzo is de toestand aldaar onveranderd. De stemming is gedrukt wegens den val van Berat en Fieri en de verwachting dat de opstan delingen Walofla aullen binnenrukken, fiat door kapitein Guillardi, inmiddels daar aangekomen, zoo goed mogelijk met ongeveer 1000 vrijwilligers zal worden verdedigd. De inneming van de stad door de opstandelingen is niet te verhoeden. Een groot aantal gezinnen is uit Walona gevlucht. Over hun lot verkeert men in het onzekere. De bewegingen van den vijand bij den Rasboel, het voortdurend wisselen van seinen tusschen de vijandelijke stellingen en de stad en de werkzaam heid van de opstandelingen aan stellingen, waar men duidelijk de kanonnen ziet, die zij op de regeeringstroepen hebben verpverd, veroorzaken voortdurend geruchten over plannen van de op standelingen om aan te vallen, geruchten, die vooral des avonds opwinding te weeg brengen. De mohammedanen in de stad moeten van njak vertrouwelijk bericht hebben gekregen, dat de op standelingen een nachtelijken aanval op de stad in den zin hebben. Aan dit bericht hecht men hier weinig gelooi, omdat men overtuigd is, dat de opstandelingen niets zullen ondernemen voordat zij zich hebben vereenigd met de strijdkrachten die voor alona °PDe Epiroten zijn tot Doekati doorgedrongen. Volgens een bericht uit Saloniki hebben de op standelingen met de Epiroten een wapenstilstand van 14 dagen gesloten en zijn gevolmachtigden van beide partijen naar Saloniki gezpnden om verder te onderhandelen. In een telegram aan de Romeinsche Iribuna doen de burgemeester van Walona en de voorzitter van het Albaneesche comité nog eens een beroep op de humaniteit der groote mogendheden. Hondera- duizend Albaneesche vluchteliugen, melden zij, kampeeren in den omtrek van de stad in de bos- schen en op de heuvels en gaan den hongerdood tegemoet. MEXICO. Het aftreden van Huerta is rustig en spoedig in zijn werk gegaan schrijft de N. R. Crten door het Congres met 121 tegen 17 stem men aanvaard. Huerta geeft in de boodschap, waarmede hij zijn aftreden aankondigt, een over zicht van wat hij voor het behoud van den vrede getracht heeft te doen en van de moelijkheden, die ziin pogingen ondervonden hebben ten gevolge van gebrek aan geld en den klaarblijkelijken steun, die een groote mogendheid van dit werelddeel aan opstandelingen verleende. Die steun is wel het duidelijkst gebleken uit de aanranding van Vera Cruz door de Amerikaansche vloot toen de om wenteling uitgebroken was. De bewering terug wijzende als zou zijn persoonlijk belang hem boven alles gaan, bood Hnerta zijn ontslag aan, ten be wijze, dat het belang van de Republiek zijn eerste Z°Huer'ta verscheen later in het koffiehuis, waar hij gewoonlijk kwam. Hij werd gevolgd door eeii reusachtige menigte, die hem toejuichte Velen gaven hem de hand, omhelsden en kusten hem. Diep ontroerd hief Huerta zijn glas op, zeggende Dit moge de laatste dronk zijn, die ik uitbreng Hiermede drink ik de gezondheid van den nieuwen president van Mexico 1 Het bleef vol in de straten tot laat in den avond. De orde werd slechts verstoord toen Garbajal uit de Kamer kwam. Er werd gescholden tegen de afgevaardigden, die geweigerd hadden Huerta s at treden goed te keuren, maar de troepen joegen betoogers uiteen. i ft .11 I i \t 1 I/.I- I li li lol! Kil *1. Yllll I 1DDVI WWV

Luctor et Emergo | 1914 | | pagina 2