Sparen als vroeger? IEDEMA ZN.+ HENK DE JONG Kleiweg 135 (Hillegersberg) Telefoon 010 - 218 88 76 Dam 22, Schiedam, Telefoon 010 - 273 47 27 Kom op dinsdag 12 februari gratis naar de Euromast BTRAD1NGP0KT Pagina 6 Dinsdag 22 januari 2008 De Oud Rotterdammer - - Krant voor de 50-plusser Ambachtelijke meuhelstoffeerderij LeerspeciaÜSt I 'Kwaliteit kent J Antiekrestauratie peen tijd, f Interieuradviseurs i^^nadresr J Mogen wij ons even voorstellen? Miedema Zn. Henk de Jong is een ouderwets vertrouwd Hollands bedrijf waarbij kwaliteit, service en persoonlijk contact nog echt bovenaan staan! Voor al uw stoffeerwerk, leer-, antiekrestauratie en interieuradviezen bent u in onze winkels aan het beste adres! Altijd een duidelijke, geheel vrijblijvende offerte vooraf! Tevens verzorgen wij complete verhuizingen voor senioren. Bij ons staat goede kwaliteit en service op de eerste plaats, en heten wij u van harte welkom in onze winkel met open werkplaats. De koffie staat voor u klaar. 6 standaardpunten van Miedema en De Jong Gratis halen en brengen Altijd drie jaar garantie Grote collecties stof en leer Uitsluitend beste kwaliteit materiaal Service en kwaliteit Geen aanbetalingen STOFFEERWERK Wij stofferen al uw eetkamerstoelen, oorfautcuils, bankstellen en sofa's. Wij zijn gespecialiseerd in Artifort, Leolux, Rolfbenz, Pander en Oistcrwijk meubelen. Ook kunnen wij uw stoelen of bankstellen voorzien van nieuwe vullingen. Zit of ligt u slecht vanwege lichamelijke klachten dan kunnen wij u helpen. Met een vulling aan uw houding aangepast, voor een perfect comfort. LEERBEWERKING Wij kunnen diverse leer reparaties verrichten, o.a. stiknaden, uitgerekt leer in nemen, gedeeltelijk vernieuwen van leren banken of stoelen, en leeropnieuw inkleuren, dit is alleen mogelijk in dezelfde kleur van het leer. Uiteraard stof feren wij ook uw stoelen en/of bankstellen met het beste kwaliteit leer. Ook reparaties en inkleuren van Chesterfield. RESTAURATIEWERK Bij ons kunt u ook terecht voor het restaureren, verstevigen en lijmen (Met beenderen lijm) van alle soorten antieke kastenkabinetten, bureaus, stoelen en tafels. Ook kunnen wij antieke meubels voorzien van nieuwe was en/of politoerlagcn. Hebt u last van houtworm? Wij kunnen dit voor u verhelpen! Hebt u stoelen met biezen of rieten zittingen die kapot of beschadigd zijn, dan kunnen wij die gedeeltelijk of geheel vernieuwen. Dit gebeurt op een ouder wetse en handmatige manier. SENIOREN VERHUIZINGEN Wij bieden u een unieke service van seniorenverhuizingen aan. Desgewenst hoeft u zelf niets te doen, wij kunnen alles voor u verzorgen, zoals: het inpak ken van alle spullen, het oude huis bczemschoon maken, en alle gaten en kie ren wegwerken. Het nieuwe huis compleet schoonmaken, spullen uitpakken en plaatsen. Het ophangen van schilderijen, klokken enz. het aansluiten van alle elcctrische apparatuur. Ook hebben wij een samenwerkingsverband met twee erkende bedrijven voor het verzorgen van vloerbedekking, gordijnen en behangwerk. Dit alles wordt met de grootste zorg gedaan. Ook kunt u een gedeelte zelf doen, dat drukt natuurlijk de kosten. Wij komen voor een vrijblijvende prijsopgaaf bij u thuis, dit is uiteraard geheel kosteloos. Of kom even langs in onze winkel Openingstijden: Maandag - gesloten - Dinsdag t/m vrijdag 11.00 uur tot 17.00 uur- Zaterdag van 11.00 uur tot 16.00 uur. Het nieuwe, fiscaal verleidelijke banksparen. Sparen voor later In goed vertrouwen stort Nederland al jarenlang duur verdiend "geld voor later" af op de rekeningen van verzekeraars en bankinstellingen voor bijvoorbeeld lijfrentes, aan hypotheken gekoppelde levensverzeke ringen en beleggingsfondsen. Tegen de tijd dat het geld nodig is, is de kans groot, dat de opbrengst van al dat gespaarde geld behoorlijk tegenvalt. Het kan zelfs voorkomen, dat van elke gespaarde euro, maar 60% gespaard blijkt te zijn. Jammer. Niets meer aan te doen. Niet door Radar, niet door Kassa, niet door de Consumentenbond, niet door woekerpolis.nl. Doorwerken dus na uw 65ste jaar. Niets mis mee, tenzij u andere plannen heeft. Neem de spaarregie in eigen hand Met de op 1 januari jl. ingevoerde wet "Banksparen" heeft de overheid een nieuwe mogelijkheid gecreëerd om te "sparen voor later". Met hulp van de fiscus en tegen lage kosten is het mogelijk om toch nog een mooi kapitaaltje op te bouwen. Doet u dat slim en op tijd, dan kunt u nog aardig wat pensioengaten vullen en aflossingstekorten op hypotheken voorkomen. exclusief voor iedereen TradingPort. Exclusief voor iedereen Door het bundelen van de (spaar)kracht van vele consumenten opent TradingPort de deur naar exclusieve en gerenommeerde vermogensbeheerders, die normaal alleen de vermogens beheren van bijvoorbeeld de overheid, solide pensioenfondsen, grote ondernemingen en vermogende particulieren. TradingPort en alle vermogens beheerders waarmee TradingPort samenwerkt, zijn geregistreerd bij het Dutch Securities Institute (DSI) en/of de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Voor meer informatie: www.tradingport.nl Voorlichtingsbijeenkomst zonder kleine lettertjes Wanneer u meer wilt weten over het nieuwe sparen doet u er goed aan om naar de voorlichtingsbijeen komst "Sparen als vroeger" van TradingPort* te komen. Daar geeft Directeur Henk Folkers, specialist in financiële planning, uitleg over de veranderingen, de voordelen en de spelregels, maar ook over de valkuilen en het omzeilen daarvan. Met heldere rekenvoorbeelden worden de verschillen tussen het oude en het nieuwe sparen uiteengezet. U krijgt antwoord op al uw vragen. Ook over de (veel lagere) kosten en provisies waarmee met banksparen rekening moet worden gehouden. Geen verkooppraatjes Een bezoek aan de voorlichtingsmiddag kost u niets en verplicht u tot niets. De bijeenkomst wordt inge leid door Hans Roodenburg, onafhankelijk journalist van o.a. de opinie- en informatiepagina in De Oud- Rotterdammer. De koffie is bruin en na afloop krijgt u heerlijke erwtensoep aangeboden. Bovendien bent u weer eens (gratis) op de Euromast. De bijeenkomst wordt gehouden op DINSDAG 12 FEBRUARI van 13.30 tot 17.00 uur U kunt zich aanmelden met onderstaande coupon. Noteer de dag alvast in uw agenda. Neem gerust uw partner mee. Wij rekenen op uw komst Vul de inschrijfbon in en stuur deze, in een gesloten enveloppe (zonder postzegel) naar: TradingPort, Antwoordnummer 40581, Postcode 3049 WB Rotterdam. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om te komen kunt u de bon ook gebruiken voor het aanvragen van meer informatie. Naam: Adres: Leeftijd: Email: Ik kom alleen Ik kom met andere geïnteresseerden in de leeftijd van jaar. Mijn/onze interesse gaat vooral uit naar:

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2008 | | pagina 4