Reformatorisch Dagblad woensdag 30 januari 2008 PAGINA 4 Onze lieve o vergro otvader M. Adriaanse wordt vandaag 87 jaar. Liefs van Nienke en Daniëlle De Heere, Bestuurder van het leven, heeft ons op een bijzondere wijze een dochter gegeven Aaltje Chih-Yi Channe-lin is geboren op 8 mei 2007 in Taipei, Taiwan. Tot onze blijdschap werd ze op 28 januari 2008 aan onze zorg toevertrouwd. Mark Vos' Ria Vos-de Jong Van Polanenstraat 34 3341 GP Hendrik-Ido-Ambacht 1958 Spreuken 307-9 2 Vandaag gedenken wij dat onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Willem van Vlastuin Hendrika van Vlastüin- van Ginkel 50 jaar geleden met deze tekst in het huwelijk zijn bevestigd. Dat de Heere hen nog voor elkaar en ons wil sparen, is onze wens en bede. Wim Jolanda - Teuny Jaap Corrie Gert - Henk (in herinnering) Francien Steven - Margriet Rijk Annet Gijs - Jan Jaqueline Gerrit Diny - Roel Petra Comelis Christine klein- en achterkleinkinderen U bent van harte welkom om hen met dit jubileum te feliciteren D.V. vrijdag 8 februari van 20.00 tot 22.30 uur in de "Oude Duikenburg", Voorstraat 30 te Echteld. Sparrenlaan 57 3941 GK Doorn 0343 - 43 13 34 1958 30 januari 2008 Rijk Rijkse en Catharina Hendrika Rijkse- Priem Lieve pa en ma, opa en oma, overopa en overoma, van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijksjubileum. We wensen jullie, ook bij het ouder worden, Gods nabijheid toe. Jaap en Maaike Hetty en Jan Erik Henny en Henk Marieke en Egbert Erica en Janita Jaap en Tanneke Jelle Rob en Lydia Hilde en Jacky Niels Leander Karei en Connie Rick Lars Ralph Rijk en Pema Thinley Dit jubileum wordt D.V. zaterdag 2 februari in besloten kling gevierd. Wilt u een kaartje sturen? Het postadres is: Lelieplein 48, 4401 HM Yerseke. Wij treuren, maar niet zonder hoop. Want Uw trouw is groot. Diepbedroefd zijn wij dat geheel onverwachts van ons is weggenomen onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante WILLEMIJN SLABBEKOORN Wilhelmina Adriana Gijsbartha in de leeftijd van 21 jaar. De Heere zij onze Toevlucht en Sterkte. Jan en Tini Slabbekoorn Eline en Christian Myrthe en Brian Jantina en Arie Marjanne Else-Marie f Johanan Kruiningen, 26 januari 2008 Correspondentieadres: Ganzerikstraat 11, 4431 DX 's-Gravenpolder Op D.V. donderdag 31 januari is er van 20.00- 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrijdag 1 februari om 13.30 uur in de "Elim- kerk", Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens in de "Elim- kerk" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wij zijn heel verdrietig dat onze lieve TANTE WILLEMIJN is. gestorven. Wij zullen haar heel erg missen. Myrthe Brian Met verslagenheid hebben we kennisgenomen dat op 21-jarige leeftijd is overleden onze lieve nicht WILLEMIJN SLABBEKOOKN Yerseke: Piet en Betsie Slabbekoorn Kapelle: Huib en Jo Mol KapelleWillie Slabbekoorn in herinnering Yerseke: Geerard en Lien Slabbekoorn Yerseke: Jan en Willie Waverijn in herinnering Yerseke: Leo en Els Oostdijk Yerseke: Jaap en Tannie Paauwe IJzendoorn: Kees en Nel Slabbekoorn Neveh en nichten De Heere sterke Jan en Tini met hun kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies. 26 januari 2008 Bedroefd zijn wij dat de Heere, op het aller onverwachts, heeft weggenomen onze lieve vriendin, dochter van onze vrienden WILLEMIJN SLABBEKOORN in de leeftijd van 21 jaar. De Heere ondersteune Jan, Tiny en de kinde ren in deze weg en heilige de ernstige roepstem aan ons aller hart. Jan en Addie Braam en kinderen Rinus en Jeanet van der Werf en kinderen 's-Gravenpolder, 26 januari 2008 Geschokt zijn we door het plotselinge over lijden van onze vriendin WILLEMIJN SLABBEKOORN Wij wensen de familie en verdere betrokkenen veel sterkte toe in dit zware verlies. Albert Leon H. Arjan Leon M. Carolien Leonard Christel Marion Cor Mark Dinet Marleen S. Eline Marleen v/d V. Frans Martin B. Gerard Martin V. Gerdien Nellianne Gretha Patrick Huub Rianne Jacco Sandra Jenny Sjaak Joanne Willemien F. Karolien Willemien M. Leanne Lenny 26 januari 2008 Diep geschokt zijn wij door het onverwachte verlies van onze vriendin WILLEMIJN SLABBEKOORN We wensen in het bijzonder de naaste familie Gods hulp en nabijheid toe. Ella de Kok Marijke de Koster Ellen Marijs Joanelle Minnaard Met verslagenheid ontvingen wij het verdrie tige bericht dat op het alleronverwachtst is overleden WILLEMIJN SLABBEKOORN studente van onze school. Zij volgde bij ons de opleiding SPW. Dat deze roepstem en sprake van dit over- lijden ons allen mag leren dat ons leven is als het gras en als een bloem, maar dat het Woord onzes Gods bestaat tot in der eeuwigheid (Jes 40 8). Wij wensen de familie Slabbekoorn en verdere familiebetrekkingen Gods onmisbare onder steuning en troost toe om dit voor hen zo zware verlies te dragen. Namens directie, personeel en (oud-)studenten en van de sector Welzijn, Hoombeeck College Goes, A. de Gelder, sectordirecteur E.W. Timmerman, locatiemanager K. Keijman, unitmanager Goes, 26 januari 2008 Met ontroering eri verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van WILLEMIJN SLABBEKOORN studente van het Hoornbeeck College, locatie Goes. Moge de Heere deze ernstige roepstem heiligen aan ons allen, op weg en reis naar de eeuwig heid. De Heere gedenke de familie Slabbekoorn in deze voor hen zo smartelijke weg. Ds. Tj. de Jong, voorzitter Verenigingsbestuur Mr. A. Dangremond, voorzitter Raad van Toezicht M.F. van Leeuwen, voorzitter College van Bestuur Hoornbeeck College Amersfoort, 26 januari 2008 Met droefheid, maar ook met dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een moedig en geduldig gedragen ziekte, mijn zeer gelief de, zorgzame vrouw, onze lieve, altijd mee levende (schoon)moeder en oma JETTHA JOHANNA CLUISTRA-WILLEMSEN echtgenote van Jan Frederik Cluistra in de leeftijd van 50 jaar. J.F. Cluistra Arjan en Karianne Julia, Jan Tineke en Thomas Tom, Joanna Gerjan en Nelleke Erika 29 januari 2008 Holleweg 21 3905 LE Veenendaal Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 1 februari van 20.30 tot 21.15 uur in rouwcentrum De Munnikenhof, Munniken- weg 4 te Veenendaal. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 2 februari om 9.30 uur in de aula van voor noemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de bijgelegen Gemeentelijke Begraafplaats. Geen bloemen Degenen die geen rouwkaart hebben ontvan gen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid namen we kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde schoondochter en onze altijd meele vende schoonzuster en tante JETTHA JOHANNA CLUISTRA-WILLEMSEN in de leeftijd van 50 jaar. De Heere gedenke Jan met de kinderen en kleinkinderen en heilige deze roepstem aan ons aller hart. G. Kloot-van Ham W. Cluistra H. Cluistra-van Harn G. Cluistra J. de Kleuver G. Cluistra R. Cluistra-Smeenk J.J. de Leeuw-Kloot W. de Leeuw Neven en nichten Veenendaal, 29 januari 2008 „De dagen des mensen zijn als het gras, gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Als de wind daarover gegaan is, zo is.zij niet meer, en haar plaats kent haar niet meer. Psalm 103 vers 15 en 16 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mee dat, na een veelbewogen leven, voor ons onverwachts door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve vader, opa en mijn vriend KLAAS MOLENDIJK in de leeftijd van 58 jaar. Peter en Annelies Molendijk Pieter Gerald Isabelle Marinka Molendijk Joanne Aron Lina van de Voorde 28 januari 2008 Irenelaan 24 Zuid-Beijerland Correspondentieadres: P. Molendijk Mozartstraat 23 3281 TD Numansdorp De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 1 februari om 10.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Koningin neweg te Zuid-Beijerland. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemde aula. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als uitnodi ging te beschouwen. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droefheid, van onze zijde weg te nemen mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma MAARTJE PETRONELLA VAN DER POEL-DE JONGE in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Chr. van der Poel A. van der Poel J.E. van der Poel-van Burg H. van der Poel C.M.D. van der Poel-Doudeijns J. van de Plasse-van der Poel W. van de Plasse N. Nieuwenhuijse-van der Poel D.J. Nieuwenhuijse G. van der Poel J.J. van der Poel-Bruijnooge M. van der Endt-van der Poel J.J. van der Endt Chr. van der Poel M.P. van der Poel-Staal P. Comelisse-van der Poel A. Cornelisse E. Doudeijns-van der Poel J.C. Doudeijns en kleinkinderen 29 januari 2008 Molenlaan 4 4401 CC Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 2 februari om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gele genheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 2 Timotheüs 2 19a Heden is na een ernstige ziekte door de Heere uit onze familiekling weggenomen onze ge liefde schoonzus en tante MAARTJE PETRONELLA DE JONGE echtgenote van ds. Chr. van der Poel in de leeftijd van 75 jaar. Veenendaal: G. van der Poel N. van der Poel-van Bochove Houten: J. te Kloese-van der Poel A. te Kloese Neven en nichten 29 januari 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevr. M.P. VAN DER POEL-DE JONGE echtgenote van onze emeritus predikant ds. Chr. van der Poel Sterke de Heere onze dominee met de kinderen en kleinkinderen in dit verlies. Kostersechtpaar: Fam. J. de Looff- van der Jagt Organisten: A.P. Heykoop J.F. Goud M.J. Moerdijk M.J. Christiaanse Uit de diepten roep ik tot U, o HEERE. Maar bij U is vergeving, opdat Gij gevreesd, wordt. Uit Psalm 130 Diep bedroefd om de leegte die zij bij ons ach terlaat, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen, voor ons nog vrij onverwachts, onze zeer geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante CORNELIA BLOM in de leeftijd van 77 jaar. Eerbeek: J.E. Blom Meerkerk: Q.D. van den Dooi-Blom Symba (Indonesië): M.C.A. Sommer-Blom C.W. Sommer Ancaster (Canada): E.J. Sommer-Blom M. Sommer Meerkerk: E. Streef kerk-Blom Neven en nichten Achterneven en -nichten 28 januari 2008 Pr. Marijkeweg 32 4231 BS Meerkerk Gelegenheid tot condoleren vrijdag 1 februari a-.s. van 19.00 tot 20.30 uur in de zaal van de Christelijke Gereformeerde Kerk, Tolstraat 47 te Meerkerk. De rouwdienst, welke geleid zal worden door ds. B.L.C. Aarnóudse, zal D.V. gehouden wor den zaterdag 2 februari a.s. om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats aan de Burggraaf te Meerkerk om circa 12.00 uur. Degenen die de begrafenisplechtigheid wensen bij te wonen, worden uitgenodigd uiterlijk om 10.15 uur in de kerk aanwezig te zijn. Geen bloemen Er is een grote lege plaats in onze familie gekomen nu de Heere onze dierbare TANTE CORRIE weggenomen heeft. Ieder die haar gekend heeft zal begrijpen wat ze voor ons betekend heeft. Maarten en Anna; Kees, Geertje Jette, Dirk Gerdien; Mija en Hans, Carina en Daniël, Thamara en Jaap-Jan, Kees Annette en Maarten; Ineke en Barend, Gerco en Franciska, Herbert en Mathilde, Johanna en Gerard, Tjeerd Egbert en Magda; Sara, Rineke, Janne-Co Joop en Connie; Leon, Annedien, Quirina Peter Ine en Wouter; Bertine, Gerrianne, Willemijn, Annieke Chris en Irma; Rosemarie, Julia, Sara, Benjamin Geo en Judith; Rhode,' Willem, Sjoerd Wilbert en Arianne; Rachel, Wim, Naomi Martij n Maria en Johan; Joëla, Ezra, Yaron Hans en Nienke Na een kortstondig en ernstig ziekbed heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve en zorgzame vriendin CORRIE BLOM in de leeftijd van 77 jaar. Zaandam: Annie Baars-Thesing Zaandam: Aly van de Dorpel-Vellinga Putten: Gerrie E.B. van der Haar-Stam 28 januari 2008 De Chr. Ger. Zangvereniging "Zingt des Hoogsten Lof" te Meerkerk geeft met droef heid kennis van het vrij onverwachts overlij den van haar gewaardeerd en trouw koorlid en medeoprichtster van de zangvereniging, mevrouw C. BLOM Sterke de Heere de achtergebleven familie in dit smartelijk verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Namens bestuur, leden en dirigent: F. Donk, voorz. J.C. Langerak-Casteleyn, secr. Meerkerk, 28 januari 2008 Ik ben de. weg en de waarheid en het leven Na een kortstondig ziekbed is toch nog onver wacht van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa ARIE RUITENBERG sinds 18 februari 1990 weduwnaar van Teuntje Ruitenberg-Sterk in de leeftijd van 85 jaar. Leeuwarden: Henny en Joop Jolanda en Jacob Charelle, Carlotte Ronald en Anne-Mariska Ruben, Merijn Lydia ApeldoornIneke en Bert Marthijn en Marijke Lizette Joost en Tabitha 27 januari 2008 Zorgcentrum Thureborgh, kamer 232 Dordrecht Correspondentieadres: E.J. Wassink, De Heze 63, 7335 BB Apeldoorn De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrijdag 1 februari om 11.00 uur in de Wilhel- minazaal van Het Uitvaartcentrum, Nassau- weg 190 te Dordrecht, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Essen- hof", Nassauweg 200 te Dordrecht omstreeks 11.50 uur. Voor aanvang van de rouwdienst is er ge legenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum vanaf 10.30 uur. Geen bloemen De Commissie Dordrecht van het Deputaat- schap Bijbelverspreiding Gereformeerde Ge meenten heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden, na een lange periode van ziekte, van haar oud-medewerker, de heer A. RUITENBERG Gedurende een reeks van jaren heeft hij op onze avonden een bijdrage mogen leveren in de vele werkzaamheden voor de verspreiding van Gods Woord in Ghana. De Heere sterke hen die achterblijven. Namens de commissie: K. Gertenbach. voorzitter A. Jobsej secretaris Dordrecht, 28 januari 2008 Vervolg op pagina 10

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2008 | | pagina 3