meedoen.nl 0 Familieberichten Gelderland valt op bij VanTil Gelderland van tilMüSin Wat blijft is de emotie.. ör-o-m familieberichten TfOUW zaterdag 6 november 2010 47 Zo geeft u een familiebericht op: Voor overlijden, in memoriam en dankbetuiging: www.familieberichtenonline.nl E-mail: familieberichtentrouw@persgroep.nl Indien noodzakelijk kunt u familieberichten ook telefonisch opgeven, ma. t/m vr 08.30-15.00 (zo. 18.00-19.00) uitsluitend onder riummer (020) 5626200. Vermeld altijd een telefoonnummer waarop u bereikbaar bent. Tarieven Familieberichten worden altijd landelijk geplaatst tegen de prijs n €3,05 per mm hoogte per kolom, excl. '19% BTW.' (1 kolom is 38 mm breed, 2 kolommen zijn 78 mm breed.) Alle advertenties worden geplaatst volgens de regels van het advertentiewezen. Tenzij expliciet anders vermeld worden alle familieberichten geplaatst volgens de standaard zetwijze van Trouw, Voor alle zorgvuldigheid worden familieberichten alleen geplaatst i verificatie van de afzender mogelijk is OVERLEDEN Wie in de schuilplaats des Allerhoogste» is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. PS91-.1 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Guurtje Dehé -Schoonhoven weduwe van Johannes Jacobus Willem Dehé op de gezegende leeftijd van 89 jaar. Rustenburg, Emile en Marjoes Noord-Scharwoude, Co en Marry Groet, Wim en Petra Heerhugowaard, John en Hanny Oudkarspel, Bregitta Alkmaar, Harm Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schoorl, 4 november 2010 Conespondentieadres: Familie Dehé Alikruik 3, 1723 HS, Noord-Scharwoude Moeder is thuis, alwaar geen gelegenheid, is tot afscheid nemen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 8 november om 11.30 uur in het Witte Kerkje aan de Kerkbrink te Groet. Aansluitend zal omstreeks 13.00 uur de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Schoorl. Vervolgens bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Hoog Duinen voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. In vertrouwen op zijn hemelse Vader is van ons heengegaan onze dierbare echtgenoot, vader en grootvader Hendrik Johannes Ruiter Sprang-Capelle, 24 oktober 1924 t Amersfoort, 3 november 2010 Amersfoort: J.M. Ruiter-Scholten Amersfoort: Hans en Ineke Ruiter-Overbeeke Amersfoort: Roel en Annette Ruiter-Kraak Paul, Roanne Bunriik: Erik Ruiter en Anke de Jong Koen, Niels Schuilenburgerplein 1-B70 3816 TD Amersfoort Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 9 november van 13.00 tot 13.45 uur in kerkelijk centrum De Brug, Schuilenburgerweg 2, 3816 TB te Amersfoort. Aansluitend, om 14.00 uur, wordt de dienst van Woord en gebed gehouden in De Brug. Vervolgens vindt de crematie in besloten kring plaats. Geen bloemen en deze dagen liever geen bezoek aan huis. DANKBETUIGING In 't Nederlands is iemand dood gegaan, over zijn reis wordt nooit meer iets vernomen. In het Twents is iemand uit de tijd gekomen, dus je weet zeker: hij kwam veilig aan. (Willem Wilmink) Na het overlijden van Gerhardus Antonius Martinus Abbink (Emeritus priester) zijn wij getroost en gesteund door uw mede leven. Via deze weg willen wij u hiervoor hartelijk danken. Familie Abbink. SAMEN 100.000 KINDEREN IN ONTWIKKELINGSLANDEN LATEN open de wereld voor een kind met een handicap Sfam B.V. in liquidatie, statu tair gevestigd te Rotterdam. De vereffenaar heeft de reke ning en verantwoording neer gelegd bij het handelsregister van de Kamer van Koophandel voor Midden-Nederland en ten kantore van de vennootschap te Standerdmolen 8 2-11,3995 AA Houten, alwaar het stuk voor eenieder ter inzage zal liggen, Hij is voornemens twee maanden na de onderhavige aankondiging tot overdracht van het liquidatie-overschot over te gaan. Fusie. - Ten Cate Protect B.V., met (statutaire) zetel te Almelo en - Ten Cate Technical Fabrics B.V., met (statu taire) zetel te Nijverdal hebben in verband met een voorgenomen juridische fusie ten kantore van het handels register gehouden bij de Kamer van Koophandel te Enschede, ten kantore van deze vennootschappen aan de Campbellweg 30 te Nijverdal en aan de P.C. Stamstraat 19 te Nijverdal alsmede bij de gekozen domicilie aan het Pantheon 25 te Enschede, de stukken gedeponeerd als bedoeld in artikel 314 Boek 2 van het Burgerlijk Wetboek. Ten Cate Protect B.V. is voor nemens bij bestuursbesluit tot fusie te besluiten. Fusie. - Ten Cate Technical Fabrics B.V., met (statu taire) zetel te Nijverdal en - Ten Cate Advanced Spinning, met (statutaire) zetel te Almelo hebben in verband met een voorgenomen juridische fusie ten kantore van het handels register gehouden bij de Kamer van Koophandel te Enschede, ten kantore van deze vennootschappen aan de P.C. Stamstraat 19 te Nijverdal en aan de G. van der Muelen- weg 2 te Nijverdal alsmede bij de gekozen domicilie aan het Pantheon 25 te Enschede, de stukken gedeponeerd als bedoeld in artikel 314 Boek 2 van het Burgerlijk Wetboek. Ten Cate Technical Fabrics B.V, is voornemens bij bestuursbesluit tot fusie te besluiten. Bij beschikking de dato 14 oktober 2010 heeft de Recht bank te 's-Gravenhage bevo len tot opheffing van de veref fening van de nalatenschap van de heer Rudolphus Albertus Peter Jan Hoedt, geboren te Arnhem op 12 augustus 1937, overleden te Hradec Kralové (Tsjechië) op 28 december 2004, het laatst wonende Starkov 11, 549 36 (Tsjechië), ongehuwd en niet geregistreerd als partner. Gelderland. Bank 7330. Ontwerp: Jan des Bouvrie. Uitgebreide en strak vormgegeven elementengroep met losse zitkussens. Zonder of met armleggers, laag of hoog. Afgewerkt met subtiele glanzende verchroomde poten.- OPENINGSTIJDEN. 038 Ma-Di-Wo-Za: ar 9.30-17.30 uur, Tel: |072) 5112760 Do-Vri 9.30-21.00 ui .yanlil.nl DESIGHCEMTRUB f amilieberichtenonl'i nénl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in Trouw

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2010 | | pagina 12