Wfaty'*0' S^Mmlaiïër Herinnert u zich déze nog...?! Zorgeloos wonen bij Humanitas voor elke beurs Pagina 28 Dinsdag 22 januari 2008 De Oud Rotterdammer - - Krant voor de 50-plusser r Speciaal voor de lezers van Stichting Humanitas Postbus 37137 3005 LC Rotterdam Tel.: 010 461 51 00 Email: info@humanitas-rt.nl Web: www.humanitas.nu Wonen met uitzicht over de skyline van Rotterdam? In de Prinsenwiek woont u op hoog niveau bij het laagste punt het Humanitas verpleeghuis De verkoopprijs per apparte- 'Hannie Dekhuijzen' met zijn ment bedraagt 135.000,-. uitgebreide faciliteiten, waar onder eeen mini-supermarkt, grote buitentuin en het gezel- De Prinsenwiek (Het Lage Land) is 21 etages hoog en de lige restaurant 'De SmulpAap' woningen bieden een werkelijk met zijn prachtige buitenter- schitterend uitzicht over de sky- ras. Nettohuur, exclusief ser- line van Rotterdam, zowel naar vice- en verwarmingskosten, het westen als naar het oosten. In rond de 350,-. De Prinsenwiek woont u op hoog Voor de huurwoningen: Humanitas-team PWS: 010-750 67 00 Voor de koopwoningen: Harry Scheffers: 0623 - 51 76 22 Wat dacht u bijvoorbeeld van de Nancy Zeelenbergflat in Charlois? Dit servicecomplex met zijn markante gevel, mooie binnentuin en restaurant 'De Gevlekte Giraf' staat aan het groene Amelandseplein. Win kelcentrum Zuidplein bevindt zich op loopafstand. Er zijn nog enkele senioren- en zorgplus- appartementen vrij (ook ge- De Oosterwiek in de Oos terflank telt zes etages en de meeste woningen hebben uit zicht op de omgeving en het vele groen, onder andere van het Se- miramispark. Het woongebouw is gelegen aan de Varnasingel op de hoek van de Grote Beer, tegen over winkelcen trum Oosterhof/ Alexandrium. De Grootstedelijk wonen in het groen. Prachtige tweekamerfiats te koop in De Oosterwiek (Oosterflank) niveau nabij één van de laagste punten van Nederland! Het com plex is gelegen aan de Prinsen laan, bij het omvangrijke Prin- Er zijn ook regelmatig woningen te huur (en soms te koop) in onze andere vestigingen, in Ommoord, Hoek van Holland, Schiebroek, het Oude Noorden, Hillegersberg en Lombardijen. Bel voor informatie: 010 - 461 53 47. Museumprijsvraag'Open de luiken van uw geheugen' Humanitas streeft naar een mix van bewoning: arm en rijk, allochtoon en autochtoon, ziek en gezond. Zo vermijden wij 'misère-eilanden'. In de appartementen van Humanitas kunt u dus wonen als u geen zorg nodig heeft. Blijkt u (meer) zorg nodig te hebben, dan hoeft u niet te verhuizen. Wij bieden zonodig alle zorg, tot en met verpleeghuiszorg, in uw eigen woning! Hieronder een selectie van het huidige aanbod huur- en koopappartementen. Een leuk appartementje voor 300 - schikt voor bewoners met zorg dus). De nettohuur ligt tussen de 300,- en 350,- (exclusief service- en verwarming). Langs de Carnissesingel in Charlois staat het senioren complex 'De Carnissedreef'. Daar zijn nog enkele studio's voor zorgcliënten beschikbaar. De Carnissedreef ligttegenover 350, eventueel met zorg? Dat kan bij Humanitas in de Nancy Zeelenbergflat! woningen zijn goed bereikbaar senpark, naast winkelcentrum per openbaar vervoer: op loop- Het Lage Land en op loopafstand afstand bevinden zich NS-stati- van metrostation Prinsenlaan en on Alexander, de metrostations de haltes van RET-buslijnen 36 en Alexander en Oosterflank, terwijl 37. In het complex bevindt zich de RET-buslijnen 30,31,36 en 37 restaurant'De Prins Pinguïn' met een halte voor de deur hebben, een gezellig terras waarop een In de uitgebouwde rotonde be- fontein, gelegen in het groen. De vindt zich restaurant De Bezige verkoopprijs per appartement Bij, met een gezellig terras aan bedraagt 135.000,-. het water. In het Herinneringsmuseum vin den we allerlei voorwerpen die ons doen denken aan het alle daagse leven in de vorige eeuw. Veel van die voorwerpen roepen ogenblikkelijk persoonlijke her inneringen en verhalen op. Af en toe zien we echter zaken waar we even de wenkbrauwen bij fronsen. Wat is dat nu weer?! Waar werd dat nou voor ge bruikt?! In De Oud-Rotterdam mer van 27 december liet Pris- cilla Gon^alves van de afdeling Voorlichting en Publiciteit u een bijzonder voorwerp zien. We vroegen u naar de naam en het doel van dit voorwerp. Welnu, hetging hierom een zogenaamde hekel! Wij roepen deze keer weer uw hulp in bij het achterhalen van de naam en het doel van een artikel. Deze keer is het iets ge makkelijker, want Priscilla toont u een voorwerp dat velen vroe ger in huis hadden. Weet u wat het is en waar het voor gebruikt werd? Stuur uw oplossing vóór 12 februari 2008 naar Stichting Humanitas, Afdeling Voorlich ting en Publiciteit, Postbus 37137, 3005 LC Rotterdam en u maakt kans op één van de vijf prachtige boeken 'Open de luiken van uw geheugen' met dinerbonnen ter waarde van 30 te gebruiken in één van de vijftien Humanitas senio renrestaurants. De uitslag van deze prijsvraag kunt u lezen in De Oud-Rotterdammer van 19 februari 2008. Van Dale zegt daarover: "plankje met tanden, waarover men vlas of hennep trekt om te zuiveren en de lange vezels recht te trekken". Wij rekenen ook 'vlashekel' en 'repel' goed. Uit de inzendingen hébben we de volgende prijswinnaars gese lecteerd: G. Grobecker uit Nieuwerkerk aan den IJssel, FJ. van der Haak uit Hellevoetsluis, P. Visscher uit Papendrecht, J. Wijnhorst uit Rotterdam en J. de Bree uit Mijnsheerenland. Zij krijgen bin nenkort hun prijs thuisgestuurd. Medewerkers van Humani tas zijn van deelneming Over de wordt niet gecor respondeerd. Bezoek het Humanitas Herinneringsmuseum Openingstijden: dinsdag t/m zondag van 13.30 -165)0 uur^ Gratis entree! Achillesstraat 290 3054 RL Rotterdam (Hillegersberg/Honderd en Tien Morgen) 1Vaar Het verleden taekam&t fieeji

Watersnood documentatie 1953 - kranten | 2008 | | pagina 15