AIS NIEUWS II HART NOG RAAKT I Evergreen Advertentiebon VERGADER- AGENDA VARIA NIEUW INTERIEUR, NIEUWE COLLECTIE 2 OPEN DAGEN 10% korting op al uw aankopen BF ^6BD0i/ Reformatorisch Dagblad woensdag 30 januari 2008 PAGINA 10 Het streekcomité Schouwen-Duiveland van de Gereformeerde Bijbelstichting geeft met leedwezen kennis dat door de Heere is weg genomen zijn geacht comitélid, de heer a. van het hoofd Vanaf de oprichting in 1971 tot heden was hij lid van het streekcomité. De Heere sterke de achtergebleven familie en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Namens de GBS Schouwen-Duiveland Met leedwezen vernamen wij dat is overleden ons oud-bestuurslid a. van het hoofd Bijna 30 jaar mocht hij de belangen van de Gereformeerde Bijbelstichting dienen in het bestuur van district 8, als secretaris/ administrateur. Mocht de Heere de achter gebleven familie sterken in deze droevige omstandigheden. Namens het bestuur van de GBS district 8 K. van de Ketterij, voorzitter J. Hoogesteger, secretaris Dankbetuiging Hierbij willen wij u bedanken voor uw belangstelling en medeleven in de voor ons zo moeilijke dagen na het' overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en over grootvader Jan Anthonie Douw Uw brief, kaart of uw aanwezigheid tijdens de begrafenis heeft ons goed gedaan. G.M. Douw-van den Heuvel Anthonie Douw Marianne Douw-van Belzen Willem Douw Daniëlle Douw-van der Voet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, januari 2008 Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldi gende medeleven en de zeer vele blijken van belangstelling die wij van u hebben ontvangen na het voor ons geheel onverwachte overlijden van onze innig geliefde dochter en zusje Maria Helena Kers Marleen betuigen wij u langs deze weg onze welgemeen de dank. Ondanks het grote gemis heeft uw betrokken heid, zowel pei'soonlijk als schriftelijk, ons bijzonder getroffen en heel goed gedaan. C. Kers J. Kers-Versluis Rien, Andrea, Hanneke, Mariëlle, Lianne, Esther Groot-Ammers, januari 2008 Voor uw blijken van medeleven en belang stelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Adrianus Konijn zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Rotterdam, januari 2008 Voor de vele blijken van belangstelling en het hartelijke medeleven, dat wij van u mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Gerritje Pol-van Veller willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons erg goed gedaan. W. Pol Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bameveld, januari 2008 Dankbetuiging Door de vele blijken van belangstelling en me deleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, is het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij u langs deze weg hartelijk dankzeggen voor het medeleven tijdens de ziek te, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoon vader en opa Cornells Jan van Rootselaar Het heeft ons goed gedaan dat u zich betrokken voelde bij dit grote verlies. Dit was ons tot steun in deze moeilijke dagen. Mocht de Heere de ledige plaats met Zichzelf vervullen. J. van Rootselaar- van Deuveren Kinderen Kleinkinderen Hoevelaken, januari 2008 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u moch ten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Jerfaas Cornelissen Jeff betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw medeleven is ons tot steun geweest. Leerdam: Dinie Cornelissen-Roest Mijnsheerenland: André en Girly Liza Jeffrey Beesd: Willem en Jeannette Isabella Ruben Leerdam, januari 2008 Overlijdensberichten uit andere dagbladen ZDNDC 25 januari Thomas Fijan (93) «26 januari «Martha Hemmes-Roede te Groningen (88) Roelfien Kaman- Tamminga (83) «28 januari •Willem Bomeman te Bergentheim (89). ZIJ Tubantia l 21 januari Harm Schonewille te Enschede (75) 23 januari Wicher Lubbelinkhof te Almelo (85) o Pieternella Christina Willemina Wolf te Hengelo (51) a Asjen van Dijk (52) 24 januari Rika Bolk-Bergman te Reutum (87) Adriaan van de Vrede te Enschede (91) Marian Lindeman te Hengelo (49) Regina Bosch- Kuper te Gronau (62) «Johannes Albertus Joseph Hegeman te Nijverdal (82) Mary van Houten-Karssies te Enschede (76) Henricus Martinus Pelgrim (78) oJohannes Bos te Hengelo (81) «Jan Morselt (85) «Leida Derksen-Wanders te Denekamp (86) Jeltje Maria van Ritbergen-Terink te Oldenzaal (87) o Danny Wiggers te Enschede (19) *25 januari oJacoba Bartels-Kleine te Beerzerveld (65) Janna Rabe-ten Elshof te Markelo (89) Andre Spin te Almelo (71) aMieke Holtkamp-Egberink te Enschede (68) Jos Karperien te Hengelo (55) Hendrina Grietje Vrielink-Buisman te Almelo (83) Jenneke Johanna van der Sloot-Spuijbroek te Vroomshoop (53) o Gerda Berendina Heuvelman-Krooshof te Neede (81). zupzciz= 22 januari Helena Maria Borsje-Philipse te Kruiningen (95) 23 januari Johanna Bakker-de Bruijne te Middelburg (83) 24 januari o Lauwrens Pieter Faasse (89) *25 januari o Ab Goedhals te Middelburg (69) o Jozeph Jan Pieter Jacobus Polderman te Krabbendijke (80) o Johanna Dina van Tatenhove-van de Velde te Axel (88) »Comelis Jozias Vette teYerseke (57) eCornelis Antonius Barmentlo sr. teVlissingen (83) «Jacob Bezemer te Middelburg (77) «Helena Bijl-van der Werf te Middelburg (90) Adriaan Bolleman te Axel (85) Danilo Alexander Joël Stroo te Serooskerke (1) Johannes Antonius de Koning te Goes (80) Alina Irma Maria Lippens-Verheije te Oostburg (90) Jan Maljaars te Middelburg (85) Margaretha Emma Martha Maria Minnaert-Haerens teTerneuzen (82) Wietse Plantinga te Middelburg (84) Dick Speetjens te Goes (79) Cornelia Johanna de Vriend te Middelburg (98) Madeleine de Waal-Baart teTerneuzen (90) «26 januari «Cornelia Pieternella Boeije teTerneuzen (56) o Willemina Jacoba Deurloo-Nouwen te Burgh-Haamstede (61) Jacobus Jan van Heulen teYerseke (67) «Wilhelmus Anthonius Lafeber te Zierikzee (78) Francina Stroo-de Visser te Groningen (89) 27 januari Cornelia Johanna Moerman- Godeschalk te Middelburg (92) «Albertina Johanna de Vos-Feij te Koudekerke (92). Deo volente NIJKEBK Ger. Gem. De dienst van donderdag 31 januari waarin ds. A. Schreudèr zou voorgaan, gaat niet door. WADDINXVEEN Oud Ger. Gem. in Ned. Donderdag 31 januari 19.30 uur Ds. T. Klok Extra collecte voor Stichting Adullam ZWAAGWESTEINDE Vrije Herv. Evang. Geb. Ronde Donderdag 7 febr. 19.30 uur Eerw. hr. J. de Boer DOORNSPIJK Ger. Kerk Zaterdag 2 februari Aanvang 20.00 uur Concert met Martin Zonnenberg, piano en Wim Magré, orgel Toegang: 7,50 volwassenen 3,00 kinderen HASSELT St. Evangelisatie Canada In de grote kerk van Hasselt Zaterdag 2 februari Psalmzangavond Aanvang 19.30 uur Meditatie: Ds. K. Veldman uit Vriezenveen Organist: Roelof Mulder Panfluit: Leon Koppelman Collecte voor St. Evangelisatie Canada WAGENINGEN Ger. Gem. 75 jaar Zaterdag 9 februari 15.30 uur Herdenkingsbijeenkomst voor leden en oud-leden Koffie vanaf 15.00 uur Tevens jubileumboek te koop Bestellen via tel. 0318 -41 53 11 (t/m 29 februari 20,- daama 29,50 excl. verzendkosten) Praktijkboek Basisboek Voor baslsschoien Beï4e( of download via www.fcranTïndefclas.nl of tel 010-9-309190 Onderstaande ruimte kunt u gebruiken voor uw advertentietekst. Bestemd voor het RD van-.2008 O Stuur mij 3,20) een bewijsnummer. Nota zenden aan: De heer/mevrouw Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: E-mail: Erdee cardnummer: Kruis uw keuze a. P vergaderagenda O antiek O diversen C geslaagd O lessen O muziek O personeel aangeboden O personeel gevraagd O te huur O te huur gevraagd O te koop O te koop gevraagd O vakantie binnenland O vakantie buitenland O correspondentie/kenni laking Bij vermelding van uw Erdee cardnummer krijgt u als particuliere adverteerder op uw Schakeltjes een korting van 25%. U kunt uw advertentie per e-mail advrd@refdag.nl, per fax 055 - 542 48 02 of telefonisch 055 - 539 04 99 opgeven. Schakeltjes kunt u ook snel en eenvoudig opgeven j via www.schakeltjes.erdeetref.nl Schakeltje ei ,22 per mm 15 mm, Familieberichten, vergaderagenda en varia eo,78 per mm. Neem voor zakelijke advertenties contact op met onze adverten- tieafdelmg. Voor zakelijke advertenties gel den namelijk bij contract aanmerkelijk lagere prijzen. Voor brieven onder nummer wordt berekend. Prijzen exclusief 19% BTW. «3. Aanlevering De tekst dient één dag voor plaatsing om 15.00 uur in ons bezit te zijn. Voor de krant van zaterdag dient de tekst vrijdag voor 12,00 uur in ons bezit Bewogen en betrokken rapÉi Jottum Pointer Mexx No-No Esprit Tuuf's World Feetje Baby Barb Rags Baby Pointer Eager Beaver Monny Bonnie Poon Vrijdag februari 9.30 tot 20.00 uur Zaterdag 2 februari 9.30 tot 16.00 uur V MO DB WELKOM Elcfxduweg 4? WELKOM papieren karton .pdpt trcnlfdphnofj Laat het nieuws je niet koud? Gelukkig maar. Juist als christen kun je niet onbewogen blijven bij alles wat er op je afkomt. Je probeert het te plaatsen binnen bijbelse kaders. En toetst het aan christelijke normen en waarden. Het Reformatorisch Dagblad helpt je om het nieuws op die manier te lezen. Omdat het RD een krant is die rekening houdt met bijbelse principes. Wat overigens niet betekent dat het de mening van andersdenkenden verzwijgt. Zeker niet. Want wie de krant met zijn hart leest, wil eerlijk en compleet geïnformeerd worden. Daarom biedt het Reformatorisch Dagblad behalve nieuws en opinies uitgebreide achtergrondinformatie. Van kerk tot economie, voor jong en oud. RD: krant met een hart. Voor mensen met een hart. Reformatorisgmmiaiffii Wm Bewogen en betrokken

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2008 | | pagina 6